Кейбір бірлескен бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 25 және Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 2020 жылғы 13 сәуірдегі № 199 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 19 мамырда № 20663 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Осы бірлескен бұйрыққа қосымшаға сәйкес тізбе бойынша кейбір бірлескен бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Табиғи монополияларды реттеу комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бірлескен бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бірлескен бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және инфрақұрылымдық даму
Министрінің міндетін атқарушы
__________К. Ускенбаев
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
__________Р. Даленов
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің
2020 жылғы 13 сәуірдегі
№ 199 және
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2020 жылғы 6 сәуірдегі
№ 25 бірлескен бұйрығына
қосымша
Күші жойылған кейбір бірлескен бұрықтардың тізбесі
1. "Аэронавигацияның реттеліп көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) технологиялық жағынан байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2006 жылғы 20 маусымдағы № 146 және Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2006 жылғы 20 маусымдағы № 161-НҚ бірлескен бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4282 болып тіркелген, 2006 жылғы 19 шілдеде № 132 (1112) "Заң газеті" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых совместных приказов
Совместный приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 апреля 2020 года № 25 и и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 13 апреля 2020 года № 199. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 мая 2020 года № 20663
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившими силу некоторые совместные приказы по перечню согласно приложению к настоящему совместному приказу.
2. Комитету по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) государственную регистрацию настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства национальной экономики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий совместный приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра индустрии и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
__________К. Ускенбаев
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
__________Р. Даленов
Приложение
к совместному приказу
Министра индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 13 апреля 2020 года № 199
и Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 апреля 2020 года № 25
Перечень утративших силу некоторых совместных приказов
1. Совместный приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 20 июня 2006 года № 146 и Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 20 июня 2006 года № 161-ОД "Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами (товарами, работами) аэронавигации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4282, опубликован 19 июля 2006 года в газете "Юридическая газета" № 132 (1112).

2. "Магистральдық темір жол желісінің реттеліп көрсетілетін қызметтерімен (тауарларымен, жұмыстарымен) технологиялық жағынан байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2006 жылғы 18 тамыздағы № 208-НҚ және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2006 жылғы 21 тамыздағы № 212 бірлескен бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4373 болып тіркелген, 2006 жылғы 15 қыркүйекте № 166 (1146) "Заң газеті" газетінде жарияланған).
3. "Магистральдық темір жол желісінің реттеліп көрсетілетін қызметтерімен (тауарларымен, жұмыстарымен) технологиялық жағынан байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2006 жылғы 18 тамыздағы № 208-НҚ және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2006 жылғы 21 тамыздағы № 212 бірлескен бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2007 жылғы 28 қарашадағы № 302-НҚ және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2007 жылғы 17 қарашадағы № 240 бірлескен бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5039 болып тіркелген, 2008 жылғы 27 наурыздағы № 1 Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған).
4. "Порттардың реттеліп көрсетілетін қызметтерімен (тауарларымен, жұмыстарымен) технологиялық жағынан байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2008 жылғы 29 қаңтардағы № 31-НҚ және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2008 жылғы 13 наурыздағы № 116 бірлескен бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5186 болып тіркелген, 2008 жылғы 17 шілдеде № 7 Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған).
5. "Магистральдық темір жол желісінің реттеліп көрсетілетін қызметтерімен (тауарларымен, жұмыстарымен) технологиялық жағынан байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2006 жылғы 21 тамыздағы № 212 және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2006 жылғы 18 тамыздағы № 208-НҚ бірлескен бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2009 жылғы 12 тамыздағы № 271-НҚ және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 12 тамыздағы № 357 бірлескен бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5753 болып тіркелген, 2009 жылғы 2 қыркүйекте № 132 (1555) "Заң газеті" газетінде жарияланған).

2. Совместный приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 18 августа 2006 года № 208-ОД и Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 21 августа 2006 года № 212 "Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами (товарами, работами) магистральной железнодорожной сети" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4373, опубликован 15 сентября 2006 года в газете "Юридическая газета" № 166 (1146).
3. Совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 28 ноября 2007 года № 302-ОД и Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 17 ноября 2007 года № 240 "О внесении изменения и дополнений в совместный приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 18 августа 2006 года № 208-ОД и Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 21 августа 2006 года № 212 "Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами (товарами, работами) магистральной железнодорожной сети" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5039, опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 1 от 27 марта 2008 года).
4. Совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 29 января 2008 года № 31-ОД и Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 марта 2008 года № 116 "Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами (товарами, работами) портов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5186, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, апрель 2008 года, № 4 статья 315).
5. Совместный приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 12 августа 2009 года № 271-ОД и исполняющего обязанности Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 12 августа 2009 года № 357 "О внесении дополнений в совместный приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 18 августа 2006 года № 208-ОД и Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 21 августа 2006 года № 212 "Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами (товарами, работами) магистральной железнодорожной сети" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5753, опубликован 2 сентября 2009 года в газете "Юридическая газета" № 132 (1729).

6. "Магистральдық темір жол желісінің реттеліп көрсетілетін қызметтерімен (тауарларымен, жұмыстарымен) технологиялық жағынан байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2006 жылғы 18 тамыздағы № 208-НҚ және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2006 жылғы 21 тамыздағы № 212 бірлескен бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2011 жылғы 7 маусымдағы № 163-НҚ және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2011 жылғы 10 маусымдағы № 352 бірлескен бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7035 болып тіркелген, 2011 жылғы № 33 Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында (тираждың шыққан уақыты 2011 жылғы 1 желтоқсан) жарияланған.
7. "Әуежайлардың реттеліп көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) технологиялық жағынан байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгi төрағасының 2011 жылғы 27 маусымдағы № 186-НҚ және Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 405 бірлескен бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7088 болып тіркелген, 2011 жылғы 6 қыркүйекте № 414-417 (26811) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).
8. "Аэронавигацияның реттеліп көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) технологиялық жағынан байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2006 жылғы 20 маусымдағы № 146 және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2006 жылғы 20 маусымдағы № 161-НҚ бірлескен бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2011 жылғы 31 қазандағы № 340-НҚ және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2011 жылғы 18 қазандағы № 622 бірлескен бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7329 болып тіркелген).
9. "Кірме жолдар саласындағы реттеліп көрсетілетін қызметтермен (тауарлармен, жұмыстармен) технологиялық жағынан байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 446 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 6 ақпандағы № 80 бірлескен бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11232 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 желтоқсанда № 232 (28710) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).

6. Совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 7 июня 2011 года № 163-ОД и Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 июня 2011 года № 352 "О внесении дополнений в совместный приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 18 августа 2006 года № 208-ОД и Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 21 августа 2006 года № 212 "Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами (товарами, работами) магистральной железнодорожной сети" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7035, опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 34, 2011 года (дата выхода тиража 1 декабря 2011 года).
7. Совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 27 июня 2011 года № 186-ОД и Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 30 июня 2011 года № 405 "Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами (товарами, работами) аэропортов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7088, опубликован 6 сентября 2011 года в газете "Егемен Қазақстан" № 414-417 (26811).
8. Совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 31 октября 2011 года № 340-ОД и Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 октября 2011 года № 622 "О внесении изменений в совместный приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 20 июня 2006 года № 146 и Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 20 июня 2006 года № 161-ОД "Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами (товарами, работами) аэронавигации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7329; опубликован 10 апреля 2012 года в газете "Казахстанская правда" № 95-96 (26914-26915).
9. Совместный приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 15 апреля 2015 года № 446 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 февраля 2015 года № 80 "Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами (товарами, работами) в сфере подъездных путей" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11232, опубликован 3 декабря 2015 года в газете "Казахстанская правда" № 232 (28108).

10. "Порттардың реттеліп көрсетілетін қызметтерімен (тауарларымен, жұмыстарымен) технологиялық жағынан байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2008 жылғы 29 қаңтардағы № 31-НҚ және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2008 жылғы 13 наурыздағы № 116 бірлескен бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 8 ақпандағы № 165 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 12 ақпандағы № 73 бірлескен бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13131 болып тіркелген, 2016 жылғы 24 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
11. "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің кейбір бірлескен бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 1 шілдедегі № 307 және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 21 шілдедегі № 564 бірлескен бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14150 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
12. "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің кейбір бірлескен бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2017 жылғы 15 маусымдағы № 354 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 22 мамырдағы № 207 бірлескен бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15394 болып тіркелген, 2017 жылғы 7 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

10. Совместный приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 8 февраля 2016 года № 165 и исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 12 февраля 2016 года № 73 "О внесении дополнений в совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 29 января 2008 года № 31-ОД и Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 марта 2008 года № 116 "Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами (товарами, работами) портов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13131, опубликован 24 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
11. Совместный приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 1 июля 2016 года № 307 и Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 21 июля 2016 года № 564 "О внесении изменений в некоторые совместные приказы Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14150, опубликован 9 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
12. Совместный приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 15 июня 2017 года № 354 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 22 мая 2017 года № 207 "О внесении изменений в некоторые совместные приказы Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15394, опубликован 7 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).