О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2020 года № 624.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 октября 2020 года № 624
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2011 года № 429 "О создании Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 33, ст. 405):
в составе Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан";
после строки "Министр обороны Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"Министр финансов Республики Казахстан".
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2019 года № 146 "О некоторых вопросах состава совета директоров компании "Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF) Management Company" Ltd.":
абзац третий пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Смаилова Алихана Асхановича – Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан;".
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2019 года № 216 "Об усилении мер по привлечению иностранных инвестиций в Республику Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2019 г., № 10, ст. 104):
в составе Координационного совета по вопросам привлечения инвестиций, утвержденном указанным постановлением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан, заместитель председателя" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, заместитель председателя";
после строки "Министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"Министр финансов Республики Казахстан".

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 1 қазандағы № 624 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 1 қазандағы
№ 624 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Жоғары ғылыми-техникалық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі № 429 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 33, 405-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Жоғары ғылыми-техникалық комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары";
"Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі".
2. "Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF) Management Company" Ltd." компаниясының директорлар кеңесі құрамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 28 наурыздағы № 146 қаулысында:
1-тармақтың үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Смайылов Әлихан Асханұлы – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары;".
3. "Қазақстан Республикасына шетелдік инвестицияларды тарту жөніндегі шараларды күшейту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 20 сәуірдегі № 216 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2019 ж., № 10, 104-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Инвестициялар тарту мәселелері жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, төрағаның орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төрағаның орынбасары";
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі".

4. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 мая 2016 года № 33-р "О создании Совета по экономической политике":
в составе Совета по экономической политике, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан, заместитель председателя" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, заместитель председателя";
после строки "Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"Министр финансов Республики Казахстан";
после строки "Председатель Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию)" дополнить строкой следующего содержания:
"Председатель Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка (по согласованию)".
5. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 90-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан":
в приложении 1 к указанному распоряжению:
в составе Совета по конкурентоспособности при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан";
после строки "Министр энергетики Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"Министр финансов Республики Казахстан";
в приложении 2 к указанному распоряжению:
в составе Совета по улучшению инвестиционного климата, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр финансов Республики Казахстан";
в приложении 3 к указанному распоряжению:
в составе Консультационного совета по вопросам налогообложения, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан, заместитель председателя" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, заместитель председателя";
после строки "Министр национальной экономики Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"Министр финансов Республики Казахстан";
в приложении 6 к указанному распоряжению:
в составе Межведомственной комиссии по профилактике правонарушений при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр финансов Республики Казахстан".

4. "Экономикалық саясат жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 33-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Экономикалық саясат жөніндегі кеңестің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, төрағаның орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төрағаның орынбасары";
"Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі";
"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы (келісім бойынша)" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігінің төрағасы (келісім бойынша)".
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 90-ө өкімінде:
көрсетілген өкімге 1-қосымшада:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Бәсекеге қабілеттілік жөніндегі кеңестің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары";
"Қазақстан Республикасының Энергетика министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі";
көрсетілген өкімге 2-қосымшада:
көрсетілген өкіммен бекітілген Инвестициялық ахуалды жақсарту жөніндегі кеңестің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі";
көрсетілген өкімге 3-қосымшада:
көрсетілген өкіммен бекітілген Салық салу мәселелері жөніндегі консультациялық кеңестің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары –Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, төрағаның орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төрағаның орынбасары";
"Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі";
көрсетілген өкімге 6-қосымшада:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы құқық бұзушылық профилактикасы жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі".

6. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 марта 2017 года № 28-р "О создании Комиссии по эффективному использованию бюджетных средств":
в пункте 1:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан, руководитель" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель";
после строки "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан, руководитель" дополнить строкой следующего содержания:
"Министр финансов Республики Казахстан, заместитель руководителя";
строку "вице-министр финансов Республики Казахстан, заместитель руководителя" изложить в следующей редакции:
"вице-министр финансов Республики Казахстан, секретарь";
строку "председатель Комитета внутреннего государственного аудита Министерства финансов Республики Казахстан, секретарь" изложить в следующей редакции:
"председатель Комитета внутреннего государственного аудита Министерства финансов Республики Казахстан";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Смаилова А.А.".
7. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 марта 2017 года № 40-р "Об образовании Совета по экспортной политике при Правительстве Республики Казахстан":
в составе Совета по экспортной политике при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан;" изложить в следующей редакции:
"Министр финансов Республики Казахстан;".
8. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 августа 2017 года № 114-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан":
в составе Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам внешнеторговой политики и участия в международных экономических организациях, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан, председатель;" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель;".
9. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 октября 2017 года № 146-р "Об образовании Межведомственной комиссии по выработке рекомендаций по отнесению контракта на недропользование к категории низкорентабельного, а также месторождения (группы месторождений, части месторождения) к категории высоковязких, обводненных, малодебитных или выработанных, за исключением общераспространенных полезных ископаемых":
в составе Межведомственной комиссии по выработке рекомендаций по отнесению контракта на недропользование к категории низкорентабельного, а также месторождения (группы месторождений, части месторождения) к категории высоковязких, обводненных, малодебитных или выработанных, за исключением общераспространенных полезных ископаемых, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан, председатель;" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель;".

6. "Бюджет қаражатын тиімді пайдалану жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 1 наурыздағы № 28-ө өкімінде:
1-тармақта:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, басшы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, басшы";
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, басшы" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, басшының орынбасары";
"Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі, басшының орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі, хатшы";
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Ішкі мемлекеттік аудит комитетінің төрағасы, хатшы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Ішкі мемлекеттік аудит комитетінің төрағасы";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Ә.А. Смайыловқа жүктелсін.".
7. "Қазақстан Республикасы жанынан Экспорттық саясат жөнінде кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 31 наурыздағы № 40-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Экспорттық саясат жөніндегі кеңестің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі;" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі;".
8. "Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 16 тамыздағы № 114-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының сыртқы сауда саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссиясының құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, төраға;" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға;".
9. "Пайдалы қазбалардың кең таралғандарын қоспағанда, жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшартты рентабельділігі төмен санатқа, сондай-ақ кен орнын (кен орындары топтарын, кен орнының бір бөлігін) тұтқырлығы жоғары, су алған, шығымы аз немесе сарқылған кен орындарының санатына жатқызу бойынша ұсынымдарды әзірлеу жөнінде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 16 қазандағы № 146-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Пайдалы қазбалардың кең таралғандарын қоспағанда, жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшартты рентабельділігі төмен санатқа, сондай-ақ кен орнын (кен орындары топтарын, кен орнының бір бөлігін) тұтқырлығы жоғары, су алған, шығымы аз немесе сарқылған кен орындарының санатына жатқызу бойынша ұсынымдарды әзірлеу жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, төраға;" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға;".

10. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан 3 апреля 2018 года № 38-р "О Комиссии по вопросам определения предельного объема внешнего долга квазигосударственного сектора":
в составе Комиссии по вопросам определения предельного объема внешнего долга квазигосударственного сектора, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан, председатель" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель".
11. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 мая 2018 года № 59-р "О создании Комиссии по концессионным проектам особой значимости":
в составе Комиссии по концессионным проектам особой значимости, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан, председатель" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель".
12. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 ноября 2018 года № 143-р "О Координационном совете по целям устойчивого развития":
в составе Координационного совета по целям устойчивого развития, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан, председатель;" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель;";
после строки "Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан;" дополнить строкой следующего содержания:
"Министр финансов Республики Казахстан;";
после строки "заместитель Председателя Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию);" дополнить строкой следующего содержания:
"заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка (по согласованию);".
13. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 ноября 2018 года № 146-р "О Межведомственной комиссии по вопросам регулирования предпринимательской деятельности":
в составе Межведомственной комиссии по вопросам регулирования предпринимательской деятельности, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан, председатель" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель".
14. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 марта 2020 года № 52-р "О Межведомственной комиссии по вопросам государственных закупок":
в составе Межведомственной комиссии по вопросам государственных закупок, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан – председатель" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – председатель";
после строки "председатель Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан – секретарь" дополнить строкой следующего содержания:
"Министр финансов Республики Казахстан".

10. "Квазимемлекеттік сектордың сыртқы борышының шекті көлемін айқындау мәселелері жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 38-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Квазимемлекеттік сектордың сыртқы борышының шекті көлемін айқындау мәселелері жөніндегі комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға".
11. "Ерекше маңызы бар концессиялық жобалар жөніндегі комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 11 мамырдағы № 59-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Ерекше маңызы бар концессиялық жобалар жөніндегі комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға".
12. "Орнықты даму мақсаттары жөніндегі үйлестіру кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 13 қарашадағы № 143-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Орнықты даму мақсаттары жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, төраға;" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға;";
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі;" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі;";
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары (келісім бойынша);" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі төрағасының орынбасары (келісім бойынша);".
13. "Кәсіпкерлік қызметті реттеу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 146-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Кәсіпкерлік қызметті реттеу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға".
14. "Мемлекеттік сатып алу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 21 наурыздағы № 52-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Мемлекеттік сатып алу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі – төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – төраға";
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің төрағасы – хатшы" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі".