Тауарлар мен көлiк құралдарын Қазақстан Республикасына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге тыйым салуларды, кейбiр кедендік режимдерге орналастыруға тыйым салынған тауарлардың тiзбелерiн, сондай-ақ жекелеген кедендік режимдерге орналастырылған тауарлармен жасалатын операцияларды жүргiзуге арналған тыйым салулар мен шектеулерді бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 шілдедегі N 681 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 наурыздағы № 272 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.03.25 № 272 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Кеден кодексiнiң 8, 125, 142, 153, 165, 175, 182, 240-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған:
1) тауарлар мен көлiк құралдарын Қазақстан Республикасына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге тыйым салулар;
Қараңыз.K100296
2) кеден қоймасының кедендік режимiне орналастыруға тыйым салынған тауарлардың тiзбесi;
3) бажсыз сауда дүкенiнiң кедендік режимiне орналастыруға тыйым салынған тауарлардың тiзбесi;
4) тауарларды кеден аумағында қайта өңдеудiң кедендік режимiне орналастыруға тыйым салынған тауарлардың тiзбесi; Қараңыз.K100296
5) тауарларды еркiн айналыс үшін қайта өңдеудің кедендік режимiне орналастыруға тыйым салынған тауарлардың тiзбесi;
6) тауарларды кеден аумағынан тыс қайта өңдеудің кедендiк режимiне орналастыруға тыйым салынған тауарлардың тiзбесi; Қараңыз.K100296
6-1) тауарлар экспорты кедендiк режимiне орналастыруға тыйым салынған тауарлардың тізбесі (2-қосымша);
6-2) тауарлардың кері экспорты кедендiк режиміне орналастыруға тыйым салынған тауарлардың тiзбесi" (3-қосымша);
7) еркiн қоймаларда тауарлармен жасалатын операцияларды жүргізуге арналған жекелеген тыйым салулар мен шектеулер;
8) тауарларды кеден аумағынан тыс қайта өңдеу жөнiндегi жекелеген операцияларға арналған шектеулер бекiтілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.04.14. N 353 қаулысымен.
1-1. Кедендiк аумақта тауарларды қайта өңдеудiң, көлiктiң жекелеген түрлерiмен тасымалданатын тауарлардың экспорты мен кейiннен темiр жол көлігіне тиелетiн, су көлiгiмен тасымалданатын тауарлардың керi экспортын қоспағанда, тауарлардың керi экспортының кедендiк режимдерiне сәйкес қосымшаларға сай Қазақстан Республикасы өндiретiн ағаш материалдарын, кесiлген ағаш материалдарын және сүректен жасалған жекелеген бұйымдарды Қазақстан Республикасының аумағынан әкетуге тыйым салынсын.
Ескерту. 1-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2005.07.11.  N 717қаулысымен.

Об утверждении запретов на ввоз в Республику Казахстан и вывоз из Республики Казахстан товаров и транспортных средств, перечней товаров, запрещенных к помещению под некоторые таможенные режимы, а также запретов и ограничений на проведение операций с товарами, помещенными под отдельные таможенные режимы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2003 года N 681. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2011 года № 272
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.03.2011 № 272
В соответствии со статьями 8, 125, 142, 153, 165, 175, 182, 240 Таможенного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) запреты на ввоз в Республику Казахстан и вывоз из Республики Казахстан товаров и транспортных средств; см.K100296
2) перечень товаров, запрещенных к помещению под таможенный режим таможенного склада;
3) перечень товаров, запрещенных к помещению под таможенный режим магазина беспошлинной торговли;
4) перечень товаров, запрещенных к помещению под таможенный режим переработки товаров на таможенной территории; см.K100296
5) перечень товаров, запрещенных к помещению под таможенный режим переработки товаров для свободного обращения;
6) перечень товаров, запрещенных к помещению под таможенный режим переработки товаров вне таможенной территории; см.K100296
6-1) перечень товаров, запрещенных к помещению под таможенный режим экспорта товаров;
6-2) перечень товаров, запрещенных к помещению под таможенный режим реэкспорта товаров;
7) отдельные запреты и ограничения на проведение операций с товарами на свободных складах;
8) ограничения на отдельные операции по переработке товаров вне таможенной территории.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 14.04.2005 N 353 .
1-1. Запретить вывоз с территории Республики Казахстан лесоматериалов, пиломатериалов и отдельных изделий из древесины, производимых Республикой Казахстан, согласно приложениям в соответствии с таможенными режимами переработки товаров на таможенной территории, экспорта товаров и реэкспорта товаров отдельными видами транспорта, за исключением реэкспорта товаров водным транспортом с последующей погрузкой на железнодорожный транспорт.
Сноска. Дополнено пунктом 1-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 11.07.2005 N 717 .

2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 10 шілдедегі
N 681 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Тыйым салуларға өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15 N 343 (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Тауарлар мен көлiк құралдарын Қазақстан
Республикасына әкелуге және Қазақстан Республикасынан
әкетуге тыйым салулар
1. Қазақстан Республикасына әкелуге тыйым салынған тауарлар
1. Әр тектi әскери үлгiдегi қару-жарақ және оның оқ-дәрiлерi, жаппай қырып-жою қаруы, сондай-ақ жаппай қырып-жою қаруын жасау кезiнде пайдаланылуы мүмкiн материалдар мен жабдықтар.
Ескерту. Осы тармақта көрсетiлген тауарлар Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiне және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң шешiмдерiне сәйкес әкелiнуi мүмкiн.
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі үшін шетел компаниялары қазақстандық кәсіпорындармен бірлесіп жасайтын тауарларды "еркін қойма" кедендік режиміне орналастыруға рұқсат етіледі.
Ескерту. 1-тармақтың ескертуіне өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009.02.16 N 155 Қаулысымен.
2. Есiрткi құралдары, психотроптық заттар және прекурсорлар, сондай-ақ оларды тұтынуға арналған керек-жарақтар.
Ескерту. Осы тармақта көрсетiлген тауарларды әкелу Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiне және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiне сәйкес жүзеге асырылуы мүмкiн.

2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 10 июля 2003 года N 681
Запреты на ввоз в Республику Казахстан
и вывоз из Республики Казахстан товаров
и транспортных средств
1. Товары, запрещенные к ввозу в Республику Казахстан
1. Оружие всякого рода военных образцов и боеприпасы к нему, оружие массового поражения, а также материалы и оборудование, которые могут быть использованы при создании оружия массового поражения.
Примечание. Указанные в настоящем пункте товары могут быть ввезены в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан или решениями Правительства Республики Казахстан.
Разрешается помещение под таможенный режим "свободный склад" товаров, изготавливаемых для Министерства обороны Республики Казахстан иностранными компаниями совместно с казахстанскими предприятиями.
Сноска. Примечание с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 16.02.2009 N 155 .
2. Наркотические средства, психотропные вещества и прекурсоры, а также приспособления для их употребления.
Примечание. Ввоз указанных в настоящем пункте товаров может быть осуществлен в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан или решениями Правительства Республики Казахстан.

3403,
3405-тен
30.
Көшпелi өрт сөндiргiштер
842410-нан
31.
Оқшаулағыш қалқандар, панельдер және озонды бұзатын заттары бар көбiктендiрушi ретiнде саңылау құраушылар пайдаланылатын құбырлар жабындысы
3925,
3926-дан
32.
Фторполимерлер (озонды бұзатын заттары бар саңылау құраушылармен көбiктенген полистирольдар мен полиуретандар)
390950,
3903110000
Ескерту.
Осы тармақта көрсетiлген тауарлар адамдардың қазақстандық
тауарлар мен көлiк құралдарын не олардың қайта өңделген өнiмдерiн
Қазақстан Республикасының Кеден кодексiнде белгiленген тәртiппен
кедендiк режимдер шарттарына сәйкес керi әкелу туралы
міндеттемелерiн орындау үшiн әкелiнуi мүмкiн".
Ескерту. 3-1, 3-2-тармақтармен толықтырылды - ҚР Үкіметінің  2005.06.22. N 617 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) қаулысымен.

3403,
3405
30.
Переносные огнетушители
из 842410
31.
Изоляционные щиты, панели и покрытия труб с использованием в качестве
вспенивателей порообразователей,
содержащих озоноразрушающие вещества
из 3925,
3926
32.
Фторполимеры (полистиролы и полиуретаны, вспененные с
порообразователем, содержащим
озоноразрушающие вещества)
3909 50,
3903 11 000 0
Примечание.
Указанные в настоящем пункте товары могут быть ввезены лицами во исполнение обязательств об обратном ввозе казахстанских товаров и транспортных средств либо продуктов их переработки в соответствии с условиями таможенных режимов в порядке, определенном Таможенным кодексом Республики Казахстан".
Сноска. Дополнены пунктом 3-2 в соответствии с постановлением Правительства РК от 22.06.2005 N 617 (порядок введения в действие см. п. 2); с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 15.04.2008 N 343 (порядок введения в действие см. п. 5).

3-3. Рулi оң жақтан басқарылатын автокөлiк құралдары.
Ескертпе. Осы тармақ "тауарларды еркiн айналыс үшiн шығару" және "тауарлар мен көлiк құралдарын уақытша әкелу" кедендiк режимдерiнде тауарлар мен көлiк құралдарын әкелуге қолданылады.
Ескерту. 3-3-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің  2006.12.28. N 1301 (алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап отыз күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
3-4. Жануарлар дүниесі объектілері, олардың бөліктері мен олардан жасалған өнімдер
Р/с
N
Атауы
ҚР СЭҚ ТН коды
1.
Жабайы тірі аңдар
0106-дан
2.
Тірі балық (0301 10 тауар позициясындағы сәндік балықты қоспағанда)
0301-ден
3.
Құстардың қабықты жұмыртқалары
0407 00 900 0
4.
Жабайы аңдардың қаны
0511-ден

3-3. Автотранспортные средства с правосторонним рулевым управлением.
Примечание. Настоящий пункт распространяется на ввоз товаров и транспортных средств в таможенных режимах "выпуск товаров для свободного обращения" и "временный ввоз товаров и транспортных средств"
Сноска. Раздел 1 дополнен пунктом 3-3 в соответствии с постановлением Правительства РК от 28.12.2006 N 1301 (порядок введения в действие см. п. 5).
3-4. Объекты животного мира, их части и производные
№ п/п
Наименование
Код ТН ВЭД РК
1.
Дикие живые животные
из 0106
2.
Живая рыба (за исключением декоративной рыбы
товарной позиции 0301 10)
из 0301
3.
Яйца птиц в скорлупе
0407 00 900 0
4.
Кровь диких животных
из 0511

Ескертпе. Осы тармақта көрсетілген тауарлар жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану саласындағы уәкілетті мемлекеттік органның рұқсаттарымен әкелінеді. Тыйым салулар осы тармақта көрсетілген тауарларды әкелу кезінде жеңілдік тәртібі көзделген жеке тұлғаларға қатысты "Жеке тұлғалардың тауарларды Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы өткізуінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 наурыздағы N 217 қаулысында көзделген нормалардың шегінде қолданылмайды.
Ескерту. 3-4-тармақпен толықтырылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009.06.17 N 931 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.

Примечание. Указанные в настоящем пункте товары ввозятся по разрешениям уполномоченного государственного органа в области охраны, воспроизводства и использования животного мира. Запреты не распространяются на физических лиц при ввозе указанных в настоящем пункте товаров, в отношении которых предусмотрен льготный порядок, в пределах норм, предусмотренных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2005 года № 217 "Некоторые вопросы перемещения товаров физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан".
Сноска. Раздел 1 дополнен пунктом 3-4 в соответствии с постановлением Правительства РК от 17.06.2009 N 931 (порядок введения в действие см. п. 3).

2. Қазақстан Республикасынан әкетуге тыйым салынған тауарлар
4. Әр тектi әскери үлгiдегi қару-жарақ, оның оқ-дәрiлерi және әскери жабдықтар, жаппай қырып-жою қаруы, сондай-ақ жаппай қырып-жою қаруын жасау кезiнде пайдаланылуы мүмкiн материалдар мен жабдықтар.
Ескерту. Осы тармақта көрсетiлген тауарлар Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiне және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң шешiмдерiне сәйкес әкетiлуi мүмкiн.

2. Товары, запрещенные к вывозу из Республики Казахстан
4. Оружие всякого рода военных образцов, боеприпасы к нему и воинское снаряжение, оружие массового поражения, а также материалы и оборудование, которые могут быть использованы при создании оружия массового поражения.
Примечание. Указанные в настоящем пункте товары могут быть вывезены в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан или решениями Правительства Республики Казахстан.

5. Өнер туындылары, көне заттар және елеулi көркем, тарихи, ғылыми немесе мәдени құндылықты бiлдiретiн өзге де заттар.
Ескерту. Осы тармақта көрсетiлген заттар тек Қазақстан Республикасының заңнамасында айқындалатын тәртiппен берiлетiн Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгiнiң ерекше рұқсатымен ғана әкетiлуi мүмкiн.
6. Қызыл кiтапқа енгiзiлген жануарлар мен өсiмдiктер әлемiнiң өкiлдерi және киiк мүйiзi.
Ескерту. Осы тармақта көрсетiлген тауарлар Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiне және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiне және Құрып кету қаупi төнген жабайы фауна мен флора түрлерiмен халықаралық сауда туралы конвенцияға сәйкес әкетiлуi мүмкiн. V095768

5. Произведения искусства, предметы старины и иные предметы, представляющие значительную художественную, историческую, научную или культурную ценность.
Примечание. Указанные в настоящем пункте предметы могут быть вывезены лишь по особым разрешениям Министерства культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан, выдаваемым в порядке, определяемом законодательством Республики Казахстан.
6. Представители животного и растительного мира, занесенные в Красную книгу и рога сайгака.
Примечание. Указанные в настоящем пункте товары могут быть вывезены в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан или решениями Правительства Республики Казахстан и Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения. V095768

0407 00 900 0
11.
Қауырсын мен мамық, үй құстарын қоспағанда
0505 10 900 0-ден
12.
Өңделмеген немесе бастапқы өңдеуден өткен, бірақ пішінге келтірілмеген піл сүйегі, тасбақалардың сауыттары, киттің мұрты және кит мұртынан жасалған қылтанақтар, мүйіздер, бұғы мүйіздері, тұяқтар, тырнақтар, аяқ тырнақтары мен тұмсықтары; осы өнімдердің ұнтақтары мен қалдықтары; (аң аулауға берілген рұқсат құжаттарға (аң аулауға рұқсат, аң аулау хаттамасы, олжа алу парағы) сәйкес табылған аңшылық олжаларды қоспағанда)
0507-ден
13.
Мускус

0407 00 900 0
11.
Перья и пух, за исключением домашних птиц
из 0505 10 900 0
12.
Слоновая кость, панцири черепах, ус китовый и
щетина из китового уса, рога, оленьи рога,
копыта, ногти, когти и клювы, необработанные или
подвергнутые первичной обработке, но без
придания формы; порошок и отходы этих продуктов;
(за исключением охотничьих трофеев, добытых в
соответствии с разрешительными документами на
охоту (разрешение на охоту, протокол охоты,
трофейный лист)
из 0507
13.
Мускус

0510 00 000 0-ден
14.
Жабайы аңдардың қаны
0511-ден
15.
Бекіре уылдырығы және оны алмастырушылар
1604 30
16.
Жабайы аңдардың терілері
4103 90 900 0-ден
Ескертпе. Осы тармақта көрсетілген тауарлар жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану саласындағы уәкілетті мемлекеттік органның рұқсаттары бойынша әкетіледі. Тыйым салулар осы тармақта көрсетілген тауарларды әкелу кезінде жеңілдік тәртібі көзделген жеке тұлғаларға "Жеке тұлғалардың тауарларды Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы өткізуінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 наурыздағы N 217 қаулысында көзделген нормалардың шегінде қолданылмайды.
Ескерту. 6-1-тармақпен толықтырылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009.06.17 N 931 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.

из 0510 00 000 0
14.
Кровь диких животных
из 0511
15.
Икра осетровых и ее заменители
1604 30
16.
Шкуры диких животных
из 4103 90 900 0
Примечание. Указанные в настоящем пункте товары вывозятся по разрешениям уполномоченного государственного органа в области охраны, воспроизводства и использования животного мира. Запреты не распространяются на физических лиц при вывозе указанных в настоящем пункте товаров, в отношении которых предусмотрен льготный порядок, в пределах норм, предусмотренных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2005 года № 217 "Некоторые вопросы перемещения товаров физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан".
Сноска. Раздел 2 дополнен пунктом 6-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 17.06.2009 N 931 (порядок введения в действие см. п. 3).

7. Есiрткi құралдары, психотроптық заттар және прекурсорлар, сондай-ақ оларды пайдалануға арналған құралдар.
Ескерту. Осы тармақта көрсетiлген тауарларды әкету Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiне және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiне сәйкес жүзеге асырылуы мүмкiн.
8. Күшi жойылған бағалы қағаздар.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 10 шілдедегі
N 681 қаулысымен
бекітілген
Кеден қоймасының кедендiк
режимiне орналастыруға тыйым салынған
тауарлардың тiзбесi
1. Әр тектi әскери үлгiдегi қару, оның оқ-дәрiлерi, әскери жабдықтар мен жарылғыш заттар.
2. Қару-жарақ, әскери техника, оларды өндiруге арналған арнайы жиынтық бұйымдар.
3. Мемлекеттiк және қоғамдық құрылысқа нұқсан келтiруге бағытталған, соғысты, терроризмдi, зорлық-зомбылықты, нәсiлшiлдiктi насихаттайтын баспа және бейнелеу материалдары, сондай-ақ порнографиялық мазмұнды материалдар.
4. Өнер туындылары, көне заттар және елеулi көркем, тарихи, ғылыми немесе мәдени құндылықты бiлдiретiн өзге де заттар.
5. Киiктердiң, маралдардың, теңбiл бұғылар мен үзбаралардың мүйiздерi, сондай-ақ теңбiл бұғының терiлерi.
6. Күшi жойылған бағалы қағаздар.
7. Қару-жарақ заттарын, оқ-дәрiлердi және ұшу аппараттарын дайындауға арналған станоктар мен машиналар.
8. Есiрткi және психотроптық заттар, сондай-ақ оларды тұтынуға арналған керек-жарақтар.
9. Күштi әсер ететiн улар.
10. Радиоактивтi материалдар.
11. Шифрлар және шифрланатын (криптографиялық) құралдар.
12. Жедел-iздестiру iс-шараларын жүргiзуге және ақпараттардың жария етiлуiнiң техникалық арналарын анықтауға арналған арнайы техникалық құралдар.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 10 шілдедегі
N 681 қаулысымен
бекітілген
Бажсыз сауда дүкенiнiң кедендiк режимiне
орналастыруға тыйым салынған тауарлардың тiзбесi
1. Әр тектi әскери үлгiдегi қару, оның оқ-дәрiлерi және әскери жабдықтар, есiрткi және психотроптық заттар, сондай-ақ оларды пайдалануға арналған керек-жарақтар.
2. Мемлекеттiк және қоғамдық құрылысқа нұқсан келтiруге бағытталған, соғысты, терроризмдi, зорлық-зомбылықты, нәсiлшiлдiктi насихаттайтын баспа және бейнелеу материалдары, сондай-ақ порнографиялық мазмұнды материалдар.
3. Өндiрiстiк және әскери-техникалық мақсаттағы тауарлар.
4. Ауыр салмақты тауарлар (салмағы 20 кг-дан астам) және абажадай тауарлар (ұзындығы, енi және биіктігі бойынша өлшемдерiнiң жиынтығы 200 см-ден астам).
5. Спирттiң барлық түрлерi
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 10 шілдедегі
N 681 қаулысымен
бекітілген
Тауарларды кеден аумағында қайта
өңдеу кедендiк режимiне орналастыруға
тыйым салынған тауарлардың тiзбесi
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2005.04.14
N 353, өзгерту енгізілді - 2008.04.15 N 343 (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз) Қаулыларымен.
P/c
N
Тауардың атауы
ҚР СЭҚ TH
бойынша тауардың
коды
1
2
3
1
Спирттiң барлық түрлерi

7. Наркотические средства, психотропные вещества и прекурсоры, а также приспособления для их употребления.
Примечание. Вывоз указанных в настоящем пункте товаров может быть осуществлен в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан или решениями Правительства Республики Казахстан.
8. Аннулированные ценные бумаги.
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 10 июля 2003 года N 681
Перечень
товаров, запрещенных к помещению
под таможенный режим таможенного склада
1. Оружие всякого рода военных образцов, боеприпасы к нему, военное снаряжение и взрывчатые вещества.
2. Вооружение, военная техника, специальные комплектующие изделия для их производства.
3. Печатные и изобразительные материалы, направленные на подрыв государственного и общественного строя, пропагандирующие войну, терроризм, насилие, расизм, а также материалы порнографического содержания.
4. Произведения искусства, предметы старины и иные предметы, представляющие значительную художественную, историческую, научную или культурную ценность.
5. Рога сайгаков, маралов, пятнистых оленей и изюбров, а также шкуры пятнистого оленя.
6. Аннулированные ценные бумаги.
7. Станки и машины, предназначенные для изготовления предметов вооружения, боеприпасов и летательных аппаратов.
8. Наркотические и психотропные вещества, а также приспособления для их употребления.
9. Яды сильнодействующие.
10. Радиоактивные материалы.
11. Шифры и шифровальные (криптографические) средства.
12. Специальные технические средства для проведения оперативно-розыскных мероприятий и выявления технических каналов утечки информации.
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 10 июля 2003 года N 681
Перечень товаров,
запрещенных к помещению под таможенный режим
магазина беспошлинной торговли
1. Оружие всякого рода военных образцов, боеприпасов к нему и военное снаряжение, наркотические и психотропные вещества, а также приспособления для их употребления.
2. Печатные и изобразительные материалы, направленные на подрыв государственного и общественного строя, пропагандирующие войну, терроризм, насилие, расизм, а также материалы порнографического содержания.
3. Товары производственного и военно-технического назначения.
4. Тяжеловесные товары (весом более 20 кг) и громоздкие товары (при сумме размеров по длине, ширине и высоте более 200 см).
5. Все виды спирта.
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 10 июля 2003 года N 681
Перечень товаров,
запрещенных к помещению под
таможенный режим переработки товаров
на таможенной территории
Сноска. Перечень в редакции постановления Правительства РК от 14.04.2005 г. N 353 ; от 15.04.2008 N 343 (порядок введения в действие см. п. 5).
N
п/п
Наименование товара
Код товара
по ТН ВЭД РК
1
2
3
1
Все виды спирта

2207, 2208 90 910 0,
2208 90 990 0
2
Бөренелер, шөркелер түрiндегi, оның
iшiнде шөркелер, шөпшек байламдар
түрiнде немесе осыған ұқсас
түрлерде сексеуілден дайындалған
отындық сүрек
4401 10 000 0-нан*
3
Үгінділер және сексеуіл сүрегінiң
қалдықтары
4401 30-дана*
4
Өңделмеген, қабығы аршылған немесе
аршылмаған немесе шелқабығы бар
немесе долбар кесектелген немесе
кесектелмеген ағаш материалдары
4403 10 000 - 4403
20-дан*, 4403 91 -
4403 99-дан*
5
Бөшке жасайтын сүрек; жарылған
бөрене; ағаштан жасалған ұшталған,
бiрақ ұзынынан тiлiнбеген қадалар,
қазықтар және бағаналар; долбар
тегістелген, бiрақ қашалмаған,
бүгілмеген немесе басқа тәсілмен
өңделмеген таяқтар, қолшатырлар,
құралдардың тұтқаларын немесе ұқсас
бұйымдар жасау үшiн пайдаланылатын
ағаш материалдары; аршылған және
ұқсас сүрек
4404
6
Темiр жол немесе трамвай жолдарына
арналған ағаш шпалдар
4406
7
Өн бойымен араланған немесе
жарылған, қабаттарға бөлiнген
немесе аршылған, сүргiленген немесе
сүргіленбеген, тегiстелген немесе
тегістелмеген, қалыңдығы 6 мм астам
жанама қосылыстары бар немесе жоқ
қылқан жапырақты ағаш материалдары
4407 10
8
Өн бойымен араланған немесе
жарылған, қабаттарға бөлiнген
немесе аршылған, сүргiленген немесе
сүргiленбеген, тегістелген немесе
тегiстелмеген, қалыңдығы 6 мм астам
жанама қосылыстары бар немесе жоқ
еменнен жасалған ағаш материалдары
(Quercus spp.)
4407 91-ден
9
Өн бойымен араланған немесе
жарылған, қабаттарға бөлiнген
немесе аршылған, сүргіленген немесе
сүргіленбеген, тегістелген немесе
тегiстелмеген, қалыңдығы 6 мм астам
жанама қосылыстары бар немесе жоқ
басқа ағаш материалдары
4407 99
10
Қаптауға арналған (қабатты сүректi
бөлiп алынғандарды қоса алғанда),
жапсырылған фанер немесе басқа
ұқсас қабатты сүректерге арналған
табақтар және өн бойына араланған,
қабаттарға бөлiнген немесе
аршылған, сүргiленген немесе
сүргіленбеген, тегістелген немесе
тегістелмеген, қалыңдығы 6 мм
аспайтын жанама қосылыстары бар
немесе жоқ қылқан жапырақты
тұқымдас өзге де ағаш материалдары
4408 10
11
Қаптауға арналған (қабатты сүректi
бөлу арқылы алынғандарды қоса
алғанда), жапсырылған фанер немесе
басқа ұқсас қабатты сүректерге
арналған табақтар және өн бойына
араланған, қабаттарға бөлінген
немесе аршылған, сүргіленген немесе
сүргiленбеген, тегістелген немесе
тегістелмеген, қалыңдығы 6 мм
аспайтын жанама қосылыстары бар
немесе жоқ өзге де ағаш
материалдары, өзге де
4408 90
12
Жиектерiнiң, жандарының немесе
жазықтарының кез келгенi бойынша
кескiнделген погонаж түрiндегі
(тарақтары, кертпелерi бар,
шпунтталған, жиектерi тегiстелген,
жартылай дөңгелек калевка
түрiндегi, фасонды, дөңгеленген
немесе соған ұқсас), сүргiленген
немесе сүргіленбеген, тегiстелген
немесе тегiстелмеген, жанама
қосылыстары бар немесе жоқ кесiлген
материалдар (Жинақталмаған, еденнiң
паркеттiк жабынына арналған жұқа
тақтайшалар мен фриздердi қоса
алғанда)

2207,2208 90 910,0
2208 90 990 0
2
Древесина топливная в виде бревен, поленьев, в том числе из саксаула в виде поленьев, вязанок
хвороста или в аналогичных видах
из 4401 10 000 0*
3
Опилки и древесные отходы из саксаула
из 4401 30*
4
Лесоматериалы необработанные, с удаленной или неудаленной корой или заболонью или грубо
брусованные или небрусованные
из 4403 10 000-4403 20*, из 4403 91 - 4403 99*
5
Древесина бондарная; бревна расколотые: сваи, колья и столбы из дерева, заостренные, но не распиленные вдоль; лесоматериалы, грубо  обтесанные,
но не обточенные, не изогнутые или необработанные другим способом, используемые для  производства тростей, зонтов, ручек для инструментов или
аналогичных изделий; древесина лущеная и аналогичная
4404
6
Шпалы деревянные для железнодорожных или трамвайных путей
4406
7
Лесоматериалы распиленные или расколотые вдоль, разделенные на слои или лущеные, строганые или нестроганые, шлифованные или нешлифованные, имеющие или не имеющие торцевые соединения, толщиной более 6 мм, хвойные
4407 10
8
Лесоматериалы распиленные или расколотые вдоль, разделенные на слои или лущеные, строганые или нестроганые, шлифованные или нешлифованные, имеющие или не имеющие торцевые соединения, толщиной более 6 мм, из дуба
(Quercus spp.)
4407 91
9
Лесоматериалы распиленные или расколотые вдоль, разделенные на слои или лущеные, строганые или нестроганые, шлифованные или
нешлифованные, имеющие или не имеющие торцевые соединения, толщиной более 6 мм, прочие
4407 99
10
Листы для облицовки (включая полученные разделением слоистой древесины), для клееной фанеры или для другой аналогичной слоистой древесины и прочие лесоматериалы, распиленные вдоль, разделенные на слои или лущеные, строганые или нестроганые, шлифованные или нешлифованные, имеющие или не имеющие торцевые соединения, толщиной не более 6 мм, хвойных пород
4408 10
11
Листы для облицовки (включая полученные разделением слоистой древесины), для клееной фанеры или для другой аналогичной слоистой древесины и прочие лесоматериалы, распиленные вдоль, разделенные на слои или лущеные, строганые или нестроганые, шлифованные или нешлифованные, имеющие или не имеющие торцевые соединения, толщиной не более 6 мм, прочие
4408 90
12
Пиломатериалы (включая планки и фриз для паркетного покрытия пола, несобранные) в виде профилированного погонажа (с гребнями, пазами, шпунтованные, со стесанными краями, с соединением в виде полукруглой калевки, фасонные, закругленные или аналогичные) по любой из кромок, торцов или плоскостей, строганые или нестроганые,
шлифованные или нешлифованные, имеющие или не имеющие торцевые соединения

4409
13
Бетон құюға арналған қалып
4418 40 000 0
14
өзге ағаш ұсталық құрастырмалар:
белдемдер, мәткелер, төбе
жабындысының тiректерi
4418 90 900 0-ден*
* Тауар номенклатурасы тауардың ҚР СЭҚ TH кодымен де,
атауымен де айқындалады.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 10 шілдедегі
N 681 қаулысымен
бекітілген
Тауарларды еркін айналыс үшін қайта
өңдеудiң кедендiк режимiне орналастыруға
тыйым салынған тауарлардың тiзбесi
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің
2004.11.03 N 1142, өзгерту енгізілді - 2008.04.15 N 343
(қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз) Қаулыларымен.
__________________________________________________________________
Р/с  |    Тауардың атауы       |    Тауардың ҚР СЭҚ ТН бойынша коды
N    |                         |
__________________________________________________________________
1      Спирттің барлық түрлері   2207, 2208 90 910 0, 2208 90 990 0
2      Темекі шикізаты                       2401
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 10 шілдедегі
N 681 қаулысымен
бекітілген
Тауарларды кеден аумағынан тыс қайта
өңдеудің кедендік режиміне орналастыруға
тыйым салынған тауарлардың тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің
2004.07.28. N 797, 2004.11.03. N 1142, өзгерту енгізілді -
2008.04.15 N 343 (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан
қараңыз) Қаулыларымен.
__________________________________________________________________
P/c |        Тауардың атауы       |  Тауардың ҚР СЭҚ TH бойынша коды
N   |                             |
__________________________________________________________________
1    Спирттiң барлық түрлерi      2207, 2208 90 910 0, 2208 90 990 0
2    Бөренелер, шөркелер түріндегi   4401 10 000 0-ден*
отындық сүрек
3    Өңделмеген кесiлген немесе     4403 10 - 4403 20,
кесiлмеген, нобайлап шабылған  4403 91* -ден
немесе шабылмаған ағаш
материалдары
4    Жарылған бөренелер;            4404 10 000 0
ұшталған, бірақ ұзынынан
кесiлмеген, ағаштан жасалған
қадалар мен қазықтар; таяқтар,
қолшатырлар, саймандарға
арналған тұтқалар немесе
ұқсас бұйымдар жасау үшін
пайдаланылатын, қылқанжапырақ
тектестерден жонылған бiрақ
қырылмаған, иiлмеген немесе
басқа тәсiлмен өңделмеген
ағаш материалдары; аршылған
және ұқсас сүрек;
5    Темiр жол немесе трамвай       4406
жолдарына арналған ағаш
шпалдар
6    Қылқанжапырақты ұзынынан       4407 10
кесiлген немесе жарылған,
сүргiленген немесе аршылған,
жонылған немесе жонылмаған,
қырналған немесе қырналмаған,
жуандығы 6 мм астам кертiкке
қосылысы бар немесе жоқ ағаш
материалдары
7    Қылқанжапырақ тектестердiң     4407 91
ұзынынан кесiлген немесе
жарылған, сүргiленген немесе
аршылған, жонылған немесе
жонылмаған, қырналған немесе
қырналмаған, жуандығы 6 мм
астам кертiкке қосылысы бар
немесе жоқ емен ағаш
материалдары (Quercus spp);
8    Қылқанжапырақ тектестердiң     4407 99
ұзынынан кесiлген немесе
жарылған, сүргiленген немесе
аршылған, жонылған немесе
жонылмаған, қырналған немесе
қырналмаған, жуандығы 6 мм
астам кертiкке қосылысы бар
немесе жоқ өзге де ағаш
материалдары
9    Қылқанжапырақ тектестерден     4408 10
ұзынынан кесiлген, бөлiктерге
бөлiнген немесе аршылған,
сүргiленген немесе
сүргiленбеген, қырналған
немесе қырналмаған, жуандығы
6 мм астам кeртiкке қосылысы
жоқ сүрек
10   Қылқанжапырақ тектестерден     4408 90
ұзынынан кесiлген, бөлiктерге
бөлiнген немесе аршылған,
сүргiленген немесе
сүргiленбеген, қырналған
немесе қырналмаған, жуандығы
6 мм астам кертiкке қосылысы
бар немесе жоқ өзге де сүрек
11   Қылқанжапырақ                  4409 10
тектестерден сүргiленген
немесе сүргiленбеген,
қырналған немесе қырналмаған,
кертiкке қосылмаған тақтайлар
12   Қылқанжапырақ тектестерден     4418 40 000 0
ағаш құрылыс бұйымдары,
бетондауға арналған қалып
13   Қымбат бағалы металдардың      7112  (7112 92 000 0-ді
немесе қымбат бағалы                  қоспағанда)
металдар жалатылған
металдардың қалдықтары мен
сынықтары; қымбат бағалы
металы немесе қымбат бағалы
металдар қосылысы бар өзге
де қалдықтар мен сынықтар
14   Қара металл қалдықтары мен     7204
сынықтары; қайта балқыту
үшiн қара металл құймалары
(шихталық құймалар)

4409
13
Опалубка для бетонирования
4418 40 000 0
14
прочие плотничные конструкции: балки, стропила, распорки кровли
из 44 18 90 900 0*
* Номенклатура товара определяется как кодом ТН ВЭД ЕврАзЭС, так и наименованием товара.
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 10 июля 2003 года N 681
Перечень товаров,
запрещенных к помещению под таможенный режим
переработки товаров для свободного обращения
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 3.11.2004 г. N 1142 ; от 15.04.2008 N 343 (порядок введения в действие см. п. 5).
____________________________________________________________________
N |   Наименование товара   |  Код товара по ТН ВЭД РК
п/п|
--------------------------------------------------------------------
1   Все виды спирта           2207, 2208 90 910 0, 2208 90 990 0
2   Табачное сырье            2401
____________________________________________________________________
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 10 июля 2003 года N 681
Перечень товаров,
запрещенных к помещению под таможенный режим
переработки товаров вне таможенной территории
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 28.07.2004 г. N 797 ; от 3.11.2004 г. N 1142 ; от 15.04.2008 N 343 (порядок введения в действие см. п. 5).
____________________________________________________________________
N |   Наименование товара      |    Код товара по ТН ВЭД РК
п/п|
--------------------------------------------------------------------
1   Все виды спирта             2207, 2208 90 910 0, 2208 90 990 0
2   Древесина топливная
в виде бревен, поленьев         Из 4401 10 000 0*
3   Лесоматериалы
необработанные, окоренные
или неокоренные, начерно
брусованные или                 Из 4403 10-4403 20,
небрусованные                   4403 91*
4   Бревна расколотые;
сваи и колья из дерева,
заостренные, но не
распиленные вдоль;
лесоматериалы обтесанные,
но не обточенные, не
изогнутые или не
обработанные другим
способом из хвойных пород,
используемые для
производства тростей,
зонтов, ручек для
инструментов или
аналогичных изделий;
древесина лущенная и
аналогичная                     4404 10 000 0
5   Шпалы деревянные для
железнодорожных или
трамвайных путей                4406
6   Лесоматериалы, распиленные
вдоль или расколотые,
строганные или лущенные,
обтесанные или необтесанные,
шлифованные или нешлифованные,
имеющие или не имеющие
соединение в шип, толщиной
более 6 мм, хвойные             4407 10
7   Лесоматериалы хвойных пород,
распиленные вдоль или
расколотые, строганные или
лущенные, обтесанные или
необтесанные, шлифованные
или нешлифованные, имеющие
или не имеющие соединение
в шип, толщиной более 6 мм,
из дуба (Quercus spp.)          4407 91
8   Лесоматериалы, распиленные
вдоль или расколотые,
строганные или лущенные,
обтесанные или необтесанные,
шлифованные или нешлифованные,
имеющие или не имеющие
соединение в шип, толщиной
более 6 мм, прочие, хвойных
пород                           4407 99
9   Древесина, распиленная
вдоль, разрезанная на части
или лущенная, строганная или
нестроганная, шлифованная
или нешлифованная, не имеющая
соединения в шип, толщиной не
более 6 мм, хвойных пород       4408 10
10   Древесина, распиленная вдоль,
разрезанная на части или
лущенная, строганная или
нестроганная, шлифованная или
нешлифованная, имеющая или
не имеющая соединения в шип,
толщиной не более 6 мм,
прочие, хвойных пород           4408 90
11   Пиломатериалы, строганные или
нестроганные, шлифованные или
нешлифованные, несоединенные
в шип из хвойных пород          4409 10
12   Изделия деревянные строительные,
опалубка для бетонирования из
хвойных пород                   4418 40 000 0
13   Отходы и лом драгоценных
металлов или металлов,
плакированных драгоценными
металлами; прочие отходы и лом,
содержащие драгоценный металл
или соединения драгоценных      7112 (за исключением
металлов                        7112 92 000 0)
14   Отходы и лом черных металлов;
слитки черных металлов для
переплавки (шихтовые слитки)    7204

Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2005.04.14. N 353 қаулысымен.
Р/с
N
Тауардың атауы
ҚР СЭҚ TH
бойынша тауардың
коды
1
2
3
1
Бөренелер, шөркелер түрiндегi, оның
iшiнде шөркелер, шөпшек байламдар
түрінде немесе осыған ұқсас
түрлерде сексеуілден дайындалған
отындық сүрек
4401 10 000 0-нан*
2
Yгiндiлер және сексеуіл сүрегiнiң
қалдықтары
4401 30-дан*
3
Өңделмеген, қабығы аршылған немесе
аршылмаған немесе шелқабығы бар
немесе долбар кесектелген немесе
кесектелмеген ағаш материалдары
4403 10 000 -
4403 20-дан*,
4403 91 - 4403 99-
дан*
4
Бөшке жасайтын сүрек; жарылған
бөрене; ағаштан жасалған ұшталған,
бірақ ұзынынан тiлiнбеген қадалар,
қазықтар және бағаналар; долбар
тегiстелген, бiрақ қашалмаған,
бүгiлмеген немесе басқа тәсілмен
өңделмеген таяқтар, қолшатырлар,
құралдардың тұтқаларын немесе ұқсас
бұйымдар жасау үшiн пайдаланылатын
ағаш материалдары; аршылған және
ұқсас сүрек
4404
5
Темiр жол немесе трамвай жолдарына
арналған ағаш шпалдар
4406
6
Өн бойымен араланған немесе
жарылған, қабаттарға бөлiнген
немесе аршылған, сүргiленген немесе
сүргiленбеген, тегiстелген немесе
тегiстелмеген, қалыңдығы 6 мм астам
жанама қосылыстары бар немесе жоқ
қылқан жапырақты ағаш материалдары
4407 10
7
Өн бойымен араланған немесе
жарылған, қабаттарға бөлінген
немесе аршылған, сүргiленген немесе
сүргiленбеген, тегістелген немесе
тегiстелмеген, қалыңдығы 6 мм астам
жанама қосылыстары бар немесе жоқ
еменнен жасалған ағаш материалдары
(Quercus spp.)
4407 91-ден
8
Өн бойымен араланған немесе
жарылған, қабаттарға бөлiнген
немесе аршылған, сүргiленген немесе
сүргіленбеген, тегiстелген немесе
тегістелмеген, қалыңдығы 6 мм астам
жанама қосылыстары бар немесе жоқ
басқа ағаш материалдары
4407 99
9
Қаптауға арналған (қабатты сүректi
бөлiп алынғандарды қоса алғанда),
жапсырылған фанер немесе басқа
ұқсас қабатты сүректерге арналған
табақтар және өн бойына араланған,
қабаттарға бөлiнген немесе
аршылған, сүргіленген немесе
сүргiленбеген, тегiстелген немесе
тегістелмеген, қалыңдығы 6 мм
аспайтын жанама қосылыстары бар
немесе жоқ қылқан жапырақты
тұқымдас өзге де ағаш материалдары
4408 10
10
Қаптауға арналған (қабатты сүректi
бөлу арқылы алынғандарды қоса
алғанда), жапсырылған фанер немесе
басқа ұқсас қабатты сүректерге
арналған табақтар және өн бойына
араланған, қабаттарға бөлiнген
немесе аршылған, сүргiленген немесе
сүргiленбеген, тегістелген немесе
тегiстелмеген, қалыңдығы 6 мм
аспайтын жанама қосылыстары бар
немесе жоқ өзге де ағаш
материалдары, өзге де
4408 90
11
Жиектерiнiң, жандарының немесе
жазықтарының кез келгенi бойынша
кескiнделген погонаж түрiндегі
(тарақтары, кертпелерi бар,
шпунтталған, жиектерi тегiстелген,
жартылай дөңгелек калевка
түрiндегі, фасонды, дөңгеленген
немесе соған ұқсас), сүргiленген
немесе сүргіленбеген, тегiстелген
немесе тегiстелмеген, жанама
қосылыстары бар немесе жоқ кесiлген
материалдар (жинақталмаған, еденнiң
паркеттік жабынына арналған жұқа
тақтайшалар мен фриздердi қоса
алғанда)

Сноска. Постановление дополнено Перечнем товаров, запрещенных к помещению под таможенный режим реэкспорта товаров, в соответствии с постановлением Правительства РК от 14.04.2005 N 353 .
N
п/п
Наименование товара
Код товара по
ТН ВЭД РК
1
2
3
1
Древесина топливная в виде бревен, поленьев, в том числе
из саксаула в виде поленьев,
вязанок хвороста или в аналогичных видах
из 4401 10 000 0*
2
Опилки и древесные отходы из
саксаула
из 4401 30*
3
Лесоматериалы необработанные, с
удаленной или неудаленной
корой или заболонью или грубо
брусованные или небрусованные
из 4403 10 000-4403 20*,
из 4403 91 - 4403 99*
4
Древесина бондарная; бревна расколотые: сваи, колья и столбы
из дерева, заостренные, но не распиленные вдоль; лесоматериалы,
грубо обтесанные, но не
обточенные, не изогнутые или     не обработанные другим способом, используемые для производства тростей, зонтов, ручек для    инструментов или аналогичных изделий; древесина лущеная и аналогичная
4404
5
Шпалы деревянные для железно-
дорожных или трамвайных путей
4406
6
Лесоматериалы распиленные
или расколотые вдоль, разделенные на слои или лущеные,
строганые или нестроганые,
шлифованные или нешлифованные, имеющие или не имеющие торцевые соединения, толщиной более 6 мм, хвойные
4407 10
7
Лесоматериалы распиленные или
расколотые вдоль, разделенные
на слои или лущеные, строганые или нестроганые, шлифованные или нешлифованные, имеющие или не имеющие торцевые соединения, толщиной более 6 мм, из дуба (Quercus spp.)
4407 91
8
Лесоматериалы распиленные или
расколотые вдоль, разделенные
на слои или лущеные, строганые или нестроганые, шлифованные или нешлифованные, имеющие или не имеющие торцевые соединения, толщиной более 6 мм, прочие
4407 99
9
Листы для облицовки (включая
полученные разделением слоистой древесины), для клееной фанеры или для другой аналогичной слоистой древесины и прочие лесоматериалы, распиленные вдоль, разделенные на слои или лущеные, строганые или нестроганые, шлифованные или нешлифованные, имеющие или не имеющие торцевые соединения, толщиной не более 6 мм, хвойных пород
4408 10
10
Листы для облицовки (включая
полученные разделением слоистой древесины), для клееной фанеры или для другой аналогичной слоистой древесины и прочие лесоматериалы, распиленные вдоль, разделенные на слои или лущеные, строганые или нестроганые, шлифованные или нешлифованные, имеющие или не имеющие торцевые соединения, толщиной не более 6 мм, прочие
4408 90
11
Пиломатериалы (включая планки
и фриз для паркетного покрытия пола, несобранные) в виде профилированного погонажа
(с гребнями, пазами, шпунтованные, со стесанными краями, с соединением в виде полукруглой калевки, фасонные, закругленные или аналогичные) по
любой из кромок, торцов или
плоскостей, строганые или нестроганые, шлифованные или нешлифованные, имеющие или не имеющие торцевые соединения

4409
12
Бетон құюға арналған қалып
4418 40 000 0
13
өзге ағаш ұсталық құрастырмалар:
белдемдер, мәткелер, төбе
жабындысының тiректерi
4418 90 900 0-ден*
* Тауар номенклатурасы тауардың ҚР СЭҚ TH кодымен де,
атауымен де айқындалады.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 10 шілдедегі
N 681 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
күші жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тізбесі
1. "Кейбiр кедендiк режимдерге орналастырылатын немесе жекелеген кедендiк режимдерге орналастыруға тыйым салынған жекелеген тауарлардың тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 8 сәуiрдегi N 538 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 18, 193-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 8 сәуiрдегi N 538 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 11 наурыздағы N 232 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 18, 193-құжат).
3. "Кейбiр кедендiк режимдерге орналастыруға жатпайтын тауарлардың тiзбелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 13 қаңтардағы N 71 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 2, 27-құжат).
4. "Еркiн кеден аймақтары және еркiн қоймаларға кейбiр тыйым салуларды белгiлеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 23 желтоқсандағы N 1326 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 49, 447-құжат).

4409
12
Опалубка для бетонирования
4418 40 000 0
13
прочие плотничные конструкции: балки, стропила, распорки кровли
из 4418 90 900 0*
* Номенклатура товара определяется как кодом ТН ВЭД ЕврАзЭС, так и наименованием товара.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 июня 2003 года N 681
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2000 года N 538 "Об утверждении перечней отдельных товаров, помещаемых под некоторые таможенные режимы либо запрещенных к помещению под отдельные таможенные режимы" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 18, ст. 193).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2003 года N 232 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2000 года N 538" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 18, ст. 193).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2000 года N 71 "Об утверждении Перечней товаров, не подлежащих помещению под некоторые таможенные режимы" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 2, ст. 27).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 1998 года N 1326 "Об установлении отдельных запретов в свободных таможенных зонах и на свободных складах" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 49, ст. 447).