Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год (Управление делами Президента Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354
В соответствии с  Бюджетным кодексом  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2005 год:
Управления делами Президента Республики Казахстан согласно приложениям 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 403
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
001 "Обеспечение деятельности Главы государства,
Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов"
на 2005 год
1. Стоимость: 5737825 тысяч тенге (пять миллиардов семьсот тридцать семь миллионов восемьсот двадцать пять тысяч тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г.  N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи  28_  и  30_  Конституционного Закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан"; статьи  803 804 809 827 828 831  Гражданского кодекса Республики Казахстан (Особенная часть) от 1 июля 1999 года;  статья 94  Бюджетного кодекса Республики Казахстан (Особенная часть) от 24 апреля 2004 года;  статья 2  Закона Республики Казахстан от 12 декабря 1995 года "О государственных наградах Республики Казахстан";  статья 42  Закона Республики Казахстан от 19 мая 1997 года "Об охране здоровья граждан в Республике Казахстан"; статьи  15_  и  25_  Закон Республики Казахстан от 9 июля 1998 года "О племенном животноводстве"; статьи  3__ 21_ 22_ 23_ 24_  и  25_  Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; статьи  4__  и  7__  Закона Республики Казахстан от 18 декабря 2000 года "О страховой деятельности";  Закон  Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации";  Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год";  Указ  Президента Республики Казахстан от 18 мая 1998 года N 3956 "О первоочередных мерах по улучшению состояния здоровья граждан Республики Казахстан";  Указ  Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан";  Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан";  Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1282 "Об утверждении Реестра должностей административных государственных служащих по категориям";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 663 "Об упорядочении эксплуатации служебных автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан";  распоряжение  Президента Республики Казахстан от 8 ноября 1999 года N 90 "Об утверждении Инструкции о порядке представления к награждению государственными наградами Республики Казахстан и их вручения, образцов документов к государственным наградам Республики Казахстан и описания знаков государственных наград Республики Казахстан".

2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет  кодексiне  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналардың:
403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Президентi Iс басқармасының 2005 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
403-ҚОСЫМША
Ескерту. 403-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк
органдардың басқа да лауазымды адамдарының
қызметiн қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 5737825 мың теңге (бес миллиард жетi жүз отыз жетi миллион сегiз жүз жиырма бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының Президентi туралы" 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының  28,   30-баптары ; Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 шiлдедегi (Ерекше бөлiгi) Азаматтық кодексiнiң  803 804 809 827 828  және  831-баптары ; Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi (Ерекше бөлiгi) Бюджет кодексiнiң  94-бабы ; "Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградалары туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 12 желтоқсандағы Заңының  2-бабы ; "Қазақстан Республикасы азаматтарының денсаулығын қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 19 мамырдағы Заңының  42-бабы ; "Асыл тұқымды мал шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 9 шiлдедегi Заңының  15 және   25-баптары ; "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңының  3 ,   21,   22,   23,   24 және   25-баптары ; "Сақтандыру қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 18 желтоқсандағы Заңының  4 және   7-баптары ; "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы  Заңы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасы азаматтары денсаулығының жағдайын жақсарту бойынша қолданылатын бiрiншi кезектегi іс-шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 18 мамырдағы N 3956  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Президентi Іс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378  жарлығы ; "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджеті және Ұлттық Банкiнiң сметасы (бюджетi) есебінен қамтылған Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284  Жарлығы ; "Мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлер лауазымдарының санаттары бойынша тiзiлiмiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1282  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарына көлiк қызметiн көрсету үшiн қызметтiк жеңіл автомобильдердi пайдалануды ретке келтiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 663  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен марапаттауға ұсыну тәртiбi, оларды табыстау, Қазақстан Республикасы мемлекеттiк наградалары құжаттарының үлгiлерi және Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградалары белгiлерiнiң бейнесi туралы Нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 8 қарашадағы N 90  Өкiмi .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государства, обновление теоретических и практических умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективности выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение деятельности центрального аппарата Управления делами Президента Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на него функций по обеспечению деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов, повышение профессиональной квалификации государственных служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |     7
--------------------------------------------------------------------------
1   001        Обеспече-
ние дея-
тельности
Главы го-
сударства,
Премьер-
Министра
и других
должност-
ных лиц
государст-
венных
органов
2         001  Аппарат     1. Содержание централь-  В       Управление
централь-   ного аппарата Управления тече-   делами
ного        делами Президента        ние     Президента
органа      Республики Казахстан в   года    Республики
соответствии с утверж-           Казахстан
денным лимитом штатной
численности в количестве
149 единиц. Аренда
служебных автомашин в
количестве 11 единиц.
2. Организация литерных
рейсов Президента,
Премьер-Министра и
Госсекретаря Республики
Казахстан, в соответ-
ствии с графиком работы,
в количестве 967 часов,
5 воздушными судами.
Обеспечение безопас-
ности литерных рейсов
необходимой связью.
3. Комплексное обслужи-
вание государственных
резиденций общей
площадью 99651,2 кв.м
и прилегающих террито-
рий площадью 248,8 га.
4. Комплексное обслу-
живание правительст-
венных зданий общей
площадью 85482 кв.м
и прилегающих терри-

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Мемлекет Басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiң өзге де лауазымды тұлғаларының қызметiн қамтамасыз ету, қойылатын бiлiктiлiк талаптарына сәйкес лауазымдық мiндеттерiн тиiмдi атқару және кәсiби шеберлiктерiн жетiлдiру мақсатында кәсiптiлiк саласындағы бiлiм беру бағдарламалары бойынша теориялық және тәжiрибелiк iскерлiктерiн жаңарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Мемлекет Басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың өзге де лауазымды тұлғаларының қызметiн қамтамасыз ету бойынша жүктелген қызметiн тиiмдi орындауға қол жеткiзу үшiн Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының орталық аппаратының қызметiн қамтамасыз ету, мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби бiлiктiлiгiн арттыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
п/п|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
|коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1  001        Мемлекет
басшысының,
Премьер-
Министрдiң
және мемле-
кеттiк ор-
гандардың
басқа да
лауазымды
адамдары-
ның қызме-
тiн қамта-
масыз ету
2       001   Орталық    1. Қазақстан Рес-    Жыл    Қазақстан
органның   публикасы Прези-     бойы   Республикасы
аппараты   дентi Iс басқарма-          Президентiнiң
сының бекiтiлген            Iс басқармасы
лимитке сәйкес саны
149 бiрлiк орталық
аппаратын ұстау.
Қызмет бабындағы
11 автомашинаны
жалға алу.
2. Қазақстан Рес-
публикасы Президен-
тiнiң, Премьер-Ми-
нистрiнiң және
Мемлекеттік хатшы-
сының жұмыс кесте-
сiне сәйкес 5 әуе
кемесiмен 967 сағат
литерлiк рейстерiн
ұйымдастыру. Литер-
лiк рейстердiң
қауіпсiздігін және
қажетті байланысын
қамтамасыз ету.
3. Жалпы көлемi
99651,2 шаршы метр
мемлекеттiк рези-
денцияларға және
маңайындағы алаңы
248,8 га аумаққа
кешендi қызмет
көрсету.
4. Жалпы көлемi
85482 шаршы метр
Үкiмет ғимаратта-
рына және маңайын-

торий площадью 35,4 га.
5. Заключение дого-
воров на страхование
3 административных
зданий и 16 объектов
РГП "Дирекция государ-
ственных резиденций"
на основании  Закона
Республики Казахстан
от 18 декабря 2000
года "О страховой
деятельности" и в
соответствии с усло-
виями страхования,
предложенными страхо-
выми агентами.
Выплата страховых
взносов по договору.
6. Организация
проживания 824
официальных приглашен-
ных лиц; транспортное
обеспечение; обслужи-
вание официальных
мероприятий: органи-
зация и проведение
торжественных и
официальных обедов
на 3900 чел.; встреч
и других мероприятий;
приобретение и форми-
рование сувениров,
памятных подарков
от имени Главы
государства и Главы
Правительства.
7. Развитие конного
спорта на базе
конноспортивного
манежа акционерного
общества "Куйгенжар".
8. Изготовление
государственных наград
и нагрудных знаков в
количестве 1097 единиц,
4000 подвесок, 16000
документов к ним,
322168 юбилейных
медалей "60 лет
Победы в Великой
Отечественной Войне
1941-1945 гг.",
322168 удостоверений
к ним, 10000 юбилейных
медалей "10 лет
Конституции Республики
Казахстан", 10000
документов к ним, 15000
памятных значков "10 лет
Конституции Республики
Казахстан, 2690 документов
для награждения граж-
дан в знак признания
их заслуг перед
Республикой Казахстан
в соответствии с
заявкой Администрации
Президента Республики
Казахстан; поддержа-
ние накопительного
фонда (резерва наград).
9. Содержание авто-
машин охраняемых лиц,
в количестве 26 транс-
портных единиц, общая
площадь гаража -
2250 кв.м.
3         007  Повышение   Приобретение услуг       В       Управление
квалифи-    по повышению квалифи-    тече-   делами
кации госу- кации государственных    ние     Президента
дарствен-   служащих согласно        года    Республики
ных служа-  утвержденному плану              Казахстан
щих         повышения квалификации,
в том числе обучение
государственному языку.
Среднегодовое количество
государственных служащих,
проходящих курсы повы-
шения квалификации -
78 единиц.
4         009  Материаль-  Приобретение копиро-     В       Управление
но-техни-   вальных аппаратов A3,    тече-   делами
ческое      А4 - 2 единицы           ние     Президента
оснащение                            года    Республики
государ-                                     Казахстан
ственных
органов
5         017  Обеспече-   Приобретение:            В       Управление
ние функ-   1) Вычислительное        тече-   делами
циониро-    и периферийное           ние     Президента
вания       оборудование, в том      года    Республики
информа-    числе: flash drive -             Казахстан
ционных     2 единицы, сервер -
систем и    4 единицы, рабочие
информа-    станции - 92 единицы,
ционно-     ноутбук - 40 единиц,
техничес-   принтер - 96 единиц,
кое обес-   сканер офисный - 5
печение     единиц; источники
государ-    бесперебойного питания
ственных    - 5 единиц; телекомму-
органов     никационное оборудование
- 2 единицы, компьютер-
ное звукозаписывающее
и проекционное оборудо-
вание, в том числе:
сервер звукозаписи -
5 единиц, проектор с
экраном - 1 единица;

дағы алаңы 35,4 га
аумаққа кешендi
қызмет көрсету.
5. "Сақтандыру
қызметi туралы"
Қазақстан Респуб-
ликасының 2000
жылғы 18 желтоқсан-
дағы Заңы негiзiнде
және сақтандыру
агенттерi ұсынған
сақтандыру шартта-
рына сәйкес 3 әкiм-
шілiк ғимараты
және "Мемлекеттiк
резиденциялар ди-
рекциясы" PMК-ның
16 объектісiн сақ-
тандыруға келiсiм-
шарт бекiту.
6. 824 ресми шақы-
рылған тұлғалардың
тұруын ұйымдастыру;
көлiк қызметiн көр-
сету; ресми iс-ша-
раларға қызмет
көрсету;
3900 адамға арнал-
ған салтанатты және
ресми түскi ас,
кездесулер және
басқа да iс-шаралар
ұйымдастыру және
өткiзу;
Мемлекет Басшысы
және Үкiмет басшысы
атынан кәдесыйлар,
естелiк сыйлықтар
сатып алу және
құрастыру.
7. "Күйгенжар"
акционерлiк қоғам-
ның атты-спорт
манежi базасында
ат спортын дамыту.
8. 1097 бiрлiк
мемлекеттiк награ-
далар мен төс бел-
гiсiн, 4000 алқа,
және олардың 16000
құжатын, 322168
"1941-1945 жылғы
Ұлы Отан соғысын-
дағы Жеңiске 60
жыл" мерейтойлық
медалiн 308703
куәлiгiмен, Қазақ-
стан Республикасы-
ның Конституциясына
10 жыл" 10000 мере-
келiк медальдары,
оларға 10000 құжат-
тар, "Қазақстан Рес-
публикасының Консти-
туциясына 10 жыл"
15000 омырауға таға-
тын естелiк белгілер
Қазақстан Республикасы
Президентi Әкiм-
шілiгiнiң өтiнi-
мiне сәйкес Қазақ-
стан Республикасы-
на сiңiрген еңбегiн
бағалау белгiсi
ретiнде марапаттау
үшiн 2690 құжат
дайындау, жинақтау
қорын (наградалар
резервiн) қолдау.
9. Күзетілетiн
тұлғалардың саны
26 бiрлiк көлiгiн
және жалпы алаңы
2250 шаршы метр
гаражын ұстау.
3       007   Мемлекет-  Білiктiлiктi арт-    Жыл    Қазақстан
тiк қыз-   тыру бойынша бекi-   бойы   Республикасы
метшiлер-  тілген мемлекеттiк          Президентiнiң
дiң бiлiк- қызметшiлердiң              Іс басқармасы
тiлiгiн    бiлiктілiгiн арт-
арттыру    тыру жөнiндегi,
сондай-ақ мемлекет-
тік тілдi үйрету
бойынша көрсетi-
летiн қызметтердi
сатып алу. Бiлiк-
тілiктi арттыру
курстарынан өте-
тiн мемлекеттік
қызметшiлердiң
орта жылдық саны
78.
4       009   Мемлекет-  2 бiрлiк - көшiрме   Жыл    Қазақстан
тiк ор-    аппарат А3, A4       бойы   Республикасы
гандарды   сатып алу                   Президентiнiң
материал-                              Іс басқармасы
дық-техни-
калық жа-
рақтанды-
ру
5       017   Ақпараттық 1) Есептеу және      Жыл    Қазақстан
жүйелердiң перефириялық жабдық, бойы   Республикасы
жұмыс iс-  оның iшiнде:                Президентiнiң
теуiн қам- flash drive -               Іс басқармасы
тамасыз    2 бiрлiк, сервер
ету және   - 4 бiрлiк, жұмыс
мемлекет-  станциялары - 92
тiк ор-    бiрлiк, ноутбук
гандарды   - 40 бiрлiк, принтер
ақпарат-   - 96 бiрлiк, офистiк
тық-тех-   сканер - 5 бiрлiк;
никалық    үздiксiз қоректендiру
қамтама-   көздерi - 5 бiрлiк;
сыз ету    телекоммуникациялық
жабдық - 2 бiрлiк,
компьютерлiк дыбыс
жазатын және проек-
циялық жабдық, оның
iшiнде: дыбыс жазу
серверi - 5 бiрлiк,
экраны бар проектор
- 1 бiрлiк;

2) Лицензионное прог-
раммное обеспечение -
15 единиц, в том числе:
Microsoft Windows/Office
- 1 единица, антивирус-
ная программа - 1 единица,
Open View - 1 единица,
Fine Reader 7.0 - 1
единица, CorelDraw 12 -
7 единиц, Photoshop 8.0
- 4 единиц).
Приобретение услуг по
сопровождению информа-
ционных систем и про-
граммных продуктов,
обслуживанию вычисли-
тельного оборудования,
в том числе персональных
компьютеров в количестве -
1166 единиц, серверов -
25 единиц, принтеров -
648 единиц, сканеров -
52 единицы.
__________________________________________________________________________ <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 мая 2005 г.  N 509 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение функций, возложенных на Управление делами Президента Республики Казахстан, повышение профессионального уровня государственных служащих согласно требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями.
ПРИЛОЖЕНИЕ 404
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения
на республиканском уровне"
на 2005 год
1. Стоимость: 40864 тысячи тенге (сорок миллионов восемьсот шестьдесят четыре тысячи тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г.  N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статья 94  Бюджетного кодекса Республики Казахстан (Особенная часть) от 24 апреля 2004 года;  Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год";  статья 13  Закона Республики Казахстан от 19 мая 1997 года "Об охране здоровья граждан в Республике Казахстан";  статья 5  Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года "О санитарно-эпидемиологическом благополучии населения";  Указ  Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"; совместный приказ по Управлению делами Президента Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года N уд-08/52 и Министерства здравоохранения Республики Казахстан N 813 "Об утверждении Правил обеспечения медицинской и санитарно-
эпидемиологической безопасности визитов охраняемых лиц"; порядок медицинского обеспечения визитов охраняемых лиц в регионы страны, утвержденный руководителем Администрации Президента Республики Казахстан, N 01-58/65 ДСП от 15 мая 2000 года.

2) Лицензиялық бағ-
дарламалық қамтама-
сыз ету - 15 бiрлiк,
оның iшiнде: Microsoft
Windows\Office - 1
бiрлiк, вирусқа қарсы
бағдарлама - 1 бiрлiк,
Open View - 1 бiрлiк,
Fine Reader 7.0 - 1
бiрлiк, CorelDraw 12
- 7 бiрлiк, Photoshop
8.0 - 4 бiрлiк).
Ақпараттық жүйелер мен
бағдарламалық өнiмдердi
сүйемелдеу, есептеу
жабдығына қызмет көр-
сету жөнiндегi қызмет-
тердi, оның iшiнде дер-
бес компьютер - саны
1166 бiрлiк, серверлер
- 25 бiрлiк, принтерлер
- 648 бiрлiк, сканерлер
- 52 бiрлiк сатып алу.
___________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасына жүктелген
қызметтi сапалы және уақытында орындау, қазiргi заманғы
экономикалық жағдайға байланысты кәсiби мемлекеттiк қызметке
қойылатын талаптарға сәйкес мемлекеттiк қызметшiлердiң
деңгейiн арттыру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
404-ҚОСЫМША
Ескерту. 404-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Республикалық деңгейде халықтың
санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы"
деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 40864 мың теңге (қырық миллион сегіз жүз алпыс төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi (Ерекше бөлiгi) Бюджет кодексiнiң  94-бабы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ; Қазақстан Республикасы азаматтарының денсаулығын қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 19 мамырдағы Заңының  13-бабы ; "Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының  5-бабы ; "Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378  Жарлығы ; "Күзетілетін тұлғалардың сапарларының медициналық және санитарлық-эпидемиологиялық қауіпсіздігін қамтамасыз ету ережелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының 2002 жылғы 3 қыркүйектегi N УД-08/52 және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң N 813 бiрлескен бұйрығы; Күзетiлетiн тұлғалардың елiмiздiң аймақтарындағы сапарын медициналық қамтамасыз ету туралы Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгi Басшысының бекiткен 2000 жылғы 15 мамырдағы N 01-58/65 ҚБП.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение медицинской безопасности и санитарно- эпидемиологического благополучия государственных служащих и охраняемых лиц страны.
5. Задачи бюджетной программы: предупреждение и пресечение нарушений санитарного законодательства, а также выявление и ликвидация неблагоприятных факторов окружающей среды. Обеспечение медицинской безопасности охраняемых лиц и членов официальных делегаций.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |     7
--------------------------------------------------------------------------
1   003        Cанитарно-  Содержание Центра        В      Центр
эпидемио-   санитарно-эпидемиоло-    тече-  санитарно-
логическое  гической экспертизы в    ние    эпидемиоло-
благополу-  соответствии с утверж-   года   гической
населения   денным лимитом штатной          экспертизы
на респуб-  численности в количестве        Медицинского
ликанском   28 единиц с целью               Центра
уровне      выполнения возложенных          Управления
функций. Приобретение           делами
лабораторного оборудо-          Президента
вания в количестве 18           Республики
единиц, спецавтолабора-         Казахстан
тории на базе авто-
машины "Газель" -
1 единица.
__________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: отсутствие вспышек инфекционных и профессиональных заболеваний. Стабильная санитарно-эпидемиологическая обстановка на объектах.
ПРИЛОЖЕНИЕ 405
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
004 "Оказание медицинской помощи отдельным категориям граждан"
на 2005 год
1. Стоимость: 1562961 тысяча тенге (один миллиард пятьсот шестьдесят два миллиона девятьсот шестьдесят одна тысяча тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г.  N 509 .

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: елiмiздiң мемлекеттiк қызметшiлерi мен күзетiлетiн тұлғаларының медициналық қауiпсiздігін және санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттері: санитарлық заңнаманы бұзушылықтың алдын алу және оған жол бермеу, сонымен қатар қоршаған ортаның қолайсыз факторларын айқындау және жою. Елiмiздiң күзетiлетiн тұлғалары мен ресми делегацияларының сапарларының медициналық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
п/п|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
|коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1  003        Республика- Жүктелген қызмет-   Жыл    Қазақстан
лық деңгей- тердi орындау       бойы   Республикасы
де халық-   мақсатында штат            Президентi Iс
тың сани-   саны 28 бiрлiкпен          басқармасы
тарлық-эпи- бекiтiлген лимитке         Медициналық
демиология- сәйкес Санитарлық-         орталығының
лық салау-  эпидемиологиялық           Санитарлық-
аттылығы    сараптама орталы-          эпидемиология-
ғын күтiп ұстау.           лық сараптама
Саны 18 бiрлiк             орталығы
лабораториялық
жабдық сатып алу,
"Газель" автокөлi-
гi негiзiнде 1
бiрлiк арнайы
лаборатория сатып
алу.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
жұқпалы аурулар мен кәсiби аурулардың ошағын болдырмау. Объектiлерде
тұрақты санитарлық-эпидемиологиялық жағдай жасау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
405-ҚОСЫМША
Ескерту. 405-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Азаматтардың жекелеген санаттарына
медициналық көмек көрсету"
деген 004 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1562961 мың теңге (бiр миллиард бес жүз алпыс екі миллион тоғыз жүз алпыс бір мың мың теңге).

2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статья 94  Бюджетного кодекса Республики Казахстан (Особенная часть) от 24 апреля 2004 года;  Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год"; статьи  15_ 16_ 25_  и  42_  Закона Республики Казахстан от 19 мая 1997 года "Об охране здоровья граждан в Республике Казахстан";  Закон  Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе";  Указ  Президента Республики Казахстан от 18 мая 1998 года N 3956 "О первоочередных мерах по улучшению состояния здоровья граждан Республики Казахстан";  Указ  Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"; приказ Управления делами Президента Республики Казахстан от 21 декабря 1999 года N УД-01/76 "О правилах прикрепления к Медицинскому центру Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: сохранение и укрепление здоровья обслуживаемых категорий граждан, прикрепленных к Медицинскому центру Управления делами Президента Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: оказание квалифицированной и специализированной медицинской помощи прикрепленному контингенту.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |     7
--------------------------------------------------------------------------
1   004        Оказание    Лечение в стационарах    В       Медицинский
медицин-    больниц в среднем 6260   тече-   центр
ской помо-  пациентов прикрепленного ние     Управления
щи отдель-  контингента, средне-     года    делами
ным кате-   годовое количество посе-         Президента
гориям      щений 229600, средне-            Республики
граждан     годовое количество               Казахстан
вызовов скорой помощи
6260. Медицинское
обслуживание официаль-
ных делегаций, республи-
канских и международных
конференций и совещаний,
медицинское сопровож-
дение охраняемых лиц
государства, в том числе
зарубежных. Оплата
лечения в зарубежных
клиниках и транспортные
расходы 10 пациентов,
в том числе проживание
и проезд сопровождающих
лиц. Приобретение
медицинского оборудо-
вания, в том числе:
диагностическое медицин-
ское оборудование -
6 единиц; медицинское
оборудование для
операций - 2 единицы;
терапевтическое меди-
цинское оборудова-
ние - 15 единиц;
лабораторное медицин-
ское оборудование -
3 единицы; санитарный
автотранспорт - 2 еди-
ницы, в том числе
Джип Тойота - 1 единица,
Мерседес Бенц -
1 единица.
Приобретение магнитно-
резонансного томографа
для Республиканского
государственного казенного
предприятия "Больница
Медицинского центра
Управления делами
Президента Республики
Казахстан" города Астаны
- 1 единица.
__________________________________________________________________________ <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 мая 2005 г.  N 509 .

2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі (Ерекше бөлігі) Бюджет кодексiнiң  94-бабы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасы азаматтарының денсаулығын қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 19 мамырдағы Заңының  15,   16,   25 және   42-баптары ; "Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шілдедегі  Заңы ; "Қазақстан Республикасы азаматтары денсаулығының жағдайын жақсарту бойынша қолданылатын бiрiншi кезектегі іс-шаралаp туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 18 мамырдағы N 3956  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 21 сәуірдегі N 378  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының Медициналық орталығына тiркеу ережелер туралы" Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының 1999 жылғы 21 желтоқсандағы N УД-01/76 бұйрығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының Медициналық орталығына тіркелген және қызмет көрсетiлетiн азаматтар санаттарының денсаулығын сақтау және нығайту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: тiркелген құрамға бiлiктi және мамандандырылған медициналық көмек көрсету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
п/п|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
|коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1  004        Азаматтар-  Ауруханалардың      Жыл    Қазақстан
дың жекеле- стационарларында    бойы   Республикасы
ген санат-  тiркелген орта             Президентi Іс
тарына ме-  жылдық саны 6260           басқармасының
дициналық   пациенттерiн ем-           Медициналық
көмек көр-  деу, орта жылдық           орталығы
сету        келiп қаралу саны
- 229600, жедел
жәрдем шақыру -
6260. Ресми деле-
гацияларға, рес-
публикалық және
халықаралық кон-
ференциялар мен
мәжiлiстерге
медициналық қыз-
мет көрсету,
мемлекеттiң, оның
iшiнде шетелдер-
дiң де күзетiле-
тiн тұлғаларына
медициналық қызмет
көрсетуде ерiп
жүру. 10 сырқат-
ты шетелдiң кли-
никаларында емдеу
және көлiк шығын-
дарын, оның iшiнде
ерiп жүретiн
тұлғалардың тұруы
мен барып-келуiн,
төлеу.
Медицина жабдығын
сатып алу, соның
iшiнде 6 бiрлiк
диагностикалық
медициналық жаб-
дығы, 2 бiрлiк
операция жасау
үшiн медициналық
жабдығы, 15 бiрлiк
терапевтикалық
медициналық жаб-
дығы, 3 бiрлiк
лабораториялық
медициналық жаб-
дығы, 2 бiрлiк
санитарлық авто-
көлiгiн сатып
алу, оның iшiнде
1 бiрлiк - Джип
Тойота, 1 бiрлiк
- Мерседес Бенц.
Қазақстан Респуб-
ликасы Президен-
тiнiң Іс басқармасы
медициналық орта-
лығының ауруханасы"
республикалық мем-
лекеттiк қазыналық
кәсiпорны үшiн маг-
нитті-резонанстық
томограф сатып алу
- 1 бiрлiк.
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: снижение заболеваемости обслуживаемых категорий граждан, прикрепленных к Медицинскому центру Управления делами Президента Республики Казахстан.
ПРИЛОЖЕНИЕ 406
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
005 "Техническое и информационное обеспечение медицинских организаций"
на 2005 год
1. Стоимость: 32423 тысячи тенге (тридцать два миллиона четыреста двадцать три тысячи тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г.  N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статья 94  Бюджетного кодекса Республики Казахстан (Особенная часть) от 24 апреля 2004 года;  Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год";  Указ  Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: улучшение качества профилактики и лечения заболеваний за счет внедрения современных медицинских технологий в области профилактики, диагностики и лечения, способствующие улучшению объема и качества медицинской помощи прикрепленному контингенту.
5. Задачи бюджетной программы: внедрение современных медицинских технологий в системе подведомственных учреждений и предприятий Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |     7
--------------------------------------------------------------------------
1   005        Техничес-   Содержание Центра        В       Центр
кое и ин-   внедрения современных    тече-   внедрения
формацион-  медицинских технологий   ние     современных
ное обес-   в соответствии с утверж- года    медицинских
печение     денным лимитом штатной           технологий
медицин-    численности в количестве         Медицинского
ских орга-  29 единиц с целью                центра Управ-
низаций     выполнения возложенных           ления делами
функций. Приобретение            Президента
мини-АТС - 1 комплект,           Республики
кондиционера - 1 единица.        Казахстан
__________________________________________________________________________

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының Медициналық
орталығына тiркелген және қызмет көрсетiлетiн азаматтар
санаттарының ауруын төмендету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
406-ҚОСЫМША
Ескерту. 406-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Медициналық ұйымдарды техникалық және
ақпараттық қамтамасыз ету"
деген 005 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 32423 мың теңге (отыз екі миллион төрт жүз жиырма үш мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi (Ерекше бөлiгi) Бюджет кодексiнiң  94-бабы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378  Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: тiркелген құрамға көрсетiлетiн медициналық көмек көрсету көлемi мен сапасын жақсартуға негiз мүмкiндiк беретiн аурудың алдын алу, диагностика жасау және емдеу саласына қазiргi заманғы медициналық технологияларды енгiзу арқылы аурулардың алдын алу және емдеу сапасын жақсарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының Медициналық орталығына ведомстволық қарасты мекемелер мен кәсiпорындардың жүйесiне қазiргi заманғы медициналық технологияларды енгiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
п/п|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
|коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1  005        Медициналық Жүктелген қызмет-   Жыл    Қазақстан
ұйымдарды   тердi орындау       бойы   Республикасы
техникалық  мақсатында штат            Президентi Іс
және ақпа-  саны 29 бiрлiкпен          басқармасы
раттық қам- бекiтілген лимитке         Медициналық
тамасыз ету сәйкес, қазiргi            орталығының
заманғы медицина-          Қазiргi
лық технологиялар-         заманғы
ды енгiзу орталы-          медициналық
ғын күтiп ұстау.           технология-
1 - мини АТС және          ларды енгiзу
1 бiрлiк - кондици-        орталығы
онер сатып алу.
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение уровня информированности подведомственных организаций Медицинского Центра Управления делами Президента Республики Казахстан о новых технологиях; повышение квалификации и качества медицинского обслуживания прикрепленного контингента, на основе обеспечения устойчивого функционирования Медицинского Центра Управления делами Президента Республики Казахстан.
ПРИЛОЖЕНИЕ 407
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
006 "Проведение государственной информационной политики"
на 2005 год
1. Стоимость: 244193 тысячи тенге (двести сорок четыре миллиона сто девяносто три тысячи тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г.  N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статья 94  Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года;  Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год";  статья 9  Закона Республики Казахстан от 20 июля 2000 года "О Первом Президенте Республики Казахстан";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 17 августа 1999 года N 1178 "О реорганизации государственного учреждения "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: укрепление позитивного имиджа государства в мире. Информирование населения страны о деятельности Президента и Правительства Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: проведение государственной информационной политики для укрепления имиджа республики.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |     7
--------------------------------------------------------------------------
1   006        Проведение  Подготовка видео-        В       Управление
государст-  материалов по заданной   тече-   делами
венной ин-  тематике на высоком      ние     Президента
формацион-  профессиональном уровне. года    Республики
ной поли-   Формирование архива              Казахстан
тики        Президента Республики
Казахстан на базе исход-
ных, оригинальных мате-
риалов на профессиональ-
ных видеокассетах и
лазерных компакт-дисках.
Систематизация архива
Президента РК по хроно-
логии. Подготовка видео-
материалов и демонстра-
ция по республиканским
телеканалам и другим
средствам массовой
информации - 320 часов.
Пополнение видеоархива
Президента Республики
Казахстан материалами -
210 часов. Производство
12 документальных филь-
мов о деятельности
Первого Президента
Республики Казахстан,
18 видеофильмов, направ-
ленных на освещение
социальных аспектов
государственной политики.
__________________________________________________________________________ <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 мая 2005 г.  N 509 .

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
жаңа технологиялар жөнiнде Қазақстан Республикасы Президентi Iс
басқармасының Медициналық орталығына ведомстволық қарасты
мекемелердiң ақпараттық хабардар болу деңгейiн көтеру; Қазақстан
Республикасы Президентi Iс басқармасының Медициналық орталығының
тұрақты қызмет етуiн қамтамасыз ету; тiркелген құрамға медициналық
қызмет көрсетудiң бiлiктiлiгi мен сапасын көтеру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
407-ҚОСЫМША
Ескерту. 407-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Мемлекеттiк ақпараттық саясат жүргiзу"
деген 006 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 244193 мың теңге (екі жүз қырық төрт миллион бір жүз тоқсан үш мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi (Ерекше бөлiгi) Бюджет кодексiнің  94-бабы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президентi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 20 шiлдедегi Заңының  9-бабы ; "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Телерадиокешенi мемлекеттiк мекемесiн қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 тамыздағы N 1178  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiң әлемдегi дұрыс имиджiн нығайту. Қазақстан Республикасының Президентi мен Үкiметiнiң қызметi туралы халықты хабардар ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: республиканың имиджiн нығайту үшiн мемлекеттiк ақпараттық саясатты жүргiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
п/п|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
|коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1  006        Мемлекет-   Берiлген тақырып    Жыл    Қазақстан
тiк ақпа-   бойынша жоғары      бойы   Республикасы
раттық      кәсiптiк деңгейде          Президентiнiң
саясат      бейнематериалдар-          Iс басқармасы
жүргiзу     ды дайындау. Қа-
зақстан Республи-
касы Президентiнiң
мұражайын негiзгi
материалдардың
негiзiнде кәсiби
бейне-кассеталар
мен лазерлiк
компакт-дискiлер
арқылы толықтыру.
Қазақстан Респуб-
ликасы Президен-
тiнiң мұражайын
хронология бойын-
ша жүйелендiру.
320 сағаттық
бейне материалдар
әзiрлеу және
республикалық
телеарналар,
басқа да бұқара-
лық ақпарат
құралдары бойынша
көрсету. Қазақстан
Республикасы Пре-
зидентiнiң бейне
мұражайын 210
сағаттық материал-
дармен толықтыру.
Қазақстан Респуб-
ликасының Тұңғыш
Президентiнiң
қызметi туралы
12 деректi фильм,
мемлекеттiк сая-
саттың әлеуметтiк
аспектiлерiн жария
етуге бағытталған
18 бейнефильмдер
шығару.
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: широкое информирование населения о социально-экономическом, политическом курсе проводимых реформ.
ПРИЛОЖЕНИЕ 408
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
007 "Охрана, защита, воспроизводство лесов и животного мира"
на 2005 год
1. Стоимость: 135231 тысяча тенге (сто тридцать пять миллионов двести тридцать одна тысяча тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г.  N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статья 94  Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года;  Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год"; статьи  73_ 74_  Закона Республики Казахстан от 15 июля 1997 года "Об особо охраняемых природных территориях";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года N 1246 "О государственном национальном природном парке "Бурабай";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 19 января 2004 года N 53 "Об утверждении норм и нормативов по охране, защите, воспроизводству лесов и лесоразведению на участках государственного лесного фонда".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: сохранение целостности экосистем Боровского горно- лесного массива.
5. Задачи бюджетной программы: проведение мероприятий по сохранению уникального природного комплекса Боровского горно-лесного массива.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |     7
--------------------------------------------------------------------------
1   007        Охрана,     Содержание государствен- В       Управление
защита,     ного учреждения Государ- тече-   делами
воспроиз-   ственного национального  ние     Президента
водство     природного парка         года    Республики
лесов и     "Бурабай" со штатной             Казахстан
животного   численностью 264 единиц
мира        с целью выполнения воз-
ложенных функций по
охране лесов и животного
мира и проведение штат-
ными сотрудниками научно-
исследовательских работ
в области охраны, защиты,
воспроизводства лесов,
животного мира, водных
ресурсов. Приобретение:
пожарная автомашина 1
единица, автомобиль УАЗ-
31512 1 единица, мото-
помпа лесопожарная 2
единицы, мотоцикл трех-
колесный 10 единиц,
трактора 3 единицы,
снегоход 2 единицы,
плуга двухдискового
2 единицы, полосо-
прокладывателя 2 единицы,
плуга четырехкорпусного
1 единица, фреза 1 единица,
культиватора 1 единица,
косилки 1 единица.
__________________________________________________________________________

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: халықты өткiзiлiп жатқан реформалардың әлеуметтiк-экономикалық, саяси курстарымен кеңiнен хабардар ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
408-ҚОСЫМША
Ескерту. 408-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Ормандар мен жануарлар дүниесiн күзету,
қорғау, молайту"
деген 007 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 135231 мың теңге (бір жүз отыз бес миллион екi жүз отыз бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi (Ерекше бөлiгі) Бюджет кодексiнiң  94-бабы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ; "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  73,   74-баптары ; "Бурабай" мемлекеттiк ұлттық табиғи паркi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 12 тамыздағы N 1246  қаулысы ; "Мемлекеттiк орман қоры учаскелерiнде ормандарды күзету, қорғау, молайту әрi орман өсiру жөнiндегi нормалар мен нормативтер" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 19 қаңтардағы N 53  қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Бурабай таулы-орман кеңiстiгiнiң экожүйесiнiң тұтастығын сақтау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Бурабай таулы-орман кеңiстiгiнiң бiрегей табиғи кешенiн сақтау бойынша iс-шаралар жүргiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
п/п|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
|коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1  007        Ормандар    "Бурабай" мемле-    Жыл    Қазақстан
мен жануар- кеттiк ұлттық та-   бойы   Республикасы
лар дүние-  биғи паркi" мемле-         Президентiнiң
сiн күзету, кеттiк мекемесiн           Іс басқармасы
қорғау,     ұстау үшiн орман,
молайту     жануарлар дүниесiн
қорғау бойынша
жүктелген мiндет-
тердi орындау үшiн
орман, жануарлар
дүниесiн, су ре-
сурстарын сақтау,
қорғау және молай-
ту саласында ғылы-
ми-зерттеу жұмыс-
тарын жүргiзу үшiн
264 штат санын
ұстау. 1 бiрлiк -
өрт сөндiргiш
машинасын, 1 бiр-
лiк - УАЗ 31512
автокөлiгiн, 2
бiрлiк - орман
сөндiргiш мото-
помпасы, 10 бiр-
лiк - үш дөңге-
лектi мотоцикл,
3 бiрлiк - трак-
тор, 2 бiрлiк -
қармен жүргiш,
2 бiрлiк - екi
дискті плуг, 2
бiрлiк - алқап
солушы, 1 бiрлiк
- төрт корпустi
плуг, 1 бiрлiк
- фреза, 1 бiр-
лiк - культива-
тор, 21 бiрлiк
- шөп шабатын
машина.
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение сохранности природного комплекса и улучшения экосистемы.
ПРИЛОЖЕНИЕ 409
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
008 "Строительство и реконструкция объектов Управления делами
Президента Республики Казахстан"
на 2005 год
1. Стоимость: 15272328 тысяч тенге (пятнадцать миллиардов двести семьдесят два миллиона триста двадцать восемь тысяч тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г.  N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статья 94  Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года;  Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год";  Указ  Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 917 "О среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: cтроительство особо важных государственных объектов.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение строительства и реконструкции объектов Управления делами Президента Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |     7
--------------------------------------------------------------------------
1   008        Строитель-  1. Реализация инвести-   В       Управление
ство и ре-  ционных проектов Управ-  тече-   делами
конструк-   ления делами Президента  ние     Президента
ция объек-  Республики Казахстан     года    Республики
тов Управ-  в соответствии с утверж-         Казахстан
ления дела- денной в установленном
ми Прези-   законодательством порядке
дента Рес-  проектно-сметной
публики     документацией на меро-
Казахстан   приятия по:
1) строительству:
Дома Министерств;
Дворца Мира и Согласия;
стадиона на левом берегу
реки Ишим;
Института стратегических
исследований, офиса и
фонда в городе Алматы;
большого фонтана в Рези-
денции Президента Респуб-
лики Казахстан в городе
Астане;
внешних инженерных сетей
и встроенной котельной
общежития Парламента
Республики Казахстан на
90 квартир в городе Астане;

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
табиғи кешеннiң сақталуын және экожүйенiң жақсаруын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
409-ҚОСЫМША
Ескерту. 409-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509 , 2005.12.14. N  1246  қаулыларымен.
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс
басқармасының объектiлерiн салу және қайта жаңарту"
деген 008 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 15272328 мың теңге (он бес миллиард екі жүз жетпiс екi миллион үш жүз жиырма сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi (Ерекше бөлiгi) Бюджет кодексiнiң  94-бабы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспарлау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 31 тамыздағы N 917  қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: аса маңызды мемлекеттiк объектiлердiң құрылысы.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының объектiлерiн салу және қалпына келтiрудi қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
п/п|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
|коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1  008        Қазақстан   Қазақстан Республи- Жыл    Қазақстан
Республика- касының Президентi  бойы   Республикасы
сы Прези-   Iс басқармасының           Президентiнiң
дентiнiң Iс инвестициялық жоба-        Iс басқармасы
басқарма-   ларын заңнамада
сының       белгiленген тәртіп-
объектi-    пен бекiтілген:
лерiн салу  1) мыналарды:
және қайта  Министрлiктер үйiн;
жаңарту     Бейбiтшілiк және
Келiсiм сарайын;
Есiл өзенiнiң сол
жақ жағалауында
стадион;
Есiл өзенiнiң сол
жақ жағалауында 400
жеңiл автомобильге
арналған қосалқы үй-
жайлары бар жабық
гараж;
Алматы қаласында
Стратегиялық зерттеу-
лер институтын, офисi
мен қорын;
Астана қаласында
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң Резиден-
циясында үлкен бұрқақ;

2) проведению дополнительных
работ по завершению
следующих объектов:
здания Мажилиса Парламента
Республики Казахстан с
залом совместных заседаний
на 400 мест на левом берегу
реки Есиль в городе Астане;
административного здания
на левом берегу реки Есиль
в городе Астане (Дом
Правительства);
Резиденции Президента
Республики Казахстан в
городе Астане с инженерными
коммуникациями
(благоустройство);
учебного корпуса с концертным
залом Казахской национальной
академии музыки в городе
Астане.
__________________________________________________________________________ <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 мая 2005 г.  N 509 ; от 14 декабря 2005 года N  1246 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: завершение строительства Института стратегических исследований, офиса и фонда в г.Алматы, здания Мажилиса Парламента Республики Казахстан с залом совместных заседаний на 400 мест на левом берегу реки Есиль в городе Астане, административного здания на левом берегу реки Есиль в городе Астане (Дом Правительства), большого фонтана в Резиденции Президента Республики Казахстан в городе Астане, Резиденции Президента Республики Казахстан с инженерными коммуникациями, внешних инженерных сетей и встроенной котельной общежития Парламента Республики Казахстан на 90 квартир в городе Астане, учебного корпуса с концертным залом Казахской национальной академии музыки в городе Астане, строительство Дома Министерств, дворца Мира и Согласия, выставочного центра в г. Астане, стадиона на левом берегу с завершением строительства этих объектов в 2006-2007 годах.  <*>
Сноска. В пункт 7 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 мая 2005 г.  N 509 ; от 14 декабря 2005 года N  1246 .
ПРИЛОЖЕНИЕ 410
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
009 "Обновление парка автомашин для государственных органов"
на 2005 год
1. Стоимость: 384969 тысяч тенге (триста восемьдесят четыре миллиона девятьсот шестьдесят девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статья 94  Бюджетного кодекса Республики Казахстан (Особенная часть) от 24 апреля 2004 года;  Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год";  Указ  Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".

2) мынадай объектілердi:
Астана қаласында Есiл
өзенiнiң сол жақ жаға-
лауында Қазақстан Рес-
публикасының Парламентi
Мәжiлiсiнiң 400 орынға
арналған бiрлескен оты-
рыс залы бар ғимаратын;
Астана қаласында Есіл
өзенiнiң сол жақ жағала-
уында әкiмшiлiк ғимара-
тын (Үкiмет Үйiн);
Астана қаласында инже-
нерлiк коммуникациялары
бар Қазақстан Республи-
касы Президентiнiң Ре-
зиденциясын (көркейту);
Астана қаласында кон-
церт залы бар Қазақ ұлт-
тық музыка академиясының
оқу корпусын салуды аяқ-
тау бойынша қосымша жұ-
мыстар жүргiзу жөнiндегi
iс-шараларға арналған
жобалау-сметалық құжат-
тамаға сәйкес iске асыру.
___________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
2005 жылы аяқталатын Алматы қаласындағы Стратегиялық зерттеулер
институты, офис және қор ғимаратының, Астана қаласында Есiл өзенiнiң сол жақ жағалауында Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжілiсiнiң 400 орынға арналған бiрлескен отырыс залы бар ғимараты, Астана қаласында Есiл өзенiнiң сол жақ жағалауында әкiмшiлiк ғимараты (Үкiмет Үйi), Астана қаласында Қазақстан Республикасы Президентiнiң Резиденциясында үлкен бұрқақ, инженерлiк коммуникациялары бар Қазақстан Республикасы Президентiнiң Резиденциясы, Астана қаласында Қазақстан Республикасы Парламентiнiң 90 пәтерге арналған жатақханасының сыртқы инженерлiк желiлерi мен қоса салынған қазандығы, Астана қаласында концерт залы бар Қазақ ұлттық музыка академиясының оқу корпусы, 2006-2007 жылдары аяқталатын Министрлiктер үйi, Бейбiтшiлiк және Келiсiм сарайы, Астана қаласындағы Көрме орталығы, өзенiнiң сол жақ жағалауындағы стадион, объектiлердiң құрылысы.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
410-ҚОСЫМША
Ескерту. 410-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Мемлекеттiк органдар үшiн автомашиналар
паркiн жаңарту"
деген 009 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 384969 мың теңге (үш жүз сексен төрт миллион тоғыз жүз алпыс тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi (Ерекше бөлiгі) Бюджет кодексiнiң  94-бабы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378  Жарлығы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: централизованное обновление парка автомашин для Управления делами Президента Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: централизованное приобретение автомашин для Управления делами Президента Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |     7
--------------------------------------------------------------------------
1   009        Обновление  Приобретение автотранс-  В       Управление
парка авто- порта в количестве 60    тече-   делами
машин для   единиц                   ние     Президента
государст-                           года    Республики
венных                                       Казахстан
органов
__________________________________________________________________________ <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 мая 2005 г.  N 509 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное централизованное обновление парка автомашин для обеспечения безопасности и транспортного обслуживания государственных органов.
ПРИЛОЖЕНИЕ 411
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
011 "Переподготовка и специализация врачей за рубежом"
на 2005 год
1. Стоимость: 7086 тысяч тенге (семь миллионов восемьдесят шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статья 94  Бюджетного кодекса Республики Казахстан (Особенная часть) от 24 апреля 2004 года;  Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год";  Закон  Республики Казахстан от 19 мая 1997 года "Об охране здоровья граждан в Республике Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обновление теоретических и практических умений и навыков медицинских работников по образовательным программам в зарубежных клиниках и научных центрах для повышения уровня и качества медицинского обслуживания.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасы үшiн автомашиналар паркiн орталықтандырып жаңарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасы үшiн автомашиналар паркiн орталықтандырып сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
п/п|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
|коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1  009        Мемлекеттiк 60 бiрлiк автокө-  Жыл     Қазақстан
органдар    лiк сатып алу.     бойы    Республикасы
үшiн авто-                             Президентiнiң
машиналар                              Iс басқармасы
паркiн
жаңарту
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
мемлекеттiк органдарға көлiк қызметiн көрсету және қауiпсiздiктi
қамтамасыз ету үшiн сапалы және мезгiлiнде автомашиналар паркiн
орталықтандырып жаңарту.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
411-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Дәрігерлерді шетелдерде қайта даярлау
және мамандандыру"
деген 011 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 7086 мың теңге (жетi миллион сексен алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi (Ерекше бөлiгi) Бюджет кодексiнiң  94-бабы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасы азаматтарының денсаулығын қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 19 мамырдағы  Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: медициналық қызмет көрсетудiң деңгейi мен сапасын арттыру үшiн шетел клиникалары мен медициналық қызметкерлердiң теориялық және практикалық iскерлiгi мен дағдыларын жаңарту.

5. Задачи бюджетной программы: обеспечение Медицинского центра высококвалифицированными кадрами, владеющими современными методами и технологиями здравоохранения по мировым стандартам.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |     7
--------------------------------------------------------------------------
1   011        Перепод-    Приобретение услуг по    В       Медицинский
готовка и   повышению квалификации   тече-   центр
специали-   и специализации врачей   ние     Управления
зация       согласно утвержденному   года    делами
врачей за   плану повышения квалифи-         Президента
рубежом     кации и профессионализма.        Республики
Количество врачей,               Казахстан
проходящих перепод-
готовку и специализацию -
18 единиц.
__________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: оказание высококвалифицированной медицинской помощи в больницах Медицинского центра, повышение квалификации медицинских работников до уровня мировых стандартов.

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: медициналық орталықты денсаулық сақтаудың әлемдiк стандарттары бойынша қазiргi заманғы әдiстерi мен технологияларын меңгерген жоғары бiлiктi мамандармен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
п/п|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
|коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1  011        Дәрiгерлер- Бiлiктiлiктi және   жыл    Қазақстан
дi шетел-   кәсiпкерлiктi       бойы   Республикасы
дерде қайта арттыру жөнiндегi          Президенті Іс
даярлау     бекiтiлген жос-            басқармасының
және ма-    парға сәйкес               Медициналық
мандандыру  дәрiгерлердiң              орталығы
біліктілігін
арттыру және
мамандандыру
жөнiндегi көрсе-
тiлетiн қызметтер-
дi сатып алу.
Қайта даярлаудан
және маманданды-
рудан өтетiн дәрi-
герлердiң саны -
18 бiрлiк.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
медициналық орталық ауруханаларында жоғары бiлiктi медициналық
көмек көрсету, медициналық қызметкерлердiң бiлiктiлiгін әлемдiк
стандарттың деңгейiне дейiн көтеру.