О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2000 года N 485
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2000 года N 485
Перечень утративших силу некоторых
решений Правительства Республики Казахстан
1. Пункты 4, 5, 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 января 1998 года N 29 P980029_ "О дополнительных мерах по сохранению и развитию фосфорной отрасли республики" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 1, ст. 7).
2. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 1998 года N 83 P980083_ "О первоочередных мерах по реструктуризации промышленного комплекса Мангистауской области".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 1998 года N 566 P980566_ "О тарифах на перевозки грузов железнодорожным транспортом акционерным обществом "Испат Кармет" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 18, ст. 163).
4. Абзац второй пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 мая 1998 года N 414 P980414_ "О результатах инвестиционного тендера по продаже имущества фосфорных предприятий".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 1998 года N 655 P980655_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 1998 года N 566 " (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 22, ст. 193).
6. Абзацы второй, третий пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 августа 1998 года N 763 P980763_ "Вопросы поддержки отдельных отечественных производителей" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 28, ст. 236).
7. Пункт 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года N 1372 P981372_ "О дополнительных мерах по поддержке фосфорной отрасли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 50, ст. 468).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года N 1386 P981386_ "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 1998 года N 83 P980083_ ".
9. Подпункт 3) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 1999 года N 1502 P991502_ "Вопросы некоторых региональных электросетевых компаний".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 31 наурыз N 485
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2000 жылғы 31 наурыздағы N 485 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған
кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Республиканың фосфор саласын сақтау және дамыту жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 21 қаңтардағы N 29 P980029_ қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 1, 7-құжат) 4,5,6-тармақтары.
2. "Маңғыстау облысының өнеркәсіптік кешенін қайта құрылымдау жөніндегі бірінші кезектегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 6 ақпандағы N 83 P980083_ қаулысының 4-тармағы.
3. "Испат Кармет" акционерлік қоғамының темір жол көлігімен жүк тасымалдауына арналған тарифтер туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 19 шілдедегі N 566 P980566_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 18, 163-құжат).
4. "Фосфор кәсіпорындарының мүлкін сату жөніндегі инвестициялық тендердің нәтижелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 8 мамырдағы N 414 P980414_ қаулысының 4-тармағының екінші абзацы.
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 19 маусымдағы N 566 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 10 шілдедегі N 655 P980655_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 22, 193-құжат).
6. "Жекелеген отандық өндірушілерді қолдау мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 13 тамыздағы N 763 P980763_ қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 28, 236-құжат) 5-тармағының екінші, үшінші абзацтары.
7. "Қазақстан Республикасының фосфор саласын қолдау жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1372 P981372_ қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 50, 468-құжат) 6-тармағы.
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 6 ақпандағы N 83
қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1386
P981386_
қаулысы.
9. "Кейбір аймақтық электр желісі компанияларының мәселелері" туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 30 қыркүйектегі N 1506
P991506_
қаулысының 2-тармағының 3) тармақшасы.

10. Подпункт 1) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1580 P991580_ "Об отдельных мерах поддержки фосфорной промышленности Республики Казахстан".
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

10. "Қазақстан Республикасының фосфор өнеркәсібін қолдаудың жекелеген
шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 қазандағы
N 1580
P991580_
қаулысының 2-тармағының 1) тармақшасы.
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.