Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2005 год:
Администрации Президента Республики Казахстан согласно приложениям 1, 2, 3, 4;
Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан согласно приложениям 5, 6 6-1;
Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложениям 7, 8, 9;
Национального центра по правам человека согласно приложению 10;
Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан согласно приложениям 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложениям 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан согласно приложениям 54, 55, 56, 57, 57-1, 58, 59, 60;
Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий согласно приложениям 61, 62;
Министерства иностранных дел Республики Казахстан согласно приложениям 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 (совершенно секретно), 71, 71-1 ;
Министерства обороны Республики Казахстан согласно приложениям 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 (секретно), 80, 81, 82, 83, 84;
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан согласно приложениям 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 125;
Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан согласно приложениям 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141-1, 141-2, 141-3, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149;
Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложениям 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165;
Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложением 166, 167, 168, 169, 171, 172, 173, 173-1, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192;
Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан согласно приложениям 193, 194, 195, 196, 197 (секретно), 198, 200, 201, 202, 203, 204, 205;
Министерства юстиции Республики Казахстан согласно приложениям 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 214-1, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221;

2005 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет  кодексiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналардың:
1, 2, 3, 4-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының  Президентi Әкiмшiлiгінiң ;
5, 6, 6-1-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Парламентi  Шаруашылық басқармасының ;
7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының  Премьер-Министрі Кеңсесiнiң ;
10-қосымшаға сәйкес  Адам құқықтары жөнiндегi ұлттық орталықтың ;
11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiнiң ;
37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 49, 50, 51, 52, 53-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Iшкi iстер министрлігінiң ;
54, 55, 56, 57, 57-1, 58, 59, 60-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң ;
61, 62-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Табиғи монополияларды реттеу агенттiгiнiң ;
63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 (өте құпия), 71, 71-1-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Сыртқы iстер министрлiгiнiң ;
72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 (құпия), 80, 81, 82, 83, 84-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Қорғаныс министрлiгiнiң ;
85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 125-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң ;
126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141-1, 14-2, 141-3, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлігінiң ;
150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165-қосымшаларға сәйкес  Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгiнiң ;
166, 167, 168, 169, 171, 172, 173, 173-1, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Қаржы министрлiгiнiң ;
193, 194, 195, 196, 197 (құпия), 198, 200, 201  202, 203, 204, 205-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң ;
206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 214-1, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Әдiлет министрлiгiнiң

Министерства образования и науки Республики Казахстан согласно приложениям 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 235-1, 236, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 248-1, 249, 249-1, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260;
Министерства здравоохранения Республики Казахстан согласно приложениям 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 272-1, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 279-1, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293;
Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан согласно приложениям 294, 295, 296, 297, 298, 299, 299-1 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 307-1, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315;
Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан согласно приложениям 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322 (секретно), 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338;
Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан согласно приложениям 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347;
Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета согласно приложениям 348, 349;
Комитета национальной безопасности Республики Казахстан согласно приложениям 350 (секретно), 351 (секретно);
Верховного Суда Республики Казахстан согласно приложениям 352, 353, 354, 355, 355-1;
Генеральной прокуратуры Республики Казахстан согласно приложениям 356, 357, 358;
Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи согласно приложениям 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371;
Агентства Республики Казахстан по статистике согласно приложениям 372, 373, 374, 375, 376;
Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы согласно приложениям 377, 378, 379, 380, 381, 382;
Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами согласно приложениям 383, 384, 385, 386, 387, 388;
Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции) согласно приложениям 389, 390, 391, 392, 393, 394;
Конституционного Совета Республики Казахстан согласно приложению 395;
Республиканской гвардии Республики Казахстан согласно приложениям 396, 397, 398, 399;
Службы охраны Президента Республики Казахстан согласно приложению 400;
Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан согласно приложениям 401, 402, 402-1;
Управления делами Президента Республики Казахстан согласно приложениям 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 21 апреля 2005 г. N 372 ; от 25 мая 2005 г. N 509 .

222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 235-1, 236, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 248-1, 249, 249-1, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң ;
261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 272-1, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 279-1, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Денсаулық сақтау министрлiгiнiң ;
294, 295, 296, 297, 298, 299, 299-1, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 307-1, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгінiң ;
316, 317, 318, 319, 320, 321, 322 (құпия), 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Индустрия және сауда министрлiгiнiң ;
339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнiң ;
348, 349-қосымшаларға сәйкес  Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылайтын есеп комитетiнiң ;
350 (құпия), 351 (құпия)-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң ;
352, 353, 354, 355, 355-1-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Жоғарғы Сотының ;
356, 357, 358-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Бас прокуратурасының ;
359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Байланыс және ақпараттандыру агенттiгінiң ;
372, 373, 374, 375, 376-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Статистика агенттiгiнiң ;
377, 378, 379, 380, 381, 382-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгiнiң ;
383, 384, 385, 386, 387, 388-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң ;
389, 390, 391, 392, 393, 394-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттiгiнiң (қаржы полициясы);
395-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы  Конституциялық Кеңесiнiң ;
396, 397, 398, 399-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Республикалық ұланының ;
400-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Президентi  Күзет қызметiнiң ;
401, 402, 402-1-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Орталық сайлау комиссиясының ;
403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының  Президентi Іс басқармасының 2005 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.04.21.  N 372 , 2005.05.25. N  509 қаулысымен.

2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі