О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2002 года № 702
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 июня 2002 года N 702
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 1 августа 1997 года  N 1207   "О повышении эффективности управления государственной собственностью" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 35, ст. 328):
в перечне акционерных обществ, в составы ревизионных комиссий которых будут включены представители государства:
строку, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
"1. ЗАО "НК "КазМунайГаз";
строку, порядковый номер 2, исключить.
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 1998 года  N 1141 "О видах государственной собственности в отношении организаций и объектов, расположенных на территории города Алматы" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 41, ст. 371):
в перечне хозяйственных товариществ и акционерных обществ, государственные доли и пакеты акций которых находятся в государственной республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 114, 116, исключить.
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 марта 1999 года  N 316 "Вопросы банковского обслуживания отдельных акционерных обществ" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 10, ст. 94):
в перечне акционерных обществ (национальных компаний), средства которых подлежат размещению в банках первой группы:
строку, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
"1. ЗАО "Национальная компания "КазМунайГаз".
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года  N 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в перечне государственных пакетов акций и государственных долей участия в организациях республиканской собственности, право владения и пользования которыми передается отраслевым министерствам и иным государственным органам:
в разделе "Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан":

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және олардың күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 28 маусымдағы N 702 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар бекітілсiн.
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 28 маусымдағы
N 702 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне
енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар
1. "Мемлекеттiк меншiктi басқарудың тиiмдiлiгiн арттыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 1 тамыздағы N 1207  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1997 ж., N 35, 328-құжат):
тексеру комиссиясының құрамына мемлекеттiк өкiлдер енгiзiлетiн акционерлiк қоғамдардың тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "ҚазМұнайГаз" ҰК" ЖАҚ";
реттiк нөмiрi 2-жол алынып тасталсын.
2. "Алматы қаласының аумағында орналасқан ұйымдар мен объектiлерге қатысты мемлекеттік меншiк түрлерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 9 қарашадағы N 1141  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1998 ж., N 41, 371-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк үлестерi мен акцияларының пакеттерi мемлекеттiк республикалық меншiктегi шаруашылық серiктестiктерi мен акционерлiк қоғамдардың тiзбесiнде:
реттiк нөмiрлерi 114, 116-жолдар алынып тасталсын.
3. "Жекелеген акционерлiк қоғамдарға банктiк қызмет көрсету мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 29 наурыздағы N 316  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 10, 94-құжат):
қаражаттары бiрiншi топтағы банктерде орналастырылуға жататын акционерлiк қоғамдардың (ұлттық компаниялардың) тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" ЖАҚ".
4. "Республикалық меншiктегi ұйымдар акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен мемлекеттiк үлестерiне иелiк ету және пайдалану жөнiндегi құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659  қаулысында
иелiк ету және пайдалану құқығы салалық министрлiктерге және өзге де мемлекеттiк органдарға берiлетiн республикалық меншiк ұйымдарындағы акциялардың мемлекеттiк пакеттерiнiң және қатысудың мемлекеттiк үлестерiнiң тiзбесiнде:
"Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiне" бөлiмiнде:

строку, порядковый номер 9-1, исключить.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.04.2015 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 04.05.2008  N 406.
7. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.12.2010  № 1412 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
8. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2001 года  N 1098 "О некоторых вопросах акционерных обществ и республиканских государственных предприятий (национальных компаний)" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 30, ст. 389):
пункт 1 после слов "акционерных обществ:" дополнить словами:
"Национальная компания "КазМунайГаз".
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 июня 2002 года N 702
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 1998 года N 819 "О наблюдательном совете акционерного общества "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1999 года N 286 "Некоторые вопросы национальных компаний и республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 10, ст. 84).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 августа 1999 года N 1223 "Отдельные вопросы ЗАО "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 1999 года N 1359 "О некоторых вопросах закрытого акционерного общества "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2000 года N 981 "Отдельные вопросы финансирования строительства резиденции Президента Республики Казахстан".
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года N 1252 "Об утверждении Индикативного плана развития закрытого акционерного общества "Национальная компания по транспортировке нефти "КазТрансОйл" на 2000-2005 годы".
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2001 года N 714 "Некоторые вопросы закрытого акционерного общества "Национальная морская судоходная компания "Казмортрансфлот".
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2002 года N 221 "Об утверждении Плана развития закрытого акционерного общества "Национальная компания "Транспорт Нефти и Газа" на 2001-2005 годы".

реттiк нөмiрi 9-1-жол алынып тасталсын.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.04.2015 № 173 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
6.  Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.05.04  N 406 Қаулысымен.
7. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.12.25 № 1412 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
8. "Акционерлiк қоғамдар мен республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың (ұлттық компаниялардың) кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 22 тамыздағы
N 1098  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 30, 389-құжат):
1-тармақ "Қазатомөнеркәсiп" ұлттық атом компаниясы" деген сөздердiң алдынан мынадай сөздермен толықтырылсын:
"ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы",".
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 28 маусымдағы
N 702 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi жойылған кейбiр
шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Қазақойл" ұлттық мұнайгаз компаниясы" акционерлiк қоғамының байқаушы кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 31 тамыздағы N 819  қаулысы
2. "Ұлттық компаниялар мен республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 19 наурыздағы N 286  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 10, 84-құжат).
3. "Қазақойл" ұлттық мұнайгаз компаниясы" ЖАҚ-ның жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 23 тамыздағы N 1223  қаулысы
4. "Қазақойл" ұлттық мұнайгаз компаниясы" жабық акционерлiк қоғамының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 10 қыркүйектегi N 1359  қаулысы
5. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң резиденциясын салуды қаржыландырудың жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 30 маусымдағы N 981  қаулысы
6. "ҚазТрансОйл" мұнай тасымалдау жөнiндегi ұлттық компания" жабық акционерлiк қоғамын дамытудың 2000-2005 жылдарға арналған Индикативтiк жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 12 тамыздағы N 1252  қаулысы
7. "Қазтеңiзкөлiкфлоты" ұлттық теңiз кеме қатынасы компаниясы" жабық акционерлiк қоғамының кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 25 мамырдағы N 714  қаулысы .
8. "Мұнай және Газ көлiгi" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамының 2001-2005 жылдарға арналған даму жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 15 ақпандағы N 221  қаулысы .