Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № А-13/407 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 қаңтарда № 3967 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № А-1/7 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 14.01.2016 № А-1/7 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енегізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Қаулынын тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау ауданы өкімдігінің 07.03.2014 № А-3/55 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, 238 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 2/2 "Ауылдық жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім және мәдениет мамандарының лауазымдарының тізбесін келісу туралы" шешімінің негізінде, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі, 1 қосымшаға сәйкес айқындалсын.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау ауданы өкімдігінің 07.03.2014 № А-3/55 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сандықтау ауданы әкімінің орынбасары В.Г. Горохводацкийге жүктелсін.
3. Сандықтау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының, 2 қосымшаға сәйкес, күші жойылған деп танылсын.
4. Сандықтау ауданы әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі
Е.Сағдиев
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 25 желтоқсандағы № А-13/407
қаулысына 1 қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 25 декабря 2013 года № А-13/407. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 января 2014 года № 3967. Утратило силу постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 14 января 2016 года № А-1/7
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 14.01.2016 № А-1/7 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 07.03.2014 № А-3/55 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18, пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Сандыктауского районного маслихата от 10 декабря 2013 года № 20/2 "О согласовании перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающих в сельской местности", акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению 1.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 07.03.2014 № А-3/55 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сандыктауского района Горохводацкого В.Г.
3. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Сандыктауского района, согласно приложению 2.
4. Настоящее постановление акимата Сандыктауского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района Е.Сагдиев
Приложение 1 к постановлению
акимата Сандыктауского района
от 25 декабря 2013 года № А-13/407
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности

Ескерту. 1-қосымшаның тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау ауданы өкімдігінің 07.03.2014 № А-3/55 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Сандықтау ауданы өкімдігінің 13.05.2014 № А-6/139 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Әлеуметтік қамтамасыз ету мамандарының лауазымдары:
мемлекеттік мекеменің басшысы;
үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімшесінің меңгерушісі;
қамтамасыз ету орталығының маманы;
күтім бойынша әлеуметтік жұмысшы.
2. Білім беру мамандарының лауазымдары:
мемлекеттік мекеменің, қазыналық кәсіпорынның басшысы және орынбасары;
барлық мамандықтың мұғалімдері;
педагог-психолог;
әдіскер;
нұсқаушы;
шебер;
тәрбиеші;
вожатый;
музыкалық жетекші;
кітапханашы;
медициналық бике;
лаборант;
кітапхана меңгерушісі;
әлеуметтік педагог;
педагог-ұйымдастырушы.
3. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
мемлекеттік мекеменің, қазыналық кәсіпорынның басшысы;
кітапхана, клуб меңгерушісі;
аккомпаниатор;
әдіскер;
музыкалық жетекші;
көркем жетекші;
хореограф;
кітапханашы;
библиограф;
балетмейстер;
дыбыс режиссері;
мәдени ұйымдастырушы.
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 25 желтоқсандағы № А-13/407
қаулысына 2 қосымша
Сандықтау ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Сандықтау ауданы әкімдігінің "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім және мәдениет мамандарының лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-16-77 тіркелген, "Сандыктауские вести" газетінде 2008 жылдың 14 мамырында жарияланған) 2008 жылғы 27 наурыздағы № А-3/55 қаулысы.
2. Сандықтау ауданы әкімдігінің "Сандықтау ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 27 наурыздағы № А-3/55 "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім және мәдениет мамандарының лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" қаулысына өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-16-127 тіркелген, "Сандыктауские вести" газетінде 2011 жылдың 3 маусымында жарияланған) 2011 жылғы 6 мамырдағы № А-5/116 қаулысы.
3. Сандықтау ауданы әкімдігінің "Сандықтау ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 27 наурыздағы № А-3/55 "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім және мәдениет мамандарының лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-16-135 тіркелген, "Сандыктауские вести" газетінде 2011 жылдың 28 қазанында жарияланған) 2011 жылғы 30 қыркүйектегі № А-10/229 қаулысы.

Сноска. Заголовок приложения 1 в редакции постановления акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 07.03.2014 № А-3/55 (вводится в действие со дня официального опубликования); с изменением, внесенным постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 13.05.2014 № А-6/139 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Должности специалистов социального обеспечения:
руководитель государственного учреждения;
заведующий отделением социальной помощи на дому;
специалист центра занятости;
социальный работник по уходу.
2. Должности специалистов образования:
руководитель и заместитель государственного учреждения, казенного предприятия;
учителя всех специальностей;
педагог-психолог;
методист;
инструктор;
мастер;
воспитатель;
вожатый;
музыкальный руководитель;
библиотекарь;
медицинская сестра;
лаборант;
заведующий библиотекой;
социальный педагог;
педагог-организатор.
3. Должности специалистов культуры:
руководитель государственного учреждения и казенного предприятия;
заведующий библиотекой, клубом;
аккомпаниатор;
методист;
музыкальный руководитель;
художественный руководитель;
хореограф;
библиотекарь;
библиограф;
балетмейстер;
звукорежиссер;
культорганизатор.
Приложение 2 к постановлению
акимата Сандыктауского района
от 25 декабря 2013 года № А-13/407
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Сандыктауского района
1. Постановление акимата Сандыктауского района "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности" от 27 марта 2008 года № А-3/55 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-77, опубликовано 14 мая 2008 года в газете "Сандыктауские вести").
2. Постановление акимата Сандыктауского района "О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Сандыктауского района от 27 марта 2008 года № А-3/55 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности" от 6 мая 2011 года № А-5/116 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-127, опубликовано 3 июня 2011 года в газете "Сандыктауские вести").
3. Постановление акимата Сандыктауского района "О внесении изменения в постановление акимата Сандыктауского района от 27 марта 2008 года № А-3/55 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности" от 30 сентября 2011 года № А-10/229 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-135, опубликовано 28 октября 2011 года в газете "Сандыктауские вести").

4. Сандықтау ауданы әкімдігінің "Сандықтау ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 27 наурыздағы № А-3/55 "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім және мәдениет мамандарының лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" қаулысына өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-16-149 тіркелген, "Сандыктауские вести" газетінде 2012 жылдың 27 сәуірінде жарияланған) 2012 жылғы 19 наурыздағы № А-3/88 қаулысы.

4. Постановление акимата Сандыктауского района "О внесении изменения в постановление акимата Сандыктауского района от 27 марта 2008 года № А-3/55 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности" от 19 марта 2012 года № А-3/88 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-149, опубликовано 27 апреля 2012 года в газете "Сандыктауские вести").