Денисов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2022 жылғы 9 маусымдағы № 44 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 маусымда № 28484 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Денисов аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов аудандық мәслихатының хатшысы А. Мурзабаев
Денисов аудандық мәслихатының
2022 жылғы 9 маусымдағы
№ 44 шешіміне
қосымша
Денисов аудандық мәслихаттың күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Денисов аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Денисов ауданы Архангельск ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 17 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4545 болып тіркелген).
2. Денисов аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Денисов ауданы Аршалы ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 18 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4546 болып тіркелген).
3. Денисов аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Денисов ауданы Әйет ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларың және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 19 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4547 болып тіркелген).
4. Денисов аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Денисов ауданы Денисов ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 20 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4548 болып тіркелген).
5. Денисов аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Денисов ауданы Красноармейск ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 23 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4551 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Денисовского районного маслихата
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 9 июня 2022 года № 44. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июня 2022 года № 28484
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Денисовского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Денисовcкого районного маслихата А. Мурзабаев
Приложение
к решению Денисовского
районного маслихата
от 9 июня 2022 года
№ 44
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Денисовского районного маслихата
1. Решение Денисовского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 17 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Архангельского сельского округа Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4545).
2. Решение Денисовского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 18 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Аршалинского сельского округа Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4546).
3. Решение Денисовского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 19 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Аятского сельского округа Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4547).
4. Решение Денисовского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 20 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Денисовского сельского округа Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4548).
5. Решение Денисовского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 23 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Красноармейского сельского округа Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4551).

6. Денисов аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Денисов ауданы Қырым ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу қағидасын және жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 24 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4552 болып тіркелген).
7. Денисов аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Денисов ауданы Перелески ауылының жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 25 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4553 болып тіркелген).
8. Денисов аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Денисов ауданы Покров ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 26 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4554 болып тіркелген).
9. Денисов аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Денисов ауданы Приречен ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 27 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4555 болып тіркелген).
10. Денисов аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Денисов ауданы Свердлов ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 28 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4556 болып тіркелген).
11. Денисов аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Денисов ауданы Тельман ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 29 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4557 болып тіркелген).
12. Денисов аудандық мәслихатының "Денисов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 17 "Қостанай облысы Денисов ауданы Архангельск ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 19 маусымдағы № 52 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5730 болып тіркелген).

6. Решение Денисовского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 24 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Крымское Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4552).
7. Решение Денисовского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 25 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Перелески Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4553).
8. Решение Денисовского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 26 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Покровского сельского округа Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4554).
9. Решение Денисовского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 27 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Приреченского сельского округа Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4555).
10. Решение Денисовского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 28 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Свердловского сельского округа Денисовского района Костанайской области" от 28 февраля 2014 года № 28 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4556).
11. Решение Денисовского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 29 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Тельманского сельского округа Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4557).
12. Решение Денисовского районного маслихата от 19 июня 2015 года № 52 "О внесении изменений в решение Денисовского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 17 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Архангельского сельского округа Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5730).

13. Денисов аудандық мәслихатының "Денисов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 18 "Қостанай облысы Денисов ауданы Аршалы ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 19 маусымдағы № 53 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5731 болып тіркелген).
14. Денисов аудандық мәслихатының "Денисов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 19 "Қостанай облысы Денисов ауданы Әйет ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 19 маусымдағы № 54 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5732 болып тіркелген).
15. Денисов аудандық мәслихатының "Денисов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 20 "Қостанай облысы Денисов ауданы Денисов ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 19 маусымдағы № 55 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5733 болып тіркелген).
16. Денисов аудандық мәслихатының "Денисов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 24 "Қостанай облысы Денисов ауданы Қырым ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 19 маусымдағы № 59 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5737 болып тіркелген).
17. Денисов аудандық мәслихатының "Денисов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 25 "Қостанай облысы Денисов ауданы Перелески ауылының жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 19 маусымдағы № 60 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5738 болып тіркелген).
18. Денисов аудандық мәслихатының "Денисов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 26 "Қостанай облысы Денисов ауданы Покров ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 19 маусымдағы № 61 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5739 болып тіркелген).

13. Решение Денисовского районного маслихата от 19 июня 2015 года № 53 "О внесении изменений в решение Денисовского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 18 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Аршалинского сельского округа Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5731).
14. Решение Денисовского районного маслихата от 19 июня 2015 года № 54 "О внесении изменений в решение Денисовского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 19 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Аятского сельского округа Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5732).
15. Решение Денисовского районного маслихата от 19 июня 2015 года № 55 "О внесении изменений в решение Денисовского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 20 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Денисовского сельского округа Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5733).
16. Решение Денисовского районного маслихата от 19 июня 2015 года № 59 "О внесении изменений в решение Денисовского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 24 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Крымского сельского округа Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5737).
17. Решение Денисовского районного маслихата от 19 июня 2015 года № 60 "О внесении изменений в решение Денисовского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 25 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Перелески Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5738).
18. Решение Денисовского районного маслихата от 19 июня 2015 года № 61 "О внесении изменений в решение Денисовского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Покровского сельского округа Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5739).

19. Денисов аудандық мәслихатының "Денисов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 27 "Қостанай облысы Денисов ауданы Приречен ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 19 маусымдағы № 62 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5740 болып тіркелген).
20. Денисов аудандық мәслихатының "Денисов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 28 "Қостанай облысы Денисов ауданы Свердлов ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 19 маусымдағы № 63 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5741 болып тіркелген).
21. Денисов аудандық мәслихатының "Денисов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 29 "Қостанай облысы Денисов ауданы Тельман ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 19 маусымдағы № 64 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5742 болып тіркелген).
22. Денисов аудандық мәслихатының "Денисов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 18 "Қостанай облысы Денисов ауданы Аршалы ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 30 қарашадағы № 133 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7426 болып тіркелген).
23. Денисов аудандық мәслихатының "Денисов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 20 "Қостанай облысы Денисов ауданы Денисов ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 30 қарашадағы № 134 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7427 болып тіркелген).
24. Денисов аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Денисов ауданы Глебовка ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2019 жылғы 31 қазандағы № 75 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8803 болып тіркелген).

19. Решение Денисовского районного маслихата от 19 июня 2015 года № 62 "О внесенииизменений в решение Денисовского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 27 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Приреченского сельского округа Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5740).
20. Решение Денисовского районного маслихата от 19 июня 2015 года № 63 "О внесении изменений в решение Денисовского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 28 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Свердловского сельского округа Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5741).
21. Решение Денисовского районного маслихата от 19 июня 2015 года № 64 "О внесении изменений в решение Денисовского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 29 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Тельманского сельского округа Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5742).
22. Решение Денисовского районного маслихата от 30 ноября 2017 года № 133 "О внесении изменения в решение Денисовского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 18 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Аршалинского сельского округа Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7426).
23. Решение Денисовского районного маслихата от 30 ноября 2017 года № 134 "О внесении изменения в решение Денисовского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 20 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Денисовского сельского округа Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7427).
24. Решение Денисовского районного маслихата от 31 октября 2019 года № 75 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Глебовка Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8803).

25. Денисов аудандық мәслихатының "Мәслихаттың 2014 жылғы 28 ақпандағы № 19 "Қостанай облысы Денисов ауданы Әйет ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 11 наурыздағы № 20 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9051 болып тіркелген).
26. Денисов аудандық мәслихатының "Мәслихаттың 2014 жылғы 28 ақпандағы № 18 "Қостанай облысы Денисов ауданы Аршалы ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 11 наурыздағы № 21 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9052 болып тіркелген).
27. Денисов аудандық мәслихатының "Мәслихаттың 2014 жылғы 28 ақпандағы № 23 "Қостанай облысы Денисов ауданы Красноармейск ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 11 наурыздағы № 22 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9053 болып тіркелген).
28. Денисов аудандық мәслихатының "Мәслихаттың 2014 жылғы 28 ақпандағы № 29 "Қостанай облысы Денисов ауданы Тельман ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 11 наурыздағы № 23 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9054 болып тіркелген).

25. Решение Денисовского районного маслихата от 11 марта 2020 года № 20 "О внесении изменений в решение маслихата от 28 февраля 2014 года № 19 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Аятского сельского округа Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9051).
26. Решение Денисовского районного маслихата от 11 марта 2020 года № 21 "О внесении изменений в решение маслихата от 28 февраля 2014 года № 18 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Аршалинского сельского округа Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9052).
27. Решение Денисовского районного маслихата от 11 марта 2020 года № 22 "О внесении изменений в решение маслихата от 28 февраля 2014 года № 23 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Красноармейского сельского округа Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9053).
28. Решение Денисовского районного маслихата от 11 марта 2020 года № 23 "О внесении изменений в решение маслихата от 28 февраля 2014 года № 29 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Тельманского сельского округа Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9054).