Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 23 қаңтар N 83
"Бюджеттiк жүйе туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы
1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 1-27 қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттары бекiтiлсiн.
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.02.13. N 209   қаулысымен.
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.05.07. N 83a қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 1 қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
2002 жылға арналған "Әкiмшiлiк шығыстар"
001 республикалық бюджеттiк бағдарламасының ПАСПОРТЫ
1. Бюджеттiк бағдарламаның құны - 3668024 мың теңге (үш миллиард алты жүз алпыс сегіз миллион жиырма төрт мың теңге).
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.12.29. N 83b қаулысымен.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтамасыз етiлетiн Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлерiнiң еңбегiне ақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы , Қазақстан Республикасының Yкiметi 1999 жылғы 21 қазанда N 1578 қаулысымен бекiткен Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi туралы ереже, Қазақстан Республикасының "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңы , Қазақстан Республикасының "Дипломатиялық қызмет туралы" 1997 жылғы 12 қарашадағы Заңы, Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Штаттық сан лимиттерiн бекiту туралы" ____ жылғы "___"_________ N _____ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: оларға жүктелген функциялардың барынша тиiмдi орындалуына қол жеткізу үшін Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi орталық аппаратының қызметiн қамтамасыз ету, Қазақстанның шетелдегi шетелдiк мекемелерiн және Қазақстан Республикасының Дүниежүзiлiк Сауда Ұйымына (Женева қаласындағы Штаб-пәтерi) кiруiнiң мәселелерi бойынша Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi өкiлiнiң аппаратын ұстау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: шетел мемлекеттерiмен және халықаралық ұйымдармен қарым-қатынастарда Қазақстан Республикасы сыртқы саясатының, Қазақстан Республикасы өкiлдiгiнiң тұжырымдамалары мен негізгі бағыттарын әзiрлеу. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң орталық аппараты және басқа елдердегi аппаратын (елшiлiктер, өкiлдiктер, дипломатиялық миссиялар) қаржыландыру, сондай-ақ Дүниежүзiлiк Сауда Ұйымына кiру мәселелерi жөнiндегi Женева қаласындағы Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi өкiлiн қаржыландыру.

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Министерства иностранных дел Республики Казахстан на 2002 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 83
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ Министерства иностранных дел Республики Казахстан на 2002 год согласно приложениям 1-27. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения, дополнено приложениями 3-27 - постановлениями Правительства РК от 13 февраля 2002 г. N 209 P020209_ ; от 7 мая 2002 г. N 83a .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение N 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство
иностранных дел Республики Казахстан
Паспорт
Республиканской бюджетной программы 001
"Административные затраты" на 2002 год
1. Стоимость бюджетной программы - 3668024 тысяч тенге (три миллиарда шестьсот шестьдесят восемь миллионов двадцать четыре тысячи тенге). <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 29 декабря 2002 г. N 83б .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 U010575_ "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета", P991578_ Положение о Министерстве иностранных дел Республики Казахстан, утвержденное постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578, статья 8 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года Z990453_ "О государственной службе", статьи 23-27 Закона Республики Казахстан от 12 ноября 1997 года Z970187_ "О дипломатической службе", постановление Правительства Республики Казахстан от "___"_________ года N ___ "Об утверждении лимитов штатной численности".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности центрального аппарата Министерства иностранных дел Республики Казахстан, содержание заграничных учреждений Казахстана за рубежом и аппарата представителя Министерства экономики и торговли Республики Казахстан по вопросам вступления Республики Казахстан во Всемирную Торговую Организацию (Штаб-квартира в городе Женева), для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций.
5. Задачи бюджетной программы: разработка концепций и основных направлений внешней политики Республики Казахстан, представительство Республики Казахстан в сношениях с иностранными государствами и международными организациями. Содержание центрального аппарата и аппарата органов в других странах (посольства, представительства, дипломатические миссии) Министерства иностранных дел Республики Казахстан, а также представителя Министерства экономики и торговли Республики Казахстан в городе Женева по вопросам вступления во Всемирную Торговую Организацию.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------
Бағ.!Кіші!Бағдарламаның!Бағдарламаны (кiшi бағдар!Іске ! Жауапты
д-ма!бағ.!(кiшi бағдар.!ламаны) iске асыру жөнiн.!асыру!орындаушылар
ның !дар.!ламаның)     !дегi iс-шаралар          !мерзі!
коды!лама!атауы        !                         !мдері!
!ның !             !                         !     !
!коды! --------------------------------------------------------------------
001        Әкiмшiлiк                              Жыл   Қазақстан
шығыстар                              ішiнде Республика.
сының
Сыртқы істер
министрлігі
001   Орталық орган  Оған жүктелген мiндеттердiң
аппараты       орындалуы мақсатында
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгiнiң
орталық аппаратын ұстау.
Штаттық санның лимитi 299
адам <*>
004   Басқа елдер.   Басқа елдердегi Қазақстан
дегi органдар. Республикасының Сыртқы iстер
дың аппарат.   министрлiгi органдарының 50
тары (елшiлiк. аппаратын (елшiлiктер,
тер, өкiлдiк.  өкiлдiктер, дип. миссиялар),
тер, диплома.  сондай-ақ оған жүктелген
тиялық миссия. функциялардың орындалуы
лар)           мақсатында Женева қаласындағы
Дүниежүзiлiк Сауда Ұйымы
мәселелерi жөнiндегi бойынша
тұрақты өкiлдiктi ұстау.
Штаттық саны 485 адам лимитi
шегiнде, сондай-ақ оған
жүктелген функцияларды орындау
мақсатында, Дүниежүзiлiк Сауда
Ұйымына кiру мәселелерi
жөнiндегi Женева қаласындағы
Тұрақты өкiлдiң 1 бiрлiгi
--------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.12.29. N 83b қаулысымен.
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудың күтілетін нәтижелері: оған жүктелген міндеттердің барынша тиімді орындалуына қол жеткізу үшін Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің қызметін қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасы азаматтарының құқықтары мен бостандығын, қорғанысты, ұлттық қауіпсіздікті, құқық тәртібін қорғауды, Қазақстан Республикасының шетел мемлекеттерімен және халықаралық ұйымдармен сауда-экономикалық және қаржылық байланыстарын, ғылыми-техникалық, мәдени және өзге де алмасуларын қамтамасыз ету жөніндегі іс-шараларды әзірлеу.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына
2 қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
2002 жылға арналған
"Шетелдік іссапарлар"
041 республикалық бюджеттiк бағдарламасының ПАСПОРТЫ
1. Бюджеттiк бағдарламаның құны - 206576 мың теңге (екі жүз алты миллион бес жүз жетпіс алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: 1999 жылғы 21 қазандағы N 1578 қаулысымен бекіткен Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі туралы ереже, "Республикалық бюджетте шетелдік іссапарларға көзделген қаражатты пайдалану ережесі туралы" _____ жылғы ___________ Қазақстан Республикасы Үкіметінің N _____ қаулысы.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
Код !Код ! Наименование   !   Мероприятия по     ! Сроки    !Ответственный
прог-!под-!   программ     !реализации программ   !реализации!исполнитель
раммы!про-!(подпрограмм)   !     (подпрограмм)    !          !
!грам!                !                      !          !
!мы  !                !                      !          !
___________________________________________________________________________
001        Административные                        В течение  Министерство
затраты                                 года       иностранных
дел
Республики
Казахстан
001  Аппарат          Содержание центрального
центрального     аппарата Министерства
органа           иностранных дел
Республики Казахстан,
с целью выполнения
возложенных на него
функций. Лимит штатной
численности 299 человек.
004  Аппараты         Содержание 50-ти
органов в        аппаратов органов
других странах   Министерства иностранных
(посольства,     дел Республики
представитель-   Казахстан в других
ства, диплома-   странах (посольства,
тические миссии) представительства,
дипломатические миссии)
(в пределах лимита
штатной численности 485
единиц), а также 1
единицы Постоянного
представителя по
вопросам вступления во
Всемирную Торговую
Организацию в городе
Женева, с целью
выполнения возложенных
на него функций.
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
<*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 29 декабря 2002 г. N 83б .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Обеспечение деятельности Министерства иностранных дел Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на него задач, разработка мероприятий по обеспечению прав и свобод граждан Республики Казахстан, обороны, национальной безопасности, охраны правопорядка, развитию и расширению торгово-экономических и финансовых связей, научно-технических, культурных и иных обменов Республики Казахстан с иностранными государствами и международными организациями.
Приложение N 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство
иностранных дел Республики Казахстан
Паспорт
республиканской бюджетной программы 041
"Заграничные командировки" на 2002 год
1. Стоимость бюджетной программы: 206576 тысяч тенге (двести шесть миллионов пятьсот семьдесят шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства РК от 21.10.1999 года N 1578 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан", постановление Правительства РК от 30.03.2001 года N 419 "О правилах использования средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год на заграничные командировки".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік органдардың лауазымды адамдарының, сондай-ақ Қазақстан Республикасы ресми делегацияларының шетелдік сапарларына байланысты іс-шаралардың орындалуын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік органдар мен Қазақстан Республикасының ресми делегацияларының шетелге іссапарларға жіберілген лауазымды адамдарын іссапарлық шығыстарын қаржыландыруды қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------
Бағ.!Кіші !Бағдарламаның !Бағдарламаны (кiшi бағдар.!Іске !Жауапты
дар.!бағ. !(кiшi бағдар. !ламаны) iске асыру жөнiнде!асыру!орындаушы
лама!дар. !ламаның) атауы!гі iс-шаралар             !мерзі!ның
!лама.!              !                          !мдері!
коды!ның  !              !                          !     !
!коды !              !                          !     ! --------------------------------------------------------------------
041        Шетелдік      Мемлекеттік органдар мен   Жыл    Қазақстан
іссапарлар    Үкіметтік делегациялардың  ішiнде Республи.
лауазымды адамдарын шетелге       касының
іссапарға жіберуге байла.         Сыртқы
нысты шығыстарын өтеу             істер
министрлі
гі
--------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуының күтілетін нәтижелері: Шет мемлекеттермен достық қатынастарды қолдау және дамыту, сондай-ақ сауда-экономикалық, ғылыми техникалық, және мәдени қатынастарды дамыту, шетелге мемлекеттік органдардың лауазымды адамдары мен үкіметтік делегациялардың жоғары деңгейде ұсынылуы жөніндегі міндеттерді жүзеге асыру.
Ескерту. 3-24 қосымшалармен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2002.02.13. N 209 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 3-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау"
006 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 193858 мың теңге (жүз тоқсан үш миллион сегiз жүз елу сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізi: Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 27 мамырдағы "Бельгия Корольдiгiндегi Қазақстан Республикасының Елшiлiгiн орналастыру үшiн Брюссельде Қазақстан Республикасының меншiгiне ғимарат сатып алу туралы" N 893 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 9 қазандағы "Вашингтонда (Колумбия округi) АҚШ Қазақстан Республикасының меншiгіне жылжымайтын мүлiк объектiлерiн сатып алу туралы" N 1431а қаулысы; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 9 тамыздағы N 1222-73 қаулысы.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение выполнения мероприятий, связанных с зарубежными визитами должностных лиц государственных органов, содержащихся за счет республиканского бюджета.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение финансирования командированных за границу должностных лиц государственных органов и официальных делегаций Республики Казахстан, содержащихся за счет республиканского бюджета.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
___________________________________________________________________________
Код !Код ! Наименование   !   Мероприятия по     ! Сроки    !Ответственный
прог-!под-!   программ     !реализации программ   !реализации!исполнитель
раммы!про-! (подпрограмм)  !    (подпрограмм)     !          !
!грам!                !                      !          !
!мы  !                !                      !          !
___________________________________________________________________________
041        Заграничные      Оплата расходов,       В течение  Министерство
командировки     связанных с командиро-  года      иностранных
ванием должностных лиц            дел
государственных органов           Республики
и правительственных               Казахстан
делегаций за рубеж.
___________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
осуществление задач по поддержанию и развитию дружественных отношений с иностранными государствами, а также развитию торгово-экономических, научно-технических и культурных отношений, осуществление представления должностных лиц государственных органов и правительственных делегаций на должном уровне за рубежом.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 006
"Выполнение обязательств прошлых лет"
на 2002 год
1 Стоимость: 193858 тысяч тенге (сто девяносто три миллиона восемьсот пятьдесят восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1997 года N 893 P970893_ "О приобретении в собственность Республики Казахстан здания в Брюсселе для размещения Посольства Республики Казахстан в Королевстве Бельгия"; постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 1997 года N 1431а "О приобретении в собственность Республики Казахстан объектов недвижимости в Вашингтоне (округ Колумбия) США"; постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2000 года N 1222-73.

3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Республикалық бюджеттiң мақсаты: Қазақстан Республикасының меншiгiне шет елде бұрын сатып алынған Жылжымайтын мүлiктер үшiн қарыздарды өтеу.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: Қазақстан Республикасының өз меншігіне АҚШ-та, Англияда, Бельгияда жылжымайтын мүліктер сатып алу жөніндегі өткен жылдардағы міндеттемелерін орындау.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші!Бағдарламаның   !Бағдарламаны (кіші! Іске!Жауапты
ламаның!бағ.!(кіші бағдарлама!бағдарламаны) іске!асыру!орындаушылар
коды   !дар.!ның) атауы      !асыру жөніндегі   !мерзі!
!лама!                !іс-шаралар        !мдері!
!ның !                !                  !     !
!коды!                !                  !     !
--------------------------------------------------------------------
006           Өткен жылдардың                     Жыл   Қазақстан
міндеттемелерін                    ішінде Республика.
орындау                                   сының
Сыртқы істер
030  Шет елдерде       Қазақстан Республика.   министрлігі
Қазақстан Рес.    сының меншігіне жылжы.  және
публикасының      майтын объектілерді     Қазақстан
меншігіне         сатып алу үшін алын.    Республика.
жылжымайтын       ған:                    сының
мүліктер сатып    Америка Құрама Штат.    шетелдік
алу               тарында (Вашингтон      мекемелері
қаласы) - 72124 мың
теңге; Ұлыбритания
Құрама Корольдігі
және Солтүстік
Ирландияда (Лондон
қаласы) - 101326 мың
теңге; Бельгия
Корольдігінде
(Брюссель қаласы) -
20408 мың теңге не.
сиені өтеу жөніндегі
Қазақстан Республика.
сының міндеттемелерін
орындау
--------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан нәтижелер: ұзақ мерзімді міндеттемелер бойынша төлемдерді уақытылы өтеу.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 4-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"ТМД-ның жарғылық және басқа да органдарына қатысу"
030 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 238652 мың теңге (екi жүз отыз сегiз миллион алты жүз елу екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 8 қарашадағы "Қазақстан Республикасының Еуразиялық экономикалық қоғамдастық жанындағы Тұрақты Өкiлiн және оның аппаратын қаржыландырудың және материалдық-техникалық қамтамасыз етудiң мәселелерi туралы" N 1418  қаулысы , 1991 жылғы 21 желтоқсандағы "Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығын құру туралы" Алматы Декларациясы, ТМД қатысушы мемлекеттерi Үкiмет Басшылары Кеңесiнiң 2001 жылғы 28 қыркүйектегi "Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына (бұдан әрi - ТМД) қатысушы мемлекеттердiң бюджеттiк қаражаты есебiнен қаржыландырылатын ТМД органдарының бiрыңғай бюджетi туралы" шешiмi (жыл сайын қабылданады), "Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың 2002 жылға арналған бюджетi туралы" 2001 жылғы 14 қыркүйектегi N 32 шешiмi, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" атты N 1578 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: погашение задолженности за приобретенные ранее объекты недвижимости за рубежом в собственность Республики Казахстан
5. Задачи бюджетной программы: выполнение обязательств прошлых лет по приобретению недвижимости в собственность Республики Казахстан в США, Англии, Бельгии.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
006        Выполнение                               В течение Министерство
обязательств                                года   иностранных
прошлых лет                                            дел
Республики
030  Приобретение  Выполнение обязательств              Казахстан
недвижимости  Республики Казахстан по
в собствен-   погашению кредитов,
ность         полученных на приобретение
Республики    объектов недвижимости в
Казахстан     собственность Республики
за рубежом    Казахстан в: Соединенных
Штатах Америки (г. Вашингтон)
- 72124 тысяч тенге;
Соединенном Королевстве
Великобритании и Северной
Ирландии (г. Лондон) -
101326 тысяч тенге;
Королевстве Бельгия
(г. Брюссель) - 20408
тысяч тенге.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: своевременные выплаты по долгосрочным обязательствам.
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 030
"Участие в уставных и других органах СНГ"
на 2002 год
1. Стоимость: 238652 тысячи тенге (двести тридцать восемь миллионов шестьсот пятьдесят две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2001 года N 1418 P011418_ "Вопросы финансирования и материально-технического обеспечения Постоянного представителя Республики Казахстан при Евразийском экономическом сообществе и его аппарата", Алматинская Декларация "О создании Содружества Независимых Государств" от 21 декабря 1991 года, Решение Совета Глав Правительств государств-участников СНГ от 28 сентября 2001 года "О едином бюджете органов Содружества Независимых Государств (далее - СНГ)", финансируемых за счет бюджетных средств государств-участников СНГ (принимается ежегодно), Решение от 14 сентября 2001 года N 32 "О бюджете Евразийского экономического сообщества на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 P991578_ "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының экономикалық, әлеуметтік, экологиялық және ғылыми-техникалық мәселелердi шешудiң тиiмдiлiгiн арттыру мақсатында ТМД мемлекеттерiмен ынтымақтастығын нығайту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ТМД-ны жарғылық және өзге де органдарын ұстауға және Еуроазиялық экономикалық қоғамдастық жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты Өкілі мен оның аппаратын ұстауға арналған Қазақстан Республикасының кiру және үлестiк жарналарын төлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:    --------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші!Бағдарламаның   !Бағдарламаны (кіші! Іске !Жауапты
ламаның!бағ.!(кіші бағдарлама!бағдарламаны) іске! асыру!орындаушылар
коды   !дар.!ның) атауы      !асыру жөніндегі   !мерзі.!
!лама!                !іс-шаралар        !мдері !
!ның !                !                  !      !
!коды!                !                  !      !
--------------------------------------------------------------------
030           ТМД-ның жарғылық                   Жыл    Қазақстан
және басқа да ор.                  ішінде Республика.
гандарына қатысу                          сының Сыртқы
істер
030         ТМД-ның жарғылық  ТМД-ның жарғылық және   министрлігі
және басқа да ор. өзге де органдарын
гандарына үлес.   (14 орган) ұстауға
тік жарналар      арналған Қазақстан
Республикасының кіру
және үлестік жарна.
ларын төлеу.
031  Қазақстан         Қазақстан Республика.
Республикасының   сының Еуразиялық эко.
Еуразиялық эко.   номикалық қоғамдастық
номикалық қоғам.  жанындағы Тұрақты
дастық жанындағы  Өкілін және оның
Тұрақты Өкілінің  аппаратын ұстауға
аппаратын ұстау   арналған шығыстар.
Бекітілген штаттық
саны 5 бірлікті
құрайды.
--------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасының халықаралық қоғамдастықтың мүшесі ретінде аймақтық және ғаламдық проблемаларды шешуге қатысуы, ТМД мемлекеттерімен сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени байланыстарды дамыту.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 5-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Халықаралық ұйымдарға қатысу"
031 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 442922 мың теңге (төрт жүз қырық екі миллион тоғыз жүз жиырма екі мың теңге).

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: укрепление сотрудничества Республики Казахстан с государствами СНГ в целях повышения эффективности решения экономических, социальных, экологических и научно-технических вопросов.
5. Задачи бюджетной программы: выплата вступительных и долевых взносов Республики Казахстан на содержание уставных и других органов СНГ и на содержание Постоянного представителя Республики Казахстан при Евразийском экономическом сообществе и его аппарата.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
030        Участие в
уставных и
других
органах СНГ
030  Долевые      Выплата вступительных и     В течение  Министерство
взносы в     долевых взносов Республики     года    иностранных
уставные и   Казахстан на содержание                    дел
другие       уставных и других органов              Республики
органы СНГ   СНГ (18 органов).                      Казахстан
031  Содержание   Содержание Постоянного      В течение  Министерство
аппарата     представителя Республики       года    иностранных
Постоянного  Казахстан при Евразийском                  дел
предста-     экономическом сообществе               Республики
вителя       и его аппарата.                        Казахстан
Республики   Утвержденная штатная
Казахстан    численность составляет -
при          5 единиц
Евразийском
экономическом
сообществе
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: участие Республики Казахстан, как члена международного сообщества в решении региональных и глобальных проблем, развитие торгово-экономических, научно-технических и культурных связей с государствами СНГ.
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 031
"Участие в международных организациях"
на 2002 год
1. Стоимость: 442922 тысячи тенге (четыреста сорок два миллиона девятьсот двадцать две тысячи тенге).

2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: "Қазақстан Республикасы Біріккен Ұлттар Ұйымының мүшелігіне қабылдау туралы" 1992 жылғы 2 наурыздағы БҰҰ 46/224 қарары; 1945 жылғы 24 қазандағы БҰҰ Бас Ассамблеясы бекіткен Біріккен Ұлттар Ұйымының Жарғысы, 1999 жылғы 21 қазандағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің мәселелері" атты N 1578 қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаның қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: экономикалық, әлеуметтік, экологиялық және ғылыми-техникалық мәселелердің тиімді шешілуін арттыру мақсатындағы Қазақстан Республикасының халықаралық ұйымдармен ынтымақтастығын нығайту.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: Қазақстан Республикасы мүшесі болып табылатын халықаралық ұйымдардың қызметін қаржыландыруға қатысу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:    --------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші!Бағдарламаның   !Бағдарламаны (кіші !Іске !Жауапты
ламаның!бағ.!(кіші бағдарлама! бағдарламаны) іске!асыру!орындаушылар
коды   !дар.!ның) атауы      ! асыру жөніндегі   !мерзі!
!лама!                !      іс-шаралар   !мдері!
!ның !                !                   !     !
!коды!                !                   !     !
--------------------------------------------------------------------
031        Халықаралық ұйым.Қазақстан Республикасы Жыл   Қазақстан
дарға қатысу     мүшесі болып табылатын ішіндеРеспублика
64 халықаралық ұйым.         сының
дарға кіру және үлестік      Сыртқыістер
жарна төлеу                  министрлігі
--------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасы азаматтарының құқықтары мен еріктерін қамтамасыз ету барысындағы аймақтық және ғаламдық бағдарламалардың шешілуіне Қазақстан Республикасының дүниежүзілік қоғамдастық мүшесі ретінде қатысуы. Шет мемлекеттермен және халықаралық ұйымдармен саясат, экономика, ғылым және мәдениет саласындағы көп жақты ынтымақтастықты дамыту және нығайту.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 6-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Құжаттарды ресімдеу жөніндегі консулдық қызмет көрсетулер" 035 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 10000 мың теңге (он миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 27 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасының Консулдық Жарғысын бекіту туралы" N 217  Жарлығы , Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің мәселелері" атты N 1578 қаулысы.

2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Резолюция Организаций Объединенных Наций от 2 марта 1992 года N 46/224 "О приеме Республики Казахстан в члены Организации Объединенных Наций", Устав Организации Объединенных Наций, утвержденный Генеральной Ассамблеей Организации Объединенных Наций от 24 октября 1945 года, постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: укрепление сотрудничества Республики Казахстан с международными организациями в целях повышения эффективности решения экономических, социальных, экологических и научно-технических вопросов.
5. Задачи бюджетной программы: участие в финансировании деятельности международных организаций, членом которых является Республика Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственные
прог-!под- !программ    !   программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
031        Участие в      Оплата вступительных и    В течение Министерство
международных  долевых взносов в 64         года   иностранных
организациях   международные организации,              дел
участником которых является         Республики
Республика Казахстан.               Казахстан
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: участие Республики Казахстан как члена международного сообщества в решении региональных и глобальных программ. Обеспечение прав и свобод граждан Республики Казахстан. Развитие и укрепление многостороннего сотрудничества в области политики, экономики, науки и культуры с иностранными государствами и международными организациями.
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 035
"Консульские услуги по оформлению документов"
на 2002 год
1. Стоимость: 10000 тысяч тенге (десять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 27 сентября 1999 года N 217 U990217_ "Об утверждении Консульского Устава Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 P991578_ "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".

3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының басқа мемлекеттермен достық қатынастарды дамытуына жәрдемдесу, экономикалық, сауда, ғылыми-техникалық, мәдени байланыстарды және туризмді дамыту.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: Қазақстан Республикасының аумағында және Алматы, Астана, Атырау, Орал, Өскемен қалаларының әуежайларындағы консулдық пункттерде консулдық қызметтерді орындау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші!Бағдарламаның   !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
ламаның!бағ.!(кіші бағдарлама!бағдарламаны) іске!асыру!орындаушылар
коды   !дар.!ның) атауы      !асыру жөніндегі   !мерзі!
!лама!                !іс-шаралар        !мдері!
!ның !                !                  !     !
!коды!                !                  !     !
--------------------------------------------------------------------
035        Құжаттарды ресім. Беруге жоспарланған   Жыл     Қазақстан
деу жөніндегі     визалардың саны - жылы.ішінде Республи.
консулдық қызмет  на 123000 данаға дейін.       касының
көрсетулер        1) Визалық мәселелер          Сыртқы
бойынша құжаттардың           істер
бастапқы өңдеуге              министрлі
(шетелдік елшіліктер.         гі
дің анкеталарын тол.
тыру және тәржімелеу);
2) ф-1 формулярын ре.
сімдеуге;
3) азаматтық алу, ше.
телде тұрақты тұруға
қалдыру жөніндегі мате.
риалдарды ресімдеу үшін
құжаттарды даярлауға,
әлеуметтік-құқықтық
сипаттағы құжаттарды
сұратып алуға;
4) шетелге бару және
келу мәселелері бойын.
ша азаматтарға консуль.
тациялар беру, пошта-
телеграф қызметтерін
пайдалануға;
5) "консул" автоматтан.
дырылған электрондық
жүйелерін бағдарламалық
қамтамасыз ету қызмет.
тері бойынша ақы төлеу.
--------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасы аумағында консулдық қызметтерді шапшаң орындау және республикалық бюджеттің кіріс бөлігіне консулдық алымдардың түсуін қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 7-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Инвестицияларды тарту жөнінде жарнамалық-ақпараттық жұмыстарды жүргізу" 037 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
Ескерту. 7-қосымша алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.12.29. N 83b қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 8-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Мемлекеттік шекараны делимитациялау"
037 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: содействие развитию дружественных отношений Республики Казахстан с другими государствами, развитие экономических, торговых, научно-технических, культурных связей и туризма.
5. Задачи бюджетной программы: выполнение консульских действий на территории Республики Казахстан и в консульских пунктах аэропортов гг. Алматы, Астаны, Атырау, Уральск, Усть-Каменогорск.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
035        Консульские   Количество планируемых к   В течение Министерство
услуги по     выдаче виз до 12300 штук      года   иностранных
оформлению    в год.                                   дел
документов    Оплата услуг по:                     Республики
1) первичной обработке               Казахстан
документов по визовым
вопросам (заполнение и
перевод анкет иностранных
посольств);
2) оформлению формуляров ф-1;
3) подготовке документов к
оформлению материалов по
гражданству, оставлению на
постоянное жительство за
границей, истребованию
документов социально-
правового характера;
4) консультация граждан
по вопросам въезда и
выезда за границу,
использование почтово-
телеграфных услуг;
5) программное обеспечение
автоматизированной
электронной системы
"консул".
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: оперативное выполнение консульских действий на территории Республики Казахстан и обеспечение поступления консульских сборов в доходную часть республиканского бюджета.
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83 <*>
Сноска. Приложение 7 исключено - постановлением Правительства РК от 29 декабря 2002 г. N 83б .
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 039
"Делимитация государственной границы"
на 2002 год

1. Құны: 115000 мың теңге (жүз он бес миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 15 наурыздағы "Мемлекеттік құпиялар туралы" Заңы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 мамырдағы N 542 қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының егемендігін, қауіпсіздігі мен аумақтық тұтастығы және шекараларының беріктігін қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: Қазақстан Республикасының заңдарына, халықаралық құқықтың жалпыға бірдей қабылданған нормаларына сәйкес шектес мемлекеттермен мемлекеттік шекараны заңды ресімдеу, халықаралық құқық нормаларына сәйкес шектес мемлекеттермен мемлекеттік  шекараны делимитациялау мәселесі бойынша келіссөздер жүргізу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші!Бағдарламаның   !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
ламаның!бағ.!(кіші бағдарлама!бағдарламаны) іске!асыру!орындаушылар
коды   !дар.!ның) атауы      !асыру жөніндегі   !мерзі!
!лама!                !іс-шаралар        !мдері!
!ның !                !                  !     !
!коды!                !                  !     !
--------------------------------------------------------------------
039          Мемлекеттік шека.                   Жыл    Қазақстан
раны делимита.                     ішінде  Республика.
циялау                                     сының Сыртқы
істер
030  Мемлекеттік      1) Мемлекеттік шекара     министрлігі
шекараны         алқабының аэрофототү.
делимитациялау   сірілімі - 220 кило.
метр;
2) Мемлекеттік шекара
алқабына арналып
жаңартылған карталарды
шығару - 76 карта;
3) Екі балама нұсқа.
дағы топографиялық
карталардың баспалық
түпнұсқаларының жиын.
тықтарын әзірлеу -
24 карта;
4) Қазақстан-Түрікмен
шекарасының учаскесінде
Каспий теңізінің
орталық сызығын құру
- 300 километр;
5) Жабдықтар сатып алу:
Notebook компьютерлері
- 2 дана; бағдарламалық
қамтамасыз етілуімен
CD-20 сараптау кешені
- 2 кешен;
Ұзақтығы 11300 км мем.
лекеттік шекараны
делимитациялау.
031    Мемлекеттік шека.   Келіссөздік процесті
раны делимитация.   жүргізу және мемлекет.
лау туралы келіс.   тік шекараны делими.
сөздер жүргізу      тациялау мәселелері
бойынша келіссөздер
жүргізу үшін кездесу.
лер ұйымдастыру,
іс-сапарлық және өкіл.
дік шығыстары.
--------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелер: екі жақты келісімдердің хаттамалық шешімдерімен бекітілген, сондай-ақ көршілес мемлекеттермен қол жеткізілген уағдаластықтарға сәйкес мемлекеттік шекараның нақты сипаттамасы.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 9-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Мемлекеттік шекараны демаркациялау"
040 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 115000 тысяч тенге (сто пятнадцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 1999 года N 542.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение суверенитета, безопасности и территориальной целостности и нерушимости границ Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: юридическое оформление государственной границы с сопредельными государствами в соответствии с законодательством Республики Казахстан, с общепринятыми нормами международного права, проведение переговоров по вопросу делимитации государственной границы с сопредельными государствами в соответствии с нормами международного права.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
039        Делимитация                               В течение Министерство
государственной                              года   иностранных
границы                                                дел
Республики
030  Делимитация   1) Аэрофотосъемка полосы              Казахстан
государст-    государственной границы -
венной        220 километров;
границы       2) Производство обновления
карт на полосу государст-
венной границы - 76 карт;
3) Изготовление комплектов
издательских оригиналов
топографических карт в 2-х
альтернативах - 24 карты;
4) Построение срединной
линии Каспийского моря на
участке Казахстанско-
Туркменской границы - 300
километров;
5) Закупка оборудования:
компьютеры Notebook -
2 штук, аналитический
комплекс CD - 20 с
программным обеспечением -
2 комплекса.
Делимитация государственной
границы протяженностью -
11300 км.
031  Проведение    Командировочные и предста-
переговоров   вительские расходы по
по делими-    проведению переговорного
тации госу-   процесса и организации
дарственной   встреч для проведения
границы       переговоров по вопросам
делимитации государственной
границы
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: точное описание государственной границы в соответствии с утвержденными протокольными решениями двусторонних соглашений, а также договоренностями, достигнутыми с соседними государствами.
Приложение 9
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 040
"Демаркация государственной границы"
на 2002 год

1. Құны: 50 000 мың теңге (елу миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 15 наурыздағы "Мемлекеттік құпиялар туралы" Заңы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 мамырдағы N 542 қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының аумақтық тұтастығы және елдің ұлттық қауіпсіздігін қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: шекара сызықтарын шекаралық белгілермен бекіту, халықаралық құқықтың жалпыға бірдей қабылданған нормаларына сәйкес шектес мемлекеттермен мемлекеттік шекараны демаркациялау мәселесі бойынша келіссөздер жүргізу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:    --------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші!Бағдарламаның   !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
ламаның!бағ.!(кіші бағдарлама!бағдарламаны) іске!асыру!орындаушылар
коды   !дар.!ның) атауы      !асыру жөніндегі   !мерзі!
!лама!                !іс-шаралар        !мдері!
!ның !                !                  !     !
!коды!                !                  !     ! --------------------------------------------------------------------
040          Мемлекеттік шека.                    Жыл   Қазақстан
раны демаркациялау                  ішінде Республика.
сының Сыртқы
істер
030   Мемлекеттік      1. Жұмыстарды жүргі.     министрлігі
шекараны         зудің техникалық жоба.
демаркациялау    сын жасау.
2. 4100 километрлік
учаскеде мемлекеттік
шекара сызығын 120
шекаралық белгілермен
бекіту.
3. Шекаралық белгілер
координаттары мен биік.
тіктерін бақылаулық
анықтама жүргізу арқылы
далалық жұмыстарды
техникалық қабылдау
031   Мемлекеттік шека.   Шектес тараппен демар.
раны демаркациялау  кациялау мәселелерін
жөнінде келіссөз.   келісу жөнінде іс-
дер жүргізу         сапарлық және өкілдік
шығыстары.
--------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелер: 4100 километрлік мемлекеттік шекараны демаркациялау, екі жақты келісімдердің хаттамалық шешімдерімен бекітілген топографиялық карталар бойынша мемлекеттік шекара сызығын шекаралық белгілермен бекіту, көршілес мемлекеттермен қол жеткізілген уағдаластықтарға сәйкес мемлекеттік шекараны уақытылы демаркациялау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 10-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Шетелдік мекемелермен байланыс ұстау"
044 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 50000 тысяч тенге (пятьдесят миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 1999 года N 542.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение территориальной целостности Республики Казахстан и национальной безопасности страны.
5. Задачи бюджетной программы: закрепление линий границы пограничными знаками, проведение переговоров по вопросу демаркации государственной границы с сопредельными государствами в соответствии с общепринятыми нормами международного права.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
040        Демаркация                                В течение Министерство
государственной                              года   иностранных
границы                                                дел
Республики
030  Демаркация    1. Составление технического           Казахстан
государст-    проекта на производство работ.
венной        2. Закрепление линии
границы       государственной границы на
участке 4100 километров,
пограничными знаками -
120 знаков.
3. Техническая приемка
полевых работ с проведением
контрольных определений
координат и высот
пограничных знаков.
031  Проведение    1. Командировочные и
переговоров   представительские
по демаркации расходы по согласованию
государст-    демаркационных вопросов
венной        с сопредельной стороной.
границы
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: демаркация государственной границы - 4100 км, закрепление пограничными знаками линии государственной границы по топографическим картам, утвержденным протокольным решением двусторонних соглашений, своевременная демаркация государственной границы в соответствии с договоренностями, достигнутыми с соседними государствами.
Приложение 10
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан -------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 044
"Поддержание связи с загранучреждениями"
на 2002 год

1. Құны: 30 000 мың теңге (отыз миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: Қазақстан Республикасы Президентінің 1992 жылғы 2 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Елшілігі туралы ережені бекіту туралы" N 832 Жарлығы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің мәселелері" атты N 1578 қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің шет елдің мекемелерімен шапшаң байланысты қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: берілетін ақпарат сапасын жақсарту және шапшаңдығын арттыру үшін жоғарғы технологиялық байланыс құралдарын ұстау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:    --------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші!Бағдарламаның   !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
ламаның!бағ.!(кіші бағдарлама!бағдарламаны) іске!асыру!орындаушылар
коды   !дар.!ның) атауы      !асыру жөніндегі   !мерзі!
!лама!                !іс-шаралар        !мдері!
!ның !                !                  !     !
!коды!                !                  !     ! --------------------------------------------------------------------
044        Шетелдік мекеме.  Қазақстан Республика. Жыл   Қазақстан
лермен байланыс   сы Сыртқы істер ми.  ішінде Республика.
ұстау             нистрлігінің Қазақстан     сының Сыртқы
Республикасының шетел.      істер
дік 50 мекемелерімен        министрлігі
байланысын қамтамасыз
ету, соның ішінде:
1) электрондық байланыс
(WWW ақпаратын сақтау,
WEB және DNS сервер.
лерін, виртуалды домен.
ді ұстау);
2) факсимильдік бай.
ланыспен қамтамасыз
ету;
3) халықаралық сөйле.
сулер;
4) абоненттік төлем
және қызмет көрсету,
ұялы байланысқа шығу;
5) интернет қызметтері,
пошта-телеграфтық
қызметтер;
6) байланыс арналарын
жалдау.
--------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелер: барлық дәстүрлі байланысты тиімді пайдалану, сондай-ақ спутниктік электрондық және өзге ең жаңа байланыс түрлерін кеңінен қолдану.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 11-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Ұлттық имидждік стратегияны іске асыру"
046 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 30000 тысяч тенге (тридцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 832 U920832_ "Об утверждении Положения о Посольстве Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 P991578_ "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение оперативной связи с загранучреждениями Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: поддержание высокотехнологических средств связи, для улучшения качества и повышения оперативности передаваемой информации.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
044       Поддержание   Обеспечение связью Министер-     В     Министерство
связи с       ства иностранных дел          течение  иностранных
загран-       Республики Казахстан с         года        дел
учреждениями  50 загранучреждениями и                Республики
иностранными дипломатическими          Казахстан
представительствами,
аккредитованными в Республике
Казахстан, в том числе:
1) электронная связь
(хранение информации WWW,
поддержка виртуального
домена, WEB и DNS сервера);
2) обеспечение факсимильной
связи;
3) междугородние и
международные переговоры;
4) абонентная плата и
обслуживание, выход на
сотовую связь;
5) услуги Интернета,
почтово-телеграфные услуги;
6) аренда каналов связи;
7) приобретение оборудования
и программного обеспечения
для системы электронной
почты до 20 комплектов.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: эффективное использование всех видов традиционной связи, а также широкое применение спутниковой, электронной и других новейших видов связи.
Приложение 11
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан -------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 046
"Реализация национальной имиджевой стратегии"
на 2002 год

1. Құны: 98 000 мың теңге (тоқсан сегіз миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 12 қарашадағы "Дипломатиялық қызмет туралы" Заңының 5, 6-баптары, Қазақстан Республикасы Президентінің 1992 жылғы 2 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Елшілігі туралы ережені бекіту туралы" N 832 Жарлығы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің мәселелері" атты N 1573  қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: халықаралық сахнада Қазақстан Республикасының оң сипаты имиджін қолдау үшін жағдайлар жасайтын шаралар кешенін жүзеге асыру.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: еліміздің ішіндегі және шет елдегі ақпараттық-насихаттық қызметін жүзеге асыруға арналған Қазақстан Республикасының имидждік стратегиясы бағыттарын қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші!Бағдарламаның   !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
ламаның!бағ.!(кіші бағдарлама!бағдарламаны) іске!асыру!орындаушылар
коды   !дар.!ның) атауы      !асыру жөніндегі   !мерзі!
!лама!                !іс-шаралар        !мдері!
!ның !                !                  !     !
!коды!                !                  !     ! --------------------------------------------------------------------
046        Ұлттық имидждік  1.Әлеуметтік зерттеу.  Жыл    Қазақстан
стратегияны іске лер жүргізу - 4 іс-ша. ішінде Республика
асыру             раға дейін;                сының Сыртқы
2. Шетелдік бұқаралық         істер мини
ақпарат құралдарына           стрлігі
Қазақстан Республикасы
туралы оң сипаттағы
материалдар, баспа
материалдарын (очерк.
тер, мақалалар, сөз
сөйлеулер, сұхбаттар)
әзірлеу және жариялау,
шетелдік телеарналарға
арнап Қазақстан туралы
бейнероликтер әзірлеу
және прокаттау - 3 дейін;
3. Қазақстан Республика.
сының халықаралық қорлар
және ғылыми зерттеу
ұйымдарымен (АҚШ, ГФР,
Ұлыбритания, Франция,
Жапония) ынтымақтастық
жобаларын жүзеге асыру
және оң сипаттағы имиджін
жасау - 5 жобаға дейін;
4. Ішкі және сыртқы
саясаттың көкейкесті
проблемалары бойынша
халықаралық конферен.
циялар мен семинарлар
өткізу - 4 конференция;
5. Қазақстан Республика.
сының жетістіктерін
насихаттау мақсатында
халықаралық конференция.
ларға, семинарларға
қатысу, шетелдерде ашық
лекциялар оқу - 5 мәрте
қатысуға дейін;
6. Қазақстан Республи.
касының шетелдік мекеме.
лері үшін Қазақстан
туралы фотокөрмелер
материалдарын әзірлеу -
50 жиынтық (32-35 фото.
суреттер);

1. Стоимость: 98000 тысяч тенге (девяносто восемь миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 5, 6 Закона Республики Казахстан от 12 ноября 1997 года Z970187_ "О дипломатической службе", Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 832 "Об утверждении Положения о Посольстве Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 P991578_ "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: осуществление комплекса мер, создающих условия для поддержания положительного имиджа Республики Казахстан на международной арене.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение направлений имиджевой стратегии Республики Казахстан на осуществление информационно-пропагандистской деятельности как внутри страны, так и за рубежом.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
046       Реализация   1. Проведение социологических В течение Министерство
национальной исследований - до 4              года   иностранных
имиджевой    мероприятий;                                дел
стратегии    2. Подготовка и размещение              Республики
в зарубежных средствах                  Казахстан
массовой информации
позитивных материалов о
Республике Казахстан,
печатных материалов
(очерки, статьи, выступления,
интервью), создание и прокат
видеороликов о Казахстане на
зарубежных телеканалах - до 3;
3. Реализация проектов
сотрудничества и создания
позитивного имиджа
Республики Казахстан с
международными фондами и
научно-исследовательскими
организациями (США, ФРГ,
Великобритания, Франция,
Япония) - до 5 проектов;
4. Проведение международных
конференций и семинаров по
актуальным проблемам
внешней и внутренней
политики - 4 конференции;
5. Участие в международных
конференциях, семинарах,
чтение открытых лекций за
рубежом с целью пропаганды
достижений Республики
Казахстан - до 5 участий;
6. Подготовка материалов
фотовыставок о Казахстане
для загранучреждений
Республики Казахстан - 50
комплектов (32-35
фотографий);

7. "Қазақстан тәуелсіз.
дігіне - 10 жыл" имидж.
дік журналын қазақ,
ағылшын, орыс тілдерінде
шығару - 1 журнал (әр
тілде 1 мың даналық
тиражбен);
8. "Қазақстан - 2002 жыл"
имидждік журналын қазақ,
ағылшын, орыс тілдерінде
шығару - 1 журнал
(әр тілдегісі 1 мың
данадан);
9. Шет елдерде тарату
үшін халықаралық тақырып.
тар бойынша қазақ, ағыл.
шын, орыс тілдерінде
тоқсан сайынғы журнал
шығару - 4 журнал
(әр тілде 500 данадан);
10. Қазақстан Республи.
касы Сыртқы істер министр.
лігінің корпоративті
деректер базасын тұрақты
негізде қалыптастыру
және қолдау - күнбе күн
ақпараттық қамтамасыз
ету;
(RЕUТЕRS, ИТАР-ТАСС
және т.б.)
11. Қазақстан Республика.
сы Сыртқы істер министр.
лігінің имидждік бағыт.
тағы Веб-сайтын қайта
құру және қалыптастыру,
дизайнын, тұжырымдама.
ларын әзірлеу, тұрақты
негізде жаңарту, сон.
дай-ақ имидждік сипаттағы
іс-шаралар.
--------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелері: шет мемлекеттердің қоғамдық пікірінде Қазақстан Республикасының демократиялық саяси жүйесі, ұлтаралық татулық, дамыған азаматтық қоғам институттары жүйесі, еркін баспасөзі, ғылым мен білім берудің жоғары тиімді жүйесі, көне мәдениеті бар осы заманғы экономикалық тұрғыдан серпінді және жоғары дамыған құқықтық мемлекет ретіндегі және т.б. берік оң имиджін жасау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 12-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Дипломаттық және қызметтік паспорттарды әзірлеу"
050 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 15900 мың теңге (он бес миллион тоғыз жүз мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 12 қарашадағы "Дипломатиялық қызмет туралы" N 187-1 Заңы, Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесінің 1993 жылғы 31 наурыздағы "Қазақстан Республикасының 1961 жылғы 18 сәуірдегі Дипломатиялық қатынастар туралы Вена конвенциясына қосылу туралы" қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Республикалық бюджеттің мақсаты: бірыңғай стандарттағы дипломаттық және қызметтік паспорттарды әзірлеу.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: Қазақстан Республикасы паспорттарындағы " KAZAKSTAN " деген мемлекет атауы жазуын "KAZAKHSTAN" деген сөзге өзгертіп көшіру, символиканы мемлекеттік терминологиялық комиссияның ұйғарымына сәйкес келтіру.

7. Выпуск имиджевого
журнала "Казахстан - 10 лет
независимости" на казахском,
английском, русском языках -
1 журнал (тираж 1000
экземпляров на каждом языке);
8. Выпуск имиджевого
журнала "Казахстан - 2002 год"
на казахском, английском,
русском языках - 1 журнал
(1000 экземпляров на
каждом языке);
9. Выпуск ежеквартального
журнала по международной
тематике для распространения
за рубежом на казахском,
английском, русском
языках - 4 журнала (500
экземпляров на каждом языке);
10. Формирование и поддержание
на постоянной основе
корпоративной базы данных
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан -
информационное обеспечение
(RЕUТЕRS, ИТАР-ТАСС и т.д.)
день в день;
11. Реконструкция и
формирование Веб-сайта
Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
имиджевого направления,
дизайн и разработка
концепции, обновление на
регулярной основе, а также
другие мероприятия
имиджевого характера.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание стойкого положительного имиджа Республики Казахстан в общественном мнении зарубежных стран как современного, динамичного и высокоразвитого в экономическом отношении правового государства с демократической политической системой, межнациональным согласием, развитой сетью институтов гражданского общества, свободной прессой, высокоэффективной системой науки и образования, древней культурой и т.д.
Приложение 12
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 050
"Изготовление дипломатических и служебных паспортов"
на 2002 год
1. Стоимость: 15900 тысяч тенге (пятнадцать миллионов девятьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 23 Закона Республики Казахстан от 12 ноября 1997 года "О дипломатической службе", постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 31 марта 1993 года B935300_ "О присоединении Республики Казахстан к Венской конвенции о Дипломатических сношениях от 18 апреля 1961 года".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: изготовление дипломатических и служебных паспортов единого стандарта.
5. Задачи бюджетной программы: изменение в паспортах Республики Казахстан названия государства "KAZAKSTAN" на "КАZАКНSТАN", приведение символики в соответствие с определением государственной терминологической комиссии.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:    --------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші!Бағдарламаның   !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
ламаның!бағ.!(кіші бағдарлама!бағдарламаны) іске!асыру!орындаушылар
коды   !дар.!ның) атауы      !асыру жөніндегі   !мерзі!
!лама!                !іс-шаралар        !мдері!
!ның !                !                  !     !
!коды!                !                  !     ! --------------------------------------------------------------------
050         Дипломаттық және  1) қызметтік паспорт. Жыл  Қазақстан
қызметтік пас.    тарды 40 мың данаға ішінде Республика.
порттарды әзірлеу дейін, дипломаттық        сының Сыртқы
паспорттарды 20 мың        істер
данаға дейін әзірлеу       министрлігі
2) Паспорттар бланкі.
лерін толтыратын 2
желі сатып алу
(принтерден, процес.
сордан, монитор және
ламинатордан тұратын) --------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелер: халықаралық стандартқа және қолдан жасаудан қорғаудың жоғарғы дәрежесіне сәйкес дипломаттық және қызметтік паспорттардың қажетті санын әзірлеу, Қазақстан Республикасының дипломаттық және қызметтік паспорттарының жаңа үлгісіне көшу.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 13-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Визалық жапсырмаларды әзірлеу"
051 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 17983 мың теңге (он жеті миллион тоғыз жүз сексен үш мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: "Қазақстан Республикасының визаларын беру тәртібі туралы" 2000 жылғы 18 тамыздағы 1226 нұсқаулықтың 1-тармағы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы шетел азаматтарының болуын құқықтық реттеудің жекелеген мәселелері" атты N 136 қаулысының 4, 5, 6 тармақтары.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Республикалық бюджеттің мақсаты: Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігінің дипломатиялық және консулдық мекемелерін визалық жапсырма бланкілерімен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: осы заманғы стандарттарға сай қорғаудың жоғарғы дәрежесіндегі визалық жапсырмаларды әзірлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші!Бағдарламаның   !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
ламаның!бағ.!(кіші бағдарлама!бағдарламаны) іске!асыру!орындаушылар
коды   !дар.!ның) атауы      !асыру жөніндегі   !мерзі!
!лама!                !іс-шаралар        !мдері!
!ның !                !                  !     !
!коды!                !                  !     ! --------------------------------------------------------------------
051        Визалық жапсырма. Саны 250 мың данадан  Жыл   Қазақстан
ларды әзірлеу     кем емес визалық жап.ішінде Республика.
сыр маларды әзірлеу        сының Сыртқы
істер
министрлігі --------------------------------------------------------------------

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
050        Изготовление   1) изготовление служебных  В течение Министерство
дипломати-     паспортов до 40 тыс. шт.,     года   иностранных
ческих и       дипломатических паспортов                дел
служебных      до 20 тысяч штук.                    Республики
паспортов      2) Приобретение 2-х линий            Казахстан
по заполнению бланков
паспортов (состоящих из:
принтера, процессора,
монитора и ламинатора).
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: изготовление необходимого количества дипломатических и служебных паспортов в соответствии с международным стандартом и высокой степенью защиты от подделок, переход на новый образец дипломатических и служебных паспортов Республики Казахстан.
Приложение 13
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан -------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 051
"Изготовление визовых наклеек"
на 2002 год
1. Стоимость: 17983 тысяч тенге (семнадцать миллионов девятьсот восемьдесят тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 136 P000136_ "Отдельные вопросы правового регулирования пребывания иностранных граждан в Республике Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение дипломатических и консульских учреждений Министерства иностранных дел бланками визовых наклеек.
5. Задачи бюджетной программы: изготовление визовых наклеек с высокой степенью защиты соответствующей современным международным стандартам.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственные
прог-!под- !программ    !   программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !    -----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
051        Изготовление   Изготовление визовых      В течение  Министерство
визовых        наклеек в количестве -       года    иностранных
наклеек        не менее 250 тысяч штук                  дел
Республики
Казахстан
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелер: визаның әрбір санаты бойынша Қазақстан Республикасының визалық жапсырмаларының жаңа үлгілеріне көшу, қолдан жасаудан қорғау дәрежесін арттыру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 14-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік протокол
қызметін байланыс құралдарымен қамтамасыз ету" 052 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 900 мың теңге (тоғыз жүз мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 16 шілдедегі "Қазақстан Республикасының мемлекеттік протоколын бекіту туралы" N 173 Жарлығы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Республикалық бюджеттің мақсаты: протоколдық іс-шараларды жүргізу кезінде барынша шапшаң қимылдау.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: Мемлекеттік протокол қызметін транкингтік радиобайланыс стансасымен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары: --------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші!Бағдарламаның   !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
ламаның!бағ.!(кіші бағдарлама!бағдарламаны) іске!асыру!орындаушылар
коды   !дар.!ның) атауы      !асыру жөніндегі   !мерзі!
!лама!                !іс-шаралар        !мдері!
!ның !                !                  !     !
!коды!                !                  !     !      --------------------------------------------------------------------
052         Мемлекеттік прото.1) Мемлекеттік про. Жыл    Қазақстан
кол қызметін бай. токол қызметін бай. ішінде Республика.
ланыс құралдарымен ланыс құралдарымен       сының Сыртқы
қамтамасыз ету     қамтамасыз ету үшін       істер
5 транкингті радио.       министрлігі
байланыс стансасын
(15 арналық) және 15
ұялы телефон сатып алу.
2) Байланыс құралдарына
қызмет көрсетуге ақы
төлеу:
Транкингті байланыс - 15
данаға дейін
ұялы байланыс - 15 данаға
дейін --------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелер: протоколдық іс-шараларды ұйымдастыру және жүзеге асыру барысында шапшаңдықты арттыру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 15-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Халықаралық пошта байланысының қызметіне ақы төлеу"
054 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: переход на новые образцы визовых наклеек Республики Казахстан по каждой категории виз, повышение степени защиты от подделок.
Приложение 14
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан -------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 052
"Обеспечение службы Государственного протокола
Республики Казахстан средствами связи" на 2002 год
1. Стоимость: 900 тысяч тенге (девятьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 16 июля 1999 г. N 173  U990173_   "Об утверждении Государственного протокола Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: максимальное оперативное реагирование при проведении протокольных мероприятий.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение службы Государственного протокола станцией транкинговой радиосвязи.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
052        Обеспечение   1) Приобретение 5 станций  В течение  Министерство
службы        транкинговой радиосвязи       года    иностранных
Государст-    (15-канальный) и 15                      дел
венного       сотовых телефонов для                 Республики
протокола     обеспечения службы                    Казахстан
средствами    Государственного протокола
связи         средствами связи.
2) Оплата услуг средств связи:
транкинговая связь - до
15 штук,
сотовая связь - до 15 штук.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение оперативности при организации и осуществлении протокольных мероприятий.
Приложение 15
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 054
"Оплата услуг международной почтовой связи"
на 2002 год

1. Құны: 53992 мың теңге (елу үш миллион тоғыз жүз тоқсан екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Дипломатиялық қызмет туралы" 1997 жылғы 12 қарашадағы заңы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Yкiметтiк және дипломатиялық хат-хабарларды жеткiзу туралы" 1995 жылғы 21 қарашадағы N 1581 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң мекемелерiне жеткiзу кезiнде үкiметтiк және дипломатиялық хат-хабарлардың шапшаңдығын әрi кепiлдi түрде сақтандырылуын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: халықаралық пошталық байланыс қызметтерiне және Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң дипломатиялық курьерлерiнiң iссапарлық шығыстарына ақы төлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:  --------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші!Бағдарламаның   !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
ламаның!бағ.!(кіші бағдарлама!бағдарламаны) іске!асыру!орындаушылар
коды   !дар.!ның) атауы      !асыру жөніндегі   !мерзі!
!лама!                !іс-шаралар        !мдері!
!ның !                !                  !     !
!коды!                !                  !     !      --------------------------------------------------------------------
054           Халықаралық пошта                   Жыл   Қазақстан
байланысының қыз.                 ішінде  Республи.
метiне ақы төлеу                          касының
Сыртқы
030   Халықаралық пошта Қазақстан Республикасы. істер
байланысының қыз. ның Сыртқы iстер минис. министрлігі
метiне ақы төлеу  трлiгiнiң шетелдiк 50
мекемесiне үкiметтiк
және дипломаттық хат-
хабарларды жеткiзу үшiн
халықаралық пошта бай.
ланысының қызметiне ақы
төлеу
031   Қазақстан Респуб. Қазақстан Республикасы.
ликасының шетел.  ның Сыртқы iстер минис.
дік мекемелерiне  трлiгiнiң шетелдiк 50
үкіметтік және    мекемесiне үкiметтiк
дипломатиялық хат- және дипломаттық хат-
хабарларды жеткі. хабарларды жеткiзуге бай.
зуді қамтамасыз   ланысты Қазақстан Респуб.
ету               ликасының Сыртқы істер
министрлігінің дипломатиялық
курьерлерінің іссапарлық
шығыстарына ақы төлеу
--------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: үкiметтiк және дипломатиялық хат-хабарларды шапшаң түрде жеткiзу Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шет елдердегi мекемелерiне жүктелген функциялардың жүзеге асырылуына қажеттi байланысты және ақпаратты қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 16-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған "Қызметкерлердiң ұзақ мерзiмдi шетелдiк iсссапар кезiндегi медициналық сақтандыруы"
055 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 53992 тысячи тенге (пятьдесят три миллиона девятьсот девяносто две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 7 Закона Республики Казахстан от 12 ноября 1997 года "О дипломатической службе", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 1995 года N 1581 "О доставке правительственной и дипломатической корреспонденции".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение оперативности и гарантированной сохранности правительственной и дипломатической корреспонденции при доставке в загранучреждения Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: оплата услуг международной почтовой связи и командировочных расходов дипломатических курьеров Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
054        Оплата услуг                              В течение Министерство
международной                                года   иностранных
почтовой связи                                          дел
Республики
Казахстан
030  Оплата услуг    Оплата услуг службы
международной   международной почтовой
почтовой связи  связи за доставку
правительственной и
дипломатической
корреспонденции в 50
загранучреждений
Министерства иностранных
дел Республики Казахстан.
031  Обеспечение     Оплата командировочных
доставки        расходов, дипломатических
правительс-     курьеров Министерства
твенной и       иностранных дел Республики
дипломати-      Казахстан, связанных с
ческой          доставкой правительственной
корреспон-      и дипломатической
денции в        корреспонденции в 50
загранучреж-    загранучреждений
дения           Министерства иностранных
Республики      дел Республики
Казахстан       Казахстан.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: оперативная доставка правительственной и дипломатической корреспонденции, обеспечение связи и информации, необходимой для осуществления функций, возложенных на загранучреждения Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
Приложение 16
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан -------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 055
"Медицинское страхование сотрудников во время
длительной загранкомандировки" на 2002 год

1. Құны: 42684 мың теңге (қырық екi миллион алты жүз сексен төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 31 мамырдағы "Қазақстан Республикасының шетелдегi қызметшiлерiнiң еңбек жағдайы туралы ережелердi бекiту туралы" N 577 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң ұзақ мерзiмдi шетелдiк iссапарда жүрген қызметкерлерiнiң денсаулығын сақтауды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шетелдiк мекемелерi қызметкерлерiн медициналық сақтандырумен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші!Бағдарламаның   !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
ламаның!бағ.!(кіші бағдарлама!бағдарламаны) іске!асыру!орындаушылар
коды   !дар.!ның) атауы      !асыру жөніндегі   !мерзі!
!лама!                !іс-шаралар        !мдері!
!ның !                !                  !     !
!коды!                !                  !     !      --------------------------------------------------------------------
055       Қызметкерлердi   Қазақстан Республикасы  Жыл    Қазақстан
ұзақ мерзiмдi    Сыртқы iстер министрлi. ішiнде Республика
шетелдiк iссапар гiнiң шетелдiк мекемеле.       сының
кезiнде медици.  рiндегi қызметкерлері.        Сыртқыістер
налық сақтандыру iнiң 486 штаттық бiрлiк       министрлiгi
лимитi шегiнде болу елi.      және
нiң заңнамаларына сәйкес      Қазақстан
сақтандыру компаниялары.      Республика.
мен шарттар жасасу, тұ.       сының
рақты медициналық қызмет      шетелдiк
көрсетулер және консуль.      мекемелерi
тациялар алу
--------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шетелдiк мекемелерi қызметкерлерiнiң өздерiне жүктелген мiндеттердi барынша және тиiмдi орындауларына жәрдемдесетiн сапалы медициналық қызмет көрсету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 17-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк протоколының атқарылуын қамтамасыз ету" 057 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 42684 тысячи тенге (сорок два миллиона шестьсот восемьдесят четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 мая 1994 г. N 577 P940577_ "Об утверждении правил об условиях труда работников Республики Казахстан за границей".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение сохранности здоровья сотрудников Министерства иностранных дел Республики Казахстан, находящихся во время длительной заграничной командировки.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение медицинским страхованием сотрудников загранучреждений Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
055        Медицинское   Заключение договоров со    В течение  Министерство
страхование   страховыми компаниями,        года    иностранных
сотрудников   получение постоянных                      дел
во время      медицинских услуг и                   Республики
длительной    консультаций, работников              Казахстан и
загранкоман-  загранучреждений                      заграничные
дировки       Министерства иностранных              учреждения
дел Республики Казахстан              Республики
в соответствии с                      Казахстан
законодательством страны
пребывания, в пределах
лимита штатной
численности - 486 единиц.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: предоставление качественного медицинского обслуживания сотрудникам загранучреждений Министерства иностранных дел Республики Казахстан, способствующих максимальному и эффективному выполнению работниками загранучреждений возложенных на них обязанностей.
Приложение 17
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан -------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 057
"Обеспечение исполнения Государственного
протокола Республики Казахстан" на 2002 год

1. Құны: 25 000 мың теңге (жиырма бес миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 16 шiлдедегi "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк протоколын бекiту туралы" N 173 Жарлығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: шетел мемлекеттерiнiң басшыларына, үкiметтiк пен ресми делегациялардың мүшелерiне естелiк сыйлықтарды табыс ету үшiн Мемлекеттiк протокол қызметiн кәдесыйлық бұйымдармен және өкiлдiк безендiрулермен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң Мемлекеттiк протокол қызметiн кәдесыйлық бұйымдармен және өкiлдiк безендiрулермен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші!Бағдарламаның   !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
ламаның!бағ.!(кіші бағдарлама!бағдарламаны) іске!асыру!орындаушылар
коды   !дар.!ның) атауы      !асыру жөніндегі   !мерзі!
!лама!                !іс-шаралар        !мдері!
!ның !                !                  !     !
!коды!                !                  !     !      --------------------------------------------------------------------
057       Қазақстан Респуб. Қазақстан Республикасы Жыл    Қазақстан
ликасы Мемлекет.  Сыртқы iстер министр.  ішiнде Республика
тiк протокол      лiгiнiң Мемлекеттiк про.      сының
қызметiнiң атқары. токол қызметiн қамтама.     Сыртқыiстер
луын қамтамасыз   сыз ету үшiн кәдесыйлық      министрлiгi
ету               бұйымдар мен өкiлдiк бе.
зендiру бұйымдарын сатып
алуы, саны:
- кiтаптар - 1500 данаға
дейiн;
- суреттер - 150 данаға
дейiн;
- зергерлiк бұйымдар -
500 данаға дейiн;
- Ұлттық кәдесыйлардың
түр-түрi - 2500 данаға
дейiн;
- ұлттық киiм - 200 данаға
дейiн
--------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелерi: Қазақстан Республикасының мемлекетiшiлiк және халықаралық протоколдық iс-шараларын өткiзудiң халықаралық тәжiрибесi мен ережелерiн сақтау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 18-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкiлдiктерiн
материалдық-техникалық жарақтандыру"
201 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 126283 мың теңге (жүз жиырма алты миллион екі жүз сексен үш мың теңге).

1. Стоимость: 25000 тысяч тенге (двадцать пять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 16 июля 1999 года N 173 "Об утверждении Государственного протокола Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение службы Государственного протокола сувенирной продукцией и представительской атрибутикой для вручения памятных подарков главам иностранных государств, членам правительственных и официальных делегаций.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечить сувенирной продукцией и представительской атрибутикой службы Государственного протокола Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
057        Обеспечение  Закуп сувенирной продукции   В течение Министерство
исполнения   и продукции государственной     года   иностранных
Государс-    атрибутики для обеспечения                 дел
твенного     службы Государственного                Республики
протокола    протокола Министерства                 Казахстан
Республики   иностранных дел Республики
Казахстан    Казахстан в количестве:
- книги - до 1500 штук;
- картины - до 150 штук;
- ювелирные изделия -
до 500 штук;
- национальные сувениры в
ассортименте до 2500 штук;
- национальная одежда -
до 200 штук.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: соблюдение международной практики и правил проведения внутригосударственных и международных протокольных мероприятий Республики Казахстан.
Приложение 18
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 201
"Материально-техническое оснащение дипломатических
представительств Республики Казахстан за рубежом"
на 2002 год
1. Стоимость: 126283 тысячи тенге (сто двадцать шесть миллионов двести восемьдесят три тысячи тенге).

2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 12 қарашадағы "Дипломатиялық қызмет туралы" Заңының 23-бабы, "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 31 мамырдағы "Қазақстан Республикасының шет елдегі қызметшілерінің еңбек жағдайы туралы ережені бекіту туралы" N 577 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігінің шетелдік мекемелерінің барынша тиімді қызметін қамтамасыз ету үшін жағдайлар туғызу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шетелдік мекемелерін материалдық-техникалық жарақтандыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші!Бағдарламаның   !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
ламаның!бағ.!(кіші бағдарлама!бағдарламаны) іске!асыру!орындаушылар
коды   !дар.!ның) атауы      !асыру жөніндегі   !мерзі!
!лама!                !іс-шаралар        !мдері!
!ның !                !                  !     !
!коды!                !                  !     !      --------------------------------------------------------------------
201       Қазақстан Респуб. Негізгі құралдарды са. Жыл  Қазақстан
ликасы Сыртқы іс. тып алу:             iшiнде Республика.
тер министрлігі.  1. Автокөлік - 38 бірлік    сының
нің шетелдегі дип.2. Жиһаз - 26 жиынтық       Сыртқы істер
ломатиялық өкіл.  3. Тұрмыстық техника -      министрлiгi
діктерін материал. 21 бірлік                  және
дық-техникалық                                Қазақстан
жарақтандыру                                  Республика.
сының
шетелдiк
мекемелерi
--------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелерi: Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігінің шетелдік мекемелерінің материалдық-техникалық базасын жаңарту және барынша жарақтандырылуын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 19-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкiлдiктерiн
орналастыру үшін шет елдерде жылжымайтын мүлік сатып алу"
202 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 544000 мың теңге (бес жүз қырық төрт миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 2 шiлдедегi "Қазақстан Республикасының Елшiлiгi туралы ереженi бекiту туралы" N 832 Жарлығы; Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 19 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шетелдiк мекемелерінің жылжымайтын мүлiкті сатып алу, ұзақ мерзімді жалға алу, ғимараттар мен үйлердi салу, оларды ағымдағы және күрделi жөндеулерден өткiзу тәртiбi туралы ереже" атты N 1144  қаулысы .

2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 23 Закона Республики Казахстан от 12 ноября 1997 года "О дипломатической службе", постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 мая 1994 года N 577 "Об утверждении правил об условиях труда работников Республики Казахстан за границей".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание условий для обеспечения максимально эффективной деятельности загранучреждений Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: материально-техническое оснащение загранучреждений Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
201       Материально- Приобретение основных средств:    В    Министерство
техническое  1. Автотранспорт - 38 единиц;  течение иностранных
оснащение    2. Мебель - 26 комплектов;       года      дел
диплома-     3. Бытовая техника - 20 единиц.        Республики
тических                                            Казахстан и
представи-                                          заграничные
тельств                                             учреждения
Республики                                          Республики
Казахстан                                           Казахстан
за рубежом
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обновление материально-технической базы и обеспечение максимальной оснащенности загранучреждений Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
Приложение 19
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан -------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 202
"Приобретение недвижимости за рубежом для размещения
дипломатических представительств Республики Казахстан"
на 2002 год
1. Стоимость: 544000 тысяч тенге (пятьсот сорок четыре миллиона тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 832 U920832_ "Об утверждении Положения о Посольстве Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 1996 года N 1144 P961144_ "Положение о порядке приобретения, долгосрочной аренды недвижимого имущества, капитального строительства зданий, сооружений, проведения их текущих и капитальных ремонтов загранучреждениями Министерства иностранных дел Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: шет елдерде орналасқан Қазақстан Республикасы меншiгiндегi жылжымайтын объектiлерi тiзбесiн кеңейту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: шет елдерде дипломатиялық өкiлдiктердi және тұрғын-жайларды әкiмшiлiк тұрғыдан орналастыру үшiн жылжымайтын объектiлердi сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші!Бағдарламаның   !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
ламаның!бағ.!(кіші бағдарлама!бағдарламаны) іске!асыру!орындаушылар
коды   !дар.!ның) атауы      !асыру жөніндегі   !мерзі!
!лама!                !іс-шаралар        !мдері!
!ның !                !                  !     !
!коды!                !                  !     !      --------------------------------------------------------------------
202      Қазақстан Респуб. Қазақстан Республикасы Жыл   Қазақстан
ликасының дипло.  Yкiметiнiң шешiмiне   iшiнде Республика.
матиялық өкiлдiк. сәйкес Әзiрбайжан Рес.       сының
терiн орналастыру публикасында, Швейцария      Сыртқы істер
үшiн шет елде     Конфедерациясында, Түрк.     министрлiгi
жылжымайтын мүлік менстанда, Қытай Халық       және
сатып алу         Республикасында, Польша      Қазақстан
Республикасында және         Республика.
Өзбекстан Республикасында    сының
әкiмшiлiк ғимараттар,        шетелдiк
тұрғын жайлар, сондай-ақ     мекемелерi
жер телiмдерiн сатып алу.
Шет елдегi жылжымайтын
мүлiктi сатып алуға байла.
нысты қызмет көрсетулерге
ақы төлеу.
--------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: дипломатиялық өкiлдiктердi өз меншiгiндегi ғимараттарға орналастыру, республикалық бюджет шығыстарын қысқарту.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 20-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Шет елдерде орналасқан Республикалық меншiктегi дипломатиялық өкiлдiктер ғимараттарын жаңғырту және күрделi жөндеу" 301 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 88315 мың теңге (сексен сегiз миллион үш жүз он бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: 1992 жылғы 2 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Елшiлiгi туралы ереженi бекiту туралы" N 832 Жарлығы, 1996 жылғы 19 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шетелдiк мекемелерiнiң жылжымайтын мүлiктi сатып алу, ұзақ мерзiмдi жалға алу, ғимараттар мен үйлердi салу, оларды ағымдағы және күрделi жөндеулерден өткiзу тәртiбi туралы ереже" атты N 144  қаулысы.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: расширение перечня объектов недвижимости, находящихся в собственности Республики Казахстан за рубежом.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение объектов недвижимости за рубежом, для административного размещения дипломатических представительств и жилых помещений.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
202       Приобретение  Приобретение административных    В     Министерство
недвижимости  зданий, жилых помещений,      течение  иностранных
за рубежом,   а также земельных участков в    года        дел
для разме-    Республике Азербайджан,                Республики
щения дипло-  Швейцарской Конфедерации,              Казахстан и
матических    Туркменистане, Китайской               заграничные
представи-    Народной Республике,                   учреждения
тельств       Республике Польша и                    Республики
Республики    Республике Узбекистан в                Казахстан
Казахстан     соответствии с решением
Правительства Республики
Казахстан. Оплата услуг,
связанных с приобретением
недвижимости за рубежом.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: размещение дипломатических представительств в собственных зданиях, сокращение расходов из республиканского бюджета.
Приложение 20
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 301
"Реконструкция и капитальный ремонт зданий
дипломатических представительств за рубежом,
находящихся в республиканской собственности"
на 2002 год
1. Стоимость: 88315 тысяч тенге (восемьдесят восемь миллионов триста пятнадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 832 "Об утверждении Положения о Посольстве Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 1996 года N 1144 "Положение о порядке приобретения долгосрочной аренды недвижимого имущества, капитального строительства зданий, сооружений, проведения их текущих и капитальных ремонтов загранучреждениями Министерства иностранных дел Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шетелдiк мекемелерi үшiн тиiстi жағдайлар тудыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: шет елдерде орналасқан Қазақстан Республикасының меншiгiндегi дипломатиялық өкiлдiктер ғимараттарын жаңғырту және күрделi жөндеуден өткiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші!Бағдарламаның   !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
ламаның!бағ.!(кіші бағдарлама!бағдарламаны) іске!асыру!орындаушылар
коды   !дар.!ның) атауы      !асыру жөніндегі   !мерзі!
!лама!                !іс-шаралар        !мдері!
!ның !                !                  !     !
!коды!                !                  !     ! --------------------------------------------------------------------
301      Шетелдерде орна.  Қазақстан Республикасы    Жыл   Қазақстан
ласқан Қазақстан  ның Украинадағы, Австрия ішінде Республи.
Республикасы мен. Республикасындағы, Фран.        касының
шігіндегі дипло.  цуз Республикасындағы,       Сыртқы істер
матиялық өкілдік. Ұлыбритания Құрама Король.    министрлiгi
тер ғимараттарын  дігіндегі және Солтүстік      және
қайта құру және   Ирландиядағы, Түрік Рес.      Қазақстан
күрделі жөндеуден публикасындағы, Қытай         Республика.
өткізу            Халық Республикасындағы       сының
және Өзбекстан Республи.      шетелдiк
касындағы Қазақстан Рес.      мекемелерi
публикасы Елшiлiктерiнiң
әкiмшiлiк ғимараттары мен
тұрғын үйлерiн жаңғырту
және күрделi жөндеулерден
өткiзу соның iшiнде:
1. жобалау сметалық құжат.
тамаларды жасау, ғимаратты
жөндеуден өткiзу үшiн құры.
лыс материалдары мен жабдық.
тарды сатып алу;
2. мамандандырылған жөндеу
жұмыстарын жүргiзу туралы
шетелдiк құрылыс компания.
ларымен және қазақстан құ.
рылыс ұйымдарымен жасас.
қан шарттарға сәйкес ғи.
мараттарды жаңғырту және
күрделі жөндеуден өткізу;
3. Қазақстан құрылыс бри.
гадаларының іссапарлық,
соның ішінде визаларды
ресімдеу шығыстары (Қазақ.
стан құрылыс компанияларымен
шарттар жасасқан жағдайда)
--------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: шет елдерде орналасқан қызметкерлердің жұмысы үшін жағдай жасау және елдерде орналасқан Қазақстан Республикасының меншігіндегі дипломатиялық өкілдіктер ғимараттарының мәртебелік қалпын сақтап отыру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 21-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiн
есептегiш және ұйымдастырушылық техникамен қамтамасыз ету" 601 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание соответствующих условий для загранучреждений Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: реконструкция и капитальный ремонт зданий дипломатических представительств за рубежом, находящихся в собственности Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
301        Реконструк-  Проведение реконструкции    В течение  Министерство
ция и        и капитальных ремонтов         года    иностранных
капитальный  административных зданий и                   дел
ремонт       жилых помещений Посольств              Республики
зданий       Республики Казахстан в                 Казахстан и
диплома-     Украине, Австрийской                   заграничные
тических     Республике, во Французской             учреждения
представи-   Республике, Соединенном                Республики
тельств      Королевстве Великобритании             Казахстан
за рубежом,  и Северной Ирландии,
находящихся  Турецкой Республике,
в респуб-    Китайской Народной
ликанской    Республике и Республике
собствен-    Узбекистан, в том числе:
ности        1. составление проектно-
сметной документации,
закуп строительных
материалов и оборудования
для проведения ремонта
зданий;
2. реконструкция и
капитальный ремонт зданий
в соответствии с
заключенными договорами с
иностранными строительными
компаниями или казахс-
танскими строительными
организациями на проведение
специализированных
ремонтных работ;
3. командировочные расходы
казахстанских строительных
бригад, в том числе за
оформление виз (в случае
заключения договоров с
казахстанскими
строительными
организациями).
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание условий для работы сотрудников и поддержание соответствующего статуса зданий дипломатических представительств Республики Казахстан за рубежом.
Приложение 21
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан -------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 601
"Обеспечение вычислительной и организационной
техникой МИД Республики Казахстан" на 2002 год

1. Құны: 10000 мың теңге (он миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: 1997 жылғы 12 қарашадағы Қазақстан Республикасының "Дипломатиялық қызмет туралы" N 187-I ҚРЗ Заңы , 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" N 273-II ҚРЗ Заңы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 2 шiлдедегi "Қазақстан Республикасының Елшiлiгi туралы ереженi бекiту туралы" N 832 Жарлығы, Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңын iске асыру туралы" N 1715  қаулысы, Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" атты N 1578 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Республикалық бюджеттiң мақсаты: ақпараттық материалдардың сапалы өңделуiн жүзеге асыру үшiн Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң орталық аппаратын осы заманғы есептегiш және ұйымдастырушылық техникамен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: осы заманғы есептегiш және ұйымдастырушылық техниканы, компьютерлiк бағдарламалық өнiмдердi сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші!Бағдарламаның   !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
ламаның!бағ.!(кіші бағдарлама!бағдарламаны) іске!асыру!орындаушылар
коды   !дар.!ның) атауы      !асыру жөніндегі   !мерзі!
!лама!                !іс-шаралар        !мдері!
!ның !                !                  !     !
!коды!                !                  !     ! --------------------------------------------------------------------
601       Қазақстан Респуб. Осы заманғы есептегіш  жыл   Қазақстан
ликасының Сыртқы  және ұйымдастырушылық ішінде Республика.
істер министрлі.  техниканы, сондай-ақ         сының
гін есептегіш және бағдарламалық өнімдерді     Сыртқыістер
ұйымдастырушылық  сатып алу:                   министрлігі
техникамен қамта. Компьютерлер - 20 данаға
масыз ету         дейін.
Мониторлар - 20 данаға
дейін.
Принтерлер - 20 данаға
дейін.
Сканерлер - 10 данаға
дейін.
Үздіксіз қуат беру көз.
дері - 20 данаға дейін.
Желілік сүзгілер - 20
данаға дейін.
Көшірмелік аппараттар -
4 данаға дейін.
Факсимильдік аппараттар -
2 данаға дейін.
Бағдарламалық өнімдер:
Windows 2000
Microsoft Office 2000
--------------------------------------------------------------------

1. Стоимость: 10000 тысяч тенге (десять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 23 Закона Республики Казахстан от 12 ноября 1997 года Z970187_ "О дипломатической службе", Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год", Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 832 "Об утверждении Положения о Посольстве Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 P991578_ "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение центрального аппарата Министерства иностранных дел Республики Казахстан современной вычислительной и организационной техникой, для осуществления качественной обработки информационных материалов.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение современной вычислительной и организационной техники, компьютерных программных продуктов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
601        Обеспечение   Приобретение современной    В течение Министерство
вычислите-    вычислительной и организа-     года   иностранных
льной и       ционной техники, а также                  дел
организа-     программных продуктов:                Республики
ционной       Компьютеры - до 20 штук;              Казахстан
техникой      Мониторы - до 20 штук;
Министерства  Принтеры - до 20 штук;
иностранных   Сканеры - до 10 штук;
дел       Источники бесперебойного
Республики    питания - до 20 штук;
Казахстан     Сетевые фильтры -
до 20 штук;
Копировальные аппараты -
до 4 штук;
Факсимильные аппараты -
до 2 штук;
Программные продукты:
AVP Platinium (Аntivirus),
Microsoft Office 2000
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: компьютерлік технология саласындағы ең жаңа жетістіктерден қалыс қалуды еңсеру, дүниежүзілік ақпараттық желіге кең түрде шығуға мүмкіндік алу, электрондық поштаның мүмкіндіктерін тиімді пайдалану.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 22-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкiлдiктерiн
есептегiш және ұйымдастырушылық техникамен қамтамасыз ету" 602 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 24589 мың теңге (жиырма төрт миллион бес жүз сексен тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: 1997 жылғы 12 қарашадағы Қазақстан Республикасының "Дипломатиялық қызмет туралы" N 187-I ҚРЗ Заңы, 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" N 273-II ҚРЗ Заңы, Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 2 шiлдедегi "Қазақстан Республикасының Елшiлiгi туралы ереженi бекiту туралы" N 832 Жарлығы, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңын iске асыру туралы" N 1715 қаулысы, Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" атты N 1578 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Республикалық бюджеттiң мақсаты: ақпараттық материалдардың сапалы өңделуiн жүзеге асыру үшiн Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң орталық аппаратын осы заманғы есептегiш және ұйымдастырушылық техникамен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: осы заманғы есептегiш және ұйымдастырушылық техниканы, компьютерлiк бағдарламалық өнiмдердi сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші!Бағдарламаның   !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
ламаның!бағ.!(кіші бағдарлама!бағдарламаны) іске!асыру!орындаушылар
коды   !дар.!ның) атауы      !асыру жөніндегі   !мерзі!
!лама!                !іс-шаралар        !мдері!
!ның !                !                  !     !
!коды!                !                  !     ! --------------------------------------------------------------------
602       Қазақстан Респуб. Осы заманғы есептегіш  жыл    Қазақстан
ликасының Сыртқы  және ұйымдастырушылық  ішінде Республика
істер министрлі.  техниканы, сондай-ақ          сының
гін есептегіш және бағдарламалық өнімдерді    Сыртқыістер
ұйымдастырушылық  сатып алу:                   министрлігі
техникамен қамта. Компьютерлер - 50 данаға     және
масыз ету         дейін.                       Қазақстан
Мониторлар - 50 данаға       Республика.
дейін.                       сының
Принтерлер - 50 данаға       шетелдік
дейін.                       мекемелері
Сканерлер - 50 данаға
дейін.
Үздіксіз қуат беру көз.
дері - 50 данаға дейін.
Желілік сүзгілер - 50
данаға дейін.
Ықшамдалынған компьютер -
1 данаға дейін.
Факсимильдік аппараттар -
5 данаға дейін.
Бағдарламалық өнімдер:
Windows 2000
Microsoft Office 2000
--------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: преодоления отставания от новейших достижений в области компьютерных технологий, получение широкого доступа во всемирную информационную сеть, эффективное использование возможности электронной почты.
Приложение 22
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан -------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 602
"Обеспечение вычислительной и организационной
техникой дипломатических представительств Республики
Казахстан за рубежом" на 2002 год
1. Стоимость: 24589 тысяч тенге (двадцать четыре миллиона пятьсот восемьдесят девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 ноября 1997 года "О дипломатической службе", Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год", Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 832 "Об утверждении Положения о Посольстве Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение загранучреждений Министерства иностранных дел Республики Казахстан за рубежом современной вычислительной и организационной техникой для осуществления качественной обработки информационного материала.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение современной вычислительной и организационной техники, компьютерных программных продуктов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
602        Обеспечение   Приобретение современной    В течение Министерство
вычислите-    вычислительной и организа-     года   иностранных
льной и       ционной техники, а также                  дел
организа-     программных продуктов:                Республики
ционной       Компьютеры - до 50 штук;              Казахстан и
техникой      Мониторы - до 50 штук;                заграничные
дипломати-    Принтеры - до 50 штук;                учреждения
ческих        Сканеры - до 50 штук;                 Республики
представи-    Источники бесперебойного              Казахстан
тельств       питания - до 50 штук;
Республики    Сетевые фильтры -
Казахстан     до 50 штук;
за рубежом    Портативный компьютер -
до 10 штук;
Факсимильные аппараты -
до 5 штук;
Программные продукты:
Windows 2000
Microsoft Office 2000
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: компьютерлік технология саласындағы ең жаңа жетістіктерден қалыс қалуды еңсеру, дүниежүзілік ақпараттық желіге кең түрде шығуға мүмкіндік алу, электрондық поштаның мүмкіндіктерін тиімді пайдалану.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 23-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Республикалық деңгейде кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және қайта даярлау" 010 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 23935 мың теңге (жиырма үш миллион тоғыз жүз отыз бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 10 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң Дипломатиялық академиясын құру туралы" N 1102 қаулысы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 24 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң "Л.Н. Гумилев атындағы Еуразиялық университетi" мен "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң Дипломатиялық академиясы" Республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындарын қайта ұйымдастыру туралы" N 1589 қаулысы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" атты N 1578 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiн халықаралық қатынастар саласындағы жоғары бiлiктi мамандармен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiн халықаралық қатынастар саласындағы жоғары дәрежелi бiлiктi мамандармен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші!Бағдарламаның   !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
ламаның!бағ.!(кіші бағдарлама!бағдарламаны) іске!асыру!орындаушылар
коды   !дар.!ның) атауы      !асыру жөніндегі   !мерзі!
!лама!                !іс-шаралар        !мдері!
!ның !                !                  !     !
!коды!                !                  !     ! --------------------------------------------------------------------
010     030  Республикалық дең.                   Жыл  Қазақстан
гейде кадрлардың                   ішінде Республика.
біліктілігін арт.                         сының Сыртқы
тыру және қайта                           істер
даярлау                                   министрлігі
Мемлекеттік функ. 1. Бекітілген жоспарға
цияларды орындау  сәйкес тақырыптық лек.
үшін кадрлардың   циялар, тәжірибелік және
біліктілігін арт. семинарлық сабақтар, сы.
тыру және қайта   нақтар мен емтихандар
даярлау           өткізу. Дипломатиялық
академияда өндірістен
қол үзіп оқитын тыңдау.
шылардың орташа жылдық
саны - 33 тыңдаушы.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: преодоление отставания от новейших достижений в области компьютерных технологий, получение широкого доступа во всемирную информационную сеть, эффективное использование возможности электронной почты.
Приложение 23
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан -------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 010
"Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2002 год
1. Стоимость: 23935 тысяч тенге (двадцать три миллиона девятьсот тридцать пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2001 г. N 550 U010550_ "О государственной программе функционирования и развития языков на 2001-2010 годы", постановления Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан", от 10 сентября 1997 года N 1102 P961102_ "О создании Дипломатической Академии Министерства иностранных дел Республики Казахстан", от 24 октября 2000 года N 1589 P001589_ "О реорганизации Республиканских государственных казенных предприятий "Евразийский университет имени Л.Н. Гумилева" Министерства образования и науки Республики Казахстан и "Дипломатическая академия" Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: переподготовка и повышение квалификации сотрудников Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: повышение квалификации и подготовка Чрезвычайных и Полномочных Послов и работников Министерства иностранных дел Республики Казахстан в области международных отношений.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
010        Повышение
квалификации
и перепод-
готовка
кадров
030  Повышение     1. Проведение тематических  В течение Министерство
квалификации  лекций, практических и         года   иностранных
и перепод-    семинарских занятий,                      дел
готовка       зачетов и экзаменов в                 Республики
кадров для    соответствии с утвержденным           Казахстан
выполнения    планом. Среднегодовое
государс-     количество слушателей
твенных       обучающихся в Дипломатической
функций       академии с отрывом от
производства - 33 слушателя.

2. Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрлігі.
нің қызметкерлерін негіз.
гі жұмыстарынан қол
үздірмей халықаралық қа.
тынастар саласында білік.
тілігін арттыру жөніндегі
курстар жүргізу. Тыңдау.
шылардың жылдық орта
саны - 50
--------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: сыртқы саяси қатынастар саласындағы білікті мамандар деңгейін көтеру, кәсіби даярланған және Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің аппаратында өздеріне жүктелген функцияларды тиімді орындап жүрген қызметкерлер қатарының өсе түсуі.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 24-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Өкілдік шығындар" 042 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 148911 мың теңге (жүз қырық сегіз миллион тоғыз жүз он бір мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 16 шілдедегi "Қазақстан Республикасының мемлекеттік протоколын бекіту туралы" N 173 Жарлығы, Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелері" атты N 1578 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы орталық атқару органдарының өкілдік іс-шараларды өткізуін қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасында ресми делегациялар қабылдауларын, жиналыстар мен семинарларды, салтанатты іс-шараларды өткізу, сондай-ақ мемлекет Басшысының шетелдерге ресми сапарлары кезіндегі өкілдік шығыстар.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші!Бағдарламаның   !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
ламаның!бағ.!(кіші бағдарлама!бағдарламаны) іске!асыру!орындаушылар
коды   !дар.!ның) атауы      !асыру жөніндегі   !мерзі!
!лама!                !іс-шаралар        !мдері!
!ның !                !                  !     !
!коды!                !                  !     !      --------------------------------------------------------------------
042       Өкілдік шығындар  Қазақстан Республикасы  Жыл  Өкілдік
Үкіметінің қаулысымен ішінде шығыстарды
бекітілген 042 "Өкіл.       талап ететін
дік шығындар" бағдар.       іс-шараларды
ламасы бойынша респуб.      өткізуге
ликалық бюджетте көз.       жауапты
делген қаражатты пай.       орталық
далану ережелеріне сәй.     атқарушы
кес шетелдік делегация.     және өзге де
ларды қабылдауға, кеңес.    орталық
тер мен семинарларға,       мемлекеттік
салтанатты жиындарға,       органдар
сондай-ақ, мемлекет Бас.
шысының шетелдерге ресми
сапарларға шығуына қатыс.
ты өкілдік шығыстарға
байланысты ресми өкілдік
іс-шараларды өткізуді
ұйымдастыру - 200 іс-ша.
раларға дейін
--------------------------------------------------------------------

2. Проведение курсов по
повышению квалификации
сотрудников Министерства
иностранных дел Республики
Казахстан в области
международных отношений,
без отрыва от основной
работы.
Среднегодовое количество
слушателей - 50.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение уровня квалифицированных специалистов в области внешнеполитических отношений, прирост сотрудников, профессионально подготовленных и эффективно выполняющих возложенные на них функции в аппарате Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
Приложение 24
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 042
"Представительские затраты"
на 2002 год
1. Стоимость: 148911 тысяч тенге (сто сорок восемь миллионов девятьсот одиннадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 16 июля 1999 года N 173 U990173_ "Об утверждении Государственного протокола Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 P991578_ "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение проведения представительских мероприятий центральными исполнительными органами Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: проведение приемов официальных делегаций, совещаний и семинаров, торжественных и официальных мероприятий в Республике Казахстан, а также представительские расходы при выезде Главы государства с официальными визитами за границу.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
042        Представи-   Организация проведения       В течение Центральные
тельские     официальных представи-          года   исполни-
затраты      тельских мероприятий,                  тельные и
связанных с приемом                    иные цент-
иностранных делегаций,                 ральные
совещаний и семинаров,                 государст-
торжеств, а также предста-             венные
вительские расходы при                 органы,
выезде Главы государства с             ответст-
официальными визитами за               венные за
границу в соответствии с               проведение
Правилами использования                мероприятий,
средств, предусмотренных в             требующих
республиканском бюджете                представи-
по программе 042                       тельских
"Представительские затраты",           затрат
утверждаемыми постановлением
Правительства Республики
Казахстан - до 200
мероприятий.
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: іс-шараларды келген делегациялардың мәртебесіне сәйкес тиісті деңгейде өткізу және достық қарым-қатынастарды қолдау, сыртқы саясат ынтымақтастығын нығайту.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 25-қосымша
Ескерту. 25-27 қосымшалармен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2002.05.07. N 83a қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Астана қаласында Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
министрлігінің әкімшілік ғимараты құрылысын салу"
303 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 505 400 мың (бес жүз бес миллион төрт жүз мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Астана қаласында Есіл өзенінің сол жақ жағалауында Үкіметтік орталықтың әкімшілік ғимараттарының құрылысын салу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің жаңа әкімшілік ғимараты құрылысын салу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші!Бағдарламаның   !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
ламаның!бағ.!(кіші бағдарлама!бағдарламаны) іске!асыру!орындаушылар
коды   !дар.!ның) атауы      !асыру жөніндегі   !мерзі!
!лама!                !іс-шаралар        !мдері!
!ның !                !                  !     !
!коды!                !                  !     !      --------------------------------------------------------------------
303       Астана қаласында  Белгіленген тәртіппен  2002 Қазақстан
Қазақстан         мемлекеттік сараптама  жыл  Республи.
Республикасы      мен бекітуден өткен         касының
Сыртқы істер      жобалық-сметалық құжат.     Сыртқы
министрлігінің    тамаға сәйкес Қазақстан     істер
әкімшілік         Республикасы Сыртқы         министрлігі
ғимаратының       істер министрлігінің
құрылысын салу    әкімшілік ғимаратының
құрылысын салу.
--------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: жобалық-сметалық құжаттамаға сәйкес Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің әкімшілік ғимаратында орындалған құрылыс-монтаж жұмыстарының көлемі.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 26-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Астана қаласындағы дипломатиялық қалашыққа қызмет көрсету объектілерінің құрылысын салудың" 305 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: проведение мероприятий на должном уровне в соответствии со статусом прибывающей делегации и поддержание дружественных отношений, укрепление внешнеполитического сотрудничества.
Приложение 25
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
---------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 303
"Строительство административного здания Министерства
иностранных дел Республики Казахстан в г. Астане"
на 2002 год
1. Стоимость: 505 400 тысяч (пятьсот пять миллионов четыреста тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 U010574_ "О Государственной Программе социально-экономического развития города Астаны".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: строительство административных зданий Правительственного центра на левом берегу реки Ишим в г. Астане.
5. Задачи бюджетной программы: строительство нового административного здания Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
___________________________________________________________________________
Код  !Код   ! Наименование !Мероприятия по реализации!Сроки  !Ответственный
прог-!под-  ! программ     !программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог- ! (подпрограмм)!                         !зации  !
!раммы !              !                         !       !    ___________________________________________________________________________
303          Строительство   Строительство            2002 год Министерство
административ-  административного                 иностранных
ного здания     здания Министерства               дел
Министерства    иностранных дел                   Республики
иностранных     Республики в соответствии         Казахстан
дел Республики  с проектно-сметной
Казахстан в     документацией, прошедшей
г. Астане       в установленном порядке
государственную
экспертизу и утверждение.
___________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем выполненных строительно-монтажных работ на строительстве административного здания Министерства иностранных дел Республики Казахстан в соответствии с проектно-сметной документацией.
Приложение 26
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
----------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 305
"Строительство объектов обслуживания дипломатического
городка в г. Астане" на 2002 год

1. Құны: 700 000 мың (жеті жүз миллион) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 Жарлығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: дипломатиялық қалашықты әлеуметтік инфрақұрылым объектілерімен қамтамасыз ету, мұның өзі дипломатиялық өкілдіктерді Астана қаласына көшіру тұжырымдамасын іске асырудың негізгі шарты болып табылады.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Астана қаласында дипломатиялық қалашыққа қызмет көрсету объектілерінің құрылысын салу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші!Бағдарламаның   !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
ламаның!бағ.!(кіші бағдарлама!бағдарламаны) іске!асыру!орындаушылар
коды   !дар.!ның) атауы      !асыру жөніндегі   !мерзі!
!лама!                !іс-шаралар        !мдері!
!ның !                !                  !     !
!коды!                !                  !     ! --------------------------------------------------------------------
305        Астана қаласында  Белгіленген тәртіппен 2002   Қазақстан
дипломатиялық     мемлекеттік сараптама  жыл   Республи.
қалашыққа қызмет  мен бекітуден өткен          касының
көрсету объекті.  жобалық-сметалық құжат.      Сыртқы
лерінің           тамаға сәйкес Астана         істер
құрылысын салу.   қаласында дипломатиялық     министрлігі
қалашыққа қызмет
көрсету объектілерінің
құрылысын салу.
--------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: жобалық-сметалық құжаттамаға сәйкес дипломатиялық қалашыққа қызмет көрсету объектілерінің орындалған құрылыс-монтаж жұмыстарының көлемі.
Пайдалануға тапсыру:
- технологиялық қызмет көрсету ғимараты - 760 шаршы метр;
- дипломатиялық қалашықты пайдалану жөніндегі басқарма
дирекциясының әкімшілік ғимараты - 1353 шаршы метр;
- екі БӨП - 32 шаршы метр;
- екі КП - 103 шаршы метр.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 27-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Астана қаласындағы дипломатиялық қалашықтың екінші кезектегі инженерлік жүйелерінің құрылысын салудың"
306 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 300 000 мың (үш жүз миллион) теңге.

1. Стоимость: 700 000 тысяч (семьсот миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 U010574_ "О Государственной Программе социально-экономического развития города Астаны".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение дипломатического городка объектами социальной инфраструктуры, что является основным условием реализации концепции передислокации Дипломатических представительств в г.Астану.
5. Задачи бюджетной программы: строительство объектов обслуживания дипломатического городка в г. Астане.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
___________________________________________________________________________
Код  !Код   ! Наименование !Мероприятия по реализации!Сроки  !Ответственный
прог-!под-  ! программ     !программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог- ! (подпрограмм)!                         !зации  !
!раммы !              !                         !       !
___________________________________________________________________________
305          Строительство   Строительство объектов  2002 год Министерство
объектов        обслуживания                     иностранных
обслуживания    дипломатического городка         дел
дипломатичес-   в г. Астане в соответст-         Республики
кого городка    вии с проектно-сметной           Казахстан
в г.Астане      документацией, прошедшей
в установленном
порядке государственную
экспертизу и утверждение.
___________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем выполненных строительно-монтажных работ на строительстве объектов обслуживания дипломатического городка в соответствии с проектно-сметной документацией.
Ввод в эксплуатацию:
- здания технологического обслуживания - 760 кв.м;
- административного здания дирекции управления по эксплуатации
дипломатического городка - 1353 кв.м;
- двух КПП - 32 кв.м;
- двух ТП - 103 кв.м.
Приложение 27
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-----------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 306
"Строительство инженерных сетей 2-ой очереди дипломатического
городка в г. Астане"
на 2002 год
1. Стоимость: 300 000 тысяч (триста миллионов) тенге.

2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 Жарлығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Астана қаласындағы дипломатиялық қалашықты тұрғыдан инженерлік қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Астана қаласындағы дипломатиялық қалашықтың инженерлік жүйелерінің құрылысын салу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:      --------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші!Бағдарламаның   !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
ламаның!бағ.!(кіші бағдарлама!бағдарламаны) іске!асыру!орындаушылар
коды   !дар.!ның) атауы      !асыру жөніндегі   !мерзі!
!лама!                !іс-шаралар        !мдері!
!ның !                !                  !     !
!коды!                !                  !     ! --------------------------------------------------------------------
306      Астана қаласындағы Белгіленген тәртіппен  2002  Қазақстан
дипломатиялық      мемлекеттік сараптама   жыл  Республи.
қалашықтың екінші  мен бекітуден өткен          касының
кезектегі          жобалық-сметалық құжат.      Сыртқы
инженерлік         тамаға сәйкес                істер
жүйелерінің        дипломатиялық                министрлігі
құрылысын салу.    қалашықтың екінші
кезектегі инженерлік
жүйелерінің құрылысын
салу.
--------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: жобалық-сметалық құжаттамаға сәйкес Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің дипломатиялық қалашығындағы екінші кезектегі инженерлік жүйелері мен инфрақұрылым объектілерінде орындалған құрылыс-монтаж жұмыстарының көлемі.

2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 U010574_ "О Государственной Программе социально-экономического развития города Астаны".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: инженерное обеспечение дипломатического городка в г.Астане.
5. Задачи бюджетной программы: строительство инженерных сетей дипломатического городка в г.Астане.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
___________________________________________________________________________
Код  !Код   ! Наименование !Мероприятия по реализации!Сроки  !Ответственный
прог-!под-  ! программ     !программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог- ! (подпрограмм)!                         !зации  !
!раммы !              !                         !       !
___________________________________________________________________________
306          Строительство  Строительство инженерных  2002 год Министерство
инженерных     сетей 2-ой очереди                 иностранных
сетей 2-ой     дипломатического городка           дел
очереди дипло- в соответствии с проектно-         Республики
матического    сметной документацией,             Казахстан
городка в      прошедшей в установленном
г.Астане       порядке государственную
экспертизу и утверждение.
___________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем выполненных строительно-монтажных работ на объектах 2-ой очереди инженерных сетей и инфраструктуры дипломатического городка МИД РК в соответствии с проектно-сметной документацией.