О передаче неплатежеспособных предприятий в государственный реабилитационный банк Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 мая 1995 г. N 656
В целях реализации мер по оздоровлению финансово-экономического состояния, санации и реорганизации неплатежеспособных государственных предприятий и акционерных обществ с государственной долей пакета акций Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Передать на обслуживание в Государственный Реабилитационный банк Республики Казахстан 21 неплатежеспособных предприятий (перечень прилагается). <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением КМ РК от 4 июля 1995 г. N 921.
2. Агентству по реорганизации предприятий при Министерстве экономики Республики Казахстан передать данные о задолженности по указанным 21 неплатежеспособным предприятиям в государственный Реабилитационный банк и Министерство финансов Республики Казахстан. <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением КМ РК от 4 июля 1995 г. N 921.
3. Министерству финансов совместно с Национальным банком Республики Казахстан и банками второго уровня в двухмесячный срок произвести уточнение размеров задолженности и передать долги неплатежеспособных предприятий по централизованным директивным и иностранным кредитам, гарантированным государством, платежам в бюджет и другим видам задолженностей пред государством по состоянию на 1 мая 1995 г., а также перевести ссудные счета этих предприятий в государственный Реабилитационный банк Республики Казахстан.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 мая 1995 г. N 656
Перечень
неплатежеспособных предприятий,
передаваемых в государственный
Реабилитационный банк Республики Казахстан <*>
Сноска. В перечень внесены изменения постановлениями КМ РК от 4 июля 1995 г. N 921, от 21 июля 1995 г. N 1014, постановлениями Правительства РК от 16 ноября 1995 г. N 1557; от 17 января 1996 г.
N 65; от 14 февраля 1996 г. N 200; от 24 мая 1996 г. N 640;
от 25 июня 1996 г. N 785; от 28 июня 1996 г. N 814; от 19 сентября
1996 г. N 1145
P961145_
; от 6 ноября 1996 г. N 1351
Р961351_
;
от 8 ноября 1996 г. N 1358
P961358_
; от 28 апреля 1997 г. N 668
P970668_
; от 30 апреля 1997 г. N 698
Р970698_
; от 22 июля 1997 г.
N 1144
P971144_
; от 8 октября 1997 г. N 1424
Р971424_
; от 7 апреля
1998 г. N 294
P980294_
; от 16 июля 1999 г. N 988
Р990988_
.
ПО "Карагандауголь", Карагандинская область
АО "Карагандарезинотехника", Карагандинская область
АО "Кустанайский дизельный завод", Кустанайская область
АО "Атасуруда", Жезказганская область
АО "Белогорский ГОК", Восточно-Казахстанская область
АО "Иртышский полиметаллический комбинат",
Восточно-Казахстанская область
АО "Химпром", Павлодарская область
АО "Актюбрентген", г. Актюбинск
АО "Приборостроительный завод", г. Кокшетау
АО "Семипалатинский машиностроительный завод",
г. Семипалатинск
АО "Усть-Каменогорский завод пневмоавтоматики",
г. Усть-Каменогорск
АО "Тыныс", г. Кокшетау
АО "Текелийский свинцово-цинковый комбинат"
[ банкрот ]

Төлем жасауға қабiлетсiз кәсiпорындарды Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiне беру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 12 мамырдағы N 656
Мемлекеттiк үлестегi акция пакетi бар төлем жасауға қабiлетсiз мемлекеттiк кәсiпорындар мен акционерлiк қоғамдардың қаржы-экономикалық жай-күйiн сауықтыру, оларды санациялау әрi қайта құру жөнiндегi шараларды жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Төлем жасауға қабiлетсiз 21 кәсiпорын (тiзбесi қоса берiлiп отыр) Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiне қызмет көрсетуге берiлсiн.<*>
Ескерту. 1-шi тармаққа өзгерiс енгiзiлдi - ҚРМК-нiң 1995.
06.04. N 921 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Экономика министрлiгiнiң жанындағы Кәсiпорындарды қайта құру жөнiндегi агенттiк төлем жасауға қабiлетсiз аталған 21 кәсiпорын бойынша берешек туралы мәлiметтi Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкi мен Қаржы министрлiгiне берсiн.
Ескерту. 2-шi тармаққа өзгерiс енгiзiлдi - ҚРМК-нiң 1995.
06.04. N 921 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Ұлттық Банкпен және екiншi деңгейдегi банктермен бiрлесiп екi ай мерзiмде берешектiң мөлшерiн нақтыласын, әрi мемлекеттiң кепiлдiгiн берiлген орталықтандырылған директивалық және шетелдiк кредит, бюджетке төлем жасау мен мемлекет алдындағы және басқа берешектер бойынша төлем жасауға қабiлетсiз кәсiпорындардың 1995 жылғы 1 мамырға дейiнгi жай-күйi бойынша борышын Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiне берсiн, сондай-ақ осы кәсiпорындардың несиелiк есепшотын осы банкке аударсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 12 мамырдағы
N 656 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi
банкiне берiлген төлем жасауға қабiлетсiз
кәсiпорындардың
Тiзбесi
<*>
"Қарағандыкөмiр" ӨБ, Қарағанды облысы
<*>
"Қарагандарезинотехника" АҚ, Қарағанды облысы
"Қостанай дизель зауыты" АҚ, Қостанай облысы
"Атасуруда" АҚ, Жезқазған облысы
<*>
"Белогорск КБК" АҚ, Шығыс Қазақстан облысы
"Ертiс полиметалл комбинаты" АҚ, Шығыс Қазақстан облысы
<*>
"Химпром" АҚ, Павлодар облысы
<*>
<*>
<*>
"Ақтөберентген" АҚ, Ақтөбе қаласы <*>
"Аспап жасау зауыты" АҚ, Көкшетау қаласы <*>
"Семей машина жасау зауыты" АҚ, Семей қаласы <*>
<*>
<*>
"Өскемен пневмоавтоматика зауыты" АҚ, Өскемен қаласы <*>
"Тыныс" АҚ, Көкшетау қаласы <*>
<*>
<*>
<*>
<*>
<*>
<*>
<*>
<*>
Текелi қорғасын-мырыш комбинаты<*>
<*>
Ескерту. Тiзбеге өзгерiстер енгiзiлген - ҚР Министрлер
Кабинетінің 1995.06.04. N 921 қаулысымен.
Ескерту. Тiзбеге өзгерту енгiзiлдi - ҚР Министрлер Кабинетінің                1995.07.21. N 1014 қаулысымен.
Ескерту. Тiзбеден "Поршень" Алматы зауыты", Оңтүстiк Қазақстан
"Ачполиметалл" АҚ шығарылған -  ҚР Министрлер
Кабинетінің 1995.11.16. N 1557 қаулысымен.  P951557_
Ескерту. Тiзбеден "Электробытприбор" АҚ, Алматы қаласы
алынып тасталған - ҚР Министрлер Кабинетінің
1996.01.17 N 65 қаулысымен.   P960065_
Ескерту. Тiзбе толықтырылды - ҚР Министрлер Кабинетінің
1996.02.14. N 200 қаулысымен.  P960200_
Ескерту. Тiзбеге өзгерiс енгiзiлдi - ҚР Үкіметінің 1996.06.25.
N 785 қаулысымен.  P960785_
Ескерту. Тiзбеге өзгерiс енгiзiлдi - ҚР Үкіметінің 1996.05.24.
N 640 қаулысымен.  P960640_
Ескерту. Тiзбеге өзгерiс енгiзiлдi - ҚР Үкіметінің 1996.05.28.
N 814 қаулысымен.  P960814_
Ескерту. Тiзбеге өзгерiс енгiзiлдi - ҚР Үкіметінің 1996.09.19.
N 1145 қаулысымен.  P961145_
Ескерту. Тiзбеге өзгерiс енгiзiлдi - ҚР Үкіметінің 1996.11.06.
N 1351 қаулысымен.  P961351_
ЕСКЕРТУ. Тiзбеге өзгерiс енгiзiлдi - ҚР Үкіметінің 1996.11.08.
N 1358 қаулысымен.  P961358_
ЕСКЕРТУ. Тiзбеден сөздер алынып тасталды - ҚР Үкіметінің
1997.04.28. N 668 қаулысымен.  P970668_
ЕСКЕРТУ. Тiзбе толықтырылды - ҚР Үкіметінің 1997.04.30. N 698
қаулысымен.  P970698_
ЕСКЕРТУ. Тiзбе толықтырылды - ҚР Үкіметінің 1997.07.22. N 1144
қаулысымен.  P971144_
ЕСКЕРТУ. Тiзбе өзгертiлдi - ҚР Үкіметінің 1997.10.08. N 1424
қаулысымен.  P971424_
ЕСКЕРТУ. Тiзбе өзгертiлдi - ҚР Үкіметінің 1998.04.07. N 294
қаулысымен.  P980294_
ЕСКЕРТУ. Тiзбе өзгертiлдi - ҚР Үкіметінің 1999.07.16. N 988
қаулысымен.  P990988_