"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне (Салық кодексі) және "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 26 ақпандағы № 41-ө өкімі.
1. Қоса беріліп отырған "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне (Салық кодексі) және "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тізбеге сәйкес тиісті ведомстволық актілерді қабылдасын және ай сайын келесі айдың 10-күнінен кешіктірмей қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігін хабардар етсін.
3. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі тоқсан қорытындысы бойынша ұсынылған ақпаратты жинақтасын және қабылданған шаралар туралы келесі тоқсандағы айдың 20-күнінен кешіктірмей Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2021 жылғы 26 ақпандағы
№ 41-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2020 года "О внесении изменений и дополнений в Кодекс Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и Закон Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 февраля 2021 года № 41-р.
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2020 года "О внесении изменений и дополнений в Кодекс Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и Закон Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" (далее – перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные акты согласно перечню и ежемесячно, не позднее 10 числа следующего месяца, проинформировать Министерство национальной экономики Республики Казахстан о принятых мерах.
3. Министерству национальной экономики Республики Казахстан обобщить представленную информацию по итогам квартала и не позднее 20 числа месяца следующего квартала проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр А. Мамин
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 26 февраля 2021 года № 41-р
Перечень

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне (Салық кодексі) және "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі

правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2020 года "О внесении изменений и дополнений в Кодекс Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и Закон Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)"

Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 04.11.2021 № 180-ө өкімімен.
Р/с№
Құқықтық актінің атауы
Нормативтік құқықтық актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындалу мерзімі
Құқықтық актінің сапасына, уақтылы әзірленуі мен енгізілуіне жауапты адам
1
2
3
4
5
6
1.
Төлем карточкаларын пайдалана отырып, төлемдерді қабылдауға арналған бақылау-касса машинасын және жабдықты (құрылғыны) қолдануды бұзу фактілері туралы хабарлаған адамға осындай факт расталған жағдайда сыйақы беру тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2021 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
2.
Бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану мақсаттары үшін қызмет түрлерін айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2021 жылғы ақпан
А.К. Әмрин
3.

Сноска. Перечень с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 04.11.2021 № 180-р.
п/п
Наименование правового акта Форма
нормативного
правового
акта
Государственный орган, ответственный за исполнение Срок
исполнения
Лицо, ответственное за качественную и своевременную разработку и внесение правового акта
1 2 3 4 5 6
1.
Об утверждении порядка вознаграждения лица, сообщившего о фактах нарушения применения контрольно-кассовой машины и оборудования (устройства), предназначенного для приема платежей с использованием платежных карточек, в случае подтверждения такого факта
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
февраль 2021 года
Баедилов К.Е.
2.
Об определении видов деятельности для целей применения специального налогового режима розничного налога
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2021 года
Амрин А.К.
3.

"Жеке табыс салығы мен әлеуметтік төлемдер түрінде бірыңғай жиынтық төлемді төлеу, бөлу және аудару, сондай-ақ оларды қайтару қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 18 қаңтардағы № 4 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2021 жылғы ақпан
А.А. Сарбасов
4.
"Қазақстан Республикасына шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсатты бергені және (немесе) ұзартқаны үшін алым мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 157 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2021 жылғы қазан
А.А. Сарбасов
5.
"Халықаралық қаржылық есептілік стандарттарына және Қазақстан Республикасының бухгалтерлік есеп және қаржылық есептілік туралы заңнамасының талаптарына сәйкес провизиялар (резервтер) құру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 269 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының қаулысы
ҚНР ДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
Н.А. Әбдірахманов
6.
"Бензин (авиациялық бензинді қоспағанда) мен дизель отынына арналған акциздер мөлшерлемелерін бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 6 сәуірдегі № 173 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2021 жылғы қазан
А.К. Әмрин
7.
Салық төлеушінің шоколад, қантты кондитерлік бұйымдар, печенье және ұзақ сақталатын ұннан жасалған кондитерлік бұйымдар өндіру туралы келісім жасау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2021 жылғы наурыз
А.С. Сапаров
8.
Өндірушісінен сатып алынған көлік құралдарын және (немесе) ауыл шаруашылығы техникасын өткізу кезінде қосылған құн салығынан босатуды қолданатын уәкілетті өкілдердің тізілімін және оның нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2021 жылғы наурыз
А.Қ. Ержанов
9.
Сауда қызметін реттеу саласындағы уәкілетті органның жеке тұлғалардың биржалық тауарлармен мәмілелері туралы мәліметтерді ұсыну қағидаларын, мерзімдерін және нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
10.
Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу саласындағы уәкілетті органның тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу туралы шарт жасасқан жеке тұлғалар туралы, сондай-ақ олар бойынша талап ету құқықтарын басқаға беру туралы шарт жасасқан жеке тұлғалар туралы мәліметтерді ұсыну қағидаларын, мерзімдерін және нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
11.
Еңбек жөніндегі уәкілетті органның жұмыссыз болып табылатын жеке тұлғалар, еңбек қызметін жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға берілген рұқсаттар туралы мәліметтерді ұсыну қағидаларын, мерзімдерін және нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
12.
Мәдениет саласындағы уәкілетті органның елдің тарихы мен мәдениеті үшін ерекше маңызы бар және Ұлттық мәдени игілік объектілерінің мемлекеттік тізіліміне енгізілген материалдық мәдени құндылықтарға ие жеке тұлғалар бойынша мәліметтерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
13.
Мемлекеттік статистика саласындағы уәкілетті органның шаруашылық есепке алу кітабында ескерілген әкімшілік деректерді ұсыну қағидаларын, мерзімдерін және нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
14.
Қосарланған салық салуды болдырмау және пайда салығының номиналды мөлшерлемесі Қазақстан Республикасындағы корпоративтік табыс салығы мөлшерлемесінің 75 пайызынан астамын құрайтын салықты төлеуден жалтаруға жол бермеу мәселелерін реттейтін халықаралық шарт күшіне енген елдердің тізімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы желтоқсан
М.Е. Сұлтанғазиев
15.
Халықты әлеуметтік қорғау саласындағы басшылықты, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген шектерде салааралық үйлестіруді жүзеге асыратын орталық атқарушы органның әлеуметтік жәрдемақылар алатын адамдар және оларға төленетін жәрдемақылардың мөлшері бойынша, сақтандыру ұйымдарынан төленетін зейнетақы төлемдерін қоспағанда, зейнетақы төлемдерін алатын адамдар және олардың мөлшері бойынша мәліметтерді ұсыну қағидаларын, мерзімдерін және нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
16.
Жанама салықтарды төлеу мерзімі өзгертілген және талаптар орындалған тауарлардың импорты кезінде қосылған құн салығынан босатуды қолдану қағидалары мен шарттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
17.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 января 2019 года № 4 "Об утверждении Правил уплаты, распределения и перечисления единого совокупного платежа в виде индивидуального подоходного налога и социальных платежей, а также их возврата"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
февраль2021 года
Сарбасов А.А.
4.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2018 года № 157 "Об установлении ставок сбора за выдачу и (или) продление разрешения на привлечение иностранной рабочей силы в Республику Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
октябрь 2021 года
Сарбасов А.А.
5.
О внесении изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 22 декабря 2017 года № 269 "Об утверждении Правил создания провизий (резервов) в соответствии с международными стандартами финансовой отчетности и требованиями законодательства Республики Казахстан о бухгалтерском учете и финансовой отчетности"
постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
АРРФР
(по согласованию)
март 2021 года
Абдрахманов Н.А.
6.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2018 года № 173 "Об утверждении ставок акцизов на бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
октябрь 2021 года
Амрин А.К.
7.
Об утверждении правил заключения налогоплательщиком соглашения о производстве шоколада, сахаристых кондитерских изделий, печенья и мучных кондитерских изделий длительного хранения
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
март 2021 года
Сапаров
А.С.
8.
Об утверждении реестра уполномоченных представителей, применяющих освобождение от налога на добавленную стоимость при реализации транспортных средств и (или) сельскохозяйственной техники, приобретенных у их производителя, и его формы
приказ
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
март 2021 года
Ержанов
А. К.
9.
Об утверждении правил, сроков и формы представления уполномоченным органом в области регулирования торговой деятельности сведений о сделках физических лиц с биржевыми товарами
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
10.
Об утверждении правил, сроков и формы представления уполномоченным органом в сфере долевого участия в жилищном строительстве сведений о физических лицах, заключивших договор о долевом участии в жилищном строительстве, а также о физических лицах, заключивших договор о переуступке прав требований по ним
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
11.
Об утверждении правил, сроков и формы представления уполномоченным органом по труду сведений о физических лицах, являющихся безработными, выданных разрешениях на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
12.
Об утверждении правил представления уполномоченным органом в области культуры сведений по физическим лицам, владеющим материальными культурными ценностями, имеющими особое значение для истории и культуры страны и включенными в государственный реестр объектов национального культурного достояния
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
13.
Об утверждении правил, сроков и формы представления уполномоченным органом в области государственной статистики административных данных, учтенных в книге похозяйственного учета
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
14.
Об утверждении списка стран, с которым вступил в силу международный договор, регулирующий вопросы избежания двойного налогообложения и предотвращения уклонения от уплаты налогов, номинальная ставка налога на прибыль которых составляет более 75 процентов от ставки корпоративного подоходного налога в Республике Казахстан
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
декабрь
2021 года
Султангазиев М.Е.
15.
Об утверждении правил, сроков и формы представления центральным исполнительным органом, осуществляющим руководство, а также в пределах, предусмотренных законодательством Республики Казахстан, межотраслевую координацию в сфере социальной защиты населения, сведений по лицам, получающим социальные пособия, и размерах выплачиваемых им пособий, по лицам, получающим пенсионные выплаты, и их размерах, за исключением пенсионных выплат из страховых организаций
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
16.
Об утверждении правил и условий применения освобождения от налога на добавленную стоимость при импорте товаров, по которым изменен срок уплаты косвенных налогов и исполнены требования
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
17.

2021 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша жеке сот орындаушыларының жеке шоттарында есептелген немесе 2023 жылғы 1 қаңтарға дейін есептелген (есепке жазылған) аукциондардан алым бойынша бересі сомасын, сондай-ақ осындай бересі сомасына есептелген өсімпұл сомасын есептен шығару қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
18.
Салық төлеушінің контрагенттерді дербес тексеруі үшін ақпараттық жүйені жүргізу мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің уәкілетті мемлекеттік органдармен және Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасымен өзара іс-қимыл жасау қағидаларын, сондай-ақ салық төлеушінің контрагенттерді дербес тексеруіне арналған индекстерді есептеу әдістемесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині, ҰКП (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов А.Б. Қысықов
19.
Қазақстан Республикасының зейнетақымен қамсыздандыру туралы заңнамасына сәйкес біржолғы зейнетақы төлемінен жеке табыс салығын ұстап қалу туралы өтініштің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині, Еңбекмині
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов А.А. Сарбасов
20.
Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі уәкілетті органның мемлекеттік қызмет персоналы бойынша бірыңғай автоматтандырылған деректер базасынан (ақпараттық жүйеден) саяси және әкімшілік мемлекеттік қызметшілер бойынша мәліметтерді ұсыну қағидаларын, мерзімдерін және нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині, МҚІА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
М.Е. Дәуешов
21.
Қазақстан Республикасының Үкіметі инвестициялар туралы келісім жасасуға уәкілеттік берген уәкілетті мемлекеттік органның инвестициялар туралы келісім жасасу және осындай келісімдерді бұзу туралы мәліметтерді, сондай-ақ өзге де мәліметтерді ұсыну қағидаларын, мерзімдерін және нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині, СІМ
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов М.З. Сыздықов
22.
Өзі өндіретін тауарларды өндірушілердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ, Қаржымині, ҰЭМ
2021 жылғы наурыз
Қ.Қ. Төребаев Қ.Е. Баеділов А.К. Әмрин
23.
Инвестициялық салық кредитін алу үшін инвестициялық салық кредиті туралы келісім жасасу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің бұйрығы
СІМ, Қаржымині, ҰЭМ
2021 жылғы наурыз
М.З. Сыздықов Қ.Е. Баеділов А.К. Әмрин
24.
"Жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсаттар беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 1804/675 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2021 жылғы наурыз
С.А. Бірекешов
25.

Об утверждении правил списания суммы недоимки по сбору с аукционов, числящейся в лицевых счетах частных судебных исполнителей по состоянию на 1 января 2021 года или исчисленной (начисленной) до 1 января 2023 года, а также суммы пени, начисленной на сумму такой недоимки
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
18.
Об утверждении правил взаимодействия Министерства финансов Республики Казахстан с уполномоченными государственными органами и Национальной палатой предпринимателей Республики Казахстан в целях ведения информационной системы для самостоятельной проверки налогоплательщиком контрагентов, а также методики расчета индексов для самостоятельной проверки налогоплательщиком контрагентов
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ,
НПП (по согласованию)
март 2021 года
Баедилов К.Е.
Кысыков А.Б.
19.
Об утверждении формы заявления об удержании индивидуального подоходного налога с единовременной пенсионной выплаты в соответствии с законодательством Республики Казахстан о пенсионном обеспечении
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ, МТСЗН
март 2021 года
Баедилов К.Е.
Сарбасов А.А.
20.
Об утверждении правил, сроков и формы представления уполномоченным органом по делам государственной службы сведений по политическим и административным государственным служащим из единой автоматизированной базы данных (информационной системы) по персоналу государственной службы
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ,
АДГС (по согласованию)
март 2021 года
Баедилов К.Е.
Дауешов М.Е.
21.
Об утверждении правил, сроков и форм представления уполномоченным государственным органом, уполномоченным Правительством Республики Казахстан на заключение соглашения об инвестициях, сведений о заключенных соглашениях об инвестициях и расторжении таких соглашений, а также иных сведений
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ, МИД
март 2021 года
Баедилов К.Е.
Сыздыков М.З.
22.
Об утверждении перечня производителей товаров собственного производства
приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ, МФ, МНЭ
март 2021 года
Торебаев К.К.
Баедилов К.Е.
Амрин А.К.
23.
Об утверждении правил заключения соглашения об инвестиционном налоговом кредите для получения инвестиционного налогового кредита
приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан
МИД, МФ, МНЭ
март 2021 года
Сыздыков М.З.
Баедилов К.Е.
Амрин А.К.
24.
О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра сельского хозяйства от 19 декабря 2014 года № 18-04/675 "Об утверждении Правил выдачи разрешений на пользование животным миром"
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
март 2021 года
Брекешов С.А.
25.

"Жиіліктер белдеулерін, радиожиіліктерді (радиожиілік арналарын) иелікке беру, радиоэлектрондық құралдар мен жоғары жиіліктi құрылғыларды пайдалану, сондай-ақ азаматтық мақсаттағы радиоэлектрондық құралдардың электромагниттік үйлесімділігін есептеуді жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 34 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2021 жылғы наурыз
А.Е. Оразбек
26.
"Шетелдіктерге және азаматтығы жоқ адамдарға Қазақстан Республикасында уақытша және тұрақты тұруға рұқсаттар беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 992 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2021 жылғы қазан
М.Ш. Қожаев
27.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің аумақтық бөлімшелері беретін мемлекеттік бақылаудан өту туралы талонның нысанын және оны ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 85 және Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2018 жылғы 6 ақпандағы № 5 нс бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының бірлескен бұйрығы
Қаржымині, ҰҚК (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
28.
"Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде салық салынатын импорттың мөлшерін түзету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 1 ақпандағы № 103 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
29.
"Банк шоттарының бар-жоғы және олардың нөмірлері туралы, осы шоттардағы ақшаның қалдығы мен қозғалысы туралы, жеке тұлғаға берілген кредиттер туралы мәліметтердің нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 2 ақпандағы № 119 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
30.
"Еңбекпен табылмаған сыйлықақылар, болмаған залалдар, мәлімделген, бірақ реттелмеген залалдар, болған, бірақ мәлімделмеген залалдар бойынша сақтандыру резервтері мөлшерінің Қазақстан Республикасының сақтандыру және сақтандыру қызметі туралы заңнамасында белгіленген талаптарға сәйкестігі туралы қорытындыны ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 6 ақпандағы № 130 және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 23 бірлескен бұйрығына және қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының бірлескен бұйрығы және қаулысы
Қаржымині, ҚНРДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов М.Ж. Хаджиева
31.

О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 21 января 2015 года № 34 "Об утверждении Правил присвоения полос частот, радиочастот (радиочастотных каналов), эксплуатации радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств, а также проведения расчета электромагнитной совместимости радиоэлектронных средств гражданского назначения"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
март 2021 года
Оразбек А.Е.
26.
О внесении изменения в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года № 992 "Об утверждении Правил выдачи иностранцам и лицам без гражданства разрешения на временное и постоянное проживание в Республике Казахстан"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
октябрь 2021 года
Кожаев М.Ш.
27.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 января 2018 года № 85 и Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 6 февраля 2018 года № 5 нс "Об утверждении формы и Правил представления талона о прохождении государственного контроля, выдаваемого территориальными подразделениями Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан и
Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
МФ
КНБ
(по согласованию)
март 2021 года
Баедилов К.Е.
28.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 февраля 2018 года № 103 "Об утверждении Правил корректировки размера облагаемого импорта в рамках Евразийского экономического союза"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
29.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 февраля 2018 года № 119 "Об утверждении формы сведений о наличии банковских счетов и их номерах, об остатках и движении денег на этих счетах, о предоставленных кредитах физическим лицам"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
30.
О внесении изменений и дополнений в совместные приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 февраля 2018 года № 130 и постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 26 февраля 2018 года № 23 "Об утверждении Правил представления заключения о соответствии размера страховых резервов по незаработанным премиям, непроизошедшим убыткам, заявленным, но неурегулированным убыткам, произошедшим, но незаявленным убыткам требованиям, установленным законодательством Республики Казахстан о страховании и страховой деятельности"
совместные приказ Министра финансов Республики Казахстан и постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
МФ
АРРФР (по согласованию)
март 2021 года
Баедилов К.Е.
Хаджиева М.Ж.
31.

"Тауарларды әкелу және жанама салықтарды төлеу туралы өтінішті кері қайтарып алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 6 ақпандағы № 133 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
32.
Мемлекеттік кірістер органдарының Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумағынан импортталған акцизделетін тауарлар бойынша акциздің және импортталған тауарлар бойынша қосылған құн салығын төлену фактісін растау және осындай растаудан уәжді бас тарту қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
33.
"Салықтық және кедендік әкімшілендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 8 ақпандағы № 146 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
34.
"Салықтық өтініштердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 12 ақпандағы № 160 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
35.
"Мемлекеттік кірістер органдарына мәліметтерді ұсыну қағидалары мен мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 13 ақпандағы № 171 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
*
М.Е.Сұлтанғазиев
36.
"Тақырыптық және қарсы тексерулер тағайындау мен хронометраждық зерттеп-қарауды жүргізу туралы шешім шығару қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 15 ақпандағы № 197 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
37.
"Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде тауарлар импортын қосылған құн салығынан босату қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 16 ақпандағы № 204 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
38.
"Құқықтың (талап етудің) өту жағдайларын қамтитын шарттар бойынша мәліметтер нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 26 ақпандағы № 291 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
39.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 февраля 2018 года № 133 "Об утверждении Правил отзыва заявления о ввозе товаров и уплате косвенных налогов"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
32.
Об утверждении правил подтверждения органами государственных доходов факта уплаты налога на добавленную стоимость по импортированным товарам и акциза по импортированным подакцизным товарам с территории государств-членов Евразийского экономического союза и мотивированного отказа в таком подтверждении
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
33.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов от 8 февраля 2018 года № 146 "О некоторых вопросах налогового и таможенного администрирования"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
34.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 февраля 2018 года № 160 "Об утверждении форм налоговых заявлений"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
35.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов от 13 февраля 2018 года № 171 "Об утверждении Правил и сроков представления сведений в органы государственных доходов"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
*
Султангазиев М.Е.
36
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов от 15 февраля 2018 года № 197 "Об утверждении Правил назначения тематических и встречных проверок и вынесения решения о проведении хронометражного обследования"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
37.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 февраля 2018 года № 204 "Об утверждении Правил освобождения от налога на добавленную стоимость импорта товаров в рамках Евразийского экономического союза"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
38.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 февраля 2018 года № 291 "Об утверждении форм сведений по договорам, содержащим условия перехода права (требования)"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
39.

"Өткізілуі қосылған құн салығынан босатылатын көлік құралдары мен ауыл шаруашылығы техникасының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 27 ақпандағы № 138 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ, ҰЭМ, Қаржымині
2021 жылғы наурыз
А.Қ. Ержанов А.К. Әмрин Қ.Е. Баеділов
40.
"Жеке шоттарын жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 27 ақпандағы № 306 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
41.
"Салық тіркелімдерінің нысандарын және оларды жасау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 19 наурыздағы № 388 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2024 жылғы қараша
М.Е.Сұлтангазиев
42.
"Қосылған құн салығының асып кетуін қайтару қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 19 наурыздағы № 391 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Қ. Е. Баеділов
43.
"Тиісті мақсаттарда пайдаланылмайтын немесе Қазақстан Республикасының заңнамасы бұзыла отырып пайдаланылатын жер учаскелерін анықтау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 194 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Р.Ж. Құрманов Қ.Е. Баеділов
44.
"Тауарларға арналған ілеспе жүкқұжаттарды ресімдеу жөніндегі міндет қолданылатын тауарлар тізбесін, сондай-ақ Ресімдеу және олардың құжат айналымы қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 1424 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
45.
"Екінші деңгейдегі банктер мен банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың, кастодиандардың, орталық депозитарийлердің, бағалы қағаздарды номиналды ұстаушы ретінде клиенттердің шоттарын жүргізу құқығы бар брокерлердің және (немесе) дилерлердің, инвестициялық портфельді басқарушылардың, сондай-ақ сақтандыру ұйымдарының мемлекеттік кірістер органдарына мәліметтерді ұсыну қағидалары мен мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 1429 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
46.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 27 февраля 2018 года № 138 "Об утверждении перечня транспортных средств и сельскохозяйственной техники, реализация которых освобождается от налога на добавленную стоимость"
приказ
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР, МНЭ, МФ
март 2021 года
Ержанов
А. К.
Амрин А.К.
Баедилов К.Е.
40.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 февраля 2018 года № 306 "Об утверждении Правил ведения лицевых счетов"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
41.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 марта 2018 года № 388 "Об утверждении форм налоговых регистров и правил их составления"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
ноябрь
2024 года
Султангазиев М.Е.
42.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 марта 2018 года № 391 "Об утверждении Правил возврата превышения налога на добавленную стоимость"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
43.
О внесении изменений и дополнений и дополнений в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 194 "Об утверждении Правил выявления земельных участков, не используемых в соответствующих целях или используемых с нарушением законодательства Республики Казахстан"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
МФ
март 2021 года
Курманов
Р.Ж.
Баедилов К.Е.
44.
О внесении изменений и дополнений в приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 26 декабря 2019 года № 1424 "Об утверждении Перечня товаров, на которые распространяется обязанность по оформлению сопроводительных накладных на товары, а также Правил оформления и их документооборота"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
45.
О внесении изменений и дополнений в приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года № 1429 "Об утверждении Правил и сроков представления сведений в органы государственных доходов банками второго уровня и организациями, осуществляющими отдельные виды банковских операций, кастодианами, центральным депозитарием, брокерами и (или) дилерами, обладающими правом ведения счетов клиентов в качестве номинальных держателей ценных бумаг, управляющих инвестиционным портфелем, а также страховыми организациями"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
46.

"Салық есептілігі нысандарын және оларды жасау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 39 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
47.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 39/НҚ бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИ АӨМ, МҚІА (келісу бойынша), ҰЭМ
2021 жылғы наурыз
Ә.Н. Тұрысов Д.М. Жазықбаев А.К. Әмрин
48.
"Жеке тұлғалардың мәмілелері мен шарттары бойынша мәліметтерді нотариустардың ұсыну нысанын, қағидаларын және мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 2 наурыздағы № 212 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині, Әділетмині
2021 жылғы наурыз
Қ. Е. Баеділов А.Х.Әмірғалиев
49.
"Жеке тұлғаның салық салуға жататын кірістерін жанама әдіспен айқындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 16 наурыздағы № 275 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
50.
"Түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, қайта өңдеу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар сатып алған және өткізілген түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтары туралы есептілікті ұсыну нысаны мен мерзімін айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 30 наурыздағы № 161 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылым дық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2021 жылғы наурыз
А.Қ. Ержанов
51.
"Бағалы қағаздарды ұстаушы-жеке тұлғалар туралы қолда бар мәліметтерді, сондай-ақ жеке тұлғалар жасаған сақтандыру шарттары жөніндегі мәліметтерді ұсыну қағидаларын және нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 15 мамырдағы № 488 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
52.

О внесении изменений и дополнений в приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 20 января 2020 года № 39 "Об утверждении форм налоговой отчетности и правил их составления"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
47.
О внесении в изменения в приказ и.о. Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 31 января 2020 года № 39/НҚ "Об утверждении реестра государственных услуг"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
АДГС
(по согласованию)
МНЭ
март 2021 года
Турысов А.Н.
Жазыкбаев Д.М.
Амрин А.К.
48.
О внесении изменений в приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 2 марта 2020 года № 212 "Об утверждении формы Правил и сроков представления нотариусами сведений по сделкам и договорам физических лиц"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ, МЮ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
Әмірғалиев А.Х.
49.
О внесении изменений и дополнения в приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 16 марта 2020 года № 275 "Об утверждении Правил определения доходов физического лица, подлежащего налогообложению, косвенным методом"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
50.
О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития от 30 марта 2020 года № 161 "Об определении формы и срока представления отчетности о закупленном и реализованном ломе и отходах цветных и черных металлов юридическими лицами, осуществляющими деятельность по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации лома и отходов цветных и черных металлов"
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
март 2021 года
Ержанов
А. К.
51.
О внесении изменений и дополнений в приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 15 мая 2020 года № 488 "Об утверждении Правил и форм представления имеющихся сведений о физических лицах-держателях ценных бумаг, а также сведений по заключенным физическими лицами договорам страхования"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
52.

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша құрылған, Қазақстан Республикасының зейнетақымен қамсыздандыру туралы заңнамасына сәйкес зейнетақы жарналарын, әлеуметтік аударымдарды және әлеуметтік төлемдерді есепке алуды қамтамасыз ететін заңды тұлғаның жеке тұлғалар туралы қолда бар мәліметтерді ұсыну нысанын, мерзімдерін және қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 29 мамырдағы № 539 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині, ЦДИ АӨМ
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов Ә.Н. Тұрысов
53.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік кірістер органдарының мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 10 шiлдедегi № 665 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АШМ – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
Әділетмині – Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
Еңбекмині – Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
ИИДМ – Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
Қаржымині – Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
ҚНРДА – Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі
МҚІА – Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
СИМ – Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі
СІМ – Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі
ҰҚК – Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті
ҰКП – Қазақстан Республикасының "Атамекен" ұлттық кәсіпкерлер палатасы
ҰЭМ – Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
ЦДИАӨМ – Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
ІІМ – Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
ЭГТРМ – Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
* Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Америка Құрама Штаттарының Үкіметі арасындағы халықаралық салық тәртібін жетілдіру туралы келісім ратификацияланғаннан кейін 2 ай.

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 мая 2020 года № 539 "Об утверждении формы, сроков и Правил представления имеющихся сведений о физических лицах юридическим лицом, созданным по решению Правительства Республики Казахстан, обеспечивающим в соответствии с законодательством Республики Казахстан о пенсионном обеспечении учет пенсионных взносов, социальных отчислений и социальных выплат"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ,
МЦРИАП
март 2021 года
Баедилов К.Е.
Турысов А.Н
53.
О внесении изменений в приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 10 июля 2020 года № 665 "Об утверждении Правил оказания государственных услуг, органов государственных доходов Республики Казахстан"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2021 года
Баедилов К.Е.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МСХ – Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МЮ – Министерство юстиции Республики Казахстан
МТСЗН – Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МИИР – Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан
АРРФР – Агентство Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
АДГС – Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
МТИ – Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
МИД – Министерство иностранных дел Республики Казахстан
КНБ – Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
НПП – Национальная палата предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
МНЭ – Министерство национальной экономики Республики Казахстан
МЦРИАП – Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МВД – Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЭГПР – Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
* 2 месяца после ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Соединенных Штатов Америки о совершенствовании международной налоговой дисциплины.