Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Шығыс қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 тамыздағы N 6-3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 қыркүйекте N 2646 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 22/12-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 28.03.2018 № 22/12-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 18.10.2016 № 6/5-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.

Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 августа 2012 года N 6-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 сентября 2012 года за N 2646. Утратило силу - решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 марта 2018 года № 22/12-VI
Сноска. Утратило силу - решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.03.2018 № 22/12-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок - в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.10.2016 № 6/5-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.

Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-ІV “Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)” 422 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңының 6 бабының негізінде Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99-ІV “О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)”, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога согласно приложению.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 18.10.2016 № 6/5-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 10-4 “Бильярд үстеліне тіркелген жиынтық салықтың ставкасының мөлшері туралы” (2009 жылы 27 қаңтарда нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-5-87 нөмірімен тіркелген, “Абай елі” газетінің 2009 жылғы 10-31 қаңтардағы № 2 (060) санында жарияланған) және аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 10-5 “Ұтыссыз ойын автоматтарының жиынтық тіркеу салығын белгілеу туралы” (2009 жылғы 27 қаңтарда нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-5-88 нөмірімен тіркелген, “Абай елі” газетінің 2009 жылғы 10-31 қаңтардағы № 2 (060) санында жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.10.2016 № 6/5-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Решение Абайского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 10-4 “Об утверждении ставок фиксированного налога на бильярдный стол” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 января 2009 года № 5-5-87 опубликовано в газете “Абай елі” от 10-31 января № 2 (060)) и решение районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 10-5 “Об утверждении ставок фиксированного налога игровой автоматы без выигрыша” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 января 2009 года № 5-5-88 опубликовано в газете “Абай елі” от 10-31 января № 2 (060)) признать утратившим силу.

3. Аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 шілдедегі № 5-8 “Тіркелген салық ставкаларының айлық мөлшерін бекіту туралы” шешімінің күші жойылсын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Кәрібаев
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы Т. Аманғазы
Абай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 тамыздағы
№ 6-3 шешіміне қосымша
Бірыңғай тіркелген салықтың мөлшері

3. Отменить решение от 10 июля 2012 года № 5-8 "Об утверждении размеров месячных ставок фиксированного налога" Абайского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Кәрібаев
Секретарь Абайского
районного маслихата Т. Аманғазы
Приложение к решению
Абайского районного маслихата
от 21 августа 2012 года № 6-3
Единые ставки фиксированного налога