Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12 октября 2011 года № 4С-36/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 3 ноября 2011 года № 1-12-153. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2013 года № 5С-27/6
Сноска. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата  Акмолинской области от 04.11.2013 № 5С-27/6 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии со статьей 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 11 Стандарта государственной услуги «Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов» утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 № 394, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Оказать социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан:
1) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны:
к годовщине Победы в Великой Отечественной войны в размере пятнадцати тысяч тенге один раз в год без подачи заявления;
ежемесячно за счет трансфертов, выделяемых из областного бюджета, на возмещение расходов на оплату коммунальных услуг в размере ста процентов;
2) узникам концлагерей:
ежемесячно за счет трансфертов, выделяемых из областного бюджета, на возмещение расходов по оплате коммунальных услуг в размере 1 месячного расчетного показателя;
3) к годовщине Победы в Великой Отечественной войны:
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в размере пяти тысяч тенге один раз в год без подачи заявления;
другим категориям лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны в размере трех тысяч тенге один раз в год без подачи заявления;
4) пенсионерам по возрасту с минимальной пенсией к Международному Дню пожилых людей материальная помощь в размере двух тысяч тенге один раз в год без подачи заявления;
5) реабилитированным гражданам ко Дню Памяти жертв политических репрессий единовременная материальная помощь в размере одной тысячи тенге;
6) инвалидам 1, 2, 3 группы и детям – инвалидам до 16 лет:
ко Дню инвалидов единовременная материальная помощь в размере одной тысячи тенге;
единовременная материальная помощь в размере 5 месячных расчетных показателей на лечение и приобретение медикаментов путем зачисления на лицевые счета;

Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 4С-36/3 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 3 қарашада № 1-12-153 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 қарашадағы № 5С-27/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 04.11.2013 № 5С-27/6 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 56 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысымен бекітілген «Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу» мемлекеттік қызмет Стандартының 11 тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетілсін:
1) Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне:
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жылдық мерекесіне орай өтініш берусіз жылына бір рет он бес мың теңге мөлшерінде;
жүз пайыз мөлшерінде коммуналдық қызмет шығындарын ай сайынғы облыстық бюджеттен бөлінетін трансферттер есебінен төлеу;
2) концлагерлердің тұтқындарына:
1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде коммуналдық қызмет шығынына ай сайынғы облыстық бюджеттен бөлінетін трансферттер есебінен төлеу;
3) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жылдық мерекесіне орай:
жеңiлдiктер мен кепiлдiктер жағынан Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне теңестiрiлген адамдарға өтініш берусіз жылына бір рет бес мың теңге мөлшерінде;
жеңiлдiктер мен кепiлдiктер жөнiнен Ұлы Отан соғысына қатысушыларға теңестiрiлген адамдардың басқа да санаттарына өтініш берусіз жылына бір рет үш мың теңге мөлшерінде;
4) Халықаралық қарттар күніне орай ең аз зейнетақысы бар жасына байланысты шыққан зейнеткерлерге жылына бір рет екі мың теңге мөлшерінде материалдық көмек;
5) саяси қуғын-сүргінге ұшыраған құрбандарды Еске алу күніне орай бір мың теңге мөлшерінде бір жолғы материалдық көмек;
6) 1, 2, 3 топтағы мүгедектері мен 16 жасқа дейінгі мүгедек-балаларға:
Мүгедектер күніне орай бір мың теңге мөлшерінде бір жолғы материалдық көмек;
5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде емделуге және дәрі-дәрмектерді сатып алуға есептік шоттарына аудару арқылы бір жолғы материалдық көмек;

7) исключен - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 02.05.2012 № 5С-6/2 (вводится в действие со дня официального опубликования)
7-1) гражданам (семьям), имеющих доход ниже прожиточного минимума материальная помощь в размере двадцати четырех тысяч тенге один раз в год по заявлению;
8) семьям (гражданам) в силу определенных обстоятельств, нуждающимся в экстренной социальной поддержке по заявлению:
в связи со стихийными бедствиями природного и техногенного характера в размере 25 месячных расчетных показателей путем зачисления на лицевые счета;
в связи с проведением операции в размере 10 месячных расчетных показателей путем зачисления на лицевые счета;
9) больным онкологическими заболеваниями на период после операционного лечения единовременно в размере 5 месячных расчетных показателей путем зачисления на лицевые счета;
10) больным туберкулезом, находящимся на длительном лечении
ежемесячно в размере 2,8 месячных расчетных показателей путем зачисления на лицевые счета;
11) исключен - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 02.05.2012 № 5С-6/2 (вводится в действие со дня официального опубликования)
12) студентам из малообеспеченных, многодетных семей из сельской местности, обучающихся на очном отделении в колледжах путем зачисления на лицевые счета;
13) молодым специалистам на обустройство по заявлению на основании Договора, заключенного между молодыми специалистами с администратором бюджетной программы «Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местным представительным органов» путем зачисления на лицевые счета:
врачам с высшим образованием в размере 160 месячных расчетных показателей;
педагогам в размере 25 месячных расчетных показателей.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 02.05.2012 № 5С-6/2 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 09.11.2012 № 5С-12/2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Определить исчерпывающий перечень документов необходимых для назначения и выплаты социальной помощи:
1) для категории, указанных в абзаце втором подпункта 1 пункта 1, подпунктах 2, 3, 4, 5, абзаце втором подпункта 6 пункта 1 - списки с указанием имени, фамилии и отчества, года рождения, регистрационного номера налогоплательщика, номер лицевого счета банка второго уровня, предоставленные Жаркаинским районным отделением Республиканского Государственного казенного предприятия «Государственный центр по выплате пенсий» Акмолинского областного филиала;

7) алынып тасталды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.05.02 № 5С-6/2 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7-1) күнкөріс деңгейінен төмен табысы бар азаматтарға (отбасыларға) өтініш бойынша жылына бір рет жиырма төрт мың теңге мөлшерінде материалдық көмек;
8) белгілі бір жағдайларға байланысты шұғыл әлеуметтік қолдау қажет ететін отбасыларға (азаматтарға) өтініш бойынша:
табиғаттық және техногендік сипаттағы стихиялық апаттарға байланысты 25 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде есептік шоттарына аудару арқылы;
операция өткізуімен байланысты 10 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде есептік шоттарына аудару арқылы;
9) онкологиялық аурумен ауыратын ауруларға операциялық емдеуден кейінгі кезеңде бір жолғы 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде есептік шоттарына аудару арқылы;
10) ұзақ мерзімді емделуде жатқан туберкулезбен ауыратындарға ай сайын 2,8 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде есептік шоттарына аудару арқылы;
11) алынып тасталды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.05.02 № 5С-6/2 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12) колледждерде күндізгі бөлімдерде оқитын ауылдық елді мекемелердегі аз қамтылған және көп балалы отбасылардан шыққан студенттерге есептік шоттарына аудару арқылы;
13) жас мамандарды жайластыру «Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек» бюджеттік әкімшілік бағдарламасымен жас мамандар арасында жасалған Шарттың негізіндегі өтініш бойынша есептік шоттарына аудару арқылы:
жоғары білімді дәрігерге 160 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
педагогтарға 25 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.
Ескерту. 1 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.05.02 № 5С-6/2 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.11.09 № 5С-12/2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Әлеуметтік көмек төлеу және тағайындау үшін қажетті құжаттардың толық тізбесін анықтау:
1) 1 тармақтың 1 тармақшаның екінші абзацындағы, 2, 3, 4, 5 тармақшаларындағы, 6 тармақшаның екінші абзацындағы көрсетілген санаттар үшін, «Мемлекеттік зейнетақы төлеу жөніндегі орталығы» Республикалық Мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Ақмола облыстық филиалының Жарқайың аудандық бөлімшесімен ұсынылған атын, тегін және әкесінің атын, туған жылын, салық төлеушінің тіркеу нөмірін, екінші деңгейлі банктегі есеп шотының нөмірін көрсетілген тізімі;

1-1) для категории, указанной в абзаце третьем подпункта 1 пункта 1 – заявление, лица имеющего право на данную социальную помощь, копия документа, удостоверяющего личность, документа подтверждающего регистрацию по постоянному месту жительства (адресная справка либо справка сельских и/или аульных акимов), копия квитанции - счета стоимости по коммунальным услугам;
2) для категории, указанной в абзаце 2 подпункта 6 пункта 1- заявление, лица имеющего право на данную социальную помощь, копия расчетного счета почтового отделения акционерного общества «Казпочта», копия документа, удостоверяющего личность, или копия свидетельства о рождении детям до 16 лет, копия справки об инвалидности, копия книги регистрации граждан, копия документа медицинского учреждения о нуждаемости в приобретении медикаментов, или копия направления медицинского учреждения на лечение;
3) исключен - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 02.05.2012 № 5С-6/2 (вводится в действие со дня официального опубликования)
3-1) для категории, указанной в подпункте 7-1 пункта 1 – заявление, лица имеющего право на данную социальную помощь, копия расчетного счета, копия документа, удостоверяющего личность, документа подтверждающего регистрацию по постоянному месту жительства (адресная справка либо справка сельских и/или аульных акимов), акт обследования материально-бытовых условий, справку, подтверждающую статус малообеспеченной семьи с государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ Жаркаинского района;
4) для категории, указанной в абзаце 1 подпункта 8 пункта 1- заявление, лица имеющего право на данную социальную помощь, копия расчетного счета почтового отделения акционерного общества «Казпочта», копия документа, удостоверяющего личность, копия книги регистрации граждан, копия документа, подтверждающего факт стихийного бедствия;
5) для категории, указанной в абзаце 2 подпункта 8 пункта 1- заявление, лица имеющего право на данную социальную помощь, копия расчетного счета почтового отделения акционерного общества «Казпочта», копия документа, удостоверяющего личность, копия книги регистрации граждан, копия направления медицинского учреждения на проведение операции;
6) для категории, указанной в подпункте 9 пункта 1 - заявление, лица имеющего право на данную социальную помощь, копия расчетного счета почтового отделения акционерного общества «Казпочта», копия документа, удостоверяющего личность, копия книги регистрации граждан, выписка из истории болезни, подтверждающий факт проведения операции, или копия справки об инвалидности;

1-1) 1 тармақтың 1 тармақшаның үшінші абзацындағы көрсетілген санаттар үшін – осы әлеуметтік көмекке құқығы бар тұлғаның арызы, жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі, тұрақты мекен-жай бойынша тіркелгенін растайтын құжат (мекен-жайының анықтамасы немесе селолық және/немесе ауылдық әкімдердің анықтамасы), коммуналдық қызметтер жөніндегі баға шоты - түбіртегінің көшірмесі;
2) 1 тармақтың 6 тармақшасының 2 абзацтағы көрсетілген санаттар үшін, осы әлеуметтік көмекке құқығы бар тұлғаның арызы, «Қазпошта» акционерлік қоғамының пошталық бөлімшесінің есептік шотының көшірмесі, жеке басын куәландыратын құжаттың немесе 16 жасқа дейінгі балалардың туу туралы куәлігінің көшірмелері, мүгедектігі туралы анықтаманың көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, дәрі-дәрмектерді сатып алуға мұқтаждық туралы медициналық мекеменің құжатының көшірмесі немесе емделуге медициналық мекеменің жолдамасының көшірмесі;
3) алынып тасталды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.05.02 № 5С-6/2 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-1) 1 тармақтың 7-1 тармақшасында көрсетілген санаттар үшін, әлеуметтік көмекке құқығы бар тұлғаның арызы, есептік шотының нөмірінің көшірмесі, жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі, тұрақты мекен-жайы бойынша тіркелуін растайтын құжат (мекен-жайының анықтамасы немесе селолық және/немесе ауылдық әкімдердің анықтамасы), материалдық-тұрмыс жағдайын тексеру актісі, «Жарқайың ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінен көп балалы отбасының мәртебесін растайтын анықтама;
4) 1 тармақтың 8 тармақшасының 1 абзацтағы көрсетілген санаттар үшін, осы әлеуметтік көмекке құқығы бар тұлғаның арызы, «Қазпошта» акционерлік қоғамының пошталық бөлімшесінің есептік шотының көшірмесі, жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, табиғат аппаратының фактілерін растайтын құжаттың көшірмесі;
5) 1 тармақтың 8 тармақшасының 2 абзацтағы көрсетілген санаттар үшін, осы әлеуметтік көмекке құқығы бар тұлғаның арызы, «Қазпошта» акционерлік қоғамының пошталық бөлімшесінің есептік шотының көшірмесі, жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, медициналық мекеменің операция өткізуге арналған жолдамасының көшірмесі;
6) 1 тармақтың 9 тармақшасындағы көрсетілген санаттар үшін, осы әлеуметтік көмекке құқығы бар тұлғаның арызы, «Қазпошта» акционерлік қоғамының пошталық бөлімшесінің есептік шотының көшірмесі, жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, ауру тарихынан үзінді, операция өткізілгенін растайтын факті, немесе мүгедектік туралы анықтама;

7) для категории, указанной в подпункте 10 пункта 1, список с указанием имени, фамилии и отчества, регистрационного номера налогоплательщика, номера лицевого счета почтового отделения акционерного общества «Казпочта», предоставленного государственным коммунальным казенным предприятием «Жаркаинская центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области;
8) исключен - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 02.05.2012 № 5С-6/2 (вводится в действие со дня официального опубликования)
9) для категории, указанной в подпункте 12 пункта 1, заявление, лица имеющего право на данную социальную помощь, копия расчетного счета почтового отделения акционерного общества «Казпочта», копия документа, удостоверяющего личность, копия книги регистрации граждан, справка, подтверждающая место обучения, копия договора на обучение, справка подтверждающая статус многодетной семьи Жаркаинским районным отделением Республиканского Государственного казенного предприятия «Государственный Центр по выплате пенсий», или справку подтверждающую статус малообеспеченной семьи с государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ Жаркаинского района»;
10) для категории, указанной в абзаце 1 подпункта 13 пункта 1- заявление, лица имеющего право на данную социальную помощь, копия расчетного счета почтового отделения акционерного общества «Казпочта», копия документа, удостоверяющего личность, копия книги регистрации граждан, копия диплома о высшем образовании, копия приказа о приеме на работу;
11) для категории, указанной в абзаце 2 подпункта 13 пункта 1- заявление, лица имеющего право на данную социальную помощь, копия расчетного счета почтового отделения акционерного общества «Казпочта», копия документа, удостоверяющего личность, копия книги регистрации граждан, копия диплома о высшем образовании или о среднем специальном образовании, копия приказа о приеме на работу.
Документы предоставляются в копиях и подлинниках для сверки, после чего подлинники возвращаются заявителю в день подачи заявления.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 02.05.2012 № 5С-6/2 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 09.11.2012 № 5С-12/2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
3. Признать утратившими силу решения районного маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан» от 23 декабря 2009 года № 4С-19/5 (зарегистрировано Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-122, опубликовано 5 февраля 2010 года в районной газете «Целинное знамя»);

7) 1 тармақтың 10 тармақшасындағы көрсетілген санаттар үшін, Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Жарқайың аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнымен ұсынылған тізімінде атын, тегін және әкесінің атын, салық төлеушінің тіркеу нөмірін, «Қазпошта» акционерлік қоғамының пошталық бөлімшесінің есептік шотының нөмірін көрсетілуімен;
8) алынып тасталды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.05.02 № 5С-6/2 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9) 1 тармақтың 12 тармақшасындағы көрсетілген санаттар үшін, осы әлеуметтік көмекке құқығы бар тұлғаның арызы, «Қазпошта» акционерлік қоғамының пошталық бөлімшесінің есептік шотының көшірмесі, жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, оқу орнын растайтын анықтамасы, оқу келісім шартының көшірмесі, «Мемлекеттік зейнетақы төлеу жөніндегі орталығы» Республикалық Мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Жарқайың аудандық бөлімшесімен берілген көп балалы отбасы мәртебесін растайтын анықтама немесе «Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінен берілген аз қамтылған отбасы мәртебесін растайтын анықтама;
10) 1 тармақтың 13 тармақшасының 1 абзацтағы көрсетілген санаттар үшін, осы әлеуметтік көмекке құқығы бар тұлғаның арызы, «Қазпошта» акционерлік қоғамының пошталық бөлімшесінің есептік шотының көшірмесі, жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жоғары білім туралы дипломның көшірмесі, жұмысқа қабылдау туралы бұйрықтың көшірмесі;
11) 1 тармақтың 13 тармақшасының 2 абзацтағы көрсетілген санаттар үшін, әлеуметтік көмекке құқығы бар тұлғаның арызы, «Қазпошта» акционерлік қоғамының пошталық бөлімшесінің есептік шотының көшірмесі, жеке басын куәландыратын куәліктің көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жоғары білім туралы немесе кәсіптік орта білім туралы дипломның көшірмесі, жұмысқа қабылдау туралы бұйрықтың көшірмесі;
Құжаттардың көшірмелері мен түпнұсқалары салыстыру үшін беріледі, өтініш берілген күні түпнұсқалары қайтарылып беріледі.
Ескерту. 2 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.05.02 № 5С-6/2 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.11.09 № 5С-12/2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. Аудандық мәслихаттың «Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-19/5 (Нормативті құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-122 болып тіркелген, 2010 жылғы 5 ақпанда аудандық «Целинное знамя» газетінде жарияланған) шешімі;

решение районного маслихата «О внесении дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2009 года № 4С-19/5 «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан» от 12 апреля 2010 года 4С-21/4 (зарегистрировано Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-126, опубликовано 4 мая 2010 года в районной газете «Целинное знамя»);
решение районного маслихата «О внесении изменения в решение районного маслихата 23 декабря 2009 года № 4С-19/5 «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан» от 9 августа 2010 года 4С-24/2 (зарегистрировано Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-133, опубликовано 6 сентября 2010 года в районной газете «Целинное знамя»);
решение районного маслихата «О внесении дополнения в решение районного маслихата 23 декабря 2009 года № 4С-19/5 «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан» от 9 марта 2011 года 4С-30/3 (зарегистрировано Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-145, опубликовано 1 апреля 2011 года в районной газете «Целинное знамя»).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        Б.Аубакиров
Секретарь
районного маслихата                        Б.Швачкин
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Жаркаинского района                   А.Калжанов

Аудандық мәслихаттың «Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-19/5 «Жеке санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы» шешіміне толықтырулар енгізу туралы» 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 4С-21/4 (Нормативті құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-126 болып тіркелген, 2010 жылғы 4 мамырда аудандық «Целинное знамя» газетінде жарияланған) шешімі;
Аудандық мәслихаттың «Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С -19/5 «Жеке санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы» шешіміне өзгеріс енгізу туралы» 2010 жылғы 9 тамыздағы № 4С-24/2 (Нормативті құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-133 болып тіркелген, 2010 жылғы 6 қыркүйекте аудандық «Целинное знамя» газетінде жарияланған) шешімі;
Аудандық мәслихаттың «Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-19/5 «Жеке санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы» шешіміне толықтыру енгізу туралы» 2011 жылғы 9 наурыздағы № 4С-30/3 (Нормативті құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-145 болып тіркелген, 2011 жылғы 1 сәуірде аудандық «Целинное знамя» газетінде жарияланған) шешімінің күштері жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық маслихат
сессиясының төрағасы                       Б.Әубәкіров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Б.Швачкин
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданы әкімі                      А.Қалжанов