О некоторых вопросах государственной поддержки инвестиций
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 1133. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2015 года № 12572.
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие настоящего приказа см. п.5
В соответствии с пунктом 1 статьи 292, пунктом 1 статьи 296-2, Предпринимательского Кодекса Республики Казахстан и пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра иностранных дел РК от 11.08.2022 № 11-1-4/417 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить:
1) форму заявки на предоставление инвестиционных преференций согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) требования по составлению бизнес-плана инвестиционного проекта, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму полугодового отчета о выполнении инвестиционного контракта согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму акта текущего состояния исполнения рабочей программы инвестиционного контракта согласно приложению 4 к настоящему приказу.
2. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан, Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан, Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан, исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан согласно приложению 5 к настоящему приказу.
3. Комитету по инвестициям Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Хаиров Е.К.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканский центр правовой информации для внесения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) пункта 3 настоящего приказа.

Инвестицияларды мемлекеттік қолдаудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 1113 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда № 12572 тіркелді.
Қазақстан Республикасы Кәсіпкерлік Кодексінің 292-бабының 1-тармағына, 296-2-бабының 1-тармағына және "Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – ҚР Сыртқы істер министрінің 11.08.2022 № 11-1-4/417 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес инвестициялық преференцияларды беруге арналған өтінімнің нысаны;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес инвестициялық жобаның бизнес-жоспарын жасау бойынша талаптар;
2) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес инвестициялық келісімшартты орындау туралы жартыжылдық есептің нысаны;
3) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес инвестициялық келісімшарттың жұмыс бағдарламасын орындаудың ағымдағы жай-күйінің актісінің нысаны бекітілсін.
2. Осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің, Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің, Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушысының кейбір бұйрықтарының күші жойылды дел танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Инвестициялар комитеті (Е.Қ. Хаиров):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және Әділет ақпараттық-құқықтық жүйесінде, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына ресми жариялауға оның көшірмелерін баспа және электронды түрде жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруды;
4. осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде 3-тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.

4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Министр
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
А. Исекешев
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Комитета по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
_______________ А.Смаилов
30 ноября 2015 года
Приложение 1
к приказу Министра по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 1133
Форма
Заявка
на предоставление инвестиционных преференций
Сноска. Форма заявки в редакции приказа Министра по инвестициям и развитию РК от 29.01.2018 № 56 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменением, внесенным приказом Министра иностранных дел РК от 11.08.2022 № 11-1-4/417 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Глава 1. Сведения об юридическом лице Республики Казахстан
1.
Наименование юридического лица Республики Казахстан
2.
Местонахождение: юридический адрес и фактическое местонахождение
3.
Бизнес идентификационный номер (БИН)
4.
Руководитель юридического лица Республики Казахстан
________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
________________________________
(телефон, факс, электронная почта)
5.
Главный бухгалтер юридического лица Республики Казахстан
________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
________________________________________
(телефон, факс, электронная почта)
6.
Менеджер инвестиционного проекта
_______________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_______________________________________
(телефон, факс, электронная почта)
Глава 2. Сведения об инвестиционном проекте
7.
Наименование
инвестиционного проекта
__________________________________________
8.
Место реализации
инвестиционного проекта (область, район, город)
__________________________________________
9.
Выбранный (ые) для
инвестирования
приоритетный (ые) вид
(ы) деятельности (на
уровне классов общего
классификатора видов
экономической
деятельности)
10.
Объем инвестиций в фиксированные активы юридического лица без учета налога на добавленную стоимость (учитываются затраты фиксированного актива не ранее 24 месяцев до дня подачи заявки на предоставление инвестиционных преференций и (или) затраты будущих периодов до ввода в эксплуатацию
_______________________________
(тенге)
11.
Источники финансирования
проекта, наличие:

4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
Ә. Исекешев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігінің
Статистика комитетінің төрағасы
_____________ Ә. Смайлов
2015 жылғы қараша
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 1133 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
Инвестициялық преференцияларды беруге арналған өтінім
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Инвестициялар және даму министрінің 29.01.2018 № 56 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - ҚР Сыртқы істер министрінің 11.08.2022 № 11-1-4/417 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
1-тарау. Қазақстан Республикасының заңды тұлғасы туралы мәліметтер
1.
Қазақстан Республикасының заңды тұлғасының атауы
2.
Орналасқан жері: заңды мекенжайы және нақты орналасқан жері
3.
Бизнес сәйкестендіру нөмірі (БСН)
4.
Қазақстан Республикасы заңды тұлғасының басшысы
______________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
_____________________________________
(телефон, факс, электрондық поштасы)
5.
Қазақстан Республикасы заңды тұлғасының бас бухгалтері
______________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
_____________________________________
(телефон, факс, электрондық поштасы)
6.
Инвестициялық жобаның менеджері
______________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
______________________________________
(телефон, факс, электрондық поштасы)
2-тарау. Инвестициялық жоба туралы мәліметтер
7.
Инвестициялық жобаның атауы
_______________________________________
8
Инвестициялық жобаны іске асыру орны (облыс, аудан, қала)
9.
Инвестициялау үшін таңдалған қызметтің басым түрі(лері) (экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуші сыныптарының деңгейінде)
_______________________________________
10.
Қосылған құн салығын есепке алмай заңды тұлғаның тіркелген активтерге инвестициялардың көлемі (тіркелген актив пайдалануға берiлгенге дейiн инвестициялық преференцияларды беруге арналған өтінімді ұсынғанға дейін 24 айдан ерте емес мерзімдегі шығындар есепке алынады)
_______________________________________
(теңге)
11.
Жобаны қаржыландыру көздері, мыналардың болуы:

1) собственных средств
2) заемных средств
3) бюджетных средств
1)____________________________________________
(наименование, №, дата документа, подтверждающего наличие собственных средств)
2)____________________________________________
(наименование, №, дата документа, устанавливающего источники финансирования проекта, кредитор)
3) ___________________________________________
(наименование, №, дата документа, подтверждающего финансирование из бюджетных средств)
Глава 3. Требуемые для реализации проекта инвестиционные преференции*
12.
Освобождение от обложения таможенными пошлинами при импорте: 1) технологического оборудования, комплектующих к нему;
2) запасных частей к технологическому оборудованию, сырья и материалов
1) _____________________________
(льготируемая сумма)
2) _____________________________
(льготируемая сумма)
12-1
Освобождение от уплаты налога на добавленную стоимость при импорте сырья и (или) материалов
____________________________
(льготируемая сумма)
13.
Место проведения таможенной очистки
14.
Государственный натурный грант
_______________________________
(рыночная стоимость)
_______________________________
(документы, подтверждающие
предварительное согласование)
15.
Льготы по земельному налогу**
________________________
(условная сумма)
16.
Льготы по налогу на имущество**
________________________
(условная сумма)
17.
Льготы по корпоративному подоходному налогу***
________________________
(условная сумма)
18.
Исключен приказом Министра иностранных дел РК от 11.08.2022 № 11-1-4/417 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
19.
Количество иностранной рабочей силы***, из них (согласно приложению к заявке на предоставление инвестиционных преференций):
1) руководители,
2) специалисты с высшим образованием,
3) квалифицированные рабочие
1)_____________________________________
(количество человек)
2)_____________________________________
(количество человек)
3)_____________________________________
(количество человек)
Примечание:
* заполняется при необходимости;
** для юридического лица, реализующего инвестиционный приоритетный проект по созданию новых производств;
*** для юридического лица, реализующего инвестиционный приоритетный проект по созданию новых производств, а также по расширению и (или) обновлению (реконструкция, модернизация) действующих производств.
Глава 4. Рабочая программа по инвестиционному проекту
________________________________________________________________________________
(наименование)
Наименование инвестора: ____________________________________________________
Раздел 1: инвестиции в фиксированные активы, тысяч тенге
Статьи затрат
Дата ввода в эксплуатацию фиксированных активов
календарный год
Всего
1 полугодие
2 полугодие
итого по году
Итого
по Разделу
1:

1) меншік қаражаты
2) қарыз қаражаты
3) бюджеттік қаражат
1) _____________________________________
(меншік қаражатының болуын растайтын
құжаттың атауы, №, күні)
2) ____________________________________
(жобаны қаржыландыру көздерін
белгілейтін құжаттың атауы, №,
күні, кредитор)
3) _____________________________
(бюджеттік қаражаттарын қаржыландыруды
растайтын құжаттың атауы, №, күні)
3-тарау. Жобаны іске асыру үшін талап етілетін инвестициялық преференциялар*
12.
1) технологиялық жабдықтың, оның жинақтауыштарының;
2) технологиялық жабдыққа қосалқы бөлшектердің, шикізат пен материалдардың импорты кезінде кеден баждарын төлеуден босату
1) _______________________________
(жеңілдетілген сома)
2) _____________________________
(жеңілдетілген сома)
12-1
Шикізат пен (немесе) материалдардың импорты кезінде қосылған құн салығын төлеуден босату
____________________________________
(жеңілдетілген сома)
13.
Кедендік тазартуды жүргізу орны
14.
Мемлекеттік заттай грант
_______________________________________
(нарықтық құны)
__________________________________
(алдын ала келісуді растайтын құжаттар)
15.
Жер салығы бойынша жеңілдіктер**
________________________________
(шарттық сомасы)
16.
Мүлік салығы бойынша жеңілдіктер**
________________________________
(шарттық сомасы)
17.
Корпоративтік табыс салығы бойынша жеңілдіктер***
________________________________
(шарттық сомасы)
18.
Алып тасталды – ҚР Сыртқы істер министрінің 11.08.2022 № 11-1-4/417 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
19.
Шетелдік жұмыс күшінің саны***, оның ішінде (инвестициялық преференцияларды беруге арналған өтінімге қосымшаға сәйкес):
1) басшылар,
2) жоғары білімі бар мамандар,
3) білікті жұмысшылар
1) _____________________________
(адам саны)
2) _____________________________
(адам саны)
3) ____________________________
(адам саны)
Ескертпе:
* қажеттілігі болған жағдайда толтырылады;
** жаңа өндірісті құру бойынша инвестициялық басым жобаны іске асыратын заңды тұлғаға арналған;
*** жаңа өндірісті құру, сондай-ақ қолданыстағы өндірісті кеңейту және (немесе) жаңарту (реконструкциялау, жаңғырту) бойынша инвестициялық басым жобаны іске асыратын заңды тұлғаға арналған
4-тарау. Инвестициялық жоба бойынша жұмыс бағдарламасы
________________________________________________________________________________
(атауы)      Инвестордың атауы: ___________________________
1-бөлім: тіркелген активтерге инвестициялар, мың теңге
Шығын баптары
Тіркелген активтерді пайдалануға беру күні
Күнтізбелік жыл
Барлығы
1-жартыжылдық
2-жартыжылдық
жыл бойынша жиыны
1-бөлім бойынша жиыны:

Раздел 2: импорт запасных частей к технологическому оборудованию, сырья и материалов, количество
Статьи затрат
Единица измерения
Период освоения
Всего
1 полугодие
2 полугодие
итого по году
1. Запасные части, в том числе:
2. Сырье, материалы, в том числе:
Итого по
Разделу 2:
Раздел 3: производственные показатели, количество в натуральном выражении
№ п/п
Наименование товаров, работ, услуг
Календарный год
Всего
1 полугодие
2 полугодие
итого по году
Итого по разделу 3:
Глава 5. Список и объем импортируемого технологического оборудования и комплектующих к нему, запасных частей, сырья и материалов, освобождаемых от обложения таможенными пошлинами в соответствии с законодательством Таможенного союза и (или) законодательством Республики Казахстан*.
Наименование
Товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности Еразийского экономического союза -
ТН ВЭД ЕАЭС
Единица измерения
Количество
Документы, позволяющие однозначно классифицировать товары**
1.
Итого
Примечание:
* заполняется при необходимости
** информация по классификации товаров должна содержать полное коммерческое наименование, фирменное наименование, основные технические, коммерческие характеристики товаров и иную информацию, в том числе фотографии, рисунки, чертежи, паспорта изделий, и другие документы, заверенные подписью руководителя и печатью юридического лица подавшего заявку.
Глава 6. Инвестиционные преференции для инвестиционного приоритетного проекта предоставляются при соблюдении следующих условий согласно пункта 5 статьи 286 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан от 29 октября 2015 года.
__________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя юридического лица Республики Казахстан)
________________________
(подпись, печать (при наличии) и дата)
Приложение
к заявке на предоставление
инвестиционных преференций
Форма
Сведения о привлекаемой иностранной рабочей силе
Фамилия, имя, отчество (в том числе латинскими буквами)
Дата рождения
Гражданство/ Страна постоянного проживания
Номер, дата и орган выдачи паспорта (документа, удостоверяющего личность)
Период привлечения (месяц, год)
_________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя юридического лица Республики Казахстан)
____________________
(подпись, печать (при наличии) и дата)
Приложение 2 к приказу
Министра по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 1133
Форма
Требования по составлению бизнес-плана инвестиционного проекта
Сноска. Требования в редакции приказа Министра по инвестициям и развитию РК от 29.01.2018 № 56 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

2-бөлім: технологиялық жабдыққа қосалқы бөлшектер, шикізат және материалдар импорты, саны
Шығын баптары
Өлшем бірлігі
Игеру кезеңі
Барлығы
1-жартыжылдық
2-жартыжылдық
жыл бойынша жиыны
1. Қосалқы бөлшектер, оның ішінде:
2. Шикізат, материалдар, оның ішінде:
2-бөлім бойынша жиыны:
3-бөлім. Өндірістік көрсеткіштер, заттай көріністегі саны
№ р/н
Тауарлардың жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің атауы
Күнтізбелік жыл
Барлығы
1-жартыжылдық
2-жартыжылдық
Жыл бойынша жиыны
3-бөлім бойынша жиыны
5-тарау. Еуразиялық Экономикалық Одақтың заңнамасына және (немесе) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес кеден баждарын салудан босатылатын, импортталатын технологиялық жабдық пен оның жиынтықтауыштарының, қосалқы бөлшектердің, шикізат пен материалдардың тізімі және көлемі*.
Атауы
Еуразиялық экономикалық одағының сыртқы экономикалық комиссиясының тауарлық номенклатурасы- ЕАЭО СЭҚ ТН
Өлшембірлігі
Саны
Тауарларды бірдей жіктеуге мүмкіндік беретін құжаттар**
1.
2.
Жиыны
Ескертпе:
* қажеттілігі болған жағдайда толтырылады;
** тауарларды жіктеу бойынша ақпарат тауарлардың толық коммерциялық атауын, фирмалық атауын, негізгі техникалық, коммерциялық сипаттамаларын және өзге де ақпаратты, оның ішінде бұйымдардың фотосуреттерін, суреттерін, сызбаларын, паспорттарын, және өтініш берген заңды тұлға басшысының қолымен және мөрімен куәландырылған басқа да құжаттарды қамтуы тиіс.
6-тарау. Инвестициялық басым жоба үшiн инвестициялық преференциялар келесі шарттар сақталған кезде беріледі 2015 жылғы 29 қазандағы Қазақстан Республикасы Кәсіпкерлік кодексінінің 286-бабының 5-тармағына сәйкес.
________________________________________________
(Қазақстан Республикасының заңды тұлға басшысының тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
_______________________________
(қолы, мөрі (бар болған жағдайда)
және күні)
Инвестициялық
преференцияларды
беруге арналған өтінімге
қосымша
Нысан
Тартылатын шетел жұмыс күші туралы мәлімет
Тегі, аты, әкесінің аты, (оның ішінде латын әріптерімен)
Туылған күні
Азаматтығы / тұрғылықты елі
Төлқұжатының нөмірі, берілген күні мен берген орган (жеке басын куәландыратын құжат)
Тартылатын кезеңі (ай, жыл)
_______________________________________________
(Қазақстан Республикасының заңды тұлға басшысының тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
_______________________________
(қолы, мөрі (бар болған жағдайда) және күні)
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 1133 бұйрығына
2-қосымша
Инвестициялық жобаның бизнес-жоспарын жасау бойынша талаптар
Ескерту. Талаптар жаңа редакцияда – ҚР Инвестициялар және даму министрінің 29.01.2018 № 56 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); ҚР Сыртқы істер министрінің 30.09.2020 № 11-1-4/269 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.

1. Бизнес-план состоит из следующих разделов:
1) резюме проекта;
2) технологический раздел;
3) коммерческий раздел;
4) социально-экономическое воздействие*;
5) финансовый раздел*.
2. Резюме проекта включает в себя:
1) Информация об юридическом лице:
доля иностранного участия с указанием страны;
доля участия квазигосударственного сектора;
2) Информация по проекту:
наименование проекта;
цель проекта;
характер предполагаемого инвестиционного проекта (создание новых, расширение и обновление действующих производств);
количество создаваемых рабочих мест (временных и постоянных);
номенклатура выпускаемой продукции по классификатору продукции по видам экономической деятельности (КПВЭД РК).
3. Технологический раздел включает в себя:
1) описание технологии инвестиционного проекта с указанием приобретаемых и используемых фиксированных активов, а также импортируемых сырья и материалов в технологическом процессе;
2) применение современных технологий в инвестиционном проекте;
3) сравнительный анализ импортируемого сырья и материалов по техническим и стоимостным характеристикам, согласно приложению 1 к Требованиям по составлению бизнес-плана (заполняется при импорте данного сырья и материалов);
4. Коммерческий раздел включает в себя:
1) поставки сырья, материалов и оборудования:
перечень видов используемого сырья и материалов;
усредненная норма расходов импортируемого сырья и материалов на производство единицы готовой продукции, выпускаемой на оборудовании в рамках инвестиционного проекта, с указанием наименования и объема используемого сырья и материалов (заполняется при освобождении от обложения таможенными пошлинами при импорте данного сырья и материалов, а также при освобождении от уплаты налога на добавленную стоимость при импорте сырья и (или) материалов);
перечень необходимого технологического оборудования;
новизна технологического оборудования (дата выпуска и модель оборудования);
2) маркетинг:
сбыт продукции - указать в какие регионы, каким потребителям, в какие страны за рубежом предполагается поставка, имеются ли на рынке аналогичные, взаимозаменяемые или взаимодополняемые товары.
Сноска. Пункт 4 с изменением, внесенным приказом Министра иностранных дел РК от 30.09.2020 № 11-1-4/269 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Социально-экономическое воздействие включает в себя:
1) непосредственные участники инвестиционного проекта:
проектоустроитель, генеральный подрядчик, подрядчик, субподрядчик или исполнитель услуг в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности (включая изыскательскую и проектную деятельность, инжиниринговые услуги), поставщик оборудования, поставщик сырья и материалов, посредники;

1. Бизнес-жоспар мынадай бөлімдерден тұрады:
1) жобаның түйіндемесі;
2) технологиялық бөлім;
3) коммерциялық бөлім;
4) әлеуметтік-экономиялық және экологиялық ықпалы*;
5) қаржылық бөлім*.
2. Жобаның түйіндемесі өзіне мыналарды қамтиды:
1) заңды тұлға туралы ақпарат:
елді көрсете отырып, шетелдік қатысу үлесі;
квазимемлекеттік сектор субъектісінің үлесі;
2) жоба бойынша ақпарат:
жобаның атауы;
жобаның мақсаты;
болжанатын инвестициялық жобаның сипаты (жаңа өндірістерді құру, қолданыстағыларды кеңейту және жаңарту);
құрылатын жаңа жұмыс орындарының (уақытша және тұрақты) саны;
экономикалық қызмет түрлері бойынша өнім жіктеуішісіне сәйкес шығарылатын өнімнің номенклатурасы (ҚР ЭҚТӨЖ).
3. Технологиялық бөлім өзіне мыналарды қамтиды:
1) технологиялық процесте сатып алынатын және қолданатын тіркелген активтерді, сондай-ақ импортталатын шикізат пен материалдарды көрсете отырып, инвестициялық жоба технологиясының сипаттамасы;
2) инвестициялық жобадағы қазіргі заманғы технологиялардың қолданылуы;
3) Бизнес-жоспарды жасау бойынша талаптарға 1-қосымшаға сәйкес (осы шикізат пен материалдарды импорттау кезінде толтырылады) техникалық және құндық сипаттамалары бойынша импортталатын шикізат пен материалдардың салыстырмалы талдауы;
4. Коммерциялық бөлім өзіне мыналарды қамтиды:
1) шикізатты, материалдар мен жабдықтарды жеткізу:
пайдаланатын шикізат пен материалдар түрлерінің тізбесі;
пайдаланылатын шикізат пен материалдардың атауы мен көлемін көрсете отырып, инвестициялық жоба шеңберінде жабдықта шығарылатын дайын өнім бірлігінің өндірісіне импортталатын шикізат пен материалдар шығыстарының орташа нормасы (технологиялық жабдыққа қосалқы бөлшектердің, шикізат пен материалдардың импорты кезінде кеден баждарын төлеуден босату, сонымен қатар шикізат пен (немесе) материалдардың импорты кезінде қосылған құн салығын төлеуден босату кезінде толтырылады);
қажетті технологиялық жабдықтардың тізбесі;
технологиялық жабдықтың жаңалығы (жабдықтың шығарылған күні мен моделі).
2) маркетинг:
өнімді өткізу - қандай өңірлерге, қандай тұтынушыларға, шетелдегі қай елдерге жеткізу болжанатынын, нарықта ұқсас, өзара алмастырушы немесе өзара толықтырушы тауарлардың, көрсетілетін қызметтердің бар екенін көрсету;
5. Әлеуметтік-экономиялық ықпалы өзіне мыналарды қамтиды:
1) инвестициялық жобаның тікелей қатысушылары:
жобаны құрушы, бас мердігер, мердігер, қосалқы мердігер немесе сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласында (іздену және жобалау қызметін, инжинирингтік көрсетілетін қызметтерді қоса алғанда) көрсетілетін қызметтерді орындаушы, жабдықты жеткізуші, шикізат пен материалдарды жеткізуші, делдалдар;

2) потребность проекта в трудовых ресурсах (численность), по форме согласно приложению 2 к Требованиям по составлению бизнес-плана инвестиционного проекта;
3) распределение функциональных обязанностей привлекаемой иностранной рабочей силы (заполняется при реализации инвестиционного приоритетного проекта)*;
4) потребность в работниках после ввода производства в эксплуатацию, по форме согласно приложению 3 к Требованиям по составлению бизнес-плана инвестиционного проекта*;
5) ожидаемый социальный эффект при реализации инвестиционного проекта;
6. Финансовый раздел включает в себя:
1) стоимость реализации инвестиционного проекта, источники финансирования:
собственные средства;
заемные средства (кредиты или привлеченные средства хозяйствующих субъектов) и/или грант;
бюджетные средства;
2) финансовый анализ:
финансовая модель проекта, включающая расчет моделей без учета инвестиционных преференций и с учетом соответствующих инвестиционных преференций;
чистый дисконтированный доход (NPV) за жизненный цикл проекта;
внутренняя норма доходности (IRR) за жизненный цикл проекта;
срок окупаемости проекта (простой и дисконтированный);
простая норма прибыли (рентабельность);
расчет условных потерь и доходов для республиканского и местного бюджетов, по форме согласно приложению 4 к Требованиям по составлению бизнес-плана.
7. Бизнес-план инвестиционного проекта необходимо прошить и пронумеровать, заверить подписью первого руководителя и печатью юридического лица (при наличии).
Примечание:
*не заполняют юридические лица, реализующие инвестиционный проект.
Приложение 1
к требованиям по
составлению бизнес-плана
инвестиционного проекта
Форма
Сравнительный анализ импортируемого сырья и материалов по техническим и стоимостным характеристикам
Наименование товара
Техническая характеристика
Стоимостная характеристика
в Республике
Казахстан
в старанах ЕАЭС
в другой (-их) стране (-ах)
в Республике
Казахстан
В старанах ЕАЭС
в другой (-их) стране (-ах)
Приложение 2
к требованиям по
составлению бизнес-плана
инвестиционного проекта
Форма
Потребность проекта в трудовых ресурсах (численность)
На период строительства
После ввода в эксплуатацию (1 год)
Граждане Республики Казахстан
Иностранная рабочая сила
Граждане Республики Казахстан
Иностранная рабочая сила
Приложение 3
к требованиям по
составлению бизнес-плана
инвестиционного проекта
Форма
Потребность в работниках после ввода производства в эксплуатацию
п/п №
Наименование профессий
Уровень квалификации (тарифный разряд, категория)
Количество
Приложение 4
к требованиям по
составлению бизнес-плана
инвестиционного проекта
Форма
Расчет условных потерь и доходов для республиканского и местного бюджетов
Виды обязательных бюджет
Календарный год
Календарный год
поступление в бюджет без учета преференции
поступление в бюджет с учетом преференций
поступление в бюджет без учета преференций
поступление в бюджет с учетом преференций
Корпоративный подоходный налог
Налог на имущество
Земельный налог
Таможенные пошлины
Социальный налог
Пенсионные отчисления
Приложение 3
к приказу Министра по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 1133

2) Инвестициялық жобаның бизнес-жоспарды жасау бойынша талаптарға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жобаның еңбек ресурстарына мұқтаждығы (саны);
3) тартылатын шетел жұмыс күшінің функционалды міндеттемелерінің таралуы (инвестициялық басым жобаларды іске асырған кезде толтырылады) *;
4) Инвестициялық жобаның бизнес-жоспарын жасау бойынша талаптарға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өндірісті пайдалануға енгізгеннен кейін жұмысшыларға мұқтаждығы*;
5) инвестициялық жобаны іске асыру кезінде күтілетін әлеуметтік әсер.
6. Қаржы бөлімі өзіне мыналарды қамтиды:
1) инвестициялық жобаны іске асыру құны, қаржыландыру көздері:
меншік қаражаты;
қарыз қаражаты (кредиттер немесе тартылған шаруашылық субъектілердің қаражаты) және/немесе грант;
бюджеттік қаражат;
2) қаржылық талдау:
инвестициялық преференцияларды есепке алмай және тиісті инвестициялық преференцияларды есепке ала отырып, модельдерді есептеуді қамтитын жобаның қаржылық моделі;
жобаның өмірлік кезеңі ішінде таза дисконттық табыс;
жобаның өмірлік кезеңі ішінде табыстылықтың ішкі нормасы;
жобаның өтімділік мерзімі (қарапайым және дисконттық);
табыстың қарапайым нормасы (рентабельділігі);
Бизнес-жоспарды жасау бойынша талаптарға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша республикалық және жергілікті бюджет үшін шартты шығындар мен кірістердің есебі.
7. Инвестициялық жобаның бизнес-жоспары тігіліп және нөмірленуі, заңды тұлғаның бірінші басшысының қолымен және мөрімен (бар болған жағдайда) куәландырылуы тиіс.
Ескертпе: *инвестициялық жобаны іске асыратын заңды тұлғалар толтырмайды.
Инвестициялық жобаның
бизнес-жоспарын жасау
бойынша талаптарға
1-қосымша
Нысан
Техникалық және құндық сипаттамалары бойынша импортталатын шикізат пен материалдарды салыстырмалы талдау
Тауардың
атауы
Техникалық сипаты
Құндық сипаты
Қазақстан Республика
сында
ЕАЭО елдерінде
басқа елде (-рде)
Қазақстан Республикасында
ЕАЭО елдерінде
басқа елде (-рде)
Инвестициялық жобаның
бизнес-жоспарын жасау
бойынша талаптарға
2-қосымша
Нысан
Жобаның еңбек ресурстарына мұқтаждығы (саны)
Құрылыс кезеңіндегі
Пайдалануға енгізгеннен кейін (1 жыл)
Қазақстан Республикасының азаматтары
Шетелдік жұмыс күші
Қазақстан Республикасының азаматтары
Шетелдік жұмыс күші
Инвестициялық жобаның
бизнес-жоспарын жасау
бойынша талаптарға
3-қосымша
Нысан
Өндірісті пайдалануға енгізгеннен кейін жұмысшыларға мұқтаждығы
р/с№
Кәсіптің атауы
Біліктілік деңгейі (тарифтік разряды, санаты)
Саны
Инвестициялық жобаның
бизнес-жоспарын жасау
бойынша талаптарға
4-қосымша
Нысан
Республикалық және жергілікті бюджет үшін шартты шығындармен кірістердің есебі
Бюджетке міндетті төлемдердің түрлері
Күнтізбелік жыл
Жиыны
преференцияларды есепке алмай бюджетке түсетін түсім
преференцияларды есепке алғанда бюджетке түсетін түсім
преференцияларды есепке алмай бюджетке түсетін түсім
преференцияларды есепке алғанда бюджетке түсетін түсім
Корпоративтік табыс салығы
Мүлік салығы
Жер салығы
Кедендік баж салығы
Әлеуметтік салық
Зейнетақы төлемдері
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 1133 бұйрығына
3-қосымша

Сноска. Приложение 3 - в редакции приказа Министра иностранных дел РК от 11.08.2022 № 11-1-4/417 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
"Форма, предназначенная для сбора административных данных "Полугодовой отчет о выполнении инвестиционного контракта от "__" ________20__года № ________"
Представляется: в Комитет по инвестициям Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.mfa.gov.kz
Наименование формы административных данных: Полугодовой отчет о выполнении инвестиционного контракта от "__" ________20__года № ________
Индекс формы административных данных (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): Форма № 1 – ИК
Периодичность: полугодовая
Отчетный период: до 25 июля текущего года и до 25 января года, следующего за отчетным периодом
Круг лиц, представляющих информацию: юридические лица Республики Казахстан, заключившие инвестиционный контракт с уполномоченным органом по инвестициям
Срок представления формы административных данных: до 25 июля текущего года и до 25 января года, следующего за отчетным периодом

Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Сыртқы істер министрінің 11.08.2022 № 11-1-4/417 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан 20___жылғы "____" ______ №____ инвестициялық келісімшартты орындау туралы жартыжылдық есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Инвестициялар комитетіне
Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған: www.mfa.gov.kz
Әкімшілік дереккөздер нысанының атауы: 20___жылғы "____" ______ №____ инвестициялық келісімшартты орындау туралы жартыжылдық есеп
Әкімшілік дереккөздер нысанының индексі (нысан атауының әріптік-сандық қысқаша көрінісі): № 1 - ИК нысан
Кезеңділік: жартыжылдық
Есепті кезең: ағымдағы жылғы 25 шілдеге дейін және есептік кезеңнен кейінгі жылдың 25 қаңтарына дейін
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: инвестициялар жөніндегі уәкілетті органмен инвестициялық келісімшартты жасасқан Қазақстан Республикасының заңды тұлғалары
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: ағымдағы жылғы 25 шілдеге дейін және есептік кезеңнен кейінгі жылдың 25 қаңтарына дейін

Раздел 3. Производственные показатели _____________________________________
(наименование выпускаемой продукции)
11
Дата начала выпуска продукции/оказания услуги
12
Объем произведенной продукции/оказанной услуги
13
Объем использованного сырья и материала
Подтверждаем, что фиксированные активы не переданы в аренду, не отчуждены и не изменено целевое назначение предоставленного государственного натурного гранта и фиксированных активов, приобретенных в соответствии с условиями инвестиционного Контракта.
Заверяем подлинность и достоверность указанных сведений.
Исполнитель ______________ Тел. _____ E-mail ____подпись __________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Руководитель _______________ Подпись ______________________М.П.
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Главный бухгалтер _____________ Подпись ______________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Пояснение по заполнению формы "Полугодовой отчет о выполнении инвестиционного контракта от "__" ________20__года № ________" (далее – Форма).
1. Форма разработана в соответствии с пунктом 1 статьи 296-2 Предпринимательского Кодекса Республики Казахстан.
2. Форма представляется юридическими лицами Республики Казахстан, заключившими инвестиционный контракт с уполномоченным органом по инвестициям, не позднее 25 января и 25 июля с расшифровкой по статьям затрат, предусмотренных рабочей программой, с приложением документов, подтверждающих ввод в эксплуатацию фиксированных активов, поставку и использование запасных частей к технологическому оборудованию, сырья и (или) материалов.
2. Форма заполняется следующим образом:
Раздел 1. "Инвестиции в фиксированные активы, тыс.тенге":
в графе 1 "№ п/п" указывается номер по порядку. Последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку;
в графе 2 "Статьи затрат" указываются статьи затрат из Приложения 1 к инвестиционному контракту "Рабочая программа" за отчетный период;
в графе 3 "План" указывается сумма затрат из Приложения 1 к инвестиционному контракту "Рабочая программа" за отчетный период;
в графе 4 "Факт" указывается сумма затрат согласно подтверждающим документам за отчетный период;
в графе 5 "Отклонения (+;-)": данные графы "4" минус данные графы "3";
в графе 6 "Причина отклонения" указывается причина возникшей разницы между графами "4" и "3";
в графе 7 "Подтверждающие документы (наименование, №, дата)" указываются, наименование, номер и дата документа, подтверждающего сумму расходов за отчетный период;
в строке "Дата ввода в эксплуатацию" указывается дата ввода в эксплуатацию фиксированного актива, указанного в статье затрат строки 1;
далее строки Раздела 1 заполняются аналогично строке "1".

3-бөлім. Өндірістік көрсеткіштер
_______________________________________
(шығарылатын өнімнің атауы)
11
Өнімді шығарудың/ қызметтерді көрсетудің басталған күні
12
Өндірілген өнімнің/көрсетілген қызметтің көлемі
13
Пайдаланылған шикізаттың және материалдың көлемі
Осымен инвестициялық Келісімшарттың талаптарына сәйкес тіркелген активтер жалға берілмегенін, иеліктен айырылмағанын және берілген мемлекеттік заттай гранттың және сатып алынған тіркелген активтердің нысаналы мақсаты өзгертілмегенін растаймыз. Көрсетілген мәліметтердің дұрыстығын және түпнұсқалығын куәландырамыз.
Орындаушы ______________ Тел. _____________ E-mail __________
Тегі, аты, әкесінің аты
Қолы _______________
Басшы ______________________ Қолы _____________________ М.О.
Тегі, аты, әкесінің аты
Бас бухгалтер _______________ Қолы ___________________________
Тегі, аты, әкесінің аты
"20___жылғы "____" ______ №____ инвестициялық келісімшартты орындау туралы жартыжылдық есеп" нысанын (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша түсініктеме
1. Нысан, Қазақстан Республикасының Кәсіпкерлік Кодексінің 296-2-бабының 1-тармағына сәйкес әзірленген.
2. Нысан, Инвестициялар жөніндегі уәкілетті органмен инвестициялық келісімшарт жасасқан Қазақстан Республикасының заңды тұлғаларымен белгіленген активтердің пайдалануға берілуін, технологиялық жабдыққа қосалқы бөлшектердің, шикізаттың және (немесе) материалдардың жеткізілуі мен пайдаланылуын растайтын құжаттарды қоса бере отырып, жұмыс бағдарламасында көзделген шығын баптары бойынша толық жазылып, 25 қаңтардан және 25 шілдеден кешіктірмей ұсынылады.
3. Нысан мынадай түрде толтырылады:
1-бөлім. "Тіркелген активтерге инвестициялар, мың теңге":
"Р/н №" деген 1-бағанда рет бойынша нөмірмен көрсетіледі. Кейінгі ақпарат рет бойынша нөмірлеуді үзбеуі тиіс;
"Шығын баптары" деген 2-бағанда есептік кезең ішінде "Жұмыс бағдарламасы" инвестициялық келісімшартқа 1-қосымшадан шығын баптары көрсетіледі;
"Жоспар" деген 3-бағанда есептік кезең ішінде "Жұмыс бағдарламасы" инвестициялық келісімшартқа 1-қосымшадан шығын сомасы көрсетіледі;
"Нақты" деген 4-бағанда есептік кезең ішінде расталатын құжаттарға сәйкес шығын сомасы көрсетіледі;
"Ауытқу (+;-)" деген 5-бағанда "4" баған дерегінен "3" баған дерегін шегереміз;
"Ауытқу себебі" деген 6-бағанда "4" және "3" бағанар арасында туындаған айырмашылық себебі көрсетіледі;
"Растайтын құжаттар (атауы, №, күні)" деген 7-бағанда есептік кезең ішінде шығын сомасын растайтын құжаттың атауы, нөмірі және күні көрсетіледі;
"Пайдалануға енгізілген күні" деген жолда 1-жолдың шығын бабында көрсетілген, тіркелген активтердің пайдалануға енгізілген күні көрсетіледі;
1-бөлімнің қалған жолдары "1" жолға ұқсас толтырылады.

Раздел 2 "Импорт запасных частей к технологическому оборудованию, сырья и материалов, единица измерения".
Данные Раздела 2 заполняются аналогично Разделу 1, при этом показатели графы "Статьи затрат" и "План" указываются согласно Приложению 2 к инвестиционному контракту.
Раздел 3 "Производственные показатели".
Данные Раздела 3 в графе "План" указываются из бизнес-плана, предоставленного к Заявке на предоставление инвестиционных преференций юридическим лицом, заключившим инвестиционный контракт.
Остальные показатели заполняются аналогично Разделам 1 и 2.
Приложения: прилагаются копии документов, подтверждающих ввод в эксплуатацию фиксированных активов, поставку и использование запасных частей к технологическому оборудованию, сырья и (или) материалов, заверенные подписью руководителя и печатью юридического лица, заключившего инвестиционный контракт.
Приложение 4
к приказу Министра по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 1133
Форма
АКТ
текущего состояния исполнения рабочей программы
инвестиционного контракта
от "__" _____ ___ года № ___
Сноска. Форма акта в редакции приказа Министра по инвестициям и развитию РК от 29.01.2018 № 56 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ __ "__"________ 20_____ года
Инвестиции в фиксированные активы
Сведения раздела 1 приложения 1 и приложения 2 к контракту
Фактические данные, установленные в ходе проверки
Отклонение суммы, +/- (графа "5"- графа "3")
статьи затрат
сумма (тыс. тенге)
дата ввода в эксплуатацию
сумма (тыс. тенге)
дата ввода в эксплуатацию
1
2
3
4
5
6
7
1.1
и т.д.
Итого:
Причины и доказательства отклонения фактических показателей от плановых с указанием подтверждающих документов
Приложения:
1) сводный реестр по документам, подтверждающим исполнение
обязательств по инвестиционному контракту;
2) фотографии объекта инвестиционной деятельности;
3) дополнительные документы, относящиеся к инвестиционному контракту.
Проверяющий:______________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись)
Я, _____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и должность руководителя
юридического лица, заключившего инвестиционный контракт) заверяю
подлинность и достоверность представленных для проверки документов.
С результатом проверки ознакомлен (-а)
______________________________________________________________________________
(замечания и (или) предложения по проведенной проверке)
__________________________
(подпись и печать)
Главный бухгалтер: ___________________________________________ _____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
Приложение 5
к приказу Министра по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 1133
Перечень
утративших силу некоторых приказов Министра индустрии и новых
технологий Республики Казахстан, Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий
Республики Казахстан, Министра по инвестициям и развитию
Республики Казахстан, исполняющего обязанности Министра по
инвестициям и развитию Республики Казахстан

2-бөлім. "Технологиялық жабдыққа қосалқы бөлшектері, шикізат және (немесе) материалдардың импорты, өлшем бірлігі".
2-бөлімнің деректері 1-бөлімге ұқсас толтырылады, бұл ретте "Шығын баптары" және "Жоспар" деген бағандардың көрсекіштері инвестициялық келісімшартқа 2-қосымшаға сәйкес көрсетіледі.
3-бөлім. "Өндірістік көрсеткіштер".
"Жоспар" деген бағандағы 3-бөлімнің деректері инвестициялық келісімшарт жасаған заңды түлға Инвестициялық преференцияларды беруге арналған өтінімге ұсынылған бизнес-жоспардан көрсетіледі. Қалған көрсеткіштер 1 және 2-бөлімдерге ұқсас толтырылады.
Қосымшалар: тіркелген активтердің пайдалануға енгізілгенін, технологиялық жабдыққа қосалқы бөлшектердің, шикізаттың және (немесе) материалдардың жеткізілуі мен пайдаланылуын растайтын құжаттардың Инвестициялық келісімшартты жасасқан заңды тұлға басшысының қолымен және мөрімен куәландырылған көшірмелері қоса беріледі.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 1133 бұйрығына
4-қосымша
Нысан
_______ жылғы "____" _______ № ________ Инвестициялық келісімшарттың жұмыс
бағдарламасын орындаудың ағымдағы жай-күйінің
АКТІСІ
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Инвестициялар және даму министрінің 29.01.2018 № 56 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20____ жылғы "__" _______ № ________
Тіркелген активтерге инвестициялар
Келісімшартқа 1-қосымшаның және 2- қосымшаның 1-бөлімнің мәліметтері
Тексеру барысында белгіленген нақты деректер
Сомасының ауытқуы, +/- ("5" баған - "3" баған)
шығын баптары
сомасы (мың теңге)
пайдалануға енгізілген күні
сомасы (мың теңге)
пайдалануға енгізілген күні
1
2
3
4
5
6
7
1.1
және т.б.
Жиыны:
Растайтын құжаттарды көрсете отырып, нақты көрсеткіштердің жоспарлыдан ауытқу себептері мен дәлелдері
Қосымшалар:
1) инвестициялық келісімшарт бойынша міндеттемелерді орындауды растайтын
құжаттардың жиынтық тізілімі;
2) инвестициялық қызмет объектісінің фото суреттері;
3) инвестициялық келісімшартқа қатысты қосымша құжаттар.
Тексеруші: ________________________________________________________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) (қолы)
Мен, _____________________________________________________________________
(Инвестициялық келісімшарт жасасқан заңды тұлға басшысының тегі, аты,
әкесінің аты (бар болған жағдайда) және лауазымы)
тексеру үшін ұсынылған құжаттардың түпнұсқалылығы мен дұрыстығын растаймын.
Тексеру нәтижелерімен таныстым.
________________________________________________________________________________
(өткізілген тексеру бойынша ескертулер және/немесе ұсыныстар)
__________________________
(қолы және мөрі)
Бас бухгалтер: _____________________________________________      ____________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)                  (қолы)
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 1133 бұйрығына
5-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің, Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің, Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі

1. Приказ Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 1 июня 2012 года № 184 "О некоторых вопросах государственной поддержки инвестиций" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 7760, опубликованный в газете "Казахстанская правда" 22 августа 2012 года № 280-281 (27099-27100);
2. Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 26 июля 2013 года № 229 "Об утверждении форм в сфере государственной поддержки инвестиций" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 8639, опубликованный в газете "Казахстанская правда" 26 октября 2013 года № 302 (27579);
3. Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 18 августа 2014 года № 2 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 1 июня 2012 года № 184 "О некоторых вопросах государственной поддержки инвестиций" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 9714, опубликованный в газете "Казахстанская правда" 15 октября 2015 года № 197 (28073);
4. Приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 2 сентября 2014 года № 14 "О внесении изменений и дополнений в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 26 июля 2013 года № 229 "Об утверждении форм в сфере государственной поддержки инвестиций" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 9776, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 10 ноября 2014 года).

1. "Инвестицияларды мемлекеттік қолдаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2012 жылғы 1 маусымдағы № 184 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізімінде № 7760 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінде 2012 жылы 22 тамызда № 534-539 (27612) ресми жарияланған);
2. "Инвестицияларды мемлекеттік қолдау саласындағы нысандарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 26 шілдедегі № 229 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізімінде № 8639 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінде 2013 жылы 26 қазанда № 240 (28179) ресми жарияланған);
3. "Инвестицияларды мемлекеттік қолдаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Индуситрия және жаңа технологиялар министрінің 2012 жылғы 1 маусмыдағы № 184 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2014 жылғы 18 шілдедегі № 2 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізімінде № 9714 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінде 2015 жылы 15 қазанда № 197 (28675) ресми жарияланған);
4. "Инвестицияларды мемлекеттік қолдау саласындағы нысандарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2012 жылғы 26 шілдедегі № 229 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушысының 2014 жылғы 2 қыркүйектегі № 14 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізімінде № 9776 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 10 қарашада жарияланған).