Об утверждении ставок лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2007 года N 610. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и Законом Республики Казахстан от 11 января 2007 года "О лицензировании" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемые ставки лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление подлежит официальному опубликованию и вводится в действие с 9 августа 2007 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 июля 2007 года N 610
Сноска. Ставки с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 29 сентября 2007 г. N 857 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Ставки лицензионного сбора за право занятия
отдельными видами деятельности
N
п/п
Виды лицензируемой деятельности
Ставки лицензионного сбора в месячных расчетных показателях
1
2
3
1
Производство, передача и распределение
электрической и тепловой энергии,
эксплуатация электрических станций,
электрических сетей и подстанций
10
2
Проектирование и эксплуатация горных,
нефтехимических, химических, нефтегазопере-
рабатывающих производств, эксплуатация
объектов хранения газа, нефти и нефтепродуктов, магистральных газопроводов,
нефтепроводов, нефтепродуктопроводов

Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым ставкаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 шілдедегі N 610 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексіне (Салық кодексі) және "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым ставкалары бекітілсін.
2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы ресми жариялануға тиіс және 2007 жылғы 9 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 19 шілдедегі
N 610 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Ставкаларына өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.09.29. N 857 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін
лицензиялық алым ставкалары
Р/
с
N
Лицензияланатын қызмет түрлері
Лицензиялық алым
ставкалары айлық
есептік
көрсеткіштермен
1
2
3
1
Электр және жылу энергиясын өндіру,
беру және тарату, электр
станцияларын, электр желілері мен
кіші станцияларын пайдалану
10
2
Тау-кен, мұнай-химия, химия,
мұнай-газ өңдеу өндірістерін жобалау
және пайдалану, газ, мұнай мен мұнай
өнімдерін сақтау объектілерін,
магистральдық газ құбырларын, мұнай
құбырларын, мұнай өнімдері құбырларын
пайдалану

100
88
Хранение, оптовая и (или) розничная
реализация алкогольной продукции, за
исключением деятельности по хранению, оптовой
и (или) розничной реализации алкогольной
продукции на территории ее производства
14
89
Производство табачных изделий
500
90
Осуществление розничной торговли и оказания
услуг за наличную иностранную валюту
10
91
Экспорт и импорт товаров
11 990*****
92
Приемка, взвешивание, сушка, очистка, хранение
и отгрузка зерна
10
93
Деятельность по реализации зерна на экспорт
10
Примечание:
* Ставки лицензионного сбора за лицензирование деятельности:
эксплуатация нефтегазоперерабатывающих производств - 500 месячных расчетных показателей (МРП);
проектирование и эксплуатация горных, нефтехимических, химических производств, эксплуатация объектов хранения газа, нефти и нефтепродуктов, магистральных газопроводов, нефтепроводов, нефтепродуктопроводов - 10 МРП.
** Ставки лицензионного сбора за лицензирование деятельности:
разработка, производство, ремонт, торговля, коллекционирование, экспонирование огнестрельного гражданского и служебного оружия и патронов к нему, холодного оружия, а также газового оружия и патронов к нему - 10 МРП;
приобретение огнестрельного гражданского и служебного оружия и патронов к нему, холодного оружия, а также газового оружия и патронов к нему - 3 МРП.
*** Ставки лицензионного сбора за лицензирование деятельности:
разработка, производство, торговля, гражданских пиротехнических веществ и изделий с их применением - 10 МРП;
приобретение гражданских пиротехнических веществ и изделий с их применением - 3 МРП.
**** Ставки лицензионного сбора за лицензирование деятельности, связанной с банковскими операциями:
для банков второго уровня - 80 МРП;
для организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, - 40 МРП.
***** Ставки лицензионных сборов за лицензирование экспорта и импорта товаров составляют 11 990 тенге.
Ставки лицензионного сбора за
право занятия отдельными видами
деятельности при выдаче
дубликата лицензий
100% от ставки
лицензионного
сбора при
выдаче лицензии
Ставки лицензионных сборов за
выдачу дубликата лицензии на
экспорт и импорт товаров
1115******
****** Ставки лицензионных сборов за выдачу дубликата лицензии на экспорт и импорт товаров составляют 1115 тенге
Ставки лицензионного сбора за
переоформление лицензий
10 % от ставки
лицензионного
сбора при
выдаче
лицензии, но
не более 4 МРП
Ставки лицензионных сборов за
переоформление лицензии на
экспорт и импорт товаров
1115*******
******* Ставки лицензионных сборов за переоформление лицензии на экспорт и импорт товаров составляют 1115 тенге
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 июля 2007 года N 610
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан

100
88
Алкоголь өнімдерін өндіру аумағында
оларды сақтауды, көтерме және
(немесе) бөлшек саудада сату қызметін
қоспағанда, алкоголь өнімін сақтау,
көтерме және (немесе) бөлшек саудада
сату
14
89
Темекі бұйымдарының өндірісі
500
90
Бөлшек сауданы жүзеге асыру және
қолма-қол шетел валютасына қызмет
көрсету
10
91
Тауарлардың экспорты мен импорты
11990*****
92
Астықты қабылдау, өлшеу, кептіру,
тазалау, сақтау және тиеп жөнелту
10
93
Астықты экспортқа өткізу жөніндегі
қызмет
10
Ескертпе:
* Лицензиялық қызмет үшін лицензиялық алым ставкалары:
мұнай-газ өңдеу өндірістерін пайдалану - 500 айлық есептік көрсеткіш (АЕК);
тау-кен, мұнай-химия, химия өндірістерін жобалау, газ, мұнай мен мұнай өнімдерін сақтау объектілерін, магистральдық газ құбырларын, мұнай құбырларын, мұнай өнімдері құбырларын пайдалану - 10 АЕК.
** Лицензиялық қызмет үшін лицензиялық алым ставкалары:
азаматтық және қызметтік атыс қаруы мен оның патрондарын, суық қаруды, сондай-ақ газ қаруы мен оның патрондарын әзірлеу, өндіру, жөндеу, сату, коллекциялау, экспонаттау - 10 АЕК.
Азаматтық және қызметтік атыс қаруы мен оның патрондарын, суық қаруды, сондай-ақ газ қаруы мен оның патрондарын сатып алу - 3 АЕК.
*** Лицензиялық қызмет үшін лицензиялық алым ставкалары:
азаматтық, пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдарды әзірлеу, өндіру, өткізу - 10 АЕК.
Азаматтық, пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдарды сатып алу - 3 АЕК.
**** Банк операцияларына байланысты қызметті лицензиялау үшін лицензиялық алым ставкалары:
екінші деңгейдегі банктер үшін - 80 АЕК;
банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар үшін - 40 АЕК.
***** тауарлардың экспорты мен импортын лицензиялағаны үшін лицензиялық алым ставкалары 11990 теңгені құрайды.
Жекелеген қызмет түрлері
мен айналысу құқығы үшін
лицензиялар телнұсқасын
беру кезінде алынатын
лицензиялық алым
ставкалары
Лицензия беру
кезіндегі
лицензиялық
алым
ставкасының
100%-ы
Тауарлардың экспорты мен
импортына лицензиялардың
телнұсқасын бергені үшін
лицензиялық алым
ставкалары
1115******
****** Тауарлардың экспорты мен импортына лицензиялардың телнұсқасын бергені үшін лицензиялық алым ставкалары 1115 теңгені құрайды.
Лицензияларды қайта
рәсімдегені үшін
лицензиялық алым
ставкалары
Лицензия беру
кезіндегі
лицензиялық
алым
ставкасының
10%-ы, бірақ 4
АЕК-тен аспайды
Тауарлардың экспорты мен
импортына лицензияларды
қайта ресімдегені үшін
лицензиялық алым
ставкалары
1115*******
******* Тауарлардың экспорты мен импортына лицензияларды қайта ресімдегені үшін лицензиялық алым ставкалары 1115 теңгені құрайды.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы»19 шілдедегі
N 610 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған
кейбір шешімдерінің тізбесі

1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2002 года N 100 "Об утверждении ставок лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 5, ст. 30), за исключением подпункта 8-1) пункта 1 главы 1 ставок лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности.
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2002 года N 434 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2002 года N 100" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 12, ст. 114).
3. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2002 года N 794 "Некоторые вопросы лицензирования деятельности на транспорте в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 22, ст. 243).
4. Подпункт 1) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2003 года N 833 "Об утверждении квалификационных требований, предъявляемых к физическим и юридическим лицам, осуществляющим деятельность по применению пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигиационным способами" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 34, ст. 340).
5. Подпункт 2) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2003 года N 1018 "О некоторых вопросах лицензирования деятельности по заготовке древесины на участках государственного лесного фонда, осуществляемой лесопользователями, и внесении дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 40, ст. 421).
6. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2004 года N 269 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894 и от 24 января 2002 года N 100" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 11, ст. 144).
7. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2004 года N 842 "О внесении дополнений и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 29, ст. 393).
8. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2004 года N 860 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 30, ст. 403).

1. "Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 24 қаңтардағы N 100 қаулысы жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым ставкаларының 1-тарауы 1-тармағының 8-1) тармақшасын қоспағанда (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 5, 30-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 24 қаңтардағы N 100 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 16 сәуірдегі N 434 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 12, 114-құжат).
3. "Қазақстан Республикасында көліктегі қызметті лицензиялаудың кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 17 шілдедегі N 794 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 22, 243-құжат).
4. "Пестицидтерді (улы химикаттарды) аэрозольдік және фумигациялық әдістермен қолдану жөніндегі қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғаларға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 тамыздағы N 833 қаулысының 2-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 34, 340-құжат).
5. "Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдаланушылар жүзеге асыратын сүрек дайындау жөніндегі қызметті лицензиялаудың кейбір мәселелері және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 қазандағы N 1018 қаулысының 2-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 40, 421-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 және 2002 жылғы 24 қаңтардағы N 100 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 наурыздағы N 269 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 11, 144-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 11 тамыздағы N 842 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 29, 393-құжат).
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 тамыздағы N 860 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 30, 403-құжат).

9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2004 года N 1233 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2002 года N 100" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 46, ст. 583).
10. Подпункт 2) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года N 613 "Об утверждении квалификационных требований, предъявляемых к физическим и юридическим лицам, осуществляющим деятельность по производству (формуляции), реализации и применению пестицидов (ядохимикатов)" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 25, ст. 316).
11. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2005 года N 773 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 31, ст. 410).
12. Подпункт 3) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2005 года N 779 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам лицензирования" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 31, ст. 414).
13. Подпункт 3) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2005 года N 853 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 32, ст. 445),
14. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2005 года N 867 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 24 января 2002 года N 100 и от 23 декабря 2002 года N 1348" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 33, ст. 452).
15. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2005 года N 893 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 24 января 2002 года N 100 и от 17 июля 2002 года N 794" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 34, ст. 464).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2005 года N 1057 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2002 года N 100" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 38, ст. 538).
17. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2005 года N 1192 "О некоторых вопросах лицензирования деятельности в сфере игорного бизнеса" (САПП Республики Казахстан, 2005 г. ,N 46, ст. 596).

9. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 24 қаңтардағы N 100 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 25 қарашадағы N 1233 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 46, 583-құжат).
10. "Пестицидтерді (улы химикаттарды) өндіру (формуляциялау), сату және қолдану жөніндегі қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғаларға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы N 613 қаулысының 2-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 25, 316-құжат).
11. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 шілдедегі N 773 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 31, 410-құжат).
12. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне лицензиялау мәселелері бойынша өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 779 қаулысының 1-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 31, 414-құжат).
13. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 тамыздағы N 853 қаулысының 1-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 32, 445-құжат).
14. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 24 қаңтардағы N 100 және 2002 жылғы 23 желтоқсандағы N 1348 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 тамыздағы N 867 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 33, 452-құжат).
15. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 24 қаңтардағы N 100 және 2002 жылғы 17 шілдедегі N 794 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 қыркүйектегі N 893 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 34, 464-құжат).
16. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 24 қаңтардағы N 100 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қазандағы N 1057 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 38, 538-құжат).
17. "Ойын бизнесі саласындағы қызметті лицензиялаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 желтоқсандағы N 1192 қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 46, 596-құжат).

18. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2005 года N 1270 "Об утверждении квалификационных требований, предъявляемых к юридическим лицам, осуществляющим деятельность по первичной переработке хлопка-сырца в хлопок-волокно" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 49, ст. 628).
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2005 года N 1334 "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2002 года N 100" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 50, ст. 652).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2006 года N 168 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2002 года N 100 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 9, ст. 82).
21. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2006 года N 380 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2000 года N 867 и от 24 января 2002 года N 100" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 17, ст. 160).
22. Подпункт 2) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2006 года N 931 "Об утверждении квалификационных требований, предъявляемых при лицензировании аудиторской деятельности" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 36, ст. 398).
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N 1311 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2002 года N 100" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 50, ст. 541).
24. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2007 года N 125 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам игорного бизнеса" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 4, ст. 57).

18. "Шитті мақтаны талшықты мақтаға бастапқы қайта өңдеу жөніндегі қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғаларға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 желтоқсандағы N 1270 қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 49, 628-құжат).
19. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 24 қаңтардағы N 100 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 31 желтоқсандағы N 1334 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 50, 652-құжат).
20. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 24 қаңтардағы N 100 қаулысына өзгеріс енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 наурыздағы N 168 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 9, 82-құжат).
21. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 маусымдағы N 867 және 2002 жылғы 24 қаңтардағы N 100 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 11 мамырдағы N 380 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 17, 160-құжат).
22. "Аудиторлық қызметті лицензиялау кезінде қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 28 қыркүйектегі N 931 қаулысының 2-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 36, 398-құжат).
23. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 24 қаңтардағы N 100 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 1311 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 50, 541-құжат).
24. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне ойын бизнесі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 ақпандағы N 125 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 4, 57-құжат).