О признании утратившими силу некоторых решений Кабинета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров Республики Казахстан и Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2005 года N 1156
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кабинета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров Республики Казахстан и Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 ноября 2005 года N 1156
Перечень утративших силу некоторых решений
Кабинета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров
Республики Казахстан и Правительства Республики Казахстан
1.  Постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 20 марта 1991 года N 177 "О концептуальных подходах к вопросам развития социального строительства в Республике".
2.  Постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 7 мая 1991 года N 281 "Об уставе Казахского государственно-акционерного концерна "Казхлебопродукт".
3.  Постановление  Кабинета Министров Казахстан ССР от 7 июня 1991 года N 366 "Об образовании Республиканской межведомственной координационной комиссии по межрегиональному ресурсному сотрудничеству".
4.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 апреля 1993 года N 322 "Об увеличении размеров кредитов на жилищные мероприятия" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 13, ст. 165).
5.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 июня 1993 года N 494 "Об утверждении программ развития государственных систем по стандартизации, сертификации и единству измерений Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 22, ст. 279).
6.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 августа 1993 года N 716 "О Департаменте (Управлении) по горно-металлургическому комплексу Министерства промышленности Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 32, ст. 376).
7.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 сентября 1993 года N 884 "О порядке создания центров малого бизнеса" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 38, ст. 441).
8.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 ноября 1993 года N 1165 "О внешнеэкономической деятельности союза потребительских обществ Республики Казахстан (Казпотребсоюза)" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 44, ст. 540).

Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң және Қазақстан Реепубликасы Yкiметiнiң кейбiр шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 23 қарашадағы N 1156 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерінің күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2005 жылғы 23 қарашадағы
N 1156 қаулысына
қосымша
Қазақ КСР Министрлер Кабинетінiң, Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
күшi жойылған кейбiр шешімдерінің тiзбесi
1. "Республикадағы әлеуметтік құрылысты дамыту мәселелерiне тұжырымдамалық тәсiл туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 20 наурыздағы N 177 қаулысы.
2. "Қазнанөнiмi" қазақ мемлекеттік-акционерлік концернiнiң жарғысы туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетінiң 1991 жылғы 7 мамырдағы N 281 қаулысы.
3. "Өңiраралық ресурстық ынтымақтастық жөнiндегi республикалық ведомствоаралық үйлестiру комиссиясын құру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 7 маусымдағы N 366 қаулысы.
4. "Тұрғын үй іс-шараларына кредиттердiң өлшемдерiн ұлғайту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 21 сәуiрдегi N 322  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 13, 165-құжат).
5. "Қазақстан Республикасының стандарттау, сертификаттау және өлшем бiрлiгi жөнiндегi мемлекеттiк жүйесiн дамыту бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1993 жылғы 10 маусымдағы N 494  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 22, 279-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп министрлiгiнiң Кен-металлургия кешенi жөнiндегi департаменті (басқармасы) туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 20 тамыздағы N 716  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 32, 376-құжат).
7. "Шағын бизнес орталықтарын құру тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1993 жылғы 15 қыркүйектегi N 884  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 38, 441-құжат).
8. "Қазақстан Республикасының тұтыну қоғамдары одағының (Қазтұтыну одағы) сыртқы экономикалық қызметi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 22 қарашадағы N 1165  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 4, 540-құжат).

9. Пункт 4 Изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 июня 1995 года N 809 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 20, ст. 233).

9. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу және күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1995 жылғы 9 маусымдағы N 809 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметінiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетін өзгерiстердiң 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1995 ж., N 20, 233-құжат).