О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2023 года № 602.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 июля 2023 года № 602
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года № 290 "О мерах по организации эффективного управления и контроля за деятельностью некоторых акционерных обществ и республиканских государственных предприятий (национальных компаний)".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2001 года № 482 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года № 290".
3. Пункт 11 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2001 года № 591 "О создании закрытого акционерного общества "Национальная компания "Транспорт Нефти и Газа".
4. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2001 года № 1029 "О некоторых вопросах закрытого акционерного общества "Эксимбанк Казахстан".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2001 года № 1041 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года № 290".
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2001 года № 1298 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года № 290".
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2001 года № 1565 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года № 290".
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2001 года № 1575 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года № 290".
9. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2002 года № 248 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 20 февраля 2002 года № 811".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 17 шiлдедегi № 602 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 17 шілдедегі
№ 602 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Кейбiр акционерлiк қоғамдар мен республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың (ұлттық компаниялардың) қызметiн тиiмдi басқару мен бақылауды ұйымдастыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 ақпандағы № 290 қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 ақпандағы № 290 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 9 сәуірдегі № 482 қаулысы.
3. "Мұнай және газ көлiгi" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 2 мамырдағы № 591 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 11-тармағы.
4. "Қазақстан Эксимбанкі" жабық акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 3 тамыздағы № 1029 қаулысының 3-тармағы.
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 ақпандағы № 290 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 8 тамыздағы № 1041 қаулысы.
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 ақпандағы № 290 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 8 қазандағы № 1298 қаулысы.
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 ақпандағы № 290 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 4 желтоқсандағы № 1565 қаулысы.
8. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 28 ақпандағы № 290 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 5 желтоқсандағы № 1575 қаулысы.
9. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 20 ақпандағы № 811 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 ақпандағы № 248 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы.

10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2002 года № 452 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года № 290".
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2002 года № 699 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года № 290".
12. Пункт 5 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2002 года № 1062 "О реорганизации Республиканского государственного предприятия Международный аэропорт Астана" Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан".
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2002 года № 1405 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 июня 1999 года № 882 и от 28 февраля 2001 года № 290".
14. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2003 года № 244 "О некоторых вопросах оборонно-промышленного комплекса Республики Казахстан".
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2003 года № 630 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года № 290".
16. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2005 года № 215 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2004 года № 344".
17. Подпункт 1) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2006 года № 362 "О некоторых вопросах акционерных обществ "Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук" и "Фонд устойчивого развития "Қазына".
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 2007 года № 133 "О внесении изменения и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
19. Пункт 3 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2008 года № 395 "О внесении дополнений и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".

10. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 ақпандағы № 290 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 20 сәуірдегі № 452 қаулысы.
11. "Қазақстан Республикасы Yкіметінiң 2001 жылғы 28 ақпандағы № 290 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 27 маусымдағы № 699 қаулысы.
12. "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлігінiң "Астана халықаралық әуежайы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 27 қыркүйектегі № 1062 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы.
13. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 29 маусымдағы № 882 және 2001 жылғы 28 ақпандағы № 290 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 28 желтоқсандағы № 1405 қаулысы.
14. "Қазақстан Pecпубликасы қорғаныс-өнеркәсіп кешенiнiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 13 наурыздағы № 244 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы.
15. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 ақпандағы № 290 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 маусымдағы № 630 қаулысы.
16. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 19 наурыздағы № 344 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 наурыздағы № 215 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы.
17. "Самұрық" мемлекеттiк активтердi басқару жөнiндегi қазақстандық холдингi" және "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлiк қоғамдарының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 3 мамырдағы № 362 қаулысының 2-тармағының 1) тармақшасы.
18. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 ақпандағы № 133 қаулысы.
19. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 сәуірдегі № 395 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы.

20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2008 года № 691 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года № 691 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан".
21. Пункт 3 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2008 года № 693 "О создании специализированной организации по вопросам концессии".
22. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2008 года № 776 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 13 января 2006 года № 41".
23. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2008 года № 915 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года № 290 и 17 июля 2008 года № 693".
24. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2008 года № 1048 "О некоторых вопросах акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына".
25. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2008 года № 1080 "О создании специализированных советов по вопросам государственного корпоративного управления при Правительстве Республики Казахстан и о внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан".

20. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 ақпандағы № 290 қаулысына өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 шілдедегі № 691 қаулысы.
21. "Концессия мәселелері жөнінде мамандандырылған ұйым құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 шілдедегі № 693 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгiзiлетiн толықтырулардың 3-тармағы.
22. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 қаңтардағы № 41 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 27 тамыздағы № 776 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгiзiлетiн өзгерістердің 2-тармағы.
23. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 ақпандағы № 290 және 2008 жылғы 17 шілдедегі № 693 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 қазандағы № 915 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы.
24. "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы № 1048 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы.
25. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан мемлекеттік корпоративтік басқару мәселелері жөніндегі мамандандырылған кеңестер құру туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 қарашадағы №1080 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы.