Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год (Администрация Президента Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Примечание РЦПИ: см. P031327
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2004 год:
Администрации Президента Республики Казахстан согласно приложениям 1, 2, 3.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
101 - Администрация Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Обеспечение деятельности Главы государства"
на 2004 год
1. Стоимость: 740684 тысячи тенге (семьсот сорок миллионов шестьсот восемьдесят четыре тысячи тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", Конституционный закон Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан", Закон Республики Казахстан от 28 мая 2001 года "О Высшем Судебном Совете Республики Казахстан", Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", Указ Президента Республики Казахстан от 18 апреля 1996 года N 2955 "О Положении о специальном Представителе Президента Республики Казахстан на космодроме "Байконур", Указ Президента Республики Казахстан от 15 октября 2001 года N 702 "О Высшем Судебном Совете Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года N 805 "Об утверждении Положения об Администрации Президента Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 31 марта 2004 года N 1327 "О штатной численности и структуре Администрации Президента Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 1706 "О Концепции обучения государственных служащих". <*>
Сноска. Пункт 2 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности Главы государства и функционирования Президентской формы правления.

2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы (Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысы
РҚАО-ның ескертуі.  P031327 қаулысын қараңыз
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің 2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттары бекітілсін.
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197к   қаулысымен .
101 - Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мемлекет Басшысының қызметiнiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 740684 мың теңге (жетi жүз қырық миллион алты жүз сексен төрт мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi  Заңы , "Қазақстан Республикасының сот жүйесi және судьяларының мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 25 желтоқсандағы Конституциялық  Заңы , "Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесi туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 28 мамырдағы  Заңы , "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы  Заңы , "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы Қазақстан Республикасы Президентінiң Арнаулы өкiлi туралы ереже туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 18 сәуiрдегі N 2955  Жарлығы , "Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 15 қазандағы N 702  Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 11 ақпандағы N 805  Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгiнiң штат саны мен құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 31 наурыздағы N 1327  Жарлығы , "Мемлекеттiк қызметшiлердi оқыту тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 13 қарашадағы N 1706  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекет Басшысының қызметiн және Президенттiк басқару нысанының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету.

5. Задачи бюджетной программы: содержание аппаратов Администрации Президента Республики Казахстан и Специального представителя Президента Республики Казахстан на космодроме "Байконур", обеспечение деятельности Высшего Судебного Совета Республики Казахстан, повышение профессионального уровня государственных служащих аппарата, материально-техническое оснащение Специального представителя Президента Республики Казахстан на космодроме "Байконур".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы. <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   001        Обеспече-
ние дея-
тельности
Главы го-
сударства
2         001  Аппарат    Содержание аппарата цент- В те-  Админи-
цент-      рального органа с целью   чение  страция
рального   выполнения возложенных на года   Прези-
органа     государственный орган            дента
функций в пределах штат-         Респуб-
ной численности в коли-          лики
честве 355 единиц. Обес-         Казах-
печение деятельности Выс-        стан
шего Судебного Совета
Республики Казахстан
3         007  Повышение  Обеспечение проведения    В те-  Админи-
квалифи-   мероприятий согласно пла- чение  страция
кации      ну повышения квалификации года   Прези-
государ-   государственных служащих         дента
ственных   в количестве 96 единиц.          Респуб-
служащих                                    лики
Казах-
стан
4         009  Мате-      Приобретение 2-х компью-  В те-  Спе-
риально-   теров и офисной мебели    чение  циальный
техничес-                            года   предста-
кое осна-                                   витель
щение                                       Прези-
государ-                                    дента
ственных                                    Респуб-
органов                                     лики
Казах-
стан на
космод-
роме
"Байко-
нур"
5         100  Аппарат    Содержание аппарата спе-  В те-  Спе-
специаль-  циального представитель-  чение  циальный
ного пред- ства на космодроме "Бай-  года   предста-
ставитель- конур" с целью выполнения        витель
ства на    функций, возложенных на          Прези-
космодроме государственный орган, в         дента
"Байконур" пределах штатной числен-         Респуб-
ности в количестве 6             лики
единиц.                          Казах-
стан на
космод-
роме
"Байко-
нур"
-------------------------------------------------------------------

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Президентi әкiмшiлiгiнiң және "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы Қазақстан Республикасы Президентiнiң Арнаулы өкiлiнiң аппараттарын ұстау, Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесiнiң қызметiн қамтамасыз ету аппараттағы мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби деңгейiн арттыру, "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы Қазақстан Республикасы Президентiнiң Арнаулы өкiлiнiң аппаратын материалдық-техникалық жарақтандыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
_________________________________________________________________
N  Бағ. Кiшi  Кiшi бағдар.  Бағдарламаны iске  Іске    Жауапты
дар. бағ.  ламалардың    асыру жөнiндегi    асыру   орындау.
лама дарла атауы         іс-шаралар         мерзімі шылар
коды ма
коды
_________________________________________________________________
1   2     3          4              5                6        7
_________________________________________________________________
1  001        Мемлекет
Басшысының
қызметiнiң
жұмыс iстеу.
iн қамтама.
сыз ету
_________________________________________________________________
2      001    Орталық орган.Мемлекеттiк орган. жыл бойына Қазақстан
ның аппараты  ға жүктелген                  Республи.
функцияларды орын.            касы
дау мақсатында 355            Президент.
бiрлiк мөлшерiн.              iнiң
дегi штат саны                Әкiмшiлiгi
шегiнде орталық
органның аппаратын
ұстау. Қазақстан
Республикасы
Жоғары Сот
Кеңесiнiң қызметiн
қамтамасыз ету
_________________________________________________________________
3      007    Мемлекеттiк   96 адам мөлшерiнде  жыл бойына Қазақстан
қызметшiлер.  мемлекеттiк қызметшi.          Республи.
дiң бiлiктi.  лердiң бiлiктiлiгiн            касы
лiгiн артты.  арттыру жоспарына              Президен
ру            байланысты шаралар.            тінің
дың жүргізілуін                Әкімшілі.
қамтамасыз ету                 гі
_________________________________________________________________
4      009    Мемлекеттiк   2 компьютер және    жыл бойына "Байқо.
органдарды    кеңсе жиhазын сатып            ңыр"
материалдық-  алу                            ғарыш ай.
техникалық                                   лағындағы
жарақтанды.                                  Қазақстан
ру                                           Pecпубли.
касы
Президен.
тiнiң
Арнаулы
өкiлi
_________________________________________________________________
5      100   "Байқоңыр" ғa. Мемлекеттiк органға  жыл бойына"Байқо.
рыш айлағын.   жүктелген функциялар.           ныр"
дағы арнайы    ды орындау мақсатында          ғарыш
өкiлдiктiң     "Байқоңыр" ғарыш               айлағын.
аппараты       айлағындағы Қазақстан          дағы
Республикасы Пре.              Қазақстан
зидентiнiң Арнаулы             Республи.
өкiлiнiң аппаратын 6           касы
бiрлiк мөлшерiндегi            Президен.
штат санының шегiнде           тінің
ұстау                          Арнаулы
өкілі
_________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Администрацию Президента Республики Казахстан и Высший Судебный Совет Республики Казахстан функций и задач.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
101 - Администрация Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 002
"Прогнозно-аналитическое обеспечение стратегических
аспектов внутренней и внешней политики государства"
на 2004 год
1. Стоимость: 58275 тысяч тенге (пятьдесят восемь миллионов двести семьдесят пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 1993 года N 1235 "О создании Казахстанского института стратегических исследований", Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 1997 года N 3614 "Об утверждении Положения о Казахстанском институте стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 1999 года N 130 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 1997 года N 3614", постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 сентября 1993 года N 977 "Вопросы Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: прогнозно-аналитическое обеспечение стратегических аспектов внутренней и внешней политики государства, укрепление материально-технической базы и обеспечение организационной техникой и другим основным оборудованием Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: разработка научно-аналитических предложений по актуальным проблемам внешней и внутренней политики с позиции обеспечения национальной безопасности государства, укрепление материально-технической базы и обеспечение организационной техникой и другим основным оборудованием Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгiне және Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесiне жүктелген функциялар мен мiндеттердi сапалы әрi уақтылы орындау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
2-қосымша
101 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мемлекеттiң iшкi және сыртқы саясатының стратегиялық аспектiлерiн болжамды-талдамалық жағынан қамтамасыз ету"
деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 58275 мың теңге (елу сегiз миллион екi жүз жетпiс бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы  Заңы , "Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 16 маусымдағы N 1235  Жарлығы , "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институты туралы ереженi бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 13 тамыздағы N 3614  Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 13 тамыздағы N 3614 Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 4 мамырдағы N 130  Жарлығы , "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 30 қыркүйектегi N 977  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттің iшкi және сыртқы саясатының стратегиялық аспектiлерін болжамды-талдамалық қамтамасыз eту, Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының материалдық-техникалық базасын нығайту, ұйымдастыру техникасымен және басқа да негізгі жабдықтармен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның міндеттері: мемлекеттің ұлттық қауіпсіздігін қамтамасыз ету тұрғысынан ішкі және сыртқы саясаттың өзекті мәселелерi жөнiнде ғылыми-талдамалық ұсыныстарды әзiрлеу, Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының материалдық-техникалық базасын нығайту, ұйымдастыру техникасымен және бacқa да негізгi жабдықтармен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегi iс-шаралар жоспары.
_________________________________________________________________
N  Бағ. Кiшi  Кiшi бағдар.  Бағдарламаны iске  Іске    Жауапты
дар. бағ.  ламалардың    асыру жөнiндегi    асыру   орындау.
лама дарла атауы         іс-шаралар         мерзімі шылар
коды ма
коды
_________________________________________________________________
1   2     3          4              5                6        7
_________________________________________________________________

1   002        Прогнозно- Обеспечение содержания    В те-  Казах-
аналити-   Казахстанского института  чение  станский
ческое     стратегических исследова- года   институт
обеспече-  ний при Президенте Рес-          страте-
ние стра-  публики Казахстан в пре-         гических
тегических делах штатной численности        исследо-
аспектов   49 единиц. Приобретение 1        ваний
внутренней оборудования для синхрон-        при Пре-
и внешней  ного перевода, 1 переп-          зиденте
политики   летного аппарата для             Респуб-
государ-   редакционно-издательского        лики
ства       комплекса, 2 магнитофонов        Казах-
для аудиозаписей, сейфов         стан
в количестве 5 штук, 6
кондиционеров.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение функций и задач, возложенных на Казахстанский институт стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан, укрепление материально-технической базы и обеспечение организационной техникой и другим основным оборудованием Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
101 - Администрация Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 003
"Обеспечение сохранности архивного фонда,
печатных изданий и их специальное использование"
на 2004 год
1. Стоимость: 133830 тысяч тенге (сто тридцать три миллиона восемьсот тридцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года "О национальном архивном фонде и архивах", Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", Указ Президента Республики Казахстан от 14 января 1994 года N 1502 "О создании Архива Президента Республики Казахстан", распоряжение Президента Республики Казахстан от 15 июня 1999 года N 52 "Об утверждении Положения об Архиве Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: постоянное государственное хранение архивных документов Администрации Президента и государственных органов, непосредственно подчиненных и подотчетных Президенту Республики Казахстан, обеспечение сохранности документов на всех видах носителей информации, государственный учет документов, хранящихся в Архиве Президента Республики Казахстан, проведение капитального ремонта здания Архива Президента Республики Казахстан, укрепление материально-технической базы и обеспечение организационной и компьютерной техникой Архива Президента Республики Казахстан.

1  002        Мемлекеттің   Қазақстан Республи. Жыл    Қазақстан
ішкі және     касының Президенті  бойына Республика.
сыртқы        жанындағы Қазақстан        сының Прези.
саясаты.      стратегиялық зерт.         денті жанын.
ның страте.   теулер институтын          дағы Қазақ.
гиялық аспек. 49 бірлік штат саны.       стан страте.
тілерін       ның лимиті шегінде         гиялық зерт.
болжамды-     ұстауды қамтамасыз         теулер инсти.
талдамалық    ету. Синхрондық            туты
жағынан       аударма үшін 1 жаб.
қамтамасыз    дық, редакциялық
ету           баспа кешеніне кітап
түптейтін 1 аппарат,
аудио жазба үшін 2
магнитофон, 5 дана
мөлшерінде сейфтер,
6 ауасүзгіштер сатып
алу
_________________________________________________________________
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтына жүктелген функциялар мен мiндеттердi сапалы әpi уақтылы орындау, Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының материалдық-техникалық базасын нығайту, ұйымдастыру техникасымен және басқа да негізгi жабдықтармен қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
3-қосымша
101 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мұрағат қорының, баспа басылымдарының сақталуын қамтамасыз ету және оларды арнайы пайдалану"
деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 133830 мың теңге (бiр жүз отыз үш миллион сегiз жүз отыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Ұлттық мұрағат қоры және мұрағаттар туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 22 желтоқсандағы  Заңы , "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi  Заңы , "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы  Заңы , "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Архивiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 14 қаңтардағы N 1502  Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Мұрағаты туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 15 маусымдағы N 52  өкiмi .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Президент Әкiмшiлiгi мен Қазақстан Республикасының Президентіне тікелей бағынатын және есеп беретiн мемлекеттiк органдардың мұрағат құжаттарын тұрақты мемлекеттiк сақтау, ақпарат тасығыштардың барлық түрiндегi құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Мұрағатында сақталатын құжаттарды мемлекеттiк есепке алу, Қазақстан Республикасы Президентi Мұрағатының ғимаратына күрделi жөндеу жүргiзу, Қазақстан Республикасы Президентi мұрағатының материалдық-техникалық базасын нығайту, ұйымдастыру және компьютерлiк техникасымен қамтамасыз ету.

5. Задачи бюджетной программы: комплектование документами, управление документацией Администрации Президента и государственных органов, непосредственно подчиненных и подотчетных Президенту Республики Казахстан, выполнение функций в сфере архивного обеспечения деятельности Президента Республики Казахстан, организация использования документов в государственной политике, экономике, науке и социально-культурных целях, проведение капитального ремонта здания Архива Президента Республики Казахстан, укрепление материально-технической базы и обеспечение организационной и компьютерной техникой Архива Президента Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   003        Обеспече-  Обеспечение содержания    В те-  Архив
чение сох- Архива Президента Респуб- чение  Прези-
ранности   лики Казахстан в пределах года   дента
архивного  штатной численности 86           Респуб-
фонда,     единиц. Проведение капи-         лики
печатных   тального ремонта здания          Казах-
изданий и  Архива Президента Респуб-        стан
их спе-    лики Казахстан. Приобре-
циальное   тение 1 биговальной маши-
использо-  ны, металлических шкафов
вание      в количестве 2 штук, 1
аппарата для оцифровки
магнитных записей, 1 обо-
рудования для получения
копий документов на
бумаге с микроформ
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение функций и задач, возложенных на Архив Президента Республики Казахстан, проведение капитального ремонта здания Архива Президента Республики Казахстан, укрепление материально-технической базы и обеспечение организационной и компьютерной техникой Архива Президента Республики Казахстан.
Приложение 3-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
26 декабря 2003 года N 1327 <*>
Сноска. Дополнено приложением 3-1 - постановлением Правительства РК от 15 ноября 2004 г. N 197х .
101 Администрация Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
004 "Хранение историко-культурных ценностей"
на 2004 год

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: құжаттарды толықтыру Президент Әкiмшiлiгi мен Қазақстан Республикасының Президентiне тiкелей бағынатын және есеп беретiн мемлекеттiк органдардың құжаттамаларын басқару Қазақстан Республикасы Президентiнiң қызметiн мұрағаттық қамтамасыз ету саласындағы функцияларды орындау құжаттарды мемлекеттiк саясатта, экономикада, ғылыми және әлеуметтiк-мәдени мақсаттарда пайдалану Қазақстан Республикасы Президентi Мұрағатының ғимаратына күрделi жөндеу жүргiзу, Қазақстан Республикасы Президентi Мұрағатының материалдық-техникалық базасын нығайту, ұйымдастыру және компьютерлiк техникасымен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
_________________________________________________________________
N  Бағ. Кiшi  Кiшi бағдар.  Бағдарламаны iске  Іске    Жауапты
дар. бағ.  ламалардың    асыру жөнiндегi    асыру   орындау.
лама дарла атауы         іс-шаралар         мерзімі шылар
коды ма
коды
_________________________________________________________________
1   2     3          4              5                6        7
_________________________________________________________________
1 003         Мұрағат қоры. Қазақстан Республи. Жыл    Қазақстан
ның, баспа    касы Президентiнiң  бойына Республи.
басылымда.    Мұрағатын 86 бiрлiк        касы
рының сақ.    штат саны лимит            Президен.
талуын қам.   шегiнде ұстауды            тiнiң Мұра.
тамасыз ету   қамтамасыз ету.            ғаты
және оларды   Қазақстан Республи.
арнайы        касы Президентi
пайдалану     Мұрағатының ғимара.
тына күрделi жөндеу
жүргiзу. 1 бүгiлiм
салу машинасын,
2 дана мөлшерiнде
темiр шкаф,
магниттiк көшiрменi
бейнелеу үшін 1
аппарат, құжаттардың
шағын нысанды көшір.
месін жасау үшін 1
жабдық сатып алу
_________________________________________________________________
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Президентiнiң Мұрағатына жүктелген функциялар мен міндеттерді сапалы және уақтылы орындау, Қазақстан Республикасы Президентi Мұрағатының ғимаратына күрделi жөндеу жүргізу, Қазақстан Республикасы Президентi Мұрағатының материалдық-техникалық базасын нығайту, ұйымдастыру және компьютерлiк техникасымен қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
3-1-қосымша
Ескерту. 3-1-қосымшамен толықтырылды  - ҚР Үкіметінің 2004.11.15. N 197х   қаулысымен .
101 Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2004 жылға арналған тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау"
004 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 10485 тысяч тенге (десять миллионов четыреста восемьдесят пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Конституционный закон Республики Казахстан от 20 июля 2000 года "О Первом Президенте Республики Казахстан", Закон Республики Казахстан от 2 июля 1992 года "Об охране и использовании историко-культурного наследия", Закон Республики Казахстан от 24 декабря 1996 года "О культуре", Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 1999 года N 317 "Об утверждении Реестра должностей политических государственных служащих и Правил порядка наложения дисциплинарных взысканий на политических государственных служащих", Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1282 "Об утверждении Реестра должностей административных государственных служащих по категориям", Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2004 года N 1431 "О создании музея Первого Президента Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, и работников казенных предприятий".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение сохранности, учета, комплектования, изучения и использования историко-культурного наследия.
5. Задачи бюджетной программы: Обеспечение сохранности историко-культурных ценностей на республиканском уровне.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------

1. Құны: 10485 мың теңге (он миллион төрт жүз сексен бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президентi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 20 шiлдедегi Конституциялық  Заңы , "Тарихи-мәдени мұраны қорғау және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 2 шiлдедегi  Заңы , "Мәдениет туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 24 желтоқсандағы  Заңы , "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi  Заңы , "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы  Заңы , "Мемлекеттік саяси қызметшiлер лауазымдарының тiзiлiмi мен мемлекеттік саяси қызметшілерге тәртіптік жаза қолдану тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 1999 жылғы 29 желтоқсандағы N 317  Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттік әкiмшiлiк қызметшілер лауазымдарының санаттары бойынша тiзiлiмiн бекiту туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1282  Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджеті және Ұлттық Банкiнiң сметасы (бюджетi) есебiнен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284  Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президентiнiң мұражайын құру туралы" 2004 жылғы 28 тамыздағы N 1431  Жарлығы , "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсiпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: тарихи-мәдени мұраны сақтауды, есепке алуды, жинақтауды, зерделеу мен пайдалануды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: тарихи-мәдени құндылықтардың республикалық деңгейде сақталуын қамтамасыз ету.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары:
__________________________________________________________________
N  |Бағдарла.|Кiші   |Бағдар. |Бағдарламаларды (кiшi|Iске |Жауапты
p/c|маның    |бағдар.|ламалар |бағдарламаларды) iске|асыру|орындау.
|коды     |ламаның|дың     |асыру жөніндегі іс-  |мер. |шылар
|         |коды   |(кiшi   |шаралар              |зiмi |
|         |       |бағдар. |                     |     |
|         |       |ламалар.|                     |     |
|         |       |дың)    |                     |     |
|         |       |атауы   |                     |     |
__________________________________________________________________
1      2         3       4             5                6     7
__________________________________________________________________

1  004        Хранение    Обеспечение содержания    В те-  Музей
историко-   Музея Первого Президента  чение  Первого
культурных  Республики Казахстан      года   Прези-
ценностей   в пределах штатной               дента
численности 40 единиц.           Респуб-
Приобретение 4 факсов            лики
и 6 бумагоуничтожителей          Казах-
стан
____________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: культурологическое и научно- методическое обеспечение процесса аккумуляции и изучения историко-культурной и социально-политической информации на основе комплексного сбора, систематизации, хранения, исследования и популяризации материалов, касающихся жизни, государственной и общественной деятельности Первого Президента Республики Казахстан.

1     004             Тарихи-  Қазақстан Республи.    жыл  Қазақстан
мәдени   касы Тұңғыш Прези.     бой. Республи.
құнды.   дентiнiң Мұражайын 40  ына  касы
лықтар.  бiрлiк штат саны            Тұңғыш
ды сақ.  шегінде ұстауды             Прези.
тау      қамтамасыз ету.             дентінің
4 факс және 6 қағаз         мұражайы
жою аппараттарын
сатып алу.
__________________________________________________________________
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетін нәтижелер: Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң өмiрiне, мемлекеттік және қоғамдық қызметiне қатысты материалдарды кешендi түрде жинау, жүйелеу, сақтау, зерттеу және жұртшылыққа танымал ету негiзiнде тарихи-мәдени және әлеуметтiк-саяси ақпаратты жинақтау және зерделеу процесін мәдениеттану және ғылыми-әдістемелік тұрғыдан қамтамасыз ету.