Петропавл қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 19 мамырдағы № 743 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 маусымда № 22915 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Петропавл қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Петропавл қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Петропавл қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қаласының әкімі Б. Жумабеков
Петропавл қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 19 мамырдағы
№ 743 қаулысына
қосымша
Петропавл қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Петропавл қаласы әкімдігінің "Петропавл қаласының мүгедектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 2207 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4460 болып тіркелген).
2. Петропавл қаласы әкімдігінің "Петропавл қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 2207 "Петропавл қаласының мүгедектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 23 сәуірдегі № 524 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5368 болып тіркелген).
3. Петропавл қаласы әкімдігінің "Петропавл қаласының мүгедектері үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 2207 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 31 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5981 болып тіркелген).
4. Петропавл қаласы әкімдігінің "Петропавл қаласының бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған және пробация қызметінде есепте тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2018 жылғы 9 шілдедегі № 974 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4836 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Петропавловска
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 19 мая 2021 года № 743. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июня 2021 года № 22915
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Петропавловска согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Петропавловска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Петропавловска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Петропавловска
Б. Жумабеков
Приложение
к постановлению акимата
города Петропавловск
от 19 мая 2021 года
№ 743
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Петропавловска
1. Постановление акимата города Петропавловска "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов города Петропавловска" от 15 декабря 2017 года № 2207 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4460).
2. Постановление акимата города Петропавловска "О внесении изменения в постановление акимата города Петропавловска от 15 декабря 2017 года № 2207 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов города Петропавловска" от 23 апреля 2019 года № 524 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5368).
3. Постановление акимата города Петропавловска "О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 15 декабря 2017 года № 2207 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов города Петропавловска" от 10 января 2020 года № 31 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5981).
4. Постановление акимата города Петропавловска "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и лиц, состоящих на учете службы пробации, города Петропавловска" от 9 июля 2018 года № 974 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4836).

5. Петропавл қаласы әкімдігінің "Петропавл қаласының бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 9 шілдедегі № 974 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 8 сәуірдегі № 478 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5329 болып тіркелген).
6. Петропавл қаласы әкімдігінің "Петропавл қаласының бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған және пробация қызметінде есепте тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 9 шілдедегі № 974 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 27 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5979 болып тіркелген).

5. Постановление акимата города Петропавловска "О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 9 июля 2018 года № 974 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и лиц, состоящих на учете службы пробации города Петропавловска" от 8 апреля 2019 года № 478 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5329).
6. Постановление акимата города Петропавловска "О внесении изменения в постановление акимата города Петропавловска от 9 июля 2018 года № 974 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и лиц, состоящих на учете службы пробации города Петропавловска" от 9 января 2020 года № 27 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5979).