Шымкент қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2023 жылғы 14 маусымдағы № 4/43-VIII шешiмi. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 маусымда № 181-17 болып тіркелді
Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Шымкент қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізілсін.
2. "Шымкент қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шымкент қаласы мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы
мәслихатының төрағасы Б. Нарымбетов
Шымкент қаласы мәслихатының
2023 жылғы 14 маусымдағы
№ 4/43-VIII шешіміне 1-қосымша
Шымкент қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне енгізілген өзгерістер
1. Шымкент қаласы мәслихатының "Шымкент қаласының құрметті азаматы" атағын беру Қағидасын бекіту туралы" 2019 жылғы 29 наурыздағы № 47/378-6с шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29 болып тіркелген):
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Шымкент қаласының құрметті азаматы" атағын беру қағидаларын бекіту туралы";
кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 12-2) тармақшасына сәйкес Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "Шымкент қаласының құрметті азаматы" атағын беру қағидалары осы шешімге қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешіммен бекітілген "Шымкент қаласының құрметті азаматы" атағын беру қағидаларында:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Шымкент қаласының құрметті азаматы" атағын беру қағидалары";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы "Шымкент қаласының құрметті азаматы" атағын беру қағидалары (әрі қарай - Қағидалар) "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңынның 6-бабы 1-тармағының 12-2) тармақшасына сәйкес әзірленді.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"7. "Шымкент қаласының құрметті азаматы" атағын беру туралы қолдаухат оған қоса тіркелетін құжаттарымен бірге "Шымкент қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне ұсынылады.";

О внесении изменений в некоторые решения маслихата города Шымкент
Решение маслихата города Шымкент от 14 июня 2023 года № 4/43-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Шымкент 20 июня 2023 года № 181-17
Маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в некоторые решения маслихата города Шымкент изменения согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
города Шымкент Б. Нарымбетов
Приложение 1 к решению
маслихата города Шымкент
от 14 июня 2023 года
№ 4/43-VIII
Изменения, внесенные в некоторые решения маслихата города Шымкент
1. В решении маслихата города Шымкент "Об утверждении Правил присвоения звания "Почетный гражданин города Шымкент" от 29 марта 2019 года № 47/378-6с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29):
в заголовок указанного решения на государственном языке внесено изменение, текст на русском языке не изменяется;
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 12-2) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Шымкент РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Правила присвоения звания "Почетный гражданин города Шымкент" согласно приложению к настоящему решению.";
в Правилах присвоения звания "Почетный гражданин города Шымкент", утвержденных указанным решением:
в заголовок на государственном языке внесено изменение, текст на русском языке не изменяется;
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Настоящие Правила присвоения звания "Почетный гражданин города Шымкент" (далее - Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 12-2) пункта 1 статьи 6 с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан";
в пункт 7 на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется;

11, 12, 15, 16-тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"11. "Шымкент қаласының құрметті азаматы" туралы куәлікке Шымкент қаласының әкімі мен Шымкент қаласы мәслихатының төрағасы қол қояды.
12. "Шымкент қаласының құрметті азаматы" куәлігі мен төс белгіні Шымкент қаласының әкімі мен Шымкент қаласы мәслихатының төрағасы салтанатты жағдайда тапсырады.
15. Осы Қағидалардың 14-тармағында көзделген негіздер бойынша "Шымкент қаласының құрметті азаматы" атағынан айырылған тұлғаға атақ қайталап берілмейді.
16. Қазақстан Республикасының Қылмыстық-процестік кодексiнің 37-бабына сәйкес сот бойынша ақталған адамға "Шымкент қаласының құрметті азаматы" атағы әкімнің ұсынысы негізінде мәслихаттың шешімімен қалпына келтіріледі.".
2. Шымкент қаласы мәслихатының "Шымкент қаласында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібін және пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" 2020 жылғы 22 маусымдағы № 67/598-6с шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 113 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Шымкент қаласында бейбіт жиналыстар өткізудің кейбір мәселелері туралы"
кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабы 2-тармағына сәйкес Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:";
1, 2-тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шымкент қаласында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындары, сондай-ақ олардың шекті толу нормалары осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Шымкент қаласында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібі мен материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес айқындалсын.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Күшi жойылды - Шымкент қаласы мәслихатының 19.03.2024 № 14/123-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Шымкент қаласы мәслихатының "Шымкент қаласындағы бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 наурыздағы № 14/123-VII шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27550 болып тіркелген):
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

пункты 11, 12, 15, 16 изложить в новой редакции:
"11. Удостоверение о присвоении звания "Почетный гражданин города Шымкент" подписывается акимом города Шымкент и председателем маслихата города Шымкент.
12. Вручение нагрудного знака "Почетный гражданин города Шымкент" и удостоверения к нему производится в торжественной обстановке акимом города Шымкент и председателем маслихата города Шымкент.
15. Лицу, лишенному звания "Почетный гражданин города Шымкент" по основаниям, предусмотренным пунктом 14 настоящих Правил, повторное присвоение звания не производится.
16. Лицу, оправданному по суду в соответствии со статьей 37 Уголовно-процессуального кодекса Республики Казахстан, звание "Почетный гражданин города Шымкент" восстанавливается решением маслихата на основании представления акима.".
2. Внести в решение маслихата города Шымкент "Об определений специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядок использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний и границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в городе Шымкент" от 22 июня 2020 года № 67/598-6c (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 113) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"О некоторых вопросах проведения мирных собраний";
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Закона Республики Казахстан "О порядке организации и проведения мирных собраний в Республике Казахстан", маслихат города Шымкент РЕШИЛ:";
пункты 1, 2 изложить в новой редакции:
"1. Определить специализированные места для организации и проведения мирных собраний в городе Шымкент и нормы их предельной заполняемости согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Определить порядок использования и требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в городе Шымкент согласно приложению 2 к настоящему решению.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 2, 3 к настоящему решению.
3. Утратило силу решением маслихата города Шымкент от 19.03.2024 № 14/123-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. В решении маслихата города Шымкент "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Шымкент" от 30 марта 2022 года № 14/123-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27550):
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.

5. Шымкент қаласы мәслихатының "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі медициналық көмек шеңберінде жоғары технологиялық медициналық қызметтерді алу үшін Шымкент қаласының тұрғындарына тұрақты тұратын елді мекеннен тыс жерлерге тегін жол жүруді ұсыну туралы" 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 72/674-6с шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 150 болып тіркелген):
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жоғары технологиялық медициналық көрсетілетін қызметтерді және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмекті алу үшін Шымкент қаласында тұрақты тұратын Қазақстан Республикасының азаматтарына елді мекеннен тысқары жерлерге тегін жол жүруді ұсыну туралы";
кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы кодексінің 12-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бюджет қаражаты есебінен тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жоғары технологиялық медициналық көрсетілетін қызметтерді (бұдан әрі – ЖТМҚ) және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмекті алу үшін Шымкент қаласында тұрақты тұратын Қазақстан Республикасының азаматтарына елді мекеннен тысқары жерлерге тегін жол жүру ұсынылсын.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. "Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі - Денсаулық сақтау басқармасы) ЖТМҚ комиссиясының шешімі ЖТМҚ-ны стационарлық, стационарды алмастыратын және консультативтік-диагностикалық көмек нысанында алу үшін негіз болып табылады.";
3, 4, 5, 6-тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жол жүру құнын төлеу, денсаулық сақтау ұйымынан шығарылған күннен бастап екі ай мерзімнен кешіктірмей Денсаулық сақтау басқармасына ұсынылған мынадай құжаттар негізінде жүзеге асырылсын:
1) ЖСН, тұрғылықты мекенжайы және ақша қаражатын аудару үшін банктің деректемелері көрсетілген еркін нысандағы өтініш;
2) жеке куәліктің және (немесе) туу туралы куәліктің көшірмесі;
3) емделуге жолдаманың көшірмесі;
4) науқасты алып жүру қажеттілігі туралы медициналық ұйымның дәрігерлік-консультативтік комиссиясының қорытындысы (бұдан әрі - ДКК);
5) стационарлық науқастың медициналық картасынан үзіндінің көшірмесі;
6) науқастың және (немесе) оны алып жүретін адамның атына ресімделген жол жүру фактісін растайтын жол жүру билеттері, ал олар жоғалған жағдайда емделу орнына дейін және кері қарай жол жүру құнын растайтын анықтамалар.

5. В решении маслихата города Шымкент "О предоставлении бесплатного проезда жителям города Шымкент за пределы населенного пункта постоянного проживания для получения высокотехнологичных медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования" от 15 декабря 2020 года № 72/674-6с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 150):
заголовок изложить в новой редакции:
"О предоставлении бесплатного проезда гражданам Республики Казахстан, постоянно проживающим в городе Шымкент за пределы населенного пункта для получения высокотехнологичных медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования";
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 12 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения", маслихат города Шымкент РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Предоставить бесплатный проезд гражданам Республики Казахстан, постоянно проживающим в городе Шымкент за пределы населенного пункта для получения высокотехнологичных медицинских услуг (далее – ВТМУ) в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования за счет бюджетных средств.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Основанием для получения ВТМУ в форме стационарной, станционарозамещающей и консультативно-диагностической помощи является решение комиссии ВТМУ государственного учреждения "Управление здравоохранения города Шымкент" (далее – Управление здравоохранения).
пункты 3, 4, 5, 6 изложить в новой редакции:
"3. Оплату стоимости проезда осуществлять на основании следующих документов, представленных в Управление здравоохранения не позднее двухмесячного срока со дня выписки из организации здравоохранения:
1) заявление в произвольной форме, с указанием ИИН, адреса проживания и реквизитов банка для перечисления денежных средств;
2) копии удостоверения личности и (или) свидетельства о рождении;
3) копия направления на лечение;
4) заключение врачебно-консультативной комиссии медицинской организации (далее – ВКК) о необходимости сопровождения больного;
5) копия выписки из медицинской карты стационарного пациента;
6) проездные билеты, подтверждающие факт поездки, оформленные на имя больного и (или) сопровождающего его лица, а в случае их утери, справки, подтверждающие стоимость проезда до места лечения и обратно.

4. Науқасқа және оны ертіп жүретін тұлғаға (тек науқасты ертіп жүрген жағдайда) емделу орнына және тұрғылықты жеріне кері қарай жол жүруінің мынадай шығыстары өтелсін:
темiржолмен жүрген кезде – купе вагонының тарифі бойынша;
су жолдарымен, тас және топырақ жолдармен – сол жергiлiктi жерде қолданылып жүрген жол жүру құны бойынша.
5. Науқасқа және оны ертіп жүретін тұлғаға (тек науқасты ертіп жүрген жағдайда, бір адамнан көп емес) емделу орнына және тұрғылықты жеріне кері қарай ДКК қорытындысында рұқсат етілген кезде, әуе көлiгiмен жол жүрген кезде шығыстары экономикалық класс тарифі бойынша келесі диагноздарда өтелсін:
1) 5-сатысындағы бүйректің созылмалы ауруы; перитонеалдық диализ;
2) 3, 4-сатылардағы қатерлі ісіктер.
6. Жол жүру құнын төлеу Денсаулық сақтау басқармасымен науқастардың және (немесе) оларды ертіп жүретін тұлғаның банктік карт-шоттарына аудару арқылы жүзеге асырылады.".
Шымкент қаласы мәслихатының
2023 жылғы 14 маусымдағы
№ 4/43-VIII шешіміне 2-қосымша
Шымкент қаласы мәслихатының
2020 жылғы 22 маусымдағы
№ 67/598-6с шешіміне
1-қосымша
Шымкент қаласында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындары, сондай-ақ олардың шекті толу нормалары
1. "Наурыз" алаңы – Абай ауданы, Бәйдібек би даңғылы, шекті толуы –500-600 адам;
2. Даңқ мемориалының алды – Тұран ауданы, Қ.Рысқұлбеков көшесі, 3 "Г", шекті толуы – 200-250 адам;
3. "Асар" шағын ауданындағы орталық алаң – Абай ауданы, Сейхун және Жантөре көшелерінің қиылысы, шекті толуы – 200-300 адам;
4. Шымкент қаласында шерулер мен демонстрациялар өткізу маршруты болып Мәделі Қожа көшесі (А.Байтұрсынов пен Қ.Қазиев көшелерінің арасы) айқындалсын.
Шымкент қаласы мәслихатының
2023 жылғы 14 маусымдағы
№ 4/43-VIII шешіміне 3-қосымша
Шымкент қаласы мәслихатының
2020 жылғы 22 маусымдағы
№ 67/598-6с шешіміне
2-қосымша
Шымкент қаласында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібі мен материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар
Шымкент қаласында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарда бейбіт жиналыстар ұйымдастырушылар мен оларға қатысушылар хабарлама және өтiнiште көрсетiлген мақсатқа сәйкес, белгiленген мерзiмде және келiсiлген орында өткiзiледi.
Бейбіт жиналыстарды өткiзу кезiнде ұйымдастырушылар және оларға қатысушылар қоғамдық тәртiптi сақтайды.
Бейбіт жиналыстарды ұйымдастырушылар мен оларға қатысушыларға:
1) көлiктiң және жаяу жүргiншiлердiң қозғалысына бөгет жасауына;
2) шағынауданның (тұрғын алаптың) инфрақұрылым объектiлерiнiң үздiксiз жұмыс iстеуiне кедергi келтiруiне;

4. Возместить следующие расходы по проезду к месту лечения и обратно к месту проживания больному и лицу, сопровождающему его (только в случае сопровождения больного):
при проезде по железным дорогам – по тарифу купейного вагона;
по водным путям, по шоссейным и грунтовым дорогам – по существующей в данной местности стоимости проезда.
5. Возместить расходы по проезду к месту лечения и обратно к месту проживания больному и лицу, сопровождающему его (только в случае сопровождения больного, не более одного человека) при проезде воздушным транспортом – по тарифу экономического класса, при наличии разрешения в заключении ВКК, при следующих диагнозах:
1) хроническая болезнь почек, 5 стадия; перитонеальный диализ;
2) злокачественные новообразования 3, 4 стадии.
6. Оплата стоимости проезда осуществляется Управлением здравоохранения путем зачисления денежных средств на банковские карт-счета больного и (или) сопровождающего его лица.".
Приложение 2 к решению
маслихата города Шымкент
от 14 июня 2023 года
№ 4/43-VIII
Приложение 1 к решению
маслихата города Шымкент
от 22 июня 2020 года
№ 67/598-6c
Специализированные места для организации и проведения мирных собраний в городе Шымкент и нормы их предельной заполняемости
1. Площадь "Наурыз" – Абайский район, проспект Байдибек би, предельная заполняемость – 500-600 человек;
2. Перед Мемориалом Славы – район Тұран, улица К.Рыскулбекова, 3 "Г", предельная заполняемость – 200-250 человек;
3. Центральная площадь микрорайона "Асар", Абайский район, пересечение улиц Сейхун и Жантөре, предельная заполняемость – 200-300 человек;
4. Маршрут проведения шествий и демонстраций в городе Шымкент определить по улице Мадели Кожа (между улицами А.Байтурсынова и К.Казиева).
Приложение 3 к решению
маслихата города Шымкент
от 14 июня 2023 года
№ 4/43-VIII
Приложение 2 к решению
маслихата города Шымкент
от 22 июня 2020 года
№ 67/598-6с
Порядок использования и требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в городе Шымкент
В специализированных местах для организации и проведения мирных собраний в городе Шымкент мирные собрания организаторами и их участниками проводятся в соответствии с целями, указанными в уведомлении и заявлении, в определенные сроки и в обусловленном месте.
При проведении мирных собраний организаторы и их участники соблюдают общественный порядок.
Организаторам мирных собраний и их участникам запрещается:
1) препятствование движению транспорта и пешеходов;
2) создание помех для бесперебойного функционирования объектов инфраструктуры микрорайона (жилого массива);

3) Шымкент қаласы әкімдігінің келісімінсіз киiз үйлер, шатырлар, өзге де уақытша құрылыстар тұрғызуына;
4) шараны өткiзу кезiнде қоғамдық тәртiптi қамтамасыз етушi мемлекеттiк органдар өкiлдерiнiң қызметiне кез келген нысанда араласуына;
5) жасыл желектерге, шағын сәулет нысандарына залал келтiруiне;
6) өзiмен бiрге суық қаруды, атыс және өзге де қаруды, сондай-ақ адамдардың өмiрi мен денсаулығына қарсы азаматтарға, және заңды тұлғалардың меншiгiне материалдық залал келтiру үшiн пайдаланылуы мүмкiн арнайы жасалған немесе бейiмделген заттарды алып жүруiне тыйым салынады.
Бейбіт жиналыстар өткізуді материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуді оларды ұйымдастырушы мен оларға қатысушылар өз қаражаты есебінен, сондай-ақ осы бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жиналған және (немесе) берілген қаражат пен мүлік есебінен, егер "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының Заңында және Қазақстан Республикасының өзге де заңдарында өзгеше белгіленбесе, жүзеге асырады.
Қоғамдық қауіпсіздікті, сондай-ақ медициналық, өрт сөндіру және өзге де қауіпсіздік қызметтерін қамтамасыз ету шаралары мемлекеттік органдармен жүзеге асырылады.
Шымкент қаласы мәслихатының
2023 жылғы 14 маусымдағы
№ 4/43-VIII шешіміне 4-қосымша
Шымкент қаласы мәслихатының
2022 жылғы 30 наурыздағы
№ 14/123-VII шешіміне
қосымша
Шымкент қаласындағы бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Р/с
Аймақ-тардың №
Бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффи-циенті
1
I аймақ
Шекаралары Н.Исмаилов және И.Павлов көшелерінің қиылысынан басталады солтүстік-шығыс бағытта И.Павлов көшесінің оң жағымен Ю.Гагарин көшесінің қиылысына дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта Ю.Гагарин көшесінің оң жағымен Кремлевская көшесінің қиылысына дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Кремлевская көшесінің оң жағымен Ш.Қалдаяқов көшесінің қиылысына дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта Ш.Қалдаяқов көшесінің оң жағымен Абай даңғылының қиылысына дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Абай даңғылының оң жағымен А.Асқаров көшесінің қиылысына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта А.Асқаров көшесінің оң жағымен М.Пошанов көшесіне дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта М.Пошанов көшесінің оң жағымен Темірлан тас жолына дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта Темірлан тас жолының оң жағымен С.Қожанов көшесінің қиылысына дейін, содан кейін солтүстік-шығыс бағытта С.Қожанов көшесінің оң жағымен Б.Момышұлы даңғылының қиылысына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Б.Момышұлы даңғылының оң жағымен О.Сүлейменов көшесіне дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта О.Сүлейменов көшесінің оң жағымен, Абай атындағы саябағының бойымен Қ.Қазиев көшесіне дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Қ.Қазиев көшесінің оң жағымен Ұ.Арғынбеков көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Ұ.Арғынбеков көшесінің оң жағымен Бәйдібек би даңғылына дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Бәйдібек би даңғылының оң жағымен Nursultan Nazarbaev даңғылына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта С.Бәйтереков көшесінің қиылысына дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Бәйтереков көшесінің оң жағымен Шұғыла көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Шұғыла көшесінің оң жағымен Нұрсәт және Нұрсәт-3 шағын аудандардың оңтүстік шекараларына дейін, одан кейін Нұрсәт және Нұрсәт-3 шағын аудандарының оңтүстік шекараларының шығыс бағытында Nursultan Nazarbaev даңғылының қиылысына дейін және одан әрі Ұ.Арғынбеков көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Ұ.Арғынбеков көшесінің оң жағымен Жібек жолы көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Жібек жолы көшесінің оң жағымен Сайрам көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Сайрам көшесінің оң жағымен Тәуке хан даңғылына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Тәуке хан даңғылының оң жағымен темір жолдың бөлінген белдеуіне дейін, содан кейін оңтүстік-батыс бағытта темір жолдың бөлінген белдеуінің оң жағымен Ақназар хан көшесіне дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта Ақназар хан көшесінің оң жағымен Төле би көшесінің қиылысына дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта Төле би көшесінің оң жағымен Ордабасы алаңы мен Әйтеке би көшесінің қиылысына дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Әйтеке би көшесінің оң жағымен К.Тоқаев көшесінің қиылысына дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта К.Тоқаев көшесінің оң жағымен жобаланған жолға дейін, одан әрі оңтүстік бағытта жобаланған жолдың оң жағымен Әйтеке би көшесіне дейін, содан кейін оңтүстік бағытта Әйтеке би көшесінің оң жағымен Ш.Рашидов көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Ш.Рашидов көшесінің оң жағымен Н.Исмаилов көшесінің қиылысына дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта Н.Исмаилов көшесінің оң жағымен бастапқы нүктеге дейін. Бірінші аймаққа шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кірген, оның ішінде: қаланың орталық бөлігі, үшінші, тоғызыншы, Спорт, Кіші Самал, Наурыз, Нұрсәт, Нұрсәт-3, Отырар, Төменгі Отырар, Айқап, Түркістан, Тараз, Сайрам, Теріскей, Шапағат, Шапағат-2, Восток, он біріншіден он сегізіншіге дейінгі шағын аудандар, Қарасу, сегізінші және жиырма бірінші шағын аудандардың бөліктері; 22-327-060, 22-327-061, 22-327-062, 22-327-063, 22-327-070, 22-327-071, 22-328-004, 22-328-005, 22-328-006, 22-328-007, 22-328-008, 22-328-009, 22-328-010 22-328-011, 22-328-012, 22-328-013, 22-328-014, 22-328-015, 22-328-016, 22-328-017, 22-328-019, 22-328-020, 22-329-001, 22-329-002, 22-329-005, 22-329-006, 22-329-007, 22-329-008, 22-329-009, 22-329-010, 22-329-011, 22-329-012, 22-329-013, 22-329-014, 22-329-018, 22-329-019, 22-329-020, 22-329-021, 22-329-022, 22-329-024, 22-329-025, 22-329-026, 22-330-050, 22-330-054 есептік кварталдары; 22-328-018, 22-330-051, 22-330-053 есептік кварталдардың бір бөлігі.
2
2
II аймақ

3) установление юрт, палаток, иных временных сооружений без согласования с акиматом города Шымкент;
4) вмешательство в любой форме в деятельность представителей государственных органов, обеспечивающих общественный порядок при проведении мероприятия;
5) нанесение ущерба зеленым насаждениям, малым архитектурным формам;
6) иметь при себе холодное, огнестрельное и иное оружие, а также специально подготовленные или приспособленные предметы, которые могут быть использованными против жизни и здоровья людей, для причинения материального ущерба гражданам и собственности юридических лиц.
Материально-техническое и организационное обеспечение проведения мирных собраний осуществляется их организатором и участниками за счет собственных средств, а также за счет средств и имущества, собранных и (или) переданных для проведения данных мирных собраний, если Законом Республики Казахстан "О порядке организации и проведения мирных собраний в Республике Казахстан" и иными законами Республики Казахстан не установлено иное.
Меры по обеспечению общественной безопасности, а также медицинских, пожарных и иных служб безопасности осуществляется государственными органами.
Приложение 4 к решению
маслихата города Шымкент
от 14 июня 2023 года
№ 4/43-VIII
Приложение к решению
маслихата города Шымкент
от 30 марта 2022 года
№ 14/123-VII
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Шымкент
№ п/п
№ зон
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
I зона
Границы начинаются от пересечения улиц Н.Исмаилова и И.Павлова в северо-восточном направлении по правой стороне улицы И.Павлова до пересечения с улицей Ю.Гагарина, затем в северо-западном направлении по правой стороне улицы Ю.Гагарина до пересечения с улицей Кремлевская, далее в северо-восточном направлении по правой стороне улицы Кремлевская до пересечения с улицей Ш.Калдаякова, затем в северо-западном направлении по правой стороне улицы Ш.Калдаякова до пересечения с проспектом Абая, далее в северо-восточном направлении по правой стороне проспекта Абая до пересечения с улицей А.Аскарова, затем в юго-восточном направлении по правой стороне улицы А.Аскарова до улицы М.Пошанова, далее в северо-восточном направлении по правой стороне улицы М.Пошанова до Темирлановского шоссе, далее в северо-западном направлении по правой стороне Темирлановского шоссе до пересечения с улицей С.Кожанова, затем в северо-восточном направлении по правой стороне улицы С.Кожанова до пересечения с проспектом Б.Момышулы, далее в юго-восточном направлении по правой стороне проспекта Б.Момышулы до улицы О.Сулейменова, затем в северо-восточном направлении по правой стороне улицы О.Сулейменова, вдоль парка имени Абая до улицы К.Казиева, далее в северо-восточном направлении по правой стороне улицы К.Казиева до улицы У.Аргынбекова, затем в юго-восточном направлении по правой стороне улицы У.Аргынбекова до проспекта Байдибек би, далее в северо-восточном направлении по правой стороне проспекта Байдибек би до проспекта Nursultan Nazarbaev, затем в юго-восточном направлении до пересечения с улицей С.Байтерекова, далее в северо-восточном направлении по правой стороне улицы С.Байтерекова до улицы Шугыла, затем в юго-восточном направлении по правой стороне улицы Шугыла до южных границ микрорайонов Нурсат и Нурсат-3, затем в восточном направлении южных границ микрорайонов Нурсат и Нурсат-3 до пересечения с проспектом Nursultan Nazarbaev и далее до улицы У.Аргынбекова, затем в юго-восточном направлении по правой стороне улицы У.Аргынбекова до улицы Жибек жолы, далее в юго-западном направлении по правой стороне улицы Жибек жолы до улицы Сайрамская, затем в юго-западном направлении по правой стороне улицы Сайрамская до проспекта Тауке хана, далее в юго-восточном направлении по правой стороне проспекта Тауке хана до полосы отвода железной дороги, затем в юго-западном направлении по правой стороне полосы отвода железной дороги до улицы Акназар хана, далее в северо-западном направлении по правой стороне улицы Акназар хана до пересечения с улицей Толе би, затем в северо-западном направлении по правой стороне улицы Толе би до пересечения площади Ордабасы и улицы Айтеке би, далее в юго-западном направлении по правой стороне улицы Айтеке би до пересечения с улицей К.Токаева, затем в северо-восточном направлении по правой стороне улицы К.Токаева до проектируемой дороги, далее в южном направлении по правой стороне проектируемой дороги до улицы Айтеке би, затем в южном направлении по правой стороне улицы Айтеке би до улицы Ш.Рашидова, далее в юго-западном направлении по правой стороне улицы Ш.Рашидова до пересечения с улицей Н.Исмаилова, затем в северо-западном направлении по правой стороне улицы Н.Исмаилова до начальной точки. В первую зону вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: центральная часть города, микрорайоны третий, девятый, Спортивный, Малый Самал, Наурыз, Нурсат, Нурсат-3, Отырар, Нижний Отырар, Айкап, Туркестан, Тараз, Сайрам, Терискей, Шапагат, Шапагат-2, Күншығыс, с одиннадцатого по восемнадцатый, Карасу, части восьмого и двадцать первого микрорайонов; учетные кварталы 22-327-060, 22-327-061, 22-327-062, 22-327-063, 22-327-070, 22-327-071, 22-328-004, 22-328-005, 22-328-006, 22-328-007, 22-328-008, 22-328-009, 22-328-010 22-328-011, 22-328-012, 22-328-013, 22-328-014, 22-328-015, 22-328-016, 22-328-017, 22-328-019, 22-328-020, 22-329-001, 22-329-002, 22-329-005, 22-329-006, 22-329-007, 22-329-008, 22-329-009, 22-329-010, 22-329-011, 22-329-012, 22-329-013, 22-329-014, 22-329-018, 22-329-019, 22-329-020, 22-329-021, 22-329-022 , 22-329-024, 22-329-025, 22-329-026, 22-330-050, 22-330-054; часть учетных кварталов 22-328-018, 22-330-051 и 22-330-053.
2
2
II зона

Шекаралары Ю.Гагарин және Ақсуат көшелерінің қиылысынан басталады, солтүстік-батыс бағытта Ақсуат көшесінің оң жағымен Алмахан қажы көшесінің қиылысына дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Алмахан қажы көшесінің оң жағымен Темірлан тас жолына дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта Темірлан тас жолының оң жағымен Сыпырған ата көшесіне дейін, содан кейін солтүстік-шығыс бағытта Сыпырған ата көшесінің оң жағымен М.Төлебаев көшесіне дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта М.Төлебаев көшесінің оң жағымен Т.Бейсембаев көшесіне дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Т.Бейсембаев көшесінің оң жағымен Б.Момышұлы көшесіне дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта Б.Момышұлы көшесінің оң жағымен Алматы А-2 тас жолының қиылысына дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Алматы А-2 тас жолының оң жағымен Қ.Төлеметов көшесіне дейін, содан кейін шығыс бағытта Қ.Төлеметов көшесінің оң жағымен Т.Өтегенов көшесі мен жобаланған автожолдың қиылысына дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта жобаланған автожол бойымен Тұлпар элиталық қалашығының аумағын айналып өтіп, Көкшетау көшесінің қиылысына дейін, содан кейін солтүстік-шығыс бағытта Көкшетау көшесінің оң жағымен жобаланған көшеге дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта жобаланған көшенің оң жағымен "Шымсити" тұрғын алабы бойында салынып жатқан көшеге дейін, содан кейін "Шымсити" тұрғын алабы бойындағы салынып жатқан көшенің оң жағымен Алматы А-2 тас жолының қиылысына дейін, одан әрі Алматы А-2 тас жолының оң жағымен шығыс бағытта айналма жол жағымен Тұран және Бозарық-2 шағын аудандары арасындағы жобаланған көшеге дейін, содан кейін оңтүстік-шығыс бағытта Тұран және Бозарық-2 шағын аудандары арасындағы жобаланған көшенің оң жағымен Таскен шағын ауданы бойында жобаланған көшенің қиылысына дейін, одан әрі батыс және оңтүстік бағыттарда Таскен шағын ауданы бойындағы жобаланған көшенің оң жағымен Алматы тас жолына дейін, одан әрі шығыс бағытта Алматы тас жолының оң жағымен Ақсүмбе көшесіне дейін, одан кейін оңтүстік бағытта Ақсүмбе көшесінің оң жағымен Қ.Патеев көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Қ.Патеев көшесінің оң жағымен Nursultan Nazarbaev даңғылына дейін, содан кейін батыс бағытта Нұрсәт және Нұрсәт-3 шағын аудандардың оңтүстік шекараларымен С.Бәйтереков көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта С.Бәйтереков көшесінің оң жағымен Nursultan Nazarbaev даңғылына дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта Nursultan Nazarbaev даңғылының оң жағымен Бәйдібек би көшесінің қиылысына дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Бәйдібек би көшесінің оң жағымен Ұ.Арғынбеков көшесіне дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта Ұ.Арғынбеков көшесінің оң жағымен Қ.Қазиев көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Қ.Қазиев көшесінің оң жағымен О.Сүлейменов көшесіне дейін, одан кейін батыс бағытта О.Сүлейменов көшесінің оң жағымен Б.Момышұлы даңғылына дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта Б.Момышұлы даңғылының оң жағымен С.Қожанов көшесінің қиылысына дейін, содан кейін оңтүстік-батыс бағытта С.Қожанов көшесінің оң жағымен Темірлан тас жолына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Темірлан тас жолының оң жағымен М.Пошанов көшесіне дейін, одан кейін оңтүстік-батыс бағытта М.Пошанов көшесінің оң жағымен А.Асқаров көшесіне дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта А.Асқаров көшесінің оң жағымен Абай даңғылына дейін, одан кейін оңтүстік-батыс бағытта Абай даңғылының оң жағымен Ш.Қалдаяқов көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Ш.Қалдаяқов көшесінің оң жағымен Кремлевская көшесіне дейін, одан кейін оңтүстік-батыс бағытта Кремлевская көшесінің оң жағымен Ю.Гагарин көшесінің қиылысына дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта Ю.Гагарин көшесінің оң жағымен бастапқы нүктеге дейін. Екінші аймаққа шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кірген, оның ішінде: Жайлау, Қатын көпір, Агропром, 112-квартал, Самал-1, төртінші, Солтүстік-Батыс, Тұлпар, Тұран, Қайтпас-1, Нұртас шағын аудандары, "Шымсити" тұрғын алабы; Қорғасын-1, Самал-2 шағын аудандарының бір бөлігі; 22-327-005, 22-327-006, 22-327-007, 22-327-008, 22-327-009, 22-327-010, 22-327-011, 22-327-028, 22-327-029, 22-327-030, 22-327-031, 22-327-032, 22-327-033, 22-327-034, 22-327-035, 22-327-036, 22-327-041, 22-327-042, 22-327-043, 22-327-044, 22-327-045, 22-327-046, 22-327-047, 22-327-048, 22-327-049, 22-327-050, 22-327-051, 22-327-052, 22-327-056, 22-327-057, 22-327-058, 22-327-059, 22-327-064, 22-327-069, 22-328-001, 22-328-002, 22-328-003, 22-330-036, 22-330-037, 22-330-038, 22-330-045, 22-330-046, 22-330-047, 22-330-048, 22-330-049, 22-330-052 есептік кварталдары; 22-330-033, 22-330-034, 22-330-051, 22-330-053, 22-330-043, 22-330-042, 22-327-066, 22-327-065 есептік кварталдардың бір бөлігі.
1.6
3
III аймақ
Үшінші аймақ бес учаскеден тұрады.

Границы начинаются от пересечения улиц Ю.Гагарина и Аксуат в северо-западном направлении по правой стороне улицы Аксуат до пересечения с улицей Алмахан кажи, далее в северо-восточном направлении по правой стороне улицы Алмахан кажи до Темирлановского шоссе, затем в северо-западном направлении по правой стороне Темирлановского шоссе до улицы Сыпырган ата, затем в северо-восточном направлении по правой стороне улицы Сыпырган ата до улицы М.Толебаева, далее в северо-западном направлении по правой стороне улицы М.Толебаева до улицы Т.Бейсембаева, далее в северо-восточном направлении по правой стороне улицы Т.Бейсембаева до улицы Б.Момышулы, затем в северо-западном направлении по правой стороне улицы Б.Момышулы до пересечения с Алматинской трассой А-2, далее в северо-восточном направлении по правой стороне Алматинской трассы А-2 до улицы К.Толеметова, затем в восточном направлении по правой стороне улицы К.Толеметова до пересечения с улицей Т.Утегенова и проектируемой автодорогой, далее в северо-западном направлении вдоль проектируемой автодороги, огибая территорию элитного городка Тулпар, до пересечения с улицей Кокшетау, затем в северо-восточном направлении по правой стороне улицы Кокшетау до проектируемой улицы, далее в северо-восточном направлении по правой стороне проектируемой улицы до застраиваемой улицы вдоль жилого массива "Шымсити", затем по правой стороне застраиваемой улицы вдоль жилого массива "Шымсити" до пересечения с Алматинской трассой А-2, далее по правой стороне Алматинской трассы А-2 в восточном направлении мимо кольцевой дороги до проектируемой улицы между микрорайонами Тұран и Бозарық-2, затем в юго-восточном направлении по правой стороне проектируемой улицы между микрорайонами Тұран и Бозарық-2 до пересечения с проектируемой улицей вдоль микрорайона Таскен, далее в западном и южном направлениях по правой стороне проектируемой улицы вдоль микрорайона Таскен до Алматинской трассы, далее в восточном направлении по правой стороне Алматинской трассы до улицы Аксумбе, затем в южном направлении по правой стороне улицы Аксумбе до улицы К.Патеева, далее в юго-западном направлении по правой стороне улицы К.Патеева до проспекта Nursultan Nazarbaev, затем в западном направлении по южным границам микрорайонов Нурсат и Нурсат-3 до улицы С.Байтерекова, далее в юго-западном направлении по правой стороне улицы С.Байтерекова до проспекта Nursultan Nazarbaev, затем в северо-западном направлении по правой стороне проспекта Nursultan Nazarbaev до пересечения с улицей Байдибек би, далее в юго-западном направлении по правой стороне улицы Байдибек би до улицы У.Аргынбекова, затем в северо-западном направлении по правой стороне улицы У.Аргынбекова до улицы К.Казиева, далее в юго-западном направлении по правой стороне улицы К.Казиева до улицы О.Сулейменова, затем в западном направлении по правой стороне улицы О.Сулейменова до проспекта Б.Момышулы, далее в северо-западном направлении по правой стороне проспекта Б.Момышулы до пересечения с улицей С.Кожанова, затем в юго-западном направлении по правой стороне улицы С.Кожанова до Темирлановского шоссе, далее в юго-восточном направлении по правой стороне Темирлановского шоссе до улицы М.Пошанова, затем в юго-западном направлении по правой стороне улицы М.Пошанова до улицы А.Аскарова, далее в северо-западном направлении по правой стороне улицы А.Аскарова до проспекта Абая, затем в юго-западном направлении по правой стороне проспекта Абая до улицы Ш.Калдаякова, далее в юго-восточном направлении по правой стороне улицы Ш.Калдаякова до улицы Кремлевская, затем в юго-западном направлении по правой стороне улицы Кремлевская до пересечения с улицей Ю.Гагарина, далее в северо-западном направлении по правой стороне улицы Ю.Гагарина до начальной точки. Во вторую зону вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайоны Жайлау, Катын копр, Агропром, 112-й квартал, Самал-1, четвертый, Солтүстік-Батыс, Тулпар, Тұран, Кайтпас-1, Нұртас, жилой массив "Шымсити"; часть микрорайонов Қорғасын-1, Самал-2; учетные кварталы 22-327-005, 22-327-006, 22-327-007, 22-327-008, 22-327-009, 22-327-010, 22-327-011, 22-327-028, 22-327-029, 22-327-030, 22-327-031, 22-327-032, 22-327-033, 22-327-034, 22-327-035, 22-327-036, 22-327-041, 22-327-042, 22-327-043, 22-327-044, 22-327-045, 22-327-046, 22-327-047, 22-327-048, 22-327-049, 22-327-050, 22-327-051, 22-327-052, 22-327-056, 22-327-057, 22-327-058, 22-327-059, 22-327-064, 22-327-069, 22-328-001, 22-328-002, 22-328-003, 22-330-036, 22-330-037, 22-330-038, 22-330-045, 22-330-046, 22-330-047, 22-330-048, 22-330-049, 22-330-052; часть учетных кварталов 22-330-033, 22-330-034, 22-330-051, 22-330-053, 22-330-043, 22-330-042, 22-327-066, 22-327-065.
1.6
3
III зона
Третья зона состоит из пяти участков.

Үшінші аймақтың бірінші учаскесінің шекаралары Н.Исмаилов және И.Павлов көшелерінің қиылысынан басталады, солтүстік-батыс бағытта Н.Исмаилов көшесінің оң жағымен М.Оспанов көшесіне дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта М.Оспанов көшесінің оң жағымен Мамин-Сибиряк өткеліне дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Мамин-Сибиряк өткелінің оң жағымен темір жолға дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта темір жолдың оң жағымен 22-327-076 және 22-327-038, 22-327-076 және 22-327-025 есептік кварталдар арасындағы шекараларға дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта 22-327-023 есептік кварталдың шекарасымен әуежайдың қолданыстағы қоршауының бойымен Қ.Бекбаев көшесіне дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Қ.Бекбаев көшесінің оң жағымен Қошқар ата өзеніне дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Қошқар ата өзенінің оң жағымен Арасан көшесіне дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Арасан көшесінің оң жағымен Темірлан тас жолына дейін, одан кейін оңтүстік-шығыс бағытта Темірлан тас жолының оң жағымен жаңа Алматы А-2 тас жолына дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта жаңа Алматы А-2 тас жолының және одан әрі ескі Алматы А-2 тас жолының оң жақтарымен Б.Момышұлы көшесіне дейін, одан кейін оңтүстік-шығыс бағытта Б.Момышұлы көшесінің оң жағымен Т.Бейсембаев көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Т.Бейсембаев көшесінің оң жағымен С.Ерубаев көшесіне дейін, одан кейін оңтүстік-шығыс бағытта С.Ерубаев көшесінің оң жағымен М.Төлебаев көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта М.Төлебаев көшесінің оң жағымен Сыпырған ата көшесіне дейін, содан кейін оңтүстік-батыс бағытта Сыпырған ата көшесінің оң жағымен Темірлан тас жолына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Темірлан тас жолының оң жағымен Ақсуат көшесіне дейін, содан кейін оңтүстік-батыс және одан әрі оңтүстік-шығыс бағыттарда Ақсуат көшесінің оң жағымен Ю.Гагарин көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Ю.Гагарин көшесінің оң жағымен И.Павлов көшесіне дейін, содан кейін оңтүстік бағытта И.Павлов көшесінің оң жағымен бастапқы нүктеге дейін. Үшінші аймақтың бірінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кірген, оның ішінде: Қорғасын-2, Қызыл жар, Ақниет және Самал-3 шағын аудандары; 22-327-012, 22-327-013, 22-327-015, 22-327-025, 22-327-026, 22-327-027, 22-327-037, 22-327-038, 22-327-039, 22-327-040, 22-327-053, 22-327-055, 22-327-068 есептік кварталдары; 22-327-014, 22-327-065, 22-327-066, 22-327-024 есептік кварталдардың бір бөлігі.
Үшінші аймақтың екінші учаскесінің шекаралары Қ.Төлеметов көшесі мен Т.Өтегенов көшесінің жалғасы, жобаланған көшенің қиылысынан басталады, оңтүстік-батыс бағытта Қ.Төлеметов көшесінің оң жағымен Алматы А-2 тас жолына дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Алматы А-2 тас жолының оң жағымен Сырым батыр көшесіне дейін, одан кейін солтүстік-батыс бағытта Сырым батыр көшесінің оң жағымен Асар-2 шағын ауданын оңтүстік-батыс жағынан айналып өтіп, жобаланған көшеге дейін, одан әрі солтүстік-шығыс, оңтүстік-шығыс және оңтүстік бағыттарда жобаланған көшенің оң жағымен Асар-2 шағын ауданын батыс, солтүстік және шығыс жағынан айналып өтіп, Алматы А-2 тас жолына дейін, одан кейін солтүстік-шығыс бағытта Алматы А-2 тас жолының оң жағымен Асар шағын ауданы және "Шымсити" тұрғын алабы арасындағы салынып жатқан автожолға дейін, одан әрі оңтүстік бағытта салынып жатқан автожолдың оң жағымен жобаланған жолға дейін, содан кейін оңтүстік-батыс бағытта жобаланған жолдың оң жағымен Көкшетау көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Көкшетау көшесінің оң жағымен бастапқы нүктеге дейін.Үшінші аймақтың екінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кірген, оның ішінде: Отау, Ақжайық, Қайтпас-2, Асар және Асар-2 шағын аудандары; 22-330-033, 22-330-034, 22-330-035 есептік кварталдары; 22-330-026, 22-330-030, 22-330-031 есептік кварталдарының бір бөлігі.

Границы первого участка третьей зоны начинаются от пересечения улиц Н.Исмаилова и И.Павлова в северо-западном направлении по правой стороне улицы Н.Исмаилова до улицы М.Оспанова, затем в северо-западном направлении по правой стороне улицы М.Оспанова до проезда Мамина-Сибиряка, далее в юго-западном направлении по правой стороне проезда Мамина-Сибиряка до железной дороги, затем в северо-западном направлении по правой стороне железной дороги до границ между учетными кварталами 22-327-076 и 22-327-038, 22-327-076 и 22-327-025, далее в северо-восточном направлении по границе учетного квартала 22-327-023 вдоль существующего ограждения аэропорта до улицы К.Бекбаева, далее в северо-восточном направлении по правой стороне улицы К.Бекбаева до реки Кошкар ата, затем в северо-восточном направлении по правой стороне реки Кошкар ата до улицы Арасан, далее в северо-восточном направлении по правой стороне улицы Арасан до Темирлановского шоссе, затем в юго-восточном направлении по правой стороне Темирлановского шоссе до новой Алматинской трассы А-2, далее в северо-восточном направлении по правым сторонам новой Алматинской трассы А-2 и далее старой Алматинской трассы А-2 до улицы Б.Момышулы, затем в юго-восточном направлении по правой стороне улицы Б.Момышулы до улицы Т.Бейсембаева, далее в юго-западном направлении по правой стороне улицы Т.Бейсембаева до улицы С.Ерубаева, затем в юго-восточном направлении по правой стороне улицы С.Ерубаева до улицы М.Толебаева, далее в юго-восточном направлении по правой стороне улицы М.Толебаева до улицы Сыпырган ата, затем в юго-западном направлении по правой стороне улицы Сыпырган ата до Темирлановского шоссе, далее в юго-восточном направлении по правой стороне Темирлановского шоссе до улицы Аксуат, затем в юго-западном и далее в юго-восточном направлениях по правой стороне улицы Аксуат до улицы Ю.Гагарина, далее в юго-восточном направлении по правой стороне улицы Ю.Гагарина до улицы И.Павлова, затем в южном направлении по правой стороне улицы И.Павлова до начальной точки. В первый участок третьей зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайоны Қорғасын-2, Кызылжар, Ақниет и Самал-3; учетные кварталы 22-327-012, 22-327-013, 22-327-015, 22-327-025, 22-327-026, 22-327-027, 22-327-037, 22-327-038, 22-327-039, 22-327-040, 22-327-053, 22-327-055, 22-327-068; часть учетных кварталов 22-327-014, 22-327-065, 22-327-066, 22-327-024.
Границы второго участка третьей зоны начинаются от пересечения улицы К.Толеметова и проектируемой улицы, продолжения улицы Т.Утегенова, в юго-западном направлении по правой стороне улицы К.Толеметова до Алматинской трассы А-2, далее в северо-восточном направлении по правой стороне Алматинской трассы А-2 до улицы Сырым батыра, затем в северо-западном направлении по правой стороне улицы Сырым батыра, огибая микрорайон Асар-2 с юго-западной стороны, до проектируемой улицы, далее в северо-восточном, юго-восточном и южном направлениях по правой стороне проектируемой улицы, огибая микрорайон Асар-2 с западной, северной и восточной стороны, до Алматинской трассы А-2, затем в северо-восточном направлении по правой стороне Алматинской трассы А-2 до строящейся автодороги между микрорайоном Асар и жилым массивом "Шымсити", далее в южном направлении по правой стороне строящейся автодороги до проектируемой дороги, затем в юго-западном направлении по правой стороне проектируемой дороги до улицы Кокшетау, далее в юго-западном направлении по правой стороне улицы Кокшетау до начальной точки. Во второй участок третьей зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайоны Отау, Акжайык, Кайтпас-2, Асар и Асар-2; учетные кварталы 22-330-033, 22-330-034, 22-330-035; часть учетных кварталов 22-330-026, 22-330-030, 22-330-031.

Үшінші аймақтың үшінші учаскесінің шекаралары Ұ.Арғынбеков және Жібек жолы көшелерінің қиылысынан басталады, солтүстік-батыс бағытта Ұ.Арғынбеков көшесінің оң жағымен 22-330-054 және 22-330-055 есептік кварталдардың арасындағы шекарамен қиылысқа дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта 22-330-054 және 22-330-055 есептік кварталдар арасындағы шекарамен Nursultan Nazarbaev даңғылы мен Қ.Патеев көшесінің қиылысына дейін, содан кейін шығыс бағытта Қ.Патеев көшесінің оң жағымен Ақсүмбе көшесіне дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Ақсүмбе көшесінің оң жағымен Алматы тас жолына дейін, содан кейін батыс бағытта Алматы тас жолының оң жағымен Таскен шағын ауданының батыс және солтүстік-батыс жақтағы шекараларының бойы жағымен өтетін шекараға дейін, жобаланған жолға дейін, содан кейін жобаланған жолдың оң жағымен оңтүстік-шығыс бағытта, Таскен шағын ауданының шығыс жақтағы шекараларының бойымен Жібек жолы көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Жібек жолы көшесінің оң жағымен бастапқы нүктеге дейін.Үшінші аймақтың үшінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кірген, оның ішінде: Таскен, Тассай шағын аудандары; 22-330-055, 22-330-056, 22-330-057 есептік кварталдары; 22-330-041, 22-330-042, 22-330-043 есептік кварталдарының бір бөлігі.
Үшінші аймақтың төртінші учаскесінің шекаралары Әмір Темір көшесінің және жобаланған автожолдың қиылысынан басталады, шығыс бағытта 22-330-070 және 22-330-072 есептік кварталдардың шекарасымен жобаланған автожолға дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта жобаланған автожолдың оң жағымен Юсуф Сареми көшесі мен жобаланған автожолдың қиылысына дейін, содан кейін оңтүстік-шығыс бағытта жобаланған автожолдың оң жағымен Әмір Темір көшесі мен жобаланған автожолдың қиылысына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта жобаланған автожолдың оң жағымен Сайрамсу өзенін қиып өтіп, Базарқақпа шағын ауданын айналып өтіп, 22-329-041 есептік кварталында орналасқан жобаланған автожолға дейін, содан кейін шығыс, оңтүстік және оңтүстік-батыс бағыттарда жобаланған автожолдың оң жағымен Абдулабад көшесін қиып өтіп, Тұрдыабад тұрғын алабында жобаланған автожолға дейін, одан әрі оңтүстік, шығыс, батыс, оңтүстік, батыс және солтүстік-батыс бағыттарда Тұрдыабад тұрғын алабында жобаланған автожолдың оң жағымен Тұрдыабад тұрғын алабын айналып өтіп, жобаланған автожол - Тәуке хан даңғылының жалғасына дейін, одан әрі солтүстік - батыс бағытта жобаланған автожол-Тәуке хан даңғылы жалғасының оң жағымен жобаланған автожолға дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта жобаланған автожолдың оң жағымен бастапқы нүктеге дейін. Үшінші аймақтың төртінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кірген, оның ішінде: Сайрам шағын ауданы, Базарқақпа және Тұрдыабад тұрғын алаптары; 22-330-073, 22-330-078, 22-330-079 есептік кварталдары; 22-330-064, 22-330-069, 22-330-072, 22-330-074, 22-330-077, 22-330-080, 22-329-039, 22-329-040, 22-329-041, 22-329-046 есептік кварталдардың бір бөлігі.

Границы третьего участка третьей зоны начинаются от пересечения улиц У.Аргынбекова и Жибек жолы в северо-западном направлении по правой стороне улицы У.Аргынбекова до пересечения с границей между учетными кварталами 22-330-054 и 22-330-055, далее в северо-восточном направлении по границе между учетными кварталами 22-330-054 и 22-330-055 до пересечения проспекта Nursultan Nazarbaev с улицей К.Патеева, затем в восточном направлении по правой стороне улицы К.Патеева до улицы Аксумбе, далее в северо-восточном направлении по правой стороне улицы Аксумбе до Алматинской трассы, затем в западном направлении по правой стороне Алматинской трассы до границы, проходящей вдоль границ микрорайона Таскен с западной и северо-западной стороны, до проектируемой дороги, затем в юго-восточном направлении по правой стороне проектируемой дороги, вдоль границ микрорайона Таскен с восточной стороны до улицы Жибек жолы, далее в юго-западном направлении по правой стороне улицы Жибек жолы до начальной точки. В третий участок третьей зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайоны Таскен, Тассай; учетные кварталы 22-330-055, 22-330-056, 22-330-057; часть учетных кварталов 22-330-041, 22-330-042, 22-330-043.
Границы четвертого участка третьей зоны начинаются от пересечения улицы Амира Тимура и проектируемой автодороги в восточном направлении по границе с учетными кварталами 22-330-070 и 22-330-072 до проектируемой автодороги, далее в северо-восточном направлении по правой стороне проектируемой автодороги до пересечения улицы Юсуфа Сареми и проектируемой автодороги, затем в юго-восточном направлении по правой стороне проектируемой автодороги до пересечения улицы Амира Тимура и проектируемой автодороги, далее в юго-восточном направлении по правой стороне проектируемой автодороги, пересекая реку Сайрамсу, огибая жилой массив Базаркакпа, до проектируемой автодороги, расположенной в учетном квартале 22-329-041, затем в восточном, южном и юго-западном направлениях по правой стороне проектируемой автодороги, пересекая улицу Абдулабад, до проектируемой автодороги в жилом массиве Турдыабад, далее в южном, восточном, западном, южном, западном и северо-западном направлениях по правой стороне проектируемой автодороги в жилом массиве Турдыабад, огибая жилой массив Турдыабад, до проектируемой автодороги - продолжения проспекта Тауке хана, далее в северо-западном направлении по правой стороне проектируемой автодороги - продолжения проспекта Тауке хана до проектируемой автодороги, затем в северо-западном направлении по правой стороне проектируемой автодороги до начальной точки. В четвертый участок третьей зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайон Сайрам, жилые массивы Турдыабад и Базаркакпа; учетные кварталы 22-330-073, 22-330-078, 22-330-079; часть учетных кварталов 22-330-064, 22-330-069, 22-330-072, 22-330-074, 22-330-077, 22-330-080, 22-329-039, 22-329-040, 22-329-041, 22-329-046.

Үшінші аймақтың бесінші учаскесінің шекаралары теміржол мен Ш.Рашидов көшесінің қиылысынан басталады, шығыс бағытта Ш.Рашидов көшесінің оң жағымен Әйтеке би көшесіне дейін, одан әрі солтүстік бағытта Әйтеке би көшесінің оң жағымен жобаланған автожолға дейін, содан кейін батыс, солтүстік, шығыс бағыттарда жобаланған автожолдың оң жағымен К.Тоқаев көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік бағытта К.Тоқаев көшесінің оң жағымен Әйтеке би көшесіне дейін, содан кейін оңтүстік-шығыс бағытта Әйтеке би көшесінің оң жағымен Төле би көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Төле би көшесінің оң жағымен Ақназар хан көшесіне дейін, одан кейін солтүстік-шығыс және оңтүстік-шығыс бағыттарда Ақназар хан көшесінің оң жағымен темір жолға дейін, одан әрі оңтүстік-батыс, оңтүстік және солтүстік-батыс бағыттарда темір жолдың оң жағымен бастапқы нүктеге дейін.Үшінші аймақтың бесінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кірген, оның ішінде: Ордабасы шағын ауданы; 22-328-022 есептік квартал; 22-328-021, 22-328-018, 22-328-020, 22-329-027 есептік кварталдардың бір бөлігі.
1.4
4
IV аймақ
Төртінші аймақ төрт учаскеден тұрады.
Төртінші аймақтың бірінші учаскесінің шекаралары Қ.Бекбаев көшесі мен Жаңатілек көшесінің қиылысынан басталады, батыс бағытта Жаңатілек көшесінің оң жағымен Шалқаркөл көшесіне дейін, одан кейін батыс бағытта Шалқаркөл көшесінің оң жағымен жобаланған автожолға дейін, одан әрі солтүстік бағытта жобаланған автожолдың оң жағымен Темірлан тас жолына дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта Темірлан тас жолының оң жағымен Шымкент-Арыс-Темірлан автожолының көлік айрығына дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта қисық сызықпен түрінде Ынтымақ-2 шағын ауданы шекарасының бойымен Алматы А-2 тас жолына дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Алматы А-2 тас жолының оң жағымен Темірлан тас жолына дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта Темірлан тас жолының оң жағымен Арасан көшесіне дейін, одан кейін оңтүстік-батыс бағытта Арасан көшесінің оң жағымен Қошқар ата өзеніне дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Қошқар ата өзенінің оң жағымен Қ.Бекбаев көшесіне дейін, содан кейін оңтүстік-батыс бағытта Қ.Бекбаев көшесінің оң жағымен бастапқы нүктеге дейін. Төртінші аймақтың бірінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кірген, оның ішінде: Ынтымақ, Ынтымақ-2 және Тұрлан шағын аудандары; 22-327-016, 22-327-017, 22-327-018, 22-327-019, 22-327-024 есептік кварталдарының бір бөлігі. Төртінші аймақтың екінші учаскесінің шекаралары Алматы А-2 тас жолының Қ.Төлеметов көшесімен қиылысынан басталады, одан әрі қисық сызықпен солтүстік-батыс, оңтүстік-батыс, солтүстік-батыс, батыс, солтүстік және солтүстік-шығыс бағыттарда Достық шағын ауданы және Қайнарбұлақ тұрғын алабын батыс жақтан айналып өтіп Сырым батыр көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Сырым батыр көшесінің оң жағымен және әрі қарай, Сырым батыр көшесімен шығыс бағытқа бұрылып, Қайнарбұлақ тұрғын алабын айналып өтіп, оңтүстік-батыс бағытта Сырым батыр көшесіне дейін жетеді, содан кейін оңтүстік-шығыс бағытта Сырым батыр көшесінің оң жағымен оңтүстік-шығыс бағытқа бұрылып, оңтүстік-батыс бағытта Сырым батыр көшесіне дейін жетеді, одан кейін оңтүстік-шығыс бағытта Сырым батыр көшесінің оң жағымен Алматы А-2 тас жолына дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Алматы А-2 тас жолының оң жағымен бастапқы нүктеге дейін жетеді. Төртінші аймақтың екінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кірген, оның ішінде: Достық шағын ауданы, Қайнарбұлақ тұрғын алабы; 22-330-003, 22-330-005, 22-330-007, 22-330-008, 22-330-009, 22-330-010, 22-330-011, 22-330-012, 22-330-013, 22-330-014, 22-330-015, 22-330-032 есептік кварталдары; 22-330-001, 22-330-002, 22-330-006, 22-330-016, 22-330-030, 22-330-031, 22-327-003, 22-327-004 есептік кварталдардың бір бөлігі.

Границы пятого участка третьей зоны начинаются от пересечения железной дороги с улицей Ш.Рашидова в восточном направлении по правой стороне улицы Ш.Рашидова до улицы Айтеке би, далее в северном направлении по правой стороне улицы Айтеке би до проектируемой автодороги, затем в западном, северном, восточном направлениях по правой стороне проектируемой автодороги до улицы К.Токаева, далее в южном направлении по правой стороне улицы К.Токаева до улицы Айтеке би, затем в юго-восточном направлении по правой стороне улицы Айтеке би до улицы Толе би, далее в юго-восточном направлении по правой стороне улицы Толе би до улицы Акназар хана, затем в северо-восточном и юго-восточном направлениях по правой стороне улицы Акназар хана до железной дороги, далее в юго-западном, южном и северо-западном направлениях по правой стороне железной дороги до начальной точки. В пятый участок третьей зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайон Ордабасы; учетный квартал 22-328-022; часть учетных кварталов 22-328-021, 22-328-018, 22-328-020, 22-329-027.
1.4
4
IV зона
Четвертая зона состоит из четырех участков.
Границы первого участка четвертой зоны начинаются от пересечения улицы К.Бекбаева с улицей Жанатилек в западном направлении по правой стороне улицы Жанатилек до улицы Шалкаркол, затем в западном направлении по правой стороне улицы Шалкарколь до проектируемой автодороги, далее в северном направлении по правой стороне проектируемой автодороги до Темирлановского шоссе, затем в северо-западном направлении по правой стороне Темирлановского шоссе до транспортной развязки автодороги Шымкент-Арыс-Темирлан, далее ломаной линией в северо-восточном направлении вдоль границы микрорайона Ынтымақ-2 до Алматинской трассы А-2, затем в юго-западном направлении по правой стороне Алматинской трассы А-2 до Темирлановского шоссе, далее в северо-западном направлении по правой стороне Темирлановского шоссе до улицы Арасан, затем в юго-западном направлении по правой стороне улицы Арасан до реки Кошкар ата, далее в юго-западном направлении по правой стороне реки Кошкар ата до улицы К.Бекбаева, затем в юго-западном направлении по правой стороне улицы К.Бекбаева до начальной точки. В первый участок четвертой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайоны Ынтымак, Ынтымақ-2, Турлан; часть учетных кварталов 22-327-016, 22-327-017, 22-327-018, 22-327-019, 22-327-024.
Границы второго участка четвертой зоны начинаются от пересечения Алматинской трассы А-2 с улицей К.Толеметова, далее ломаной линией в северо-западном, юго-западном, северо-западном, западном, северном и северо-восточном направлениях, огибая с западной стороны микрорайон Достык и жилой массив Кайнарбулак, до улицы Сырым батыра, далее в юго-восточном направлении по правой стороне улицы Сырым батыра и далее, поворачивая от улицы Сырым батыра в восточном направлении, огибая жилой массив Кайнар булак, доходят в юго-западном направлении до улицы Сырым батыра, затем в юго-восточном направлении по правой стороне улицы Сырым батыра и далее, поворачивая от улицы Сырым батыра в юго-восточном направлении, доходит в юго-западном направлении до улицы Сырым батыра, затем в юго-восточном направлении по правой стороне улицы Сырым батыра до Алматинской трассы А-2, далее в юго-западном направлении по правой стороне Алматинской трассы А-2 до начальной точки. Во второй участок четвертой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайон Достык, жилой массив Кайнарбулак; учетные кварталы 22-330-003, 22-330-005, 22-330-007, 22-330-008, 22-330-009, 22-330-010, 22-330-011, 22-330-012, 22-330-013, 22-330-014, 22-330-015, 22-330-032; часть учетных кварталов 22-330-001, 22-330-002, 22-330-006, 22-330-016, 22-330-030, 22-330-031, 22-327-003, 22-327-004.

Төртінші аймақтың үшінші учаскесінің шекаралары Алматы А-2 тас жолының жобаланған автожолмен қиылысынан басталады, әрі қарай Бозарық шағын ауданын айналып өтіп, солтүстік, солтүстік-батыс, солтүстік және шығыс бағыттарда Шымкент-Шаян тас жолына дейін, одан кейін солтүстік бағытта Шымкент-Шаян тас жолының оң жағымен жобаланған автожолға дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта жобаланған автожолдың оң жағымен, Бозарық-3 және Бозарық-2 шағын аудандарын айналып өтіп, Бозарық-2 және Таскен шағын аудандары арасындағы жобаланған автожолдың қиылысына дейін, одан кейін батыс бағытта Бозарық-2 және Таскен шағын аудандары арасындағы жобаланған автожолдың оң жағымен Тұран және Бозарық-2 шағын аудандары арасындағы салынған автожолға дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта Тұран және Бозарық-2 шағын аудандары арасындағы құрылыс салынған автожолдың оң жағымен Алматы А-2 тас жолына дейін, одан кейін батыс бағытта Алматы А-2 тас жолының оң жағымен бастапқы нүктеге дейін. Төртінші аймақтың үшінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кірген, оның ішінде: Бозарық, Бозарық-2, Бозарық-3 шағын аудандары; 22-330-029, 22-330-028, 22-330-027, 22-330-025 есептік кварталдары; 22-330-019 , 22-330-017, 22-330-018, 22-330-020, 22-330-026, 22-330-024, 22-330-039, 22-330-041, 22-330-042 есептік кварталдардың бір бөлігі.

Границы третьего участка четвертой зоны начинаются: от пересечения Алматинской трассы А-2 с проектируемой автодорогой, далее огибая микрорайон Бозарық, в северном, северо-западном, северном и восточном направлениях до трассы Шымкент-Шаян, затем в северном направлении по правой стороне трассы Шымкент-Шаян до проектируемой автодороги, далее в юго-восточном направлении по правой стороне проектируемой автодороги, огибая микрорайоны Бозарық-3 и Бозарық-2, до пересечения с проектируемой автодорогой между микрорайонами Бозарық-2 и Таскен, затем в западном направлении по правой стороне проектируемой автодороги между микрорайонами Бозарық-2 и Таскен до застроенной автодороги между микрорайонами Тұран и Бозарық-2, далее в северо-западном направлении по правой стороне застроенной автодороги между микрорайонами Тұран и Бозарық-2 до Алматинской трассы А-2, затем в западном направлении по правой стороне Алматинской трассы А-2 до начальной точки. В третий участок четвертой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайоны Бозарық, Бозарық-2, Бозарық-3; учетные кварталы 22-330-029, 22-330-028, 22-330-027, 22-330-025; часть учетных кварталов 22-330-019, 22-330-017, 22-330-018, 22-330-020, 22-330-026, 22-330-024, 22-330-039, 22-330-041 и 22-330-042.

Алтыншы аймақ төрт учаскеден тұрады. Алтыншы аймақтың бірінші учаскесінің шекаралары Береке тұрғын алабының жоғарғы нүктесінен басталып, оңтүстік-шығыс, оңтүстік-батыс, солтүстік-батыс, оңтүстік-батыс, солтүстік-батыс, оңтүстік-батыс, солтүстік-батыс және солтүстік-шығыс бағыттарда Береке тұрғын үй алабын барлық жағынан айналып, бастапқы нүктеге дейін. Алтыншы аймақтың бірінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кірген, оның ішінде: Береке тұрғын үй алабы, 22-330-022, 22-330-023 есептік кварталдарының бір бөлігі. Алтыншы аймақтың екінші учаскесінің шекаралары Шымкент-Шаян автожолының жобаланған темір жолмен қиылыстан басталып, оңтүстік бағытта Шымкент-Шаян автожолының оң жағымен жобаланған автожолға дейін, одан кейін батыс, оңтүстік-батыс, оңтүстік-шығыс, оңтүстік бағыттарда Бозарық шағын ауданының солтүстік және батыс жақтары бойымен жобаланған автожолға дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта жобаланған автожолдың оң жағымен Қайнарбұлақ тұрғын алабына дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта Қайнарбұлақ тұрғын алабының солтүстік жағымен Сырым батыр көшесіне дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта Сырым батыр көшесінің оң жағымен жобаланған автожолға дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта жобаланған автожолдың оң жағымен Қайнарбұлақ тұрғын алабының шығыс жағынан жобаланған темір жолға дейін, содан кейін оңтүстік-шығыс бағытта жобаланған темір жолдың оң жағымен бастапқы нүктеге дейін жалғасады. Алтыншы аймақтың екінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кірген, оның ішінде: Бозарық шағын ауданы; 22-330-006, 22-330-016, 22-330-017, 22-330-018, 22-330-026, 22-330-030, 22-330-031 есептік кварталдардың бір бөлігі. Алтыншы аймақтың үшінші учаскесінің шекаралары Темірлан тас жолының Шымкент-Бадам автожолымен қиылысынан басталып, оңтүстік-шығыс бағытта Темірлан тас жолының оң жағымен жобаланған автожолға дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта жобаланған автожолдың оң жағымен Шалқаркөл көшесіне дейін, содан кейін оңтүстік-шығыс бағытта Шалқаркөл және Жаңатілек көшелерімен Қ.Бекбаев көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Қ.Бекбаев көшесінің оң жағымен, одан әрі оңтүстік-шығыс, оңтүстік-батыс бағыттарда шектес 22-327-023 және 22-327-025 есептік кварталдардың шекараларымен, одан кейін оңтүстік-шығыс бағытта 22-327-076 және 22-327-025 шектес есептік кварталдардың шекаралары бойынша, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта 22-327-076 және 22-327-038 шектес есептік кварталдардың шекаралары бойынша темір жолға дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта темір жолдың оң жағымен Көкбұлақ тұрғын алабына дейін, одан әрі солтүстік-шығыс, солтүстік-батыс бағыттарда Көкбұлақ тұрғын алабының солтүстік-шығыс жағымен Көкбұлақ-Бадам автожолына дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Көкбұлақ-Бадам автожолының оң жағымен, одан әрі оңтүстік-шығыс, солтүстік-шығыс, оңтүстік-батыс, оңтүстік-шығыс, солтүстік, шығыс, оңтүстік, солтүстік-шығыс, солтүстік-батыс бағыттарда, Шымкент-Бадам автожолы мен Темірлан тас жолын қиып, одан әрі оңтүстік-шығыс және оңтүстік-батыс бағыттарда бастапқы нүктеге дейін. Алтыншы аймақтың үшінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кірген, оның ішінде: 22-327-023, 22-327-024, 22-327-076, 22-327-078 есептік кварталдардың бір бөлігі.

Границы первого участка шестой зоны начинаются от верхней точки жилого массива Береке в юго-восточном, юго-западном, северо-западном, юго-западном, северо-западном, юго-западном, северо-западном и северо-восточном направлениях, огибая жилой массив Береке со всех сторон, до начальной точки. В первый участок шестой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: жилой массив Береке, часть учетных кварталов 22-330-022 и 22-330-023. Границы второго участка шестой зоны начинаются от пересечения автодороги Шымкент-Шаян с проектируемой железной дорогой в южном направлении по правой стороне автодороги Шымкент-Шаян до проектируемой автодороги, затем в западном, юго-западном, юго-восточном, южном направлениях по северной и западной сторонам микрорайона Бозарық до проектируемой автодороги, далее в северо-западном направлении по правой стороне проектируемой автодороги до жилого массива Кайнарбулак, далее в северо-западном направлении по северной стороне жилого массива Кайнарбулак до улицы Сырым батыра, затем в северо-западном направлении по правой стороне улицы Сырым батыра до проектируемой автодороги, далее в северо-восточном направлении по правой стороне проектируемой автодороги с восточной стороны жилого массива Кайнарбулак до проектируемой железной дороги, затем в юго-восточном направлении по правой стороне проектируемой железной дороги до начальной точки. Во второй участок шестой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайон Бозарық, часть учетных кварталов 22-330-006, 22-330-016, 22-330-017, 22-330-018, 22-330-026, 22-330-030 и 22-330-031. Границы третьего участка шестой зоны начинаются от пересечения Темирлановского шоссе с автодорогой Шымкент-Бадам в юго-восточном направлении по правой стороне Темирлановского шоссе до проектируемой автодороги, далее в юго-западном направлении по правой стороне проектируемой автодороги до улицы Шалкарколь, затем в юго-восточном направлении по улицам Шалкарколь и Жанатилек до улицы К.Бекбаева, далее в юго-западном направлении по правой стороне улицы К.Бекбаева, далее в юго-восточном, юго-западном направлениях по границам смежных учетных кварталов 22-327-023 и 22-327-025, затем в юго-восточном направлении по границам смежных учетных кварталов 22-327-076 и 22-327-025, далее в юго-западном направлении по границам смежных учетных кварталов 22-327-076 и 22-327-038 до железной дороги, затем в северо-западном направлении по правой стороне железной дороги до жилого массива Кокбулак, далее в северо-восточном, северо-западном направлениях по северо-восточной стороне жилого массива Кокбулак до автодороги Кокбулак-Бадам, затем в северо-восточном направлении по правой стороне автодороги Кокбулак-Бадам, далее в юго-восточном, северо-восточном, юго-западном, юго-восточном, северном, восточном, южном, северо-восточном, северо-западном направлениях, пересекая автодорогу Шымкент-Бадам и Темирлановское шоссе, далее в юго-восточном и юго-западном направлениях до начальной точки. В третий участок шестой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: часть учетных кварталов 22-327-023, 22-327-024, 22-327-076 и 22-327-078.

Алтыншы аймақтың төртінші учаскесінің шекаралары Шымкент-Ташкент автожолының Ақжар көшесімен қиылысынан басталып, оңтүстік және оңтүстік-шығыс бағыттарда Сәуле шағын ауданының оңтүстік шекарасымен Д.Қонаев даңғылының жобаланған жалғасына дейін, содан кейін оңтүстік-батыс бағытта Д.Қонаев даңғылының жобаланған жалғасының оң жағымен және Бадам-1 шағын ауданының батыс шекарасымен Бадам-1 шағын ауданының оңтүстік шекарасына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс және солтүстік-шығыс бағыттарында Бадам - 1 шағын ауданының оңтүстік және шығыс шекараларының бойымен, Қарабастау тұрғын үй алабының оңтүстік шекарасына дейін, одан әрі Қарабастау тұрғын үй алабының оңтүстік шекарасымен оңтүстік-шығыс бағытта, содан кейін Жұлдыз тұрғын алабының батыс шекарасымен оңтүстік-батыс және оңтүстік-шығыс бағыттарда жобаланған автожолға дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта жобаланған автожолдың оң жағымен Бадам-3 тұрғын үй алабының оңтүстік-батыс нүктесіне дейін, содан кейін Бадам-3 тұрғын үй алабының батыс шекарасымен солтүстік-батыс, солтүстік-шығыс, солтүстік-батыс, солтүстік-шығыс бағыттарда, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Бадам-2 тұрғын үй алабының оңтүстік шекарасымен жобаланған автожолға дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта жобаланған автожолының оң жағымен Шымкент-Ленгер автожолына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Шымкент-Ленгер автожолымен, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Бадам тұрғын үй алабының батыс шекарасымен, одан әрі оңтүстік-шығыс, солтүстік-шығыс бағыттарда Бадам тұрғын үй алабының оңтүстік және шығыс шекараларымен, одан әрі солтүстік-батыс, оңтүстік-батыс, солтүстік-батыс, солтүстік-шығыс, солтүстік-батыс, оңтүстік-батыс, солтүстік-батыс, оңтүстік-батыс бағыттарда Бадам тұрғын үй алабының солтүстік шекарасымен темір жолға дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта темір жол бойымен, одан әрі солтүстік-батыс және солтүстік-шығыс бағыттарда индустриялық аймақтың оңтүстік шекарасымен, одан әрі оңтүстік-шығыс, солтүстік-шығыс, солтүстік-батыс, солтүстік-шығыс және солтүстік-батыс бағыттарда Тұрдыабад тұрғын үй алабының оңтүстік және шығыс шекаралары бойынша, одан әрі шығыс бағытта Абдулабад тұрғын алабына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Абдулабад тұрғын алабының оңтүстік шекарасымен Түркістан облысы Төлеби ауданының шекарасына дейін, одан кейін оңтүстік-батыс және оңтүстік-шығыс бағыттарда Төлеби ауданының шекарасымен Елтай тұрғын үй алабына дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта Елтай тұрғын үй алабының солтүстік шекарасымен,одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Елтай тұрғын үй алабының батыс шекарасымен Шымкент-Ленгер автожолына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Шымкент-Ленгер автожолының оң жағымен зиратты айналып өтіп, Маятас тұрғын үй алабының солтүстік шекараларына дейін, одан әрі Маятас тұрғын үй алабының солтүстік жағынан солтүстік-батыс бағытта, Маятас тұрғын үй алабының батыс және оңтүстік жақтарынан оңтүстік-шығыс бағытта Тоғыс тұрғын үй алабына дейін, содан кейін Тоғыс тұрғын үй алабының батыс жағымен оңтүстік-шығыс бағытта темір жолға дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс және оңтүстік-батыс бағыттарда Сұлтанрабат тұрғын үй алабының батыс жағымен Түркістан облысының Төлеби ауданының шекарасына дейін, одан кейін Түркістан облысының Төлеби ауданының шекарасымен оңтүстік-батыс, солтүстік-батыс, солтүстік-шығыс, солтүстік-батыс, оңтүстік-батыс, солтүстік-батыс, оңтүстік-батыс, солтүстік-батыс, оңтүстік-батыс және солтүстік-батыс бағыттарында, Текесу тұрғын алабын айналып өтіп, жобаланған автожолдың қиылысына дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта жобаланған автожолдың оң жағымен жобаланған айналма автожолға дейін, одан әрі жобаланған айналма автожолдың оң жағымен Д.Қонаев даңғылының жалғасына дейін, одан әрі оңтүстік бағытта Д.Қонаев даңғылы жалғасының оң жағымен Ақтас шағын ауданына дейін, одан кейін Ақтас шағын ауданының шығыс жағымен солтүстік-батыс бағытта Шымкент-Ташкент тас жолына дейін, одан әрі солтүстік бағытта Шымкент-Ташкент тас жолының оң жағымен "Арғымақ" автокөлік базарының оңтүстік жағынан жобаланған жолдың қиылысына дейін, содан кейін солтүстік-батыс және оңтүстік-батыс бағыттарда жобаланған жолдың оң жағымен жобаланған айналма автожолға дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта жобаланған айналма автожолдың оң жағымен Ақжар-3 шағын ауданының шығыс жағынан жобаланған автожолға дейін, одан кейін оңтүстік-батыс бағытта Ақжар-3 шағын ауданының шығыс жағынан жобаланған жолдың оң жағымен жобаланған айналма автожолға дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта жобаланған айналма автожолдың оң жағымен Айкөл тұрғын үй алабына дейін, одан кейін оңтүстік-батыс, оңтүстік, солтүстік-батыс, оңтүстік-батыс бағыттарда Айкөл тұрғын үй алабының оңтүстік жағымен жобаланған айналма автожолға дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта жобаланған айналма автожолдың оң жағымен Түркістан облысының Сайрам ауданы шекарасына дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта Түркістан облысының Сайрам ауданы шекарасымен Шымкент-Тоғансай автожолына дейін, одан кейін солтүстік-шығыс бағытта Шымкент-Тоғансай автожолының оң жағымен жобаланған айналма автожолға дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта жобаланған айналма автожолдың оң жағымен және содан кейін солтүстік-шығыс, солтүстік-батыс бағыттарымен, Айкөл-2 шағын ауданының батыс жағындағы шекараларының бойымен айналып өтіп, жобаланған айналма автожолға дейін, содан кейін жобаланған айналма автожолдың оң жағымен солтүстік-шығыс бағытта, Жаңаталап тұрғын үй алабының шығыс жағымен, содан кейін оңтүстік-шығыс бағытта жобаланған автожолдың оң жағымен Алматы А-2 тас жолына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Алматы А-2 тас жолының оң жағымен, содан кейін солтүстік-батыс, оңтүстік-батыс, солтүстік-батыс бағыттарда жобаланған автожолға дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Қазығұрт шағын ауданының батыс жағынан жобаланған автожолдың оң жағымен және одан әрі шығыс бағытта, Қазығұрт шағын ауданының оңтүстік жағындағы шекарасының бойымен айналып өтіп, Ақжар көшесіне дейін, одан кейін солтүстік-шығыс бағытта Ақжар көшесінің оң жағымен бастапқы нүктеге дейін. Алтыншы аймақтың төртінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кірген, оның ішінде: Айкөл, Айкөл-2, Ақжар-2, Ақжар-3, Оңтүстік-1, Оңтүстік-2 шағын аудандары; Текесу, Бадам-3 тұрғын үй алаптары; 22-329-054, 22-329-055 есептік кварталдары; 22-327-084, 22-327-085, 22-327-086, 22-327-090, 22-327-098, 22-327-092, 22-327-093, 22-327-091, 22-327-097, 22-327-099, 22-327-083, 22-327-100, 22-327-101, 22-328-028, 22-328-030, 22-328-031, 22-328-032, 22-328-034, 22-328-033, 22-329-052, 22-329-053, 22-329-050, 22-329-049, 22-329-048, 22-329-047, 22-329-045, 22-329-046, 22-329-040 есептік кварталдардың бір бөлігі.
0.7
7
VII аймақ
Жетінші аймақ бес учаскеден тұрады.
Жетінші аймаққа шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кірген, оның ішінде: ауыл шаруашылығы үшін пайдаланылатын жерлер.
0.5

Границы четвертого участка шестой зоны начинаются от пересечения автодороги Шымкент-Ташкент с улицей Акжар в южном и юго-восточном направлениях по южной границе микрорайона Сәуле до проектируемого продолжения проспекта Д.Кунаева, затем в юго-западном направлении по правой стороне проектируемого продолжения проспекта Д.Кунаева и по западной границе микрорайона Бадам-1 до южной границы микрорайона Бадам-1, далее в юго-восточном и северо-восточном направлениях по южной и восточной границам микрорайона Бадам-1 до южной границы жилого массива Карабастау, далее в юго-восточном направлении по южной границе жилого массива Карабастау, затем в юго-западном и юго-восточном направлениях по западной границе жилого массива Жулдыз до проектируемой автодороги, далее в северо-восточном направлении по правой стороне проектируемой автодороги до юго-западной точки жилого массива Бадам-3, затем в северо-западном, северо-восточном, северо-западном, северо-восточном направлениях по западной границе жилого массива Бадам-3, далее в юго-восточном направлении по южной границе жилого массива Бадам-2 до проектируемой автодороги, далее в северо-восточном направлении по правой стороне проектируемой автодороги до автодороги Шымкент-Ленгер, затем в юго-восточном направлении по автодороге Шымкент-Ленгер, далее в юго-западном направлении по западной границе жилого массива Бадам, далее в юго-восточном, северо-восточном направлениях по южной и восточной границам жилого массива Бадам, затем в северо-западном, юго-западном, северо-западном, северо-восточном, северо-западном, юго-западном, северо-западном, юго-западном направлениям по северной границе жилого массива Бадам до железной дороги, далее в северо-западном направлении по железной дороге, затем в северо-западном и северо-восточном направлениях по южной границе индустриальной зоны, далее в юго-восточном, северо-восточном, северо-западном, северо-восточном и северо-западном направлениях по южной и восточной границам жилого массива Турдыабад, затем в восточном направлении до жилого массива Абдулабад, далее в юго-восточном направлении по южной границе жилого массива Абдулабад до границы Толебийского района Туркестанской области, затем в юго-западном и юго-восточном направлениях по границе Толебийского района до жилого массива Елтай, далее в северо-западном направлении по северной границе жилого массива Елтай, затем в юго-западном направлении по западной границе жилого массива Елтай до автодороги Шымкент-Ленгер, далее в юго-восточном направлении по правой стороне автодороги Шымкент-Ленгер, вокруг кладбища, до северных границ жилого массива Маятас, далее в северо-западном направлении с северной стороны, юго-восточном направлении с западной и южной стороны жилого массива Маятас до жилого массива Тогыс, затем в юго-восточном направлении по западной стороне жилого массива Тогыс до железной дороги, далее в юго-восточном и юго-западном направлениях по западной стороне жилого массива Султанрабат до границы Толебийского района Туркестанской области, затем в юго-западном, северо-западном, северо-восточном, северо-западном, юго-западном, северо-западном, юго-западном, северо-западном, юго-западном и северо-западным направлениям по границе Толебийского района Туркестанской области, вокруг жилого массива Текесу, до пересечения с проектируемой автодорогой, затем в северо-западном направлении по правой стороне проектируемой автодороги до проектируемой объездной автодороги, далее в северо-западном направлении по правой стороне проектируемой объездной автодороги до продолжения проспекта Д.Кунаева, далее в южном направлении по правой стороне продолжения проспекта Д.Кунаева до микрорайона Актас, затем в северо-западном направлении по восточной стороне микрорайона Актас до трассы Шымкент-Ташкент, далее в северном направлении по правой стороне трассы Шымкент-Ташкент до пересечения с проектируемой дорогой с южной стороны авторынка "Аргымак", затем в северо-западном и юго-западном направлениях по правой стороне проектируемой дороги до проектируемой объездной автодороги, далее в северо-западном направлении по правой стороне проектируемой объездной автодороги до проектируемой автодороги с восточной стороны микрорайона Акжар-3, затем в юго-западном направлении по правой стороне проектируемой дороги с восточной стороны микрорайона Акжар-3 до проектируемой объездной автодороги, далее в северо-западном направлении по правой стороне проектируемой объездной автодороги до жилого массива Айколь, затем в юго-западном, южном, северо-западном, юго-западном направлениях по южной стороне жилого массива Айколь до проектируемой объездной автодороги, далее в северо-западном направлении по правой стороне проектируемой объездной автодороги до границы Сайрамского района Туркестанской области, далее в северо-западном направлении по границе Сайрамского района Туркестанской области до автодороги Шымкент-Тогансай, затем в северо-восточном направлении по правой стороне автодороги Шымкент-Тогансай до проектируемой объездной автодороги, далее в северо-западном направлении по правой стороне проектируемой объездной автодороги и затем в северо-восточном, северо-западном направлениях, вдоль границ микрорайона Айколь-2 с западной стороны, до проектируемой объездной автодороги, затем в северо-восточном направлении по правой стороне проектируемой объездной автодороги, с восточной стороны жилого массива Жанаталап, затем в юго-восточном направлении по правой стороне проектируемой автодороги до Алматинской трассы А-2, далее в юго-восточном направлении по правой стороне Алматинской трассы А-2, затем в северо-западном, юго-западном, северо-западном направлениях до проектируемой автодороги, далее в юго-восточном направлении по правой стороне проектируемой автодороги с западной стороны микрорайона Казыгурт и далее в восточном направлении, вдоль границ микрорайона Казыгурт с южной стороны, до улицы Акжар, затем в северо-восточном направлении по правой стороне улицы Акжар до начальной точки. В четвертый участок шестой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайоны Айкол, Айкол-2, Акжар-2, Акжар-3, Онтустик-1, Онтустик-2; жилые массивы Текесу, Бадам-3; учетные кварталы 22-329-054, 22-329-055; часть учетных кварталов 22-327-084, 22-327-085, 22-327-086, 22-327-090, 22-327-098, 22-327-092, 22-327-093, 22-327-091, 22-327-097, 22-327-099, 22-327-083, 22-327-100, 22-327-101, 22-328-028, 22-328-030, 22-328-031, 22-328-032, 22-328-034, 22-328-033, 22-329-052, 22-329-053, 22-329-050, 22-329-049, 22-329-048, 22-329-047, 22-329-045, 22-329-046 и 22-329-040.
0.7
7
VII зона
Седьмая зона состоит из пяти участков.
В седьмую зону вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: земли сельскохозяйственного использования.
0.5