О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Шахтинска
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 25 мая 2016 года № 18/01
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Шахтинска согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тлеубергенова К.К.
Аким города С. Аймаков
Приложение
к постановлению акимата
города Шахтинска
от 25 мая 2016 года
№ 18/01
Перечень
некоторых постановлений акимата города Шахтинска,
утративших силу
1. Постановление акимата города Шахтинск от 28 июня 2007 года № 14/3 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8-8-40, опубликовано в газете "Шахтинский вестник" № 31 (881) от 3 августа 2007 года);
2. Постановление акимата города Шахтинск от 19 января 2012 года № 2/1 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8-8-105, опубликовано в газете "Шахтинский вестник" № 9 от 2 марта 2012 года);
3. Постановление акимата города Шахтинск от 2 мая 2013 года № 12/4 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции в городе Шахтинске" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2341, опубликовано в газете "Шахтинский вестник" № 22 от 7 июня 2013 года);
4. Постановление акимата города Шахтинск от 23 декабря 2013 года № 36/1 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел экономики и финансов города Шахтинска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2485, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 20 февраля 2014 года, в газете "Шахтинский вестник" № 2 от 17 января 2014 года);
5. Постановление акимата города Шахтинск от 8 января 2014 года № 1/2 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел строительства города Шахтинска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2494, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 21 января 2014 года, в газете "Шахтинский вестник" № 4 от 31 января 2014 года);

Шахтинск қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 25 мамырдағы № 18/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2016 жылдың 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Шахтинск қалысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің орынбасары К.К. Тлеубергеновке жүктелсін.
Қала әкімі С. Аймаков
Шахтинск қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 25 мамырдағы
№ 18/01 қаулысына
Қосымша
Шахтинск қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орнының квотасын белгілеу туралы" Шахтинск қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 28 маусымдағы № 14/3 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-8-40 болып тіркелген, 2007 жылғы 3 тамыздағы № 31 (881) "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған);
2. "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Шахтинск қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 2/1 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-8-105 болып тіркелген, 2012 жылғы 2 наурыздағы № 9 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған);
3. "Шахтинск қаласында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Шахтинск қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 2 мамырдағы № 12/4 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2341 болып тіркелген, 2012 жылғы 2 наурыздағы № 22 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған);
4. "Шахтинск қаласының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шахтинск қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/1 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2485 болып тіркелген, 2014 жылғы 20 ақпандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2014 жылғы 17 қантардағы № 2 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған);
5. "Шахтинск қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шахтинск қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қантардағы № 1/2 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2494 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 қантардағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2014 жылғы 31 қантардағы № 4 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған);

6. Постановление акимата города Шахтинск от 31 октября 2014 года № 32/4 "О внесении изменений в некоторые нормативные правовые акты акимата города Шахтинска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2839, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 24 декабря 2014 года, в газете "Шахтинский вестник" № 49 от 12 декабря 2014 года);
7. Постановление акимата города Шахтинск от 9 февраля 2015 года № 4/4 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима города Шахтинска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2975, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 10 июня 2015 года, в газете "Шахтинский вестник" № 8 от 27 февраля 2015 года);
8. Постановление акимата города Шахтинск от 2 марта 2015 года № 7/13 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии города Шахтинска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3041, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 10 июня 2015 года, в газете "Шахтинский вестник" № 12 от 27 марта 2015 года);
9. Постановление акимата города Шахтинск от 2 марта 2015 года № 7/14 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел образования города Шахтинска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3042, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 10 июня 2015 года, в газете "Шахтинский вестник" № 12 от 27 марта 2015 года);
10. Постановление акимата города Шахтинск от 2 марта 2015 года № 7/15 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта города Шахтинска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3117, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 15 июня 2015 года, в газете "Шахтинский вестник" № 18 от 7 мая 2015 года);
11. Постановление акимата города Шахтинск от 2 марта 2015 года № 7/16 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города Шахтинска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3113, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 15 июня 2015 года, в газете "Шахтинский вестник" № 18 от 7 мая 2015 года);
12. Постановление акимата города Шахтинск от 20 марта 2015 года № 9/17 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции города Шахтинска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3118, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 16 июня 2015 года, в газете "Шахтинский вестник" № 18 от 7 мая 2015 года);

6. "Шахтинск қаласы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгертулер енгізу туралы" Шахтинск қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 31 қазандағы № 32/4 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2839 болып тіркелген, 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 49 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған);
7. "Шахтинск қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шахтинск қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 4/4 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2975 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 маусымдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 27 ақпандағы № 8 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған);
8. "Шахтинск қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шахтинск қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 7/13 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3041 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 маусымдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 27 наурыздағы № 13 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған);
9. "Шахтинск қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шахтинск қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 7/14 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3042 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 маусымдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 27 наурыздағы № 13 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған);
10. "Шахтинск каласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шахтинск қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 7/15 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3117 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 маусымдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 7 мамырдағы № 18 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған);
11. "Шахтинск қаласының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шахтинск қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 7/16 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3113 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 маусымдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 7 мамырдағы № 18 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған);
12. "Шахтинск қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шахтинск қаласының әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 9/17 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3118 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 маусымдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 7 мамырдағы № 18 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған);

13. Постановление акимата города Шахтинск от 20 марта 2015 года № 9/18 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Шахтинска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3112, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 11 июня 2015 года, в газете "Шахтинский вестник" № 19 от 15 апреля 2015 года);
14. Постановление акимата города Шахтинск от 12 июня 2015 года № 23/3 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима поселка Долинка" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3343, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 11 августа 2015 года, в газете "Шахтинский вестник" № 31 от 7 августа 2015 года);
15. Постановление акимата города Шахтинск от 12 июня 2015 года № 23/4 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима поселка Шахан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3344, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 11 августа 2015 года, в газете "Шахтинский вестник" № 31 от 7 августа 2015 года);
16. Постановление акимата города Шахтинск от 12 июня 2015 года № 23/7 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима поселка Новодолинский" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3342, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 11 августа 2015 года, в газете "Шахтинский вестник" № 31 от 7 августа 2015 года);
17. Постановление акимата города Шахтинск от 16 ноября 2015 года № 44/2 "Об определении целевых групп населения на 2016 год в городе Шахтинске" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3546, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 16 февраля 2016 года, в газете "Шахтинский вестник" № 50 от 18 декабря 2015 года);
18. Постановление акимата города Шахтинск от 3 декабря 2015 года № 46/3 "Об организации общественных работ в 2016 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3570, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 28 января 2016 года, в газете "Шахтинский вестник" № 16 от 12 февраля 2016 года);
19. Постановление акимата города Шахтинск от 5 февраля 2016 года № 3/3 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Шахтинска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3717, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 8 апреля 2016 года, в газете "Шахтинский вестник" № 19 от 13 мая 2016 года);

13. "Шахтинск қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шахтинск қаласының әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 9/18 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3112 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 маусымдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 15 мамырдағы № 19 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған);
14. "Долинка кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шахтинск қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 23/3 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3343 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 тамыздағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 7 тамыздағы № 31 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған);
15. "Шахан кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шахтинск қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 23/4 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3344 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 тамыздағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 7 тамыздағы № 31 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған);
16. "Новодолинский кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шахтинск қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 23/7 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3342 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 тамыздағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 7 тамыздағы № 31 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған);
17. "Шахтинск қаласында 2016 жылға арналған халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" Шахтинск қаласының әкімідігінің 2015 жылғы 16 қарашадағы № 44/2 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3546 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 ақпандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 50 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған);
18. "2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Шахтинск қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 3 желтоқсандағы № 46/3 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3570 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 қантардағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2016 жылғы 12 ақпандағы № 16 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған);
19. "Шахтинск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шахтинск қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 5 ақпандағы № 3/3 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3717 болып тіркелген, 2016 жылғы 8 сәуірдегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2016 жылғы 13 мамырдағы № 19 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған);

20. Постановление акимата города Шахтинск от 15 февраля 2016 года № 4/1 "О внесении изменения в постановление акимата города Шахтинска от 3 декабря 2015 года № 46/3 "Об организации общественных работ в 2016 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3682, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 21 апреля 2016 года, в газете "Шахтинский вестник" № 9 от 4 марта 2016 года).

20. "Шахтинск қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 3 желтоқсандағы № 46/3 "2016 жылда қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Шахтинск қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 15 ақпандағы № 4/1 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3682 болып тіркелген, 2016 жылғы 21 сәуірдегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2016 жылғы 4 наурыздағы № 9 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған);