Об утверждении Инструкции по обеспечению правовой статистической информацией
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 15 апреля 2019 года № 25. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 апреля 2019 года № 18554. Утратил силу приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 8 января 2021 года № 1.
Сноска. Утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 08.01.2021 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях реализации подпунктов 3) и 5) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года "О государственной правовой статистике и специальных учетах", руководствуясь подпунктом 6) статьи 37 Закона Республики Казахстан от 30 июня 2017 года "О прокуратуре", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить Инструкцию по обеспечению правовой статистической информацией согласно приложению 1 к настоящему приказу.
2. Признать утратившими силу некоторые приказы Генерального Прокурора Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему приказу.
3. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее – Комитет) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан;
4) направление настоящего приказа заинтересованным субъектам правовой статистики и специальных учетов для сведения, территориальным органам Комитета для исполнения.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
Г. Нурдаулетов
Приложение 1 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 15 апреля 2019 года № 25
Инструкция по обеспечению правовой статистической информацией
Глава 1. Общие положения
1. Настоящая Инструкция разработана в соответствии с подпунктами 3) и 5) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года "О государственной правовой статистике и специальных учетах" (далее – Закон) в целях обеспечения правовой статистической информацией государственных органов, информационно-справочного обслуживания физических и юридических лиц.

Құқықтық статистикалық ақпаратты қамтамасыз ету жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2019 жылғы 15 сәуірдегі № 25 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 19 сәуірде № 18554 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 1 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Бас Прокурорының 08.01.2021 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік құқықтық статистика және арнайы есепке алу туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 22 желтоқсандағы Заңының 7-бабы 2-тармағының 3) және 5) тармақшаларын іске асыру мақсатында, "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 30 маусымдағы Заңының 37-бабының 6) тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес Құқықтық статистикалық ақпаратты қамтамасыз ету жөніндегі нұсқаулық бекітілсін.
2. Осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі – Комитет) заңнамамен бекітілген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және оған енгізу үшін жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының интернет-ресурсына орналастыруды;
4) осы бұйрықты құқықтық статистика және арнайы есепке алу субъектілеріне мәлімет үшін, Комитеттің аумақтық органдарына орындау үшін жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Комитет Төрағасына жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
Ғ. Нұрдәулетов
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2019 жылғы 15 сәуірдегі
№ 25 бұйрығына
1-қосымша
Құқықтық статистикалық ақпаратты қамтамасыз ету жөніндегі нұсқаулық
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Нұсқаулық мемлекеттік органдарды құқықтық статистикалық ақпаратпен қамтамасыз ету, жеке және заңды тұлғаларға ақпараттық-анықтамалық қызмет көрсету мақсатында "Мемлекеттік құқықтық статистика және арнайы есепке алулар туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 22 желтоқсандағы Заңының (бұдан әрі - Заң) 7-бабы 2-тармағының 3) және 5) тармақшаларына сәйкес әзірленді.

2. Основные понятия, используемые настоящей Инструкцией:
1) Log-журнал – журнал, в котором фиксируются определенные действия пользователя или программы на сервере;
2) информационный сервис - автоматизированная информационная система "Информационный сервис";
3) Администратор - Комитет по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан;
4) правовая статистическая информация – данные, предоставляемые субъектами правовой статистики и специальных учетов уполномоченному органу для использования в статистических целях;
5) субъекты правовой статистики и специальных учетов (далее – субъекты) – правоохранительные, судебные и иные государственные органы и организации, а также лица, которые в соответствии с законодательством Республики Казахстан предоставляют правовую статистическую информацию уполномоченному органу для целей государственной правовой статистики, ведения специальных учетов, изучения и анализа документированной информации, применяемой в уголовно-правовой, гражданско-правовой, административно-правовой сферах;
6) органы правовой статистики и специальных учетов – Комитет по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан и его территориальные органы;
7) должностное лицо – лицо, постоянно, временно или по специальному полномочию осуществляющее функции представителя власти либо выполняющее организационно-распорядительные или административно-хозяйственные функции в государственных органах;
8) интернет - портал открытых данных органов прокуратуры - компонент веб-портала "электронного правительства", обеспечивающий централизованное хранение описательной и ссылочной информации по открытым данным;
9) запрос – просьба в письменной форме, в том числе в виде электронного документа, о предоставлении правовой статистической информации по интересующим вопросам личного и общественного характера;
10) информация с ограниченным доступом – информация, отнесенная к государственным секретам, личной, семейной, врачебной, банковской, коммерческой и иным охраняемым законом тайнам, а также служебная информация с пометкой "Для служебного пользования".
Глава 2. Способы обеспечения правовой статистической информацией
3. Правовая статистическая информация обеспечивается следующими способами:
1) по запросу;
2) размещением на интернет - портале открытых данных веб - портала "электронное правительство";
3) направлением электронных сборников правовой статистической информации в государственные органы;
4) размещением на информационном сервисе Администратора;

2. Осы Нұсқаулықта қолданылатын негізгі ұғымдар:
1) Log-журнал – қолданушының белгілі бір әрекеттері немесе сервердегі бағдарламалар тіркелетін журнал;
2) ақпараттық сервис – "Ақпараттық сервис" автоматтандырылған ақпараттық жүйесі;
3) Әкімші – Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті;
4) құқықтық статистикалық ақпарат – құқықтық статистика және арнайы есепке алу субъектілері статистикалық мақсатта пайдалану үшін уәкілетті органға беретін мәліметтер;
5) құқықтық статистика және арнайы есепке алу субъектілері (бұдан әрі - субъектілер) – мемлекеттік құқықтық статистика, арнайы есепке алу ісін жүргізу, қылмыстық-құқықтық, азаматтық-құқықтық, әкімшілік-құқықтық салаларда қолданылатын құжатталған ақпаратты зерделеу және талдау мақсаттары үшін уәкілетті органға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес құқықтық статистикалық ақпарат беретін құқық қорғау, сот органдары және өзге де мемлекеттік органдар мен ұйымдар, сондай-ақ адамдар;
6) құқықтық статистика және арнайы есепке алу органдары – Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті және оның аймақтық органдары;
7) лауазымды адам – билік өкілінің функцияларын тұрақты, уақытша немесе арнайы өкілеттік бойынша жүзеге асыратын не мемлекеттік органдарда ұйымдастырушылық-өкімдік немесе әкімшілік-шаруашылық функцияларды атқаратын адам;
8) прокуратура органдарының ашық деректердің интернет-порталы – ашық деректер бойынша сипаттамалық және сілтемелік ақпаратты орталықтандырылған сақтауды қамтамасыз ететін "электронды үкімет" веб-порталының компоненті;
9) сұрау салу – жеке және қоғамдық сипаттағы қызығушылық білдіретін мәселелер бойынша құқықтық статистикалық ақпарат ұсыну туралы жазбаша нысанды, оның ішінде электронды құжат түріндегі өтініш;
10) қол жеткізу шектелген ақпарат – мемлекеттік құпияларға, жеке басының, отбасылық, дәрігерлік, банктік, коммерциялық және заңмен қорғалатын өзге де құпияларға жатқызылған ақпарат, сондай-ақ "Қызмет бабында пайдалану үшін" деген белгісі бар қызметтік ақпарат.
2-тарау. Құқықтық статистикалық ақпаратты ұсыну тәсілі
3. Құқықтық статистикалық ақпарат мынадай тәсілдермен ұсынылады:
1) сұрау салу арқылы;
2) "Электронды үкімет" веб-порталының ашық ақпараттар интернет-порталында орналастыру арқылы;
3) мемлекеттік органдарға құқықтық статистикалық ақпараттың электрондық жинақтарын жолдау арқылы;
4) әкімшінің ақпараттық сервиске орналастыруы арқылы;

5) размещением на официальном сайте (интернет-ресурсе) органов правовой статистики и специальных учетов.
Параграф 1. Обеспечение правовой статистической информацией по запросу
4. Информация по запросу обеспечивается бесплатно.
5. По запросу обеспечивается информация в рамках имеющихся показателей отчетов и реквизитов информационных учетных документов.
6. Запрос от имени государственного органа подписывается его руководителем, лицом, его замещающим (в соответствии с установленным в данном органе распределением служебных обязанностей), либо иным уполномоченным должностным лицом этого органа.
Порядок приема, регистрации обращений физических и юридических лиц, сроки их рассмотрения государственным органом определяются статьями 7 и 8 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года № 221 "О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц".
7. Субъектами запрос направляется посредством Единой системы электронного документооборота государственных органов.
Органами прокуратуры запрос направляется посредством единой информационно-аналитической системы органов прокуратуры Республики Казахстан "Қадағалау".
Остаются без рассмотрения устные запросы и запросы, поступившие по другим каналам связи, включая системы по пересылке и получению сообщений (мессенджеры), запросы сведений, содержащихся в доступных информационных системах и других открытых источниках информации, запросы о предоставлении копий (скриншот) информационных учетных документов, документов и форм первичного учета согласно статье 9 Закона органами правовой статистики и специальных учетов.
8. В запросе указывается требуемая информация с указанием ее единицы (преступление, правонарушение, уголовное дело, лицо), а также период за который запрашиваются статистические данные.
Параграф 2. Размещение правовой статистической информации на интернет – портале открытых данных веб-портала "электронного правительства"
9. На интернет – портале открытых данных веб-портала "электронного правительства" размещается правовая статистическая информация согласно Перечню, утвержденному приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 22 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных органов прокуратуры Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13343, (далее – приказ № 22)).

5) құқықтық статистика және арнайы есепке алу органдарының ресми сайтында (интернет-ресурсында) орналастыру арқылы.
1-параграф. Сұрау салу бойынша құқықтық статистикалық ақпаратты қамтамасыз ету
4. Сұрау салу бойынша ақпарат тегін қамтамасыз етіледі.
5. Сұрау салу бойынша ақпарат есептің қолда бар көрсеткіштері және ақпараттық есеп құжаттары реквизиттері шегінде қамтамасыз етіледі.
6. Мемлекеттік органның атынан сұрау салуға оның басшысы, басшыны алмастыратын (осы органда белгіленген тәртіпте қызметтік міндеттерді бөлуге сәйкес) немесе осы органның өзге уәкілетті лауазымды адамы қол қояды.
Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қабылдау, оларды тіркеу тәртібі, мемлекеттік органның оларды қарау мерзімі "Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы № 221 Заңының 7 және 8-баптарымен анықталады.
7. Субъектілер сұрау салуды Электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесі арқылы жолдайды.
Прокуратура органдарына сұрау салу "Қадағалау" Қазақстан Республикасы прокуратура органдарының бірыңғай ақпараттық талдау жүйесі арқылы жолданады.
Ауызша сұрау салуларды және байланыстың басқа да арналарынан, хабарлама алу және беру жүйелерін (мессенджерлер) қоса алғанда, келіп түскен сұрау салуларды, қолжетімді ақпарат жүйелерінде және басқа да ашық ақпарат көздерінде бар мәліметтерге сұрау салуларды, ақпараттық есепке алу құжаттарының көшірмелерін (скриншоттарын), құжаттарды және бастапқы есепке алу нысанын беру туралы сұрау салуларды Заңның 9-бабына сәйкес құқықтық статистика және арнайы есепке алу органдары қараусыз қалдырады.
8. Сұрау салуда оның бірлігін көрсете отырып (қылмыс, құқық бұзушылық, қылмыстық іс, тұлға), талап етілетін ақпарат нақты көрсетіледі, сондай-ақ сұралып отырған статистикалық ақпараттардың кезеңі нақтыланады.
2-параграф. Құқықтық статистикалық ақпаратты "электронды үкімет" веб-порталының ашық ақпараттар интернет-порталына орналастыру
9. Ақпараттық есеп құжаттары, бастапқы есеп құжаттары мен нысандарының көшірмесін (скриншот) беру туралы сұрау салуды құқықтық статистика және арнайы есепке алу органдары "Мемлекеттік құқықтық статистика және арнайы есепке алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес қараусыз қалдырады. "Электронды үкімет" веб-порталының ашық ақпараттар интернет-порталында "Қазақстан Республикасы прокуратура органдарының ашық ақпараттардың интернет-порталында орналастырылатын ашық ақпараттар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 22 бұйрығымен бекітілген Тізбеге сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13343 болып тіркелген, (бұдан әрі – № 22 бұйрық)) құқықтық статистикалық ақпарат орналастырылады.

10. Правила и формат открытых данных, размещаемых государственными органами на интернет-портале открытых данных, утверждены приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 января 2016 года № 86 "Об утверждении Критериев отнесения электронных информационных ресурсов к открытым данным, размещаемым государственными органами на интернет-портале открытых данных, а также Правил и формат их представления" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13231).
Параграф 3. Направление электронных сборников правовой статистической информации
11. Органами правовой статистики и специальных учетов электронные сборники правовой статистической информации (далее – сборник) направляются в государственные органы согласно приложению 1 к настоящей Инструкции.
12. Органы правовой статистики и специальных учетов ежеквартально к 14 числу месяца, следующего за отчетным периодом, в электронном формате направляют сборники:
1) о преступности и результатах деятельности правоохранительных органов и судов в Республике Казахстан;
2) о коррупционных преступлениях и правонарушениях в Республике Казахстан;
3) о правонарушениях, связанных с незаконным оборотом наркотических средств, психотропных или ядовитых веществ, прекурсоров, аналогов и лицах, их употребляющих в Республике Казахстан;
4) о работе судов Республики Казахстан;
5) о состоянии прокурорского надзора в Республике Казахстан.
13. Органы правовой статистики и специальных учетов по итогам полугодия и года к 14 числу месяца, следующего за отчетным периодом, в электронном формате направляют сборник о результатах деятельности органов уголовного преследования Республики Казахстан.
Если окончание срока приходится на нерабочий (выходной, праздничный) день, то последним днем срока считается первый, следующий за ним, рабочий день.
Параграф 4. Размещение правовой статистической информации на информационном сервисе Администратора
14. Органы правовой статистики и специальных учетов размещают правовую статистическую информацию на информационном сервисе Администратора по перечню и в сроки согласно приложению 2 к настоящей Инструкции.
15. Для пользователей Интернета доступ к информационному сервису Администратора является свободным по электронному адресу "http://qamqor.gov.kz/".
Правовая статистическая информация размещается во вкладке "Правовая статистика" информационного сервиса Администратора.

10. Сұрау салуды құқықтық статистика және арнайы есепке алу органдарында тіркеу, есепке алу және қарауға қойылатын жалпы талаптар Бас Прокурордың ведомстволық құқықтық актілерімен регламенттеледі. Ашық ақпараттардың интернет-порталына мемлекеттік органдар орналастыратын ашық ақпараттарды ұсынудың қағидасы мен нысаны "Мемлекеттік органдар ашық ақпараттардың интернет-порталына орналастыратын электрондық ақпараттық ресурстарды ашық ақпараттарға жатқызу критерийлерін, сондай-ақ оларды беру қағидалары мен форматын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 86 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13231 болып тіркелген) бекітілген.
3-параграф. Құқықтық статистикалық ақпараттардың электрондық жинағын жолдау
11. Құқықтық статистика және арнайы есепке алу органдары статистикалық ақпараттарының электрондық жинақтарың (бұдан әрі - жинақ) осы Нұсқаулықтың 1-қосымшасына сәйкес мемлекеттік органдарға жолдайды.
12. Құқықтық статистика және арнайы есепке алу органдары тоқсан сайын есепті мерзімінен кейінгі айдың 14 күніне электронды форматта:
1) Қазақстан Республикасындағы қылмыстылық пен құқық қорғау органдарының және соттар қызметінің нәтижелері туралы;
2) Қазақстан Республикасындағы сыбайлас жемқорлық қылмыстар және құқық бұзушылықтар туралы;
3) Есірткі заттардың, психотроптық және улы заттардың, прекурсорлардың, сол тектестердің заңсыз айналымымен байланысты құқық бұзушылықтар және Қазақстан Республикасында оны қолданатын адамдар туралы;
4) Қазақстан Республикасы соттарының жұмысы туралы;
5) Қазақстан Республикасында прокурорлық қадағалау жай-күйі туралы жинақтарды жолдайды.
13. Құқықтық статистика және арнайы есепке алу органдары тоқсан сайын есепті мерзімінен кейінгі айдың 14 күніне электронды форматта жинақ нәтижелерін жолдайды.
Егер мерзімінің соңы жұмыс істемейтін күнге (демалыс, мереке күндеріне) келген жағдайда, онда мерзімнің соңғы күні осы күннен кейінгі келесі жұмыс күні болып саналады.
4-параграф. Құқықтық статистикалық ақпаратты Әкімшінің ақпараттық сервисінде орналастырылуы
14. Құқықтық статистика және арнайы есепке алу органдары құқықтық статистикалық ақпаратты Әкімшінің ақпараттық сервисінде тізім бойынша және осы Нұсқаулықтың 2-қосымшасына сәйкес көрсетілген мерзімде орналастырады.
15. Интернет пайдаланушылары үшін Әкімшінің ақпараттық сервисіне қолжетімділік "http://qamqor.gov.kz/" электрондық мекенжайы бойынша еркін болып табылады.
Құқықтық статистикалық ақпарат Әкімшінің ақпараттық сервисінің "Құқықтық статистика" парағында орналастырылады.

16. Для субъектов доступ к правовой статистической информации, размещаемой на информационном сервисе Администратора, обеспечивается посредством Единой транспортной среды государственных органов.
Параграф 5. Размещение правовой статистической информации на официальном сайте (интернет – ресурсе) органов правовой статистики и специальных учетов
17. На официальном сайте (интернет-ресурсе) органов правовой статистики и специальных учетов правовая статистическая информация размещается в разделе "Деятельность Комитета (управления)" во вкладке "Аналитическая деятельность".

16. Субъектілерге Әкімшінің ақпараттық сервисінде орналастырылған құқықтық статистикалық ақпаратқа қолжетімдік Мемлекеттік органдардың бірыңғай көлік ортасы арқылы қамтамасыз етіледі.
5-параграф. Құқықтық статистикалық ақпаратты құқықтық статистика және арнайы есепке алу органдарының ресми сайтында (интернет – ресурсында) орналастыру
17. Құқықтық статистикалық ақпарат құқықтық статистика және арнайы есепке алу органдарының ресми сайтында (интернет-ресурс) "Комитет (Басқарма) қызметі" бөлімінің "Талдау қызметі" қосымша парағында орналастырылады.

1) приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года № 938ца "Об утверждении Инструкции по предоставлению правовой статистической информации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3322);
2) приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 11 марта 2007 года № 6 "О внесении изменений и дополнений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года № 938ца "Об утверждении Инструкции по предоставлению правовой статистической информации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4611);
3) приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 94 "О внесении изменений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года № 938ца "Об утверждении Инструкции по предоставлению правовой статистической информации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9811, опубликован 4 ноября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").

1) "Құқықтық статистикалық ақпаратты ұсыну бойынша нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2004 жылғы 8 желтоқсандағы № 938 о/а бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3322 болып тіркелген);
2) "Құқықтық статистикалық ақпаратты ұсыну жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2004 жылғы 8 желтоқсандағы № 938 о/а бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2007 жылғы 11 наурыздағы № 6 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4611 болып тіркелген);
3) "Құқықтық статистикалық ақпаратты ұсыну бойынша нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2004 жылғы 8 желтоқсандағы № 938 о/а бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 94 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9811 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 4 қарашада жарияланған).