О признании утратившими силу некоторых решений Атырауского областного маслихата
Решение Атырауского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 207-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 марта 2018 года № 4084
В соответствии со статьей 2 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьями 10, 27, 63 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" областной маслихат VI созыва на очередной XXI сессии РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Атырауского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на государственное учреждение "Аппарат Атырауского областного маслихата" (Туркистанов Е.Б.).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Талтенов
Секретарь маслихата У. Зинуллин
Утверждено решением Атырауского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 207-VI
Перечень о признании утративших силу некоторых решений Атырауского областного маслихата
1) Решение Атырауского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 64-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3743, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 11 января 2017 года);
2) Решение Атырауского областного маслихата от 17 марта 2017 года № 92-VI "О внесении изменений и дополнений в решение VIII сессии областного маслихата VI созыва от 12 декабря 2016 года № 64-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3813, опубликованное от 20 апреля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3) Решение Атырауского областного маслихата от 23 июня 2017 года № 121-VI "О внесении изменений и дополнений в решение VIII сессии областного маслихата VI созыва от 12 декабря 2016 года № 64-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3910, опубликованное от 18 июля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4) Решение Атырауского областного маслихата от 28 сентября 2017 года № 151-VI "О внесении изменений и дополнений в решение VIII сессии областного маслихата VI созыва от 12 декабря 2016 года № 64-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3964, опубликованное от 31 октября 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

Атырау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 207-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 наурызда № 4084 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсондағы Бюджет кодексінің 2 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 10, 27, 63 баптарына сәйкес VI шақырылған облыстық мәслихат кезекті XXI сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Атырау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Атырау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (Е.Б. Түркістанов).
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Талтенов
Мәслихат хатшысы Ө. Зинуллин
Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 207-VI шешімімен бекітілген
Атырау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы тізбесі
1) Атырау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 64-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3743 тіркелген, 2017 жылы 11 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) шешімі;
2) Атырау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 92-VI "VI шақырылған облыстық мәслихатының VIII сессиясының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 64-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзегрістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3813 тіркелген, 2017 жылы 20 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
3) Атырау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 маусымдағы № 121-VI "VI шақырылған облыстық мәслихатының VIII сессиясының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 64-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзегрістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3910 тіркелген, 2017 жылы 18 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
4) Атырау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 28 қыркүйегінде № 151-VI "VI шақырылған облыстық мәслихатының VIII сессиясының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 64-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзегрістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3964 тіркелген, 2017 жылы 31 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;

5) Решение Атырауского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 166-VI "О внесении изменений и дополнений в решение VIII сессии областного маслихата VI созыва от 12 декабря 2016 года № 64-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4010, опубликованное от 29 декабря 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6) Решение Атырауского областного маслихата от 10 апреля 2014 года № 238-V "Об утверждении регламента Атырауского областного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2893, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 29 апреля 2014 года);
7) Решение Атырауского областного маслихата от 10 июня 2015 года № 380-V "О внесении изменения в решение Атырауского областного маслихата от 10 апреля 2014 года № 238-VI "Об утверждении регламента Атырауского областного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3233, опубликовано в информационно – правовой системе "Әділет" от 7 июля 2015 года);
8) Решение Атырауского областного маслихата от 15 сентября 2016 года № 47-VI "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений, благоустройства территорий городов и населенных пунктов Атырауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3621, опубликовано в информационно – правовой системе "Әділет" от 6 октября 2016 года);
9) Решение Атырауского областного маслихата от 10 апреля 2014 года № 247-V "О внесении изменений в решение Атырауского областного маслихата от 1 октября 2010 года № 360-IV "Об утверждении Правил создания, содержания и охраны зеленых насаждений в населенных пунктах Атырауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2898, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 1 мая 2014 года);
10) Решение Атырауского областного маслихата от 10 июня 2015 года № 379-V "О внесении изменений в решение Атырауского областного маслихата от 1 октября 2010 года № 360-IV "Об утверждении Правил создания, содержания и охраны зеленых насаждений в населенных пунктах Атырауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3247, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 14 июля 2015 года);
11) Решение Атырауского областного маслихата от 31 марта 2010 года № 317-IV "Об утверждении ставок платежей за пользование водными ресурсами из поверхностных источников" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2566, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 6 мая 2010 года);

5) Атырау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 166-VI "VI шақырылған облыстық мәслихатының VIII сессиясының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 64-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзегрістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4010 тіркелген, 2017 жылы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
6) Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 238-V "Атырау облыстық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2893 тіркелген, 2014 жылы 29 сәуірде "Атырау" газетінде жарияланған) шешімі;
7) Атырау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 380-V "Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 238-V "Атырау облыстық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3233 тіркелген, 2015 жылы 4 шілдеде "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі;
8) Атырау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 қыркүйектегі № 47-VI "Атырау облысының жасыл екпелерді күтіп – ұстау және қорғау, қалалардың және елді мекендердің аумақтарын абаттандырудың Қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3621 тіркелген, 2016 жылы 6 қазанда "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі;
9) Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 247-V "Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 1 қазандағы № 360-IV "Атырау облысының елді мекендерінде жасыл желекті екпелер құру, күтіп ұстау және қорғау Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2898 тіркелген, 2014 жылы 1 мамырда "Атырау" газетінде жарияланған) шешімі;
10) Атырау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 379-V "Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 1 қазандағы № 360-IV "Атырау облысының елді мекендерінде жасыл желекті екпелер құру, күтіп ұстау және қорғау Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3247 тіркелген, 2015 жылы 14 шілдеде "Атырау" газетінде жарияланған) шешімі;
11) Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы № 317-IV "Жер үсті көздерінің су ресурстарының пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2566 тіркелген, 2010 жылы 6 мамырда "Атырау" газетінде жарияланған) шешімі;

12) Решение Атырауского областного маслихата от 16 ноября 2015 года № 407-V "О внесении изменения в решение Атырауского областного маслихата от 31 марта 2010 года № 317-IV "Об утверждении ставок платежей за пользование водными ресурсами из поверхностных источников" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3362, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 8 декабря 2015 года);
13) Решение Атырауского областного маслихата от 27 января 2010 года № 304-IV "Об утверждении ставок платежей за лесные пользования на участках государственного лесного фонда и особоохраняемых природных территориях" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2560, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 25 февраля 2010 года);
14) Решение Атырауского областного маслихата от 27 января 2010 года № 306-IV "Об утверждении ставок платежей за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2561, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 18 февраля 2010 года);
15) Решение Атырауского областного маслихата от 11 мая 2012 года № 45-V "О внесении изменения и дополнения в решение областного маслихата от 27 января 2010 года № 306- IV "Об утверждении ставок платежей за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2613, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 5 июня 2012 года);
16) Решение Атырауского областного маслихата от 10 апреля 2014 года № 246-V "О внесении изменения и дополнения в решение областного маслихата от 27 января 2010 года № 306- IV "Об утверждении ставок платежей за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2892, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 29 апреля 2014 года);
17) Решение Атырауского областного маслихата от 10 сентября 2014 года № 315-V "О внесении изменения и дополнения в решение областного маслихата от 27 января 2010 года № 306- IV "Об утверждении ставок платежей за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3015, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 16 октября 2014 года);
18) Решение Атырауского областного маслихата от 13 марта 2015 года № 363-V "О внесении изменения и дополнения в решение областного маслихата от 27 января 2010 года № 306- IV "Об утверждении ставок платежей за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3141, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 9 апреля 2015 года).

12) Атырау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 16 қарашадағы № 407-V "Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы № 317-IV "Жер үсті көздерінің су ресурстарының пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3362 тіркелген, 2015 жылы 8 желтоқсанда "Атырау" газетінде жарияланған) шешімі;
13) Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 304-IV "Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда орманды пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2560 тіркелген, 2010 жылы 25 ақпанда "Атырау" газетінде жарияланған) шешімі;
14) Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 306-IV "Қоршаған ортаға эмиссялар үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2561 тіркелген, 2010 жылы 18 ақпанда "Атырау" газетінде жарияланған) шешімі;
15) Атырау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 11 мамырдағы № 45-V "Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 306-IV "Қоршаған ортаға эмиссялар үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2613 тіркелген, 2012 жылы 5 маусымда "Атырау" газетінде жарияланған) шешімі;
16) Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 246-V "Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 306-IV "Қоршаған ортаға эмиссялар үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2892 тіркелген, 2014 жылы 29 сәуірдегі "Атырау" газетінде жарияланған) шешімі;
17) Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 315-V "Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 306-IV "Қоршаған ортаға эмиссялар үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3015 тіркелген, 2014 жылы 16 қазанда "Атырау" газетінде жарияланған) шешімі;
18) Атырау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 13 наурыздағы № 363-V "Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 306-IV "Қоршаған ортаға эмиссялар үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3141 тіркелген, 2015 жылы 9 сәуірде "Атырау" газетінде жарияланған) шешімі;

19) Решение Атырауского областного маслихата от 28 октября 2016 года № 54-VI "Об утверждении Правил подготовки и проведения отопительного сезона в Атырауской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3690, опубликовано в информационно – правовой системе "Әділет" 12 декабря 2016 года);
20) Решение Атырауского областного маслихата от 25 января 2017 года № 89-VI "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпус "Б" государственного учреждения "Аппарат Атырауского областного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3790, опубликованное от 15 марта 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

19) Атырау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 28 қазандағы № 54-V "Атырау облысында жылу маусымына дайындық және оны өткізу Қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3690 болып тіркелген, 2012 жылғы 6 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі;
20) Атырау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 89-VI "Атырау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3790 тіркелген, 2017 жылы 15 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.