О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 30 ноября 2023 года № 84. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 4 декабря 2023 года № 10108-10
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Житикаринского районного маслихата Н. Уразалинов
Приложение
к решению маслихата
от 30 ноября 2023 года
№ 84
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений маслихата
1. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей города для участия в сходе местного сообщества города Житикара Житикаринского района Костанайской области" от 23 апреля 2014 года № 221 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4801).
2. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Аккарга Житикаринского района Костанайской области" от 23 апреля 2014 года № 221 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4806).
3. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Большевистского сельского округа Житикаринского района Костанайской области" от 23 апреля 2014 года № 223 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4805).
4. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Забеловка Житикаринского района Костанайской области" от 23 апреля 2014 года № 225 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4808).
5. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Милютинка Житикаринского района Костанайской области" от 23 апреля 2014 года № 226 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4802).

Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 84 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 желтоқсанда № 10108-10 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының төрағасы Н. Уразалинов
Мәслихаттың
2023 жылғы 30 қарашадағы
№ 84 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қаласы жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және қатысу үшін қала тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 221 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4801 болып тіркелген);
2. "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Аққарға ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 222 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4806 болып тіркелген);
3. "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Большевик ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 223 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4805 болып тіркелген);
4. "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Забелов ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 225 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4808 болып тіркелген);
5. "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Милютин ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 226 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4802 болып тіркелген);

6. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Приречное Житикаринского района Костанайской области" от 23 апреля 2014 года № 228 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4809).
7. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Пригородное Житикаринского района Костанайской области" от 23 апреля 2014 года № 229 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4800).
8. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Степное Житикаринского района Костанайской области" от 23 апреля 2014 года № 230 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4799).
9. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Тохтаровского сельского округа Житикаринского района Костанайской области" от 23 апреля 2014 года № 232 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4796).
10. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Чайковское Житикаринского района Костанайской области" от 23 апреля 2014 года № 233 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4795).
11. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Ырсай Житикаринского района Костанайской области" от 23 апреля 2014 года № 235 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4798).
12. "О внесении изменений в решение маслихата от 23 апреля 2014 года № 223 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Большевитского сельского округа Житикаринского района Костанайской области" от 6 августа 2014 года № 253 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5065).

6. "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Приречный ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 228 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4809 болып тіркелген);
7. "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Пригородный ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 229 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4800 болып тіркелген);
8. "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Степной ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 230 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4799 болып тіркелген);
9. "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Тоқтаров ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 232 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4796 болып тіркелген);
10. "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Чайковский ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 233 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4795 болып тіркелген);
11. "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Ырсай ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 235 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4798 болып тіркелген);
12. "Мәслихаттың 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 223 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Большевик ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 6 тамыздағы № 253 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5065 болып тіркелген)"

13. "О внесении изменения в решение маслихата от 23 апреля 2014 года № 229 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Пригородное Житикаринского района Костанайской области" от 29 марта 2019 года № 283 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8354).
14. "О внесении изменения в решение маслихата от 23 апреля 2014 года № 225 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Забеловка Житикаринского района Костанайской области" от 12 ноября 2019 года № 344 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8766).
15. "О внесении изменения в решение маслихата от 23 апреля 2014 года № 226 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Милютинка Житикаринского района Костанайской области" от 12 ноября 2019 года № 345 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8765).
16. "О внесении изменения в решение маслихата от 23 апреля 2014 года № 232 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Тохтаровского сельского округа Житикаринского района Костанайской области" от 12 ноября 2019 года № 346 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8768).
17. "О внесении изменения в решение маслихата от 23 апреля 2014 года № 235 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Ырсай Житикаринского района Костанайской области" от 12 ноября 2019 года № 347 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8767).
18. "О внесении изменения в решение маслихата от 23 апреля 2014 года № 230 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Степное Житикаринского района Костанайской области" от 24 декабря 2019 года № 364 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8861).

13. "Мәслихаттың 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 229 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Пригородный ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 29 наурыздағы № 283 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8354 болып тіркелген)";
14. "Мәслихаттың 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 225 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Забелов ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 12 қарашадағы № 344 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8766 болып тіркелген);
15. "Мәслихаттың 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 226 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Милютин ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 12 қарашадағы № 345 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8765 болып тіркелген);
16. "Мәслихаттың 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 232 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Тоқтаров ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 12 қарашадағы № 346 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8768 болып тіркелген);
17. "Мәслихаттың 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 235 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Ырсай ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 12 қарашадағы № 347 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8767 болып тіркелген);
18. "Мәслихаттың 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 230 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Степной ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 364 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8861 болып тіркелген);

19. "О внесении изменения в решение маслихата от 23 апреля 2014 года № 228 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Приречное Житикаринского района Костанайской области" от 24 декабря 2019 года № 365 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8860).
20. "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Муктикольского сельского округа Житикаринского района Костанайской области" от 9 апреля 2020 года № 394 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9120).
21. "О внесении изменения в решение маслихата от 23 апреля 2014 года № 223 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Большевистского сельского округа Житикаринского района Костанайской области" от 9 апреля 2020 года № 395 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9114).
22. "О внесении изменений в решение маслихата от 23 апреля 2014 года № 222 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Аккарга Житикаринского района Костанайской области" от 25 января 2022 года № 115;
23. "О внесении изменений в решение маслихата от 23 апреля 2014 года № 223 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Большевистского сельского округа Житикаринского района Костанайской области" от 25 января 2022 года № 116;
24. "О внесении изменений в решение маслихата от 23 апреля 2014 года № 221 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества города Житикары Житикаринского района Костанайской области" от 25 января 2022 года № 117;
25. "О внесении изменений в решение маслихата от 23 апреля 2014 года № 225 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Забеловка Житикаринского района Костанайской области" от 25 января 2022 года № 118;

19. "Мәслихаттың 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 228 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Приречный ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 365 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8860 болып тіркелген);
20. "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Мүктікөл ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 394 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9120 болып тіркелген);
21. "Мәслихаттың 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 223 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Большевик ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 395 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9114 болып тіркелген);
22. "Мәслихаттың 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 222 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Аққарға ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 115;
23. "Мәслихаттың 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 223 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Большевик ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 116;
24. "Мәслихаттың 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 221 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 117;
25. "Мәслихаттың 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 225 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Забелов ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 118;

26. "О внесении изменений в решение маслихата от 23 апреля 2014 года № 226 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Милютинка Житикаринского района Костанайской области" от 25 января 2022 года № 119;
27. "О внесении изменений в решение маслихата от 9 апреля 2020 года № 394 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Муктикольского сельского округа Житикаринского района Костанайской области" от 25 января 2022 года № 120;
28. "О внесении изменений в решение маслихата от 23 апреля 2014 года № 229 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Пригородное Житикаринского района Костанайской области" от 25 января 2022 года № 121;
29. "О внесении изменений в решение маслихата от 23 апреля 2014 года № 228 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Приречное Житикаринского района Костанайской области" от 25 января 2022 года № 122;
30. "О внесении изменений в решение маслихата от 23 апреля 2014 года № 230 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Степное Житикаринского района Костанайской области" от 25 января 2022 года № 123;
31. "О внесении изменений в решение маслихата от 23 апреля 2014 года № 232 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Тохтаровского сельского округа Житикаринского района Костанайской области" от 25 января 2022 года № 124;
32. "О внесении изменений в решение маслихата от 23 апреля 2014 года № 233 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Чайковское Житикаринского района Костанайской области" от 25 января 2022 года № 125;
33. "О внесении изменений в решение маслихата от 23 апреля 2014 года № 235 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Ырсай Житикаринского района Костанайской области" от 25 января 2022 года № 126.

26. "Мәслихаттың 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 226 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Милютин ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 119;
27. "Мәслихаттың 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 394 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Мүктікөл ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 120.
28. "Мәслихаттың 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 229 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Пригородный ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 121;
29. "Мәслихаттың 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 228 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Приречный ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 122;
30. "Мәслихаттың 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 230 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Степной ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 123;
31. "Мәслихаттың 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 232 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Тоқтаров ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 124;
32. Мәслихаттың "Мәслихаттың 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 233 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Чайковский ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 125;
33. Мәслихаттың "Мәслихаттың 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 235 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Ырсай ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 126.