Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 683 тіркелген Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының "Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар рыногында брокерлік және дилерлік қызметті жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 20 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 1263 тіркелген Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының "Клиенттердің шоттарын номиналды ұстаушы ретінде жүргізу құқығы бар бағалы қағаздар рыногында брокерлік және дилерлік қызметті жүзеге асыратын банктік емес ұйымдарға клиенттердің ақшасын есепке алу және сақтау үшін шоттарын ашуға рұқсат етілген банктер (банк қызметінің жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар) тізбесі туралы" 2000 жылғы 31 қыркүйектегі N 80 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы рыногын және қаржылық ұйымдарды реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2004 жылғы 24 мамырдағы N 142 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 6 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 2933. Қаулының күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 317 қаулысымен.
Ескерту: Қаулының күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 317   қаулысымен .
________________________________
Бағалы қағаздар рыногында брокерлі-дилерлік қызметті реттейтін нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында және "Бағалы қағаздар рыногы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  3-бабы  2-тармағының 8)-тармақшасы, "Қаржы рыногын және қаржы ұйымдарын мемлекеттік реттеу мен қадағалау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  12-бабының , 10)-тармақшасы, Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 1270  Жарлығымен  бекітілген Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі туралы ереженің 15-тармағының 3)-тармақшасы негізінде, Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің Басқармасы қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының "Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар рыногында брокерлік және дилерлік қызметті жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 20 қаулысына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде  N 683  тіркелген, 1999 жылдың сәуірінде "Рынок ценных бумаг Казахстана" журналында жарияланған, Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының бағалы қағаздар рыногында жұмысты орындауға жеке тұлғаларды жіберу мәселелері жөнінде кейбір нормативтік құқықтық актілерге өзгерістер енгізу туралы" 1999 жылғы 20 сәуірдегі  N 30 , "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 20 қаулысымен бекітілген "Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар рыногында брокерлік және дилерлік қызметті жүзеге асыру ережесіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 1999 жылғы 30 қыркүйектегі N 44  қаулыларымен  бекітілген, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының "Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар рыногында брокерлік және дилерлік қызметті жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 20 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2001 жылғы 20 желтоқсандағы  N 566 , "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының "Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар рыногында брокерлік және дилерлік қызметті жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 683 тіркелген, 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 20 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2003 жылғы 7 наурыздағы N 76  қаулыларына  өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
кіріспедегі:

О внесении изменений и дополнений в постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 31 декабря 1998 года N 20 "Об утверждении Правил осуществления брокерской и дилерской деятельности на рынке ценных бумаг Республики Казахстан", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под N 683 и признании утратившим силу постановления Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 30 сентября 2000 года N 80 "О перечне банков (организаций, осуществляющих отдельные виды банковской деятельности), в которых небанковским организациям, осуществляющим брокерскую и дилерскую деятельность на рынке ценных бумаг с правом ведения счетов клиентов в качестве номинального держателя, разрешается открывать счета для учета и хранения денег клиентов", зарегистрированного в Министерстве юстиции Республики Казахстан под N 1263
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 24 мая 2004 года N 142. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 июля 2004 года N 2933. Утратило силу - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин.рынка и фин.организаций от 27 августа 2005 года N 317 (V053870) (порядок введения в действие см. п.4 пост. N 317)
В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих брокерско-дилерскую деятельность на рынке ценных бумаг, и на основании подпункта 8) пункта 2  статьи 3  Закона Республики Казахстан "О рынке ценных бумаг", подпункта 10)  статьи 12  Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании и надзоре финансового рынка и финансовых организаций", подпункта 3) пункта 15  Положения  об Агентстве Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года N 1270, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 31 декабря 1998 года N 20 "Об утверждении Правил осуществления брокерской и дилерской деятельности на рынке ценных бумаг Республики Казахстан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 683, опубликованное в апреле 1999 года в журнале "Рынок ценных бумаг Казахстана" N 4, с учҰтом изменений и дополнений, утверждҰнных постановлениями Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 20 апреля 1999 года  N 30  "О внесении изменений в некоторые нормативные правовые акты Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам по вопросам допуска физических лиц к выполнению работ на рынке ценных бумаг", от 30 сентября 1999 года  N 44  "О внесении изменений и дополнений в Правила осуществления брокерской и дилерской деятельности на рынке ценных бумаг Республики Казахстан, утвержденные постановлением Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам" от 31 декабря 1998 года N 20", постановлениями Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 декабря 2001 года  N 566  "О внесении изменений и дополнений в постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам "Об утверждении Правил осуществления брокерской и дилерской деятельности на рынке ценных бумаг Республики Казахстан" от 31 декабря 1998 года N 20", от 7 марта 2003 года  N 76  "О внесении изменений и дополнений в постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 31 декабря 1998 года N 20 "Об утверждении Правил осуществления брокерской и дилерской деятельности на рынке ценных бумаг Республики Казахстан", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 683"), следующие изменения и дополнения:
в названии и пункте 1 слова "брокерской и дилерской" заменить словом "брокерско-дилерской";
в преамбуле:

"1997 жылғы 5 наурыздағы" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар рыногында брокерлік және дилерлік қызметті жүзеге асыру ережесінің:
тақырыбында және барлық мәтіні бойынша "брокерлік және дилерлік" деген сөздер "брокерлік-дилерлік" деген сөздермен ауыстырылсын;
барлық мәтін бойынша кіріспені, 5-тармақты, 9-тармақтың екінші абзацын, 12-тармақтың 1), 3) және 4) тармақшаларын, 19-тармақты, 21-тармақты, 32-тармақты, 38-тармақтың үшінші абзацын, 43-тармақтың 1-2) тармақшасын, 51-тармақтың екінші абзацын, 52-тармақты, 53-тармақты, 61-тармақты қоспағанда, "бағалы қағаздар", "бағалы қағаздарды" және "бағалы қағаздармен" деген сөздер тиісінше "қаржы құралдары", "қаржы құралдарын" және "қаржы құралдарымен" деген сөздермен ауыстырылсын;
барлық мәтін бойынша "ішкі ереже және регламент", "ішкі ережемен және регламентпен", "ішкі ереже", "Ішкі ереже және регламент", "ішкі ережемен", "регламентімен", "регламенті" деген сөздер тиісінше "ішкі құжаттар", "ішкі құжаттармен", "ішкі құжаттар", "ішкі құжаттармен", "ішкі құжаттары" деген сөздермен ауыстырылсын;
кіріспедегі:
"1997 жылғы 5 наурыздағы" деген сөздер алынып тасталсын;
"және "Қазақстан Республикасында бағалы қағаздармен жасалатын мәмілелерді тіркеу туралы" 1997 жылғы 5 наурыздағы" деген сөздер алынып тасталсын;
1-тармақ алынып тасталсын;
2-тармақтың екінші абзацындағы "ӨРҰ" деген сөз "брокерлер-дилерлердің өзін-өзі реттейтін ұйымының (бұдан әрі - ӨРҰ)" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақ алынып тасталсын;
8-тармақтағы "уәкілетті органның" деген сөздер "қаржы рыногын және қаржы ұйымдарын мемлекеттік реттеу мен қадағалауды жүзеге асыратын мемлекеттік органның (бұдан әрі - уәкілетті орган)" деген сөздермен ауыстырылсын;
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Клиенттердің шоттарын номиналды ұстаушы ретінде жүргізу құқығы бар брокер-дилердің ұйымдық құрылымында мынадай құрылымдық бөлімшелер болуы тиіс:
1) қаржы құралдарымен мәмілелердің жасалуын жүзеге асыратын сауда бөлімшесі (бұдан әрі - сауда бөлімшесі);
2) қаржы құралдарымен мәмілелердің орындалуын, қаржы құралдарын және осы брокер-дилердің және оның клиенттерінің ақшасын есепке алуды жүзеге асыратын есеп айырысу бөлімшесі (бұдан әрі - бэк-офис).";
14-тармақтың бірінші сөйлеміндегі "Бэк-офистің" деген сөздер "бөлімшелері біреуінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
22-тармақтың 4-тармақшасындағы "(типографиялық тәсілмен басылып шығарылған Брокер-дилердің ішкі ережесі)" деген сөздер алынып тасталсын;
23-тармақтың:
1)-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) соңғы есепті кезең үшін өзінің қаржылық есебін;";
6)-тармақша алынып тасталсын;
28-тармақтағы "акционерлік қоғамның ұйымдық-құқықтық нысанына немесе түріне тиісті аббревиатураларды толық көрсету орнына, мысалы, "ЖШС", "ЖАҚ", "ААҚ")" деген сөздер ""АҚ" аббревиатурасы" деген сөздермен толықтырылсын;
50-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

слова "от 5 марта 1997 года" исключить;
в Правилах осуществления брокерской и дилерской деятельности на рынке ценных бумаг Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в заголовке и по всему тексту слова "брокерской и дилерской", "брокерская и дилерская", "брокерскую и дилерскую" заменить соответственно словами "брокерско-дилерской", "брокерско-дилерская", "брокерско-дилерскую" соответственно;
по всему тексту слова "ценные бумаги", "ценных бумаг" и "ценными бумагами" заменить соответственно словами "финансовые инструменты", "финансовых инструментов" и "финансовыми инструментами", за исключением преамбулы, пункта 5, абзаца второго пункта 9, подпунктов 1), 3) и 4) пункта 12, пункта 19, пункта 21, пункта 32, абзаца третьего пункта 38, подпункта 1-2) пункта 43, абзаца второго пункта 51, пункта 52, пункта 53 и пункта 61;
по всему тексту слова "внутренними правилами и регламентом", "внутренние правила и регламент", "внутренних правил", "Внутренними правилами и регламентом", "внутренними правилами", "Регламентом", "регламентом", "регламент" заменить соответственно словами "внутренними документами", "внутренние документы", "внутренних документов", "внутренним документом", "внутренний документ";
в преамбуле:
слова "от 5 марта 1997 года" исключить;
слова "и "О регистрации сделок с ценными бумагами в Республики Казахстан" от 5 марта 1997 года" исключить;
пункт 1 исключить;
в абзаце втором пункта 2 слово "СРО" заменить словами "саморегулируемой организации брокеров-дилеров (далее - СРО)";
пункт 7 исключить;
в пункте 8 слова "уполномоченного органа" заменить словами "государственного органа, осуществляющего регулирование и надзор финансового рынка и финансовых организаций (далее - уполномоченный орган)";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Организационная структура брокера-дилера с правом ведения счетов клиентов в качестве номинального держателя должна включать следующие структурные подразделения:
1) торговое подразделение, осуществляющее заключение сделок с финансовыми инструментами (далее - торговое подразделение);
2) расчетное подразделение, осуществляющее исполнение сделок с финансовыми инструментами, учет финансовых инструментов и денег данного брокера-дилера и его клиентов (далее - бэк-офис).";
в первом предложении пункта 14 слово "Бэк-офиса" заменить словами "одного из подразделений";
в подпункте 4) пункта 22 слова "(отпечатанные типографским способом внутренние правила брокера-дилера)" исключить;
в пункте 23:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) свою финансовую отчетность за последний отчетный период;";
подпункт 6) исключить;
в пункте 28 слова "вместо полного указания на организационно-правовую форму или тип акционерного общества соответствующих аббревиатур, например, "ТОО", "ЗАО", "ОАО")", заменить словами "аббревиатуры "АО")";
пункт 50 изложить в следующей редакции:

"50. Банк болып табылмайтын бірінші санатты брокер-дилер клиенттерге тиесілі ақшаны есепке алу және сақтау мақсатында бағалы қағаздар рыногында кастодиандық қызметті жүзеге асыруға лицензиясы бар және/немесе бағалы қағаздары "А" санаты бойынша сауда-саттықты ұйымдастырушының ресми тізіміне енгізілген онымен аффилиирленбеген банктерінде немесе резидент емес - бас банкінің "А" санатынан ("Standard & Poor`s" және "Fitch" рейтинг агенттіктерінің жіктеуі бойынша) немесе "А2" санатынан ("Moody`s Investors Service" рейтинг агенттіктерінің жіктеуі бойынша) төмен емес ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді және жеке рейтингісі бар резидент-еншілес банктерде банк шоттарын ашады.";
52-тармақтың:
7) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"7) Брокер-дилердің өз бағалы қағаздарын сатып алуы.";
55-тармақ алынып тасталсын;
58-тармақтың:
бірінші абзацындағы "тізілім ұстаушыларда," деген сөздер алынып тасталсын, "кастодиандарда" деген сөзден кейін "(тек шетел эмитенттерінің бағалы қағаздары бойынша)" деген сөздермен толықтырылсын;
екінші абзац алынып тасталсын;
59-тармақтағы "тізілім ұстаушыларда," деген сөздер алынып тасталсын, "кастодиандарда" деген сөзден кейін "(тек шетел эмитенттерінің бағалы қағаздары бойынша)" деген сөздермен толықтырылсын;
60-тармақтағы "тіркеушілердің өзін-өзі реттейтін ұйымының" және "тізілім ұстаушыда" деген сөздер алынып тасталсын;
61-тармақтың:
бірінші абзацындағы "және ақшаны" деген сөздер алынып тасталсын;
екінші абзац алынып тасталсын;
62 және 62-1-тармақтары алынып тасталсын;
63-тармақтың:
10)-тармақшасындағы "." деген тыныс белгісі ";" деген тыныс белгімен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 11) және 12)-тармақшалармен толықтырылсын:
"11) туынды бағалы қағаздарды;
12) өзге қаржы құралдарын есепке алу.";
63-1-тармақтағы "бағалы қағаздарды ұстаушылардың тізілімін жүргізу жөніндегі қызметті реттейтін" деген сөздер алынып тасталсын;
64-тармақтың екінші абзацындағы "мұндай өзгерістер болған" деген сөздер "осы жеке шот жабылған" деген сөздермен ауыстырылсын;
71-тармақтағы "жеке шоттардағы" деген сөздерден кейін "(банк)" деген сөзбен толықтырылсын, "тізілім ұстаушылардың," деген сөздер алынып тасталсын;
8-тарау алынып тасталсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулы қолданысқа енгізілген күннен бастап Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының "Клиенттердің шоттарын номиналды ұстаушы ретінде жүргізу құқығы бар бағалы қағаздар рыногында брокерлік және дилерлік қызметті жүзеге асыратын банктік емес ұйымдарға клиенттердің ақшасын есепке алу және сақтау үшін шоттарын ашуға рұқсат етілген банктер (банк қызметінің жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар) тізбесі туралы" 2000 жылғы 30 қыркүйектегі N 80  қаулысының  (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1263 тіркелген, Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар рыногы бойынша Нормативтік құқықтық актілер жинағында жарияланған, IV-том, 127-бет) күші жойылды деп танылсын.

"50. Брокер-дилер первой категории не являющийся банком, открывает банковские счета в целях учета и хранения денег, принадлежащих клиентам, в не аффилиированных с ним банках, обладающих лицензией на осуществление кастодиальной деятельности на рынке ценных бумаг и/или чьи ценные бумаги включены в официальный список организатора торгов по категории "А" или в дочерних банках-резидентах, родительский банк-нерезидент которых имеет долгосрочный, краткосрочный и индивидуальный рейтинг не ниже категории "А" (по классификации рейтинговых агентств "Standard & Poor's" и "Fitch") или "А2" (по классификации рейтингового агентства "Moody's Investors Service").";
в пункте 52:
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
"7) выкуп Брокером-дилером своих собственных ценных бумаг.";
подпункт 8) исключить;
пункт 55 исключить;
в пункте 58:
в абзаце первом слова "у реестродержателей," исключить, после слов "кастодианов" дополнить словами "(только по ценным бумагам иностранных эмитентов)";
абзац второй исключить;
в пункте 59 слова "у реестродержателей," исключить, после слов "кастодианов" дополнить словами "(только по ценным бумагам иностранных эмитентов)";
в пункте 60 слова "и саморегулируемой организации регистраторов" и "у реестродержателя," исключить;
в пункте 61:
в абзаце первом слова "и денег" исключить;
абзац второй исключить;
пункты 62 и 62-1 исключить;
в пункте 63:
в подпункте 10) знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить подпунктами 11) и 12) следующего содержания:
"11) производных ценных бумаг;
12) иных финансовых инструментов.";
в пункте 63-1 слова ", регулирующим деятельность по ведению реестра держателей ценных бумаг" исключить;
в абзаце втором пункта 64 слова "такого изменения" заменить словами "закрытия данного лицевого счета";
в пункте 71 после слов "на лицевых" дополнить словом "(банковских)", слово "реестродержателей," исключить;
главу 8 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Со дня введения в действие настоящего постановления признать утратившим силу  постановление  Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 30 сентября 2000 года N 80 "О перечне банков (организаций, осуществляющих отдельные виды банковской деятельности), в которых небанковским организациям, осуществляющим брокерскую и дилерскую деятельность на рынке ценных бумаг с правом ведения счетов клиентов в качестве номинального держателя, разрешается открывать счета для учета и хранения денег клиентов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 1263, опубликованное в 2001 году в Сборнике нормативных и правовых актов по рынку ценных бумаг Республики Казахстан, том IV, страница 127).

4. Бағалы қағаздар рыногының субъектілерін және жинақтаушы зейнетақы қорларын қадағалау департаменті (Шалғымбаева Г.Н.):
1) Заң департаментімен (Байсынов М.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде оны Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің мүдделі бөлімшелеріне жіберсін.
5. Агенттіктің қызметін қамтамасыз ету департаменті (Несіпбаев Р.Р) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулының Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Төрағасының орынбасары Е. Бахмутоваға жүктелсін.
Төраға

4. Департаменту надзора за субъектами рынка ценных бумаг и накопительными пенсионными фондами (Шалгимбаева Г.Н.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций.
5. Департаменту по обеспечению деятельности (Несипбаев Р.Р.) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан обеспечить официальную публикацию настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций Бахмутову Е.Л.
Председатель