О признании утратившим силу некоторых нормативно правовых актов акимата Мугалжарского района
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 30 июня 2016 года № 236
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата Мугалжарского района согласно приложению к настоящему постановлению.
Шангутов С.
Приложение
к постановлению акимата
Мугалжарского района
от 30 июня 2016 года № 236
Перечень постановлений акимата Мугалжарского района подлежащих отмене
1. Постановление акимата Мугалжарского района от 18 октября 2011 года № 404. Зарегистрированного Департаментом юстиции Актюбинской области 10 ноября 2011 года № 3-9-153 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов".
2. Постановление акимата Мугалжарского района от 18 октября 2011 года № 405. Зарегистрированного Департаментом юстиции Актюбинской области 10 ноября 2011 года № 3-9-154 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц состоящих, на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций".
3. Постановление акимата Мугалжарского района от 31 октября 2012 № 440. Зарегистрированного Департаментом юстиции Актюбинской области 16 ноября 2012 года № 3445 ""О внесении изменений в постановление акимата Мугалжарского района от 18 октября 2011 года № 405 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций".
4. Постановление акимата Мугалжарского района от 05 октября 2015 года № 362. Зарегистрированного Департаментом юстиции Актюбинской области 21 октября 2015 года № 4545. О внесении изменения в постановление от 18 октября 2011 года № 405 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц состоящих, на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"
5. Постановление акимата Мугалжарского района от 06 апреля 2015 года № 123. Зарегистрированного Департаментом юстиции Актюбинской области 09 апреля 2015 года № 4295 "Об организации и обеспечении проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2015 года".
6. Постановление акимата Мугалжарского района от 20 октября 2014 года № 326. Зарегистрированного Департаментом юстиции Актюбинской области 05 ноября 2014 года № 4055 О внесении изменения в постановление акимата Мугалжарского района от 28 мая 2014 года № 162 "Об организации и обеспечении проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле - июне и октябре - декабре 2014 года"

Мұғалжар ауданы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 30 маусымдағы № 236 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес Мұғалжар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Мұғалжар ауданы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылған деп танылсын.
С.Шаңғұтов
Мұғалжар ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 30 маусымдағы
№ 236 қаулысына қосымша
Мұғалжар ауданы әкімдігінің күші жойылуға жататын қаулыларының тізбесі
1. Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 қарашадағы № 404 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы" қаулысы. Әділет департаментінде 2011 жылғы 10 қарашада № 3-9-153 болып тіркелді.
2. Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 қазандағы № 405 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар мен интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы" қаулысы. Әділет департаментінде 2011 жылғы 10 қарашада № 3-9-154 болып тіркелді.
3. Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 31 қазандағы № 440 "Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 қазандағы № 405 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар мен интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы". Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 қарашада № 3445 болып тіркелді.
4. Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 05 қазандағы № 362 "Қылмыстық - атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар мен интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2011 жылғы 18 қазандағы № 405 қаулысына өзгеріс енгізу туралы. Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 қазанда № 4545 болып тіркелді.
5. Мұғалжар ауданы әкімдігінің 06.04.2015 жылғы № 123 "2015 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметіне шақыруды өткізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысы. Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 сәуірде № 4295 болып тіркелді.
6. Мұғалжар ауданы әкімдігінің 20.10.2014 жылғы № 326 Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № 162 "2014 жылдың сәуір – маусымында және қазан - желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы. Әділет департаментінде 2014 жылғы 05 қарашада № 4055 болып тіркелді.

7. Постановление акимата Мугалжарского района от 10 сентября 2015 года № 333. Зарегистрированного Департаментом юстиции Актюбинской области 25 сентября 2015 года № 4527 "О внесениии изменений в постановление от 17 января 2013 года № 13 "Об организации оплачиваемых общественных работ по Мугалжарскому району".
8. Постановление акимата Мугалжарского района от 21 января 2016 года № 18. Зарегистрированного Департаментом юстиции Актюбинской области 01 марта 2016 года № 4759.
9. Постановление акимата Мугалжарского района от 21 января 2016 года № 19. Зарегистрированного Департаментом юстиции Актюбинской области 01 марта 2016 года № 4760.
10. Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 31 декабря 2015 года № 492. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 02 февраля 2016 года № 4731.

7. Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 333 "Мұғалжар ауданы бойынша ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2013 жылғы 17 қаңтардағы № 13 қаулысына өзгерістер енгізу туралы. Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 қыркүйекте № 4527 болып тіркелді.
8. Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 18 "Мұғалжар ауданының ветеринария бөлімі мемлекеттік мекемесін құру туралы". Әділет департаментінде 2016 жылғы 01 наурызда № 4759 болып тіркелді.
9. Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 19 "Мұғалжар аудандық ауылшаруашылығы және ветеринария бөлімі мекемесінің атауын өзгерту туралы". Әділет департаментінде 2016 жылғы 01 наурызда № 4760 болып тіркелді.
10. Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 492 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 02 ақпанда № 4731 болып тіркелді.