Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының төрағасының 2025 жылғы 6 мамырдағы № 1 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 8 мамырда № 36088 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасының Сот әкімшілігі:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты ресми жариялағаннан кейін Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының төрағасы
А. МЕРГАЛИЕВ
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ғылым және жоғары
білім министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты
Төрағасының бұйрығына
қосымша
Күші жойылған кейбір бұйрықтардың тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясына оқуға қабылдау қағидаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 26 наурыздағы № 12 Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының Төрағасының бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20197 болып тіркелген);
2. "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясына оқуға қабылдау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Төрағасының 2020 жылғы 26 наурыздағы № 12 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 4 мамырдағы № 14 Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының Төрағасының бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20631 болып тіркелген);
3. "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясының кейбір мәселелері туралы" 2020 жылғы 3 маусымдағы № 15 Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Төрағасының бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20822 болып тіркелген);
4. "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Төрағасының 2020 жылғы 3 маусымдағы № 15 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 21 Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Төрағасының бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21352 болып тіркелген);

О признании утратившими силу некоторых приказов
Приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 6 мая 2025 года № 1. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 мая 2025 года № 36088
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы согласно приложению к настоящему приказу.
2. Судебной администрации Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Верховного Суда Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
Верховного Суда
Республики Казахстан
А. МЕРГАЛИЕВ
"СОГЛАСОВАН"
Министерство науки
и высшего образования
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Приложение
к приказу Председателя
Верховного Суда
Республики Казахстан
Перечень утративших силу некоторых приказов
1. Приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 26 марта 2020 года № 12 "Об утверждении Правил приема на обучение в Академию правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20197);
2. Приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 4 мая 2020 года № 14 "О внесении изменения в приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан № 12 от 26 марта 2020 года "Об утверждении Правил приема на обучение в Академию правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20631);
3. Приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 3 июня 2020 года № 15 "О некоторых вопросах Академии правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20822);
4. Приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 28 сентября 2020 года № 21 "О внесении изменения в приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 3 июня 2020 года №15 "О некоторых вопросах Академии правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 21352);

5. "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясына оқуға қабылдау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Төрағасының 2020 жылғы 26 наурыздағы № 12 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" 2021 жылғы 1 сәуірдегі № 24 Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты төрағасының бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22488 болып тіркелген);
6. "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясында қашықтықтан оқыту бойынша оқу процесін ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" 2021 жылғы 17 мамырдағы № 25 Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Төрағасының бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22759 болып тіркелген);
7. "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясы қызметінің қағидаларын бекіту туралы" 2021 жылғы 13 қыркүйектегі № 28 Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Төрағасының бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24428 болып тіркелген);
8. "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясына оқуға қабылдау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Төрағасының 2020 жылғы 26 наурыздағы № 12 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2022 жылғы 28 наурыздағы № 13 Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Төрағасының бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27244 болып тіркелген);
9. "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясының азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізілімін бекіту туралы" 2022 жылғы 3 мамырдағы № 14 Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Төрағасының бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27972 болып тіркелген);
10. "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясы қызметінің қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Төрағасының 2021 жылғы 13 қыркүйектегі № 28 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 6 маусымдағы № 15 Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Төрағасының бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28391 болып тіркелген);
11. "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясына оқуға қабылдау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Төрағасының 2020 жылғы 26 наурыздағы № 12 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 17 Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Төрағасының бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31177 болып тіркелген);

5. Приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 1 апреля 2021 года № 24 "О внесении изменения в приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 26 марта 2020 года № 12 "Об утверждении Правил приема на обучение в Академию правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 22488);
6. Приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 17 мая 2021 года № 25 "Об утверждении Правил организации учебного процесса по дистанционному обучению в Академии правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 22759);
7. Приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 13 сентября 2021 года № 28 "Об утверждении Правил деятельности Академии правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 24428);
8. Приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 28 марта 2022 года №13 "О внесении изменений и дополнения в приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 26 марта 2020 года № 12 "Об утверждении Правил приема на обучение в Академию правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 27244);
9. Приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 3 мая 2022 года № 14 "Об утверждении Реестра должностей гражданских служащих Академии правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 27972);
10. Приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 6 июня 2022 года № 15 "О внесении изменения в приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 13 сентября 2021 года № 28 "Об утверждении Правил деятельности Академии правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 28391);
11. Приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 14 декабря 2022 года № 17 "О внесении изменений в приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 26 марта 2020 года № 12 "Об утверждении Правил приема на обучение в Академию правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 31177);

12. "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясына оқуға қабылдау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Төрағасының 2020 жылғы 26 наурыздағы № 12 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2023 жылғы 21 ақпандағы № 18 Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Төрағасының бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31955 болып тіркелген);
13. "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының Төрағасының 2020 жылғы 3 маусымдағы № 15 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 2 мамырдағы № 20 Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Төрағасының бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32435 болып тіркелген);
14. "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясына оқуға қабылдау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Төрағасының 2020 жылғы 26 наурыздағы № 12 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" 2024 жылғы 13 наурыздағы № 22 Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Төрағасының бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 34150 болып тіркелген).

12. Приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 21 февраля 2023 года № 18 "О внесении изменений и дополнения в приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 26 марта 2020 года № 12 "Об утверждении Правил приема на обучение в Академию правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 31955);
13. Приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 2 мая 2023 года № 20 "О внесении изменений в Приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 3 июня 2020 года № 15 "О некоторых вопросах Академии правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 32435);
14. Приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 13 марта 2024 года № 22 "О внесении изменений в приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 26 марта 2020 года № 12 "Об утверждении Правил приема на обучение в Академию правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 34150).