2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы (Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысы
РҚАО-ның ескертуі.  P031327 қаулысын қараңыз
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 cәуipдегі  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етемін:
1. 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөніндегі агенттігінің 2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекітілсiн.
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
382-қосымша
613 - Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Туризм, спорт және дене шынықтыру саласындағы уәкiлеттi органның қызметiн қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 60584 мың теңге (алпыс миллион бес жүз сексен төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Лицензиялау туралы" 1995 жылғы 17 сәуiрдегi Заңының  9-бабы , "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi  Заңының 3 ,  21-25-баптары , Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы туристiк қызмет туралы" 2001 жылғы 13 маусымдағы Заңының  15-бабы , "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары құрылымын жетiлдiру және олардың құзыретiн нақтылау жөнiндегi шаралар туралы", "Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi туралы" 1999 жылғы 19 қарашадағы  N 1755 және 1999 жылғы 13 қазандағы N 235  Жарлығы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Қазақстан Республикасындағы туристiк қызметті лицензиялаудың тәртібін бекіту туралы" 2001 жылғы 14 қыркүйектегi  N 1213 қаулылары.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: оларға жүктелген мiндеттердi ең жоғары тиiмдiлiкте орындауға қол жеткiзу үшiн Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң орталық аппаратының қызметiн қамтамасыз ету, теориялық және практикалық бiлiмiн жаңалау, қойылған бiлiктілік талаптарына сәйкес өздерiнiң лауазымдық мiндеттемелерi мен кәсiби шеберлiгiн жетiлдiру үшiн кәсiптiк қызмет саласындағы бiлiм беру бағдарламалары бойынша дағдылары мен машықтарын қамтамасыз ету, туристiк ұйымдардың туристiк қызметтi жүзеге асыру құқығының лицензиялармен, сондай-ақ Агенттiктiң орталық аппаратын негiзгi құралдармен қамтамасыз ету.

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год (Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Примечание РЦПИ: см. P031327
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2004 год:
Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту согласно приложениям 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 382
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
613 - Агентство Республики Казахстан
по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Обеспечение деятельности уполномоченного органа
в области туризма, спорта и физической культуры"
на 2004 год
1. Стоимость: 60584 тысячи тенге (шестьдесят миллионов пятьсот восемьдесят четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 9 Закона Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года "О лицензировании", статьи 3 21-25 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", статья 15 Закона Республики Казахстан от 13 июня 2001 года "О туристской деятельности в Республике Казахстан", Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год", Указ Президента Республики Казахстан от 13 октября 1999 года N 235 "О мерах по совершенствованию структуры государственных органов Республики Казахстан и уточнению их компетенции", постановления Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1999 года N 1755 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту" и от 14 сентября 2001 года N 1213 "Об утверждении правил лицензирования туристской деятельности".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности центрального аппарата Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту для достижения максимально эффективного выполнения возложенных функций, обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства, обеспечение туристских организаций лицензией на право осуществления туристской деятельности, а также обеспечение основными средствами центральный аппарат Агентства.

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы туризм және спорт жөніндегі агенттiгiнiң орталық аппаратын ұстау, мемлекеттiк қызметкерлердiң кәсiби бiлiктiлiгiн арттыру, сондай-ақ активтер сатып алу, Қазақстан Республикасының азаматтарын қызмет көрсету және қабылдау бойынша кәсiпкерлiк қызмет peтіндегі туроператорлық, турагенттiк, экскурсиялық қызметтi және нұсқаушылық, әдістемелік қызметтерді жүзеге асыру құқығына лицензия беру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   001       Туризм,
спорт және
дене шынық.
тыру сала.
сындағы
уәкілетті
органның
қызметін
қамтамасыз
ету
2        001  Орталық      Қазақстан Республи. Жыл    Қазақстан
органның     касының Туризм және бойы   Республикасы.
аппараты     спорт жөнiндегi            ның Туризм
агенттiгiнiң орта.         және спорт
лық аппаратын бекi.        жөніндегі
тiлген штат саны           агенттігі
54 (елу төрт) бiр.
лiк шегiнде ұстау.
Лицензия бланкте.
рiн жасау - 150
дана. Бекiтiлген
қажеттiлiк нормати.
вiне сәйкес саны 4
бiрлiк қызмет
автокөлiгiн жалға
алу, ұстау.
Қазақстан Республи.
касы Туризм және
спорт жөнiндегi
агенттiгi орталық
аппаратының серве.
рiн басқару және
жергiлiктi есептеу
желiсiн жаңалау
жөнiндегi қызметке
ақы төлеу, ақпарат.
тық жүйеге ілесу.
3        007  Мемлекеттiк  Бекiтiлген бiлiк.   Жыл    Қазақстан
қызметшiлер. тiлiк арттыру       бойы   Республикасы.
дiң бiлiк.   жоспарына, соның           ның Туризм
тiлiгiн      iшiнде мемлекеттiк         және спорт
арттыру      тiлдi үйретуге             жөніндегі
сәйкес мемлекеттiк         агенттігі
қызметшiлердiң
бiлiктiлiгiн артты.
ру жөнiндегi
қызметтердi сатып
алу. Бiлiктiлiк
арттыру курстарынан
өтетiн мемлекеттiк
қызметшiлердiң
жылдық орташа саны
- 18 адам.
4        009  Мемлекеттiк  Кеңселiк жиhаз      Жыл    Қазақстан
органдарды   сатып алу:          бойы   Республикасы.
материал.    кiтап шкафы - 20           ның Туризм
дық-техника. дана;                      және спорт
лық жарақ.   киiм шкафы - 20            жөніндегі
тандыру      дана;                      агенттігі
екi тумбалы үстел
- 20 дана;
бұрыштама секциялар
- 20 дана;
компьютер үстелi -
20 дана;
креслолар - 5 дана;
орындықтар - 15
дана;
баған шкафтар - 20
дана;
құрама үстелдер -
20 дана.
____________________________________________________________________

5. Задачи бюджетной программы: содержание центрального аппарата Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту, повышение профессиональной квалификации государственных служащих, а также приобретение активов, выдача лицензий на право осуществления лицензируемых видов туроператорской, турагентской, экскурсионной деятельности и услуг инструктора, методиста в качестве предпринимательской деятельности по приему и обслуживанию граждан Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   001        Обеспече-
ние дея-
тельности
уполно-
моченного
органа в
области
туризма,
спорта и
физической
культуры
2         001  Аппарат    Содержание центрального   В те-  Агент-
централь-  аппарата Агентства        чение  ство
органа     Республики Казахстан по   года   Респуб-
туризму и спорту в пре-          лики
делах утвержденного ли-          Казах-
мита штатной численности         стан по
в количестве 54 единиц.          туризму
Изготовление бланков ли-         и спорту
цензий - 150 штук. Со-
держание, аренда служеб-
ного автотранспорта в
количестве 4 единицы
согласно утвержденному
нормативу положенности.
Оплата услуг по модерни-
зации локальной вычисли-
тельной сети и админист-
рированию сервера цент-
рального аппарата Агент-
ства Республики Казахстан
по туризму и спорту,
сопровождение информа-
ционных систем.
3         007  Повышение  Приобретение услуг по     В те-  Агент-
квалифи-   повышению квалификации    чение  ство
кации      государственных служащих  года   Респуб-
государ-   согласно утвержденному           лики
ственных   плану повышения квалифи-         Казах-
служащих   кации, в том числе обуче-        стан по
ние государственному             туризму
языку. Среднегодовое             и спорту
количество государствен-
ных служащих, проходящих
курсы повышения квалифи-
кации - 18 человек.
4         009  Мате-      Приобретение офисной      В те-  Агент-
риально-   мебели:                   чение  ство
техничес-  книжные шкафы - 20 штук;  года   Респуб-
кое осна-  шкафы для одежды - 20            лики
щение      штук;                            Казах-
государ-   столы двухтумбовые - 20          стан по
ственных   штук;                            туризму
органов    угловые секции - 20 штук;        и спорту
столы компьютерные - 20
штук;
кресла - 5 штук;
стулья - 15 штук;
шкафы-колонки - 20 штук;
столы-приставки - 20 штук.
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiне жүктелген мiндеттердi сапалы және уақтылы орындау, мемлекеттiк қызмет талаптарына сәйкес, мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби деңгейiн арттыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
383-қосымша
613 - Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Бiлiм беру объектiлерiн салу және қайта жаңарту"
деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 275160 мың теңге (екi жүз жетпiс бес миллион бiр жүз алпыс мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған Мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 12 наурыздағы N 570  Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Дарынды балаларға арналған мектептердi Мемлекеттiк қолдау мен дамыту туралы" 1996 жылғы 24 мамырдағы N 3002  Өкiмi .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: спортта дарынды балаларға қолайлы жағдайлар жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: республикалық спорт мектеп-интернатының құрылысы.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   002       Бiлiм беру   "2004 жылға арнал.  Жыл    Қазақстан
объектiле.   ған республикалық   бойы   Республикасы.
рiн салу     бюджет туралы"             ның Туризм
және қайта   Қазақстан Республи.        және спорт
жаңарту      касының Заңын iске         жөніндегі
асыру туралы"              агенттігі
Қазақстан Республи.
касы Үкiметiнiң
2003 жылғы 12
желтоқсандағы
қаулысының 2
қосымшасына бекi.
тiлген жобалық
құжаттамаларға (28.
10.2003 ж. жұмыс
жобасы бойынша
мемлекеттiк
сараптама) сәйкес
"Алматы қаласы
"Шаңырақ" шағын
ауданындағы спортта
дарынды балаларға
арналған республи.
калық мектеп-интер.
натының құрылысын"
инвестициялық жоба.
сын iске асыру:
құрылыс-монтаж
жұмыстары;
құрылыстың барысына
техникалық қадаға.
лау жүргiзу.
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту функций, повышение профессионального уровня государственных служащих в соответствии с требованиями государственной службы.
Приложение 383
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
613 - Агентство Республики Казахстан
по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 002
"Строительство и реконструкция объектов образования"
на 2004 год
1. Стоимость: 275160 тысяч тенге (двести семьдесят пять миллионов сто шестьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год", Указ Президента Республики Казахстан от 12 марта 2001 года N 570 "О Государственной программе развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2001-2005 годы", Распоряжение Президента Республики Казахстан от 24 мая 1996 года N 3002 "О Государственной поддержке и развитии школ для одаренных детей".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание необходимых условий для одаренных в спорте детей.
5. Задачи бюджетной программы: строительство республиканской спортивной школы-интерната.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   002        Строитель- Реализация инвестицион-   В те-  Агент-
ство и     ного проекта "Строитель-  чение  ство
реконст-   ство республиканской      года   Респуб-
рукция     школы-интерната для ода-         лики
объектов   ренных в спорте детей в          Казах-
образова-  микрорайоне "Шанырак"            стан по
ния        города Алматы" согласно          туризму
приложению 2 к постанов-         и спорту
лению Правительства
Республики Казахстан от
12 декабря 2003 года
реализации Закона Респуб-
лики Казахстан "О респуб-
ликанском бюджете на 2004
год" на мероприятия в
соответствии с утвержден-
ной проектно-сметной
документацией (заключение
Госэкспертизы по рабочему
проекту от 28.10.2003 г.
N 7-475/2003):
строительно-монтажные
работы;
проведение технического
надзора за ходом строи-
тельства.
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Алматы қаласының "Шаңырақ" шағын ауданындағы спортта дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернаты құрылысы бойынша (сметалық құнының 37%-i) құрылыс-монтаж жұмыстарын орындау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
384-қосымша
613 - Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Орта кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлау"
деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 104510 мың теңге (бiр жүз төрт миллион бес жүз он мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы  Заңының 8 ,  24,   43 және   44-баптары , "Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңының 4 және  28-баптары , "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы , "Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған Мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 12 наурыздағы N 570  Жарлығы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi" туралы 1999 жылғы 19 қарашадағы  N 1755 , "Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың Мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" 2001 жылғы 6 сәуiрдегi  N 462 , "Қазақстан спортшыларын 2002 жылғы Солт-Лейк-Ситиде (Америка Құрама Штаттары) кезектi XIX қысқы және 2004 жылғы Афиныдағы (Грекия) ХХYIII жазғы Олимпиадалық ойындарға даярлау жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" 2001 жылғы 18 сәуiрдегi  N 510 қаулылары.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: қоғамның дене шынықтыру және спорт саласына орта кәсiптiк бiлiмi бар бiлiктi мамандар даярлау жөнiндегi әлеуметтiк-экономикалық талаптарын қанағаттандыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: дене шынықтыру және спорт саласында жалпы республикалық мәнi мен стратегиялық маңызы бар мамандар даярлауды жүзеге асыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение строительно-монтажных работ по строительству республиканской школы-интерната для одаренных в спорте детей в микрорайоне "Шанырак" города Алматы (37% от сметной стоимости).
Приложение 384
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
613 - Агентство Республики Казахстан
по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 003
"Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием" на 2004 год
1. Стоимость: 104510 тысяч тенге (сто четыре миллиона пятьсот десять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 8__ 24_ 43_ и 44_ Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании", статьи 4__ и 28_ Закона Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года "О физической культуре и спорте", Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год", Указ Президента Республики Казахстан от 12 марта 2001 года N 570 "О Государственной программе развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2001-2005 годы", постановления Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1999 года N 1755 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту", от 6 апреля 2001 года N 462 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2001-2005 годы" и от 18 апреля 2001 года N 510 "О неотложных мерах по подготовке спортсменов Казахстана к участию в очередных XIX зимних 2002 года в Солт-Лейк-Сити (Соединенные Штаты Америки) и XXVIII летних 2004 года в Афинах (Греция) Олимпийских играх".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: удовлетворение социально-экономических потребностей общества в квалифицированных специалистах со средним профессиональным образованием в области физической культуры и спорта.
5. Задачи бюджетной программы: осуществить подготовку специалистов по специальностям стратегической важности общереспубликанского значения в области физической культуры и спорта.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------

1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   003       Орта кәсiп.  Бiлiм берудiң       Жыл    Қазақстан
тiк бiлiмдi  мемлекеттiк жалпыға бойы   Республикасы.
мамандар     бiрдей мiндеттi            ның Туризм
даярлау      стандарттарына             және спорт
сәйкес оқу процесiн        жөніндегі
өткiзу.                    агенттігі
Оқу, әдiстемелiк,
мәдени-ағарту, дене
шынықтыру және
спорттық жұмысты
бiрiктiрген бiлiм
берудi жүзеге
асыру.
Бiлiм берудiң бағ.
дарламаларын жетiл.
дiру, сондай-ақ оқу
процесiн ұйымдас.
тыру үшiн жағдайлар
жасау.
Бiлiм берудiң мем.
лекеттiк тапсырысы.
на сәйкес жыл сайын
Қазақстан Республи.
касы Үкiметiнiң
қаулысымен бекiтi.
летiн орта кәсiптiк
бiлiмi бар мамандар
даярлауға оқушылар
қабылдау.
Жылдық орташа
контингентiнiң саны
- 238 оқушыны
оқыту.
Есептеу техникасын         Республикалық
сатып алу:                 спорт колледжі
компьютерлер - 3
дана;
принтерлер - 3
дана;
сканерлер - 1 дана;
үздiксiз қамтамасыз
ету көзi - 1 дана;
көшiру-көбейту
аппараты - 1 дана;
факсимиле аппараты
- 1 дана;
түптеу аппараты -
1 дана.
Республикалық спорт
колледжiн техника.
лық жүйемен қамта.
масыз ету. Республи.
калық спорт
колледжi ғимараты
мен үймеретi
шатырларын күрделi
жөндеуден өткiзу.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: дене шынықтыру және спорт саласына орта кәсіптiк бiлiмi бар бiлiктi мамандарды даярлау. Ұлттық құрама командаларды халықаралық дәрежедегi спорт шеберлерiмен толықтыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
385-қосымша
613 - Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Туристiк және спорт объектiлерiн салу және қайта жаңарту"
деген 004 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 212800 мың теңге (екi жүз он екi миллион сегiз жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003-2006 жылдарға арналған Бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 5 қыркүйектегi N 903  қаулысы .

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   003        Подготовка Проведение учебного про-  В те-  Агент-
специа-    цесса в соответствии с    чение  ство
листов со  Государственными обще-    года   Респуб-
средним    обязательными стандарта-         лики
профессио- ми образования.                  Казах-
нальным    Осуществление образова-          стан по
образова-  тельной деятельности,            туризму
нием       включающей учебную, ме-          и спорту
тодическую, культурно-
просветительскую, физ-
культурную и спортивную
работу.
Совершенствование обра-
зовательных программ, а
также создание условий
для организации учебного
процесса.
Прием учащихся в соот-
ветствии с государствен-
ным образовательным
заказом на подготовку
специалистов со средним
профессиональным образо-
ванием, утверждаемым
ежегодно постановлением
Правительства Республики
Казахстан.
Обучение среднегодового          Респуб-
контингента в количестве         ликан-
238 учащихся.                    ский
Закуп вычислительной             колледж
техники:                         спорта
компьютеры - 3 штуки;
принтеры - 3 штуки;
сканер - 1 штука;
источник бесперебойного
питания - 1 штука;
копировально-множительный
аппарат - 1 штука;
факсимильный аппарат -
1 штука;
переплетный аппарат - 1
штука.
Системно-техническое
обслуживание
Республиканского колледжа
спорта.
Проведение капитального
ремонта кровли зданий и
сооружений Республикан-
ского колледжа спорта.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выпуск квалифицированных специалистов в области спорта и физической культуры со средним профессиональным образованием. Пополнение национальных сборных команд мастерами спорта международного класса.
Приложение 385
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
613 - Агентство Республики Казахстан
по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 004
"Строительство и реконструкция объектов туризма
и спорта" на 2004 год
1. Стоимость: 212800 тысяч тенге (двести двенадцать миллионов восемьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 903 "О Плане мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан спортшыларын iрi халықаралық жарыстарға, соның iшiнде әлем чемпионаттары мен Олимпиада және Азия ойындарына орталықтандырып даярлау үшiн сапалы жағдайлар жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Алматы облысындағы республикалық олимпиадалық даярлау базасының құрылысы.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   004       Туристiк     Алматы облысы       Жыл    Қазақстан
және спорт   республикалық       бойы   Республикасы.
объектiле.   олимпиадалық даяр.         ның Туризм
рiн салу     лау базасы қайта           және спорт
және қайта   жаңарту құрылысының        жөнiндегi
жаңарту      жобасы бойынша             агенттiгi
смета-жобалық
құжаттамалар әзiр.
леу және мемлекет.
тiк сараптама
жүргiзу.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: заңнама белгіленген тәртіппен бекітілген және мемлекеттік сараптамадан өткен смета-жобалық құжаттама.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
386-қосымша
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.12.01. N  197аг қаулысымен.
613 - Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Жоғары жетiстiктер спорты"
деген 005 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2195593 мың теңге (екi миллиард бiр жүз тоқсан бес миллион бес жүз тоқсан үш мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 желтоқсандағы Заңының  2 ,   4 ,   8 ,   15,   18,   25,   30-баптары , "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы , "Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған Мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 12 наурыздағы N 570  Жарлығы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Қазақстан Республикасы халқының дене дайындығының Президенттiк сынақтары туралы" 1996 жылғы 24 маусымдағы  N 774 , Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi" туралы 1999 жылғы 19 қарашадағы  N 1755 , "Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" 2001 жылғы 6 сәуiрдегi  N 462 , "Қазақстан спортшыларын кезектi 2002 жылғы Солт-Лейк-Ситиде (Америка Құрама Штаттары) XIX қысқы және 2004 жылғы Афиныдағы (Грекия) ХХҮIII жазғы Олимпиадалық ойындарға даярлау жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" 2001 жылғы 18 сәуiрдегi  N 510 , "Спортшыларға және жаттықтырушыларға ай сайынғы материалдық қамсыздандыру түрiнде өмiр бойы төлем төлеудiң ережесiн бекiту туралы" 2003 жылғы 9 желтоқсандағы  N 1247 қаулылары.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание качественных условий по централизованной подготовке спортсменов Казахстана к крупнейшим международным соревнованиям, в том числе чемпионатам мира, Олимпийским и Азиатским играм.
5. Задачи бюджетной программы: строительство республиканской базы олимпийской подготовки в Алматинской области.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   004        Строитель- Разработка и проведение   В те-  Агент-
ство и     государственной эксперти- чение  ство
реконст-   зы проектно-сметной доку- года   Респуб-
рукция     ментации по проекту              лики
объектов   строительства республи-          Казах-
туризма и  канской базы олимпийской         стан по
спорта     подготовки в Алматинской         туризму
области.                         и спорту
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Проектно-сметная документация, прошедшая государственную экспертизу и утвержденная в установленном законодательством порядке.
Приложение 386
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
613 - Агентство Республики Казахстан
по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 005
"Спорт высших достижений" на 2004 год
1. Стоимость: 2195593 тысячи тенге (два миллиарда сто девяносто пять миллионов пятьсот девяносто три тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 2__ 4__ 8__ 15_ 18_ 25_ 30_ Закона Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года "О физической культуре и спорте", Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год", Указ Президента Республики Казахстан от 12 марта 2001 года N 570 "О Государственной программе развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2001-2005 годы", постановления Правительства Республики Казахстан от 24 июня 1996 года N 774 "О Президентских тестах физической подготовленности населения Республики Казахстан", от 19 ноября 1999 года N 1755 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту", от 6 апреля 2001 года N 462 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2001-2005 годы", от 18 апреля 2001 года N 510 "О неотложных мерах по подготовке спортсменов Казахстана к участию в очередных XIX зимних 2002 года в Солт-Лейк-Сити (Соединенные Штаты Америки) и XXVIII летних 2004 года в Афинах (Греция) Олимпийских играх" и от 9 декабря 2003 года N 1247 "Об утверждении Правил выплаты пожизненного ежемесячного материального обеспечения спортсменам и тренерам".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: халықаралық спорт аренасында Қазақстан Республикасының беделiн нығайту, Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру, спорт түрлерiнен Қазақстан Республикасының ұлттық құрама командалары үшiн олимпиадалық резервтi мақсатты даярлау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ұлттық құрама командаларды Азия, әлем чемпионаттарына, Олимпиада ойындарына және басқа да халықаралық жарыстарға сапалы даярлауды қамтамасыз ету; республикалық және халықаралық спорттық iс-шараларды өткiзу және ұлттық құрама командалардың халықаралық жарыстарға қатысуы, Қазақстан Республикасының ұлттық штаттық командаларын ұстау; халық арасында дене шынықтыру мен бұқаралық спортты дамыту, жас спортшылардың спорттық шеберлiгiн арттыруды қамтамасыз ету, спорт түрлерiнiң республиканың және шет елдердiң жетекшi спортшылармен оқу-жаттығу жиындарын бiрлесiп өткiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   005       Жоғары       Спорттың 64 түрi    Жыл    Қазақстан
жетiстiктер  бойынша күнтiзбелiк бойы   Республикасы.
спорты       спорттық iс-шара.          ның Туризм
ларға (республика.         және спорт
лық және жергiлiктi        жөнiндегi
жарыстарға, әлем,          агенттігі
Азия, Еуропа
чемпионаттары мен          Штаттық
әлем кубогы,               ұлттық
олимпиада ойындары         командалар
және Достастық             және спорт
елдерiнiң халықара.        резерві
лық спорттық               дирекциясы
ойындарына) қатысуы
үшiн спорт резервiн
және халықаралық
дәрежедегi спортшы.
ларды дайындау,
оқу-жаттығу жиында.
рын өткiзу; спорт
түрлерiнен ресми
халықаралық жарыс.
тарға қатысу
кезiнде Қазақстан
Республикасы ұлттық
құрама командасының
мүшелерiн бiр мәрте
сақтандыру, спорт
түрлерiнен Қазақстан
Республикасының
ұлттық командалары.
на алынған спортшы.
ларды, жаттықтыру.
шыларды материалдық,
соның iшiнде мүкә.
малмен және жабдық.
тармен қамтамасыз
ету; алдағы
Олимпиада ойындары.
на дайындалу
жөнiнде жетекшi
спортшылармен және
жаттықтырушылармен
шарт жасасу,
кешендi халықаралық
спорттық iс-шара.
ларға (Қазақстан
Республикасы
Президентiнiң
Мемлекеттiк бағдар.
лама туралы Жарлы.
ғын iске асыру
жөнiндегi iс-шара.
лар жоспарының

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: укрепление авторитета Республики Казахстан на международной спортивной арене. Реализация Государственной программы развития физической культуры и спорта Республики Казахстан, целенаправленная подготовка олимпийского резерва для сборных национальных команд Республики Казахстан по видам спорта.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение качественной подготовки национальных сборных команд к чемпионату Азии, Мира, Олимпийским играм и другим международным соревнованиям, проведение республиканских и международных спортивных мероприятий и участия национальных сборных команд в международных соревнованиях, содержание штатных национальных команд Республики Казахстан, развитие физической культуры и массового спорта среди населения, обеспечение роста спортивного мастерства молодых спортсменов, проведение совместных учебно-тренировочных сборов по видам спорта с ведущими спортсменами республики и зарубежных стран.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   005        Спорт      Подготовка спортивного    В те-  Агент-
высших     резерва и спортсменов     чение  ство
достижений международного уровня по  года   Респуб-
видам спорта для участия         лики
в календарных спортивных         Казах-
мероприятиях (республи-          стан по
канских соревнованиях по         туризму
видам спорта, участие в          и спорту
чемпионатах Азии, Европы,        Дирекция
Мира и Кубках Мира,              штатных
Олимпийских играх и в            нацио-
международных спортивных         нальных
играх стран Содружеств)          команд и
по 64 видам спорта, про-         спортив-
ведение учебно-трениро-          ного
вочных сборов; разовое           резерва
страхование членов нацио-
нальных сборных команд
Республики Казахстан по
видам спорта при участии
в официальных международ-
ных соревнованиях, мате-
риальное обеспечение, а
также обеспечение инвен-
тарем и оборудованием
спортсменов и тренеров,
зачисленных в националь-
ные команды Республики
Казахстан по видам спор-
та;
заключение контрактов
с ведущими спортсменами и
тренерами по подготовке к
предстоящим Олимпийским
играм; участие в комплек-
сных международных спор-
тивных Мероприятиях (в
Плане мероприятий по реа-
лизации Указа Президента
Республики Казахстан о
Государственной программе

7.3.т.)
қатысу: Афиныдағы
XXYIII жазғы
Олимпиада ойындары.
на қатысу;
жоғары жетiстiктер
спортын насихаттау;
"Жыл спортшысы"
республикалық
конкурсын өткiзу;
спорттың олимпиада.
лық түрлерi бойынша
Қазақстан Республи.
касының құрама
командаларының
және (немесе) ҚCPO
құрама командалары.
ның құрамында
болған және
кемiнде жиырма жыл
еңбек стажы бар
спортшылар мен
жаттықтырушыларды
заңнамада белгiлен.
ген тәртiппен және
мөлшерде материал.
дық қамсыздандыру;
спортшыларды
диспансерлiк қада.
ғалауды және
емдеудi қамтамасыз
ету; спортшылардың
паталогиялық және
паталогия алдындағы
жағдайларын анықтау
және түзеу мақса.
тында ғылыми топтың
кешендi жұмысын
қамтамасыз ету;
спортшыларға
медициналық,
консультациялық
көмек көрсетудi
қамтамасыз ету;
бұқаралық спорттық
iс-шаралар мен
жарыстарда медици.
налық қызмет
көрсетудi ұйымдас.
тыру және қамтама.
сыз ету; спорттық
iс-шаралар мен
оқу-жаттығу жиында.
рына қатысушыларды
қамтамасыз етуге
белгiленген
нормаларды есепке
ала отырып, фарма.
кологиялық қалпына
келтiру құралдарын,
витаминдi және
белоктық-глюкозалық
препараттарды сатып        Спорттық
алу; медициналық           медицина және
жабдықтар мен              сауықтыру
материалдар сатып          орталығы
алу; мүгедек
спортшыларға меди.
циналық көмек              Спортшылардың
көрсету;                   допингке қарсы
Спорттық медицина          зертханасы
және оңалту орталығы
үшiн арнайы сатып
алу;
Спортшылардың
допингке қарсы
зертханасы үшін
арнаулы жабдықтың
3 түрiн сатып алу:
газды хроматографқа
керек-жарақтармен
бiрге масс-селективтi
детектор - 1 дана;
иммунды-флуорес.
центтi талдауыш -
1 дана;
жоғары шешiмдi
салмақ өлшеуiш (масс
спектрометр) - 1
дана.
Халықаралық және
республикалық
спорт жарыстарының
қарсаңында ағзадағы
анаболик-стероидтер.
дiң және пептидтi
гормондардың болуын
анықтау үшiн
тестiлеуден өткiзу
үшiн химиялық
активтер мен меди.
каменттер сатып
алу.
Компьютер жабдығын
сатып алу:
сервер - 2 дана;
жеке компьютер - 3
дана.
Мыналарды сатып алу:
свич - 1 дана;
радиомодем - 1 дана;
центрифугаға арналған
ротор - 1 дана;
кондиционерлер - 3
дана.
Алматы, Астана және
Өскемен қалаларында
жазғы және қысқы
олимпиадалық спорт
түрлерi бойынша
олимпиада резервiн
даярлау; әрбiр
спорт түрi бойынша
ұлттық құрама
командаға талапкер
- спорт резервiмен
айына 18-ден 24
күнге дейiн оқу-
жаттығу жиындарын
өткiзу, оларды
спорттық мүкәмал.
дармен және киiммен
қамтамасыз ету,
оларды спорттың
рейтингтiк жарыста.
рына қатыстыру.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы ұлттық құрама командалары мүшелерiнiң халықаралық спорттық iс-шараларға, соның iшiнде Афины қаласындағы (Грекия) ХХYIII жазғы Олимпиада ойындарында табысты өнер көрсетуi. Президенттiк сынақтар өткiзу. 50-ден аса әлем, Азия, Еуропа чемпиондарын даярлау. Спорт шеберлерi мен халықаралық дәрежедегi спорт шеберлерiн, жасөспірімдер мен жеткіншіктер арасындағы әлем және Азия чемпионаттарын қоса алғанда, халықаралық жарыстардың жеңімпаздары мен жүлдегерлерін тәрбиелеу. Жоғары дәрежелі спортшылар даярлау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
387-қосымша
613 - Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Қазақстанның туристiк имиджiн қалыптастыру"
деген 006 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

п.7.3.):
участие на XXYIII летних
Олимпийских играх в Афи-
нах;
пропаганда спорта высших
достижений;
проведение Республикан-
ского конкурса "Спортсмен
года";
материальное обеспечение
спортсменов и тренеров,
входивших в состав сбор-
ных команд СССР по олим-
пийским видам спорта и
имеющим трудовой стаж не
менее двадцати лет в
порядке и размерах уста-
новленных законодатель-
ством;
диспансерное наблюдение
и лечение спортсменов;
обеспечение работы комп-
лексно-научной группы с
целью выявления патоло-
гических и предпатологи-
ческих состояний спорт-
сменов и их коррекция;
обеспечение медицинской,
консультативной помощи
спортсменам;
организация и обеспечение
медицинского обслуживания        Центр
спортивно-массовых меро-         спортив-
приятий и соревнований;          ной
закуп фармакологических          медицины
восстановительных средств,       и реаби-
витаминных и белково-глю-        литации
козных препаратов для
спортсменов-участников
спортивных мероприятий и
учебно-тренировочных сбо-
ров, исходя из установ-
ленных норм обеспечения;
приобретение медицинского
оборудования и материалов;
обеспечение медицинской
помощи спортсменам-инва-         Антидо-
лидам;                           пинговая
Приобретение специального        лабора-
оборудования для Центра          тория
спортивной медицины и            спорт-
реабилитации.                    сменов
Приобретение для Антидо-
пинговой лаборатории
спортсменов 3 видов спе-
циального оборудования:
иммуноферментный анали-
затор - 1 штука;
масс-селективный детектор
с принадлежностями к
газовому хроматографу -
1 штука;
масс спектрометр высокого
разрешения - 1 штука;
медикаментов и химических
реактивов для проведения
тестирования на наличие в
организме анаболических
стероидов и пептидных
гормонов перед междуна-
родными и республикан-
скими спортивными соревно-
ваниями.
Приобретение компьютерного
оборудования:
сервер - 2 штуки;
персональный компьютер -
3 штуки.
Приобретение:
свич - 1 штука;
радиомодем - 1 штука;
ротор для центрифуги - 1
штука;
кондиционеры - 3 штуки.
Подготовка олимпийского
резерва в городах Алматы,
Астана и Усть-Каменогорске
по летним и зимним олим-
пийским видам спорта;
проведение учебно-трени-
ровочных сборов от 18 до
24 дней в месяц по каждому
виду спорта со спортивными
резервами-кандидатами в
национальные сборные ко-
манды, обеспечение спор-
тивным инвентарем и эки-
пировкой, участие их в
рейтинговых спортивных
соревнованиях.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 1 декабря 2004 г. N 197аг .
7 Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: успешное выступление членов национальных сборных команд Республики Казахстан на международных спортивных мероприятиях, в том числе на XXVIII летних Олимпийских играх 2004 года в г. Афинах (Греция). Проведение Президентских тестов. Подготовить более 50 чемпионов Мира, Азии, Европы. Воспитание мастеров спорта и мастеров спорта международного класса, победителей и призеров международных соревнований, включая чемпионаты Мира и Азии среди юниоров и кадетов. Воспитание мастеров спорта и мастеров спорта международного класса, победителей и призеров международных соревнований, включая Чемпионатов Мира и Азии среди юниоров и кадетов. Подготовка спортсменов высшего класса.
Приложение 387
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
613 - Агентство Республики Казахстан
по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 006
"Формирование туристского имиджа Казахстана"
на 2004 год

1. Құны: 34028 мың теңге (отыз төрт миллион жиырма сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы туристiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 маусымдағы Заңының  10,   11-баптары , "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы , "Қазақстанның туристiк беделiн қалыптастыру жөнiндегi 2000-2003 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" 2000 жылғы 26 қазандағы  N 1604 және "Туристiк саланы дамытудың бiрiншi кезектегi шаралары туралы" 2000 жылғы 29 желтоқсандағы  N 947 Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қаулылары.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстанның туристiк беделiн нығайту, туристiк саланың индустриясын дамыту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: iшкi рыноктi қорғау, Қазақстан Республикасында туризмдi дамытуға бағытталған туристiк iс-шараларды, соның iшiнде көрмелер мен жәрмеңкелердi өткiзу және қатысу арқылы туристiк қызмет көрсету экспортын ұлғайту, Қазақстан Республикасындағы туристiк саланы дамытуға бағытталған туризм инфрақұрылымына инвестициялар тарту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндеғi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   006       Қазақстан.   Берлин (Германия    Жыл    Қазақстан
ның туристiк Федеративтiк        бойы   Республикасы.
имиджiн      Pеспубликасы)              ның Туризм
қалыптастыру қаласындағы IТВ            және спорт
халықаралық турис.         жөніндегі
тiк биржасына              агенттігі
қатысу.
Мәскеу (Ресей
Федерациясы) қала.
сындағы "Туризм
және саяхат"
Мәскеу халықаралық
көрмесiне қатысу.
Алматы қаласында
"Қазақстандық
"Туризм және саяхат
- KITF 2004" халық.
аралық туристiк
жәрмеңкесiн өткiзу.
Мадрид (Испания)
қаласындағы FITUR
халықаралық турис.
тiк жәрмеңкесiне
қатысу.
Лондон (Ұлыбритания)
қаласындағы өткiзi.
летiн Дүниежүзiлiк
туристік биржаға
(WTM) қатысу.
Дүниежүзiлiк Турис.
тiк ұйымның
Еуропаға арналған
кезектi мәжiлiсiне
қатысу.
Туристiк саланы
дамытудың мәселеле.
рi жөнiнде республи.
калық семинар-кеңес
өткiзу.
Iле-Балқаш
регатасын өткiзу.
Ертiс меридианын
өткiзу.
Республикалық
туристiк слет
өткiзу.
____________________________________________________________________

1. Стоимость: 34028 тысяч тенге (тридцать четыре миллиона двадцать восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 10_ 11_ Закона Республики Казахстан от 13 июня 2001 года "О туристской деятельности в Республике Казахстан", Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год", постановления Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2000 года N 1604 "Об утверждении Плана мероприятий по формированию туристского имиджа Казахстана на 2000-2003 годы" и от 29 декабря 2000 года N 1947 "О первоочередных мерах развития туристской отрасли".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: укрепление туристского имиджа Казахстана, развитие индустрии туристской отрасли.
5. Задачи бюджетной программы: защита внутреннего рынка, увеличение экспорта туристских услуг через проведение и участие в туристских мероприятиях, в том числе в выставках и ярмарках, привлечение инвестиций в инфраструктуру туризма, направленных на развитие туристской отрасли в Республике Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   006        Формирова- Участие на Международной  В те-  Агент-
ние ту-    туристской бирже ITB в    чение  ство
ристского  городе Берлине (Федера-   года   Респуб-
имиджа     тивная Республика Герма-         лики
Казахстана ния).                            Казах-
Участие в Московской меж-        стан по
дународной выставке              туризму
"Путешествия и туризм" в         и спорту
городе Москве (Российская
Федерация).
Проведение казахстанской
Международной туристской
ярмарки "Туризм и путе-
шествия - KITF 2004" в
городе Алматы.
Участие в Международной
туристской ярмарке FITUR
в городе Мадриде (Испа-
ния).
Участие на Всемирной
туристской бирже (WTM) в
городе Лондоне (Великоб-
ритания).
Участие в очередном засе-
дании Комиссии для Европы
Всемирной Туристской
Организации.
Проведение республикан-
ских семинаров-совещаний
по вопросам развития
туристской отрасли.
Проведение Иле-Балхашской
регаты.
Проведение Иртышского
меридиана.
Проведение республикан-
ского туристского слета.
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстанның туристiк беделiн қалыптастыру, келу туризмiнiң көлемiн ұлғайту, туристiк қызметтердiң жиынтық экспортын көбейту, халықаралық (келу) туризмiнен түсетiн түсiмдердi арттыру. Туризм саласындағы экономикалық көрсеткiштердiң санын өсiру, Қазақстанның туристiк беделiн нығайту, халықты жұмыспен қамту. Жалпы iшкi өнiмдегi туризмнiң үлесiн арттыру. Туризм инфрақұрылымын жақсарту, Қазақстан Республикасында бәсекеге қабiлеттi туристiк рынок құру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
388-қосымша
613 - Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мемлекеттiк сыйлықтар"
деген 007 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 153 мың теңге (бip жүз елу үш мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы , "Жазушы Сейдахмет Бердiқұловты мәңгiлiк есте қалдыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 2 желтоқсандағы N 1363  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты насихаттау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: спорт және дене шынықтыру туралы үздік жарияланымдары үшiн журналистердi ынталандыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   007       Мемлекеттiк  Yш сыйлықты         Жыл    Қазақстан
cыйлықтар    тапсыру үшiн        бойы   Республикасы.
омырау белгiлерi           ның Туризм
мен дипломдар              және спорт
әзiрлеу, сондай-ақ         жөнiндегi
байқауды ұйымдас.          агенттiгi
тыру және спорт
пен дене шынықтыру
туралы үздiк
жарияланымдары мен
теледидар мен
радиодағы хабарлары
үшiн үздiк журна.
листерге сыйлықтар
төлеу.
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: формирование туристского имиджа Казахстана, увеличение объема въездного туризма, увеличение совокупного экспорта туристских услуг, поступлений от международного (въездного) туризма. Рост экономических показателей, в сфере туризма укрепление туристского имиджа Казахстана, увеличение занятости населения. Увеличение доли туризма в валовом внутреннем продукте. Улучшение инфраструктуры туризма, создание конкурентоспособного туристского рынка в Республике Казахстан.
Приложение 388
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
613 - Агентство Республики Казахстан
по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 007
"Государственные премии" на 2004 год
1. Стоимость: 153 тысячи тенге (сто пятьдесят три тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год", постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 декабря 1994 года N 1363 "Об увековечении памяти писателя Сейдахмета Бердикулова".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: пропаганда физической культуры и спорта в Республике Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: стимулирование журналистов за лучшие публикации о спорте и физической культуре.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   007        Государ-   Изготовление значков и    В те-  Агент-
ственные   дипломов для вручения     чение  ство
премии     трех премий, а также      года   Респуб-
организация конкурса и           лики
выплата премии лучшим            Казах-
журналистам за публикацию        стан по
и передачу на телевидении        туризму
и радио о спорте и физи-         и спорту
ческой культуре.
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: спорт және дене шынықтыру, халық арасында бұқаралық спортты және жоғары жетiстiктер спортын дамыту туралы мақалалар жариялау yшiн журналистердiң қызығушылығын арттыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
389-қосымша
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.12.01. N  197аг қаулысымен.
613 - Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Спортта дарындылық көрсеткен балаларды оқыту және тәрбиелеу"
деген 008 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 456146 мың теңге (төрт жүз елу алты миллион бiр жүз қырық алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Бiлiм туралы" 1999 жылғы 7 маусымдағы Заңының  18 және   24-баптары , Қазақстан Республикасының "Дене шынықтыру және спорт туралы" 1999 жылғы 12 желтоқсандағы  Заңының 16 және  17-баптары , "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған Мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 12 наурыздағы N 570  Жарлығы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Спортта дарынды балаларға арналған мектептердi мемлекеттiк қолдау және дамыту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Өкiмiн жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" 1996 жылғы 16 қыркүйектегi  N 1125 , "Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi" туралы 1999 жылғы 19 қарашадағы  N 1755 , "Қазақстан спортшыларын 2002 жылғы Солт-Лейк-Ситиде (Америка Құрама Штаттары) кезектi қысқы және 2004 жылғы Афинадағы (Грекия) XXVIII жазғы олимпиадалық ойындарға даярлау жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" 2001 жылғы 18 сәуiрдегi  N 510 , "Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң "Лениногор қаласындағы спортта дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернаты мемлекеттiк мекемесiн құру туралы" 2002 жылғы 19 маусымдағы  N 673 және "Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң кейбiр республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындарының мәселелерi" туралы 2003 жылғы 30 маусымдағы  N 629 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулылары.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: әрбiр оқушының жеке қабiлетiн дамыту, оларға таңдаған спорт түрiмен шұғылдануы үшiн қолайлы жағдай жасау, спортта дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернаттарды негiзгi құралдармен қамтамасыз ету және халықаралық деңгейдегi жоғары бiлiктi спортшыларды, олимпиадалық спорт түрлерiнен Қазақстан Республикасының ұлттық құрама командаларына мүшелер мен үмiткерлердi дайындау.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: увеличение заинтересованности журналистов в публикации статей о спорте и физической культуре, развитие массового спорта и спорта высших достижений среди населения.
Приложение 389
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
613 - Агентство Республики Казахстан
по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 008
"Обучение и воспитание одаренных в спорте детей"
на 2004 год
1. Стоимость: 456146 тысяч тенге (четыреста пятьдесят шесть миллионов сто сорок шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 18_ и 24_ Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании", статьи 16_ и 17_ Закона Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года "О физической культуре и спорте", Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год", Указ Президента Республики Казахстан от 12 марта 2001 года N 570 "О Государственной программе развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2001-2005 годы", постановления Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1996 года N 1125 "О мерах по реализации Распоряжения Президента Республики Казахстан "О государственной поддержке и развитии школ для одаренных детей", от 19 ноября 1999 года N 1755 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту", от 18 апреля 2001 года N 510 "О неотложных мерах по подготовке спортсменов Казахстана к участию в очередных XIX зимних 2002 года в Солт-Лейк-Сити (Соединенные Штаты Америки) и XXVIII летних 2004 года в Афинах (Греция) Олимпийских играх", от 19 июня 2002 года N 673 "О создании государственного учреждения "Республиканская школа-интернат для одаренных в спорте детей в городе Лениногорске" Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту" и от 30 июня 2003 года N 629 "Вопросы некоторых республиканских государственных казенных предприятий Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: развитие индивидуальных особенностей каждого учащегося, создание благоприятных условий для занятий избранным видом спорта, обеспечение основными средствами республиканских школ-интернатов для одаренных в спорте детей и подготовка высококвалифицированных спортсменов международного уровня, кандидатов и членов сборных команд Республики Казахстан по олимпийским видам спорта.

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: спортта дарынды балаларды оқыту және әрбiр оқушының табиғи қабiлетiн жан-жақты дамыту, жыл бойы оқу-жаттығу сабақтарын толық көлемде өткiзу, олардың дене жетiлуiн жан-жақты дамыту мен олардың денсаулығын нығайтуға бағытталған дене шынықтыру-сауықтыру және тәрбие жұмыстарын жүзеге асыру, спорт түрлерiнен ұлттық құрама командалар сапына үмiткер спортшылардың резервiн даярлау және олардың алда тұрған Қазақстан Республикасының бiрiншiлiктерi мен Азия, Әлем чемпионаттарына қатысуы, сондай-ақ олимпиадалық спорт түрлерiнен халықаралық дәрежедегi спортшыларды даярлау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   008       Спортта
дарындылық
көрсеткен
балаларды
оқыту және
тәрбиелеу
2        100  Спортқа      Мемлекеттiк жалпыға Жыл    Қазақстан
дарынды      бiрдей бiлiм беру   бойы   Республикасы.
балаларға    стандарттарына             ның Туризм
арналған     сәйкес оқу процесiн        және спорт
мектеп-      өткiзу және дарынды        жөніндегі
интернаттар  балалармен таңдаған        агенттігі
спорт түрлерi
бойынша толық
көлемiнде жыл бойы
оқу-жаттығу сабақ.
тарын өткiзу.
Спорттық iс-шара.
ларға қатысу.
Спортта дарынды
балаларға арналған         Спортта
Қ.Мұңайтпасов атын.        дарынды
дағы республикалық         балаларға
мектеп-интернаты           арналған
мемлекеттiк мекеме.        Қ.Мұңайтпасов
сiн штат саны 171          атындағы
адам лимитi шегiнде        республикалық
ұстау.                     мектеп-
Орташа жылдық              интернат
контингентi - 250
оқушы;
Сатып алу:
Медициналық жабдық.
тар - 16 дана;
Спорттық мүкәмал -
39 дана;
Асханаға арналған
жабдық - 4 жиынтық.
Астана қ. "Жас
батыр" спорт
кешенiнiң шатырын
және желдеткiшiн
қалпына келтiру.
Спортта дарынды
балаларға арналған         Спортта
Қ.Ахметов атындағы         дарынды
республикалық              балаларға
мектеп-интернаты           арналған
мемлекеттiк мекеме.        Қ.Ахметов
сiн штат саны 352          атындағы
адам лимитi шегiнде        республикалық
ұстау.                     мектеп-
Орташа жылдық              интернат
контингентi - 385
оқушы.
Жиhаз сатып алу:
орындықтар - 450
дана,
бiр тумбалы үстел.
дер - 120 дана,
екi тумбалы үстелдер
- 5 дана,
бөлiнбелi үстелдер
- 5 дана,
асханаға арналған
үстелдер - 40 дана,
шкафтар - 22 дана,
кiтап шкафы - 10
дана,
керуерттер - 170
дана,
тумбалар - 200 дана,
парталар - 250 дана,
сынып тақтасы - 20
дана,
кiтап сөрелерi - 100
дана,
аяқ киiм сөрелерi -
65 дана,
диван - 12 дана,
кресло - 8 дана.
Pиддер қаласындағы
спортта дарынды
балаларға арналған
республикалық
мектеп-интернаты
мемлекеттiк мекеме.
сiн штат саны 105
адам лимитi шегiнде
ұстау.
Орташа жылдық
контингентi - 150
оқушы.
Сатып алу:                 Риддер
ұйымдық техника:           қаласындағы
желiлiк принтер - 1        спортта
дана,                      дарынды
кеңселiк сканер - 1        балаларға
дана,                      арналған
электр жабдығы:            республикалық
насос агрегаты - 3         мектеп-
дана,                      интернат.
дәнекерлеу трансфор.
маторы - 1 дана,
2 секциялық бактери.
цидтiк қондырғы - 1
дана,
жылу қазандығы - 1
дана,
спорттық мүкәмал:
тау шаңғы мүкәмалы -
5 дана,
мылтық - 10 дана,
спорттық тренажерлар
- 3 дана.
Мыналарды сатып алу:
"КАВЗ" автобусы;
"Волга" қызметтiк
автомашинасы.

5. Задачи бюджетной программы: обучение одаренных в спорте детей и всестороннее развитие природных способностей каждого учащегося, организация и проведение в полном объеме круглогодичных учебно-тренировочных занятий, обеспечить осуществление физкультурно-оздоровительной и воспитательной работы среди молодежи, направленную на укрепление их здоровья и всестороннее физическое развитие, подготовка резерва спортсменов-кандидатов в составы сборных национальных команд по видам спорта, их участие в предстоящих Первенствах и Чемпионатах Республики Казахстан, Азии, Мира, а также подготовка спортсменов международного класса по олимпийским видам спорта.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   008        Обучение и
воспитание
одаренных
в спорте
детей
2         100  Респуб-    Проведение учебного про-  В те-  Агент-
ликанские  цесса в соответствии с    чение  ство
школы-     Государственными общеобя- года   Респуб-
интернаты  зательными стандартами           лики
для ода-   образования и проведение         Казах-
ренных в   в полном объеме круглого-        стан по
спорте     дичных учебно-тренировоч-        туризму
детей      ных занятий с одаренными         и спорту
детьми по выбранным видам
спорта. Участие в спор-
тивных мероприятиях.
Содержание государствен-         Респуб-
ного учреждения Республи-        ликан-
канская школа-интернат           ская
для одаренных в спорте           школа-
детей им. Х. Мунайтпасова        интернат
в пределах лимита штатной        для ода-
численности 171 человек.         ренных
Среднегодовой контингент         в спорте
- 250 учащихся;                  детей
Приобретение:                    им. Х.
медицинское оборудование         Мунайт-
- 16 штук;                       пасова
спортивный инвентарь - 39
штук;
оборудование для столовой
- 4 комплекта.
Проведение реконструкции
кровли и вентиляции спор-
тивного комплекса "Жас-
Батыр" в г. Астане.
Содержание государствен-         Респуб-
ного учреждения Республи-        ликан-
канская школа-интернат           ская
для одаренных в спорте           школа-
детей им. К.Ахметова в           интернат
пределах лимита штатной          для ода-
численности 352 человека.        ренных
Среднегодовой контингент         в спорте
- 385 учащихся;                  детей
Приобретение мебели:             им. К.
стулья - 450 штук;               Ахметова
столы однотумбовые - 120
штук,
столы двухтумбовые
- 5 штук,
столы разделочные - 5
штук,
столы для столовой - 40
штук,
шкафы плательные - 22
штуки,
шкафы книжные - 10 штук,
кровати - 170 штук,
тумбочки - 200 штук,
парты - 250 штук,
доска классная - 20 штук,
полки книжные - 100 штук,
полки для обуви - 65 штук,
диваны - 12 штук, кресла
- 8 штук.
Содержание государствен-         Респуб-
ного учреждения Республи-        ликан-
канская школа-интернат           ская
для одаренных в спорте           школа-
детей в городе Риддер в          интернат
пределах лимита штатной          для ода-
численности 105 человек.         ренных
Среднегодовой контингент -       в спорте
150 учащихся.                    детей в
Приобретение оргтехники:         городе
сетевой принтер - 1              Риддер
штука,
сканер офисный - 1 штука,
электрооборудования:
насосный агрегат - 3
штуки,
трансформатор сварочный
- 1 штука,
бактерицидная установка
2-х секционная - 1 штука,
отопительный котел - 1
штука;
спортивного инвентаря:
горнолыжный инвентарь -
5 штук,
винтовки - 10 штук,
спортивные тренажеры -
3 штуки.
Приобретение:
автобус "КАВЗ";
служебная автомашина
"Волга".

3        101  Олимпиада.   Спорт резервi мен   жыл    Қазақстан
лық резерв   халықаралық дәреже. бойы   Республикасы.
және жоғары  дегi спортшыларды,         ның Туризм
спорттық     олимпиадалық спорт         және спорт
шеберлiк     түрлерi бойынша            жөніндегі
мектептерi.  Қазақстан Республи.        агенттігі
нiң жұмыс    касы құрама команда.
iстеуiн      ларына үмiткерлер
қамтамасыз   мен мүшелердi
ету          даярлауды ұйымдас.         Спорттың
тыру; оқу-жаттығу          бұқаралық және
сабақтарын өткiзу;         қысқы түрлері.
республикалық және         нен, су спорты
халықаралық                және қолданба.
спорттық жарыстарға        лы спорт
қатысу.                    түрлерінен
Сатып алу:                 республикалық
2 бас жылқы;               жоғары спорт
картридждер, тонер.        шеберлігі
лер, жабдықтаушылар,       мектептері
ЗИП.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жоғары дәрежелi спортшыларды шығару, республиканың ұлттық құрама командаларына мүшелiкке үмiткерлердi, сондай-ақ спорт шеберлерi мен халықаралық дәрежедегi спортшыларды даярлау; Қазақстан Республикасы құрама командаларының мүшелерiмен және үмiткерлермен оқу-жаттығу сабақтарын өткiзу, сондай-ақ мектептердiң контингентiн жоғары сыныпты спортшылармен және халықаралық дәрежедегi спорт шеберлерiмен толықтыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
390-қосымша
613 - Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерiн дамыту"
деген 009 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 47534 мың теңге (қырық жетi миллион бес жүз отыз төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 желтоқсандағы Заңының  2-бабы , "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы , "Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған Мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 12 наурыздағы N 570  Жарлығы , "Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың Мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 6 сәуiрдегi N 462  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.

3         101  Обеспече-  Организация подготовки    В те-  Агент-
ние функ-  спортивного резерва и     чение  ство
циониро-   спортсменов международ-   года   Респуб-
вания      ного класса, кандидатов          лики
школ       и членов сборных команд          Казах-
олимпий-   республики по олимпийским        стан по
ского      видам спорта; проведение         туризму
резерва    учебно-тренировочных             и спорту
и высшего  занятий; участие в рес-
спортив-   публиканских и междуна-
ного мас-  родных спортивных сорев-
терства    нованиях.
Приобретение:                    Респуб-
лошади - 2 головы;               ликан-
картриджи, тонеры, комп-         ские
лектующие, ЗИП.                  школы
высшего
спортив-
ного
мастер-
ства:
по мас-
совым и
зимним
видам
спорта,
по вод-
ным и
приклад-
ным ви-
дам
спорта
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 1 декабря 2004 г. N 197аг .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выпуск спортсменов высокого класса, подготовка кандидатов в члены национальных сборных команд республики, а также кандидатов в мастера спорта и мастеров спорта международного класса; проведение учебно-тренировочных занятий с членами и кандидатами в члены национальной сборной команды Республики Казахстан и подготовка к Олимпийским и Азиатским играм, а также пополнение контингентов школ спортсменами высокого класса и мастерами спорта международного класса.
Приложение 390
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
613 - Агентство Республики Казахстан
по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 009
"Развитие национальных и массовых видов спорта"
на 2004 год
1. Стоимость: 47534 тысячи тенге (сорок семь миллионов пятьсот тридцать четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 2 Закона Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года "О физической культуре и спорте", Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год", Указ Президента Республики Казахстан от 12 марта 2001 года N 570 "О Государственной программе развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2001-2005 годы", постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 462 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2001-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.

4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: ауылда ұлттық спорт түрлерi мен халық ойындарын дамыту, ұлттық спорт түрлерi мен халық ойындарын дамытуды жаңа әрi сапалы деңгейге шығаруға қабiлеттi ұйымдық-әдiстемелiк, насихаттық және тәрбиелiк шаралардың бiрыңғай кешенiн әзiрлеу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: халық арасында ұлттық спорт түрлерi мен халық ойындарын дамытуға жағдай жасау, дене шынықтыру-спорт бiрлестiктерiнiң және спорт клубтарының жұмысын жандандыру, ұлттық спорт түрлерi мен халық ойындарын дамытуды ғылыми-әдiстемелiк қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   009       Ұлттық және  Ұлттық және бұқара. Жыл    Қазақстан
бұқаралық    лық импорт түрлерi. бойы   Республикасы.
спорт        нен спорт күнтiзбе.        ның Туризм
түрлерiн     лiк спорттық іс-           және спорт
дамыту       шараларын өткiзу           жөніндегі
және қатысу.               агенттігі
Ел iшiнде және шет
елдерде ұлттық спорт
түрлерi мен халық
ойындарын насихат.
тау.
Ұлттық спорт түрле.
рi мен халық ойын.
дары бойынша әдiс.
темелiк ұсынымдар
әзiрлеу және басып
шығару.
Ауыл спорты ойында.
рын өткiзу.
Ұлттық және бұқара.
лық спорт түрлерiн
спорттық мүкәмалмен
және киiммен
қамтамасыз ету.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: халықтың әртүрлі жіктерін ұлттық спорт түрлерiмен және халық ойындарымен шұғылдануға тapтa отырып, салауатты өмiр салты қағидаттарын орнықтыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
391-қосымша
613 - Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрес"
деген 104 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 3900 мың теңге (үш миллион тоғыз жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 желтоқсандағы Заңының  8-бабы , "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 16 мамырдағы Қазақстан Республикасының нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес стратегиясы туралы" N 394  Жарлығы , "Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың Мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 6 сәуiрдегi N 462  қаулысы .

4. Цель бюджетной программы: развитие национальных видов спорта и народных игр на селе, разработка единого комплекса организационно-методических, пропагандистских и воспитательных мер, способных вывести на качественный новый уровень развития национальных видов спорта и народных игр.
5. Задачи бюджетной программы: создание условий для развития национальных видов спорта и народных игр среди населения, активизация работы физкультурно-спортивных объединений и спортивных клубов, научно-методическое обеспечение развития национальных видов спорта и народных игр.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   009        Развитие   Проведение и участие в    В те-  Агент-
нацио-     календарных спортивных    чение  ство
нальных и  мероприятиях по нацио-    года   Респуб-
массовых   нальным и массовым видам         лики
видов      спорта.                          Казах-
спорта     Пропаганда национальных          стан по
видов спорта и народных          туризму
игр внутри страны и за           и спорту
рубежом.
Разработка и изготовление
методических рекомендаций
по национальным видам
спорта и народным играм.
Проведение сельских игр.
Обеспечение спортивным
инвентарем и экипировкой
команд по национальным и
массовым видам спорта.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: утверждение принципов здорового образа жизни путем привлечения к занятиям национальными видами спорта и народными играми различных слоев населения.
Приложение 391
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
613 - Агентство Республики Казахстан
по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 104
"Борьба с наркоманией и наркобизнесом" на 2004 год
1. Стоимость: 3900 тысяч тенге (три миллиона девятьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 8 Закона Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года "О физической культуре и спорте", Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год", Указ Президента Республики Казахстан от 16 мая 2000 года N 394 "О стратегии борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2001-2005 годы", постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 462 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2001-2005 года.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: есiрткi заттарды заңсыз пайдаланудың алдын алу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: дене шынықтыру мен спортты насихаттау, жастар мен жасөспiрiмдердi дене шынықтырумен және спортпен шұғылдануға тарту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   104       Нашақорлыққа Республиканың       Жыл    Қазақстан
және есiрткi жетекшi спортшы.    бойы   Республикасы.
бизнесiне    ларының қатысуы.           ның Туризм
қарсы күpec  мен республика.            және спорт
лық деңгейде               жөніндегі
бұқаралық акция.           агенттігі
лар, iс-шаралар
және туристiк
фестивальдер
өткiзу.
Салауатты өмiр
салтын насихаттау
мен нашақорлықтың
зияны туралы плакат.
тар, жарнамалық
қалқандар, бүктеме.
лер әзiрлеу және
шығару.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жастар мен ересек тұрғындарды дене шынықтырумен және спортпен шұғылдануға тарту.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: профилактика злоупотребления наркотиками.
5. Задачи бюджетной программы: пропаганда физической культуры и спорта, привлечение к систематическим занятиям физической культурой и спортом молодежи и подростков.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   104        Борьба с   Проведение на республи-   В те-  Агент-
наркома-   канском уровне массовой   чение  ство
нией и     акции, мероприятий с      года   Респуб-
наркобиз-  участием ведущих спорт-          лики
несом      сменов республики и              Казах-
туристских фестивалей.           стан по
Разработка и выпуск пла-         туризму
катов, рекламных щитов,          и спорту
буклетов по пропаганде
здорового образа жизни
и о вреде наркомании.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: привлечение молодежи и взрослого населения к спорту и туризму.