О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Сырдарьинского района
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 27 мая 2016 года № 168
В соответствии Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года № 480 "О правовых актах" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления Сырдарьинского районного акимата согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
акима района Лекеров Б.
Приложение к постановлению
акимата Сырдарьинского района
от "27" мая 2016 года № 168
Перечень утративших силу постановления Сырдарьинского районного акимата
1. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 27 июля 2015 года № 252 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Сырдарьинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5112 от 20 августа 2015 года, опубликовано 12 сентября 2015 года № 70 (8377) в районной газете "Тіршілік тынысы");
2. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 24 августа 2015 года № 269 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима поселка Теренозек Сырдарьинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5161 от 01 октября 2015 года, опубликовано 10 октября 2015 года № 79 в районной газете "Тіршілік тынысы");
3. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 22 декабря 2015 года № 421 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Ширкейли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5300 от 14 января 2016 года, опубликовано 20 февраля 2016 года № 14 (8422) в районной газете "Тіршілік тынысы");
4. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 22 декабря 2015 года № 422 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Когалыколь" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5295 от 13 января 2016 года);
5. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 22 декабря 2015 года № 423 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Бесарык" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5312 от 20 января 2016 года, опубликовано 20 февраля 2016 года № 14 (8422) в районной газете "Тіршілік тынысы");

Сырдария ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 мамырдағы № 168 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" № 480 Заңының 27-бабының талаптарына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Сырдария ауданы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Б. Лекеров
Сырдария ауданы әкімдігінің
2016 жылдың "27" мамырдағы
№ 168 қаулысына қосымша
Сырдария ауданы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 27 шілдедегі "Сырдария ауданы әкімі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 252 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 20 тамызында № 5112 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2015 жылдың 12 қыркүйегінде №70 (8377) санында жарияланған);
2. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 24 тамыздағы "Сырдария ауданы Тереңөзек кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 269 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 01 қазанында №5161 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2015 жылдың 10 қазанында №79 санында жарияланған);
3. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 22 желтоқсандағы "Шіркейлі ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 421 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылдың 14 қаңтарында №5300 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2016 жылдың 20 ақпанында №14 (8422) санында жарияланған);
4. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 22 желтоқсандағы "Қоғалыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 422 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылдың 13 қаңтарында №5295 болып тіркелген);
5. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 22 желтоқсандағы "Бесарық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 423 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылдың 20 қаңтарында №5312 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2016 жылдың 20 ақпанында №14 (8422) санында жарияланған);

6. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 22 декабря 2015 года №424 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Жетиколь" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5275 от 30 декабря 2015 года, опубликовано в информационной правовой системе "Әділет" 26 февраля 2016 года);
7. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 22 декабря 2015 года № 425 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Айдарлы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5297 от 14 января 2016 года, опубликовано 05 марта 2016 года №18 (8426) в районной газете "Тіршілік тынысы");
8. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 22 декабря 2015 года № 426 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Акжарма" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5308 от 19 января 2016 года, опубликовано 24 февраля 2016 года №15 (8423) в районной газете "Тіршілік тынысы");
9. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 22 декабря 2015 года № 427 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Шаган" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5299 от 14 января 2016 года, опубликовано 05 марта 2016 года №18 (8426) в районной газете "Тіршілік тынысы");
10. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 22 декабря 2015 года № 428 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Инкардария" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5298 от 14 января 2016 года, опубликовано 17 февраля 2016 года №13 (8421) в районной газете "Тіршілік тынысы");
11. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 22 декабря 2015 года № 429 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Амангельды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5310 от 19 января 2016 года, опубликовано 12 марта 2016 года №19 (8427) в районной газете "Тіршілік тынысы");
12. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 22 декабря 2015 года № 430 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Калжан Ахун" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5294 от 13 января 2016 года, опубликовано 27 февраля 2016 года №16 (8424) в районной газете "Тіршілік тынысы");

6. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 22 желтоқсандағы "Жетікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 424 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 30 желтоқсанында №5275 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне 2016 жылдың 26 ақпанында жарияланған);
7. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 22 желтоқсандағы "Айдарлы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 425 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылдың 14 қаңтарында №5297 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2016 жылдың 05 наурызында №18 (8426) санында жарияланған);
8. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 22 желтоқсандағы "Ақжарма ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 426 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылдың 19 қаңтарында №5308 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2016 жылдың 24 ақпанында №15 (8423) санында жарияланған);
9. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 22 желтоқсандағы "Шаған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 427 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылдың 14 қаңтарында №5299 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2016 жылдың 05 наурызында №18 (8426) санында жарияланған);
10. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 22 желтоқсандағы "Іңкәрдария ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 428 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылдың 14 қаңтарында №5298 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2016 жылдың 17 ақпанында №13 (8421) санында жарияланған);
11. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 22 желтоқсандағы "Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 429 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылдың 19 қаңтарында №5310 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2016 жылдың 12 наурызында №19 (8427) санында жарияланған);
12. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 22 желтоқсандағы "Қалжан ахун ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 430 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылдың 13 қаңтарында №5294 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2016 жылдың 27 ақпанында №16 (8424) санында жарияланған);

13. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 22 декабря 2015 года № 431 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Сакен Сейфуллин" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5296 от 13 января 2016 года, опубликовано 17 февраля 2016 года №13 (8421) в районной газете "Тіршілік тынысы");
14. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 22 декабря 2015 года № 432 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Сакен Сейфуллин" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5313 от 20 января 2016 года, опубликовано 24 февраля 2016 года №15 (8423) в районной газете "Тіршілік тынысы");
15. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 18 января 2016 года № 35 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Аскара Токмаганбетова" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5355 от 15 февраля 2016 года, опубликовано 27 февраля 2016 года №16 (8424) в районной газете "Тіршілік тынысы");
16. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 29 января 2015 года № 44 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Сырдарьинский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4869 от 13 февраля 2015 года, опубликовано 21 февраля 2015 года №14 (8321) в районной газете "Тіршілік тынысы");
17. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 6 апреля 2015 года № 132 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Сырдарьинский районный отдел внутренней политики" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4969 от 30 апреля 2015 года, опубликовано 06 мая 2015 года №33 (8340) в районной газете "Тіршілік тынысы");
18. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 16 апреля 2015 года № 147 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Сырдарьинский районный отдел экономики и бюджетного планирования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4984 от 18 мая 2015 года, опубликовано 27 мая 2015 года №39 (8346) в районной газете "Тіршілік тынысы");
19. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 16 апреля 2015 года № 150 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Отдел финансов Сырдарьинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4987 от 21 мая 2015 года, опубликовано 06 июня 2015 года №42 (8349) в районной газете "Тіршілік тынысы");

13. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 22 желтоқсандағы "Сәкен Сейфуллин ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" №431 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылдың 13 қаңтарында №5296 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2016 жылдың 17 ақпанында №13 (8421) санында жарияланған);
14. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 22 желтоқсандағы "Нағи Ілиясов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 432 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылдың 20 қаңтарында №5313 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2016 жылдың 24 ақпанында №15 (8423) санында жарияланған);
15. Сырдария ауданы әкімдігінің 2016 жылдың 18 қаңтардағы "Асқар Тоқмағанбетов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 35 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылдың 15 ақпанында №5355 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2016 жылдың 27 ақпанында №16 (8424) санында жарияланған);
16. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 29 қаңтардағы "Сырдария аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 44 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 13 ақпанында №4869 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2015 жылдың 21 ақпанында №14 (8321) санында жарияланған);
17. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 6 сәуірдегі "Сырдария аудандық ішкі саясат бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 132 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 30 сәуірінде №4969 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2015 жылдың 06 мамырында №33 (8340) санында жарияланған);
18. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 16 сәуірдегі "Сырдария аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 147 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 18 мамырында №4984 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2015 жылдың 27 мамырында №39 (8346) санында жарияланған);
19. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 16 сәуірдегі "Сырдария аудандық қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 150 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 21 мамырында №4987 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2015 жылдың 06 маусымдағы №42 (8349) санында жарияланған);

20. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 9 июля 2015 года № 231 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Сырдарьинский районный отдел земельных отношений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5095 от 11 августа 2015 года, опубликовано 15 августа 2015 года №62 (8369) в районной газете "Тіршілік тынысы");
21. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 10 августа 2015 года № 262 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Сырдарьинский районный отдел предпринимательства, промышленности и туризма" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5120 от 27 августа 2015 года, опубликовано 9 сентября 2015 года №69 в районной газете "Тіршілік тынысы");
22. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 14 августа 2015 года № 265 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Сырдарьинский районный отдел сельского хозяйства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5139 от 18 сентября 2015 года, опубликовано 23 сентября 2015 года №73 (8380) в районной газете "Тіршілік тынысы");
23. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 4 сентября 2015 года № 289 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Сырдарьинский районный отдел образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5140 от 18 сентября 2015 года, опубликовано 20 сентября 2015 года №73 (8380) в районной газете "Тіршілік тынысы");
24. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 21 сентября 2015 года № 300 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Сырдарьинский районный отдел культуры и развития языков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5187 от 21 октября 2015 года, опубликовано 28 октября 2015 года №83 (8390) в районной газете "Тіршілік тынысы");
25. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 16 октября 2015 года № 333 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Сырдарьинский районный отдел физической культуры и спорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5220 от 17 ноября 2015 года, опубликовано 26 декабря 2015 года №100 (8407) в районной газете "Тіршілік тынысы");
26. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 2 ноября 2015 года №354 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Сырдарьинский районный отдел градостроительства и архитектуры" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5237 от 30 ноября 2015 года, опубликовано 13 февраля 2016 года №12 в районной газете "Тіршілік тынысы");

20. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 9 шілдедегі "Сырдария аудандық жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 231 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 11 тамыздағы №5095 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2015 жылдың 15 тамыздағы №62 (8369) санында жарияланған);
21. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 10 тамыздағы "Сырдария аудандық кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 262 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 27 тамыздағы №5120 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2015 жылдың 9 қыркүйектегі №69 санында жарияланған);
22. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 14 тамыздағы "Сырдария аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 265 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 18 қыркүйектегі № 5139 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2015 жылдың 23 қыркүйектегі №73 (8380) санында жарияланған);
23. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 4 қыркүйектегі "Сырдария аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 289 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 18 қыркүйектегі №5140 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2015 жылдың 20 қыркүйектегі №73 (8380) санында жарияланған);
24. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 21 қыркүйектегі "Сырдария аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 300 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 21 қазанында №5187 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2015 жылдың 28 қазанда №83 (8390) санында жарияланған);
25. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 16 қазандағы "Сырдария аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 333 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 17 қарашасында №5220 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2015 жылдың 26 желтоқсанда №100 (8407) санында жарияланған);
26. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 2 қарашадағы "Сырдария аудандық қала құрылысы және сәулет бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 354 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 30 қарашасында №5237 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2016 жылдың 13 ақпанында №12 санында жарияланған);

27. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 20 ноября 2015 года № 375 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Сырдарьинский районный отдел ветеринарии" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5248 от 7 декабря 2015 года, опубликовано 9 декабря 2015 года №95 (8402) в районной газете "Тіршілік тынысы");
28. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 3 декабря 2015 года № 396 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Сырдарьинский районный отдел строительства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5256 от 10 декабря 2015 года, опубликовано 16 января 2016 года №4 в районной газете "Тіршілік тынысы");
29. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 14 декабря 2015 года № 414 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Сырдарьинский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5293 от 11 января 2016 года, опубликовано 13 февраля 2016 года №12 в районной газете "Тіршілік тынысы");
30. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 27 июля 2015 года № 253 "Об утверждении регламента акимата Сырдарьинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5117 от 26 августа 2015 года, опубликовано 16 сентября 2015 года №71 (8378) в районной газете "Тіршілік тынысы");
31. Постановление Сырдарьинского районного акимата от 14 ноября 2014 года № 438 "О внесении изменения в постановление акимата Сырдарьинского района от 19 марта 2012 года №107 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4811 от 08 декабря 2014 года, опубликовано 19 декабря 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет");

27. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 20 қарашадағы "Сырдария аудандық ветеринария бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 375 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 7 желтоқсанда №5248 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2015 жылдың 9 желтоқсанда №95 (8402) санында жарияланған);
28. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 3 желтоқсандағы "Сырдария аудандық құрылыс бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 396 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 10 желтоқсанда №5256 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2016 жылдың 16 қаңтарында №4 санында жарияланған);
29. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 14 желтоқсандағы "Сырдария аудандық тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 414 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылдың 11 қаңтарында №5293 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2016 жылдың 13 ақпанында №12 санында жарияланған);
30. Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 27 шілдедегі "Сырдария ауданы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" № 253 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 26 тамызында № 5117 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінде 2015 жылдың 16 қыркүйегінде №71 (8378) санында жарияланған);
31. Сырдария ауданы әкімдігінің 2014 жылдың 14 қарашадағы ""Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Сырдария ауданының әкімдігінің 2012 жылғы 19 наурыздағы №107 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 438 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 08 желтоқсанда №4811 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 19 желтоқсанында жарияланған);