Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің кейбір қаулылардың күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қарашадағы № 303 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 желтоқсанда № 3960 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңы 27 бабының 3 тармағына, 46 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімі аппаратының басшысы М.Т. Дүйсембаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Байтөлешов
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қарашадағы № 303 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізілімі
1) "Аудандық жер комиссиясы туралы Ереженi бекiту туралы" Солтүстiк Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкiмдiгiнiң 2003 жылғы 14 тамыздағы №229 қаулысы (2003 жылғы 3 қазандағы № 40 "Колос", 2003 жылғы 10 қазандағы № 5 "Колос" газетінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2003 жылғы 4 қыркүйекте № 1003 тіркелген);
2) "Аудандық жер комиссиясы туралы Ереженi бекiту туралы" Солтүстiк Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкiмдiгiнiң 2003 жылғы 14 тамыздағы № 229 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Солтүстiк Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкiмдiгiнiң 2013 жылы 4 желтоқсандағы № 285 қаулысы (2014 жылғы 9 қантардағы №1 (7159) "Колос", 2014 жылғы 9 қантардағы №1 (363) Аққайың" газетінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 2459 тіркелген);
3) "Аққайың аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Солтүстiк Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкiмдiгiнiң 2015 жылы 16 ақпандағы № 63 қаулысы (2015 жылғы 19 наурыздағы № 12-13 (7225-7226) "Колос" газетінде, 2015 жылғы 19 наурыздағы № 12-13 (429-430) "Аққайың" газетінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 2 наурызда № 3127 тіркелген);

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2016 года № 303. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 декабря 2016 года № 3960
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области Дюсембаеву М.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Байтулешов
Приложение к постановлению акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2016 года № 303
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
1) Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Положения о районной земельной комиссии" от 14 августа 2003 года № 229 (опубликовано от 3 октября 2003 года № 40 в газетах "Колос", от 10 октября 2003 года № 5 "Колос", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 сентября 2003 года за № 1003);
2) постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 14 августа 2003 года № 229 "Об утверждении Положения о районной земельной комиссии"" от 4 декабря 2013 года № 285 (опубликовано от 9 января 2014 года №1 (7159) в газетах "Колос", от 9 января 2014 года №1 (363) "Аққайың", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2459 от 25 декабря 2013 года);
3) постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении положения государственного учреждения "Аккайынский районный отдел сельского хозяйства"" от 16 февраля 2015 года № 63 (опубликовано от 19 марта 2015 года № 12-13 (7225-7226) в газетах "Колос", от 19 марта 2015 года №12-13 (429-430) "Аққайың", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3127 от 2 марта 2015 года);

4) "Аққайың аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Солтүстiк Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкiмдiгiнiң 2015 жылы 16 ақпандағы № 64 қаулысы (2016 жылғы 26 наурыздағы № 14 (7227) "Колос" газетінде, 2015 жылғы 26 наурыздағы 14 (431) Аққайың" газетінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 3 наурызда № 3132 тіркелген);
5) "Аққайың аудандық құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Солтүстiк Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкiмдiгiнiң 2015 жылы 12 маусымдағы № 155 қаулысы (2015 жылғы 23 шілде № 35 (7248) "Колос" газетінде, 2015 жылғы 23 шілде № 34 (450) Аққайың" газетінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 09 шілде № 3301 тіркелген);
6) "2016 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы бойынша өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнына субсидия алу үшін ауылшаруашылық тауар өндірушілердің тізіміне енгізу үшін өтінім беру мерзімдерін анықтау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 тамыздағы № 231 қаулысы (2016 жылғы 25 тамыздағы № 36 (7306) "Колос" газетінде, 2016 жылғы 25 тамыздағы № 36 (509) Аққайың" газетінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 24 тамызда № 3873 тіркелген);
7) "Аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттар үшін Аққайың ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар ұсыну туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 253 қаулысы (2016 жылғы 13 қазандағы №43 (7313) "Колос" газетінде, 2016 жылғы 13 қазандағы №43 (516) "Аққайың" газетінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 11 қазанда №3902 тіркелген).

4) постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении положения государственного учреждения "Аккайынский районный отдел ветеринарии" от 16 февраля 2015 года № 64 (опубликовано от 26 марта 2015 года №14 (7227) в газетах "Колос", от 26 марта 2015 года №14 (431) "Аққайың", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3132 от 3 марта 2015 года);
5) постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении положения государственного учреждения "Аккайынский районный отдел строительства, архитектуры и градостроительства"" от 12 июня 2015 года № 155 (опубликовано от 23 июля 2015 года №35 (7248) в газетах "Колос", от 23 июля 2015 года №34 (450) "Аққайың", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3301 от 9 июля 2015 года);
6) постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об определении сроков предоставления заявки для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте по Аккайынскому району Северо-Казахстанской области в 2016 году" от 18 августа 2016 года № 231 (опубликовано от 25 августа 2016 года № 36 (7306) в газетах "Колос", от 25 августа 2016 года №36 (509) "Аққайың", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых от 24 августа 2016 года за № 3873);
7) постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений кандидатам в депутаты районного маслихата для проведения встреч с избирателями на территории Аккайынского района" от 13 сентября 2016 года № 253 (опубликовано от 13 октября 2016 года № 43 (7313) в газетах "Колос", от 13 октября 2016 года № 43 (516) "Аққайың", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3902 от 11 октября 2016 года).