Қостанай қалалық мәслихаты кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 233 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 сәуірде № 7693 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай қалалық мәслихаты осы шешімнің қосымшасына сәйкес кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, № 9
сайлау округі бойынша депутаты
И. Бибин
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы
Б. Сандыбеков
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті
Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік
кірістер департаментінің Қостанай қаласы
бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
______________________________ А. Каиль
Мәслихаттың
2018 жылғы 28 наурыздағы
№ 233 шешіміне қосымша
Қостанай қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізімі
1. 2009 жылғы 2 ақпандағы № 162 "Қостанай қаласында орналасқан салық салу объектісі бірлігінен тіркелген салық ставкаларының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-1-122 болып тіркелген, 2009 жылғы 9 сәуірде "Костанай" газетінде жарияланған).
2. 2011 жылғы 29 маусымдағы № 418 "Мәслихаттың 2009 жылғы 2 ақпандағы № 162 "Қостанай қаласында орналасқан салық салу объектісі бірлігінен тіркелген салық ставкаларының мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-1-168 болып тіркелген, 2011 жылғы 2 тамызда "Костанай" газетінде жарияланған).
3. 2013 жылғы 15 ақпандағы № 112 "Мәслихаттың 2009 жылғы 2 ақпандағы № 162 "Қостанай қаласында орналасқан салық салу объектісі бірлігінен тіркелген салық ставкаларының мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4052 болып тіркелген, 2013 жылғы 7 наурызда "Наш Костанай" газетінде жарияланған).
4. 2015 жылғы 13 тамыздағы № 347 "Мәслихаттың 2009 жылғы 2 ақпандағы № 162 "Қостанай қаласында орналасқан салық салу объектісі бірлігінен тіркелген салық ставкаларының мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5877 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 қыркүйекте "Наш Костанай" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Костанайского городского маслихата
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 28 марта 2018 года № 233. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 апреля 2018 года № 7693
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Костанайского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
депутат по избирательному округу № 9
И. Бибин
Секретарь
Костанайского городского маслихата
Б. Сандыбеков
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности руководителя
Республиканского государственного
учреждения "Управление государственных
доходов по городу Костанай Департамента
государственных доходов по Костанайской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
_________________________________ А. Каиль
Приложение
к решению маслихата
от 28 марта 2018 года № 233
Перечень решений Костанайского городского маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение маслихата от 2 февраля 2009 года № 162 "Об утверждении размеров ставок фиксированного налога на единицу налогообложения, расположенную в городе Костанае" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-1-122, опубликовано 9 апреля 2009 года в газете "Костанай").
2. Решение маслихата от 29 июня 2011 года № 418 "О внесении изменения в решение маслихата от 2 февраля 2009 года № 162 "Об утверждении размеров ставок фиксированного налога на единицу налогообложения, расположенную в городе Костанае" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-1-168, опубликовано 2 августа 2011 года в газете "Костанай").
3. Решение маслихата от 15 февраля 2013 года № 112 "О внесении изменения в решение маслихата от 2 февраля 2009 года № 162 "Об утверждении размеров ставок фиксированного налога на единицу налогообложения, расположенную в городе Костанае" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4052, опубликовано 7 марта 2013 года в газете "Наш Костанай").
4. Решение маслихата от 13 августа 2015 года № 347 "О внесении изменений в решение маслихата от 2 февраля 2009 года № 162 "Об утверждении размеров ставок фиксированного налога на единицу налогообложения, расположенную в городе Костанае" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5877, опубликовано 22 сентября 2015 года в газете "Наш Костанай").

5. 2015 жылғы 6 қазандағы № 367 "Мәслихаттың 2009 жылғы 2 ақпандағы № 162 "Қостанай қаласында орналасқан салық салу объектісі бірлігінен тіркелген салық мөлшерлемелерінің мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5966 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 қарашада "Наш Костанай" газетінде жарияланған).
6. 2016 жылғы 6 қазандағы № 77 "Қостанай қаласында жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 6699 болып тіркелген, 2016 жылғы 17 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

5. Решение маслихата от 6 октября 2015 года № 367 "О внесении изменения в решение маслихата от 2 февраля 2009 года № 162 "Об утверждении размеров ставок фиксированного налога на единицу налогообложения, расположенную в городе Костанае" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5966, опубликовано 3 ноября 2015 года в газете "Наш Костанай").
6. Решение маслихата от 6 октября 2016 года № 77 "О корректировке базовых ставок земельного налога в городе Костанае" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6699, опубликовано 17 ноября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").