Об установлении единых ставок фиксированного налога по Шалкарскому району
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 27 марта 2018 года № 202. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Департамента юстиции Актюбинской области 12 апреля 2018 года № 3-13-191. Утратило силу решением Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 19 февраля 2020 года № 430
Сноска. Утратило силу решением Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 19.02.2020 № 430 (вводится в действие с 01.01.2020).

Шалқар ауданы бойынша тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 202 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Шалқар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 12 сәуірде № 3-13-191 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 ақпандағы № 430 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 19.02.2020 № 430 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) и статьей 27 Закон Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 546 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Шалкарского района, согласно приложению 1.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Шалкарского районного маслихата, согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Шалкарского района Актюбинской области;

1. Шалқар ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;

2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шалкарского районного маслихата.
4. Настоящее решения вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Шалкарского районного маслихата,
секретарь
Шалкарского районного маслихата
С. Бигеев
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата от 27 марта 2018 года № 202
Единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Шалкарского района
п/п
Наименование объекта налогооблажения
ставки фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1
2
3
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
1
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4.
Игровая дорожка
5
5.
Карт
2
6.
Бильярдный стол
5
7.
Обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в населенном пункте, исключением городов Астаны и Алматы и специальной зоны
10
Приложение 2 к решению Шалкарского районного маслихата от 27 марта 2018 года № 202
Утратившие силу решения Шалкарского районного маслихата

2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихаттың сессия төрағасы,
Шалқар аудандық мәслихаттың
хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 202 шешіміне
1 қосымша
Шалқар ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері
р/с
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері (айлық есептік көрсеткіштермен)
1
2
3
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
2
Біреуден көп ойыншының қатысуымен ойын қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
3
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
1
4
Ойын жолы
5
5
Карт
2
6
Бильярд үстелі
5
7
Астана және Алматы қалаларын және арнайы Аймақтық қоспағанда, уәкілетті ұйымның елді мекенде орналасқан айырбастау пункті
10
Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 202 шешіміне
2 қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдері

1) Решение Шалкарского районного маслихата от 30 января 2009 года № 103 "Тіркелген салық мөлшерлемесін белгілеу туралы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-13-96, опубликованное от 18 февраля 2009 года в газете "Шалқар");
2) Решение Шалкарского районного маслихата от 24 апреля 2009 года № 132 "Тіркелген салық ставкасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-13-107 опубликованное от 3 июня 2009 года в газете "Шалқар");
3) Решение Шалкарского районного маслихата от 25 апреля 2012 года № 23 "О внесении изменений и дополнений в решение Шалкарского районного маслихата от 30 января 2009 года № 103 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-13-171 опубликованное от 13 июня 2012 года в газете "Шалқар");
4) Решение Шалкарского районного маслихата от 17 февраля 2017 года № 84 "О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 30 января 2009 года № 103 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5321 опубликованное от 30 марта 2017 года в газете "Шалқар").

1) Шалқар аудандық мәслихатының 2009 жылдың 30 қаңтардағы № 103 "Тіркелген салық мөлшерлемесін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-96 болып тіркелген, 2009 жылғы 18 ақпандағы "Шалқар" газетінде жарияланған) шешімі;
2) Шалқар аудандық мәслихатының 2009 жылдың 24 сәуірдегі № 132 "2009 жылғы 30 қаңтардағы № 103 "Тіркелген салық ставкасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-107 болып тіркелген, 2009 жылғы 3 маусымдағы "Шалқар" газетінде жарияланған) шешімі;
3) Шалқар аудандық мәслихатының 2012 жылдың 25 сәуірдегі № 23 "Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 103 "Тіркелген салық ставкасын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-171 болып тіркелген, 2012 жылғы 13 маусымдағы "Шалқар" газетінде жарияланған) шешімі;
4) Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 ақпандағы № 84 "Шалқар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 103 "Тіркелген салық ставкасын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5321 болып тіркелген, 2017 жылғы 30 наурыздағы "Шалқар" газетінде жарияланған) шешімі.