О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регистрации операций с финансовыми инструментами
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 августа 2013 года № 215. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 октября 2013 года № 8799. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 19 декабря 2015 года № 254
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 19.12.2015 № 254 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п.7
В целях совершенствования нормативных правовых актов Республики Казахстан Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень нормативных правовых актов Республики Казахстан по вопросам регистрации операций с финансовыми инструментами, в которые вносятся изменения и дополнения.
2. Профессиональным участникам рынка ценных бумаг в течение тридцати календарных дней с даты введения в действие настоящего постановления привести свои внутренние документы в соответствие с требованиями настоящего постановления.
3. Акционерному обществу «Центральный депозитарий ценных бумаг» (далее – центральный депозитарий) и Акционерному обществу «Единый регистратор ценных бумаг» (далее – регистратор) не позднее тридцати календарных дней с даты введения в действие настоящего постановления представить в установленном порядке на согласование в Комитет по контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций Национального Банка Республики Казахстан изменения и дополнения в свод правил центрального депозитария и регистратора.
4. Регистратору не позднее трех рабочих дней со дня истечения шестидесяти календарных дней с даты введения в действие настоящего постановления направить запрос в центральный депозитарий о представлении сведений о количестве эмиссионных ценных бумаг, срок обращения которых истек и эмитентом не исполнены обязательства по их погашению, на субсчете эмитента для учета объявленных ценных бумаг и субсчете эмитента для учета выкупленных ценных бумаг, о количестве ценных бумаг на субсчетах держателей ценных бумаг, блокированных на основании актов государственных органов, обладающих таким правом в соответствии с законодательством Республики Казахстан, о присвоении центральным депозитарием соответствующего идентификатора правам требования по обязательствам эмитента по эмиссионным ценным бумагам, срок обращения которых истек и эмитентом не исполнены обязательства по их погашению.

Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне қаржы құралдарымен операцияларды тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2013 жылғы 27 тамыздағы № 215 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 10 қазанда № 8799 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2015 жылғы 19 желтоқсандағы № 254 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 19.12.2015 № 254 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 7-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының қаржы құралдарымен операцияларды тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін нормативтік құқықтық актілерінің тізбесі бекітілсін.
2. Бағалы қағаздар нарығының кәсіби қатысушылары осы қаулы қолданысқа енгізілген күннен бастап күнтізбелік отыз күн ішінде өзінің ішкі құжаттарын осы қаулының талаптарына сәйкес келтірсін.
3. «Бағалы қағаздардың орталық депозитарийі» акционерлік қоғамы (бұдан әрі – орталық депозитарий) және «Бағалы қағаздардың бірыңғай тіркеушісі» акционерлік қоғамы (бұдан әрі – тіркеуші) осы қаулы қолданысқа енгізілген күннен бастап күнтізбелік отыз күн ішінде Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын бақылау мен қадағалау комитетіне орталық депозитарий мен тіркеушінің ережелер жинағына өзгерістер мен толықтыруларды белгіленген тәртіппен келісуге ұсынсын.
4. Тіркеуші осы қаулы қолданысқа енгізілген күннен бастап күнтізбелік алпыс күн өткеннен кейін үш жұмыс күнінен кешіктірмей жарияланған бағалы қағаздарды есепке алу үшін эмитенттің қосалқы шотындағы және сатып алынған бағалы қағаздарды есепке алу үшін эмитенттің қосалқы шотындағы айналыстағы мерзімі өткен және эмитент оларды өтеу бойынша міндеттемелерді орындамаған эмиссиялық бағалы қағаздардың саны туралы, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес осындай құқыққа ие мемлекеттік органдардың актілері негізінде оқшауланған бағалы қағаздарды ұстаушылардың қосалқы шоттарындағы бағалы қағаздардың саны туралы, орталық депозитарийдің айналыстағы мерзімі өткен және эмитент оларды өтеу бойынша міндеттемелерді орындамаған эмиссиялық бағалы қағаздар бойынша эмитенттің міндеттемелері бойынша талап ету құқығына тиісті сәйкестендіргіш беру туралы мәліметтерді ұсыну туралы орталық депозитарийге сұрату жіберсін.

5. Центральному депозитарию в течение трех рабочих дней со дня получения запроса регистратора, указанного в пункте 4 настоящего постановления, направить регистратору сведения по запросу.
6. Признать утратившим силу постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 29 декабря 2008 года № 239 «Об утверждении типового договора на ведение единой системы лицевых счетов» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5538).
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования. Действие абзацев восемнадцатого и девятнадцатого пункта 3 прилагаемого к настоящему постановлению Перечня нормативных правовых актов Республики Казахстан по вопросам регистрации операций с финансовыми инструментами, в которые вносятся изменения и дополнения, распространяется на отношения, возникшие после 1 сентября 2013 года.
Председатель
Национального Банка                        Г. Марченко
Приложение
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 27 августа 2013 года № 215
Перечень
нормативных правовых актов Республики Казахстан по вопросам
регистрации операций с финансовыми инструментами,
в которые вносятся изменения и дополнения
1. Утратил силу постановлением Правления Национального Банка РК от 22.10.2014 № 210 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утратил силу постановлением Правления Национального Банка РК от 27.08.2014 № 167 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Внести в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 29 декабря 2008 года № 238 «Об утверждении Правил осуществления деятельности центрального депозитария» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5531) следующие изменения и дополнения:
в Правилах осуществления деятельности центрального депозитария, утвержденных указанным постановлением:
часть третью пункта 3 изложить в следующей редакции:
«Не допускается совмещение работниками подразделений, указанных в настоящем пункте, функций и обязанностей работников других подразделений за исключением подразделения, осуществляющего клиринговую деятельность.»;
подпункт 2) пункта 11 изложить в следующей редакции:

5. Орталық депозитарий осы қаулының 4-тармағында көрсетілген тіркеушінің сұратуын алғаннан кейін үш жұмыс күні ішінде тіркеушіге сұрату бойынша мәліметтерді жіберсін.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының «Жеке шоттардың бірыңғай жүйесін жүргізуге арналған үлгі шартты бекіту туралы» 2008 жылғы  29 желтоқсанда № 239 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5538 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
7. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі. Осы қаулыға қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының қаржы құралдарымен операцияларды тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін нормативтік құқықтық актілері тізбесінің 3-тармағының он сегізінші және он тоғызыншы абзацтары 2013 жылғы 1 қыркүйектен кейін туындаған қатынастарға қолданылады.
Ұлттық Банк
Төрағасы                                         Г.Марченко
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2013 жылғы 27 тамыздағы
№ 215 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының қаржы құралдарымен операцияларды
тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар
енгізілетін нормативтік құқықтық актілерінің тізбесі
1. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2014.10.22 № 210 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2014.08.27 № 167 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. «Орталық депозитарий қызметін жүзеге асыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 238 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5531 тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Орталық депозитарий қызметін жүзеге асыру ережесінде:
3-тармақтың үшінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«Осы тармақта көрсетілген бөлімшелердің қызметкерлеріне басқа бөлімше қызметкерлерінің функциялары мен міндеттерін қоса атқаруға жол берілмейді.»;
11-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:

«2) обладающим лицензией уполномоченного органа на осуществление брокерской и (или) дилерской деятельности на рынке ценных бумаг;»;
пункт 16 изложить в следующей редакции:
«16. Операции по регистрации сделок с финансовыми инструментами и информационные операции осуществляются центральным депозитарием на основании:
1) соответствующих приказов юридических лиц, указанных в пункте 11 настоящих Правил;
2) приказов организатора торгов;
3) приказов клиринговой организации;
4) приказа эмитента и уведомления (отчета) регистратора о проведенных по лицевому счету, открытому центральному депозитарию в системе реестров держателей ценных бумаг, операциях по регистрации сделок с финансовыми инструментами при конвертировании или обмене финансовых инструментов, выпущенных данным эмитентом;
5) приказа клиента депонента, заключившего с центральным депозитарием договор в порядке, установленном сводом правил центрального депозитария.
Информационные операции осуществляются на основании приказов клиентов депонента в случаях, предусмотренных сводом правил центрального депозитария.»;
в пункте 17:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«1) при приостановлении действия или лишении лицензии клиента центрального депозитария на осуществление профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (за исключением операций по переводу финансовых инструментов в номинальное держание к другим депонентам или вывода финансовых инструментов из номинального держания центрального депозитария и информационных операций);";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«3) при приостановлении или прекращении обращения ценных бумаг в соответствии с условиями выпуска ценных бумаг (за исключением информационных операций, операций, необходимых при смене номинального держателя, или проводимых при погашении таких ценных бумаг, а также операций по списанию ценных бумаг с субсчетов, открытых накопительным пенсионным фондам и зачислению на субсчет, открытый единому накопительному пенсионному фонду);»;
подпункт 8) изложить в следующей редакции:
«8) обременения финансовых инструментов, указанных в приказе;»;
подпункт 11) изложить в следующей редакции:
«11) при получении уведомления о неисполнении учетной организацией приказа центрального депозитария на ввод (вывод) финансовых инструментов в (из) номинального держания;»;
дополнить пунктами 27-1, 27-2 и 27-3 следующего содержания:
«27-1. На основании запроса регистратора центральный депозитарий в порядке, установленном сводом правил центрального депозитария осуществляет присвоение идентификаторов правам требования по обязательствам эмитента по эмиссионным ценным бумагам, срок обращения которых истек, по которым возникли данные права требования в результате неисполнения эмитентом обязательств по их погашению, и направляет регистратору сведения о:
присвоенном идентификаторе правам требования по обязательствам эмитента по эмиссионным ценным бумагам с указанием на национальный идентификационный номер таких эмиссионных ценных бумаг;
количестве эмиссионных ценных бумаг, срок обращения которых истек и эмитентом не исполнены обязательства по их погашению, на субсчете эмитента для учета объявленных ценных бумаг и субсчете эмитента для учета выкупленных ценных бумаг, открытых в системе учета центрального депозитария;
количестве блокированных ценных бумаг на субсчетах держателей ценных бумаг на основании актов государственных органов, обладающих таким правом в соответствии с законодательством Республики Казахстан.

«2) бағалы қағаздар нарығында брокерлік және дилерлік қызметті жүзеге асыруға уәкілетті органның лицензиясына ие;»;
16-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«16. Орталық депозитарий қаржы құралдарымен жасалған мәмілелерді тіркеу жөніндегі операцияларды және ақпараттық операцияларды мыналардың:
1) осы Ереженің 11-тармағында көрсетілген заңды тұлғалардың тиісті бұйрықтарының;
2) сауда-саттықты ұйымдастырушының бұйрықтарының;
3) клиринг ұйымының бұйрықтары;
4) эмитентің бұйрығы және тіркеушінің бағалы қағаздарды ұстаушылардың тізілімі жүйесінде орталық депозитарийге ашылған жеке шот бойынша жүргізілген осы эмитент шығарған қаржы құралдарын айырбастаған кездегі қаржы құралдарымен мәмілелерді тіркеу бойынша операциялар туралы хабарламасы (есебі);
5) орталық депозитарийдің қағидалар жиынтығында белгіленген тәртіпте орталық депозитариймен шарт жасаған депонент клиентінің бұйрығы негізінде жүзеге асырады.
Ақпараттық операциялар орталық депозитарийдің ережелер жиынтығында көзделген жағдайларда депонент клиенттерінің бұйрықтары негізінде жүзеге асырылады.»;
17-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«1) орталық депозитарий клиентінің бағалы қағаздар нарығында кәсіби қызметті жүзеге асыруға арналған іс-қимылын тоқтата тұрғанда немесе лицензиясын айырғанда (басқа депоненттерге номиналды ұстауға қаржы құралдарын аудару жөніндегі немесе орталық депозитарийдің номиналды ұстауындағы қаржы құралдарын шығарған операциялар мен ақпараттық операцияларды қоспағанда);
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«3) бағалы қағаздар шығару талаптарына сәйкес бағалы қағаздар айналысы тоқтатыла тұрған немесе тоқтатылған кезде (ақпарат операцияларын, номиналды ұстау ауысқан кезде немесе осындай бағалы қағаздарды өтеу кезінде жүргізілетін қажетті операцияларды, сондай-ақ жинақтаушы зейнетақы қорларына ашылған қосалқы шоттардан бағалы қағаздарды есептен шығару және жинақтаушы зейнетақы қорларына ашылған қосалқы шоттарға енгізу операцияларды қоспағанда);»;
8) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«8) бұйрықта көрсетілген бағалы қағаздарға ауыртпалық салынғанда;»;
11) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«11) қаржы құралдарын номиналды ұстауға (ұстаудан) енгізуге (шығаруға) орталық депозитарийдің бұйрығын есепке алу ұйымының орындамағаны туралы хабарламаны алған кезде;»;
мынадай мазмұндағы 27-1, 27-2 және 27-3-тармақтармен толықтырылсын:
«27-1. Тіркеушінің сұратуы негізінде орталық депозитарий орталық депозитарийдің ережелер жиынтығында белгіленген тәртіппен айналыс мерзімі өткен, эмитенттің оларды өтеу бойынша міндеттемелерді орындамауы нәтижесінде осы талап ету құқығы туындаған эмитенттің эмиссиялы бағалы қағаздар жөніндегі міндеттемелері бойынша талап ету құқықтарының сәйкестендіргішін беруді жүзеге асырады және тіркеушіге:
осындай эмиссиялық бағалы қағаздардың ұлттық сәйкестендіргіш нөмірін көрсете отырып эмитенттің эмиссиялық бағалы қағаздар жөніндегі міндеттемелері бойынша талап ету құқықтарының берілген сәйкестендіргіші туралы;
айналыстағы мерзімі өткен және эмитент оларды жарияланған бағалы қағаздарды есепке алу үшін орталық депозитарийдің есепке алу жүйесінде ашылған эмитенттің қосалқы шотында және сатып алынған бағалы қағаздарды есепке алу үшін эмитенттің қосалқы шоттарында өтеу бойынша міндеттемелерді орындамаған эмиссиялық бағалы қағаздардың саны туралы;
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес осындай құқыққа ие мемлекеттік органдардың актілері негізінде бағалы қағаздарды ұстаушылардың қосалқы шотында оқшауланған бағалы қағаздардың саны туралы мәліметті жібереді.

27-2. После получения от регистратора уведомления (отчета) о проведенных операциях по лицевому счету, открытому центральному депозитарию в системе реестров держателей ценных бумаг, по списанию эмиссионных ценных бумаг, срок обращения которых истек, и зачислению прав требования по обязательствам эмитента по эмиссионным ценным бумагам, центральный депозитарий проводит операции по списанию таких эмиссионных ценных бумаг (за исключением эмиссионных ценных бумаг, по которым в системе учета номинального держания проведена операция блокирования на основании актов государственных органов, обладающих таким правом в соответствии с законодательством Республики Казахстан)с субсчетов депонентов и их клиентов и зачислению прав требования по обязательствам эмитента по таким эмиссионным ценным бумагам с сохранением обязательств, возникших по данным ценным бумагам (обременение, доверительное управление) и направляет извещение депонентам, которое содержит сведения о:
допущенном эмитентом дефолте по эмиссионным ценным бумагам, срок обращения которых истек и эмитентом не исполнены обязательства по их погашению;
присвоенном идентификаторе правам требования по обязательствам эмитента по таким эмиссионным ценным бумагам;
проведенных операциях в системе учета центрального депозитария по списанию эмиссионных ценных бумаг, срок обращения которых истек, с субсчетов депонентов и их клиентов и зачислению прав требования по обязательствам эмитента по таким эмиссионным ценным бумагам.
Центральный депозитарий осуществляет ведение реестра идентификаторов прав требований по обязательствам эмитента по эмиссионным ценным бумагам, срок обращения которых истек, в порядке, установленном сводом правил центрального депозитария.
27-3. Центральный депозитарий не позднее следующего рабочего дня за днем проведения в системе учета центрального депозитария операции по снятию блокирования эмиссионных ценных бумаг на основании актов государственных органов, обладающих таким правом в соответствии с законодательством Республики Казахстан, направляет об этом уведомление регистратору.».
4. Утратил силу постановлением Правления Национального Банка РК от 03.02.2014 № 10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к Перечню нормативных правовых
актов Республики Казахстан по
вопросам регулирования рынка
ценных бумаг, в которые вносятся
изменения и дополнения
Приложение 1
к Инструкции по ведению системы
реестров держателей ценных бумаг
Форма
Выписка с лицевого счета держателя ценных бумаг № _______
по состоянию на ___ ___________ 20__ года, время ________
_____________________________________________________________________
Дата составления выписки                       Время
Сноска. Приложение 1 утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 27.08.2014 № 167 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к Перечню нормативных правовых
актов Республики Казахстан по
вопросам регулирования рынка
ценных бумаг, в которые вносятся
изменения и дополнения
Приложение 2
к Инструкции по ведению системы
реестров держателей ценных бумаг
Наименование регистратора, его место нахождения, номера телефона, факса
Сноска. Приложение 2 утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 27.08.2014 № 167 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

27-2. Тіркеушіден айналыс мерзімі өткен эмиссиялық бағалы қағаздарды есептен шығару және эмитенттің эмиссиялық бағалы қағаздар жөніндегі міндеттемелері бойынша талап ету құқығын есепке алу бойынша бағалы қағаздарды ұстаушылардың тізілімі жүйесінде орталық депозитарийге ашылған жеке шот бойынша жүргізілген операциялар туралы хабарламаны (есепті) алғаннан кейін орталық депозитарий осындай эмиссиялық бағалы қағаздарды (номиналды ұстауды есепке алу жүйесінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес осындай құқыққа ие мемлекеттік органдардың актілері негізінде оқшаулау операциясы жүргізілген эмиссиялық бағалы қағаздарды қоспағанда) депоненттердің және олардың клиенттерінің қосалқы шоттарынан есептен шығару және осындай бағалы қағаздар (ауыртпалық салу, сенімгерлік басқару) бойынша туындаған міндеттемелерді сақтай отырып эмитенттің осындай эмиссиялық бағалы қағаздары жөніндегі міндеттемелері бойынша талап ету құқығын есепке алу бойынша операцияларды жүргізеді және депоненттерге мыналар:
айналыс мерзімі өткен және эмитент эмиссиялық бағалы қағаздарды өтеу бойынша міндеттемелерін орындамаған эмиссиялық бағалы қағаздар бойынша эмитент жіберген дефолт;
эмитенттің осындай эмиссиялық бағалы қағаздар жөніндегі міндеттемелері бойынша берілген талап ету құқығының сәйкестендіргіші;
орталық депозитарийдің есепте алу жүйесінде айналыс мерзімі өткен эмиссиялық бағалы қағаздарды депоненттердің және олардың клиенттерінің қосалқы шоттарынан есептен шығару және эмитенттің осындай эмиссиялық бағалы қағаздары жөніндегі міндеттемелері бойынша талап ету құқығын есепке алу бойынша жүргізілген операциялар туралы мәліметтерден тұратын хабарламаны жібереді.
Орталық депозитарий эмитенттің айналыс мерзімі өткен эмиссиялық бағалы қағаздар жөніндегі міндеттемелері бойынша талап ету құқығы сәйкестендіргішінің тізілімін жүргізеді.
27-3. Орталық депозитарий орталық депозитарийді есепке алу жүйесінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес осындай құқыққа ие мемлекеттік органдардың актілері негізінде эмиссиялық бағалы қағаздарды оқшаудан шығару бойынша операцияны жүргізген күннен кейінгі келесі жұмыс күннен кешіктірмей тіркеушіге ол туралы хабарлама жібереді.».
4. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 03.02.2014 № 10 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының
бағалы қағаздар нарығының
мәселелері бойынша өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін
нормативтік құқықтық
актілердің тізбесіне
1-қосымша
Бағалы қағаздарды ұстаушылар тізілімдерінің
жүйесін жүргізу жөніндегі нұсқаулыққа
1-қосымша
Нысан
_______________________________________________________________
20__ жылғы ___ ________ жағдай бойынша __ №___ бағалы
қағаздарды ұстаушының жеке шотынан үзінді-көшірме
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2014.08.27 № 167 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
бағалы қағаздар нарығының
мәселелері бойынша өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін
нормативтік құқықтық
актілердің тізбесіне
2-қосымша
Бағалы қағаздарды ұстаушылар тізілімдерінің
жүйесін жүргізу жөніндегі нұсқаулыққа
2-қосымша
Нысан
Тіркеушінің атауы, оның орналасқан жері, нөмірі, телефоны, факс
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2014.08.27 № 167 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.