Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 1 ақпандағы № 158-158 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 ақпанда № 1091 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Астана қаласының Жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркегеннен кейін оның көшірмесін мерзiмдi баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялау, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жазба және электрондық түрде жолдау және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.И. Лукинге жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Әкiм Ә. Исекешев
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 1 ақпандағы
№ 158-158 қаулысына
қосымша
Астана қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы № 3-1-65қ қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 308 болып тіркелген, 2004 жылғы 12 қаңтарда "Астана ақшамы" газетінде, 2004 жылғы 27 наурызда "Вечерняя Астана" газетінде жарияланған).
2. "Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы № 3-1-65қ "Халықты жұмыспен қамтуға жәрдемдесу жөніндегі қосымша шаралар туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 6 мамырдағы № 3-1-323қ қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 389 болып тіркелген, 2005 жылғы 4 маусымда "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
3. "Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы № 3-1-65қ "Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 9 наурыздағы № 23-10-205қ қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 436 болып тіркелген, 2006 жылғы 18 сәуірде "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 1 февраля 2017 года № 158-158. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 10 февраля 2017 года № 1091
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Астаны согласно приложению.
2. Возложить на руководителя Государственного учреждения "Управление занятости, труда и социальной защиты города Астаны" направление копии настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции, в печатном и электронном виде для официального опубликования в периодических печатных изданиях и в Информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан, и размещение на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Лукина А.И.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Исекешев
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 1 февраля 2017 года
№ 158-158
Перечень некоторых постановлений акимата города Астаны, утративших силу
1. Постановление акимата города Астаны от 9 января 2004 года № 3-1-65п "О дополнительных мерах по содействию занятости населения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 308, опубликовано 12 января 2004 года в газете "Астана хабары", 27 марта 2004 года в газете "Вечерняя Астана" ).
2. Постановление акимата города Астаны от 6 мая 2005 года № 3-1-323п "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 9 января 2004 года № 3-1-65п "О дополнительных мерах по содействию занятости населения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 389, опубликовано 4 июня 2005 года в газетах "Астана хабары", "Вечерняя Астана").
3. Постановление акимата города Астаны от 9 марта 2006 года № 23-10-205п "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 9 января 2004 года № 3-1-65п "О дополнительных мерах по содействию занятости населения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 436, опубликовано 18 апреля 2006 года в газетах "Астана хабары", "Вечерняя Астана").

4. "Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы № 3-1-65қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 22 мамырдағы № 23-502қ қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 581 болып тіркелген, 2009 жылғы 11 маусымда "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
5. "Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы № 3-1-65қ қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 10 қаңтардағы № 23-2қ қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 619 болып тіркелген, 2009 жылғы 20 ақпанда "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
6. "Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы № 3-1-65қ қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 18 тамыздағы № 23-754қ қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 648 болып тіркелген, 2010 жылғы 25 қыркүйекте "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
7. "Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы № 3-1-65қ қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 158-336қ қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 722 болып тіркелген, 2012 жылғы 3 мамырда "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
8. "Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы № 3-1-65қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 ақпандағы № 158-279қ қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 803 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 наурызда "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
9. "2015 жылғы халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізімін белгілеу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 158-202 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 27 мамырдағы № 158-826 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 916 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 маусымда "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).

4. Постановление акимата города Астаны от 22 мая 2009 года № 23-502п "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 9 января 2004 года № 3-1-65п "О дополнительных мерах по содействию занятости населения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 581, опубликовано 11 июня 2009 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана").
5. Постановление акимата города Астаны от 10 января 2010 года № 23-2п "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Астаны от 9 января 2004 года № 3-1-65п "О дополнительных мерах по содействию занятости населения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 619, опубликовано 20 февраля 2010 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана").
6. Постановление акимата города Астаны от 18 августа 2010 года № 23-754п "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Астаны от 9 января 2004 года № 3-1-65п "О дополнительных мерах по содействию занятости населения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 648, опубликовано 25 сентября 2010 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана").
7. Постановление акимата города Астаны от 30 марта 2012 года № 158-336 "О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 9 января 2004 года № 3-1-65п "О дополнительных мерах по содействию занятости населения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 722, опубликовано 3 мая 2012 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана").
8. Постановление акимата города Астаны от 21 февраля 2014 года № 158-279 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 9 января 2004 года № 3-1-65п "О дополнительных мерах по содействию занятости населения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 803, опубликовано 29 марта 2014 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана").
9. Постановление акимата города Астаны от 27 мая 2015 года № 158-826 "О внесении дополнения в постановление акимата города Астаны от 9 февраля 2015 года № 158-202 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения в 2015 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 916, опубликовано 23 июня 2015 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана").