Вопросы Международного Казахско-Турецкого университета имени Ходжа Ахмеда Ясави
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1482.
В соответствии со статьей 10 Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Турецкой Республики об условиях деятельности Международного Казахско-Турецкого университета имени Ходжа Ахмеда Ясави, совершенного 22 октября 2009 года в городе Анкаре, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый состав Полномочного Совета Международного Казахско-Турецкого университета имени Ходжа Ахмеда Ясави от Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. АХМЕТОВ
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2013 года № 1482
СОСТАВ
Полномочного Совета Международного Казахско-Турецкого университета имени Ходжа Ахмеда Ясави от Республики Казахстан
Сноска. Состав в редакции постановления Правительства РК от 01.06.2021 № 360.
вице-министра образования и науки Республики Казахстан;
заместитель акима Туркестанской области, курирующий сферу образования
директор Департамента бюджета социальной сферы Министерства финансов Республики Казахстан
декан Высшей школы образования автономной организации образования "Назарбаев Университет" (по согласованию)
ректор Международного Казахско-Турецкого университета имени Ходжа Ахмеда Ясави" (по согласованию)
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2013 года № 1482
ПЕРЕЧЕНЬ
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 марта 1994 года № 273 "Вопросы Международного Казахско-Турецкого университета им. Х.А. Ясави".
2. Пункт 5 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 мая 1994 года № 525 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., № 22, ст. 229).
3. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 февраля 1995 года № 136 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 апреля 1995 года № 439 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 марта 1994 года № 273".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года № 1862 "О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 марта 1994 г. № 273".

Қожа Ахмет Ясауи атындағы халықаралық Қазақ-Түрік университетінің мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1482 қаулысы.
2009 жылы 22 қазанда Анкара қаласында жасалған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Түрік Республикасының Үкіметі арасындағы Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университеті қызметінің шарттары туралы келiсiмнің 10-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасынан Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрiк университетi Өкiлеттi Кеңесінің құрамы бекiтiлсiн.
2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С.Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1482 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасынан Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрiк университетi Өкiлеттi Кеңесінің
ҚҰРАМЫ
Ескерту. Құрам жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 12.12.2019 № 917 қаулысымен; өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 01.06.2021 № 360 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
Түркістан облысы әкімінің білім саласына жетекшілік ететін орынбасары
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Әлеуметтік сала бюджеті департаментінің директоры
"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының Жоғары білім беру мектебінің деканы (келісу бойынша)
Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің ректоры (келісу бойынша).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2013 жылғы
31 желтоқсандағы
№ 1482 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қ.А.Иассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрiк университетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 15 наурыздағы № 273 қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 16 мамырдағы № 525 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., № 22, 229-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгертулер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 8 ақпандағы № 136 қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 15 наурыздағы № 273 қаулысына өзгертулер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 10 сәуірдегі № 439 қаулысы.
5. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 15 наурыздағы № 273 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 26 желтоқсандағы № 1862 қаулысы.

6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 1996 года № 611 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 марта 1994 г. № 273".
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 1998 года № 149 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 марта 1994 г. № 273".
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2001 года № 957 "Некоторые вопросы Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Ясави".
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2001 года № 1516 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 1994 года № 273".
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2002 года № 453 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 марта 1994 года № 273".
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 2003 года № 1 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 марта 1994 года № 273".
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года № 562 "Некоторые вопросы Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Ясави".
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2004 года № 590 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 марта 1994 года № 273".
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2005 года № 446 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 марта 1994 года № 273".
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2006 года № 541 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 марта 1994 года № 273".
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2007 года № 464 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 марта 1994 года № 273".
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2008 года № 74 "О некоторых вопросах Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Ясави".
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 223 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 марта 1994 года № 273".

6. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 15 наурыздағы № 273 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 17 мамырдағы № 611 қаулысы.
7. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 15 наурыздағы № 273 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 1998 жылғы 26 ақпандағы № 149 қаулысы
8. "Қ.А. Иассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 14 шілдедегі № 957 қаулысы.
9. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1994 жылғы 15 наурыздағы
№ 273 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 қарашадағы № 1516 қаулысы.
10. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 15 наурыздағы № 273 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 20 сәуірдегі № 453 қаулысы.
11. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 15 наурыздағы № 273 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 қаңтардағы № 1 қаулысы.
12. "Қ.А. Йассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 маусымдағы № 562 қаулысы.
13. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 15 наурыздағы № 273 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 мамырдағы № 590 қаулысы.
14. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 15 наурыздағы № 273 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 мамырдағы № 446 қаулысы.
15. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 15 наурыздағы № 273 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 маусымдағы № 541 қаулысы.
16. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 15 наурыздағы № 273 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 маусымдағы № 464 қаулысы.
17. "Қ.А. Яссауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 қаңтардағы № 74 қаулысы.
18. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 15 наурыздағы № 273 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 223 қаулысы.