Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Агентства финансовой полиции Республики Казахстан на 2002 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 116
Во исполнение Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ Агентства финансовой полиции Республики Казахстан на 2002 год согласно приложениям 1-6.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 апреля 2002 г. N 116a P02116a_ .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Минист
Республики Казахстан
Приложение 1 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 января 2002 года N 116
Агентство финансовой полиции Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
001 "Административные затраты"
на 2002 год
1. Стоимость: 1 225 204 тысячи тенге (один миллиард двести двадцать пять миллионов двести четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 21, 22, 23, 24 и 25 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года Z990453_ "О государственной службе"; статьи 1, 13 и 14 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 U010575_ "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2001 года N 283 P010283_ "Вопросы Агентства финансовой полиции Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 39 P020039_ "Об утверждении лимитов штатной численности".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности центрального аппарата и аппаратов территориальных подразделений Агентства финансовой полиции Республики Казахстан, для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций.
5. Задачи бюджетной программы: содержание центрального аппарата и аппаратов территориальных подразделений Агентства финансовой полиции Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттігінің республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 26 қаңтар N 116
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңын орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 1-6-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттігінің республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.04.10. N 116a қаулысымен .
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 26 қаңтардағы
N 116 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2002 жылға арналған
001 "Әкiмшiлiк шығындар"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1 225 204 мың теңге (бiр миллиард екi жүз жиырма бес миллион екi жүз төрт мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 21, 22, 23, 24 және 25-баптары; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 1, 13 және 14-баптары; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлерiнiң еңбегіне ақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 ақпандағы N 283 қаулысы ; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы ; "Штат саны лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: жүктелген мiндеттерiн барынша тиiмдi атқаруға қол жеткiзу үшiн Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттiгiнiң орталық аппараты мен аумақтық бөлiмшелерi аппараттарының қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттiгiнiң орталық аппараты мен аумақтық бөлiмшелерiнiң аппараттарын ұстау.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   001        Администра-
тивные
затраты
001   Аппарат      Содержание центрального  В течение  Агентство
центрального аппарата Агентства          года    финансовой
органа       финансовой полиции                  полиции
Республики Казахстан                Республики
согласно штатной                    Казахстан
численности в количестве
144 единиц
002   Аппараты    Содержание территориальных В течение  Агентство
территори-  подразделений Агентства       года    финансовой
альных      финансовой полиции                    полиции
органов     Республики Казахстан                  Республики
согласно штатной численности          Казахстан
в количестве 2941 единиц
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Агентство финансовой полиции Республики Казахстан и его территориальных подразделений функций.
Приложение 2 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 января 2002 года N 116
Агентство финансовой полиции Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
009 "Подготовка кадров в высших учебных заведениях"
на 2002 год
1. Стоимость: 112 547 тысяч тенге (сто двенадцать миллионов пятьсот сорок семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 30 K951000_ Конституции Республики Казахстан от 30 августа 1995 года; статьи 25, 26, 27 и 43 Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года Z990389_ "Об образовании"; статьи 3, 6 и 8 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года Z990453_ "О государственной службе"; статьи 26, 28, 29 и 30 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2001 года Z010225_ "О науке"; статьи 1, 13 и 14 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год"; распоряжение Президента Республики Казахстан от 2 февраля 2001 года N 201 N010201_ "О Концепции борьбы с правонарушениями в сфере экономики на 2001-2003 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2001 года N 643 P010643_ "Некоторые вопросы государственного учреждения "Академия налоговой полиции"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 39 P020039_ "Об утверждении лимитов штатной численности".

6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
N!Бағдар.!Ішкі !Бағдарламалардың !Бағдарламаны (ішкі   ! Іске !  Жауапты
!ламаның!бағд.!(ішкі бағдарлама.!бағдарламаны) іске   ! асыру!орындаушылар
!коды   !коды !лардың) атауы    !асыру жөніндегі іс-  !мерзі.!
!       !     !                 !    шаралар          !мі    !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4     !        5            !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   001         Әкімшілік шығын.
дар
---------------------------------------------------------------------------
001   Орталық органның  Қазақстан Республи.   Жыл    Қазақстан
аппараты          касы Қаржы полициясы  бойы   Республика.
агенттігінің орталық         сының Қаржы
аппаратын штат кес.          полициясы
тесіне сәйкес 144            агенттігі
бірлік санында ұстау
---------------------------------------------------------------------------
002   Аумақтық орган.   Қазақстан Республи.   Жыл    Қазақстан
дардың            касы Қаржы полициясы  бойы   Республика.
аппараттары       агенттігінің аумақ.          сының Қаржы
тық бөлімшелерін             полициясы
штат кестесіне сәйкес        агенттігі
2941 бірлік санында
ұстау
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігі мен оның аумақтық бөлімшелеріне жүктелген функцияларды сапалы және уақтылы атқару.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 26 қаңтардағы
N 116 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2002 жылға арналған
009 "Жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 112 547 мың теңге (жүз он екi миллион бес жүз қырық жетi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізi: 1995 жылғы 30 тамыздағы Қазақстан Республикасы Конституциясының 30-бабы; "Бiлiм туралы" 1999 жылғы 7 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 25, 26, 27 және 43-баптары; "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 3, 6 және 8-баптары; "Ғылым туралы" 2001 жылғы 9 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 26, 28, 29 және 30-баптары; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 1, 13 және 14-баптары; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Экономика саласындағы құқық бұзушылықтарға қарсы күрестiң 2001-2003 жылдарға арналған тұжырымдамасы туралы" 2001 жылғы 2 ақпандағы N 201 өкiмi ; "Салық полициясы академиясы" мемлекеттiк мекемесiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 15 мамырдағы N 643 қаулысы ; "Штат саны лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: подготовка и переподготовка квалифицированных кадров для органов финансовой полиции и органов таможенной службы.
5. Задачи бюджетной программы: подготовка специалистов с высшим образованием для органов финансовой полиции и таможенной службы, переподготовка и повышение квалификации сотрудников и руководящих кадров, подготовка научно-педагогических кадров, проведение научно-исследовательских работ по актуальным проблемам борьбы с экономической преступностью.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программы   !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!граммы)     !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
009       Подготовка  Содержание 160 сотрудников  В течение Агентство
кадров в    Академии финансовой полиции,   года   финансовой
высших      оплата расходов, связанных            полиции
учебных     с обучением слушателей очного         Республики
заведениях  и заочного форм обучения, с           Казахстан
030  Академия    подготовкой и переподготовкой         Академия
финансовой  сотрудников органов                   финансовой
полиции     финансовой полиции, в среднем         полиции
по очной форме обучения
составляет более 400 человек
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение профессиональными кадрами органов финансовой полиции и таможенной службы; переподготовка и повышение квалификации сотрудников органов финансовой полиции и таможенной службы; степень обеспеченности органов финансовой полиции и таможенной службы квалифицированными кадрами в 2002 году не менее 95%.
Приложение 3 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 января 2002 года N 116
Агентство финансовой полиции Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
030 "Материально-техническое обеспечение
органов финансовой полиции"
на 2002 год

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: қаржы полициясы органдары мен кеден қызметi органдары үшiн бiлiктi кадрларды даярлау және қайта даярлау.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: қаржы полициясы мен кеден қызметi органдары үшін жоғары бiлiмдi мамандарды даярлау, қызметкерлер мен басшы кадрларды қайта даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыру, ғылыми-педагогикалық кадрларды даярлау, экономикалық қылмысқа қарсы күрестiң көкейтестi проблемалары жөнiнде ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүргiзу.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Ішкі !Бағдарламалардың !Бағдарламаны (ішкі   ! Іске !  Жауапты
!ламаның!бағд.!(ішкі бағдарлама.!бағдарламаны) іске   ! асыру!орындаушылар
!коды   !коды !лардың) атауы    !асыру жөніндегі іс-  !мерзі.!
!       !     !                 !    шаралар          !мі    !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4     !        5            !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   009         Жоғары оқу орын.   Қаржы полициясы ака.
дарында кадрларды  демиясының 160 қыз.   Жыл   Қазақстан
даярлау            меткерін ұстау, күн.  бойы  Республика.
030   Қаржы              дізгі мен сырттай           сының Қаржы
полициясы          оқу нысандары тың.          полициясы
даушыларын оқытуға,         агенттігі
қаржы полициясы             Қаржы
органдарының қыз.           полициясы
меткерлерін даяр.           академиясы
лауға және қайта
даярлауға байланысты
шығыстарды төлеу,
күндізгі оқу нысаны
бойынша тыңдаушы.
лардың орташа саны
400-ден аса адамды
құрайды.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: қаржы полициясы мен кеден қызметі органдарын кәсіби кадрлармен қамтамасыз ету; қаржы полициясы мен кеден қызметі органдарының қызметкерлерін қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру; 2002 жылы қаржы полициясы мен кеден қызметі органдарын білікті кадрлармен қамтамасыз ету деңгейі кем дегенде 95%.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 26 қаңтардағы
N 116 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2002 жылға арналған
030 "Қаржы полициясы органдарын
материалдық-техникалық қамтамасыз ету"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 100 000 тысяч тенге (сто миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 20, 21 Закона Республики Казахстан от 15 сентября 1994 года Z944000_ "Об оперативно-розыскной деятельности"; статья 1 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год"; распоряжение Президента Республики Казахстан от 2 февраля 2001 года N 201 "О Концепции борьбы с правонарушениями в сфере экономики на 2001-2003 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года N 1641 P001641_ "О Программе борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2000-2002 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2001 года N 283 P010283_ "Вопросы Агентства финансовой полиции Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2001 года N 487 P010487_ "О Плане мероприятий по реализации Государственной программы борьбы с коррупцией на 2001-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение органов финансовой полиции материально-техническими средствами, в том числе форменным и специальным обмундированием, специальными техническими средствами и прочими активами.
5. Задачи бюджетной программы: оснащение и укрепление материально-технической базы органов финансовой полиции; обеспечение сотрудников органов финансовой полиции форменным и специальным обмундированием; повышение квалификации сотрудников органов финансовой полиции в применении средств связи и специальных технических средств в оперативно-розыскной деятельности; обеспечение радио, проводной связью и специальной техникой подразделений органов финансовой полиции, а также доступа к различным информационным ресурсам.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
030        Материально- Закуп:                   В течение  Агентство
техническое  автотранспортных средств    года    финансовой
обеспечение  в количестве 55 единиц;             полиции
органов      форменного и специального           Республики
финансовой   обмундирования в количестве:        Казахстан
полиции      пальто мужское 2385 единиц,
пальто женское 432единицы,
шапка мужская из каракуля 68
единиц, шапка мужская из
цигейки 2305 единиц, шапки
из каракуля 430 единиц,
безрукавки 1000 единиц,
куртка болонья 2745 единиц,
туфли женские 500 пар,
куртка летняя с длинным
рукавом 200 единиц, куртка
летняя с коротким рукавом
200 единиц, погоны съемные
(повседневные) 16241 пара,
погоны съемные белые (парадные)
3245 пар, звездочки большие
5000 единиц, звездочки малые
15000 единиц, эмблема KZ 658
единиц, китель-брюки 24
единицы, куртка-брюки 10
единиц, рубашка с длинным
рукавом 58 единиц, рубашка
с коротким рукавом 935 единиц,
фуражка 8 штук, шеврон 16 штук,
канитель 32 грамма, кокарда 8
единиц, пуговицы диаметром
14 мм с гербом 8 штук, услуг
по реставрации форменного
обмундирования по четырем
наименованиям; специальных
технических средств и средств
связи: радиомикрофон 17 единиц,
сканирующий приемник 13 единиц,
диктофон 37 единиц, портативный
комплекс аудио- и видеоконтроля
2 комплекта, комбинированный
передатчик 18 единиц, сканирующий
приемник с инверсией 3 единицы,
специальный инструмент для
анализа замков 3 единицы,
ультрафиолетовый фонарь 34
единицы, трехканальное
транкинговое оборудование 1
комплект, радиостанция носимого
типа 25 единиц, автомобильная
транкинговая радиостанция 7
единиц, стационарная
транкинговая радиостанция 2
единицы, радиостанция Motorola
MTS 2000 7 единиц; прочих
активов: стол 180 единиц, стул
210 единиц, шкаф книжный 20
единиц, шкаф платяной 30 единиц,

1. Құны: 100 000 мың теңге (жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Жедел iздестiру қызметi туралы" 1994 жылғы 15 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Заңының 20 және 21-баптары; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Экономика саласындағы құқық бұзушылықтарға қарсы күрестiң 2001-2003 жылдарға арналған тұжырымдамасы туралы" 2001 жылғы 2 ақпандағы N 201 өкiмi ; "Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестiң 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 31 қазандағы N 1641 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 ақпандағы N 283 қаулысы
; "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестiң 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 11 сәуiрдегi N 487 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: қаржы полициясы органдарын материалдық-техникалық құралдармен, оның iшiнде нысандық және арнайы киiм-кешекпен, арнайы техникалық құралдармен және басқа да активтермен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: қаржы полициясы органдарының материалдық-техникалық базасын жарақтандыру және нығайту; қаржы полициясы органдарының қызметкерлерiн нысандық және арнайы киiм-кешекпен қамтамасыз ету; қаржы полициясы органдары қызметкерлерiнiң жедел iздестiру қызметiнде байланыс құралдары мен арнайы техникалық құралдарды қолдануындағы бiлiктiлiгiн арттыру; қаржы полициясы органдарының бөлiмшелерiн радио, сымды байланыспен және арнайы техникамен қамтамасыз ету, сондай-ақ әртүрлi ақпараттық ресурстарға қол жеткiзуiн қамтамасыз ету.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Ішкі !Бағдарламалардың !Бағдарламаны (ішкі   ! Іске !  Жауапты
!ламаның!бағд.!(ішкі бағдарлама.!бағдарламаны) іске   ! асыру!орындаушылар
!коды   !коды !лардың) атауы    !асыру жөніндегі іс-  !мерзі.!
!       !     !                 !    шаралар          !мі    !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4     !        5            !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   030         Қаржы полициясы   55 бiрлiк мөлшерiнде  Жыл    Қазақстан
органдарын        автокөлiк құралдарын; бойы   Республика.
материалдық-      нысандық және арнайы         сының Қаржы
техникалық        киiм-кешектi: 2385           полициясы
қамтамасыз ету    бiрлiк ерлер пальтосы,       агенттігі
432 бiрлiк әйелдер
пальтосы, 68 бiрлiк
қаракөл ерлер бөрігі,
2305 цигейка ерлер
бөрiгі, 430 бiрлiк
қаракөл бөрiктер,
1000 бiрлiк жеңсiз
күрте, 2745 бiрлiк
болонья курткасы,
500 пара әйелдер
туфлиi, 200 бiрлiк
ұзын жеңдi жазғы
куртка, 200 бiрлiк
қысқа жеңдi жазғы
куртка, 16241 пара
алмалы-салмалы
(күнделiктi) погондар,
3245 пара алмалы-сал.
малы ақ (салтанатты)
погондар, 5000 бiрлiк
үлкен "жұлдызшалар,
15000 бiрлiк шағын
жұлдызшалар, 658 бiр.
лiк KZ эмблемасы,
24 бiрлiк китель-шалбар,
10 бiрлiк куртка-шалбар,
58 бiрлiк ұзын жеңдi
жейде, 935 бiрлiк қысқа
жеңдi жейде, 8 дана
фуражка, 16 дана шеврон,
32 грамм канитель,
8 бiрлiк кокарда,
диаметрi 14 мм елтаңбасы
бар 8 дана түйме төрт
түрi бойынша нысандық
киiм-кешектi қалпына
келтiру жөнiндегi
қызметтердi; арнайы
техникалық құралдар
мен байланыс құралдарын:
17 бiрлiк радиомикрофон,
13 бiрлiк сканерлейтiн
қабылдағыш, 37 бiрлiк
диктофон, 2 жинақталым
портативтi дыбыс және
бейне бақылау кешенiн,
18 бiрлiк құрамдастырылған
передатчик, 3 бiрлiк
сканерлейтiн қабылдағыш
инверсиясымен, 3 бiрлiк
құлыптарды талдау үшін
арнайы құрал, 34 бiрлік
ультрафиолет шам, 1 жинақ.
талым үш арналы транкингтiк
жабдықтар, 25 бiрлiк
алып жүретiн үлгiдегi
радиостанция, 7 бiрлiк
автомобильдiк транкингтік
радиостанция, 2 бiрлiк
стационарлық транкингтiк
радиостанция, 7 бiрлiк
Motorola MTS 2000 радио.
станциясын; басқа активтердi:
180 бiрлiк стол, 210 бірлiк
орындық, 20 бiрлiк кiтап
шкафын, 30 бiрлік киiм

файл шкаф 4-х секционный 10
единиц, подставка для компьютера
20 единиц, жалюзи 131 кв.м.,
настольные лампы 15 единиц,
вентилятор 30 единиц, штампы
5 единиц, зеркало 20 единиц,
кресло 5 единиц, комплект
офисной мебели для руководства
5 единиц, телевизор 1 единица,
диван-кушетка 1 единица,
микроволновая печь 2 единицы,
холодильник 3 единицы, пылесос
3 единицы, кондиционер 1 единица,
детектор валют 19 единиц,
терминал спутникового
оборудования 2 единицы,
ионизатор 3 единицы,
обогреватель масляный 10 единиц,
электрический чайник 2 единицы,
расходных материалов для
служебного удостоверения:
обложка-заготовка ВУ-1855Р
3500 штук, пленка РК-700 45
рулонов, бумага СК-700 45 рулонов
Распределение полученных  В течение  Агентство
товарно-материальных        года     финансовой
ценностей органам                    полиции
финансовой полиции                   Республики
Казахстан
------------------------------------------------------------------------ <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 28 декабря 2002 г. N 116б .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: оснащение и укрепление материально-технической базы способствует к совершенствованию форм и методов борьбы с преступностью в сфере экономической и финансовой деятельности, обеспечение безопасности деятельности органов финансовой полиции, налоговых и таможенных органов.
Приложение 4 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 января 2002 года N 116
Агентство финансовой полиции Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
032 "Оперативно-розыскная деятельность
органов финансовой полиции"
на 2002 год
1. Стоимость: 30 000 тысяч тенге (тридцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 2, 6, 11 и 12 Закона Республики Казахстан от 15 сентября 1994 года "Об оперативно-розыскной деятельности"; статьи 1, 13 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 20 апреля 2000 года N 377 U000377_ "О мерах по совершенствованию системы борьбы с преступностью и коррупцией"; распоряжение Президента Республики Казахстан от 2 февраля 2001 года N 201 "О Концепции борьбы с правонарушениями в сфере экономики на 2001-2003 годы"; приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 8 декабря 1995 года N 005 "Об организации агентурно-оперативной деятельности подразделений налоговой полиции".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.

шкафын, 10 бірлiк 4 секциялы
файл шкаф, 20 бiрлiк
компьютер үшiн тұғырық,
131 текше метр жалюзи,
15 бiрлiк стол лампаларын,
30 бiрлiк вентилятор,
5 бiрлiк мөртабандар,
20 бiрлiк айна, 5 бiрлiк
кресло, 5 бiрлiк басшылық
үшiн офис жиhазы жинақталы.
мын, 1 бiрлiк телевизор,
1 бiрлiк диван-кушетка,
2 бiрлiк микротолқынды
печь, 3 бiрлiк тоңазытқыш,
3 бiрлiк шаңсорғыш; 1 бiрлiк
кондиционер, 19 бiрлiк
валюта детекторын,
2 бiрлiк спутниктiк
жабдықтар терминалын;
3 бiрлiк ионизатор,
10 бiрлiк майлы жылытқыш;
2 бiрлiк электр шәйнек,
қызметтiк куәлiкке арнал.
ған шығындау материалдарын:
3500 дана ВУ-1855P мұқаба-
дайындамасын, 45 рулон
РК-700 пленкасын, 45 рулон
СК-700 қағазын сатып алу
Алынған тауар-материалдық  Жыл  Қазақстан
құндылықтарды полициясы    бойы Республи.
органдарына бөлу                касының
Қаржы
полициясы
агенттігі
---------------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.12.28. N 116b қаулысымен .
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: материалдық-техникалық базаны жарақтандыру және нығайту экономика мен қаржы қызметі саласындағы қылмысқа қарсы күрестің нысандары мен әдістерін жетілдіруге, қаржы полициясы органдары, салық және кеден органдары қызметінің қауіпсіздігін қамтамасыз етуге ықпал етеді.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 26 қаңтардағы
N 116 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2002 жылға арналған
032 "Қаржы полициясы органдарының
жедел iздестiру қызметi"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 30 000 мың теңге (отыз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Жедел iздестiру қызметi туралы" 1994 жылғы 15 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Заңының 2, 6, 11 және 12-баптары; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 1, 13-баптары; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қылмыс пен сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жүйесiн жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 20 сәуiрдегi N 377 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Экономика саласындағы құқық бұзушылықтарға қарсы күрестiң 2001-2003 жылдарға арналған тұжырымдамасы туралы" 2001 жылғы 2 ақпандағы N 201 өкiмi ; "Салық полициясы бөлiмшелерiнiң агентуралық-жедел қызметiн ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң 1995 жылғы 8 желтоқсандағы N 005 бұйрығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.

4. Цель бюджетной программы: усиление борьбы с правонарушениями в сфере экономической и финансовой деятельности; повышение эффективности деятельности оперативно-розыскных, следственных подразделений органов финансовой полиции.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение экономической безопасности государства; выявление, предупреждение, пресечение и раскрытие экономических преступлений.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программы   !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!граммы)     !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
032        Оперативно-   Содержание оперативно-  В течение  Агентство
розыскная     розыскной деятельности     года    финансовой
деятельность  органов финансовой                 полиции
органов       полиции                            Республики
финансовой                                       Казахстан
полиции
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: использование результатов оперативно-розыскных мероприятий в пресечении и раскрытии правонарушений в сфере экономики и финансов.
Приложение 5 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 января 2002 года N 116
Агентство финансовой полиции Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
500 "Сопровождение информационных систем
органов финансовой полиции"
на 2002 год
1. Стоимость: 19 900 тысяч тенге (девятнадцать миллионов девятьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 1 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 U000427_ "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота"; распоряжение Президента Республики Казахстан от 2 февраля 2001 года N 201 "О Концепции борьбы с правонарушениями в сфере экономики на 2001-2003 годы"; Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2001 г. N 573 U010573_ "О Государственной программе формирования и развития национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года N 1641 P001641_ "О Программе борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2000-2002 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2001 года N 487 P010487_ "О Плане мероприятий по реализации Государственной программы борьбы с коррупцией на 2001-2005 годы".

4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: экономика және қаржы қызметi саласындағы құқық бұзушылықтарға қарсы күрестi күшейту; қаржы полициясы органдарының жедел iздестiру, тергеу бөлiмшелерi қызметiнiң тиiмдiлiгiн арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiң экономикалық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету; экономикалық қылмыстарды анықтау, олардың алдын алу жолын кесу және ашу.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Ішкі !Бағдарламалардың !Бағдарламаны (ішкі   ! Іске !  Жауапты
!ламаның!бағд.!(ішкі бағдарлама.!бағдарламаны) іске   ! асыру!орындаушылар
!коды   !коды !лардың) атауы    !асыру жөніндегі іс-  !мерзі.!
!       !     !                 !    шаралар          !мі    !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4     !        5            !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
032         Қаржы полициясы   Қаржы полициясы        Жыл   Қазақстан
органдарының      бөлімшелерінің         бойы  Республика.
жедел іздестіру   жедел іздестіру              сының
қызметі           қызметін ұстау               Қаржы
полициясы
агенттігі
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: жедел іздестіру іс-шараларының нәтижелерін экономика және қаржы саласындағы құқық бұзушылықтардың жолын кесу мен оларды ашуда пайдалану.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 26 қаңтардағы
N 116 қаулысына
5-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2002 жылға арналған
500 "Қаржы полициясы органдарының
ақпараттық жүйелерiне қызмет көрсету"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 19 900 мың теңге (он тоғыз миллион тоғыз жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк аппараттың жұмысын жақсарту, төрешiлдiкке қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Экономика саласындағы құқық бұзушылықтарға қарсы күрестiң 2001-2003 жылдарға арналған тұжырымдамасы туралы" 2001 жылғы 2 ақпандағы N 201 өкiмi ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастыру мен дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 16 наурыздағы N 573 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестiң 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 31 қазандағы N 1641 қаулысы ; "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестің 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 11 сәуiрдегi N 487 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание и поддержание условий для стабильной и бесперебойной работы создаваемой единой автоматизированной информационно-телекоммуникационной системы органов финансовой полиции и прочих информационных ресурсов.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение связи между подразделениями финансовой полиции Республики Казахстан по электронной почте; обеспечение доступа к различным информационным ресурсам; приобретение вспомогательного программного обеспечения; обеспечение работоспособности используемых средств вычислительной техники и периферийного оборудования; повышение квалификации сотрудников органов финансовой полиции в сфере информационных технологий.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
500       Сопровождение  Модернизация локальной  В течение  Агентство
информационных вычислительной сети в      года    финансовой
систем органов административном здании            полиции
финансовой     Агентства финансовой               Республики
полиции        полиции Республики                 Казахстан
Казахстан (коммутационное
оборудование для 65
рабочих мест-точек и
приобретение 2 сетевых
серверов)
Абонентская плата за      В течение
поддержку домена             года
второго уровня кnр.кz
Оплата услуг электронной  В течение
почты аппаратов              года
центрального и
территориальных органов
финансовой полиции
Абонентская плата за 2    В течение
телефонных номера-dеfinitу   года
Доступ в сеть "Internet"  В течение
года
Регистрация доменного     Январь-
имени второго уровня в    февраль
сети "Internet" -         2002 года
www.finроl.кz
Поддержка доменного       В течение
имени www.finроl.кz в       года
сети "Internet"
Сопровождение WEB-        В течение
сервера Агентства            года
финансовой полиции
Республики Казахстан в
сети "Internet"
Ремонт и обслуживание     В течение
средств вычислительной       года
техники и периферийного
оборудования
Приобретение расходных    В течение
материалов и                 года
комплектующих изделий
Обновление правовой       В течение
справочной системы в         года
среднем 19 локальных и
10 сетевых рабочих мест
Обновление антивирусной   В течение
программы для не более       года
90 рабочих станций
Приобретение системы      В течение
оптического распозна-        года
вания текстов
Сопровождение програм-    В течение
много обеспечения:           года
бухгалтерский учет
исполнения сметы
расходов бюджетных
учреждений "ЕСЕП",
учет заработной платы
SАLАRY, формирование
планов финансирования
по обязательствам и
платежам, учет лимитов
бюджетных ассигнований,
свод квартальной,
годовой отчетности,
учет форменной одежды
Обучение и сертификация   В течение
сотрудников органов          года
финансовой полиции по
информационным технологиям
---------------------------------------------------------------------------

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: құрылып жатқан қаржы полициясы органдарының бiрыңғай автоматтандырылған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесiнiң және басқа да ақпараттық ресурстардың тұрақты және үздiксiз жұмыс iстеуi үшiн жағдайларды жасау мен ұстау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының қаржы полициясы бөлiмшелерiнiң арасындағы байланысты электрондық пошта бойынша қамтамасыз ету; әртүрлі ақпараттық ресурстарға қол жеткізуді қамтамасыз ету; көмекші бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алу; пайдаланудағы есептеу техникасы құралдары мен перифериялық жабдықтың жұмысқабілеттілігін қамтамасыз ету; қаржы полициясы органдары қызметкерлерінің ақпараттық технологиялар саласындағы біліктілігін арттыру.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Ішкі !Бағдарламалардың !Бағдарламаны (ішкі   ! Іске !  Жауапты
!ламаның!бағд.!(ішкі бағдарлама.!бағдарламаны) іске   ! асыру!орындаушылар
!коды   !коды !лардың) атауы    !асыру жөніндегі іс-  !мерзі.!
!       !     !                 !    шаралар          !мі    !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4     !        5            !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
500         Қаржы полициясы   Қазақстан Республи.    Жыл   Қазақстан
органдарының      касы Қаржы полиция.    бойы  Республика.
ақпараттық        сы агенттігінің              сының Қаржы
жүйелеріне        әкімшілік ғимаратын.         полициясы
қызмет көрсету    дағы жергілікті              агенттігі
есептеу желісін жаң.
ғырту (65 жұмыс орны-
нүктелер үшін комму.
тациялық жабдық және
2 жүйелік сервер
сатып алу)
Кnр.кz екінші дең.     Жыл
гейдегі доменін қол.   бойы
дау үшін абоненттік
ақы төлеу
Қаржы полициясы        Жыл
органдарының орталық   бойы
және аумақтық аппарат.
тарына электрондық
пошта қызметін көрсе.
туге ақы төлеу
2 dеfinitу-телефондық  Жыл
нөмірі үшін абоненттік бойы
ақы төлеу
"Internet" желісіне    Жыл
кіру                   бойы
"Internet" желісінде   2002
www.finроl.кz екінші   жылғы
деңгейдегі домендік    қаңтар-
атын тіркеу            ақпан
"Internet" желісінде   Жыл
www.finроl.кz домен.   бойы
дік атын қолдау
Қазақстан Республикасы
Қаржы полициясы
агенттігінің "Internet"
желісіндегі WЕВ-сер.
веріне қызмет көрсету
Есептеу техникасы      Жыл
құралдары мен          бойы
перифериялық жабдықты
жөндеу және оларға
қызмет көрсету
Шығындайтын            Жыл
материалдар мен        бойы
жиынтықтаушы
бұйымдарды сатып алу
Орта есеппен 19        Жыл
жергіліктi және 10     бойы
жүйелiк жұмыс орнын.
дағы анықтамалық
құқықтық жүйенi жаңарту
Кем дегенде 90 жұмыс    Жыл
орны үшiн вирусқа қарсы бойы
бағдарламаны жаңарту
Мәтiндердi оптикалық    Жыл
тану жүйесiн сатып      бойы
алу
Бағдарламалық
қамтамасыз етуге қызмет
көрсету: "ЕСЕП"
бюджеттiк мекемелер
шығыстарының сметасын
орындаудың бухгалтерлiк
есебi, SALARY жалақы
есебi, мiндеттемелер
мен төлемдер бойынша
қаржыландыру жоспарла.
рын құру, бюджеттен
қаржы бөлу лимиттерінің
есебi, тоқсандық,
жылдық есептiлiктiң
жиынтығы, нысандық
киiмнiң есебi.
Қаржы полициясы          Жыл
органдарының             бойы
қызметкерлерiн
ақпараттық технология.
лар бойынша оқыту және
сертификаттау
--------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение оперативности получения и обмена информацией, успешное внедрение средств вычислительной техники в деятельность органов финансовой полиции; своевременное обновление информационных ресурсов, используемых сотрудниками органов финансовой полиции; освещение деятельности органов финансовой полиции в сети "Интернет".
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 января 2002 год N 116
Агентство финансовой полиции Республики Казахстан
_________________________________________________
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600
"Создание единой автоматизированной
информационно-телекоммуникационной системы
Агентства финансовой полиции
Республики Казахстан" на 2002 год
1. Стоимость: 151 181 тысяча тенге (сто пятьдесят один миллион сто восемьдесят одна тысяча тенге).
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы: статья 1 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 U000427_ "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота"; Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2001 года N 573 U010573_ "О Государственной программе формирования и развития национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан"; распоряжение Президента Республики Казахстан от 2 февраля 2001 года N 201 N010201_ "О Концепции борьбы с правонарушениями в сфере экономики на 2001-2003 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года N 1641 P001641_ "О Программе борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2000-2002 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 131 P010131_ "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Протокола пятого заседания казахстанско-французской межправительственной рабочей группы по экономическому сотрудничеству"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2001 года N 487 P010487_ "О Плане мероприятий по реализации Государственной программы борьбы с коррупцией на 2001-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание единой автоматизированной информационно-телекоммуникационной системы органов финансовой полиции Республики Казахстан.

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: ақпарат алу мен алмасудың жеделдігін арттыру, қаржы полициясы органдарының қызметіне есептеу техникасы құралдарын нәтижелі енгізу; қаржы полициясы органдарының қызметкерлері пайдаланатын ақпараттық ресурстарды уақтылы жаңарту; қаржы полициясы органдарының қызметін "Интернет" желісінде жариялау.
Ескерту. 6-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2002.04.10. N 116a қаулысымен .
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 26 қаңтардағы
N 116 қаулысына
6-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2002 жылға арналған
600 "Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттiгiнiң
бiрыңғай автоматтандырылған ақпараттық-телекоммуникациялық
жүйесiн құру"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 151 181 мың теңге (жүз елу бiр миллион жүз сексен бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк аппараттың жұмысын жақсарту, төрешiлдiкке қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастырудың және дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 16 наурыздағы N 573 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Экономика саласындағы құқық бұзушылықтарға қарсы күрестiң 2001-2003 жылдарға арналған тұжырымдамасы туралы" 2001 жылғы 2 ақпандағы N 201 өкiмi ; "Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестiң 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 31 қазандағы N 1641 қаулысы ; "Экономикалық ынтымақтастық жөнiндегi қазақстан-француз үкiметаралық жұмыс тобының бесiншi мәжiлiсiнiң хаттамасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 25 қаңтардағы N 131 қаулысы ; "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестiң 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 11 сәуiрдегi N 487 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы қаржы полициясы органдарының бiрыңғай автоматтандырылған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесiн құру.

5. Задачи бюджетной программы: техническое оснащение подразделений финансовой полиции всех уровней, автоматизация процессов оперативно-служебной деятельности сотрудников финансовой полиции; создание коммуникационной инфраструктуры, объединяющей все подразделения финансовой полиции в единое информационное пространство, обеспечивающее формирование информационных ресурсов и доступ к ним, включая хранение, обработку, преобразование и передачу информации.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
___________________________________________________________________________
N  |Код  | Код |Наиме-  |Мероприятия по реализации   |Сроки   |Ответствен-
|про- |под- |нование | программы (подпрограммы)   |реализа-|ные исполни-
|грам-|про- |прог-   |                            |ции     |тели
|мы   |грам-|рамм    |                            |        |
|     |мы   |(под-   |                            |        |
|     |     |прог-   |                            |        |
|     |     |рамм)   |                            |        |
__ |_____|_____|________|____________________________|________|____________
1 |  2  |  3  |   4    |             5              |   6    |      7
___|_____|_____|________|____________________________|________|____________
600        Создание  В 2002 году будут проведены  В тече-  Агентство
единой    подготовительные работы и    ние      финансовой
автома-   предпроектные исследования   года     полиции
тизиро-   для создания единой                   Республики
ванной    автоматизированной                    Казахстан
информа-  информационно-телекоммуни-
ционно-   кационной системы Агентства
телеком-  финансовой полиции
муника-   Республики Казахстан,
ционной   а также первый этап
системы   разработки, заключающийся в
Агентст-  создании пилотной зоны,
ва фи-    охватывающей центральный
нансовой  аппарат, департаментов
полиции   финансовой полиции по
Респуб-   г. Астане и по
лики Ка-  Карагандинской области
захстан   вместе с 4 территориальными
подразделениями районного
уровня, в том числе:
1) проведение кабельных работ
для создания 85 рабочих сетевых
мест в двух департаментах
финансовой полиции;
2) приобретение и монтаж
оборудования, в том числе:
серверов: 1 главный сервер
баз данных, 2 региональных
сервера; рабочих станций:
241 рабочая станция;
периферийного оборудования:
89 принтеров, 22 сканера, 9
цифровых камер; сетевого
оборудования: 14 коммутаторов,
3 сетевых маршрутизатора с
функцией коммутатора, 13
модемов, 3 кондиционера, 6
монтажных шкафов, 6 источников
бесперебойного питания;

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: барлық деңгейдегi қаржы полициясы бөлiмшелерiн техникалық жабдықтау, қаржы полициясы органдары қызметкерлерi жедел-қызметтiк iс-әрекетiнiң процестерiн автоматтандыру; ақпараттық ресурстарды қалыптастыру мен оларға қол жеткiзудi, ақпаратты сақтауды, өңдеудi, өзгертудi және берудi қоса, қамтамасыз ететiн бiрыңғай ақпараттық кеңiстiкке барлық қаржы полициясы бөлiмшелерiн бiрiктiретiн коммуникациялық инфрақұрылым құру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ. !Iшкi!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (iшкi бағдарла.!Iске   !Жауапты
!дар. !бағ.!дың (iшкi     ! маны) iске асыру жөнiндегi !асыру  !орындау.
!лама.!дар.!бағдарламалар.!        iс-шаралар          !мерзiмi! шылар
!ның  !лама!дың) атауы    !                            !       !
!коды !ның !              !                            !       !
!     !коды!              !                            !       !
---------------------------------------------------------------------------
1 !  2  ! 3  !       4      !              5             !   6  !    7
---------------------------------------------------------------------------
600       Қазақстан      2002 жылы Қазақстан Респуб.    Жыл  Қазақстан
Республикасы   ликасы Қаржы полициясы агент.  бойы Республи.
Қаржы          тiгiнiң бiрыңғай автоматтан.        касының
полициясы      дырылған ақпараттық-                Қаржы
агенттiгiнің   телекоммуникациялық жүйесiн         полициясы
бiрыңғай       құру үшiн дайындау жұмыстары        агенттігі
автоматтанды.  мен жоба алдындағы зерттеулер,
рылған         сондай-ақ орталық аппаратты,
ақпараттық-    Астана қаласы және
телекоммуника. Қарағанды облысы бойынша
циялық жүйесiн қаржы полициясы департамент.
құру           терiн 4 аудандық деңгейдегi
аумақтық бөлiмшелерiмен бiрге
қамтитын пилоттық аймақты
құрудан тұратын әзiрлеудiң
бiрiншi кезеңi жүргiзiледi,
оның ішiнде:
1) екi қаржы полициясы
департаментiнде 85 желiлiк
жұмыс орнын құру үшiн
кабельдiк жұмыстар жүргiзу;
2) жабдықты сатып алу және
орнату, оның iшiнде:
серверлер: деректер
базасының 1 бас серверi,
2 аймақтық сервер; жұмыс
станциялары: 241 жұмыс
станциясы; перифериялық
жабдықтар: 89 принтер, 22 сканер,
9 цифрлы камера; желiлiк
жабдықтар: 14 коммутатор,
коммутатор функциясына ие
3 желiлiк маршрутизатор,
13 модем, 3 кондиционер,
6 монтаждық шкаф,
6 үздіксіз қоректену көзі;

3) приобретение базового и
системного программного
обеспечения для серверов и
рабочих станций в рамках
данной программы; разработка
прикладного программного
обеспечения                          _______________________________________________________________________ <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 28 декабря 2002 г. N 116б .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение эффективности оперативно-служебной деятельности органов финансовой полиции за счет улучшения качества и оперативности ее информационно-аналитического обеспечения.

3) осы бағдарламаның
шеңберiнде серверлер мен
жұмыс станциялары үшiн базалық
және жүйелiк бағдарламалық
қамтамасыз етудi сатып алу;
қолданбалы бағдарламалық
қамтамасыз етуді әзірлеу.
---------------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.12.28. N 116b қаулысымен .
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: қаржы полициясы органдары жедел-қызметтiк iс-әрекетiнiң оның ақпараттық-талдау қамтамасыз етуiнiң сапасы мен жеделдiлiгiн жақсарту есебiнен тиiмдiлiгiн арттыру.