Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год (Генеральная прокуратура Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Примечание РЦПИ: см. P031327
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2004 год:
Генеральной прокуратуры Республики Казахстан согласно приложениям 349, 350, 351, 352.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение N 349
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
502 Генеральная прокуратура
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Осуществление высшего надзора за точным и
единообразным применением законов и
подзаконных актов в Республике Казахстан"
на 2004 год
1. Стоимость: 4515879 тысяч тенге (четыре миллиарда пятьсот пятнадцать миллионов восемьсот семьдесят девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 22 января 1993 года "Об охране труда"; Закон Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "О прокуратуре"; Закон Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе"; статьи 1-30 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Закон Республики Казахстан от 10 декабря 1999 года "О труде в Республике Казахстан" (глава 12); Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 28 марта 2003 года N 1050 "Об образовании комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 663 "Об упорядочении эксплуатации служебных легковых автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2000 года N 1641 "О программе борьбы с преступностью в Республике Казахстан", статьи 534, 537-541 Уголовно-процессуального кодекса Республики Казахстан. <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 12 апреля 2004 г. N 197в .

2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы (Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысы
РҚАО-ның ескертуі.  P031327 қаулысын қараңыз.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 349, 350, 351, 352-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының 2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекітілсін.
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
349-қосымша
Ескерту. 349-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.04.12. N  197в , 2004.12.03. N  197ад   қаулыларымен .
502 - Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Қазақстан Республикасында заңдардың және заңға бағынышты
актiлердiң дәлме-дәл және бiр iздi қолданылуына жоғары қадағалауды iске асыру"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 4515879 мың теңге (төрт миллиард бес жүз он бес миллион сегiз жүз жетпiс тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Еңбектi қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 22 қаңтардағы  Заңы ; "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 21 желтоқсандағы  Заңы ; "Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегі  Заңы ; "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi  Заңының 1-30-баптары; "Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы" (12 тарау) Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 10 желтоқсандағы  Заңы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдар жүйесiн одан әрi оңтайландыру жөнiндегi шаралар туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөнiндегi комитетiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 28 наурыздағы N 1050  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарына көлiк қызметiн көрсету үшiн қызметтiк жеңiл автомобильдердi пайдалануды ретке келтiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 663  қаулысы ; "Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрес бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 31 желтоқсандағы N 1641  қаулысы , Қазақстан Республикасы Қылмыстық iс жүргiзу кодексiнiң 534, 537-541-баптары. <*>

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности органов прокуратуры Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций, оперативное исполнение и обеспечение взятых международных обязательств в области уголовного преследования. <*>
Сноска. В пункт 4 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 12 апреля 2004 г. N 197в .
5. Задачи бюджетной программы: содержание центрального аппарата Генеральной прокуратуры Республики Казахстан, областных и приравненных к ним прокуратур, центрального аппарата Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан и его территориальных подразделений, Института изучения проблем законности, правопорядка и повышения квалификации кадров органов прокуратуры им. С.Ескараева. Обеспечение сотрудников органов прокуратуры необходимыми условиями труда, расширение международного сотрудничества в области экстрадиции граждан Республики Казахстан, задержанных за рубежом. <*>
Сноска. В пункт 5 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 12 апреля 2004 г. N 197в .
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   001        Осуществ-
ление выс-
шего над-
зора за
точным и
едино-
образным
примене-
нием за-
конов и
подзакон-
ных актов
в Респуб-
лике
Казахстан
2         001  Аппарат    Содержание центрального   В те-  Гене-
цент-      аппарата Генеральной про- чение  ральная
рального   куратуры Республики       года   прокура-
органа     Казахстан согласно утвер-        тура
жденному лимиту штатной          Респуб-
численности 260 единиц в         лики
целях выполнения возло-          Казах-
женных функций, 12 единиц        стан
служебного автотранспорта
по нормативу положенности
обеспечение оперативного
решения вопросов направления
специальных экстрадиционных
групп и экстрадиции
установленных и задержанных
преступников в Республику
Казахстан из различных
стран мира.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының прокуратура органдарының өздерiне жүктелген функциялардың барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн қызметiн қамтамасыз ету, қылмыстық қудалау саласында алынған халықаралық мiндеттемелердi жедел орындау және қамтамасыз ету. <*>
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының орталық аппаратын, облыстық және оған теңестiрiлген прокуратураларды, Қазақстан Республикасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөнiндегi комитетiн және оның аумақтық бөлiмшелерiн, С.Есқараев атындағы Заңдылық, құқық тәртiбi проблемаларын зерттеу және прокуратура органдары қызметкерлерiнiң бiлiктiлiгiн арттыру институтын ұстау. Прокуратура органдарының қызметкерлерiн қажеттi еңбек жағдайларымен қамтамасыз ету, шетелде ұсталған Қазақстан Республикасының азаматтарын экстрадициялау саласында халықаралық ынтымақтастықты кеңейту. <*>
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   001       Қазақстан
Республика.
сында заң.
дардың және
заңға
бағынышты
актiлердiң
дәлме-дәл
және бiр
iздi қолда.
нылуына
жоғары
қадағалауды
iске асыру
2        001  Орталық      Қазақстан Республи. Бiр    Қазақстан
органның     касы Бас прокурату. жыл    Республикасы.
аппараты     расының орталық     ішінде ның Бас
аппаратына жүктел.         прокуратурасы
ген функцияларды
орындау мақсатында
бекiтiлген 260
бiрлiктi штаттық
лимитiне сәйкес,
тиiстi норматив
бойынша 12 қызмет.
тiк автокөлiк
бiрлiгiн ұстау,
арнайы экстрадиция-
лық топтарды жiберу
және анықталған әрi
ұсталған қылмыскерлердi
әлемнiң әр түрлi елде-
рiнен Қазақстан Рес-
публикасына экстради-
циялау мәселелерiн
жедел шешудi қамтамасыз
ету. <*>

3         002  Аппараты   Содержание областных и    В те-  Гене-
террито-   приравненных к ним проку- чение  ральная
риальных   ратур согласно утвержден- года   проку-
органов    ному лимиту штатной чис-         ратура
ленности 4547 единицы, 360       Респуб-
единиц автотранспорта по         лики
нормативу положенности,          Казах-
1465 компьютеров, 1040           стан
принтеров в целях выпол-
нения возложенных функций.
4         007  Повышение  Содержание Института изу- В те-  Институт
квалифи-   чения проблем законности, чение  изучения
кации      правопорядка и повышения  года   проблем
государ-   квалификации кадров орга-        закон-
ственных   нов прокуратуры им.              ности,
служащих   С. Ескараева согласно            правопо-
утвержденному лимиту штат-       рядка и
ной численности 26 единиц        повыше-
в целях выполнения возло-        ния ква-
женных функций по повыше-        лифика-
нию квалификации сотрудни-       ции кад-
ков.                             ров ор-
ганов
проку-
ратуры
им. С.
Еска-
раева
5         008  Капиталь-  Проведение капитального   В те-  Гене-
ный ремонт ремонта зданий и сооруже- чение  ральная
зданий,    ний территориальных орга- года   проку-
помещений  нов прокуратуры.                 ратура
и соору-                                    Респуб-
жений                                       лики
государ-                                    Казах-
ственных                                    стан
органов
6         009  Мате-      Приобретение и установка  в тече-Гене-
риально-   оборудования и программ-  ние    ральная
техничес-  ного обеспечения в коли-  года       проку-
кое осна-  честве: Компьютер в комп-        ратура
щение      лекте: Pentium 4 2600            Респуб-
государ-   Mhz/256Mb 333 Mhz/Net            лики
ственных   Card/Video 64Mb /HDD 40Gb        Казах-
органов    ATA 100 7200rpm/3.5"             стан
1.44/СD50Х/Монитор
17"/мат. Плата 5 PCI slot
1-AGP/сетевой фильтр/кла-
виатура (рус.лат/каз)USB,
mouse optical scroll USB,
колонки(активные)/чипсет
865G/WindowsXP Pro/
OfficeXP Pro.
В количестве 70 - единиц.
Принтер лазерный локальный
А4, 600*600dpi.
В количестве 40 - единиц.
Источник бесперебойного
питания UPS - 1000 VA.
В количестве 10 - единиц.
Источник бесперебойного
питания UPS - 3000 VA.
В количестве 2 - единиц.
GroupWise 6.5+Protection
300 Li-cense, ZenWorks
4.1+Protection 300
Li-cense, Connectotel
FileWall, AdWall, LinkWall,
IChain+Pro-tection, Border-
Manager 3.7+Protection 50
Li-cense, upgrade Novell
Netware From6.0 to
6.5+Protection 300
Li-cense.
Приобретение специального
оборудования - 24 единицы,
закуп лицензионного
программного обеспечения -
1 единица, маршрутизатор -
13 единиц, ноутбук -
2 единицы.
7         100  Аппарат    Содержание аппарата Коми- В те-  Комитет
Комитета   тета по правовой статис-  чение  по пра-
по право-  тике и специальным учетам года   вовой
вой ста-   Генеральной прокуратуры          статис-
тистике    Республики Казахстан сог-        тике и
и спе-     ласно утвержденному лимиту       спе-
циальным   штатной численности 107          циальным
учетам     единиц, 3 автотранспортных       учетам
Генераль-  средств согласно нормативу       Гене-
ной про-   положенности, 121 компью-        ральной
куратуры   теров, 33 принтеров в це-        прокура-
Республики лях выполнения возложенных       туры
Казахстан  функций.                         Респуб-
лики
Казах-
стан
8         101  Аппараты   Содержание аппаратов      В те-  Комитет
террито-   территориальных органов   чение  по пра-
риальных   Комитета по правовой ста- года   вовой
органов    тистике и специальным            статис-
Комитета   учетам Генеральной проку-        тике и
по право-  ратуры Республики Казах-         спе-
вой ста-   стан согласно утвержден-         циальным
тистике и  ному лимиту штатной чис-         учетам
специаль-  ленности 534 единицы, 18         Гене-
ным учетам единиц автотранспорта по         ральной
Генераль-  нормативу положенности,          проку-
ной про-   423 компьютеров, 233             ратуры
куратуры   принтеров в целях выпол-         Респуб-
Республики нения возложенных функций.       лики
Казахстан                                   Казах-
стан
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 12 апреля 2004 г. N 197в ; от 3 декабря 2004 г. N 197ад .

3        002  Аумақтық     Облыстық және       Бiр    Қазақстан
органдардың  оларға теңестiріл.  жыл    Республикасы.
аппараттары  ген прокуратуралар. ішінде ның Бас
ға жүктелген               прокуратурасы
функцияларды орын.
дау мақсатында
бекiтiлген 4547
бiрлiктi штаттық
лимитке сәйкес,
тиiсті норматив
бойынша 360 авто.
көлiк бiрлiгiн,
1465 компьютердi,
1040 принтердi
ұстау.
4        007  Мемлекеттiк  С.Есқараев атындағы Бір    С.Есқараев
қызметшi.    Заңдылық, құқық     жыл    атындағы
лердiң       тәртiбi проблемала. ішінде Заңдылық,
білiктілi.   рын зерттеу және           құқық тәртiбi
гiн арттыру  прокуратура орган.         проблемаларын
дары қызметкерлерi.        зерттеу және
нiң бiлiктiлiгiн           прокуратура
арттыру институтын         органдары
жүктелген функция.         қызметкерлерi.
ларды орындау              нiң бiлiктiлi.
мақсатында бекiтiл.        гін арттыру
ген 26 бiрлiктi            институты
штаттық лимитке
сәйкес ұстау.
5        008  Мемлекеттiк  Аумақтық прокура.   Бір    Қазақстан
органдардың  тура органдарының   жыл    Республикасы.
ғимараттары  ғимараттары мен     ішінде ның Бас
мен үй-жай.  құрылыстарына              прокуратурасы
ларын        күрделi жөндеу
күрделi      жүргізу.
жөндеу
6        009  Мемлекеттiк  Жабдықтар мен       Жыл    Қазақстан
органдары    бағдарламалық       бойы   Республикасы.
материалдық- қамтамасыз етудi           ның Бас
техникалық   сатып алу және             прокуратурасы
жарақтандыру орнату: Компьютер
толық жинақта
Pentium 4 2600
Mhz/256Mb 333
Mhz/Net
Card/Video 64Mb
/HDD 40Gb АТА 100
7200rpm/3.5"
1.44/СD50Х/Монитор
17"/мат. Плата 5
РСI slot 1-АGР/
желілі сүзгi/кла.
виатура (орыс.лат/
қаз)USB, mouse
optical sсrоll
USB,-колонки
(активтi)/чипсет
865G/WindowsXP
Рrо/ОffiсеХР Pro.
7        100  Қазақстан    Қазақстан           Бір    Қазақстан
Республикасы Республикасы Бас    жыл    Респуликасы
Бас прокура. прокуратурасының    ішінде Бас прокурату.
турасының    Құқықтық статис.           расының
Құқықтық     тика және арнайы           Құқықтық
статистика   есепкe алу жөнiнде.        статистика
және арнайы  гi комитетiнiң             және арнайы
есеп жөнiн.  аппаратын жүктел.          есепке алу
дегi комите. ген функцияларды           жөніндегі
тiнiң аппа.  орындау мақсатында         комитеті
ратты        бекiтiлген штат
санының лимитiне
сәйкес 107 бiрлiк.
тi, тиiстi норматив
бойынша 3 автокөлiк.
тiк құралдарын, 121
компьютердi, 33
принтердi ұстау.
8        101  Қазақстан    Қазақстан           Бір    Қазақстан
Республи.    Республикасы Бас    жыл    Республикасы
касы Бас     прокуратурасының    ішінде Бас прокурату.
прокурату.   Құқықтық статис.           расының
расының      тика және арнайы           Құқықтық
Құқықтық     есепке алу жөнiн.          статистика
статистика   дегi комитетiнің           және арнайы
және арнайы  аумақтық органдар          есепке алу
есеп жөнiн.  аппараттарын               жөнiндегi
дегi кoмите. жүктелген функ.            комитетi
тiнiң аумақ. цияларды орындау
тық орган.   үшiн бекiтiлген
дарының      534 бiрлiктi штат
аппараттары  санының лимитiне
сәйкес, тиiстi
норматив бойынша
18 автокөлiк
бiрлiгiн, 423
компьютердi, 233
принтердi ұстау.
Арнайы жабдықтарды
сатып алу - 24
бiрлiк, лицензиялық
бағдарламалық қам-
тамасыз етудi сатып
алу - 1 бiрлiк, мар-
шрутизатор - 13
бiрлiк, ноутбук -
2 бiрлiк.
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Генеральную прокуратуру Республики Казахстан функций; повышение профессионального уровня сотрудников органов прокуратуры; создание условий труда, соответствующих санитарным, противопожарным и другим нормам; бесперебойное функционирование органов прокуратуры республики, раскрытие преступлений, изобличение и привлечение к уголовной ответственности лиц их совершивших, неотвратимость наказания за совершение преступных действий. <*>
Сноска. В пункт 7 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 12 апреля 2004 г. N 197в .
Приложение N 350
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
502 Генеральная прокуратура
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 002
"Межгосударственное информационное взаимодействие
по ведению криминального и оперативного учетов"
на 2004 год
1. Стоимость: 1750 тысяч тенге (один миллион семьсот пятьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 56 Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "О прокуратуре"; Указ Президента Республики Казахстан от 22 апреля 1997 года N 3465 "О мерах по дальнейшему реформированию системы правоохранительных органов Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: межгосударственное информационное взаимодействие при решении задач борьбы с преступностью, защиты прав и свобод граждан, охраны общественного порядка.
5. Задачи бюджетной программы: содержание межгосударственного информационного банка в форме долевого участия, исходя из количества учетных материалов, поступающих в межгосударственный информационный банк от каждой из сторон.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   002        Межгосу-   Оплата текущих платежей   В те-  Комитет
дарствен-  по долевому содержанию    чение  по пра-
ное инфор- Республикой Казахстан     года   вовой
мационное  Межгосударственного ин-          статис-
взаимодей- формационного банка Глав-        тике и
ствие по   ного информационного             спе-
ведению    центра Министерства внут-        циальным
криминаль- ренних дел Российской            учетам
ного и     Федерации.                       Гене-
оператив-                                   ральной
ного уче-                                   проку-
тов                                         ратуры
Респуб-
лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасына жүктелген функцияларды уақытылы және сапалы орындау; прокуратура органдары қызметкерлерiнiң кәсiби деңгейiн арттыру; санитарлық, өртке қарсы және басқа нормаларға сәйкес келетiн еңбек жағдайларын жасау; республиканың прокуратура органдарының үздiксiз жұмыс iстеуi, қылмыстарды ашу, оларды жасаған адамдарды әшкерелеу және қылмыстық жауапкершiлiкке тарту, қылмыстық iс-әрекет жасағаны үшiн жазаның бұлтартпастығы. <*>
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
350-қосымша
502 - Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Қылмыстық және жедел есеп жүргiзу жөнiндегi
мемлекетаралық ақпараттық өзара iс-қимыл"
деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1750 мың теңге (бiр миллион жетi жүз елу мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заңының  56-бабы ; "Қазақстан Республикасы құқық қорғау органдарының жүйесiн одан әрi реформалау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 22 сәуiрдегi N 3465  Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: қылмысқа қарсы күрес, азаматтардың құқықтары мен бостандықтарын қорғау, қоғамдық тәртiптi күзету мiндеттерiн шешу кезiнде мемлекетаралық ақпараттық өзара iс-қимыл.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: тараптардан мемлекетаралық ақпараттық банкiге келiп түсетiн есепке алу материалдарының санына байланысты үлестiк қатысушы нысандағы мемлекетаралық ақпараттық банкiнiң мазмұны.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   002       Қылмыстық    Қазақстан Республи. Жыл    Қазақстан
және жедел   касының үлес        бойы   Республикасы
есеп жүргізу қаражаты бойынша           Бас прокурату.
жөнiндегi    Ресей Федерациясы          расының
мемлекетара. Ішкі істер                 Құқықтық
лық ақпарат. министрлігі Бас            статистика
тық өзара    ақпарат орталығы.          және арнайы
iс-қимыл     ның Мемлекетаралық         есепке алу
ақпарат банкісінің         жөнiндегi
ағымдағы төлемдерін        комитетi.
төлеу.
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: предоставление сведений в оперативно-справочных, розыскных, криминалистических и иных учетах в целях предупреждения, раскрытия и расследования преступлений, исходя из межгосударственных интересов.
Приложение N 351
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
502 Генеральная прокуратура
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 003
"Создание информационной системы Комитета
по правовой статистике и специальным учетам
Генеральной прокуратуры Республики Казахстан"
на 2004 год
1. Стоимость: 202110 тысяч тенге (двести два миллиона сто десять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 56 Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "О Прокуратуре"; Закон Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации"; Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2001 года N 573 "О государственной программе формирования и развития национальной информационной инфрастуктуры Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 28 марта 2003 года N 1050 "Об образовании Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан"; пункт 59 Плана мероприятий по реализации Программы профилактики правонарушений и борьбы с преступностью в Республики Казахстан на 2003-2004 годы, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1430 "О Программе профилактики правонарушений и борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2003-2004 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: совершенствование и развитие государственной правовой информационной статистической системы, формирование автоматизированных информационных баз данных о преступности, административных правонарушениях и лицах, их совершивших в Республике Казахстан для обеспечения целостности, объективности и достаточности статистических показателей.
5. Задачи бюджетной программы: создание, развитие и формирование информационной базы с целью усовершенствования информационной системы.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: мемлекеттiк мүдделерден шығатын қылмыстарды алдын-алу, ашу және тергеу мақсатында жедел-анықтамалық, iздестiру, криминалдық және өзге есепке алынатын мәлiметтердi ұсыну.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
351-қосымша
Ескерту. 351-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің  2004.12.03. N  197ад   қаулысымен .
502 - Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есеп жөнiндегi комитетiнiң
ақпараттық жүйесiн құру"
деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 202110 мың теңге (екi жүз екi миллион бiр жүз он мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заңының  56-бабы ; "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасының ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастыру мен дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 16 наурыздағы N 573  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөнiндегi комитетiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 28 наурыздағы N 1050  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасында құқық бұзушылықтың алдын-алу мен қылмысқа қарсы күрестiң 2003-2004 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметтiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1430  қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында құқық бұзушылықтың алдын-алу мен қылмысқа қарсы күрестiң 2003-2004 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарының 59 тармағы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк құқықтық ақпараттық статистикалық жүйенi жетiлдіру мен дамыту танылады. Статистикалық көрсеткiштердiң тұтастығын, уәждiлiгiн және жеткiлiктiлiгiн қамтамасыз ету үшiн Қазақстан Республикасында қылмыстар, әкiмшiлiк құқық бұзушылық және оларды жасаған адамдар туралы автоматтандырылған ақпараттық мәлiметтер базасын құру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ақпараттық жүйенi жетiлдiру мақсатында ақпараттық базаны құру, дамыту және қалыптастыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   003        Создание   1. Приобретение, установ- Январь Гене-
информа-   ка и наладка кластера для - де-  ральная
ционной    центрального аппарата из  кабрь  проку-
системы    2-х серверов с хранилищем 2004   ратура
Комитета   данных с источниками бес- года   Респуб-
по пра-    перебойного питания - 1          лики
вовой      единица, серверов област-        Казах-
статистике ного уровня с источниками        стан,
и спе-     бесперебойного питания -         Комитет
циальным   20 единиц, персональных          по пра-
учетам     компьютеров с источниками        вовой
Генераль-  бесперебойного питания -         статис-
ной про-   409 единиц, лазерных прин-       тике и
куратуры   теров - 329 единиц, цвет-        спе-
Республики ного лазерного принтера - 1      циальным
Казахстан  единица, абонентских пунктов     учетам
- 23 единицы, кондиционеров      Гене-
- 24 единицы, межсетевого        ральной
защитного экрана  - 1            проку-
единица, коммутаторов -          ратуры
21 единица.                      Респуб-
2. Приобретение лицензий         лики
на СУБД - 28 единиц.             Казах-
3. Установка и настройка         стан
серверов, кластера.
4. Монтаж и наладка ло-
кальных вычислительных
сетей.
5. Развитие информацион-
ной системы.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 3 декабря 2004 г. N 197ад .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание условий для полной компьютеризации и автоматизации информационно-статистических систем и формирования единой автоматизированной базы данных статистического учета по республике; повышение оперативности сбора и обработки информации о преступлениях, деятельности субъектов правовой статистики, административных правонарушениях и лицах, их совершивших.
Приложение N 352
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
502 Генеральная прокуратура
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 104
"Борьба с наркоманией и наркобизнесом"
на 2004 год
1. Стоимость: 2626 тысяч тенге (два миллиона шестьсот двадцать шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 56 Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "О прокуратуре"; стратегия борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2001-2005 годы, утвержденная Указом Президента Республики Казахстан от 16 мая 2000 года N 394; пункт 4 Указа Президента Республики Казахстан от 28 марта 2003 года N 1050 "Об образовании Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан".

1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   003       Қазақстан    1. Орталық аппарат  2004   Қазақстан
Республикасы үшiн үздiксiз       жылдың Республикасы.
Бас прокура. қоректендiру көзде. қаңтар ның Бас
турасының    рімен мәлiметтердi - жел. прокуратурасы,
Құқықтық     сақтау 2 серверден  тоқса. Қазақстан
статистика   тұратын кластердi   ны     Республикасы
және арнайы  сатып алу, орнату          Бас прокурату.
есеп жөнiн.  және жөндеу - 1            расының
дегi комите. бiрлiк; үздiксiз           Құқықтық
тiнiң        қоректендiру               статистика
ақпараттық   көздерiмен облыс           және арнайы
жүйесiн құру деңгейiндегi               есепке алу
серверлер - 20             жөніндегі
бiрлiк; үздiксiз           комитеті
қоректендiру көзде.
рiмен дербес ком-
пьютерлер - 409
бiрлiк, лазерлiк
принтерлер - 329
бiрлiк, түрлi-түстi
лазерлiк принтер -
1 бiрлiк, абоненттiк
пункттер - 23 бiрлiк,
кондиционерлер - 24
бiрлiк, желiаралық
қорғаушы экраны - 1
бiрлiк, коммутатор.
лар - 21 бiрлiк.
2. МББЖ-ға лицен.
зиялар сатып алу
- 28 бiрлiк.
3. Серверлер,
кластерлер, орнату
және ретке келтiру.
4. Локальдi есептеу.
шi желiлердi
монтаждау және
жөндеу.
5. Ақпараттық жүйені
дамыту.
__________________________________________________________________
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: республика бойынша статистикалық есептiң бiрыңғай автоматтандырылған мәлiметтер базасын құру және ақпаратты-статистикалық жүйенi толығымен компьютерлендiру және автоматтандыру үшiн жағдай жасау; құқықтық статистика субъектiлерiнiң қызметтерi және құқық бұзушылық, қылмыстар, оларды жасаған адамдар туралы ақпараттарды өңдеу және жинау жеделдiлiгiн арттыру.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
352-қосымша
Ескерту. 352-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің  2004.12.03. N  197ад   қаулысымен .
502 - Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес"
деген 104 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2626 мың теңге (екi миллион алты жүз жиырма алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заңының  56 бабы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 16 мамырдағы N 394  Жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында нашақорлыққа және есiрткi бизнесіне қарсы күрестiң 2001-2005 жылдарға арналған стратегиясы; "Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөнiндегi комитетiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 28 наурыздағы N 1050  Жарлығының 4 тармағы.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: укрепление материально-технической базы национального информационно-аналитического центра по изучению и оценке состояния наркотизма Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение активов для национального информационно-аналитического центра по изучению и оценке состояния наркотизма Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   104        Борьба с   Приобретение ксероксов -  в те-  Гене-
наркома-   12 единиц, цветного       чение  ральная
нией и     принтера - 1 единица,     года   проку-
наркобиз-  сканера - 1 единица              ратура
несом                                       Респуб-
лики
Казах-
стан,
Комитет
по пра-
вовой
статис-
тике и
спе-
циальным
учетам
Гене-
ральной
проку-
ратуры
Респуб-
лики
Казах-
стан
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 3 декабря 2004 г. N 197ад .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: укрепление материально-технической базы национального информационно-аналитического центра по изучению и оценке состояния наркотизма Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан позволит повысить эффективность системы государственного контроля над оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөнiндегi комитетiнiң нашақорлықтың жағдайын зерттеу және бағалау жөнiндегi ұлттық ақпараттық-талдау орталығының материалдық-техникалық базасын нығайту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөнiндегi комитетiнiң нашақорлықтың жағдайын зерттеу және бағалау жөнiндегi ұлттық ақпараттық-талдау орталығы үшiн активтердi сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   104       Нашақорлық   Ксерокстердi сатып  жыл    Қазақстан
пен есiрткi  алу - 12 бiрлiк.    бойы   Республикасы.
бизнесiне    түрлi-түстi прин-          ның Бас
қарсы күрес  тер - 1 бiрлiк,            прокуратурасы,
сканер - 1 бiрлiк.         Қазақстан
Республикасы
Бас прокурату.
расының
Құқықтық
статистика
және арнайы
есепке алу
жөнiндегi
комитетi.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Бас Прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөнiндегi комитетiнiң нашақорлықтың жағдайын зерттеу және бағалау жөнiндегi ұлттық ақпараттық-талдау орталығының материалдық-техникалық базасын нығайту есiрткi, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымына мемлекеттiк бақылау жасау жүйесiнiң тиiмдiлiгiн арттыруға мүмкiндiк бередi.