"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ұлттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету және Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдарындағы қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2023 жылғы 23 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2024 жылғы 24 қаңтардағы № 6-ө өкімі.
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ұлттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету және Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдарындағы қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2023 жылғы 23 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңымен қабылдануы негізделген құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Президентіне және Қазақстан Республикасы Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тізбеге сәйкес тиісті ведомстволық актілерді қабылдасын;
3) ай сайын, 30-ы күнінен кешіктірмей тізбеге сәйкес құқықтық актілердің әзірленуі және қабылдануы туралы ақпаратты жалпыға қолжетімді мемлекеттік ақпараттандыру объектісінде орналастырып тұрсын.
3. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі көрсетілген заңды іске асыру жөніндегі жиынтық ақпаратты талдап, қорытындыласын және ай сайын, 5-і күнінен кешіктірмей жалпыға қолжетімді мемлекеттік ақпараттандыру объектісінде орналастырып тұрсын.
Премьер-Министр Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2024 жылғы 24 қаңтардағы
№ 6-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 декабря 2023 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам обеспечения национальной безопасности и службы в специальных государственных органах Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 января 2024 года № 6-р.
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых обусловлено Законом Республики Казахстан от 23 декабря 2023 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам обеспечения национальной безопасности и службы в специальных государственных органах Республики Казахстан" (далее – перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение Президенту Республики Казахстан и в Правительство Республики Казахстан проекты правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные акты согласно перечню;
3) ежемесячно, не позднее 30 числа, размещать на общедоступном государственном объекте информатизации информацию о разработке и принятии правовых актов согласно перечню.
3. Министерству юстиции Республики Казахстан анализировать, обобщать и ежемесячно, не позднее 5 числа, размещать на общедоступном государственном объекте информатизации сводную информацию по реализации указанного закона.
Премьер-Министр А. Смаилов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 24 января 2024 года № 6
Перечень

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ұлттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету және Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдарындағы қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2023 жылғы 23 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңымен қабылдануы негізделген құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекет
тік орган
Орындау мерзімі
Құқықтық актінің сапасына, уақтылы әзірленуі мен енгізілуіне жауапты адам
1
2
3
4
5
6
1.
"Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 1 сәуірдегі
№ 2922 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
2.

правовых актов, принятие которых обусловлено Законом Республики Казахстан от 23 декабря 2023 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам обеспечения национальной безопасности и службы в специальных государственных органах Республики Казахстан"
п/п
Наименование правового акта
Форма акта
Государственный орган, ответственный за исполнение
Срок исполнения
Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесение правовых актов
1
2
3
4
5
6
1.
О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1996 года № 2922 "Об утверждении Положения о Комитете национальной безопасности Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
2.

"Қазақстан Республикасы мемлекеттік қызметке кіретін азаматтарды міндетті арнайы тексеру бойынша нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 26 мамырдағы № 3533қ Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Б.Ж. Қосжанов
3.
"Мемлекеттік органдардың мәліметтерді Қазақстан Республикасының мемлекеттік құпияларына жатқызу жөніндегі өкілеттіктер берілген лауазымды тұлғаларының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 13 сәуірдегі № 371 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Б.Ж. Қосжанов
4.
"Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 21 сәуірдегі
№ 378 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ПІБ
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
С.А. Кенжебаев
5.
"Қазақстан Республикасының Терроризмге қарсы орталығы туралы ережені бекіту жөнінде" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 маусымдағы № 588 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Р.Т. Сейсембаев
6.
"Терроризмге қарсы комиссиялар туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 маусымдағы № 589 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Р.Т. Сейсембаев
7.
"Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 814 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
МКҚ
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Ш.Л. Жақыпов
8.
"Қазақстан Республикасының прокуратура органдарының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 13 қазандағы № 563 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
БП
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Ж.Ж. Өмірәлиев
9.
"Қазақстан Республикасының азаматтарына оларға мемлекеттік құпияларға рұқсат етуге байланысты арнаулы тексеру жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 қарашадағы № 1670-106қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Б.Ж. Қосжанов
10.
"Мемлекеттік құпияларды құрайтын мәліметтерді шетелдік мемлекеттерге беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 23 қазандағы № 1355 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Б.Ж. Қосжанов
11.
"Шетелдіктерге Қазақстан Республикасының мемлекеттік құпияларына рұқсат берудің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 15 ақпандағы
№ 222 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Б.Ж. Қосжанов
12.
"Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдарының жекелеген санаттағы қызметкерлерін азық-түлікпен қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 1564 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
13.

О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 26 мая 1997 года № 3533с "Об утверждении Инструкции по обязательной специальной проверке граждан, поступающих на государственную службу в Республике Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Косжанов Б.Ж.
3.
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2000 года № 371 "Об утверждении Перечня должностных лиц государственных органов, наделенных полномочиями по отнесению сведений к государственным секретам Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Косжанов Б.Ж.
4.
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года № 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан
УДП (по согласованию)
февраль
2024 года
Кенжебаев С.А.
5.
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 24 июня 2013 года № 588 "Об утверждении Положения об Антитеррористическом центре Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Сейсембаев Р.Т.
6.
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 24 июня 2013 года № 589 "Об утверждении Типового положения об антитеррористических комиссиях"
Указ Президента Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Сейсембаев Р.Т.
7.
О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 814 "Об утверждении Положения о Службе государственной охраны Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан
СГО (по согласованию)
февраль
2024 года
Жакипов Ш.Л.
8.
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 октября 2017 года № 563 "О некоторых вопросах органов прокуратуры Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан
ГП (по согласованию)
февраль
2024 года
Умиралиев Ж.Ж.
9.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2000 года № 1670-106с "Об утверждении Правил проведения специальной проверки граждан Республики Казахстан в связи с их допуском к государственным секретам"
постановление Правительства Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Косжанов Б.Ж.
10.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2001 года № 1355 "Об утверждении Правил передачи сведений, составляющих государственные секреты, иностранным государствам"
постановление Правительства Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Косжанов Б.Ж.
11.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2002 года № 222 "Об утверждении Правил допуска иностранцев к государственным секретам Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Косжанов Б.Ж.
12.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2012 года № 1564 "Об утверждении Правил обеспечения продовольствием отдельных категорий сотрудников специальных государственных органов Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
13.

"Қазақстан Республикасы арнаулы мемлекеттік органдарының қызметкерлері мен олардың отбасы мүшелерінің шығындарын өтеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 11 ақпандағы № 49 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
14.
"Мемлекеттік қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 14 қазандағы № 759 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
ӨҚМ
2024 жылғы ақпан
А.Ө. Бейісбеков
15.
"Объектілерді террористік тұрғыдан осал объектілерге жатқызу қағидалары мен өлшемшарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 234 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Р.Т. Сейсембаев
16.
"Террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалуын ұйымдастыруға қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы
6 мамырдағы № 305 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Р.Т. Сейсембаев
17.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік құпияларын қорғау жөніндегі нұсқаулықты бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 28 қазандағы № 776 қбп қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Б.Ж. Қосжанов
18.
"Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 2 маусымдағы № 357 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
Қорғанысмині
2024 жылғы ақпан
С.Б. Камалетдинов
19.
Мемлекеттік ақпараттық жүйелердегі сыртқы барлау органының қызметкерлері туралы мәліметтерді шифрлау қажет болған жағдайда олардың иелері болып табылатын мемлекеттік органдармен тиісті электрондық ақпараттық ресурстарды өңдеу жөніндегі қажетті шараларды қабылдау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
А.Б. Әмірханов
20.
Әлеуметтік сипаттағы төтенше жағдайдың алдын алу және оларды жою жөніндегі шараларды қабылдау үшін, сондай-ақ төтенше жағдай немесе соғыс жағдайы енгізілген кезде мемлекеттік мекеменің мүлкін Қазақстан Республикасының құқық қорғау органдары мен арнаулы мемлекеттік органдарына, Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа да әскерлер мен әскери құралымдарға беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
21.
Қалааралық және (немесе) халықаралық байланыс операторы ретінде байланыс желісін иеленетін және (немесе) оны басқару немесе пайдалану жөніндегі қызметті жүзеге асыратын ұйымның дауыс беретін акцияларының, сондай-ақ үлестерінің, пайларының 10 пайыздан астамын жеке және заңды тұлғалардың сатып алуын немесе меншiкке өзгеше алуын келісу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
ЦДИАӨМ
2024 жылғы ақпан
А.Е. Оразбек
22.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2019 года № 49 "О некоторых вопросах возмещения затрат сотрудников специальных государственных органов Республики Казахстан и членов их семей"
постановление Правительства Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
14.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2019 года № 759 "Об утверждении Правил формирования, размещения и выполнения государственного оборонного заказа"
постановление Правительства Республики Казахстан
МПС
февраль
2024 года
Бейспеков А.О.
15.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2021 года № 234 "Об утверждении Правил и критериев отнесения объектов к уязвимым в террористическом отношении"
постановление Правительства Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Сейсембаев Р.Т.
16.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2021 года № 305 "Об утверждении требований к организации антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении"
постановление Правительства Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Сейсембаев Р.Т.
17.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2021 года № 776 дсп "Об утверждении Инструкции по защите государственных секретов Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Косжанов Б.Ж.
18.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2022 года № 357 "Об утверждении Положения о Министерстве обороны Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МО
февраль
2024 года
Камалетдинов С.Б.
19.
Об утверждении Правил принятия государственными органами, являющимися владельцами государственных информационных систем, необходимых мер по обработке соответствующих электронных информационных ресурсов в случаях необходимости зашифровки сведений о сотрудниках органа внешней разведки в государственных информационных системах
постановление Правительства Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Амерханов А.Б.
20.
Об утверждении Правил передачи имущества государственного учреждения правоохранительным и специальным государственным органам, Вооруженным Силам Республики Казахстан, другим войскам и воинским формированиям для принятия мер по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации социального характера, а также при введении чрезвычайного или военного положения
постановление Правительства Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
21.
Об утверждении Правил согласования приобретения или иного получения в собственность физическими и юридическими лицами более 10 процентов голосующих акций, а также долей, паев организации, владеющей и (или) осуществляющей деятельность по управлению или эксплуатации линии связи в качестве оператора междугородной и (или) международной связи
постановление Правительства Республики Казахстан
МЦРИАП
февраль
2024 года
Оразбек А.Е.
22.

"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің қызметшілерін лауазымға тағайындау және олармен еңбек шартын тоқтату қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі басқармасының 2012 жылғы 24 тамыздағы № 261 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі басқармасының қаулысы
ҰБ
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Д.В. Вагапов
23.
"Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдарында қызмет өткерудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2012 жылғы 31 тамыздағы № 0251 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
24.
"Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын, тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының ұсыныстарын енгізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2013 жылғы 11 сәуірдегі № 175 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
25.
"Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының режимдік объектілеріне интеграциялық қауіпсіздік жүйесін орнатуға және жабдықтауға қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2013 жылғы 15 маусымдағы № 0215 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Б.С. Құнанбаев
26.
"Әкімшілік ұстауға тартылған адамдарды арнайы жабдықталған үй-жайларда ұстау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2013 жылғы 25 маусымдағы № 325 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
27.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің шекаралық наряд басшысы туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2013 жылғы 29 маусымдағы № 338 қбп бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
28.
"Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының авиациясын қолдану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2013 жылғы 29 маусымдағы № 0234 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Б.С. Құнанбаев
29.

О внесении изменений в постановление правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 августа 2012 года № 261 "Об утверждении Правил назначения на должность и прекращения трудового договора со служащими Национального Банка Республики Казахстан"
постановление правления Национального Банка Республики Казахстан
НБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Вагапов Д.В.
23.
О внесении изменений в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 0251 "О некоторых вопросах прохождения службы в органах национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
24.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 11 апреля 2013 года № 175 "Об утверждении Правил внесения представлений органами национальной безопасности Республики Казахстан об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
25.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 15 июня 2013 года № 0215 "Об утверждении требований к монтажу и оборудованию интегрированной системы безопасности на режимных объектах органов национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Кунанбаев Б.С.
26.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 25 июня 2013 года № 325 "Об утверждении Правил содержания в специально оборудованных помещениях лиц, подвергнутых административному задержанию"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
27.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 29 июня 2013 года № 338 дсп "Об утверждении Положения о старшем пограничного наряда Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
28.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 29 июня 2013 года № 0234 "Об утверждении Правил применения авиации органов национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Кунанбаев Б.С.
29.

"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын күзету жөніндегі міндеттерді тікелей орындайтын, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің бөлімшелеріндегі кезекші күштер мен құралдардың құрамы туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2013 жылғы 29 маусымдағы № 339 қбп бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
30.
"Қазақстан Республикасының теңізінде, өзендерінде және өзге де су айдындарында шекаралық корабльдер мен катерлерді қолдану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2013 жылғы 30 маусымдағы № 0275 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
31.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметінде автотехникалық қамтамасыз етуді ұйымдастыру жөніндегі қағидаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2013 жылғы 25 шілдедегі № 0265 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
32.
"Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдарында көтермелеулерді қолдану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2013 жылғы 29 тамыздағы
№ 0300 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
33.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің зымырандық-артиллериялық қару-жарағын жөндеуге, оған техникалық қызмет көрсетуге және пайдалануға арналған қосалқы бөлшектерді, құрал-сайманды, керек-жарақты, калибрлер жабдығын, сүртетін-майлайтын және басқа материалдарды күтіп-ұстау және олардың жұмсалу нормалары туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2013 жылғы 4 қыркүйектегі № 0307 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
34.
"Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдарында оқ-гильза қорын құру туралы қағидаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2013 жылғы 25 қыркүйектегі № 451 қбп бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
35.

О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 29 июня 2013 года № 339 дсп "Об утверждении Положения о составе дежурных сил и средств в подразделениях Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, непосредственно выполняющих задачу по охране Государственной границы Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
30.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 30 июня 2013 года № 0275 "Об утверждении Правил применения пограничных кораблей и катеров на море, реках и иных водоемах Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
31.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 25 июля 2013 года № 0265 "Об утверждении Правил по организации автотехнического обеспечения в Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
32.
О внесении изменений в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 29 августа 2013 года № 0300 "Об утверждении Правил применения поощрений в органах национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
33.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 4 сентября 2013 года № 0307 "Об утверждении Положения о нормах содержания и расхода запасных частей, инструмента, принадлежности, оборудования калибров, обтирочно-смазочных и других материалов, предназначенных для ремонта, технического обслуживания и эксплуатации ракетно-артиллерийского вооружения Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
34.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 25 сентября 2013 года № 451 дсп "Об утверждении Правил о создании пулегильзотеки в органах национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
35.

"Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдарындағы оқ-дәрілерді және танкіге қарсы басқарылатын реактивтік снарядтарды санаттарға бөлу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2013 жылғы 19 қазандағы № 0345 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
36.
"Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдарындағы зымырандық-артиллериялық қару-жарақты санаттарға бөлу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2013 жылғы 29 қазандағы
№ 0354 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
37.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметінде жоспарлау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2013 жылғы 30 қазандағы
№ 0366 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
38.
"Өткізу пункттерінде Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын күзету жөніндегі қағидаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2013 жылғы 30 қарашадағы № 0359 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
39.
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы адамдарды, көлік құралдарын, жүктерді және тауарларды өткізу пункттерінде өткізуді ұйымдастырудың үлгілік схемаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2013 жылғы 30 қарашадағы № 504 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
40.
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын күзету жөніндегі қағидаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 090 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
41.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі басқару органдарының қызметі жөніндегі қағидаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2014 жылғы 7 наурыздағы № 0100 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
42.

О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 19 октября 2013 года № 0345 "Об утверждении Инструкции по категорированию боеприпасов и противотанковых управляемых реактивных снарядов в органах национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
36.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 29 октября 2013 года № 0354 "Об утверждении Правил категорирования ракетно-артиллерийского вооружения в органах национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
37.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 30 октября 2013 года № 0366 "Об утверждении Правил планирования в Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
38.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 30 ноября 2013 года № 0359 "Об утверждении Правил по охране Государственной границы Республики Казахстан в пунктах пропуска"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
39.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 30 ноября 2013 года № 504 "Об утверждении типовых схем организации пропуска через Государственную границу Республики Казахстан лиц, транспортных средств, грузов и товаров в пунктах пропуска, а также иных местах, где осуществляется пропуск через Государственную границу Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
40.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 28 февраля 2014 года № 090 "Об утверждении Правил по охране Государственной границы Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
41.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 7 марта 2014 года № 0100 "Об утверждении Правил по службе органов управления Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
42.

"Байланыс қызметтерін көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 24 ақпандағы № 171 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2024 жылғы ақпан
А.Е. Оразбек
43.
"Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің қызметкерлерін аттестаттаудан өткізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі бастығының 2015 жылғы 25 наурыздағы № 36 қбп бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы МКҚ бастығының бұйрығы
МКҚ (келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Ш.Л. Жақыпов
44.
"Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының жекелеген санаттағы қызметкерлерін қызметті өткеру ерекшеліктерін ескере отырып, азық-түлікпен қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 26 мамырдағы № 40 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
45.
"Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі бастығының 2015 жылғы 26 қарашадағы № 062 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы МКҚ бастығының бұйрығы
МКҚ (келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Ш.Л. Жақыпов
46.
"Мемлекеттік құпияларды құрайтын мәліметтерді қамтитын электрондық ақпараттық ресурстарды құру, сатып алу, жинақтау, қалыптастыру, тіркеу, сақтау, өңдеу, жою, пайдалану, беру, қорғау жөніндегі қағидаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 07 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
47.
"Мемлекеттік құпияны құрайтын мәліметтерді қамтитын электрондық құжаттарды және өзге де деректерді мемлекеттік құпияға жатқызылған, қорғалып орындалған ақпараттық жүйелерді пайдалана отырып жинау, өңдеу, сақтау, беру, іздеу, тарату, пайдалану, қорғау, тіркеу және жою жөніндегі қағидаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 08 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
48.
"Арнайы куәландырушы орталықты құру, аккредиттеу және оның қызметін тоқтату жөніндегі қағидаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 09 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
49.

О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 24 февраля 2015 года № 171 "Об утверждении правил оказания услуг связи"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
февраль
2024 года
Оразбек А.Е.
43.
О признании утратившим силу приказа Начальника Службы государственной охраны Республики Казахстан от 25 марта 2015 года № 36 дсп "Об утверждении Правил проведения аттестации сотрудников Службы государственной охраны Республики Казахстан"
приказ Начальника СГО Республики Казахстан
СГО (по согласованию)
февраль
2024 года
Жакипов Ш.Л.
44.
О внесении изменений в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 26 мая 2015 года № 40 "Об утверждении натуральных норм обеспечения продовольствием отдельных категорий сотрудников органов национальной безопасности Республики Казахстан с учетом особенностей прохождения службы"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
45.
О внесении изменений в приказ Начальника Службы государственной охраны Республики Казахстан от 26 ноября 2015 года № 062 "Об утверждении натуральных норм Службы государственной охраны Республики Казахстан"
приказ Начальника СГО Республики Казахстан
СГО (по согласованию)
февраль
2024 года
Жакипов Ш.Л.
46.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 27 января 2016 года № 07 "Об утверждении Правил создания, приобретения, накапливания, формирования, регистрации, хранения, обработки, уничтожения, использования, передачи, защиты электронных информационных ресурсов, содержащих сведения, составляющие государственные секреты"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
47.
О внесении изменений в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 27 января 2016 года № 08 "Об утверждении Правил сбора, обработки, хранения, передачи, поиска, распространения, использования, защиты, регистрации и уничтожения электронных документов и иных данных, содержащих сведения, составляющие государственные секреты, с использованием информационных систем в защищенном исполнении, отнесенных к государственным секретам"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
48.
О внесении изменений в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 27 января 2016 года № 09 "Об утверждении Правил создания, аккредитации, прекращения деятельности специального удостоверяющего центра, а также положения о его деятельности"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
49.

"Мемлекеттік құпияларға жатқызылған, қорғалып орындалған ақпараттық жүйелерді құру, пайдалану, қолдап отыру, дамыту, интеграциялау, пайдалануды тоқтату және қорғау жөніндегі қағидаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 010 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
50.
"Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының қызметкерлері мен әскери қызметшілерін аттестаттауды ұйымдастыру және өткізу жөніндегі іс-шараларды орындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2016 жылғы 30 маусымдағы № 022 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
51.
"Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының қызметкерлері мен әскери қызметшілеріне сыныптық біліктілік беру, оны жоғарылату, төмендету және алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 038 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
52.
"Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының жедел-қызметтік іс-қимылын психологиялық-əлеуметтанулық қамтамасыз етуді жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2017 жылғы 1 шілдедегі № 046 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
53.
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын күзетуді жедел қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2017 жылғы 26 шілдедегі № 049 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
54.
"Құзыретіне барлау қызметін жүзеге асыру кіретін ұлттық қауіпсіздік органдары қызметтерінің, бөлімшелерінің және қызметкерлері санаттарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2017 жылғы 10 тамыздағы № 056 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
А.Б. Әмірханов
55.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің қызметтік-жауынгерлік іс-әрекетін моральдық-психологиялық қамтамасыз етуді ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 108 қбп бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
56.

О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 27 января 2016 года № 010 "Об утверждении Правил создания, эксплуатации, сопровождения, развития, интеграции, прекращения эксплуатации и защиты информационных систем в защищенном исполнении, отнесенных к государственным секретам"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
50.
О внесении изменений в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 30 июня 2016 года № 022 "Об утверждении Правил выполнения мероприятий по организации и проведению аттестации сотрудников и военнослужащих органов национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
51.
О внесении изменений в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 15 декабря 2016 года № 038 "Об утверждении Правил присвоения, повышения, снижения и снятия классной квалификации сотрудникам и военнослужащим органов национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
52.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 1 июля 2017 года № 046 "Об утверждении Правил осуществления психолого-социологического обеспечения оперативно-служебной деятельности органов национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
53.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 26 июля 2017 года № 049 "Об утверждении Правил оперативного обеспечения охраны Государственной границы Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
54.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 10 августа 2017 года № 056 "Об утверждении перечня служб, подразделений и категорий сотрудников органов национальной безопасности, в компетенцию которых входит осуществление разведывательной деятельности"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Амерханов А.Б.
55.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 25 декабря 2018 года № 108 дсп "Об утверждении Правил организации морально-психологического обеспечения служебно-боевой деятельности Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
56.

"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметін ветеринариялық қамтамасыз ету жөніндегі қағидаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2019 жылғы 27 наурыздағы № 20 қбп бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
57.
"Шектері Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасының учаскелерімен толық немесе ішінара тұспа-тұс келетін арнайы экономикалық аймақтың аумағында қауіпсіздік пен құқықтық тәртіпті қамтамасыз ету мәселелері бойынша ішкі істер және ұлттық қауіпсіздік органдарының өзара іс-қимыл жасау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2019 жылғы 9 шілдедегі № 616 және Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2019 жылғы 10 шілдедегі № 47/қе бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының бірлескен бұйрығы
ІІМ,
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
И.В. Лепеха,
Е.Е. Алдажұманов
58.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметін азық-түлікпен қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2019 жылғы 10 қыркүйектегі № 73 қбп бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
59.
"Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігінің қызметшілерін лауазымға тағайындау және олармен еңбек шартын тоқтату қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі басқармасының 2020 жылғы 3 ақпандағы
№ 3 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі басқармасының қаулысы
ҚНРДА (келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ж. Хаджиева
60.
"Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдары қызметкерлерінің ұлттық қауіпсіздік органдарының әскери қызметшілері санатына өту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2021 жылғы 14 қаңтардағы № 04 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
61.
"Қазақстан Республикасының қорғаныс өнеркәсібі және мемлекеттік қорғаныстық тапсырыс туралы заңнамасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі өкілдерінің шекара корабльдерін, катерлері мен кемелерін дайындау, оларға техникалық және өзге де құжаттаманы келісу, оларды өндіруді бақылау және қабылдау жөніндегі қызметі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2021 жылғы 18 қаңтардағы № 4 қбп бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
62.

О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 27 марта 2019 года № 20 дсп "Об утверждении Правил по ветеринарному обеспечению Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
57.
О признании утратившим силу совместного приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан от 9 июля 2019 года № 616 и Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 10 июля 2019 года № 47/қе "Об утверждении Правил взаимодействия органов внутренних дел и национальной безопасности по вопросам обеспечения безопасности и правопорядка на территории специальной экономической зоны, пределы которой полностью или частично совпадают с участками таможенной границы Евразийского экономического союза"
совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан и Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
МВД, КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Лепеха И.Н., Алдажуманов Е.Е.
58.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 10 сентября 2019 года № 73 дсп "Об утверждении Правил продовольственного обеспечения Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
59.
О внесении изменений в постановление правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка от 3 февраля 2020 года № 3 "Об утверждении Правил назначения на должность и прекращения трудового договора со служащими Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка"
постановление правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
АРРФР (по согласованию)
февраль
2024 года
Хаджиева М.Ж.
60.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 14 января 2021 года № 04 "Об утверждении Правил перехода сотрудников органов национальной безопасности Республики Казахстан в категорию военнослужащих органов национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
61.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 18 января 2021 года № 4 дсп "Об утверждении Правил деятельности представителей Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по подготовке, согласованию технической и иной документации пограничных кораблей, катеров и судов, контролю их производства и приемке в соответствии с законодательством Республики Казахстан об оборонной промышленности и государственном оборонном заказе"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
62.

"Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы заңнамасының талаптарын ескере отырып, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің пилотсыз әуе кемелерін қолдану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2021 жылғы 25 қаңтардағы № 7 қбп бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
63.
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасында Қазақстан Республикасы шекара өкілдерінің қызметін ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 30 қбп бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
64.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің әскери, арнаулы оқу орындарында оқу-баспа қызметін ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2021 жылғы 13 сәуірдегі № 35 қбп бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
65.
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын күзетуді инженерлік қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2021 жылғы 30 сәуірдегі
№ 46 қбп бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
66.
"Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдарында режимдік объектілер мен артиллериялық техникалық қару-жарақ сақтау орындарын күзетуді қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2021 жылғы 12 мамырдағы № 016 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Б.С. Құнанбаев
67.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі кемелерінің танып айыру белгілері мен сыртқы бояуының сипаттамасын және оларды қолдану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2021 жылғы 17 мамырдағы № 54/қе бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
68.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметінде жылқыларды ұстау және пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2021 жылғы 19 мамырдағы № 56 қбп бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
69.

О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 25 января 2021 года № 7 дсп "Об утверждении Правил применения беспилотных воздушных судов Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан с учетом требований законодательства Республики Казахстан об использовании воздушного пространства и деятельности авиации"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
63.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 30 марта 2021 года
№ 30 дсп "Об утверждении Правил организации деятельности пограничных представителей Республики Казахстан на Государственной границе Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
64.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 13 апреля 2021 года № 35 дсп "Об утверждении Правил организации учебно-издательской деятельности в военных, специальных учебных заведениях Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
65.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 30 апреля 2021 года № 46 дсп "Об утверждении Правил инженерного обеспечения охраны Государственной границы Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
66.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 12 мая 2021 года № 016 "Об утверждении Правил обеспечения охраны режимных объектов и мест хранения арттехвооружения в органах национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Кунанбаев Б.С.
67.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 17 мая 2021 года № 54/қе "Об утверждении описания и правил применения опознавательных знаков и внешней окраски судов Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
68.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 19 мая 2021 года
№ 56 дсп "Об утверждении Правил содержания и применения лошадей в Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
69.

"Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдарында режимдік объектілер мен артиллериялық техникалық қару-жарақ сақтау орындарының өртке қарсы қауіпсіздігін қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2021 жылғы 25 мамырдағы № 017 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
70.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің әскери шаруашылығы туралы қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2021 жылғы 15 маусымдағы № 67 қбп бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
71.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметін заттай қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2021 жылғы 16 маусымдағы № 70 қбп бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
72.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметін жанар-жағармай материалдарымен қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2021 жылғы 16 маусымдағы № 71 қбп бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
73.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметін пәтерлік-пайдаланушылық қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2021 жылғы 23 маусымдағы № 74 қбп бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
74.
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекара күзетінің техникалық құралдарын пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2021 жылғы 23 маусымдағы № 75 қбп бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
75.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі инженерлік-техникалық құралдарының жай-күйін бағалау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2021 жылғы 23 маусымдағы № 76 қбп бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
76.
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, прокуратура органының тиісті талабы немесе сұрау салуы, сотқа дейінгі басталған тергеп-тексеру шеңберінде шығарылған тиісті қаулы, сондай-ақ соттың тиісті ұйғарымы бойынша тексеруге қатысу және қорытынды беру үшін кезектілік және өңірлік ұсынылу қағидаттарын сақтай отырып, аудиторлық ұйымдардың (аудиторлардың) тізбесін, сондай-ақ аудиторлық ұйымдардың (аудиторлардың) тізбесінен аудиторлық ұйымды (аудиторды) айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 5 қарашадағы
№ 1143 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2024 жылғы ақпан
Д.М. Кеңбейіл
77.

О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 25 мая 2021 года № 017 "Об утверждении Правил обеспечения противопожарной безопасности режимных объектов и мест хранения арттехвооружения в органах национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
70.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 15 июня 2021 года № 67 дсп "Об утверждении Правил о войсковом хозяйстве Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
71.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 16 июня 2021 года № 70 дсп "Об утверждении Правил вещевого обеспечения Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
72.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 16 июня 2021 года № 71 дсп "Об утверждении Правил обеспечения горюче-смазочными материалами Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
73.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 23 июня 2021 года № 74 дсп "Об утверждении Правил квартирно-эксплуатационного обеспечения Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
74.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 23 июня 2021 года № 75 дсп "Об утверждении Правил эксплуатации технических средств охраны Государственной границы Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
75.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 23 июня 2021 года № 76 дсп "Об утверждении Инструкции по оценке состояния инженерно-технических средств Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
76.
О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 1143 "Об определении перечня аудиторских организаций (аудиторов), а также аудиторской организации (аудитора) из перечня аудиторских организаций (аудиторов) с соблюдением принципов очередности и региональной представленности для участия в проверке и дачи заключения по соответствующим требованию или запросу органа прокуратуры, постановлению, вынесенному в рамках начатого досудебного расследования, а также определению суда в соответствии с Законом Республики Казахстан "О государственных закупках"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль
2024 года
Кенбеил Д.М.
77.

"Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің қызметкерлері мен әскери қызметшілеріне сыныптық біліктілік беру, оны жоғарылату, төмендету және алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі бастығының 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 11-322 қбп бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы МКҚ бастығының бұйрығы
МКҚ
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Ш.Л. Жақыпов
78.
"Мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және сақтау саласындағы қызметті жүзеге асыратын, террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалуын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2022 жылғы 26 қаңтардағы № 28 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің бұйрығы
ТЖМ
2024 жылғы ақпан
Б.М. Сыздықов
79.
"Террористік тұрғыдан осал қорғаныс өнеркәсібі объектілерін терроризмге қарсы қорғауды ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2023 жылғы 3 мамырдағы
№ 315 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің бұйрығы
ӨҚМ
2024 жылғы ақпан
А.Ө. Бейісбеков
80.
"Жүйе құраушыларға жататын металлургия өнеркәсібі саласындағы қызметті жүзеге асыратын террористік тұрғыдан осал объектілерді терроризмге қарсы қорғауды ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2023 жылғы 12 мамырдағы № 350 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің бұйрығы
ӨҚМ
2024 жылғы ақпан
А.Ө. Бейісбеков
81.
"Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдарына әскери қызметке ауыстыру тәртібімен кірген құқық қорғау органдарының және арнаулы мемлекеттік органдардың қызметкерлеріне қайта аттестаттау тәртібімен әскери атақ беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2023 жылғы 20 маусымдағы № 48 қбп бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
82.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметінде кинологиялық қызмет пен із кесушілікті ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2023 жылғы 30 маусымдағы № 53 қбп бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
83.

О внесении изменений и дополнений в приказ Начальника Службы государственной охраны Республики Казахстан от 14 декабря 2021 года № 11-322 дсп "Об утверждении Правил присвоения, повышения, снижения и снятия классной квалификации сотрудникам и военнослужащим Службы государственной охраны Республики Казахстан"
приказ Начальника СГО Республики Казахстан
СГО (по согласованию)
февраль
2024 года
Жакипов Ш.Л.
78.
О внесении изменений в приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 26 января 2022 года № 28 "Об утверждении Инструкции по организации антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении, осуществляющих деятельность в сфере формирования и хранения государственного материального резерва"
приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МЧС
февраль
2024 года
Сыздыков Б.М.
79.
О внесении изменений в приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 3 мая 2023 года № 315 "Об утверждении инструкции по организации антитеррористической защиты объектов оборонной промышленности, уязвимых в террористическом отношении"
приказ Министра промышленности и строительства Республики Казахстан
МПС
февраль
2024 года
Бейспеков А.О.
80.
О внесении изменений в приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 12 мая 2023 года № 350 "Об утверждении инструкции по организации антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении, осуществляющих деятельность в сфере металлургической промышленности, относящиеся к системообразующим"
приказ Министра промышленности и строительства Республики Казахстан
МПС
февраль
2024 года
Бейспеков А.О.
81.
О внесении изменений в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 20 июня 2023 года № 48 дсп "Об утверждении Правил присвоения воинского звания в порядке переаттестации сотрудникам правоохранительных и специальных государственных органов, поступившим на воинскую службу в органы национальной безопасности Республики Казахстан в порядке перевода"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
82.
О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 53 дсп "Об утверждении Правил организации кинологической службы и следопытства в Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
83.

"Байланыс операторларының абоненттер туралы қызметтік ақпаратты жинауды және сақтауды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 220/НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2024 жылғы ақпан
А.Е. Оразбек
84.
Ұлттық қауіпсіздік органдарында кадрлық құрамды патриоттық, адамгершілік және рухани тәрбиелеу және құқық бұзушылықтардың алдын алу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
85.
Қазақстан Республикасының аумағында сыртқы барлау саласындағы заңдылықтың сақталуына жоғары қадағалауды жүзеге асыратын уәкілетті прокурорлардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының бұйрығы
БП (келісу бойынша), ҰҚК
(келісу бойынша), Қорғанысмині
2024 жылғы ақпан
Ж.Ж. Өмірәлиев, А.Б. Әмірханов, С.Б. Камалетдинов
86.
Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдары қызметкерлерінің жекелеген санаттарын тамақпен қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
87.
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі қызметкерлерінің жекелеген санаттарын тамақпен қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы МКҚ бастығының бұйрығы
МКҚ
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Ш.Л. Жақыпов
88.
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінде көтермелеулерді қолдану қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы МКҚ бастығының бұйрығы
МКҚ
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Ш.Л. Жақыпов
89.
Қызмет өткеру кезінде қаза тапқан немесе мертігу (жаралану, жарақаттану, контузия алу), ауру салдарынан қайтыс болған ұлттық қауіпсіздік органдары қызметкерлерінің мәйітін тасымалдауға дайындауға, мәйiттi тасымалдауға, жерлеуге, құлпытас жасау мен орнатуға байланысты шығыстарды өтеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
90.
Ғимараттарды, асхана үй-жайларын және олардағы мүлікті тамақтандыруды ұйымдастыру туралы шарттың мерзімі шегінде мүліктік жалдауға (жалға алуға) өтеусіз уақытша беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
91.
Ғимараттарды, асхана үй-жайларын және олардағы мүлікті тамақтандыруды ұйымдастыру туралы шарттың мерзімі шегінде мүліктік жалдауға (жалға алуға) өтеусіз уақытша беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы МКҚ бастығының бұйрығы
МКҚ (келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Ш.Л. Жақыпов
92.
Қызмет өткеру кезінде қаза тапқан немесе мертігу (жаралану, жарақаттану, контузия алу), ауру салдарынан қайтыс болған Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі қызметкерлерінің мәйітін тасымалдауға дайындауға, мәйiттi тасымалдауға, жерлеуге, құлпытас жасау мен орнатуға байланысты шығыстарды өтеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы МКҚ бастығының бұйрығы
МКҚ
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Ш.Л. Жақыпов
93.
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі әскери қызметшісінің шекаралық бақылау жүргізу кезіндегі мінез-құлық стандартын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Е.Е. Алдажұманов
94.
Азық-түлік үлесінің белгіленген нормалары бойынша тамақпен қамтамасыз ету мүмкіндігі болмаған кезде Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдары қызметкерлерінің жекелеген санаттарына ақшалай өтемақы төлеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
95.
Азық-түлік үлесінің белгіленген нормалары бойынша тамақпен қамтамасыз ету мүмкіндігі болмаған кезде Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі қызметкерлерінің жекелеген санаттарына ақшалай өтемақы төлеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы МКҚ бастығының бұйрығы
МКҚ
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Ш.Л. Жақыпов
96.
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің қызметкеріне жоғары офицерлік құрам алмастыруға тиісті бос (тағайындалмаған) лауазым бойынша міндеттерді уақытша атқаруды жүктеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы МКҚ бастығының бұйрығы
МКҚ
(келісу бойынша)
2024 жылғы ақпан
Ш.Л. Жақыпов
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
БП – Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы;
Қаржымині – Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі;
ҚНРДА – Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі;
Қорғанысмині – Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі;
МКҚ – Қазақстан Республикасының Мемлекеттік күзет қызметі;
ӨҚМ – Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі;
ПІБ – Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы;
ТЖМ – Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігі;
ҰБ – Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі;
ҰҚК – Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті;
ЦДИАӨМ – Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі;
ІІМ – Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі.

О внесении изменений в приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 220/НҚ "Об утверждении Правил осуществления операторами связи сбора и хранения служебной информации об абонентах"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
февраль
2024 года
Оразбек А.Е.
84.
Об утверждении Правил патриотического, нравственного и духовного воспитания кадрового состава и предупреждения правонарушений в органах национальной безопасности
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
85.
Об утверждении перечня уполномоченных прокуроров, осуществляющих высший надзор за соблюдением законности в сфере внешней разведки на территории Республики Казахстан
приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан
ГП (по согласованию), КНБ (по согласованию), МО
февраль
2024 года
Умиралиев Ж.Ж.,
Амерханов А.Б., Камалетдинов С.Б.
86.
Об утверждении Правил обеспечения питанием отдельных категорий сотрудников органов национальной безопасности Республики Казахстан
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
87.
Об утверждении Правил обеспечения питанием отдельных категорий сотрудников Службы государственной охраны Республики Казахстан
приказ Начальника СГО Республики Казахстан
СГО (по согласованию)
февраль
2024 года
Жакипов Ш.Л.
88.
Об утверждении Правил применения поощрений в Службе государственной охраны Республики Казахстан
приказ Начальника СГО Республики Казахстан
СГО (по согласованию)
февраль
2024 года
Жакипов Ш.Л.
89.
Об утверждении Правил возмещения расходов, связанных с подготовкой к перевозке тела, перевозкой тела, погребением сотрудников органов национальной безопасности, погибших при прохождении службы или умерших в результате увечья (ранения, травмы, контузии), заболевания, изготовлением и установкой надгробного памятника
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
90.
Об утверждении Правил безвозмездной временной передачи зданий, помещений столовых и находящегося в них имущества в имущественный наем (аренду) в пределах срока договора об организации питания
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
91.
Об утверждении Правил безвозмездной временной передачи зданий, помещений столовых и находящегося в них имущества в имущественный наем (аренду) в пределах срока договора об организации питания
приказ Начальника СГО Республики Казахстан
СГО (по согласованию)
февраль
2024 года
Жакипов Ш.Л.
92.
Об утверждении Правил возмещения расходов, связанных с подготовкой к перевозке тела, перевозкой тела, погребением сотрудников Службы государственной охраны Республики Казахстан, погибших при прохождении службы или умерших в результате увечья (ранения, травмы, контузии), заболевания, изготовлением и установкой надгробного памятника
приказ Начальника СГО Республики Казахстан
СГО (по согласованию)
февраль
2024 года
Жакипов Ш.Л.
93.
Об утверждении стандарта поведения военнослужащего Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан при проведении пограничного контроля
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Алдажуманов Е.Е.
94.
Об утверждении Правил выплаты денежной компенсации при отсутствии возможности обеспечения питанием по установленным нормам продовольственного пайка отдельным категориям сотрудников органов национальной безопасности Республики Казахстан
приказ Председателя КНБ Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль
2024 года
Колкобаев М.О.
95.
Об утверждении Правил выплаты денежной компенсации при отсутствии возможности обеспечения питанием по установленным нормам продовольственного пайка отдельным категориям сотрудников Службы государственной охраны Республики Казахстан
приказ Начальника СГО Республики Казахстан
СГО (по согласованию)
февраль
2024 года
Жакипов Ш.Л.
96.
Об утверждении Правил возложения на сотрудника Службы государственной охраны Республики Казахстан временного исполнения обязанностей по вакантной (незанятой) должности, подлежащей замещению высшим офицерским составом
Приказ Начальника СГО Республики Казахстан
СГО (по согласованию)
февраль
2024 года
Жакипов Ш.Л.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГП – Генеральная прокуратура Республики Казахстан;
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан;
АРРФР – Агентство Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка;
МО – Министерство обороны Республики Казахстан;
СГО – Служба государственной охраны Республики Казахстан;
МПС – Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан;
УДП – Управление делами Президента Республики Казахстан;
МЧС – Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан;
НБ – Национальный Банк Республики Казахстан;
КНБ – Комитет национальной безопасности Республики Казахстан;
МЦРИАП – Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
МВД – Министерство внутренних дел Республики Казахстан.