Штат санының лимиттерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 қаңтардағы N 47 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 339 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15  N 339  Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының Үкiметi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Конституциялық  заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса беріліп отырған:
1) министрлiктердің, агенттіктер мен ведомстволардың қызметкерлерi штат санының лимиттерi;
2) министрлiктердiң, агенттіктер мен ведомстволардың аумақтық органдары қызметкерлерi штат санының лимиттерi бекiтiлсiн.
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешімдерiнiң күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2005 жылғы 24 қаңтардағы
N 47 қаулысымен
бекiтiлген
Министрлiктердiң, агенттiктер мен
ведомстволардың қызметкерлерi штат
санының лимиттерi
Ескерту. Лимиттерге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 4 ақпандағы  N 103 , 2005.05.31. N  539 , 2005.07.19.  N 744   (2005 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгiзiледі), 2005.12.30. N  1319  (2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі),  2006.01.13.  N 36 , 2006.04.21. N  313 , 2006.04.26. N  329 , 2006.06.30. N  626 , 2006.07.21. N  700 , 2006.08.02.  N 730 , 2006.09.07. N  852 , 2006.10.28. N  1024 , 2006.11.08. N  1049 ,  2006.12.21. N  1236 , 2007.02.16. N  120 , 2007.03.02  N 164 , 2007.05.29. N  438 , 2007.08.20.  N 714 , 2007.08.28.  N 744  (2007 жылғы 1 шілдедеч  бастап қолданысқа енгізіледі), 2007.10.22.  N 982 , 2007.11.13.  N 1077  Қаулыларымен.
Р/с
N
Атауы
Штат
санының
лимитi
1
2
3
1
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi:

Об утверждении лимитов штатной численности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2005 года N 47. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года N 339.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2005 года N 47 утратило силу постановлением Правительства РК от 15.04.2008  N 339
В соответствии с  Конституционным законом  Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) лимиты штатной численности работников министерств, агентств и ведомств;
2) лимиты штатной численности работников территориальных органов министерств, агентств и ведомств.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
3. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 января 2005 года N 47
Лимиты штатной численности работников
министерств, агентств и ведомств  <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 4 февраля 2005 г.  N 103  (вступает в силу с 1 января 2005 г.); от 31 мая 2005 г.  N 539  ); от 19 июля 2005 г.  N 744  (вводится в действие с 1 июля 2005 г.); от 30 декабря 2005 года N  1319  (вводится в действие с 1 января 2006 года); от 13 января 2006 года N  36 ; от 21 апреля 2006 года N  313 ; от 26 апреля 2006 года N  329 ; от 30 июня 2006 года N  626 ; от 21 июля 2006 года N  700 ; от 2 августа 2006 года N  730 ; от 7 сентября 2006 года N  852;  от 28 октября 2006 года  N 1024 ; от 6 ноября 2006 года N  1049 ; от 21 декабря 2006 года N  1236 ; от 16 февраля 2007 год N  120 ; от 2 марта 2007 года N  164 ; от 29 мая 2007 года N  438 ; от 17 августа 2007 г. N  714 ; от 28 августа 2007 г.  N 744  (вводится в действие с 1 июля 2007 года); от 22 октября 2007 г. N  982 ; от 13 ноября 2007 г. N  1077 .
N
п/п
Наименование
Лимит
штатной
численности
1
2
3
1
Министерство культуры и информации Республики Казахстан:

4040
15
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгi
261
16
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.05.31. N  539   қаулысымен .
17
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
350
Балалардың құқықтарын қорғау комитеті
350
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 24 қаңтардағы
N 47 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер, Әдiлет министрлiктерi, Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттігi (қаржы полициясы) және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелер штат санының лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 17 наурыздағы N 330  қаулысы .

4040
15
Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
261
16
исключен - N 539 от 31.05.2005 г.
17
Министерство образования и науки Республики Казахстан
350
Комитет по охране прав детей
350
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 января 2005 года N 47
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года N 330 "Об утверждении лимитов штатной численности Министерства внутренних дел, Министерства юстиции, Агентства по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) Республики Казахстан и подведомственных им государственных учреждений".

2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 10 сәуiрдегi N 402  қаулысының  1-тармағының 4) тармақшасы.
3. "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінiң Қостанай заң институты" мемлекеттік мекемесiн Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінің қарамағынан Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесi комитетінiң қарамағына беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 30 шілдедегi
N 806  қаулысымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 8-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 28, 373-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 11 тамыздағы N 837  қаулысының  1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 29, 390-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 17 наурыздағы N 330 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 26 қарашадағы N 1239  қаулысы .
6. "Штат санының лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 26 қарашадағы N 1240  қаулысы .

2. Подпункт 4) пункта 1  постановления  Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2004 года N 402 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
3. Пункт 8 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2004 года N 806 "О передаче государственного учреждения "Костанайский юридический институт Министерства внутренних дел Республики Казахстан" из ведения Министерства внутренних дел Республики Казахстан в ведение Комитета уголовно- исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 28, ст. 373).
4. Подпункт 2) пункта 1  постановления  Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2004 года N 837 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 29, ст. 390).
5.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2004 года N 1239 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года N 330".
6.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2004 года N 1240 "Об утверждении лимитов штатной численности".