Мұнайлы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 7-қ қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қаңтарда № 4109 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Мұнайлы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Мұнайлы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Мұнайлы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Е. Оспан) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Е. Оспанға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы ауданының әкімі Р. Елтизаров
Мұнайлы ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 16 қаңтары № 7-қ
қаулысына қосымша
Мұнайлы ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 2 маусымдағы № 171-қ "Мұнайлы аудандық сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2471 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
2. Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қыркүйектегі № 281-қ "Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2509 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
3. Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қыркүйектегі № 282-қ "Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2508 болып тіркелген, 2014 жылғы 15 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
4. Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қазандағы № 362-қ "Мұнайлы аудандық тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2529 болып тіркелген, 2014 жылғы 31 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Мунайлинского района
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 16 января 2020 года № 7-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 января 2020 года № 4109
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Мунайлинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Мунайлинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мунайлинского района" (руководитель аппарата Оспан Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Оспан Е.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мунайлинского района Р. Елтизаров
Приложение
к постановлению акимата
Мунайлинского района
от 16 января 2020 года № 7-қ
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Мунайлинского района
1. Постановление акимата Мунайлинского района от 2 июня 2014 года № 171-қ "Об утверждении положения государственного учреждения "Мунайлинский районный отдел архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2471, опубликовано 21 июля 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Мунайлинского района от 3 сентября 2014 года № 281-қ "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Даулет" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2509, опубликовано 16 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Мунайлинского района от 3 сентября 2014 года № 282-қ "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарат акима сельского округа Баскудык" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2508, опубликовано 15 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Постановление акимата Мунайлинского района от 20 октября 2014 года № 362-қ "Об утверждении положения о государственном учреждении "Мунайлинский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2529, опубликовано 31 декабря 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").

5. Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 қаңтардағы № 5-қ "Мұнайлы ауданы әкімдігінің "Батыр ауылдың округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2612 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
6. Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 қаңтардағы № 8-қ "Мұнайлы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2605 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
7. Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 51-қ "Мұнайлы аудандық ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2681 болып тіркелген, 2015 жылғы 4 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
8. Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 52-қ "Мұнайлы аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2682 болып тіркелген, 2015 жылғы 4 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
9. Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 53-қ "Мұнайлы аудандық сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2683 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
10. Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 54-қ "Мұнайлы аудандық құылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2684 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
11. Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 мамырдағы № 114-қ "Мұнайлы аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2735 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.

5. Постановление акимата Мунайлинского района от 15 января 2015 года № 5-қ "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Батыр" акимата Мунайлинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2612, опубликовано 23 февраля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
6. Постановление акимата Мунайлинского района от 15 января 2015 года № 8-қ "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Мунайлинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2605, опубликовано 6 февраля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
7. Постановление акимата Мунайлинского района от 10 марта 2015 года № 51-қ "Об утверждении Положения государственного учреждения "Мунайлинский районный отдел внутренней политики и развития языков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2681, опубликовано 4 мая 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
8. Постановление акимата Мунайлинского района от 10 марта 2015 года № 52-қ "Об утверждении Положения государственного учреждения "Мунайлинский районный отдел культуры, физической культуры и спорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2682, опубликовано 4 мая 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
9. Постановление акимата Мунайлинского района от 10 марта 2015 года № 53-қ "Об утверждении Положения государственного учреждения "Мунайлинский районный отдел архитектуры и градостроительства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2683, опубликовано 25 мая 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
10. Постановление акимата Мунайлинского района от 10 марта 2015 года № 54-қ "Об утверждении Положения государственного учреждения "Мунайлинский районный отдел строительства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2684, опубликовано 14 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
11. Постановление акимата Мунайлинского района от 13 мая 2015 года № 154-қ "Об утверждении Положения государственного учреждения "Мунайлинский районный отдел сельского хозяйства и ветеринарии" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2735, опубликовано 12 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").

12. Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 154-қ "Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2756 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
13. Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № 165-қ "Мұнайлы аудандық ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 51-қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2791 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
14. Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 312-қ "Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2962 болып тіркелген, 2016 жылғы 5 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
15. Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 314-қ "Баянды ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2961 болып тіркелген, 2016 жылғы 5 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
16. Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 316-қ "Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2960 болып тіркелген, 2016 жылғы 5 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
17. Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қазандағы № 228-қ "Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қыркүйектегі № 280-қ "Мұнайлы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3188 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.

12. Постановление акимата Мунайлинского района от 12 июня 2015 года № 154-қ "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Атамекен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2756, опубликовано 17 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
13. Постановление акимата Мунайлинского района от 26 июня 2015 года № 165-қ "О внесении изменений в постановление акимата Мунайлинского района от 10 марта 2015 года № 51-қ "Об утверждении Положения государственного учреждения "Мунайлинский районный отдел внутренней политики и развития языков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2791, опубликовано 10 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
14. Постановление акимата Мунайлинского района от 22 декабря 2015 года № 312-қ "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Кызылтобе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2962, опубликовано 5 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
15. Постановление акимата Мунайлинского района от 22 декабря 2015 года № 314-қ "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат акима села Баянды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2961, опубликовано 5 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
16. Постановление акимата Мунайлинского района от 22 декабря 2015 года № 316-қ "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат акима села Мангистау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2960, опубликовано 5 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
17. Постановление акимата Мунайлинского района от 19 октября 2016 года № 228-қ "О внесении изменения в постановление акимата Мунайлинского района от 3 сентября 2014 года № 280-қ "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Мунайлинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3188, опубликовано 28 ноября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").