Облыстық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 мамырдағы № 43 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 21 мамырда № 8300 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, облыстық мәслихаттың келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
А. Айтжанов
Облыстық мәслихаттың хатшысы А. Нугманов
Облыстық мәслихаттың 2021 жылғы 17 мамырдағы № 43 шешіміне қосымша
Ақтөбе облыстық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 337 "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3349 тіркелген) шешімі;
2. Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 436 "Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 337 "2011 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3381 тіркелген) шешімі;
3. Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 14 "Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 337 "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3386 тіркелген) шешімі;
4. Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 179 "Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 337 "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3720 тіркелген) шешімі;
5. Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 27 мамырдағы № 312 "Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 337 "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4398 тіркелген) шешімі;
6. Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 85 "Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 337 "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5195 тіркелген) шешімі;

О признании утратившими силу некоторых решений областного маслихата
Решение маслихата Актюбинской области от 17 мая 2021 года № 43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 мая 2021 года № 8300
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения областного маслихата, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Председатель сессии
областного маслихата
А. Айтжанов
Секретарь областного маслихата А. Нугманов
Приложение к решению областного маслихата от 17 мая 2021 года № 43
Перечень признаваемых утратившими силу решений Актюбинского областного маслихата
1. Решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 337"О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3349);
2. Решение областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 436 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 337 "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду на 2011 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3381);
3. Решение областного маслихата от 25 января 2012 года № 14 "О внесении изменения и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 337 "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3386);
4. Решение областного маслихата от 11 декабря 2013 года № 179 "О внесении изменения в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 337 "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3720);
5. Решение областного маслихата от 27 мая 2015 года № 312 "О внесении изменения в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 337 "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4398);
6. Решение областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 85 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 337 "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5195);

7. Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 22 ақпандағы № 255 "Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 337 "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5898 тіркелген) шешімі;
8. Облыстық мәслихаттың 2019 жылғы 1 наурыздағы № 385 "Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 337 "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5983 тіркелген) шешімі.

7. Решение областного маслихата от 22 февраля 2018 года № 255 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 337 "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5898);
8. Решение областного маслихата от 1 марта 2019 года № 385 "О внесении изменений в решения областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 337 "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5983).