О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата района
Постановление акимата Шуского района Жамбылской области от 2 сентября 2015 года № 315
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложения признать утратившим силу некоторых постановлений акимата района.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Шуского района" в установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившим силу нормативного правового акта указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата Шуского района Аймамбетова Ербола Еркиновича.
Аким района Р. Даулет
Приложение к постановлению
акимата Шуского района от
"2" сентября 2015 года № 315
1. Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 28 мая 2014 года "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год" № 142. (Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 июля 2014 года № 2259).
2. Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 18 января 2013 года "Об организации и финансировании общественных работ на 2013 год" № 11. (Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 февраля 2013 года № 1891).
3. Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 20 июня 2012 года "О внесении изменений в постановление акимата Шуского района от 27 января 2012 года № 9 "Об организации общественных работ на 2012 год" № 211. (Зарегистрировано Шуским управлением юстиции Жамбылской области 12 июля 2012 года № 6-11-127).
4. Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 30 мая 2012 года "Об очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года по Шускому району" № 163. (Зарегистрировано Шуским управлением юстиции Жамбылской области 12 июля 2012 года за № 6-11-126).
5. Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 27 января 2012 года "Об организации общественных работ на 2012 год" № 9. (Зарегистрировано Шуским управлением юстиции Жамбылской области 6 марта 2012 года № 6-11-119).

Аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 315 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталқан.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Жамбыл облысы Шу ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы қаулының 1-тармағында көрсетілген нормативтiк құқықтық актінің күшi жойылды деп танылғаны жөнінде әдiлет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ербол Еркінұлы Аймамбетовке жүктелсін.
Аудан әкімі Р. Дәулет
Аудан әкімдігінің
2015 жылғы "2" қыркүйектегі
№ 315 қаулысына қосымша
1. Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 мамырдағы "2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 142 қаулысы. (Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 шілдеде № 2259 болып тіркелді).
2. Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 18 қаңтардағы "2013 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" № 11 қаулысы. (Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 ақпанда № 1891 болып тіркелді).
3. Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 маусымдағы "Шу ауданы әкімдігінің "2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 9 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 211 қаулысы. (Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 12 шілдеде 6-11-127 нөмірімен тіркелді).
4. Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 мамырдағы "2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында Шу ауданы бойынша Қазақстан Республикасының азаматтарын мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру туралы" № 126 қаулысы. (Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 12 шілдеде № 6-11-126 тіркелді).
5. Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы "2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 9 қаулысы. (Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 6 наурызда 6-11-119 нөмірімен тіркелді).

6. Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 23 августа 2011 года "О внесении изменения в постановление акимата Шуского района от 30 марта 2011 года № 123 "Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле- июне и октябре-декабре 2011 года по Шускому району" № 434. (Зарегистрировано Шуским управлением юстиции Жамбылской области 26 сентября 2011 года за № 6-11-113).
7. Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 30 марта 2011 года "Об организации общественных работ для безработных граждан в 2011 году" № 122. (Зарегистрировано Шуским управлением юстиции Жамбылской области 22 апреля 2011 года за № 6-11-109).
8. Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 30 марта 2011 года "Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года по Шускому району" № 123. (Зарегистрировано Шуским управлением юстиции Жамбылской области 19 апреля 2011 года за № 6-11-107).
9. Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 9 сентября 2010 года "О внесении изменения в постановление акимата района от 26 апреля 2010 года № 133 "Об очередном призыве граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года по Шускому району" № 335. (Зарегистрировано Шуским управлением юстиции Жамбылской области 13 октября 2010 года за № 98).
10. Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 26 апреля 2010 года "Об очередном призыве граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года по Шускому району" № 133. (Зарегистрировано Шуским управлением юстиции Жамбылской области 31 мая 2010 года за № 91).
11. Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 10 марта 2010 года "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Шуского района от 14 января 2010 года № 5 "Об организации общественных работ на 2010 год" № 62. (Зарегистрировано Шуским управлением юстиции Жамбылской области 16 февраля 2010 года № 87).
12. Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 14 января 2010 года "Об организации общественных работ на 2010 год" № 5. (Зарегистрировано Шуским управлением юстиции Жамбылской области 16 февраля 2010 года № 86).
13. Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 30 октября 2009 года "О внесении изменения в постановление акимата Шуского района от 25 мая 2009 года № 170 "Об очередном призыве граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года по Шускому району" № 322. (Зарегистрировано Шуским управлением юстиции Жамбылской области 25 ноября 2009 года за № 78).

6. Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 тамыздағы "2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан - желтоқсанында Шу ауданы бойынша азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 наурыздағы № 123 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 434 қаулысы. (Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 қыркүйекте 6-11-113 нөмірімен тіркелді).
7. Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 наурыздағы "2011 жылы жұмыссыз азаматтар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 122 қаулысы. (Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 сәуірде 6-11-109 нөмірімен тіркелді).
8. Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 наурыздағы "2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында Шу ауданы бойынша азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" № 123 қаулысы. (Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 19 сәуірде 6-11-107 нөмірімен тіркелді).
9. Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 09 қыркүйектегі "Аудан әкімдігінің 2010 жылдың 26 сәуіріндегі "2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында Шу ауданы бойынша азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" № 133 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 335 қаулысы. (Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 13 қазанда 98 нөмірімен тіркелді).
10. Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 26 сәуірдегі "2009 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында Шу ауданы бойынша азаматтарды кезекті мерзімді әскери ќызметке шақыру туралы" № 133 қаулысы. (Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 31 мамырда № 91 тіркелді).
11. Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 10 наурыздағы "2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 14 қаңтарындағы № 5 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 62 қаулысы. (Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 16 ақпанда № 87 нөмірімен тіркелді).
12. Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 14 қаңтардағы "2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 5 қаулысы. (Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 16 ақпанда № 86 нөмірімен тіркелді).
13. Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 30 қазандағы "Шу ауданы әкімдігінің 2009 жылдың 25 мамырдағы "2009 жылдың сәуір - маусымында және қазан - желтоқсанында Шу ауданы бойынша азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" № 170 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 322 қаулысы. (Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 қарашада 78 нөмірімен тіркелді).

14. Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 3 августа 2009 года "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Шуского района от 11 марта 2009 года № 87 "Об организации общественных работ на 2009 год" № 240. (Зарегистрировано Шуским управлением юстиции Жамбылской области 11 сентября 2009 года № 76).
15. Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 3 августа 2009 года "Об организации социальных рабочих мест для трудоустройства безработных граждан относящихся к целевым группам Шуского района" № 242. (Зарегистрировано Шуским управлением юстиции Жамбылской области 10 сентября 2009 года № 75).
16. Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 25 мая 2009 года "Об очередном призыве граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года по Шускому району" № 170. (Зарегистрировано Шуским управлением юстиции Жамбылской области 29 июня 2009 года за № 73).
17. Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 11 марта 2009 года "Об организации общественных работ на 2009 год" № 87. (Зарегистрировано Шуским управлением юстиции Жамбылской области 18 марта 2009 года № 6-11-70).
18. Постановление акимията от 27 февраля 2004 года "О предоставении субсидий для проведения весенне-полевых работ и уборки урожая 2004 года" № 21. (Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 марта 2004 года № 1244).

14. Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 3 тамыздағы "Шу ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 11 наурыздағы "2009 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 87 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" № 240 қаулысы. (Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 11 қыркүйекте Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 76 болып енгізілді)
15. Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 3 тамыздағы "Шу ауданында нысаналы топтарға жататын жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" № 242 қаулысы. (Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 қыркүйекте нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 75 болып енгізілді).
16. Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 25 мамырдағы "2009 жылдың сәуір - маусымында және қазан - желтоқсанында Шу ауданы бойынша азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы № 170 қаулысы. (Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 маусымда № 73 тіркелді).
17. Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 11 наурыздағы "2009 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 87 қаулысы. Жамбыл облысы Шу ауданының әділет басқармасында 2009 жылғы 18 наурызда 6-11-70 нөмірімен тіркелді
18. Шу аудандық әкімиятының 2004 жылғы 27 ақпандағы "2004 жылдың көктемгі-егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге несие беру туралы" № 21 қаулысы. (Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2004 жылғы 11 наурызда № 1244 тіркелді).