Об оплате труда работников отраслей экономики Республики Казахстан<*> Сноска. Распространено с 1 января 1996 г. на работников Производственно-эксплуатационного объединения Аппарата Правительства Республики Казахстан - постановлением Правительства РК от 3 июня 1996 г. N 672.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 1996 г. N 31. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 февраля 1997 г. N 170 ~P970170.
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 2692   U952692_   "О мерах по улучшению социальных условий жизни населения Республики Казахстан" и в целях совершенствования тарифной системы оплаты труда, устранения неоправданной дифференциации в уровнях оплаты труда работников материального производства и организаций, содержащихся за счет государственного бюджета, Правительство Республики Казахстан постановляет:       1. Утвердить:       Единую тарифную сетку для работников всех отраслей экономики на 1996 год согласно приложению 1;       основные условия применения Единой тарифной сетки для оплаты труда всех категорий работников (общие для всех отраслей экономики) согласно приложению 2.       2. Установить:       что для определения тарифных ставок и должностных окладов работников всех отраслей экономики Республики Казахстан используется показатель - размер тарифной ставки 1 разряда Единой тарифной сетки;       месячную величину тарифной ставки 1 разряда Единой тарифной сетки для работников отраслей экономики Республики Казахстан в следующих размерах:       с 1 января 1996 года       - 1100 тенге;       с 1 апреля 1996 года       - 1400 тенге;       с 1 июля 1996 года         - 1700 тенге;       с 1 октября 1996 года      - 2000 тенге.       3. Определить, что:       ставка 1 разряда Единой тарифной сетки является гарантированным работодателем размером заработной платы;       тарифные ставки и должностные оклады, рассчитанные на базе Единой тарифной сетки и межразрядных коэффициентов, являются уровнем оплаты труда (при выполнении норм труда) и служат основой при заключении тарифных соглашений и коллективных договоров;       при расчетах заработной платы сохраняются действующие размеры отраслевых, районных коэффициентов, коэффициентов за работу в высокогорных, пустынных и безводных местностях, за проживание в зонах экологического бедствия;       размеры компенсационных выплат и надбавок устанавливаются организацией не ниже установленных действующими законодательными, нормативными и ведомственными актами. Стимулирующие выплаты определяются организацией самостоятельно и производятся в пределах фонда оплаты труда;       для отраслей материальной сферы применение указанного постановления имеет рекомендательный характер, за исключением того, что ставка I разряда Единой тарифной сетки не может утверждаться ниже уровня, установленного в соответствии с абзацами третьим, четвертым, пятым, шестым и седьмым пункта 2;       при использовании контрактной формы найма работников, независимо от форм собственности и видов хозяйствования, за базовый уровень принимаются ставки и должностные оклады, исчисленные в соответствии с Единой тарифной сеткой. <*>       Сноска. Пункт 3 дополнить абзацем шестым, абзац шестой считать абзацем седьмым - постановлением Правительства РК от 28 июня 1996 г. N 816.       4. Министерствам, государственным комитетам и ведомствам совместно с местными исполнительными органами:       завершить оптимизацию структуры и сети организаций, содержащихся за счет государственного бюджета, рационализацию норм и условий их содержания и деятельности, предусмотрев при этом в первом квартале 1996 года сокращение штатных должностей в следующих размерах: в сфере науки, культуры и искусства, физкультуры и спорта на 20 процентов; в сфере здравоохранения - 15 процентов; в сфере социальной защиты - 10 процентов; работников прочих организаций, содержащихся за счет государственного бюджета, оплата труда которых осуществляется в соответствии с Единой тарифной сеткой, - 10 процентов, а по организациям сферы образования сокращение штатных должностей на 20 процентов в срок до 1 июля 1996 года, с учетом пересмотра норм педагогической нагрузки. Принять меры по максимальному переводу содержания высвобождаемой численности на платную основу за счет внебюджетных источников;       по согласованию с Министерством труда, Министерством экономики, Министерством финансов и Министерством юстиции Республики Казахстан в месячный срок внести соответствующие изменения и дополнения в действующие ведомственные нормативные акты, регламентирующие оплату труда работников.       5. Возложить персональную ответственность за исполнение настоящего постановления на первых руководителей министерств, государственных комитетов и ведомств, а также акимов областей и города Алматы.       6. Министерствам и ведомствам до 1 апреля 1996 года доложить Правительству Республики Казахстан об исполнении настоящего постановления.       Комитету финансово-валютного контроля при Министерстве финансов Республики Казахстан до 1 июля 1996 года провести проверку исполнения настоящего постановления.       7. Министерству труда, Министерству экономики, Министерству финансов Республики Казахстан совместно с отраслевыми министерствами, государственными комитетами и ведомствами продолжить работу над совершенствованием параметров Единой тарифной сетки, имея в виду усиление квалификационной мотивации труда и к 1 июня 1996 года внести в Правительство Республики Казахстан согласованные предложения по данному вопросу.       8. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению 3.       9. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 1996 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 января 1996 г. N 31
Единая тарифная сетка для работников всех
отраслей экономики Республики Казахстан на
1996 год
--------------------------------------------------------------------
N!Катего-!Диа-!                 Разряд
!рия и  !па- !-----------------------------------------------------
!долж-  !зон !1!2!3!4!5!6!7!8!9!10!11!12!13!14!15!16!17!18!19!20!21
!ность  !раз-!-----------------------------------------------------
!       !ря- !       Тарифный коэффициент (к 1 разряду)
!       !дов !-----------------------------------------------------
!       !    !1!1,07!1,15!1,24!1,33!1,43!1,54!1,66!1,78!1,91!2,05
!       !    !-----------------------------------------------------
!       !    !2,20!2,37!2,55!2,74!2,95!3,17!3,41!3,67!3,94!4,24
--------------------------------------------------------------------
1.Профес-
сии на-
именее
сложно-
го труда  1
2.Рабочие
на рабо-
тах с
нормаль-
ными ус-
ловиями
труда   1-8
3.Техниче-
ские
исполни-
тели    2-5
4.Руково-
дители
подраз-
делений
админи-
страти-
вно-хо-
зяйствен-
ного об-
служива-
ния     3-6
5.Специа-
листы,
имеющие
среднее
образо-
вание:
без кате-
гории   4-8
2 кате-
гории   5-9
1 кате-
гории   6-10
высшей
катего-
рии     7-11
6.Специа-
листы,
имеющие
высшее
образо-
вание:
без кате-
гории   7-11
2 кате-
гории   8-12
1 кате-
гории   9-13
высшей
кате-
гории
(ведущий
специ-
алист) 10-14
7.Руково-
дители
функци-
ональных
служб,
отделов
а)началь-
ники
бюро,
лабора-
торий,
секторов,
отделе-
ний    10-13
б)началь-
ники
отделов,
централь-
ных лабо-
раторий 11-14
в)главные
специа-
листы   12-15
8.Линейные
руково-
дители: а)мастер 6-9
б)старший
мастер 7-10
в)началь-
ник
участка,
смены,
вокзала,
поезда 9-12
г)началь-
ник
цеха,
экспе-
диции,
партии,
отряда,
пункта 10-14
д)началь-
ник
произ-
водства,
управле-
ния,
отделе-
ния,
фирмы,
инспек-
ции   11-15
е)руково-
дитель
органи-
зации,
управле-
ния,
порта  13-18
ж)руково-
дитель
объеди-
нения  16-20
з)главный
инженер
орга-
низации 12-17
и)главный
инженер
объеди-
нения  15-19
9.Работ-
ники
науки и
высших
учебных
заведе-
ний
а)научные
работ-
ники   14-18
б)профес-
сорско-
препо-
дава-
тельский,
инструк-
торский
и лет-
ный
состав 10-18
в)заведу-
ющий
сектором,
лабора-
торией,
другими
служ-
бами и
отделами,
бюро,
станцией,
кабинетом,
пунктом,
аспиран-
турой,
помощ-
ник
ректора 9-16
г)заведу-
ющий
отделом,
лабора-
торией,
кафедрой,
ученый
секре-
тарь   13-19
д)руково-
дители
института,
филиала
учрежде-
ния,
вуза,
прорек-
тор   15-21
Приложение 2                                     к постановлению Правительства                                         Республики Казахстан                                      от 9 января 1996 г. N 31
Основные условия применения Единой тарифной          сетки для оплаты труда всех категорий работников                 (общие для всех отраслей экономики)
1. Организации всех отраслей экономики на базе Единой тарифной сетки, действующих ЕТКС профессий и КС должностей служащих, утвержденных в установленном порядке квалификационных характеристик производят дифференциацию профессий и должностей по разрядам Единой тарифной сетки.       Конкретная расстановка работников по разрядам Единой тарифной сетки осуществляется с учетом присвоенной квалификации.       Перетарификация работников проводится в установленные в организации сроки, но не менее чем раз в 3 года.       Ставки заместителей рекомендуется устанавливать на 10-20 процентов ниже ставок соответствующих руководителей, ставки помощников и ассистентов - ниже на 20-30 процентов.       Минимальные размеры льгот и компенсаций определяются в процентах к тарифным ставкам и окладам, рассчитанным на основе Единой тарифной сетки. В коллективных договорах и тарифных соглашениях эти размеры могут быть повышены в пределах имеющихся средств на оплату труда.       2. Практиковать почасовую оплату труда за фактически выполненные работы при неполном рабочем дне или его неполной загрузке, а также для оплаты работ временного или разового характера.       3. Министерствам и ведомствам совместно с соответствующими объединениями профессиональных союзов разработать и по согласованию с Министерством труда утвердить квалификационные характеристики не вошедших в действующие ЕТКС профессий рабочих и КС служащих, а также порядок отнесения этих должностей к разрядам Единой тарифной сетки.       4. В тех случаях, когда вводимые для работников в соответствии с настоящим постановлением ставки и оклады с учетом коэффициентов, надбавок и льгот оказываются ниже действующих ставок и окладов с учетом коэффициентов, надбавок и льгот, этим работникам за время их работы в данной организации в той же или другой должности выплачивается соответствующая разница в заработной плате.
Приложение 3                                     к постановлению Правительства                                         Республики Казахстан                                       от 9 января 1996 г. N 31
П Е Р Е Ч Е Н Ь                   утративших силу некоторых решений                   Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 октября 1992 г. N 888 "О новых условиях оплаты труда на основе Единой тарифной сетки для всех категорий работников народного хозяйства" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 40, ст. 604).       2. Пункт 5 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июля 1993 г. N 607   P930607_   "О мерах по развитию государственных заповедников и национальных природных парков в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 29, ст. 342).       3. Абзац первый пункта 5 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 сентября 1993 г. N 977    P930977_   "Вопросы Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан".       4. Пункт 3 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 ноября 1993 г. N 1088   Р931088_   "О финансировании Информационно-учетного центра при Государственном комитете Республики Казахстан по государственному имуществу".       5. Пункт 2 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 апреля 1994 г. N 439    P940439_   "Вопросы национального патентного ведомства при Кабинете Министров Республики Казахстан".       6. Абзац пятый пункта 1 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 июня 1994 г. N 696    P940696_   "О мерах по дальнейшему развитию материально-технической базы Казахстанского института менеджмента, экономики и прогнозирования при Президенте Республики Казахстан".       7. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 ноября 1994 г. N 1289 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 октября 1992 г. N 888" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 45, ст. 491).       8. Абзац второй пункта 1 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 января 1995 г. N 35    P950035_   "О национальной высшей школе государственного управления" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 2, ст. 19) в части слов "предусмотренные постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 октября 1992 г. N 888 "О новых условиях оплаты труда на основе Единой тарифной сетки для всех категорий работников народного хозяйства" с учетом изменений, внесенных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 ноября 1994 г. N 1289   P941289_   "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 октября 1992 г. N 888" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 40, ст. 604).       9. Пункт 3 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 апреля 1995 г. N 538   P950538_   "Вопросы Республиканского центра правовой информации при Министерстве юстиции Республики Казахстан" в части слов "предусмотренные постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 октября 1992 г. N 888 "О новых условиях оплаты труда на основе единой тарифной сетки для всех категорий работников народного хозяйства".       10. Абзац третий пункта 1 Распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 сентября 1995 г. N 349.   R950349_

Қазақстан Республикасы экономикасы салалары қызметкерлерiнiң еңбегiне ақы төлеу туралы<*>
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 9 қаңтар N 31. ҚР Үкiметiнiң 1996.06.03. N 672 қаулысын қараңыз. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.02.06. N 170 қаулысымен. ~P970170
"Қазақстан Республикасы халқы тұрмысының әлеуметтiк жағдайларын жақсарту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 2692 U952692_ Жарлығын орындау үшiн және еңбекке ақы төлеудiң тарифтiк жүйесiн жетiлдiру, материалдық өндiрiс және мемлекеттiк бюджет есебiнен қаржыландырылатын ұйымдар қызметкерлерiнiң еңбегiне ақы төлеу деңгейлерiндегi орынсыз теңдестiрудi жою мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Мыналар:
экономиканың барлық салаларының қызметкерлерi үшiн 1996 жылға арналған Бiрыңғай тарифтiк кесте 1-қосымшаға сәйкес;
қызметкерлердiң барлық санаттарының еңбегiне ақы төлеу үшiн Бiрыңғай тарифтiк кестенi қолданудың негiзгi шарттары (экономиканың барлық салалары үшiн ортақ) 2-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Мыналар:
Қазақстан Республикасы экономикасының барлық салалары
қызметкерлерiнiң тарифтiк ставкалары мен лауазымдық жалақыларын
айқындау үшiн көрсеткiш ретiнде Бiрыңғай тарифтiк кестенiң 1-разряды
тарифтiк ставкасының мөлшерi пайдаланатын болып;
Қазақстан Республикасы экономикасының барлық салаларының
қызметкерлерi үшiн Бiрыңғай тарифтiк кестенiң 1-разряды тарифтiк
ставкасының айлық мөлшерi:
1996 жылдың 1 қаңтарынан бастап   - 1100 теңге;
1996 жылдың 1 сәуiрiнен бастап    - 1400 теңге;
1996 жылдың 1 шiлдесiнен бастап   - 1700 теңге;
1996 жылдың 1 қазанынан бастап - 2000 теңге мөлшерiнде
белгiленсiн.
3. Мыналар:
Бiрыңғай тарифтiк кестенiң 1-разрядының ставкасы жұмыс берушiге
жалақының кепiлдi мөлшерi болып табылады;
Бiрыңғай тарифтiк кесте мен разрядаралық коэффициенттерге негiзделiп есептелген тарифтiк ставкалар мен лауазымдық жалақылар еңбекке ақы төлеудiң деңгейi (еңбек нормаларын орындаған жағдайда) болып табылады және тарифтiк келiсiмдер мен ұжымдық шарттар жасасу кезiнде негiз ретiнде қызмет етедi;
еңбекақыны есептеу кезiнде салалық, аудандық коэффициенттердiң, биiк таулы, шөлейiт және сусыз жерлерде жұмыс жасағаны, экологиялық апат аймақтарында тұрғаны үшiн төленетiн коэффициенттердiң қолданылып жүрген мөлшерi сақталады;
ұйым өтемақылық төлемдер мен үстеме ақыларды қолданылып жүрген заң, нормативтiк және ведомстволық актiлерде белгiленгеннен кем емес мөлшерде белгiлейдi. Ынталандыру төлемдерiн ұйымдар өздерi айқындайды және еңбекақы қоры шегiнде төлейдi;
материалдық өрiстегi салалар үшiн аталған қаулыны қолданудың Бiрыңғай тарифтiк кестенiң 1-разрядының ставкасы 2-тармақтың үшiншi, төртiншi, бесiншi, алтыншы және жетiншi абзацтарына сәйкес белгiленген деңгейден төмен бекiтiле алмайтындығын қоспағанда, ұсынымдық сипаты бар; <*>
қызметкерлердi жалдаудың контрактылық нысаны пайдаланылған кезде меншiк нысандары мен шаруашылық жүргiзу түрлерiне қарамастан, негiздемелiк деңгей ретiнде Бiрыңғай тарифтiк кестеге сәйкес есептелген ставкалар мен лауазымдық жалақылар алынады деп айқындалсын.
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ жаңа абзацпен толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1996.06.
28. N 816 қаулысымен. P960816_
4. Министрлiктер, мемлекеттiк комитеттер мен ведомстволар жергiлiктi атқарушы органдармен бiрлесе отырып:
мемлекеттiк бюджет есебiнен қаржыландырылатын ұйымдардың құрылымы мен жүйесiн оңтайландыруды, оларды ұстаудың және қызмет iстеуiнiң нормалары мен шарттарын тиiмдi ете түсудi аяқтасын, бұл орайда 1996 жылдың бiрiншi тоқсанында штаттық лауазымдарды мынадай мөлшерде: ғылым мәдениет және өнер, дене шынықтыру және спорт саласында 20 процентке; денсаулық сақтау саласында - 15 процентке; әлеуметтiк қорғау саласында - 10 процентке; мемлекеттiк бюджет есебiнен қаржыландырылатын өзге де ұйымдардың еңбегiне ақы төлеу Бiрыңғай тарифтiк кестеге сәйкес жүзеге асырылатын қызметкерлерiн - 10 процентке, ал бiлiм беру саласының ұйымдары бойынша штаттық лауазымдарды, педагогикалық жұмыс көлемi нормаларының қайта қаралатынын ескере отырып, 1996 жылдың 1 шiлдесiне дейiнгi мерзiмде 20 процентке қысқартуды көздесiн. Босатылатын адамдарды бюджеттен тыс көздер есебiнен ақылы негiзде ұстауға барынша толық ауыстыру жөнiнде шаралар қолдансын.
Қазақстан Республикасының Еңбек министрлiгiмен, Экономика министрлiгiмен, Қаржы министрлiгiмен және Әдiлет министрлiгiмен келiсiм бойынша бiр ай мерзiмде қызметкерлердiң еңбегiне ақы төлеудi реттейтiн, қолданылып жүрген ведомстволық нормативтiк актiлерге тиiстi өзгертулер мен толықтырулар енгiзсiн.
5. Осы қаулының орындалуы үшiн жеке жауапкершiлiк министрлiктердiң, мемлекеттiк комитеттер мен ведомстволардың бiрiншi басшыларына, сондай-ақ облыстар мен Алматы қаласының әкiмдерiне жүктелсiн.
6. Министрлiктермен ведомстволар осы қаулының орындалуы туралы Қазақстан Республикасының Үкiметiне 1996 жылдың 1 сәуiрiне дейiн баяндайтын болсын.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi жанындағы Қаржы-валюталық бақылау комитетi 1996 жылдың 1 шiлдесiне дейiн осы қаулының орындалуына тексеру жүргiзсiн.
7. Қазақстан Республикасының Еңбек министрлiгi, Экономика министрлiгi, Қаржы министрлiгi салалық министрлiктермен, мемлекеттiк комитеттермен және ведомстволармен бiрлесiп, еңбектiң бiлiктiлiк уәжiнiң күшейе түсетiнiн есте ұстай отырып, Бiрыңғай тарифтiк кестенiң параметрлерiн жетiлдiру жұмысын жалғастырсын және осы мәселе бойынша келiсiлген ұсыныстарды 1996 жылдың 1 маусымына Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
8. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 3-қосымшаға сәйкес кейбiр
шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
9. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң осы қаулысы 1996 жылғы 1
қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 9 қаңтардағы
N 31 қаулысына
N 2 ҚОСЫМША
Қызметкерлердiң барлық санаттарына еңбекақы
төлеуге арналған Бiрыңғай тарифтiк кестенi
қолданудың негiзгi шарттары
(Экономиканың барлық салалары үшiн ортақ)
1. Экономиканың барлық салаларының ұйымдары Бiрыңғай тарифтiк кестенiң, мамандықтардың қолданылып жүрген Бiрыңғай тарифтiк бiлiктiлiк кестесiнiң және қызметшiлер лауазымдарының бiлiктiлiк кестесiнiң белгiленген тәртiппен бекiтiлген бiлiктiлiк сипаттамаларының негiзiнде Бiрыңғай тарифтiк кестенiң разрядтары бойынша мамандықтар мен лауазымдарды сәйкестендiрудi жүзеге асырады.
Бiрыңғай тарифтiк кестенiң разрядтары бойынша қызметкерлердi нақты орналастыру берiлген бiлiктiлiк ескерiле отырып жүргiзiледi.
Қызметкерлердi қайта тарифтеу ұйымда белгiленген мерзiмде, бiрақ әрi кеткенде 3 жылда бiр рет жүргiзiледi.
Орынбасарлардың ставкаларын тиiстi басшылар ставкаларынан 10-20 процент, көмекшiлер мен ассистенттердiң ставкаларын-20-30 процент төмен белгiлеу ұсынылады.
Жеңiлдiктер мен өтемақылардың ең аз мөлшерi Бiрыңғай тарифтiк кестенiң негiзiнде есептелген тарифтiк ставкалар мен жалақыларға шаққанда процент есебiмен айқындалады. Ұжымдық шарттар мен тарифтiк келiсiмдерде бұл мөлшерлер еңбекақы төлеуге қолда бар қаражаттың көлемiнде арттырылуы мүмкiн.
2. Толық емес жұмыс күнi немесе жұмыс көлемi толық болмайтын жағдайда нақты орындалған жұмыстар үшiн, сондай-ақ уақытша немесе бiр жолғы сипаттағы жұмыстарға ақы төлеу үшiн еңбекке сағаттық ақы төлеу қолданылсын.
3. Министрлiктер мен ведомстволар кәсiптiк одақтардың тиiстi бiрлестiктермен бiрлесе отырып жұмысшылар мамандықтарының қолданылып жүрген Бiрыңғай тарифтiк бiлiктiлiк кестесiне және қызметшiлердiң Бiлiктiлiк кестесiне енбеген бiлiктiлiк сипаттамаларын, сондай-ақ осы лауазымдарды Бiрыңғай тарифтiк кестенiң разрядтарына жатқызу тәртiбiн жасап, Еңбек министрлiгiмен келiсiп алып, оларды бекiтетiн болсын.
4. Осы қаулыға сәйкес қызметкерлер үшiн енгiзiлетiн ставкалар мен жалақылар коэффициенттердi, үстемақыларды және жеңiлдiктердi ескергенде қазiр қолданылып жүрген коэффициенттердi, үстемақыларды, және жеңiлдiктердi ескергенде ставкалар мен жалақылардан төмен болатын жағдайларда, осы қызметкерлерге олардың осы ұйымда сол немесе басқа неғұрлым жоғары қызметте жұмыс iстеген уақыты үшiн жалақыға тиiстi айырма төленедi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 9 қаңтардағы
N 31 қаулысына
N 3 ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
күшiн жойған кейбiр шешiмдерiнiң
Т I З Б Е С I
1. "Халық шаруашылығы қызметкерлерiнiң барлық санаттары үшiн Бiрыңғай тарифтiк кестенiң негiзiнде еңбекақы төлеудiң жаңа шарттары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 20 қазандағы N 888 P920888_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы., N 40, 604-құжат).
2. "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттiк қорықтар мен ұлттық табиғат парктерiн дамыту шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 14 шiлдедегi N 607 P930607_ қаулысының 5-тармағы ( Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 29, 342-құжат).
3. "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының мәселелерi" атты Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 30 қыркүйектегi N 977 P930977_ қаулысының 5-тармағының бiрiншi абзацы.
4. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетi жанындағы Ақпарат-есеп орталығын қаржыландыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 2 қарашадағы N 1088 P931088_ қаулысының 3-тармағы.
5. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi жанындағы Ұлттық патент ведомствосының мәселелерi" атты Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 сәуiрдегi N 439 P940439_ қаулысының 2-тармағы.
6. "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан Менеджмент, экономика және болжамдау институтының материалдық-техникалық базасын одан әрi дамыту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 21 маусымдағы N 696 P940696_ қаулысының 1-тармағының бесiншi абзацы.
7. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 20 қазандағы N 888 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 15 қарашадағы N 1289 P941289_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 45, 491-құжат).
8. "Мемлекеттiк басқарудың ұлттық жоғары мектебi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 11 қаңтардағы N 35 P950035_ қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 2, 19-құжат) 1-тармағының екiншi абзацы "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 20 қазандағы N 888 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 15 қарашадағы N 1289 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 40, 604-құжат) енгiзiлген өзгертулердi ескере отырып "Халық шаруашылығы қызметкерлерiнiң барлық санаттары үшiн Бiрыңғай тарифтiк кестенiң негiзiнде еңбекақы төлеудiң жаңа шарттары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 20 қазандағы N 888 қаулысында көзделген" деген сөздер алып тасталады.
9. "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi жанындағы Республикалық құқықтық ақпарат орталығының мәселелерi" атты Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 24 сәуiрдегi N 538 P950538_ қаулысының 3-тармағы "Халық шаруашылығы қызметкерлерiнiң барлық санаттары үшiн Бiрыңғай тарифтiк кестенiң негiзiнде еңбекақы төлеудiң жаңа шарттары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 20 қазандағы N 888 қаулысында көзделген" деген сөздер алып тасталады.
10. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрдiң 1995 жылғы 12 қыркүйектегi N 349 R950349_ өкiмiнiң 1-тармағының үшiншi абзацы.