О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан, Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Национального космического агентства Республики Казахстан
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 мая 2015 года № 629
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан, Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Национального космического агентства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Юридическому департаменту Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Алиакпаров А.К.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    А. Исекешев
Приложение
к приказу Министра по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
от 28 мая 2015 года № 629
Перечень утративших силу некоторых приказов
Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан,
Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и
Национального космического агентства Республики Казахстан
1) Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 30 сентября 2013 года № 769 «Об утверждении Отраслевой рамки квалификаций «Информационно-коммуникационные технологии» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8876, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 28 ноября 2013 г. № 325 (27599));
2) Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 22 ноября 2013 года № 371 «Об утверждении отраслевой рамки квалификаций в сфере «Геология» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9018, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 18 февраля 2014 года № 33 (27654));
3) Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 4 декабря 2013 года № 392 «Об утверждении отраслевой рамки квалификаций в сфере «Химическое производство» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8975, опубликованный в информационно-правовой системе нормативных правовых актов «Әділет» 28 декабря 2013 года, в газете «Казахстанская правда» от 02 апреля 2014 года № 63 (27684));

Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 629 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің заң департаменті (А.Қ. Алиақпаров) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберуді;
2) «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды;
3) Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында осы бұйрықты орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                             Ә. Исекешев
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрінің
2015 жылғы 28 мамырдағы
№ 629 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар
министрлігінің, Қазақстан Республикасы Көлік және
коммуникациялар министрлігінің және Қазақстан Республикасы
Ұлттық ғарыш агенттігінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының
тізбесі
1) «Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар» салалық біліктілік шеңберін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2013 жылғы 30 қыркүйектегі № 769 бұйрығы (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8876 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылғы 28 қарашада № 263 (28202) болып жарияланған);
2) «Геология» саласындағы салалық біліктілік шеңберін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 22 қарашадағы № 371 бұйрығы (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9018 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2014 жылғы 18 ақпандағы № 33 (28257) болып жарияланған);
3) «Химиялық өндіріс» саласындағы салалық біліктілік шеңберін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 4 желтоқсандағы № 392 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілердің «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2013 жылдың 28 желтоқсанында, «Егемен Қазақстан» газетінде 2014 жылғы 2 сәуірде № 63 (28287) болып жарияланған;

4) Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 27 декабря 2013 года № 445 «Об утверждении отраслевой рамки квалификаций в сфере «Легкая промышленность» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9093, опубликованный в информационно-правовой системе нормативных правовых актов «Әділет» 12 марта 2014 года, в газете «Казахстанская правда» от 29 апреля 2014 года № 82 (27703));
5) Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 27 декабря 2013 года № 446 "Об утверждении отраслевой рамки квалификаций в сфере «Машиностроение» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9127, опубликованный в информационно-правовой системе нормативных правовых актов «Әділет» 12 марта 2014 года, в газете «Казахстанская правда» от 29 апреля 2014 года № 82 (27703));
6) Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 10 февраля 2014 года № 32 «Об утверждении отраслевой рамки квалификаций в сфере «Строительная индустрия» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9198, опубликованный в информационно-правовой системе нормативных правовых актов «Әділет» 12 мая 2014 года, в газете «Казахстанская правда» от 31 июля 2014 года № 147 (27768));
7) Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 6 марта 2014 года № 65 «Об утверждении отраслевой рамки квалификаций в сфере «Металлургия» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9327, опубликованный в информационно-правовой системе нормативных правовых актов «Әділет» 15 декабря 2014 года);
8) Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 14 марта 2014 года № 188 «Об утверждении Отраслевой рамки квалификаций в сфере транспорта и коммуникаций» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9355, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 14 мая 2014 года, газете «Казахстанская правда» от 30 октября 2014 года № 212 (27833));
9) Приказ исполняющего обязанности Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 12 июня 2014 года № 368 «Об утверждении Отраслевой рамки квалификаций в сфере гражданской авиации» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9595, опубликованный в информационно-правовой системе нормативных правовых актов «Әділет» 17 июля 2014 года);

4) «Жеңіл өнеркәсіп» саласындағы салалық біліктілік шеңберін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 445 бұйрығы (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9093 болып тіркелген, нормативтік құқықтық актілердің «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 12 наурызында, «Егемен Қазақстан» газетінде 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 82 (28306) болып жарияланған);
5) «Машина жасау» саласындағы салалық біліктілік шеңберін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 446 бұйрығы (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9127 болып тіркелген, нормативтік құқықтық актілердің «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 19 ақпанында, «Егемен Қазақстан» газетінде 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 82 (28306) болып жарияланған);
6)«Құрылыс индустриясы» саласындағы салалық біліктілік шеңберін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2014 жылғы 10 ақпандағы № 32 бұйрығы (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9198 болып тіркелген, нормативтік құқықтық актілердің «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 12 мамырында, «Егемен Қазақстан» газетінде 2014 жылғы 31 шілдесінде № 147 (28371) болып жарияланған);
7) «Металлургия» саласындағы біліктіліктердің салалық шеңберін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2014 жылғы 6 наурыздағы № 65 бұйрығы (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9327 болып тіркелген, нормативтік құқықтық актілердің «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 15 желтоқсанда жарияланған);
8) «Көлік және коммуникация саласындағы салалық біліктілік шеңберін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2014 жылғы 14 наурыздағы № 188 бұйрығы (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9355 болып тіркелген, нормативтік құқықтық актілердің «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 14 мамырында, «Егемен Қазақстан» газетінде 2014 жылғы 30 қазандағы № 212 (28435) болып жарияланған);
9) «Азаматтық авиация саласындағы салалық біліктілік шеңберін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің м.а 2014 жылғы 12 маусымдағы № 368 бұйрығы (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9595 болып тіркелген, нормативтік құқықтық актілердің «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 13 тамызында, «Егемен Қазақстан» газетінде 2014 жылғы 12 ақпандағы № 28 (28506) болып жарияланған);

10) Приказ Председателя Национального космического агентства Республики Казахстан от 17 июня 2014 года № 66/НҚ «Об утверждении Отраслевой рамки квалификаций в сфере космической деятельности» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9586, опубликованный в Информационно-правовой системе «Әділет» 25 июля 2014 года, в газете «Казахстанская правда» от 30 октября 2014 года № 212 (27833)).

10) «Ғарыш қызметі саласындағы салалық біліктілік шеңберін бекіту туралы Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің 2014 жылғы 17 маусымдағы № 66/НҚ бұйрығы (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9586 болып тіркелген, нормативтік құқықтық актілердің «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 25 шілдесінде, «Егемен Қазақстан» газетінде 2014 жылғы 30 қазандағы № 212 (28435) болып жарияланған).