Ғабит Мүсірепов атындағы ауданында тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 мамырдағы N 13-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 маусымда N 2299 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2018 жылғы 3 шілдедегі № 26-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 03.07.2018 № 26-4 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" № 2314 бекітілген қаулысына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданында тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасы қосымшасымен бекітілсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының кейбір шешімдері қосымшаға сәйкес күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім ресми алғашқы жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
ХІII сессиясының төрайымы
И. Овчаренко
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
хатшысы
Б. Ысқақова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
24 мамыр 2013 жыл
Н. Барақаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан мәслихатының
2013 жылғы 24 мамырдағы
№ 13-2 шешімімен бекітілді
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданында тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы
1. Жалпы қағидалар
1. Тұрғын үй көмегi жергiлiктi бюджет қаражаты есебiнен Ғабит Мүсірепов атындағы ауданында тұрақты тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) төлемдер үшін ұсынылады:
1) жекешелендiрiлген тұрғынжайларда тұратын немесе мемлекеттiк тұрғын үй қорындағы тұрғын үй-жайларды (пәтерлердi) жалдаушылар (қосымша жалдаушылар) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға жұмсалатын шығыстарды;

Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в районе имени Габита Мусрепова
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24 мая 2013 года N 13-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 июня 2013 года N 2299. Утратило силу решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 3 июля 2018 года № 26-4
Сноска. Утратило силу решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 03.07.2018 № 26-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые Правила оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в районе имени Габита Мусрепова.
2. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области согласно приложению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Cекретарь маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Б. Искакова
Председатель ХIII сессии
маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
И .Овчаренко
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Государственного учреждения
"Отдел занятости и
социальных программ
имени Габита Мусрепова"
Н. Баракаев
Утверждены
решением маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 24 мая 2013 года № 13-2
Правила оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в районе имени Габита Мусрепова
1. Общие положения
1. Жилищная помощь предоставляется за счет средств местного бюджета малообеспеченным семьям (гражданам), постоянно проживающим на территории района имени Габита Мусрепова на оплату:
1) расходов на содержание общего имущества объекта кондоминиума семьям (гражданам), проживающим в приватизированных жилищах или являющимся нанимателями (поднанимателями) жилых помещений (квартир) в государственном жилищном фонде;

2) тұрғын үйдің меншік иелері немесе жалдаушылары (қосымша жалдаушылар) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) коммуналдық қызметтерді және телекоммуникация желісіне қосылған телефонға абоненттік төлемақының өсуі бөлігінде байланыс қызметтерін тұтыну төлемін;
3) жергілікті атқарушы орган жеке тұрғын үй қорынан жалға алған тұрғын үй-жайды пайдаланғаны үшін жалға алу төлемақысын төлеуге;
4) алып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 24.12.2013 N 22-3 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
Аз қамтылған отбасылардың (азаматтардың) тұрғын үй көмегiн есептеуге қабылданатын шығыстары жоғарыда көрсетiлген бағыттардың әрқайсысы бойынша шығыстардың сомасы ретiнде айқындалады.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 27.05.2015 N 35-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданында тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін берудің шарттары мен тәртібі
2. Шекті жол берілетін шығыстар үлесі – Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның тұрғындары үшін тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға, жеке тұрғын үй қорынан жергiлiктi атқарушы орган жалдаған меншік тұрғын үй қорынан тұрғын үй-жайды пайдаланғаны үшiн жалға алу ақысының ұлғаюы және телекоммуникация желісіне қосылған телефонға абоненттік төлемақының өсу бөлігінде байланыс қызметтерін тұтынуы отбасының (азаматтың) барлық орта айлық жиынтық кірісіне 10 пайыз мөлшерде белгіленеді.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 24.12.2013 N 22-3 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу бойынша уәкілетті орган болып "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі анықталды (одан әрі – уәкілетті орган).
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 15.05.2017 № 11-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі).
4. Компенсациялық шаралармен қамтылатын тұрғын үй-жайдың ауданы бір адамға 18 шаршы метр, жалғызілікті азаматтарға 30 шаршы метрден кем емес мөлшерде қабылданады.
5. Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін отбасы (азамат) (бұдан әрі – өтініш беруші) тұрғын үй көмегін тағайындауды жүзеге асыратын уәкілетті органға өтініш береді және мынадай құжаттарды ұсынады:

2) потребления коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, семьям (гражданам), являющимся собственниками или нанимателями (поднанимателями) жилища;
3) арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде;
4) исключен решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24.12.2013 N 22-3 (вводится в действие с 01.01.2014)
Расходы малообеспеченных семей (граждан), принимаемые к исчислению жилищной помощи, определяются как сумма расходов по каждому из вышеуказанных направлений.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 27.05.2015 N 35-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Условия и порядок оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в районе имени Габита Мусрепова
2. Доля предельно-допустимых расходов является отношение предельно–допустимого уровня расходов семьи (гражданина) в месяц на содержание жилого дома (жилого здания), потребление коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, к совокупному доходу семьи (гражданина) для жителей района имени Габита Мусрепова устанавливается в размере 10 процентов.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24.12.2013 N 22-3 (вводится в действие с 01.01.2014).
3. Уполномоченным органом по назначению и выплате жилищной помощи определено коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" (далее – уполномоченный орган).
Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 15.05.2017 № 11-5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
4. Площадь жилья, обеспечиваемая компенсационными мерами принимается в размере 18 квадратных метров на человека, для одиноко проживающих граждан не более 30 квадратных метров.
5. Для назначения жилищной помощи семья (гражданин) (далее - заявитель) обращается в уполномоченный орган, осуществляющий назначение жилищной помощи представляет следующие документы:

1) өтініш берушінің жеке басын куәландыратын құжат (көрсетілетін қызметті алушының жеке басын сәйкестендіру үшін ұсынылады;
2) тұрғын үйге құқық беретін құжаттың көшірмесі;
3) мекенжай анықтамасы не өтініш берушінің тұрғылықты тұратын жерi бойынша тiркелгенiн растайтын ауыл әкiмдерінiң анықтамасы;
4) отбасының табысын растайтын құжаттар. Тұрғын үй көмегін алуға үміткер отбасының (Қазақстан Республикасы азаматының) жиынтық табысын есептеу тәртібін тұрғын үй қатынастары саласындағы уәкілетті орган белгілейді;
5) тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған ай сайынғы жарналардың мөлшері туралы шоттар;
6) коммуналдық қызметтерді тұтынуға арналған шоттар;
7) телекоммуникация қызметтері үшін түбіртек-шот немесе байланыс қызметтерін көрсетуге арналған шарттың көшірмесі;
8) жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жергілікті атқарушы орган берген жалдау ақысының мөлшері туралы шот;
9) алып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 24.12.2013 N 22-3 ; 31.03.2014 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі);
Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін қажетті құжаттардың көшірмелерін және түпнұсқасын табыстайды. Өкілетті органның жауапты адамы құжаттардың түпнұскаларын көшірмелерімен салыстырғаннан кейін тұтынушыға сол арада қайтарады.
Ескерту. 5-тармаққа өзгертулер енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 24.12.2013 N 22-3; 31.03.2014 N 23-4 шешімдерімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.05.2017 № 11-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі).
6. Тұрғын үй көмегі ағымдағы тоқсанға тағайындалады. Көмекті тағайындау үшін құжаттар ағымдағы тоқсанның соңғы айының 25 күніне дейін қабылданады.
Табысталған құжаттарды қарастыру нәтижесі бойынша уәкілетті орган құжаттарды тапсыру сәтінен он күнтізбелік күн ағымында тұрғын үй көмегін тағайындау немесе бас барту туралы мәлімдеме қабылдайды.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 30.10.2015 N 38-5 шешімімен (ресми алғашқы жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі).
7. Коммуналдық қызметтерді тұтыну тарифы мен нормасын жабдықтаушылар ұсынады.
8. Егер де телекоммуникация желісіне қосылған телефон үшін абоненттік төлемақының, жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалға алу ақысының ұлғаюы бөлігінде отбасының (азаматының) бір айда тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға, коммуналдық қызметтер мен байланыс қызметтерін тұтынуға жұмсалған шығыстарының шекті жол берілетін деңгейінің отбасының (азаматтың) орташа айлық жиынтық кірісі өзгерсе ертеде тағайындалған көмекке қайта есептеу жасалады.

1) документ, удостоверяющий личность заявителя (предоставляется для идентификации личности услугополучателя;
2) копию правоустанавливающего документа на жилище;
3) адресную справку либо справку сельских акимов, подтверждающую регистрацию по постоянному месту жительства заявителя;
4) документы, подтверждающие доходы семьи. Порядок исчисления совокупного дохода семьи (гражданина Республики Казахстан), претендующей на получение жилищной помощи, определяется уполномоченным органом в сфере жилищных отношений;
5) счета о размерах ежемесячных взносов на содержание жилого дома (жилого здания);
6) счета на потребление коммунальных услуг;
7) квитанцию-счет за услуги телекоммуникаций или копия договора на оказание услуг связи;
8) счет о размере арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, предъявленный местным исполнительным органом;
9) исключен решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24.12.2013 N 22-3 (вводится в действие с 01.01.2014).
Документы предоставляются в копиях и подлинниках. Ответственное лицо уполномоченного органа в момент приема документов сверяет предоставленные копии с подлинниками документов и возвращает подлинники сразу же после проведения сверки.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24.12.2013 N 22-3; 31.03.2014 N 23-4 (вводится в действие с 01.01.2014); от 15.05.2017 № 11-5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
6. Жилищная помощь назначается на текущий квартал. Документы для назначения помощи принимаются до 25 числа последнего месяца текущего квартала.
По результатам рассмотрения предоставленных документов уполномоченный орган в течение десяти календарных дней с момента сдачи документов выносит уведомление о назначении или отказе в жилищной помощи.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 30.10.2015 N 38-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7. Тарифы и нормы потребления коммунальных услуг предоставляют поставщики услуг.
8. При изменении доли предельно-допустимого уровня расходов семьи (гражданина) в месяц на содержание жилого дома (жилого здания), потребления коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, к совокупному доходу семьи (гражданина) производится перерасчет ранее назначенной жилищной помощи.

3. Тұрғын үй көмегін алушы үміткер отбасының (азаматтың) кіріс жиынтығын есептеу
9. Тұрғын үй көмегін алуға үміткер отбасының (азаматтың) жиынтық табысын есептеуі, тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу бойынша өкілетті органмен, өтініш берген тоқсан алдындағы тоқсанның жиынтық табысы Қазақстан Республикасы құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі Төрағасының 2011 жылғы 5 желтоқсандағы "Тұрғын үй көмегін алуға, сондай-ақ мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйді алуға үміткер отбасының (азаматтың) жиынтық табысын есептеу қағидасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7412 тіркелді) № 471 Бұйрығы негізінде жүзеге асырылады.
4. Тұрғын үй көмегін төлеу
10. Аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін төлеуді уәкілетті орган екінші деңгейлі банктер арқылы алушыларға есептелген сомаларды дербес шоттарына аудару арқылы жүзеге асырады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан мәслихатының
2013 жылғы 24 мамырдағы
№ 13-2 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихаты қабылдаған нормативтік-құқықтық актілердің күші жойылды деп танылған тізімі
1. 2006 жылғы 13 қыркүйектегі № 30-3 "Тұрғын үйді қадағалап ұстау және коммуналдық қызметтерді төлеу үшін Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның шағын қамсыздандырылған жанұяларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін (жеке тұрғын үйді ұстаудан басқа) беру туралы Ережесін бекіту" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде 2006 жылғы 20 қазанда № 13-5-32, "Есіл өңірі" газетінде 2006 жылғы 6 қарашада, "Новости Приишимья" газетінде 2006 жылғы 6 қарашада жарияланды);
2. 2008 жылғы 18 сәуірдегі № 6-2 "Аудандық мәслихаттың 2006 жылғы 13 қыркүйектегі № 30-3 "Тұрғын үйді қадағалап ұстау және коммуналдық қызметтерді төлеу үшін Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның шағын қамсыздандырылған жанұяларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін (жеке тұрғын үйді ұстаудан басқа) беру туралы Ережесін бекіту" шешіміне өзгертулер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде 2008 жылғы 13 мамырда № 13-5-69, "Есіл өңірі" газетінде 2008 жылғы 20 мамырда, "Новости Приишимья" газетінде 2008 жылғы 20 мамырда жарияланды);
3. 2010 жылғы 28 сәуірдегі 18-2 "Аудандық мәслихаттың 2006 жылғы 13 қыркүйектегі № 30-3 "Тұрғын үйді қадағалап ұстау және коммуналдық қызметтерді төлеу үшін Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның шағын қамсыздандырылған жанұяларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін (жеке тұрғын үйді ұстаудан басқа) беру туралы Ережесін бекіту" шешіміне өзгертулер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде 2010 жылғы 4 маусымда № 13-5-115, "Есіл өңірі" газетінде 2010 жылғы 14 маусымда, "Новости Приишимья" газетінде 2010 жылғы 14 маусымда жарияланды).

3. Исчисления совокупного дохода семьи (гражданина), претендующей на получение жилищной помощи
9. Совокупный доход семьи (гражданина), претендующей на получение жилищной помощи, исчисляется уполномоченным органом за квартал, предшествовавший кварталу обращения за назначением жилищной помощи на основании приказа Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 5 декабря 2011 года № 471 "Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода семьи (гражданина), претендующей на получение жилищной помощи, а также на предоставление жилища из государственного жилищного фонда или жилища, арендованного местным исполнительным органом в частном жилищном фонде" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7412).
4. Выплата жилищной помощи
10. Выплата жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) осуществляется уполномоченным органом через банки второго уровня путем перечисления начисленных сумм на лицевые счета заявителей.
Приложение
к решению маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 24 мая 2013 года № 13-2
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
1. Решение от 13 сентября 2006 года № 30-3 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным семьям (гражданам) района имени Габита Мусрепова жилищной помощи на содержание жилища (кроме содержания индивидуального жилого дома) и оплату коммунальных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-5-32 от 20 октября 2006 года, опубликовано в районных газетах от 6 ноября 2006 года "Есіл өңірі", от 6 ноября 2006 года "Новости Приишимья");
2. Решение от 18 апреля 2008 года № 6-2 "О внесении изменений в решение районного маслихата № 30-3 от 13 сентября 2006 года № 30-3 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным семьям (гражданам) района имени Габита Мусрепова жилищной помощи на содержание жилища (кроме содержания индивидуального жилого дома) и оплату коммунальных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-5-69 от 13 мая 2008 года, опубликовано в районных газетах от 20 мая 2008 года "Есіл өңірі", от 20 мая 2008 года "Новости Приишимья");
3. Решение от 28 апреля 2010 года № 18-2 "О внесении изменения и дополнения в решение районного маслихата от 13 сентября 2006 года № 30-3 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным семьям (гражданам) района имени Габита Мусрепова жилищной помощи на содержание жилища (кроме содержания индивидуального жилого дома) и оплату коммунальных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-5-115 от 4 июня 2010 года, опубликовано в районных газетах от 14 июня 2010 года "Есіл өңірі", от 14 июня 2010 года "Новости Приишимья").