О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 16 мая 2016 года № 808
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата города Шымкент согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Исполнение настоящего постановления возложить на руководителя юридического отдела аппарата акима города Шымкент Кайыпова А.
3. Осуществление контроля за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Шымкент Аюпова Р.
Аким города Г.Абдрахимов
Приложение к постановлению
акимата города Шымкент
от 16 мая 2016 года № 808
Перечень признанных утратившими силу некоторых постановлений акимата города Шымкент
1. Постановление акимата города Шымкент от 8 декабря 2014 года № 2609 "О создании государственного учреждения и утверждении положения "Аппарат акима Каратауского района города Шымкент" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2917, опубликовано 19 декабря 2014 года в газете "Панорама Шымкента");
2. Постановление акимата города Шымкент от 9 декабря 2015 года № 179 "Об утверждении положения государственного учреждения "Отдел занятости и социальных програм города Шымкент" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3037, опубликовано 20 февраля 2015 года в газете "Панорама Шымкента");
3. Постановление акимата города Шымкент от 1 апреля 2015 года № 361 "Об утверждении положения государственного учреждения "Отдел предпринимательства города Шымкент" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3132, опубликовано 17 апреля 2015 года в газете "Панорама Шымкента");
4. Постановление акимата города Шымкент от 16 апреля 2015 года № 479 "Об утверждении положения государственного учреждения "Отдел земельных отношений города Шымкент" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3174, опубликовано 15 мая 2015 года в газете "Панорама Шымкента");
5. Постановление акимата города Шымкент от 3 сентября 2015 года № 2 "Об утверждении положения государственного учреждения "Отдел экономики и финансов города Шымкент" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3343, опубликовано 5 октября 2015 года в газете "Панорама Шымкента");

Шымкент қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күштерін жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 16 мамырдағы № 808 қаулысы
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Шымкент қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күштері жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуы қала әкімі аппаратының заң бөлімінің басшысы А.Қайыповқа жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің аппарат басшысы Р.Аюповқа жүктелсін.
Қала әкімі Ғ.Әбдірахымов
Шымкент қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 16 мамырдағы
№ 808 қаулысына қосымша
Шымкент қаласы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Шымкент қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 2609 "Шымкент қаласының Қаратау ауданы әкімінің аппараты" ММ құру және ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2917 тіркелген, 2014 жылғы 19 желтоқсанды "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) қаулысы;
2. Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 179 "Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3037 тіркелген, 2015 жылғы 20 ақпанда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) қаулысы;
3. Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 1 сәуірдегі № 361 "Шымкент қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3132 тіркелген, 2015 жылғы 17 сәуірде "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) қаулысы;
4. Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 479 "Шымкент қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы", (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3174 тіркелген, 2015 жылғы 15 мамырда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) қаулысы;
5. Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 36 "Шымкент қаласының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы", (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3343 тіркелген, 2015 жылғы 2 қазанда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) қаулысы;

6. Постановление акимата города Шымкент от 3 сентября 2015 года № 37 "Об утверждении положения государственного учреждения "Отдел внутренней политики города Шымкент" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3347, опубликовано 16 октября 2015 года в газете "Панорама Шымкента");
7. Постановление акимата города Шымкент от 14 сентября 2015 года № 66 "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат акима города Шымкент" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3353, опубликовано 16 октября 2015 года в газете "Панорама Шымкента");
8. Постановление акимата города Шымкент от 28 октября 2015 года № 205 "Об утверждении положения государственного учреждения "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Шымкент" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3431, опубликовано 20 ноября 2015 года в газете "Панорама Шымкента");
9. Постановление акимата города Шымкент от 25 ноября 2015 года № 388 "Об утверждении положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3476, опубликовано 25 декабря 2015 года в газете "Панорама Шымкента");
10. Постановление акимата города Шымкент от 9 декабря 2015 года № 465 "Об утверждении положения государственного учреждения "Отдел строительства города Шымкент" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3503, опубликовано 12 января 2016 года в газете "Панорама Шымкента");
11. Постановление акимата города Шымкент от 9 декабря 2015 года № 467 "Об утверждении положения государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков города Шымкент" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3489, опубликовано 5 января 2016 года в газете "Панорама Шымкента");
12. Постановление акимата города Шымкент от 16 марта 2016 года № 554 "Об утверждении положения государственного учреждения "Отдел жилищных отношений города Шымкент" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3670, опубликовано 1 апреля 2016 года в газете "Панорама Шымкента");
13. Постановление акимата города Шымкент от 16 марта 2016 года № 566 "Об утверждении положения государственного учреждения "Отдел жилищно коммунального хозяйства города Шымкент" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3691, опубликовано 8 апреля 2016 года в газете "Панорама Шымкента").

6. Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 37 "Шымкент қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы", (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3347 тіркелген, 2016 жылғы 16 қазанда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) қаулысы;
7. Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қыркүйектегі № 66 "Шымкент қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы", (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3353 тіркелген, 2015 жылғы 16 қазанда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) қаулысы;
8. Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 205 "Шымкент қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы", (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3431 тіркелген, 2015 жылғы 20 қарашада "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) қаулысы;
9. Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 қарашадағы № 388 "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы", (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3476 тіркелген, 2015 жылғы 25 желтоқсанда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) қаулысы;
10. Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 465 "Шымкент қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы", (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3503 тіркелген, 2016 жылғы 12 қаңтарда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) қаулысы;
11. Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 467 "Шымкент қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы", (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3489 тіркелген, 2016 жылғы 5 қаңтарда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) қаулысы;
12. Шымкент қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 554 "Шымкент қаласының тұрғын үй қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы", (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3670 тіркелген, 2016 жылғы 1 сәуірде "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) қаулысы;
13. Шымкент қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 566 "Шымкент қаласының тұрғын үй коммуналдық шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы", (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3691 тіркелген, 2016 жылғы 8 сәуірде "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) қаулысы.