Бақылау-кассалық машиналардың мемлекеттік тізілімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 635 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 31 желтоқсанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5453 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 16 ақпандағы № 208 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 16.02.2018 № 208 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 651-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН :
1. Осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес бақылау-кассалық машиналардың мемлекеттік тізілімі бекітілсін.
2. Осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении государственного реестра контрольно-кассовых машин
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 635. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2008 года № 5453. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 16 февраля 2018 года № 208 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 16.02.2018 № 208 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 651 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Утвердить государственный реестр контрольно-кассовых машин согласно приложению 1 к настоящему приказу.
2. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему приказу.

3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Д. Е. Ерғожин) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуін қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Министр Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
N 635 бұйрығына
1-қосымша
Бақылау-кассалық машиналардың мемлекеттік тізілімі

3. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в средствах массовой информации.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 января 2009 года.
Министр
Б. Жамишев
Приложение 1 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 635
Государственный реестр контрольно-кассовых машин

200.
"Деректерді беру функциясы жоқ Webkassa 1.0 аппараттық-бағдарламалық кешен бақылау-кассалық машинасы"
201.
"PAX S80 NORD OnlineKZ (Әмбебап 2.0 нұсқасы)"
202.
"PAX D210 NORD OnlineKZ (Әмбебап 2.0 нұсқасы)"
203.
"eCashBox" ФДО серверіне фискалдық деректерді беру және кейіннен чектерді басып шығару БҚ"
204.
"CashBoxSystem" ФДО серверіне фискалдық деректерді беру және кейіннен чектерді басып шығару БҚ"
205.
"Smart Online БКМ 1.0"

200.
"Аппаратно-программный комплекс контрольно-кассовая машина Webkassa 1.0 без функции передачи данных"
201.
"PAX S80 NORD OnlineKZ (Версия 2.0 Универсальная)"
202.
"PAX D210 NORD OnlineKZ (Версия 2.0 Универсальная)"
203.
"ПО передачи фискальных данных на сервера ОФД и последующей печати чеков "eCashBox"
204.
"ПО передачи фискальных данных на сервера ОФД и последующей печати чеков "CashBoxSystem"
205.
"Smart Online KKM 1.0"

206.
"Smart Box ДБФ"
207.
"Миника 1102 ФKZ" (ломбардтарға, металл және шыны ыдыстарды қабылдау пунктеріне арналған)
208.
"Аппараттық-бағдарламалық кешен Webkassa 2.0"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
N 635 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының күшi жойылған кейбiр нормативтік құқықтық актілерінің тiзбесi
1. Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген Фискальдық жады бар бақылау-касса машиналарының мемлекеттік тізілімін бекіту туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 1991 тiркелген, Қазақстан Республикасының орталық орындаушы және басқа мемлекеттік органдарының Нормативтік-құқықтық актілер бюллетені 2002 жылы N 43-44, 728 бет., "Казахстанская правда" газетінде 2003 жылдың 7 қаңтарында N 4-5 жарияланған).
2. "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" 1991 нөмірмен тіркелген Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 Бұйрығына толықтыру енгізу туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2002 ж. 25 желтоқсандағы N 895 бұйрығы , (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2108 тiркелген, Қазақстан Республикасының орталық орындаушы және басқа мемлекеттік органдарының Нормативтік-құқықтық актілер бюллетенінде 2003 жылы N 11, 813 б. жарияланған).
3. "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" 1991 нөмірмен тіркелген Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 Бұйрығына толықтыру енгізу туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2002 ж. 28 желтоқсандағы N 902 бұйрығы , (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2109 тiркелген, Қазақстан Республикасының орталық орындаушы және басқа мемлекеттік органдарының Нормативтік-құқықтық актілер бюллетенінде 2003 жылы N 8, 800 б. жарияланған).
4. "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" 1991 нөмірмен тіркелген Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 Бұйрығына толықтыру енгізу туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2002 ж. 28 желтоқсандағы N 903 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2110 тiркелген, Қазақстан Республикасының орталық орындаушы және басқа мемлекеттік органдарының Нормативтік-құқықтық актілер бюллетенінде 2003 жылы N 11, 812 б. жарияланған)

206.
"Smart Box ФПД"
207.
"Миника 1102 ФKZ" (для ломбардов и пунктов приема металла и стеклотары)
208.
"Аппаратно-программный комплекс Webkassa 2.0"
Приложение 2 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 635
Перечень утративших силу некоторых нормативных
правовых актов Республики Казахстан
1. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1991, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан 2002 г., № 43-44, ст. 728, в газете "Казахстанская правда" от 7 января 2003 года № 4-5).
2. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 25 декабря 2002 года № 895 "О внесении дополнения в Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан", зарегистрированный за номером 1991" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2108, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 г., № 11, ст. 813).
3. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 28 декабря 2002 года № 902 "О внесении дополнения в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан", зарегистрированный за номером 1991", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2109, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 г., № 8, ст. 800).
4. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 28 декабря 2002 года № 903 "О внесении дополнения в Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан", зарегистрированный за номером 1991", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2110, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 г., № 11, ст. 812).

5. 1991-нөмірмен тіркелген "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 Бұйрығына толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 27 наурыздағы N 143 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2226 тiркелген).
6. 1991-нөмірмен тіркелген "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 Бұйрығына толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2003 ж. 21 мамырдағы N 210 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2353 тiркелген, 2003 жылғы 19 шілдедегі N 29 (134) "Официальная газета" газетінде жарияланған).
7. 1991-нөмірмен тіркелген "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 2 маусымдағы N 221 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2380 тiркелген, 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 3 (160) "Официальная газета" газетінде жарияланған).
8. 1991-нөмірмен тіркелген "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 Бұйрығына толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 21 қазандағы N 404 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2559 тiркелген, Қазақстан Республикасының орталық орындаушы және басқа мемлекеттік органдарының Нормативтік-құқықтық актілер бюллетенінде 2003 жылы N 43-44, 889 б. жарияланған).
9. 1991-нөмірмен тіркелген "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 Бұйрығына толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2004 жылғы 24 маусымдағы N 312 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2945 тiркелген, Қазақстан Республикасының орталық орындаушы және басқа мемлекеттік органдарының Нормативтік-құқықтық актілер бюллетенінде 2004 жылы N 33-36, 985 б. жарияланған).

5. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 27 марта 2003 года № 143 "О внесении дополнений в Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан", зарегистрированный за номером 1991", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2226).
6. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 21 мая 2003 года № 210 "О внесении дополнений в Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан", зарегистрированный за номером 1991", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2353, опубликованный в "Официальной газете" от 19 июля 2003 года № 29 (134).
7. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 2 июня 2003 года № 221 "О внесении дополнений в Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан", зарегистрированный за номером 1991", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2380, опубликованный в "Официальной газете" от 17 января 2004 года № 3 (160).
8. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 21 октября 2003 года № 404 "О внесении дополнений в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан", зарегистрированный за номером 1991", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2559, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 г., № 43-48, ст. 889).
9. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 24 июня 2004 года № 312 "О внесении дополнений в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан", зарегистрированный за номером 1991", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2945, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., № 33-36, ст. 985).

10. 1991-нөмірмен тіркелген "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 Бұйрығына толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2004 жылғы 21 қазандағы N 532 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 3199 тiркелген, "Юридическая газета" газетінде 2005 жылғы 9 тамыздағы N 152-153. жарияланған).
11. 1991-нөмірмен тіркелген "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 Бұйрығына толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2004 жылғы 12 қарашадағы N 579 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 3209 тiркелген, Қазақстан Республикасының орталық орындаушы және басқа мемлекеттік органдарының Нормативтік-құқықтық актілер бюллетенінде 2005 жылы N 1, 7 б. жарияланған).
12. 1991-нөмірмен тіркелген "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 Бұйрығына толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 667 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 3324 тiркелген, Қазақстан Республикасының орталық орындаушы және басқа мемлекеттік органдарының Нормативтік-құқықтық актілер бюллетенінде 2005 жылы N 9-13, 46 б. жарияланған).
13. "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 Бұйрығына толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2005 жылғы 2 ақпандағы N 38 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 3446 тiркелген, "Юридическая газета" газетінде 2005 жылғы 21 қыркүйектегі N 173 (907) жарияланған).

10. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 21 октября 2004 года № 532 "О внесении дополнения в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан", зарегистрированный за номером 1991", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3199, опубликованный в "Юридической газете" от 19 августа 2005 года № 152-153).
11. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 12 ноября 2004 года № 579 "О внесении дополнения в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан", зарегистрированный за номером 1991", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3209, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2005 г., № 1, ст. 7).
12. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года № 667 "О внесении дополнения в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан", зарегистрированный за номером 1991", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3324, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2005 г. № 9-13, ст. 46).
13. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 2 февраля 2005 года № 38 "О внесении дополнения в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3446, опубликованный в "Юридической газете" от 21 сентября 2005 года № 173 (907).

14. "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 Бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2005 жылғы 20 маусымдағы N 286 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 3763 тiркелген, Қазақстан Республикасының орталық орындаушы және басқа мемлекеттік органдарының Нормативтік-құқықтық актілер бюллетенінде 2005 жылы N 19, 161 б. жарияланған).
15. "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 Бұйрығына толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2005 жылғы 30 қарашадағы N 535 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 3972 тiркелген, "Юридическая газета" газетінде 2006 жылғы 20 қаңтарындағы N 8-9 (988-989) жарияланған).
16. "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 Бұйрығына толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2006 жылғы 9 қаңтардағы N 9 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 4023 тiркелген, "Юридическая газета" газетінде 2006 жылғы 2 ақпандағы N 17 (997) жарияланған).
17. "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 Бұйрығына толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2006 жылғы 13 ақпандағы N 59 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 4095 тiркелген, "Юридическая газета" газетінде 2006 жылғы 31 наурыздағы N 56-57 (1036-1037) жарияланған).
18. "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 Бұйрығына толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2006 жылғы 1 тамыздағы N 383 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 4362 тiркелген, "Юридическая газета" газетінде 2006 жылғы 24 қазандағы N 187 (1167) жарияланған).

14. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 июня 2005 года № 286 "О внесении дополнения в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3763, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, октябрь 2005 г., № 19, ст. 161).
15. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 30 ноября 2005 года № 535 "О внесении дополнения в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3972, опубликованный в "Юридической газете" от 20 января 2006 года № 8-9 (988-989).
16. Приказ и.о. Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 9 января 2006 года № 9 "О внесении дополнения в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4023, опубликованный в "Юридической газете" от 2 февраля 2006 года № 17 (997).
17. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 13 февраля 2006 года № 59 "О внесении дополнения в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4095, опубликованный в "Юридической газете" от 31 марта 2006 года № 56-57 (1036-1037).
18. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 1 августа 2006 года № 383 "О внесении дополнения в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4362, опубликованный в "Юридической газете" от 24 октября 2006 года № 187 (1167).

19. "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 Бұйрығына толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2007 жылғы 16 наурыздағы N 145 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 4589 тiркелген, "Юридическая газета" газетінде 2007 жылғы 25 сәуірдегі N 62 (1265) жарияланған).
20. "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 Бұйрығына толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2007 жылғы 4 сәуірдегі N 203 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 4614 тiркелген, "Юридическая газета" газетінде 2007 жылғы 18 мамырдағы N 74 (1277) жарияланған)
21. "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 Бұйрығына толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2007 жылғы 1 маусымдағы N 367 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 4710 тiркелген, "Юридическая газета" газетінде 2007 жылғы 22 маусымдағы N 94 (1297) жарияланған).
22. "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 Бұйрығына толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасы міндетін атқарушының 2007 жылғы 29 маусымдағы N 437 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 4791 тiркелген, "Юридическая газета" газетінде 2007 жылғы 7 тамыздағы N 119 (1322) жарияланған).
23. "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 Бұйрығына толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2007 жылғы 1 тамыздағы N 536 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 4909 тiркелген, "Юридическая газета" газетінде 2007 жылғы 28 қыркүйектегі N 149 (1352) жарияланған).

19. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 16 марта 2007 года № 145 "О внесении дополнения в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4589, опубликованный в "Юридической газете" от 25 апреля 2007 года № 62 (1265).
20. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 4 апреля 2007 года № 203 "О внесении дополнения в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4614, опубликованный в "Юридической газете" от 18 мая 2007 года № 74 (1277).
21. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 1 июня 2007 года № 367 "О внесении дополнения в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4710, опубликованный в "Юридической газете" от 22 июня 2007 года № 94 (1297).
22. Приказ и.о. Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 29 июня 2007 года № 437 "О внесении дополнений в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4791, опубликованный в "Юридической газете" от 7 августа 2007 года № 119 (1322).
23. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 1 августа 2007 года № 536 "О внесении дополнения в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4909, опубликованный в "Юридической газете" от 28 сентября 2007 года № 149 (1352).