Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің кейбір бұйрықтарының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 5 ақпандағы № 110 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің мынадай бұйрықтарының күші жойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Көлік комитеті (Ә.А. Асавбаев):
1) осы бұйрық жөнінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігін заңнамада белгіленген тәртіппен хабардар етсін;
осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында жариялауды және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму бірінші вице-министрі Ж.М. Қасымбекке жүктелсін.
4. Осы бұйрық кол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрінің
міндетін атқарушы                                   Ж. Қасымбек
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрінің
2015 жылғы 05 ақпандағы
№ 110 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің
күшін жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. «Жолаушыларды, багажды және жүк-багажды темір жол көлігімен тасымалдау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 шілдедегі № 799 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасында темір жол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк-багажын тасымалдау қағидаларын тасымалдаушылардың сақтауын бақылауды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы» 2004 жылғы 31 тамыздағы № 324-I. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3069 болып тіркелген);
2. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 31 тамыздағы № 324-I бұйрығымен бекітілген, «Қазақстан Республикасында темір жол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк-багажын тасымалдау Ережесін тасымалдаушылардың сақтауын бақылауды жүзеге асыру Ережесін бекіту туралы, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 18 наурыздағы N 124-I бұйрығымен бекітілген, № 2810 тіркелген», өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2004 жылғы 14 желтоқсандағы № 470-1 Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3286 болып тіркелген);

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 5 февраля 2015 года № 110
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету транспорта Министерства но инвестициям и развитию Республики Казахстан (Асавбаев А.А.):
1) в установленном законодательством порядке известить Министерство юстиции Республики Казахстан о настоящем приказе;
2) обеспечить опубликование настоящею приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и размещение его на интранет-портале государственных органов.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан Касымбек Ж.М.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
И.о. Министра по инвестициям и развитию
Республики Казахстан                Ж. Касымбек
Приложение
к приказу Министра по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
от 5 февраля 2015 года № 110
Перечень
утративших силу некоторых приказов Министра транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
1. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 31 августа 2004 года № 324-I «Об утверждении Правил осуществления контроля за соблюдением перевозчиками Правил перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2011 года № 799 «Об утверждении Правил перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3069);
2. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 14 декабря 2004 года № 470-I «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 31 августа 2004 года № 324-I «Об утверждении Правил осуществления контроля за соблюдением перевозчиками Правил перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом Республики Казахстан, утвержденных приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 марта 2004 года 122-I, зарегистрированных за № 2810» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3286);

3. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 18 наурыздағы № 122-I бұйрығымен бекітілген, 2810 нөмірмен тіркелген «Қазақстан Республикасының темір жол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк-багажды тасымалдау ережесін тасымалдаушылардың сақтауын бақылауды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 31 тамыздағы N 324-1 бұйрығына толықтыру және өзгеріс енгіэу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2005 жылғы 22 қарашадағы № 363-I бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3964 болып тіркелген);
4. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 18 наурыздағы № 122-1 бұйрығымен бекітілген, 2810 нөмірмен тіркелген «Қазақстан Республикасының темір жол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк-багажды тасымалдау ережесін тасымалдаушылардың сақтауын бақылауды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 31 тамыздағы N 324-I бұйрығына толықтыру және өзгеріс енгізу туралы» 2006 жылғы 9 наурыздағы № 70 Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4169 болып тіркелген, «Заң газеті» газетінде 2006 жылы 28 сәуірде № 76-77(883) болып жарияланған);
5. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 18 наурыздағы № 122-I бұйрығымен бекітілген, 2810 нөмірмен тіркелген Қазақстан Республикасының темір жол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк-багажды тасымалдау ережесін тасымалдаушылардың сақтауын бақылауды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 31 тамыздағы N 324-1 бұйрығына толықтыру және өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 7 желтоқсандағы.№ 856 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8280 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» 2013 жылы 12 маусымда 146 (28085) болып жарияланған);
6. «Міндетті техникалық байқаудың өткені туралы куәлік бланкісінің нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2011 жылғы 16 ақпандағы № 73 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6786 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2011 жылы 11 наурызда № 76-80 (26482) болып жарияланған);

3. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года № 363-I «О внесении дополнения и изменения в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 31 августа 2004 года № 324-I «Об утверждении Правил осуществления контроля за соблюдением перевозчиками Правил перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом Республики Казахстан, утвержденных приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 марта 2004 года № 122-I, зарегистрированных за № 2810» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3964, опубликованный в газете «Юридическая газета» от 22 декабря 2005 года № 239 (973));
4. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 9 марта 2006 года № 70 «О внесении дополнения и изменения в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 31 августа 2004 года № 324-I «Об утверждении Правил осуществления контроля за соблюдением перевозчиками Правил перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом Республики Казахстан, утвержденных приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 марта 2004 года № 122-I, зарегистрированных за № 2810», (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4169, опубликованный в газете «Юридическая газета» от 28 апреля 2006 года № 76-77 (1056-1057));
5. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 7 декабря 2012 года № 856 «О внесении изменений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 31 августа 2004 года № 324-I «Об утверждении Правил осуществления контроля за соблюдением перевозчиками Правил перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом Республики Казахстан, утвержденных приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 марта 2004 года № 122-I, зарегистрированных за № 2810» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8280, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 12 июня 2013 года № 198-199 (27472-27473));
6. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 16 февраля 2011 года № 73 «Об утверждении формы бланка свидетельства о прохождении обязательного технического осмотра» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6786, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 11 марта 2011 года, 88-89 (26509-26510));

7. «Міндетті техникалық байқаудың өткені туралы куәлік бланкісінің нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2011 жылғы 16 ақпандағы № 73 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 9 ақпандағы № 68 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7433 болып тіркелген, жарияланған ҚР орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер Бюллетені 2012 ж, № 4, 66-құжат);
8. «Электрондық (цифрлы) тахографтарға электрондық карточкалар беру» мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 26 қарашадағы № 814 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8146 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылы 17 сәуірде № 108 (28047) болып жарияланған);
9. «Техникалық байқау халықаралық сертификатын беру» мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 26 қарашадағы № 818 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8143 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылы 5 маусымда № 141 (28080) болып жарияланған);
10. «Кеме ипотекасын мемлекеттік тіркеу» мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 27 қарашадағы № 820 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде №. 8140 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылы 5 маусымда № 141 (28080) болып жарияланған);
11. «Жалға алынған ішкі суда жүзетін кемелерді және «өзен-теңіз» суларында жүзетін кемелерді жалға алынған шетел кемелерінің тізілімінде кемелерді мемлекеттік тіркеу» мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 27 қарашадағы № 821 бұйрығы (Нормативтік құқықтық, актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8139 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылы 12 маусымда № 146 (28085) болып жарияланған);
12. «Кемелер экипаждарының ең аз құрамы туралы куәлік беру» мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 27 қарашадағы № 822 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8148 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылы 12 маусымда № 146 (28085) болып жарияланған);

7. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 9 февраля 2012 года № 68 «О внесении изменения в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 16 февраля 2011 года № 73 «Об утверждении формы бланка свидетельства о прохождении обязательного технического осмотра» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7433, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2012 года, № 4, ст. 66));
8. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 26 ноября 2012 года № 814 «Об утверждении регламента государственной услуги «Выдача электронных карточек к электронным (цифровым) тахографам» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8146, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 17 апреля 2013 гола № 134-135 (27408-27409));
9. Приказ Министра транспорта и коммчникаций Республики Казахстан от 26 ноября 2012 года № 818 «Об утверждении регламента государственной услуги «Выдача международного сертификата технического осмотра» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8143, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 5 июня 2013 года № 190-191 (27464-27465));
10. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 27 ноября 2012 года № 820 «Об утверждении регламента государственной услуги «Государственная регистрация ипотеки судна» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8140, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 5 июня 2013 года № 190-191 (27464-27465));
11. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 27 ноября 2012 года № 821 «Об утверждении регламента государственной услуги «Государственная регистрация арендованных судов внутреннего водного плавания и судов плавания «река-море» в реестре арендованных иностранных судов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8139, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 12 июня 2013 года № 198-199 (27472-27473));
12. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 27 ноября 2012 года № 822 «Об утверждении регламента государственной услуги «Выдача свидетельства о минимальном составе экипажей судов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8148, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 12 июня 2013 года № 198-199 (27472-27473));

13. «Темір жол жылжымалы құрамы кепілін тіркеу» мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 27 қарашадағы № 823 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8147 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылы 12 маусымда № 146 (28085) болып жарияланған);
14. «Өздігімен жүретін шағын көлемді кемелерді басқару құқығына куәлік беру» мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 27 қарашадағы № 824 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8150 болып тіркелген «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылы 12 маусымда № 146 (28085) болып жарияланған);
15. «Жүк көлік құралдарын өлшеудің халықаралық сертификатын беру» мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 27 қарашадағы № 825 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8149 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылы 12 маусымда № 146 (28085) болып жарияланған);
16. «Шағын көлемді кемелерді мемлекеттік тіркеу» мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 27 қарашадағы № 826 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8155 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылы 12 маусымда № 146 (28085) болып жарияланған);
17. «Электрондық (цифрлық) тахографтар орнатуды жүзеге асыратын сервистік орталықтарының тізбесіне енгізу» мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 27 қарашадағы № 827 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8154 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылы 12 маусымда № 146 (28085) болып жарияланған);
18. «Шағын көлемді кеме ипотекасын мемлекеттік тіркеу» мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 27 қарашадағы № 829 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8142 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылы 7 тамызда № 184 (28123) болып жарияланған);
19. «Кемелердің командалық құрамының адамдарына және экипаждың баска да мүшелеріне диплом беру» мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 27 қарашадағы № 830 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8152 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылы 7 тамызда № 184 (28123) болып жарияланған);

13. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 27 ноября 2012 года № 823 «Об утверждении регламента государственной услуги «Регистрация залога железнодорожного подвижного состава» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8147, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 12 июня 2013 года № 198-199 (27472-27473));
14. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 27 ноября 2012 года № 824 «Об утверждении регламента государственной услуги «Выдача удостоверений па право управления самоходными маломерными судами» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8150, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 12 июня 2013 года № 198-199 (27472-27473));
15. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 27 ноября 2012 года № 825 «Об утверждении регламента государственной услуги «Выдача международного сертификата взвешивания грузовых транспортных средств» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8149, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 12 июня 2013 года № 198-199 (27472-27473));
16. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 27 ноября 2012 года № 826 «Об утверждении регламента государственной услуги «Государственная регистрация маломерных судов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8155, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 12 июня 2013 года № 198-199 (27472-27473));
17. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 27 ноября 2012 года № 827 «Об утверждении регламента государственной услуги «Включение в перечень сервисных центров, осуществляющих установку электронных (цифровых) тахографов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8154, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 12 июня 2013 года № 198-199 (27472-27473));
18. Приказ Министра транспорт и коммуникаций Республики Казахстан от 27 ноября 2012 года № 829 «Об утверждении регламента государственной услуги «Государственная регистрация ипотеки маломерного судна» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8142, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 7 августа 2013 года № 246 (27520));
19. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 27 ноября 2012 года № 830 «Об утверждении регламента государственной услуги «Дипломирование лиц командного состава и других членов экипажей судов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8152, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 7 августа 2013 года № 246 (27520));

20. «Темір жол жылжымалы құрамын тіркеу» мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 27 қарашадағы № 831 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8151 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылы 21 тамызда № 194 (28133) болып жарияланған);
21. «Ішкі суда жүзетін кемелерді және «өзен-теңіз» суларында жүзетін кемелерді Мемлекеттік кеме тізілімінде мемлекеттік тіркеу» мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 27 қарашадағы № 832 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8153 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылы 21 тамызда ж. № 194 (28133) болып жарияланған);
22. «Жолаушыларды тасымалдау қызметімен айналысу құқығына лицензия беру, қайта рәсімдеу, лицензиякың телнұсқасын беру» мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 907 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8270 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылы 4 қыркүйекте № 203 (28142) болып жарияланған).

20. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 27 ноября 2012 года № 831 «Об утверждении регламента государственной услуги «Регистрация железнодорожного подвижною состава» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8151, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 21 августа 2013 года № 256 (27530));
21. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 27 ноября 2012 года № 832 «Об утверждении регламента государственной услуги «Государственная регистрация судов внутреннего водного плавания и судов плавания «река-море» в Государственном судовом реестре» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8153, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 21 августа 2013 года № 256 (27530));
22. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года № 907 «Об утверждении регламента электронной государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на право занятия деятельностью по перевозке пассажиров» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8270, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 4 сентября 2013 года № 265 (27539)).