Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушысының 2010 жылғы 30 қыркүйектегі № 442 бұйрығы
РҚАО-ның ескертуі!
Бұйрық 2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі (4-т. қараңыз).
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-1-тармағына және 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі бұйрықтарының күші жойылған деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Азаматтық авиация комитеті (Р.Ө. Әдимолда) 2010 жылғы 1 желтоқсанға дейінгі мерзімде азаматтық авиация саласында еңбек қауіпсіздігі және еңбекті қорғау жөніндегі нормативтік құқықтық актілер әзірлеуді және бекітуді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Азаматтық авиация комитеті (Р.Ө. Әдимолда) осы бұйрықтың көшірмесін белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне бір апталық мерзімде жіберсін.
4. Осы бұйрық 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                             Д. Көтербеков
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация министрі
міндетін атқарушысының
2010 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 442 бұйрығына қосымша
Күші жойылды деп танылған Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі бұйрықтарының тізбесі
1. «Аттестацияға жататын Қазақстан Республикасы азаматтық және эксперименталды авиациясының авиациялық қызметшілері лауазымдарының (кәсібінің) тізімдемесін бекіту туралы» Көлік және коммуникациялар министрлігі Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2002 жылғы 24 сәуірдегі № 528 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1858 болып тіркелген).
2. «Қауіпті жүктерді тасымалдау бойынша Нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2002 жылғы 17 қыркүйектегі № 701 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2011 болып тіркелген).
3. «Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясындағы өрт қауіпсіздігінің ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2002 жылғы 31 қазандағы № 770-ю бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2080 болып тіркелген).
4. «Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясында электр жарығымен техникалық ұшуды қамтамасыз ету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2002 жылғы 19 желтоқсандағы № 832-ю бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2126 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 30 сентября 2010 года № 442
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 27 и пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Адимолда P.O.) в срок до 1 декабря 2010 года обеспечить разработку и утверждение нормативных правовых актов по безопасности и охране труда в сфере гражданской авиации.
3. Комитету гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Адимолда P.O.) в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводятся в действие с 1 января 2011 года.
И.о. Министра                              Д. Кутербеков
Приложение к приказу
и.о. Министра транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
от 30 сентября 2010 года № 442
Перечень приказов Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан, признаваемых утратившими силу
1. Приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года № 528 "Об утверждении Перечня должностей (профессий) авиационного персонала гражданской и экспериментальной авиации Республики Казахстан, подлежащих аттестации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1858).
2. Приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 17 сентября 2002 года № 701 "Об утверждении Инструкции по перевозке опасных грузов гражданскими воздушными судами" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2011).
3. Приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 31 октября 2002 года № 770-ю "Об утверждении Правил пожарной безопасности в гражданской авиации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2080).
4. Приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 19 декабря 2002 года № 832-ю "Об утверждении Правил электросветотехнического обеспечения полетов в гражданской авиации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2126).

5. «Қазақстан Республикасының азаматтық авиация ұйымдарының арнайы көлік қызметінің жұмысын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2002 жылғы 19 желтоқсандағы № 833-ю бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2129 болып тіркелген).
6. «Қазақстан Республикасы әуе жолдарында жолаушыларды, багаж бен жүкті тасымалдау Ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2003 жылғы 25 сәуірдегі № 182 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді.мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2301 болып тіркелген).
7. «Қазақстан Республикасы азаматтық авиациясында штурмандық қамтамасыз ету жөніндегі ережені бекіту» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2003 жылғы 29 сәуірдегі № 191 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2330 болып тіркелген).
8. «Қазақстан Республикасында Ан-2 әуе кемелерінде бақылау-қалпына келтіру жұмыстарын орындауды ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының міндетін атқарушының 2004 жылғы 28 қыркүйектегі № 187 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3169 болып тіркелген).
9. «Қазақстан Республикасының азаматтық және эксперименталдық авиацияда аттестациялаудан өтуге тиісті авиациялық персоналдың қызметтер (мамандықтар) тізімдемесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2002 жылғы 24 сәуіріндегі № 528 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы» Көлік және коммуникациялар министрлігі Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2004 жылғы 14 қазандағы № 197 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3192 болып тіркелген).
10. «Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясының әуе кемелері экипаждары мүшелерінің жұмыс уақыты мен демалуын ұйымдастыру туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының  2004 жылғы 2 қарашадағы № 207 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3205 болып тіркелген).
11. «Әуе кемелерінің ұшу экипаждарына арналған қауіпсіздік және еңбек қорғау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2004 жылғы 12 қарашадағы № 217  бұйрығы(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3219 болып тіркелген).

5. Приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 19 декабря 2002 года № 833-ю "Об утверждении Инструкции по организации работы службы спецтранспорта организаций гражданской авиации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2129).
6. Приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 25 апреля 2003 года № 182 "Об утверждении Правил перевозки пассажиров, багажа и грузов на воздушных линиях Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2301).
7. Приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 29 апреля 2003 года № 191 "Об утверждении Правил по штурманскому обеспечению в гражданской авиации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2330).
8. Приказ и.о. Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 28 сентября 2004 года № 187 "Об утверждении Инструкции по организации выполнения контрольно-восстановительных работ на воздушных судах Ан-2 в Республике Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3169).
9. Приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 14 октября 2004 года № 197 "О внесений дополнений в приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года № 528 "Об утверждении Перечня должностей (профессий) авиационного персонала гражданской и экспериментальной авиации Республики Казахстан, подлежащих аттестации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3192).
10. Приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 2 ноября 2004 года № 207 "Об утверждении Правил об организации рабочего времени и отдыхе членов экипажей воздушных судов гражданской авиации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3205).
11. Приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2004 года № 217 "Об утверждении Инструкции по безопасности и охране труда для летного экипажа воздушных судов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3219).

12. «Авиациялық уақиғаларды тергеу бойынша комиссияда жұмыс істейтіндерге арналған қауіпсіздік және еңбек қорғау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2004 жылғы 12 қарашадағы № 218 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3215 болып тіркелген).
13. «Азаматтық авиация кәсіпорындарында лак-бояу материалдарымен жұмыс істеген кезде еңбек қауіпсіздігі мен өндірістік санитарияны қамтамасыз ету жөніндегі ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2004 жылғы 15 қарашадағы № 220  бұйрығы(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3218 болып тіркелген).
14. «Авиациялық-химиялық жұмыстарда және арнайы сұйықтықтармен жұмыс істеген кезде қауіпсіздік және еңбекті қорғау жөніндегі ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2004 жылғы 15 қарашадағы № 221 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3220 болып тіркелген).
15. «Қазақстан Республикасы азаматтық авиациясының пайдалану кәсіпорындарында, жөндеу зауыттарында, жаттығу-ұшу ұйымдарында, ұшу-сынақ бөлімшелерінде авиациялық техникаға техникалық қызмет көрсету кезіндегі еңбек қауіпсіздігі мен өндірістік санитария жөніндегі ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2004 жылғы 16 қарашадағы № 222 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3224 болып тіркелген).
16. «Әуеайлақ жұмысшыларының еңбек қауіпсіздігі және еңбегін қорғау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2004 жылғы 19 қарашадағы № 228 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3223 болып тіркелген).
17. «Азаматтық авиация кәсіпорындарын отынмен қамтамасыз ету объектілерінде еңбек қауіпсіздігі және еңбекті қорғау жөніндегі ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2004 жылғы 19 қарашадағы № 229 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3235 болып тіркелген).
18. «Азаматтық авиация ұйымдары мен автомобиль шаруашылықтарының арнаулы және мамандандырылған көлік қызметтеріндегі еңбек қауіпсіздігі және еңбекті қорғау жөніндегі ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2004 жылғы 19 қарашадағы № 230 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3234 болып тіркелген).

12. Приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2004 года № 218 "Об утверждении Инструкции по безопасности и охране труда для работающих в комиссии по расследованию авиационных происшествий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3215).
13. Приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 15 ноября 2004 года № 220 "Об утверждении Правил по обеспечению безопасности и охраны труда и производственной санитарии при работе с лакокрасочными материалами на предприятиях гражданской авиации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3218).
14. Приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 15 ноября 2004 года № 221 "Об утверждении Правил по безопасности и охране труда на авиационно-химических работах и при работе со специальными жидкостями" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3220).
15. Приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 16 ноября 2004 года № 222 "Об утверждении Правил по безопасности и охране труда и производственной санитарии при техническом обслуживании авиационной техники в эксплуатационных предприятиях, ремонтных заводах, учебно-летных организациях, в летно-испытательных подразделениях гражданской авиации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3224).
16. Приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 19 ноября 2004 года № 228 "Об утверждении Инструкции по безопасности и охране труда аэродромных рабочих" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3223).
17. Приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 19 ноября 2004 года № 229 "Об утверждении Правил по безопасности и охране труда на объектах топливообеспечения предприятий гражданской авиации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3235).
18. Приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 19 ноября 2004 года № 230 "Об утверждении Правил по безопасности и охране труда в службах специального и специализированного транспорта и в автомобильных хозяйствах организаций гражданской авиации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3234).

19. «Қазақстан Республикасы әуе жолдарында жолаушыларды, багаж бен жүкті тасымалдау Ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2003 жылғы 25 сәуірдегі № 182 бұйрығына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Азаматтық авиация комитеті Төрағасының 2006 жылғы 4 қаңтардағы № 2 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4018 болып тіркелген).
20. «Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясының әуе кемелері экипаждары мүшелерінің жұмыс уақыты мен демалуын ұйымдастыру туралы. Ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрлігі Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2004 жылғы 2 қарашадағы № 207 бұйрығына толықтырулар мен өзгертулер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2007 жылғы 3 наурыздағы № 43  бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4600 болып тіркелген).
21. «Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясында электр жарығымен техникалық ұшуды қамтамасыз ету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2002 жылғы 19 желтоқсандағы № 832-ю бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және Коммуникация министрінің 2010 жылғы 25 наурыздағы № 155  бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6337 болып тіркелген).

19. Приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 4 января 2006 года № 2 "О внесении дополнения и изменений в приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 25 апреля 2003 года № 182 "Об утверждении Правил перевозки пассажиров, багажа и грузов на воздушных линиях Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4018).
20. Приказ и.о. Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 3 марта 2007 года № 43 "О внесении дополнений и изменений в приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 2 ноября 2004 года № 207 "Об утверждении Правил об организации рабочего времени и отдыхе членов экипажей воздушных судов гражданской авиации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4600).
21. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 25 марта 2010 года № 155 "О внесении изменений в приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 19 декабря 2002 года № 832-ю "Об утверждении Правил, электросветотехнического обеспечения полетов в гражданской авиации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6337).